עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ארצנו היפה| שטפונות ברחבי יהודה ושומרון - סרטון מקסים

• אנא התחבר בכדי להגיב
133 תגובות לנושא זה

#41 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎00:11

הבעיה מן הסתם היא בשני הצדדים.
רק מחרחרי מלחמה וריב יקימו ישוב צמוד לכפר ערבי מסוכן (כן, הוא מסוכן) שחלק ממנו שואף להרוג ולחסל אותם.
חלק מאותם ישובים מוקמים גם על-מנת להפריע לכל הסכם שיבוא בעתיד.

מה יקרה כשנחזיר את ההתנחלויות?
תהיה הפרדה מלאה בין ישראל לפלסטין, ולא יהיה מעבר מפלסטין לישראל כלל.
כמו שגאנדי אמר (למרות שהתכוון לרעיון הטרנספר): "אנחנו כאן הם שם".
אפשר להשאיר כח מצומצם של צה"ל בשטחים האלה. המצב יהיה בטוח לאזרחי ישראל פי כמה.

ברק אמר את זה.
גנדי תמך בכלל בלגרש אותם.

דווקא גנדי אמר את זה והציטוט המלא הוא
"אנחנו כאן, הם שם ושלום על ישראל"
כלומר להעביר את הפלסטינים מכאן ונגמר הסיפור.

http://www.google.co...1j1l7l0.frgbld.

כנראה גנדי אמר את זה כפראפרזה.

אין לי מושג מתי ברק אמר את זה, זה לא מופיע בשום מקום רק כציטוט חסר מקור.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#42 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎00:14

רק מחרחרי מלחמה וריב יקימו ישוב צמוד לכפר ערבי מסוכן (כן, הוא מסוכן) שחלק ממנו שואף להרוג ולחסל אותם.

ברק אמר את זה.

איזה מקור יותר טוב יש לגנדי?
ויקיפדיה?
רשום באיזה 20 אתרים שזו הייתה סיסמא של ברק, מה הסיבה להתכחש לזה?

#43 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎00:21

הפיגוע לאילת נולד כתוצאה מחוסר גבול ברור בין ישראל למצרים. האינתיפאדה והפיגועים התרחשו בגלל שקיים מעבר כלשהו של פלסטינאים מהגדה לשטחי ישראל. ההתפרעות הסורית זאת פאשלה שלנו שצריך ללמוד ממנה את הלקחים, ואני מקווה שלקחים אלה נלמדו.
ברור שנצטרך לעשות גבול ברור בין ישראל לפלסטין (למרות מאמצי חבריך המתנחלים למנוע גבול כזה בכל מחיר).
אני לא יודע איך הסקת מהתגובות שלי שאני אנרכיסט. אני לא.

אתה מוזמן להמשיך להפחיד את עצמך ואת כל העולם שאין מה לעשות ומה שנשאר הוא להגשים את חזון ארץ ישראל השלמה עד שנאלץ לספח את כל הגדה המערבית ולהפוך למדינה דו-לאומית.
השפויים שביננו ימשיכו לחפש פתרון ריאלי לסכסוך, פתרון שבו מדינת ישראל תשאר מדינה יהודית ודמוקרטית, ותהפוך למדינה שגבולותיה הרשמיים מוכרים בכל העולם ולא שנויים במחלוקת.

לערבים אין "גבול", הערבים לא מפחדים לפתוח במלחמות "קודש", זה לא סתם שכל כמה שנים נפתחת פה מלחמה (ואני מתכוון למלחמה עם מדינה ולא לאינתיפאדה), הם רוצים להעיף אותנו מפה, הסכם עם הפלסטינים רק יתן להם עוד אזור אסטרטגי להעיף ממנו טילים ופחות מקום שיצטרכו לנסות לכבוש אח"כ.
לגבי "השנויים במחלוקת", שנויים במחלוקת לגבי מי? לגבי האום? ארה"ב? להם קל לדבר, אבל אולי שכחת שהם לא אלו שגרים פה וצריכים לספוג את הטילים והפיגועים אח"כ.
אפשר לתת להם לדבר עד מחר מה הם יעשו בסופו של דבר? כמו שבן גוריון אמר "אום שמום."

לגבי הפסקה הראשונה,
אין גבול ברור בין ישראל למצרים? איפה אתה חי? שכחת שיש "הסכם שלום" איתם? הגבולות ברורים מאוד.
האיתיפאדה קרתה גם מערבים שחיים בתוכנו (ערביי ישראל) שישארו גם אם יהיה הסכם, לכן אין שום טעם ליצור "גבול" כי זה לא יתן שום דבר, אולי יוסיף טילים גם מכיוון מזרח, שזה מה שחסר לנו, כי למזלנו הדגים עוד לא המציאו את הקסאם.
הסורים נכנסו כי ריחמנו עליהם ולא ירינו על מנת להרוג, שזו טעות התרפסותית, אבל למי אכפת, מקסימום היה סורי נכנס והורג כמה אזרחים, זה לא שזה משפיע על מישהו עוד אזרח, פחות אזרח נכון?

ברק אמר את זה.

איזה מקור יותר טוב יש לגנדי?
ויקיפדיה?
רשום באיזה 20 אתרים שזו הייתה סיסמא של ברק, מה הסיבה להתכחש לזה?

מה אתה טיפש? כתבת בגוגל ["X". ברק], בטח שזה ימצא על ברק :facepalm:
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#44 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎00:25

מה אתה טמבל?
רשום באתרים שגוגל מצא שזה פאקינג של ברק!!!

אם אני ארשום את זה על ביבי יהיה רשום באתרים שביבי אמר את זה?!?!
לא!, כי הוא לא אמר את זה אבל ברק כן.

#45 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎00:34

באמא שלך, עזוב את זה.
אני חושב שהראשון שאמר את זה היה רבין בכלל.
רציתי לתת לו ציטוט של איש ימין שאמר שזהו המצב העדיף, רק שגנדי התכוון לטרנספר מ"רצון", דבר שאני מקווה שNightdesign מבין שהוא לא ריאלי בעליל.

לגבי הגבול הברור, הטעות הייתה שלי. התכוונתי לכך שאין גדר והיא נמצאת רק בשלבי בנייה.
מעניין שלא התייחסת כלל לחזון ארץ ישראל השלמה שלך ושל המנתחלים, שמוביל לתוצאה אחת בלבד - מדינה דו לאומית וגיס חמישי בלב המדינה.
איך אתה, כאיש ימין ציוני, תומך בחזון של מדינה דו-לאומית? עם הסכנה הזאת, בניגוד לטרור שמגיע ממדינה אחרת, אנחנו פשוט לא יכולים להתמודד.

דרך אגב, הגבולות של ישראל הם שנויים במחלוקת אפילו במדינת ישראל עצמה, שמעולם לא סיפחה את השטחים שכבשה ב67 וחוקי המדינה לא חלים על ההתנחלויות.
רק בשבוע שעבר שופט זיכה תושב תקוע שהעביר סמים לישוב שלו עם הנימוק שתקוע לא נמצאת בתחומי ישראל.

#46 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎01:02

אנחנו לא קרובים לשום מדינה דו לאומית, זו שיטת הפחדה שהשמאל פיתח. זה פשוט לא יקרה.
לגבי הטרנספר, אולי תופתע לגלות אבל קצב ההגירה של מוסלמים מהארץ רק הולך וגובר, אולי לא כולם ילכו אבל בסופו של דבר נשאר עם פחות.
לגבי הגבולות, כבר אמרתי לך, כל מי שמתנגד יכול לדבר עד מחר, בפועל לא יעשו כלום בנידון, השטח שייך לנו, גם עפ"י החוק הבינלאומי של מי שתוקף ראשון.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#47 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎01:08

אתה חושב שהשטח הזה שלנו.
אתה רוצה להפוך אותו לחלק אינטגרלי מישראל.
כדי לעשות את זה אתה צריך לספח אותו לישראל רשמית ולהחיל את חוקי המדינה עליו.
כשאתה מספח את השטח הזה לישראל אתה מצרף את כל הפלסטינאים למדינת ישראל ונותן להם אזרחות מלאה.
יש רוב של פלסטינאים שחיים מהים לירדן.
=>
האידיאולוגיה שלך מובילה למדינה דו לאומית במקרה הטוב, או לאפרטהייד בנוסח דרום אפריקה במקרה הרע.

הגיון פשוט.

#48 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎01:20

הם פשוט יחזרו לירדן.
גם ככה אף פיתרון לא יקרה בעשרות השנים הקרובות כי לא תהיה פה ממשלה מספיק ימנית לסיפוח ולא ממשלה מספיק שמאלנית להחזרת שטחים, ככה שעד אז הדמוגרפיה והמצב ישתנו
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#49 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎01:30

"פשוט יחזרו לירדן".
ממש ניתוח מעמיק של המצב שמבוסס על כל הניסיונות של הפלסטינאים להקים מדינה משלהם בגדה המערבית.
הם לא יחזרו לירדן מרצון, פשוט תשכח מזה. הם לא יחזרו על הטעות של הנכבה שוב. לא יקרה.
אם אתה תומך בחזון ארץ ישראל השלמה, אתה תומך באחד מה3 האפשרויות הבאות (אני לא מוצא אפשרות אחרת):
1. מדינה דו לאומית.
2. מדינת אפרטהייד.
3. גירוש תושבים בכח שאבות אבותיהם חיו באדמות האלה, ורוב מדינות העולם מכירות בכך שהשטח הזה שייך להם.
בכל אחת מהאופציות לא מתקיימת מדינה יהודית דמוקרטית.

אף ממשלה לא תהיה שמאלנית מספיק בשביל החזרת שטחים? האחרון שהחזיר שטחים בא דווקא מהימין.

#50 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎02:15

אמרת נכבה, אמרת הכל.
אתה מוזמן ללכת לחיות איתם ברמאללה ולהאמין בשקרים שלהם.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#51 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎02:47

שקרים?
הנכבה היא אסון פלסטיני לאומי, שמציין את הגירוש או העזיבה מרצון של חלק גדול מהעם הפלסטיני משטחי ישראל והפיכתם לפליטים.
איפה השקרים כאן?

במידה ולא שמת לב, אתה הוא זה שמעוניין לגור צמוד אליהם ובאותה מדינה.
אני מעוניין דווקא לגור בנפרד מהם, כשהם חיים בשלום במדינה פלסטינית ריבונית, מנותקים מאיתנו לחלוטין.

#52 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎03:22

אתה גם מעוניין לקבל טילים על הבית, אני לא...
אותו דבר אמרו על ההתנתקות, היום תושבי הדרום מסכנים.

לגבי ה"נכבה", אסון שערבים הביאו על עצמם, אף אחד לא אמר להם לתקוף, הם תקפו על דעת עצמם.
עצם זה שאתה מזדהה עם "כאבם" של הפליטים שנוצרו עקב כך שתקפו את המדינה שלך וניסו למנוע את הקמתה בכך שיתקפו, ירצחו וישחטו את היהודים שחיים בה, אומר עליך משהו.
אולי אתה בעצם מתנגד להקמת המדינה ואז אני יכול להבין אותך, אחרת אין לך שום סיבה הגיונית להכיר ב"נכבה", אם אתה כל-כך מתעקש אתה מוזמן לעבור לצד שלהם, להכיר באנשים שניסו לעשות לנו שואה שנייה (וזה בדיוק מה שהיה קורה אם היינו מפסידים במלחמת העצמאות) זו בגידה.

http://www.imti.org....s_the_Nakba.pdf
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#53 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎11:59

אתה גם מעוניין לקבל טילים על הבית, אני לא...
אותו דבר אמרו על ההתנתקות, היום תושבי הדרום מסכנים.

לגבי ה"נכבה", אסון שערבים הביאו על עצמם, אף אחד לא אמר להם לתקוף, הם תקפו על דעת עצמם.
עצם זה שאתה מזדהה עם "כאבם" של הפליטים שנוצרו עקב כך שתקפו את המדינה שלך וניסו למנוע את הקמתה בכך שיתקפו, ירצחו וישחטו את היהודים שחיים בה, אומר עליך משהו.
אולי אתה בעצם מתנגד להקמת המדינה ואז אני יכול להבין אותך, אחרת אין לך שום סיבה הגיונית להכיר ב"נכבה", אם אתה כל-כך מתעקש אתה מוזמן לעבור לצד שלהם, להכיר באנשים שניסו לעשות לנו שואה שנייה (וזה בדיוק מה שהיה קורה אם היינו מפסידים במלחמת העצמאות) זו בגידה.

http://www.imti.org....s_the_Nakba.pdf

#54 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎13:01

עדי לא מגיב לכם כי הוא עדיין בבית האח הגדול.

(סהר)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#55 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎14:14

אמרת נכבה, אמרת הכל.

אני לא מסכים עם אילן, אבל התגובות שלך הן של ילד בן 8 במקרה הטוב שעדיין הולך עם מוצץ. בוגד? לך תגור איתם ברמאללה? כל בנאדם שלא מסכים איתך אתה אומר לו את זה, במקום שתתדיין ותפרוס את האידיאולוגיה שלך עם טיעונים לגיטמיים ודיון מתורבת אתה עסוק בלשלוח אנשים לעזה ולתייג אותם כבוגדים כי הם לא מסכימים איתך. אולי יום אחד תתבגר ותבין שאנשים כמו אילן כן רוצים בטובת המדינה והם חושבים שמדינה פלסטינית היא כן הפיתרון (אני לא מסכים שזה הפתרון אבל זה לגיטימי לחשוב כך, 90 אחוז מהעולם חושב כך, אז אולי גם אותם תשלח לעזה :P ), אתה לא חייב להסכים איתם, אבל אתה כן צריך לכבד את הדעה שלי ולא להתנהג כמו ילד קטן, ככה אנשים לא יקחו אותך ברצינות.

#56 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎14:57

אמרת נכבה, אמרת הכל.

אני לא מסכים עם אילן, אבל התגובות שלך הן של ילד בן 8 במקרה הטוב שעדיין הולך עם מוצץ. בוגד? לך תגור איתם ברמאללה? כל בנאדם שלא מסכים איתך אתה אומר לו את זה, במקום שתתדיין ותפרוס את האידיאולוגיה שלך עם טיעונים לגיטמיים ודיון מתורבת אתה עסוק בלשלוח אנשים לעזה ולתייג אותם כבוגדים כי הם לא מסכימים איתך. אולי יום אחד תתבגר ותבין שאנשים כמו אילן כן רוצים בטובת המדינה והם חושבים שמדינה פלסטינית היא כן הפיתרון (אני לא מסכים שזה הפתרון אבל זה לגיטימי לחשוב כך, 90 אחוז מהעולם חושב כך, אז אולי גם אותם תשלח לעזה :P ), אתה לא חייב להסכים איתם, אבל אתה כן צריך לכבד את הדעה שלי ולא להתנהג כמו ילד קטן, ככה אנשים לא יקחו אותך ברצינות.

למה השמטת 2 שורות מהתגובה שלי שמסבירות את הטענה שלי במדויק?

כן, זו בגידה מבחינתי.
בדיוק כמו שלא תלך ותגיד איזה מסכנים היו הנאצים לאחר 1945 כי רדפו אותם, אסור לך ללכת ולהגיד איזה מסכנים הערבים שעכשיו סובלים כי ניסו להשמיד אותנו.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#57 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎15:07

אמרת נכבה, אמרת הכל.

למה השמטת 2 שורות מהתגובה שלי שמסבירות את הטענה שלי במדויק?

כן, זו בגידה מבחינתי.
בדיוק כמו שלא תלך ותגיד איזה מסכנים היו הנאצים לאחר 1945 כי רדפו אותם, אסור לך ללכת ולהגיד איזה מסכנים הערבים שעכשיו סובלים כי ניסו להשמיד אותנו.

להגיד לך את האמת? אני לא יודע בדיוק מה קרה בנכבה, לא הייתי שם, בכלל הראייה על מה שקרה בנכבה היא מאוד סובייקטיבית, כל אחד אומר משהו אחר (כמו הבחור מהפלמ"ח שג'ולס שם סרטון שלו פה), אני רק יודע שהמנהיגים הערבים תקפו ראשונים, לגבי הפליטים יש עדויות סותרות ושונות, בסופו של דבר בוא נגיד את האמת, הראיית מבט שלי ושלך כישראלים היא סובייקטיבית כמו של הערבים, אנו תמיד נבחר את הצד הישראלי לא משנה מה והם תמיד יבחרו את הצד הערבי.
הביקורת שלי כלפיך זה הצורה בה אתה מתבטא כשלא מסכימים איתך, גם אני הייתי כמוך פעם והתבגרתי, אולי כדאי שגם אתה תעשה את זה.

#58 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎15:28

רגע, בוא ניקח את העובדות הידועות ונלך לפי ההיגיון הבריא.
הם תקפו ראשונים > למה הם תקפו ראשונים? > כדי למנוע את הקמת המדינה > איך מונעים הקמת מדינה? > ע"י חיסול תושביה העתידיים.
כן, אין פה שום כן או לא, הראייה היא חד משמעית, אין להם שום סיבה לתקוף אלא אם הם רוצים להשמיד אותנו.
אם תצליח להביא לי סיבה הגיונית אחת לתקיפה שלהם אני אודה שיכול להיות שיש דבר כזה "נכבה."
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#59 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎15:36

מה??? חח מה אני כתבתי ומה אתה עונה לי? איפה הצדקתי את התקיפה של המנהיגים הערבים? רק אמרתי שלגבי הפליטים יש עדויות שונות ואתה לוקח את זה למקום אחר לגמרי. גם אני חושב על סמך מה שאני יודע שהמנהיגים הערבים הם האשמים העיקריים בכך שהפליטים ברחו, רק ציינתי שאני לא מספיק בקיא בנושא כדי לתת תשובה מדויקת לגבי מה שקרה שם, וגם שהראייה שלי סובייקטיבית.

ברצינות נייט דיזיין תקרא מה שכותבים במקום לירות לכל הכיוונים, ניסית לשייך את אילן לשמאלנים הרדיקלים האנרכיסטים למרות שאם זכרוני אינו מטעה אותי הוא גר במעלה אדומים, ודיבר לא פעם בשבחה של המדינה, וכל זה רק בגלל שהוא לא הסכים איתך על כמה דברים.
אני באמת ממליץ לך שתשנה את הגישה שלך בויכוחים מהסוג הזה, שיהיה לך יום טוב.

#60 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎15:44

איזה מסכנים תושבי גרמניה הנאצית שחיו בפחד מפני פעולות נקם לאחר סוף מלחמת העולם השנייה? מה הם עשו? סה"כ תמכו בפעולות הממשל שלהם ובהשמדת יהודים.
מצטער שאני לא בדיוק מרחם ולא ממש אכפת לי מה"פליטים" הערבים.
חוץ מזה - זה לא שה"מנהיגים הערבים" תקפו, הם לא אלו שנלחמו, הם נתנו את ההוראה, מי שתקף ורצח אלו היו התושבים שאת חלקם אתה מכנה היום "פליטים."

דרך אגב, זה הנושא הראשון שהשתמשתי בו במילה בוגד, אני לא קורא בוגד למי שרק תומך בהחזרת שטחים, אבל מי שמכיר בנכבה, לו כן אקרא בוגד.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים