עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#561 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎23:25

איך כישרון מבוזבז אם הוא ניצל אותו בתקופה אצלנו? חחחח

שחקן טוב, אבל החיבור שלו עם יצחקי לא טוב לחדר ההלבשה. שניהם ביחד זה יותר מדי ברדק, ושלא נדבר על זהבי.

הוא גם לא מתאים בכלל למכבי כרגע, הוא לא חלוץ מטרה, אלא יותר חלוץ שעומד בשמאל, כמו בן בסט וכמו טב"ח, ואם נביא אותו אז שני שחקנים יתייבשו על הספסל קבוע.

אני רוצה אותו גם כן, שחקן נפלא, אבל אין מה לעשות, כרגע הוא לא יכול להיות במכבי, ואני מבסוט על ההחלטה הזו של קרויף.

הוא נתן את שלו, אבל רק בעונת אוסקר הוא הראה למה הוא מסוגל, מאנוכיות לשחקן קבוצתי.

אם הוא היה מגיל צעיר מטופח במועדון אירופאי כלשהו, הוא היה מגיע רחוק לדעתי.

אם הוא חותם בחיפה, אני מאחל לו בהצלחה, אני אוהב אותו, רק לא נגדנו :-)

אמרתי בעבר, אם הוא היה נשאר ולא עוזב לקבוצה החלשה הזו מצרפת, הוא היה הופך להיות סמל במועדון, הפופולריות שלו היתה גדולה מזהבי.

#562 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎16/01/2015‏, ‎00:00

שנירררררררררר, איזה עקיצה של אשקלון חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol:

#563 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎16/01/2015‏, ‎00:05

אני ממש שמח שעטר הולך לחתום בחיפה ולא בהפועל. סתם הייתי מתבאס אם הוא היה חותם בהפועל וחס וחלילה היה הופך לסיפור כמו זהבי.

מקווה שכשעטר יבוא לטדי יהיה הקהל יראה לו כמה הוא אוהב אותו ולא יקלל אותו סתם.

--

ואיזה משחק אדיר באשקלון וואו!

#564 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/01/2015‏, ‎01:31

עטר לטדי? למה הכוונה?

בקשר לגביע היום, שעתיים וחצי עמדתי בגשם, במבול, התחתונים שלי מים, בשביל מה? לראות כדורגל נשים.

הפסד של קורצקי, למה להוציא את סויסה? נכון לא משחק גדול שלו אבל לפחות תקפנו....

אמרת שעבדת איתם אימון על פנדלים, 3 החטאות?!

לא ראיתי תקציר בינתים, היה פנדל או שלא? מאיפה שעמדתי היה נראה שלא.

הלוואי שיפטרו את הפחדן הזה. אפילו מהגשם הוא פחד, עמד מתחת לגג שכולנו עם ביצים ספוגות מים.

(מישהו צעק לו שהוא בן זונה ושיצא לגשם, כמו שאנחנו עומדים בגשם שיצא גם. והוא יצא ל5 דקות וחזר.)

ידעתי שנפסיד, אמרתי לאבא שלי לפני המשחק, ובנסיעה אמרתי לחברים אנחנו נחזור ספוגי מים + הפסד.

יש לי הרגשה שנפסיד להפועל וישרפו את המועדון. לידור כהן חירבנת לנו ת'עונה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#565 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎16/01/2015‏, ‎03:40

התכוונתי לבלומפילד :o

#566 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/01/2015‏, ‎17:20

חיפה פלייאוף תחתון השנה, לא תפגשו או רק בגביע.

אני יודע שאף אחד פה לא אוהד ביתר, אבל אני חייב לפרוק כמה דברים ואני אשתדל לצאת אובייקטיבי.

אנחנו קבוצה עם סגל קצר, המקום 4 מטעה, זה כי הליגה חלשה, אין לנו סיכוי איתכם בליגה. (לא עם ק"ש ולא עם מכבי ולא עם הפועל ב"ש)

נכון לק"ש גם יש סגל קצר, אבל יש להם פאן מנטלי חזק מאוד. אין עליהם לחץ וזה יתרון, אבל הם יותר טובים מאיתנו.

אבל, אנחנו לא הפסדנו לשום קבוצה גדולה (עד וחוץ מההפסד 3-0 לב"ש) וגביע זה משהו שיש לנו הרבה יותר סיכוי מרוב הקבוצות הבינוניות.

אנחנו יכולים ביום טוב בבית לקחת ממכבי את הגביע (גם אם זה יגיע לפנדלים), לא סביר, אבל לזה עוד יש לנו סיכוי.

אני רציתי אירופה, ואתמול בלילה היא ברחה. לדעתי זה היה עדיף גביע מאשר פליאוף עליון, נניח נכנס לפליאוף העליון ממקום רביעי. (ואנחנו לא)

והגביע יגיע לאחת מהגדולות, בחיים לא נהיה מקום רביעי, הסגל הקצר שלנו יתעלף ונאכל תבוסות על ימין ושמאל.

ההבדל יהיה כמה ג'ובות יותר בכיס של טביב, וגם אותם הוא יקח לחישגד ולא ישקיע עלינו שקל.

היה כתבה אז שהוא בודק את השחקנים בתוכנה, אז מישהו כתב שאין עדיין חיזוק כי הוא מחכה לפריצה למנג'ר כי גם את התוכנה הוא לא יקנה.

וזה עוד שאני רגוע ועצוב,

הייתי במשחק אתמול, כאב לב. הגשם לא הפסיק לרדת, התחתונים שלי היו מים!!! האצבעות שלי היו כ"כ קרות שבאוטו הפלאפון לא קלט לי את האצבע!!!!

לא רק זה, הם משכו להארכה, ועוד ניצחו.

אני רואה שחור, אני מפחד שנפסיד להפועל, כותרות ענק אבנים על שחקנים, אלוהים ישמור. בבקשה תנצחו את הפועל....

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#567 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎16/01/2015‏, ‎17:31

זאת הבעיה של המועדון שלך, שניר, ברגע שאתם מנצחים אתם על גג העולם, מועמדים לאליפות, אירופה, מונדיאל ומה לא, אבל ברגע שאתם מפסידים אתם ישר מועמדים לירידה, פירוק וחצי סגל כולל המאמן מועמדים ללכת. אין אצלכם אמצע וזה לא דבר הגיוני בקבוצת כדורגל. אין שום קבוצה בישראל שתמיד מצליחה, רוב הקבוצות הגדולות כמה שנים למעלה וכמה שנים למטה.

• CLIPSE אוהב את זה

#568 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/01/2015‏, ‎17:47

חחחח אבל גם אחרי משחקים אני לא מבסוט, אני מודע לזה שהשחקנים שלי זה פרדה ולידור כהן

סתם אני פשוט מבסוט שהשנה חיפה והפועל יותר גרועות...

תחשוב שכמה שנים טובות אנחנו לבד הכי גרועים מהגדולות.

חוץ מזה התקשורת הורגת אותנוווווווווווווווו לידור כהן משחק ראשון הבקיע צמד עשו עליו כתבה מאז לא פגע בכלום.

למה מאשרים לו?! הילד לא קרע זוג נעליים. הוא לא עומד בלחץ של ביתר, חייב להיות מושאל לקבוצה קטנה שמבטיחה אחוזים מסויימים של משחק.

אתה יודע מה? גם בחירת הפנדלים שלנו אתמול הייתה גרועה,

איך אצילי בועט פנדל אחרי שקלאודימיר החטיא? המעמד הכי גדול שלו היה נגד הפועל בבלומפילד, הרגלים רעדו לו.

אזולאי תגלית העונה שלא תטעו.

והדבר שהכי כואב לי שזה לא בית"ר, אני רוצה לראות כדורגל התקפי, את גוטמן העפנו על נצחונות של 1-0 והבן זונה הזה עושה לי תיקו עם בונקר.

נגד אשדוד אף אחד לא שרק בוז, כי שיחקנו עם 2 חלוצים. נגד עכו זה הוכיח את עצמו (תזכרו שהפסדנו להם סיבוב קודם, (תאכלס זה היה תיקו אבל פסלו להם שער חוקי)

אורפז, אני יודע שזה נראה ככה אבל אתה צריך להבין שהטבלה משקרת. 7 נקודות מהקו האדום, זה כלום!!! כולם יכולים לרדת, ואם נפסיד להפועל הקהל יתפוצץ ואנחנו יורדים מאה אחוז.

השחקנים שלנו ילדים, אין להם ניסיון ותאמין לי שלשחקנים מנוסים קשה להתמודד עם טדי פעם בשנה, אז אתה יודע מה זה על בסיס שבועי?!

לא נוציא ניצחון אחד. טביב צריך להחליף את קורצקי, אתמול הוא שבר להם את הביטחון בראיון שלו. להביא חיזוק ולנסות להמשיך ככה למרות שפייר אתמול בהחמצה של איציק כהן נגמרה העונה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#569 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎16/01/2015‏, ‎17:54

שניר, אתם צריכים להחזיר את השריף אלי כהן ;-)

• SnirJa אוהב את זה

#570 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎01:07

איזה זין, ב"ש וק"ש ניצחו בקושי. וב"ש קבוצה מגעילה, מגעילה, מגעילה.

איכס.

איך קבוצה כזו, עם סגל ישראלים די מדהים ועם שני הזרים הכי טובים בליגה מציגה יכולת כזו חלשה שבוע אחר שבוע?

אני מאוד מקווה שהדיווחים על שכטר לא נכונים, הוא לא מה שמכבי צריכה כרגע. מה עם מגנים???

אפרופו מגנים, מישהו יודע לאן שפונגין נעלם?

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#571 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎01:30

בנקודת זמן הנוכחית, אני לא חושב ששחקן חיזוק יעזור למכבי. בסוף העונה אני חושב שצריך להביא שוער/לשים את ברק לוי בשער, חלוץ ומגנים תותחים (לא פח כמו שפונגין, שדרך אגב אם אני לא טועה פצוע כבר תקופה ארוכה).

#572 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎01:46

ברור ששחקן רכש לא יעזור למכבי בחצי העונה שנשארה, אלא אם הוא איזה שחקן אדיר שיתחבר מהר מאוד לקבוצה, דוגמת פריצה/זהבי.

קרויף אמר כבר פעם שהמטרה של חלון ההעברות בינואר היא להתחיל לבנות את הסגל של העונה הבאה.

הכוונה שלי היא שמה שמכבי צריכה זה חלוץ מטרה איכותי לעונה הבאה שיחליף את פריצה, שככל הנראה לא ישאר.

אי אפשר להשאיר את נטל הכיבוש רק על זהבי, במיוחד כשדור מיכה וטב"ח לא עושים את קפיצת המדרגה הנדרשת מהם גם בכיבוש שערים ולא רק ביכולת. יצחקי גם כבר לא יחזור ליכולת שלו, לפחות לא לאורך זמן. הוא לא יוכל לשחק גם באירופה וגם בליגה ובגביע. צריך לשמור עליו בכפפות משי.

- סטיבן רייט.

#573 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎11:24

יצחקי היה אש אתמול, עם עוד קצת בטחון וחדות הוא היה מסיים עם צמד. אני לא חושב שצריך להביא חלוץ אלא אם מעיפים את בן בסט. לדעתי צריכים במכבי להחליט אם בן בסט מתאים להישאר או לא ואם לא אז להביא במקומו חלוץ, בנקודת זמן הנוכחית זה לא הזמן. בנוגע לבדש/פריצה, אין לי בעיה שהם ישארו כמחליפים, אל תשכחו שיש עונה ארוכה עם גביעים ובעונה הבאה יכול מאוד להיות גם ליגה אירופית או אלופות, ככה שסגל רחב זה חובה.

#574 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎15:57

לפי וואלה יש לעדן הצעה מסין של 3 מיליון יורו ל-3.5 עונות, אני במקומו הולך בלי לחשוב פעמיים... ואז מכבי באמת תצטרך להביא את שכטר/עטר/תמוז.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#575 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎17:32

חחחחח בן בסט לא מסוג האנשים שיכול לחיות בסין, בקושי הסתדר בצרפת :-)

#576 Joint

Joint

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Sync
  • 131 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎22:22

חיפה פשוט מביכה, ביזיון. בלבול בא והפך את הקבוצה לעוד יותר גרועה. 

אם לפני זה עוד היתה לי תקווה לפלייאוף עליון, עכשיו כבר התייאשתי.

• CLIPSE אוהב את זה

#577 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎22:37

זה משהו אבל שבכמה החתמות פשוטות כבר עכשיו הוא דואג לנו להמשך עונה מצויין, ואחלה נקודת פתיחה לעונה הבאה.

הרי אי אפשר בקיץ אחד להחליף קבוצה שלמה ולקוות שיהיה טוב, כי ראינו שזה לא עובד.

הוא צריך לסגור עכשיו עם עטר ושכטר, ואם אפשר גם טל בן חיים הבלם. כבר סגר חלק עיקרי מהחיזוק.

עונה הבאה להביא עוד קשר אמצע ועוד שחקן הגנה ואז אולי תהיה פה קבוצה.

אם הוא מפספס את ההזדמנות להביא את עטר ושכטר עכשיו כשזה אפשרי, שעטר כבר רגל וחצי פה ושכטר גם מסכים להגיע תמורת חוזה של 350 אלף דולר ל3-4 עונות, פספוס לא לסגור את שניהם ולסדר חוד לעונה הבאה.

#578 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2015‏, ‎22:45

וואלה, עידן, בקצב הזה לא בטוח שבכלל תהיו בעונה הבאה בליגה חחח
אם לא היו קבוצות מפורקות כל כך כמו נתניה ועכו, הייתי מהמר עליכם כאחת היורדות.
  • CLIPSE אוהב את זה

- סטיבן רייט.

#579 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2015‏, ‎00:11

כתבתי כמה פעמים אז, החיפה הכי חלשה שהייתה אי פעם (ממה שאני זוכר.)

כמו תקופת השפל של מכבי ת"א לא מזמן, אבל אז הליגה הייתה עוד חזקה בערך השנה הליגה ביזיון ואתם נותנים נקודות חופשי.

ד"א זה לא מנג'ר אי אפשר לקנות קבוצה במכה ולצפות לבינגו ישר, לוקח זמן לדברים להתחבר.

חוץ מזה לא חארם על הכסף של יענקלה כוסעמו העולם 80 מיליון שקל תקציב!!! כל הקופון ויאגרות שהוא גזר עלינו שבאנו לסמי בזבזתם לו.

משהו אחרון,

איזה עונש שכונה חיפה קיבלו, ותבינו שהיה להם ראדיוס על תנאי!!! דון קסקט.

• CLIPSE ו Sparkles אוהבים את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#580 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2015‏, ‎00:24

שניר, מכבי גם בתקופות הכי חלשות שלה בעשור השחור לא נראתה כל כך כבויה. היכולת הייתה יותר גרועה, אבל לפחות היה איזשהו ניצוץ מדי פעם. ואז עוד היו מלחמות וסכסוכים בקהל בעקבות נמני שמנעו תמיכה אמיתית בקבוצה כמו בסיבוב הראשון של חיפה.

חיפה הנוכחית לא מראה שום דבר, המשחק הטוב היחיד שראיתי ממנה היה משחק הפתיחה מול סכנין המחוררת. זהו.

עונש ביזיון, היו צריכים לקבל רדיוס ללא קהל.

• CLIPSE אוהב את זה

- סטיבן רייט.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים