עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#541 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2015‏, ‎18:35

משפצים את בלומפילד מהעונה הבאה. נשחק כנראה במושבה... אחלה איצטדיון, ביתי מאוד. לא רואה שום סיבה לבנות איצטדיון חדש.

#542 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2015‏, ‎19:12

תלוי מה יהיה מצב הליגה, אבל יש סיכוי טוב שתקבלו את הדרומי (10,000 מקומות.)

ככה שלא קשה להשיג כרטיס.

אבל אם באמת ביתר תהיה בשיא של נצחונות, תקבלו את הצפון מערבי, (4000 מקומות.)

ד"א מי שרוצה לראות חווית קהל, מוזמן לבוא נגד הפועל ת"א, כנראה 30 אלף איש. אבל לא כמו חיפה, כולם מעודדים ולא עושים רק תנועות עם הידיים במקום לקרוע את הגרון.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#543 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2015‏, ‎20:22

משפצים את בלומפילד מהעונה הבאה. נשחק כנראה במושבה... אחלה איצטדיון, ביתי מאוד. לא רואה שום סיבה לבנות איצטדיון חדש.

על מה אתה מדבר? הגיע הזמן לאצטדיון כמו סמי עופר, אבל יותר גדול.

למכבי יש פוטנציאל קהל עצום, ובמיקום מרכזי, אין לי ספק שהיא יכולה למלא אצטדיון של 40 אלף מקומות.

גם אחרי השיפוץ, בלומפילד יהיה קטן מדי למכבי ("רק" 24 אלף מושבים), ועדיין מיושן. אין בכלל מה להשוות אותו לאצטדיונים החדשים יותר.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#544 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2015‏, ‎22:57

מזל שיש את זהבי (שהיה גרוע היום, למרות הפנדל)  אבל הקבוצה נראת לא מאומנת, מה יהיה פאקו?

לפחות הצלם חואן פאבלו נתן כמה הצלות טובות, כמעט עקצו אותנו חיפה המביכה הזו, אולי הישיבה בחוץ עשתה לו טוב ^_^

#545 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2015‏, ‎23:53

ספארקי אני לא מאמין שרשמת את זה, נגיד, מהחברה בירוק בסדר, אני רגיל שמה שיש להם "הכי טוב"

אבל אתה רוצה אצטדיון כמו סמי עופר?! אני לא מחליף את טדי בחיים בסמי עופר, בחיים!

עם כל הכבוד לסמי עופר, הוא רק יפה, חווית צפייה לא טובה יותר משל טדי ומשל בלומפילד, בדיוק אותו דבר (הטופ הישראלי)

מבחוץ נראה טוב יותר, אקוסטיקה פחות טובה מטדי. חד משמעית. והרבה פחות ביתי.

בנוסף, בירושלים (בלי קשר לכדורגל) יש את האוויר + האווירה הכי טובה בעולם, שם אפילו אין אוויר טוב, ארובות.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#546 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎12/01/2015‏, ‎08:26

למכבי יש פוטנציאל קהל עצום, ובמיקום מרכזי, אין לי ספק שהיא יכולה למלא אצטדיון של 40 אלף מקומות.

גם אחרי השיפוץ, בלומפילד יהיה קטן מדי למכבי ("רק" 24 אלף מושבים), ועדיין מיושן. אין בכלל מה להשוות אותו לאצטדיונים החדשים יותר.

לדעתי 40 אלף מוגזם. עוד עונה שתיים לא טובות ויהיו לך קרחות בחצי מגרש רוב העונה. מצד שני אני מסכים שכיום אנחנו ממלאים 40 אלף בקל מול קבוצה גדולה. אני חושב שצריך לשפץ את בלומפילד ל30 אלף והכל יהיה טוב ויפה.

#547 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎12/01/2015‏, ‎09:46

זהו, אתם כותבים 40K, בואו נהיה אמיתים, לכל קבוצה יש עליות  וירידות, ומה תעשו שתהיו שוב בתקופה לא טובה? אתם מודעים לזה שלא תביאו 11K לכל משחק, כמו שלא הבאתם לפני 4 שנים 11K לכל משחק. יהיה לכם מלא קרחות ו2 יציעים שלא נפתחים (ע"ע טדי.) 40K מול קבוצה גדולה אני מאמין שאתם ממלאים נכון לעכשיו. אבל זאת לא חוכמה, לדעתי מה שחיפה עושה זאת הכי חוכמה.

30K כל משחק, גם נגד הפועל עכו, לא מעניין אותם. (עזבו שהם לא יודעים לעודד.)

בשביל הקטע שבוע הבא אצטדיון טדי יהיה מלא 34K. ותאמין לי שנגד הפועל אנחנו במצב הנוכחי שלנו יכולים למלא 45K.

נגד הפועל פתאום אף אחד לא עובד, אין צבא, פשוט באים. אנשים לוקחים חופש מהכלא.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#548 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎12/01/2015‏, ‎16:06

חיפה מביאים הרבה רק בגלל המתקן לדעתי. אנשים פשוט באים לחוויה עם המשפחה והילדים. מה שכן, לדעתי אם עוד עונה 2 הם ימשיכו ככה (מה שאני לא חושב שיקרה) אז תרד דרסטית הכמות קהל.

#549 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎12/01/2015‏, ‎16:19

נכון, שהייתי שם ראיתי אנשים שלא מעודדים ולא כלום, רק יושבים, אפילו אחרי גול לא מעודדים, באו עם הילדים לאיצטדיון, מה שגם המנוי שם עולה כלום כסף...

עוד שנתיים שלוש הם יחזרו לכמות הטבעית שלהם.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#550 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎12/01/2015‏, ‎17:25

אוהדי חיפה הם מטונפים, לא סובל אותם, יותר גרועים מהאוהדים של הפועל.

#551 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎12/01/2015‏, ‎17:30

לא, אולי רק נגדכם כי כואב להם שאתם מצליחים והם מתרסקים,

אוהדי הפועל יכולים לזרוק מוטות על מעלות תרחישא....

יום שני תגיע!!!!!!!!!!!

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#552 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎12/01/2015‏, ‎19:40

וואו... הרבה תגובות.

אז ככה:

ספארקי אני לא מאמין שרשמת את זה, נגיד, מהחברה בירוק בסדר, אני רגיל שמה שיש להם "הכי טוב"

אבל אתה רוצה אצטדיון כמו סמי עופר?! אני לא מחליף את טדי בחיים בסמי עופר, בחיים!

עם כל הכבוד לסמי עופר, הוא רק יפה, חווית צפייה לא טובה יותר משל טדי ומשל בלומפילד, בדיוק אותו דבר (הטופ הישראלי)

מבחוץ נראה טוב יותר, אקוסטיקה פחות טובה מטדי. חד משמעית. והרבה פחות ביתי.

בנוסף, בירושלים (בלי קשר לכדורגל) יש את האוויר + האווירה הכי טובה בעולם, שם אפילו אין אוויר טוב, ארובות.

חחח, שניר אח שלי, ברור שאני לא מתכוון בדיוק למתקן כמו סמי עופר, בטח שלא בעיר מסריחה כמו חיפה, אבל מה הבעיה להודות בכך שאני רוצה אצטדיון הרבה יותר מתקדם מבלומפילד המיושן? אני רוצה אצטדיון מפואר! אצטדיון שכשמגיעים אליו אשכרה נהנים ממנו ולא רק מהמשחק, אצטדיון גדול מספיק שגם שאחרי שיקנו את כל המנויים ישארו כרטיסים לקהל הרחב שלא יכול להתחייב להגיע לכל המשחקים.

וברור שגם אחרי השיפוץ בלומפילד יהיה קטן על מכבי, ומיושן מדי באופן כללי.

אגב, חווית הצפייה של סמי עופר כן יותר טובה משל בלומפילד, עם כל האהבה שלי אליו. במקומות הנורמליים אין הבדל בכלל, אולי אפילו יש עדיפות לבלומפילד בחלקם, אבל בפינות ההבדל מאוד מאוד משמעותי (ואני יושב שם לא מעט כי יותר קל להשיג לשם כרטיסים).
וזו לא רק חווית הצפייה, אלא כל ההשקעה שמסביב, החל מהכניסות המסודרות, הגג, הטלוויזיות, השירותים (כמה שזה נשמע הזוי, כיף שאין יותר תורים אינסופיים שגורמים לך לפספס את המחצית השניה), המרווח בין השורות והכל... כל אחד מהדברים האלו בפני עצמו כלל לא משמעותי, אבל כולם ביחד יוצרים חוויה שגורמת לך לרצות לבוא שוב רק בגלל המתקן עצמו.

זה בדיוק האפקט שמושך את הקהל של חיפה בכמויות גם בעונה מחורבנת כזו. 

לדעתי 40 אלף מוגזם. עוד עונה שתיים לא טובות ויהיו לך קרחות בחצי מגרש רוב העונה. מצד שני אני מסכים שכיום אנחנו ממלאים 40 אלף בקל מול קבוצה גדולה. אני חושב שצריך לשפץ את בלומפילד ל30 אלף והכל יהיה טוב ויפה.

זהו, אתם כותבים 40K, בואו נהיה אמיתים, לכל קבוצה יש עליות  וירידות, ומה תעשו שתהיו שוב בתקופה לא טובה? אתם מודעים לזה שלא תביאו 11K לכל משחק, כמו שלא הבאתם לפני 4 שנים 11K לכל משחק. יהיה לכם מלא קרחות ו2 יציעים שלא נפתחים (ע"ע טדי.) 40K מול קבוצה גדולה אני מאמין שאתם ממלאים נכון לעכשיו. אבל זאת לא חוכמה, לדעתי מה שחיפה עושה זאת הכי חוכמה.

30K כל משחק, גם נגד הפועל עכו, לא מעניין אותם. (עזבו שהם לא יודעים לעודד.)

בשביל הקטע שבוע הבא אצטדיון טדי יהיה מלא 34K. ותאמין לי שנגד הפועל אנחנו במצב הנוכחי שלנו יכולים למלא 45K.

נגד הפועל פתאום אף אחד לא עובד, אין צבא, פשוט באים. אנשים לוקחים חופש מהכלא.

לדעתי, אם היה לנו אצטדיון בסדר גודל של סמי עופר, היינו ממלאים אותו בכל משחק ליגה העונה, אולי מלבד מול הקטנות ביותר כמו רעננה ועכו, וגם אז היו מגיעים לפחות 25K.

יש מספיק משחקים גדולים בליגה שיגרמו לקהל לבוא. הדרבי, חיפה, בית"ר, ב"ש, ק"ש ואפילו בני יהודה בעונה הבאה.

חוץ מזה, המטרה המוצהרת של גולדהאר וקרויף היא שמכבי תהיה שותפה קבועה ומכובדת במפעלים האירופיים, כמובן בשאיפה לצ'מפיונס ליג, כך שבהנחה שנצליח לעשות זאת בעוד 3-4 שנים (ואין סיבה שלא), כך שכבר יש עוד 4-5 משחקים שיהיו סולד אאוט באופן מובטח.

אני חושב ש-40K לא מוגזם גם אם נהיה בעונה לא טובה. לא מצאתי הרבה נתונים על ממוצעי קהל (מביך שאין את זה בשום מקום מסודר), אבל הנתון היחיד שמצאתי הוא מעונת 2009/10, לפי 5 עונות, כשסיימנו במקום השלישי, בפער עצום מהפועל וחיפה, ועדיין היה לנו ממוצע קהל יותר גדול משל חיפה, האלופה דאז, עם 8000 איש כל משחק. ולהזכירכם, זה לפני השיפוץ האחרון של בלומפילד לפני יורו הצעירות שהגדיל אותו במעט.

אין לי ספק שגם בעונה לא טובה, כל עוד השחקנים יראו רצון ולחימה על הדשא, נמלא לפחות 20 אלף מושבים, שלא לדבר על המשחקים הגדולים יותר שיהיו סולד אאוט.

אתם גם שוכחים שלמכבי יש פוטנציאל קהל עצום, ועם השנים הוא רק הולך וגדל. מה יהיה בעוד 15 שנה כשאוכלוסיית ישראל תגדל בכמה מיליונים? יהיו מספיק אנשים שיהפכו לאוהדי מכבי :P

בזמנו היו דיבורים שגולדהאר יקנה את השטח של רמת גן המאוס ויבנה שם את האצטדיון החדש של מכבי, אבל הם נמוגו ונעלמו להם. אני מתפלל שזה מה שיקרה בסוף, כי המיקום פשוט מדהים, צמוד לרכבת, עם המון המון חניה, במרחק יריקה מעורקי תנועה ראשיים, ועם מקומות שאפשר לבלות בהם לפני ואחרי המשחקים.

- סטיבן רייט.

#553 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎13:06

לתת חוזה ליצחקי עד סוף הקריירה, שחקן מרגש.

מקווה בשבילו שלא יראה יותר פציעות, פשוט כיף לראות אותו על המגרש.

#554 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎14:14

אחי הוא יסיים את הקריירה בביתר.

• Sgt.DD אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#555 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎14:56

לא רוצה ^_^

#556 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎16:20

בגלל שחקנים כמוהו אנחנו רואים כדורגל.

פייר, הגול של אתמול לא נכנס להגדרה "גול של יצחקי" רק הוא עושה דברים כאלה (לא שזה היה הגול הכי יפה בעולם, אבל עדיין גול יצחקי)

• CLIPSE אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#557 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎18:33

לפי כל הכתבות בתקשורת נראה שעטר הולך לחתום בחיפה, מקווה שהוא יעזור ויהיה בכושר כמו במכבי ת"א,

אני מקווה שיענקלה לא יסתפק בזה וינסה להחתים גם את שכטר או תמוז עם עדיפות גדולה לתמוז ואז לפחות בחוד יהיה סבבה.

ואז אפשר לעבור להתרכז בהגנה ולדאוג לעסק שם, ואולי סוף סוף להתחיל להראות כקבוצה. 

#558 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎18:46

השחקן ששבר את קללת החלוצים אצלנו, כולי תקווה שבסוף ג'ורדי ישווה את ההצעה :-)

נתן 56 שערים ב-3 עונות אצלנו, תמיד יהיה לי מקום חם בשבילו בלב, כישרון מבוזבז.

#559 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎19:56

איך כישרון מבוזבז אם הוא ניצל אותו בתקופה אצלנו? חחחח

שחקן טוב, אבל החיבור שלו עם יצחקי לא טוב לחדר ההלבשה. שניהם ביחד זה יותר מדי ברדק, ושלא נדבר על זהבי.

הוא גם לא מתאים בכלל למכבי כרגע, הוא לא חלוץ מטרה, אלא יותר חלוץ שעומד בשמאל, כמו בן בסט וכמו טב"ח, ואם נביא אותו אז שני שחקנים יתייבשו על הספסל קבוע.

אני רוצה אותו גם כן, שחקן נפלא, אבל אין מה לעשות, כרגע הוא לא יכול להיות במכבי, ואני מבסוט על ההחלטה הזו של קרויף.

- סטיבן רייט.

#560 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2015‏, ‎19:58

השחקן ששבר את קללת החלוצים אצלנו, כולי תקווה שבסוף ג'ורדי ישווה את ההצעה :-)

נתן 56 שערים ב-3 עונות אצלנו, תמיד יהיה לי מקום חם בשבילו בלב, כישרון מבוזבז.

הוא כבר לא יכול להשוות את ההצעה,

כל הנושא של הזכות ראשונים הייתה כשהוא תחת חוזה בריימס,

כרגע הוא שוחרר משם אז הוא שחקן חופשי, אם הוא באמת סוגר בסוף, זה בחינם. רק שכר כמובן

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים