עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי ספורט

• אנא התחבר בכדי להגיב
1260 תגובות לנושא זה

#541 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎07/08/2015‏, ‎13:17

יהיה טוב אחי, אני אישית האמנתי נגד פלזן, אני מאמין גם עכשיו.

ועושה רושם שיש לנו מאמן שמבין עניין, למרות שקראתי לו ליצן פעם קודמת כי הוא לא שם את טיבי בהרכב, הייתי עצבני מדיי חח

#542 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/08/2015‏, ‎14:36

הוא גם שם את טב"ח חלוץ אמצע לא?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#543 Cokegod

Cokegod

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎07/08/2015‏, ‎14:55

מה שכן אבל יש גם יתרון בלהפסיד לבאזל ולהגיע לליגה האירופית במקום לליגת האלופות, זה כנראה יעזור הרבה יותר למכבי בדירוג בהמשך, כי הקטע הוא שניצחון בליגה האירופית שווה לניצחון בליגת האלופות מבחינת הנקודות שזה נותן לדירוג. די ברור שאם מכבי מגיעה לליגת האלופות היא כנראה מסיימת מקום 4 בבית בלי הרבה נקודות, אבל בליגה האירופית היא בכיף יכולה לעבור את שלב הבתים, ככה שעונה בליגה האירופית תתן למכבי הרבה יותר נקודות לדירוג.

נגיד עכשיו מכבי תמיד הייתה כמעט מדורגת אבל לא, אז אם היא עושה השנה עונה בליגה האירופית דומה למה שהיה לה לפני שנתיים היא בכיף בשנה אחרי זה מדורגת בכל השלבים.

בקיצור, אם מכבי מנצחת את באזל יש לה עונה אחת בליגת האלופות אבל בשנים אחרי עדיין יהיה לה יחסית קשה במוקדמות, אבל אם היא מפסידה ועושה עונה טובה בליגה האירופית היא כמעט מבטיחה עוד עונות אירופיות בשנים הבאות.

• CLIPSE אוהב את זה
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#544 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎02:00

הוא גם שם את טב"ח חלוץ אמצע לא?

לא אחי, אבל לזכותו הוא למד את הקבוצה מהר, בכל מה שקשור לבן בסט, אחרי פעמיים של קרדיט בהרכב, נראה שהוא מחק אותו כמו פאקו.

גם השילוב של גרסיה עם טל בן חיים פחות טוב מאשר עם טיבי, שמשחקים ביחד גם בנבחרת, וההגנה נראת טוב יותר.

מה שכן אבל יש גם יתרון בלהפסיד לבאזל ולהגיע לליגה האירופית במקום לליגת האלופות, זה כנראה יעזור הרבה יותר למכבי בדירוג בהמשך, כי הקטע הוא שניצחון בליגה האירופית שווה לניצחון בליגת האלופות מבחינת הנקודות שזה נותן לדירוג. די ברור שאם מכבי מגיעה לליגת האלופות היא כנראה מסיימת מקום 4 בבית בלי הרבה נקודות, אבל בליגה האירופית היא בכיף יכולה לעבור את שלב הבתים, ככה שעונה בליגה האירופית תתן למכבי הרבה יותר נקודות לדירוג.

נגיד עכשיו מכבי תמיד הייתה כמעט מדורגת אבל לא, אז אם היא עושה השנה עונה בליגה האירופית דומה למה שהיה לה לפני שנתיים היא בכיף בשנה אחרי זה מדורגת בכל השלבים.

בקיצור, אם מכבי מנצחת את באזל יש לה עונה אחת בליגת האלופות אבל בשנים אחרי עדיין יהיה לה יחסית קשה במוקדמות, אבל אם היא מפסידה ועושה עונה טובה בליגה האירופית היא כמעט מבטיחה עוד עונות אירופיות בשנים הבאות.

תענוג, שמת לי דברים בפרופורציות.

למרות שעדיין, ימח שמו של הקירח, צריך לדאוג להעלים אותו בהגרלה הבאה שלנו בטורניר חח

#545 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎02:29

שמו במשה פרימו ציון 3 את הקטע ממק 22 עם הכלא, אבל הם אומרים באזל במקום

חחחחח

בקיצור יאללה מכבי, בשביל הרומנטיקה נקמה.

ברק יצחקי נפצע בחימום נגדם לא? יאללה ברק, תראה להם מה זה.

שיש את זהבי שהוא זהבי אבל מבחינתי בקטע של וירטואוז יצחקי מספר 1.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#546 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎03:27

ברור לכולם שברק יצחקי מבחינת כשרון טכני כמה רמות מעל כל שחקן ישראלי אחר.

הוא מהפנט, כמו איזה ברזילאי קטן.

אם הוא היה מתאפס על עצמו כמה שנים קודם לכן, ולא היה עם רגלי זכוכית, היה יכול להיות שחקן על אמיתי.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#547 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎10:26

נגד מאריבור היינו מדורגים בסיבוב השלישי, המלחמה גמרה אותנו. בבלומפילד היינו עוברים ומבטיחים עוד עונה אירופית.

מבחינת דירוג עדיף לנו לעוף עכשיו, מבחינת כסף ברור שעדיף אלופות, וגם מבחינת הקבוצות שיגיעו לפה.

באזל הנוכחית חלשה מזאת שהייתה פה, רק ארבעה שחקני הרכב נשארו מאותה תקופה. מצד שני, הם התחזקו בשחקנים שאנחנו יכולים רק לחלום עליהם כמו מארק יאנקו האוסטרי.

בקיצור, הסוכנויות נותנות לבאזל 70-30, מבחינתי זה משהו כמו 75-25. תלויים בעוד נס שיגיע באמצעות שליח אלוהים על הארץ.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#548 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎14:19

נושא הדירוג די מפגר בעיניי. הרי אנחנו רוצים דירוג כדי לקבל הגרלה יותר קלה לצ'מפיונס, ואם נצליח לעשות את זה עכשיו או בשנה הבאה, מה ההבדל?

- סטיבן רייט.

#549 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎14:21

תגידו שער 11 שר "ראדי מת" על הלחן של "ועד יומי... האחרון..." משהו כזה?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#550 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎17:06

הם שרו את זה בסוף של "צהוב עולה עולה...", אחרי הבית של טועמה מחבל אם אני זוכר.

לא יודע אם זה היה על הלחן של זה. יודע רק שגמרו את העידוד של שאר היציעים להמשך המשחק בגלל השטויות האלה.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#551 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎17:33

נושא הדירוג די מפגר בעיניי. הרי אנחנו רוצים דירוג כדי לקבל הגרלה יותר קלה לצ'מפיונס, ואם נצליח לעשות את זה עכשיו או בשנה הבאה, מה ההבדל?

שאתה מדורג, יש לך סיכויים גדולים יותר להגיע לטורניר כל שנה, אז זה כבר הופך למסורת ולכניסה של הרבה כספים.

כמובן שבגלל זה אתה תשלוט בליגה כל פעם, פשוט יותר לתפעל את המועדון מההכנסות מאשר להוציא מהכיס של בעל הבית, גם זרים טובים ירצו להגיע.

ותכלס, אנחנו לא ברמה של קבוצות מליגת האלופות, רק לראות את השמות שלהן אני מקבל פיק ברכיים.

אנחנו קבוצה נחמדה עם לא מעט חולשות, בלי זהבי קשה לי להאמין שהיינו מגיעים להצלחות האלה, כולל בליגה, הוא אל, אין מילים לתאר אותו.

#552 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎18:11

נכון, אבל גם בצ'מפיונס אנחנו נקבל כמות נקודות דירוג לא רעה בכלל. רק על ההעפלה לבתים נקבל 4 נקודות אוטומטית, בעוד שלליגה האירופית 2 בלבד.

ואם נזכה להגרלה סבירה, אני מאמין שנוכל להוציא גם ניצחון אחד בבית ואולי עוד תיקו או שניים, מה שיתן לנו כמעט 10 נקודות.

ברור, יש לנו לא מעט בעיות, בעיקר באגפים (מלבד שפונגין אין מגנים ראויים, אין שחקני קו אמיתיים חוץ מטב"ח וגם הוא לא יציב מספיק).

השוער מספיק טוב לליגה, לא מספיק טוב לצ'מפיונס, וכרגע צריך עוד חלוץ כי יצחקי לא יכול לשחק כל העונה ובן בסט נוראי.

אבל אלה בעיות יחסית נקודתיות שאפשר לתקן עם רכש נכון, ואני מאמין שיגיעו לפחות שני שחקנים. אני רק מקווה שהם יגיעו בזמן למשחקים מול באזל.

אגב, אני לא חושב שצריך את דסה, אלא מגן שמאלי איכותי, ואת זיו להעביר לימין כגיבוי לשפונגין. כרגע בן הרוש בכלל לא טוב, ויחגגו עלינו מהצד הזה, בטח כשטב"ח אמור לשחק בשמאל וכמעט ולא עושה הגנה.

- סטיבן רייט.

#553 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2015‏, ‎19:56

סבבה אח שלי, אין לי התנגדות, אתה יודע...

אבל  אם לא נעבור, בקטנה, העיקר שיהיה לנו חורף חם באירופית :-)

#554 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/08/2015‏, ‎00:58

לא יודע איך מצאתי את עצמי היום בטדי,

מפה לשם, עם הקללות שדסה ואזולאי קיבלו אני מאמין שנראה אותם השבוע במכבי,

גם לא נתנו להם לשחק,

הלכתי לספסל שלהם אמרתי להם שאני אוהב אותם, בהצלחה בהמשך, (בטדי אתה מגיע מטר מהשחקן.)

כנראה פעם אחרונה שראיתי אותם בצהוב שחור.

משחק מגעיל, שונא את איציק כהן, מת על אצילי, אבישי כהן ילד טוב, יש לכם את הכושי הזה החלוץ צ'יבוטה אולי?

מושאל לכפ"ס? אמאלה איזה שחקן, באמא שלי היה עדיף לכם להשאיל את בן בסט לכפ"ס ולקחת אותו אתכם, קצת ניסיון ושפשוף ויש פה שחקן שחקן.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#555 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎09/08/2015‏, ‎13:39

גם צ'יבוטה וגם קהינדה אחלה חלוצים. ממש לא ברור לי למה לא מכניסים אותם לסגל. מה שכן אני לא מבין למה מקללים את דסה ואזולאי. כן הם רוצים להתקדם, רוצים להרוויח יותר, רוצים לשחק באירופה, רוצים לקחת אליפות ולא להיות בקבוצה של גזענים מגעילים שכל יומיים וחצי מגיעה לבית הדין וכזו שסיכוי סביר שהבעלים יעיף אותה לעזאזל אחרי שיצליח למכור את כל השחקנים ששווים משהו.

באמת שאני לא מבין את האוהדים של בית"ר, מה הם מצפים משחקן שמשחק שנה לשמור למועדון חסד? או לשחקן שברור לגמרי שהוא המגן ימין הכי טוב בארץ בפור (ורק אלוהים יודע למה הוא לא בנבחרת) להישאר בקבוצת אמצע טבלה שפעם באף פעם עושה הבלחה קטנה לאירופה (שגם זה נגמר בתשיעייה). למה לא לפרגן לשחקנים צעירים שמתקדמים? אצל מכבי לא זכור לי שהקהל העביר ביקורת את אחד השחקנים שעזב לטובת מקום טוב יותר.

#556 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎09/08/2015‏, ‎18:11

גם צ'יבוטה וגם קהינדה אחלה חלוצים. ממש לא ברור לי למה לא מכניסים אותם לסגל. מה שכן אני לא מבין למה מקללים את דסה ואזולאי. כן הם רוצים להתקדם, רוצים להרוויח יותר, רוצים לשחק באירופה, רוצים לקחת אליפות ולא להיות בקבוצה של גזענים מגעילים שכל יומיים וחצי מגיעה לבית הדין וכזו שסיכוי סביר שהבעלים יעיף אותה לעזאזל אחרי שיצליח למכור את כל השחקנים ששווים משהו.

באמת שאני לא מבין את האוהדים של בית"ר, מה הם מצפים משחקן שמשחק שנה לשמור למועדון חסד? או לשחקן שברור לגמרי שהוא המגן ימין הכי טוב בארץ בפור (ורק אלוהים יודע למה הוא לא בנבחרת) להישאר בקבוצת אמצע טבלה שפעם באף פעם עושה הבלחה קטנה לאירופה (שגם זה נגמר בתשיעייה). למה לא לפרגן לשחקנים צעירים שמתקדמים? אצל מכבי לא זכור לי שהקהל העביר ביקורת את אחד השחקנים שעזב לטובת מקום טוב יותר.

אורפז, הם לא ברמה הראויה למכבי כרגע. הפוטנציאל שלהם עצום, נכון, אבל שילוב שלהם בקבוצה הבוגרת יפגע גם בהם וגם במכבי. אפילו בדש שיותר טוב מהם כמעט ולא מקבל דקות.

השאלה לקבוצה כמו כפ"ס זה פתרון מעולה כי זו קבוצה עם קהל מכובד שיפעיל גם מעט לחץ מתון, אבל מצד שני אין הרבה ציפיות מעבר להישארות בליגה.

גם אני לא מבין למה מקללים את דסה ואזולאי, בטח כשדסה הוא הפאקינג קפטן. אפשר למחות, אבל למה לרדת לרמה כזו? בושה.

זה לא שהם עוברים להפועל.

- סטיבן רייט.

#557 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎09/08/2015‏, ‎21:02

תמיד שאני רואה את אזולאי, אני בטוח שזה ערן לוי.

#558 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/08/2015‏, ‎08:42

תמיד שאני רואה את אזולאי, אני בטוח שזה ערן לוי.

שלומי בועט בימין. הוא גם פחות שמן.

אורפז, הם לא ברמה הראויה למכבי כרגע. הפוטנציאל שלהם עצום, נכון, אבל שילוב שלהם בקבוצה הבוגרת יפגע גם בהם וגם במכבי. אפילו בדש שיותר טוב מהם כמעט ולא מקבל דקות.

השאלה לקבוצה כמו כפ"ס זה פתרון מעולה כי זו קבוצה עם קהל מכובד שיפעיל גם מעט לחץ מתון, אבל מצד שני אין הרבה ציפיות מעבר להישארות בליגה.

גם אני לא מבין למה מקללים את דסה ואזולאי, בטח כשדסה הוא הפאקינג קפטן. אפשר למחות, אבל למה לרדת לרמה כזו? בושה.

זה לא שהם עוברים להפועל.

נתחיל מזה שאני בטוח לא מקלל אז בטח שאני לא מבין, מה שכן, נגיד לדעתי אם כבר ידוע שמוכרים אותם תן להם לשבת ביציע, לא רוצה אותם עם חולצה של בית"ר,

לא קיללתי אותם כי אני מעריך אותם ויודע שהם עשו הרבה בשבילנו רק בעונה שעברה. על אזולאי אין לי מה לצפות, כולה שנה אחת, הוא אוהד בכלל מכבי חיפה, יכל להביא לנו עוד שנה של קרדיט על זה שגילינו אותו.

בקשר לדסה, בחיים אני לא אקלל אותו, אבל הוא יצא חרייאת, כולם ידעו על המעבר שלו, כולם, ואז הגיע המשחק של אורדביסי בארץ והוא יצא לתקשורת ואמר שכולם מבקשים ממנו לצאת ולהגיד לתקשורת שהוא רוצה להשאר בביתר, ואז הוא אמר שהוא הוכיח על המגרש כמה הוא רוצה להיות פה, שהוא רוצה להיות סמל ומופת, דוגמא לבית"רי אמיתי. ושבועיים אחרי אתה עובר למכבי? היה עדיף שלא היית מזיין בשכל.

שוב, לא מצדיק קללות, מה שכן, הלוואי שיהיה להם שתי פסים על התחת של ספסל (כנראה שלדסה לא יהיה.)

אני מאשים יותר את טביב, עם הסגל הקיים ועוד קצת כסף יכלנו לחזור לפליאוף עליון כל שנה, השחקנים צעירים, סגל טוב, זה לא הקהל, טביב היה הולך בכל מקרה.

אורפז, זה שאתם שונאים את הקהל כי הוא בבוני לא אומר שהשחקנים שונאים, כל שחקן של ביתר חוץ מהרוש אומר תמיד שהוא קיבל אין סוף אהבה, אפילו אבי נימני דיבר כמה פעמים על זה,

זה הקהל הכי מפרגן לשחקן בעולם, היית צריך לראות את השוער של כפ"ס נכנס לשבת בLF לפני המשחק חחח

בקשר לעסקה, בלי טביב נגיד בעל בית שאוהב את הקבוצה, מבחינת כסף נכון שזה נחשב תקדים 1.8 מיליון יורו על 2 שחקנים כאלה, אבל בתור אחד שראה אותם המון אני אומר לכם שהעסקה שווה למכבי.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#559 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/08/2015‏, ‎12:25

מקבלים אהבה אבל אתה חושב שכל השחקנים אוהבים את ההתנהגות הזאת? נכון שרוב השחקנים של בית"ר לדורותיהם יותר מזוהים עם הימין אבל אני מניח שלפחות חלקם לא אוהבים בלשון המעטה את כל הגזענות הזאת וכל ההתעסקות הזאת בהם ובקהל שלהם. צא מנקודת הנחה ששחקנים באים לשחק כדורגל וכל שנה הם צריכים לנדוד לרדיוסים מהבית שלהם, הם צריכים להתמודד עם הורדת נקודות ועוד ועוד ועוד... והאשם היחיד (!!) בכל העניין הזה זה הקהל. ככה שאהבה לא אהבה, אני מאמין שלפחות חלק מהשחקנים לא אוהבים את הקהל כמו שאתה חושב.

#560 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/08/2015‏, ‎15:41

אני לא מסכים, כאילו אני מאמין ש1 ל100 אולי זה נכון, אבל ממה שאני ראיתי, רוב השחקנים מקבלים אין סוף אהבה,

בקשר לגזענות, אני מאמין שאתה צודק בחלק הזה, אבל אני בספק סתם בשביל הקטע אם נגיד כמו אבו עביד שהוציא אדום לאיציק כהן ואז כל הקהל קילל אותו, אני חושב שעל הזין של השחקנים,

שי חדד כמעט דקר את ידין על זה שהוא שם חולצה של הפועל ליד היציע שלנו.

חלק אני מסכים, אבל לדעתי זה חלק קטן, מה גם שאתה שוכח שהסגל הנוכחי של ביתר זה ילדים שלא עברו כלום בכדורגל, זה לא שחקנים כמו בניון שהיו בכל העולם ויודעים לקבל אהבה,

רובם מתביישים מזה, אצילי שקוראים להגיד לו תודה סוף המשחק בוכה מבושה שהפסדנו.

פריירה בריזאלי ששיחק בהרבה מקומות בעולם, ואמר שהוא בחיים לא ראה קהל כזה.

בכל מקרה, כנראה לא נסכים...

MTA_1439211451_New_Player_Website_HEB.pn

הקאתי קצת, יום שחור בהיסטוריה של בית"ר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.