עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

A Song of Ice and Fire- הנושא הרשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
850 תגובות לנושא זה

#501 YoRt3m

YoRt3m

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,463 הודעות

נכתב ב- ‎20/08/2014‏, ‎03:11

תגידו, הספר הזה מכיל הרבה תיאורים גסים של סקס וכו'? כמו הסדרה או הרבה פחות \ יותר?

That's the way the cookie crumbles

#502 mad_clown

mad_clown

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 486 הודעות

נכתב ב- ‎20/08/2014‏, ‎06:32

תגידו, הספר הזה מכיל הרבה תיאורים גסים של סקס וכו'? כמו הסדרה או הרבה פחות \ יותר?

מרטין מתאר בפרוטרוט חושים. בעיקר בכל הנוגע לאוכל וסקס. מצד שני התיאור בסידרה הוא ויזואלי ולכן האפקט בכל הנוגע לסקס חזק יותר.

מה שכן בכל הנוגע לקטע ההומו-סקסואלי, שמוצג חזק משום מה בסידרה, אצל מרטין יש רק רמזים או בדיחות מצד "אצבעון" לנושא ואין שום תיאורים.

לאן שלא תפנה, תמיד התחת ישאר מאחור

#503 mad_clown

mad_clown

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 486 הודעות

נכתב ב- ‎20/08/2014‏, ‎06:41

והינה יש כבר סרטון על זה

אני חושב שהתיאוריה הזו הכי רחוקה ממרטין הכותב. מרטין כותב פנטזיה ריאלסטית. האלמנטים הפנטסטים בתת ז'אנר זה הם הכרחים, אבל השימוש בהם הוא מינימאלי במידת האפשר. מרטין מוביל למעשה את הזרם הזה שהדבר החשוב בו הוא לדבוק במידת האפשר בריאליזם. התככים, הרגשות והמאבקים בין בני האדם הם העיקר. הפנטסיה מצטמצמת למינימום ההכרחי - לא בכדי הספרים לא מתארים יתר על המידה את "האחרים" ( ההלכים הלבנים ) או את המתים-המהלכים ואם כבר יש יחס אליהם אז בעיקר הוא מתבטא ברגשות הפחד שהם מעוררים בקרב מחשבות האנשים בספר. בגלל הסיבות הללו נראה לי שהתיאוריה הזו היא הדבר הכי רחוק מהסגנון של מרטין. מרטין בז לפנטזיות נוער וילדים (רומח הדרקון ודומיו ). מבחינתו המוח והרגשות הן העיקר - זכרו שהאדם אותו הוא מעריץ הוא טולקין והמסרים של טולקין כמו מרטין התרכזו בבני האדם בפרט - המעשים, המחשבות, האחווה והבגידה - ואילו הפנטזיה היא רק נוף הכרחי שבא להבליט את הנפש של הגיבור..... לכן דרקולה ודומיו... לדעתי זה הדבר הכי רחוק ממרטין כסופר.

לסיכום: לדעתי, מבחינת מרטין, רוז בולטון הוא אדם בעל נשמה של מפלצת ולא מפלצת הכלואה בגוף אדם.

אם אתה כ"כ פוסל אז אולי תרצה להסביר איך אתה חושב שהוא חיי כ"כ הרבה שנים מבלי שאף אחד יחשוד בחוסר זקנה שלו?

חוץ מזה, אם כבר שNK הופיע בסדרה, למה שהבן שלו לא יופיע גם. ;)

לא חשבתי על המראה שלו.... אולי גנטיקה. בכלל לא זכור לי התמקדות רבה במראה שלו מלבד העיניים הקרות שמתוארות בפרוטרוט.

NK ? פיספסתי אותך... למי התכוונת?

The Night King

אם הכוונה לאביר "סטרונג" אז אכן יש פה חריגה קלה, למרות שכל הזמן נאמר שקיבורן התמחה בניסויים רפואים אסורים והובהר ש"ההר" נפצע אנושות בקרב אבל לא ממש מת.

זאת אומרת יש הסבר הגיוני לפעולה חריגה זו - בטח לא חזרה מהמוות.

מצד שני זה פנטזיה בסופו של דבר. מעבר לחומה מתים קמים לתחיה באופן מעוות וגם "אל האור" ומליסנדרה עושים דברים לא ממש ריאלים.

לכן לגבי בולטון אמרתי את דעתי על יסוד הדברים שקראתי על מרטין, אבל אני לא יכול לפסול לגמרי שום תיאוריה - כי אצל מרטין הכל יכול להיות והדבר הכי בטוח אצלו הוא החוסר וודאות.

#504 ds123

ds123

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 775 הודעות

נכתב ב- ‎20/08/2014‏, ‎09:21

והינה יש כבר סרטון על זה

אני חושב שהתיאוריה הזו הכי רחוקה ממרטין הכותב. מרטין כותב פנטזיה ריאלסטית. האלמנטים הפנטסטים בתת ז'אנר זה הם הכרחים, אבל השימוש בהם הוא מינימאלי במידת האפשר. מרטין מוביל למעשה את הזרם הזה שהדבר החשוב בו הוא לדבוק במידת האפשר בריאליזם. התככים, הרגשות והמאבקים בין בני האדם הם העיקר. הפנטסיה מצטמצמת למינימום ההכרחי - לא בכדי הספרים לא מתארים יתר על המידה את "האחרים" ( ההלכים הלבנים ) או את המתים-המהלכים ואם כבר יש יחס אליהם אז בעיקר הוא מתבטא ברגשות הפחד שהם מעוררים בקרב מחשבות האנשים בספר. בגלל הסיבות הללו נראה לי שהתיאוריה הזו היא הדבר הכי רחוק מהסגנון של מרטין. מרטין בז לפנטזיות נוער וילדים (רומח הדרקון ודומיו ). מבחינתו המוח והרגשות הן העיקר - זכרו שהאדם אותו הוא מעריץ הוא טולקין והמסרים של טולקין כמו מרטין התרכזו בבני האדם בפרט - המעשים, המחשבות, האחווה והבגידה - ואילו הפנטזיה היא רק נוף הכרחי שבא להבליט את הנפש של הגיבור..... לכן דרקולה ודומיו... לדעתי זה הדבר הכי רחוק ממרטין כסופר.

לסיכום: לדעתי, מבחינת מרטין, רוז בולטון הוא אדם בעל נשמה של מפלצת ולא מפלצת הכלואה בגוף אדם.

אם אתה כ"כ פוסל אז אולי תרצה להסביר איך אתה חושב שהוא חיי כ"כ הרבה שנים מבלי שאף אחד יחשוד בחוסר זקנה שלו?

לא חשבתי על המראה שלו.... אולי גנטיקה. בכלל לא זכור לי התמקדות רבה במראה שלו מלבד העיניים הקרות שמתוארות בפרוטרוט.

The Night King

אם הכוונה לאביר "סטרונג" אז אכן יש פה חריגה קלה, למרות שכל הזמן נאמר שקיבורן התמחה בניסויים רפואים אסורים והובהר ש"ההר" נפצע אנושות בקרב אבל לא ממש מת.

מצד שני זה פנטזיה בסופו של דבר. מעבר לחומה מתים קמים לתחיה באופן מעוות וגם "אל האור" ומליסנדרה עושים דברים לא ממש ריאלים.

לכן לגבי בולטון אמרתי את דעתי על יסוד הדברים שקראתי על מרטין, אבל אני לא יכול לפסול לגמרי שום תיאוריה - כי אצל מרטין הכל יכול להיות והדבר הכי בטוח אצלו הוא החוסר וודאות.

לא לא דובר על סטרונג

The Night King

http://awoiaf.wester...index.php/Night's_King

אותו אחד שהופיע באחד הפרקים בעונה הרביעית. הופעתו גרמה להרבה הדים כי חשפה סוג של ספויילר.

http://hollywoodlife...er-nights-king/

3520yeg.jpg

#505 CHiPoPo

CHiPoPo

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 955 הודעות

נכתב ב- ‎20/08/2014‏, ‎14:25

מרטין לא אישר את זה שהNIGHT KINGS קשורים לספרים

• mad_clown אוהב את זה

#506 mad_clown

mad_clown

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 486 הודעות

נכתב ב- ‎20/08/2014‏, ‎19:33

והינה יש כבר סרטון על זה

The Night King

לא לא דובר על סטרונג

The Night King

http://awoiaf.wester...index.php/Night's_King

אותו אחד שהופיע באחד הפרקים בעונה הרביעית. הופעתו גרמה להרבה הדים כי חשפה סוג של ספויילר.

http://hollywoodlife...er-nights-king/

אה... הקטע ההוא. חשבתי שמדובר באחד מאבירי המשמר.

הקטע ההוא הופיע בסידרה. אין לי מושג לגביו, משום שהוא לא הופיע בספרים. האם מדובר בספויילר? לא יודע, למרטין פתרונים.

#507 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎21/08/2014‏, ‎17:57

4w2q39u.jpg

#508 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎22/08/2014‏, ‎04:16

http://www.bbc.co.uk...achrbp#p0250p31

George RR Martin at Edinburgh Book Festival

#509 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎23/08/2014‏, ‎07:29

ספויילר גדול לעונה 5 וADWD

Spoiler

#510 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎26/08/2014‏, ‎05:04

אם הספר האחרון יהיה ב-2020, לא יצא שהסדרה תקדים אותו בהרבה?

מסיימים את הספר השלישי העונה (2014), אני מאמין שיעשו איזה שילוב לספרים 4-5 כך שהם יתפרסו על שתי עונות בגלל החלוקה בין הדמויות וכי לא קורה בהם כל כך הרבה (אז זה יהיה 2015-2016), ב-2017 עונה על הספר השישי וב-2018 עונה של הספר השביעי.

לפי מה שהבנתי הולכים לדחוף בין לבין את הפריקוול "סיפורי דאנק ואג", כך שלא יקרה מצב שהסדרה תקדים את הספרים. כרגע יצאו כבר 3 סיפורים ומתוכננים לצאת עוד.

לא בטוח עד כמה אפשר לסמוך על זה:

Its last two seasons do not have a release date and will only be filmed once Martin has written his final novels, The Winds Of Winter and A Dream Of Spring.

הלינק מכיל ספויילר לADWD

#511 CHiPoPo

CHiPoPo

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 955 הודעות

נכתב ב- ‎26/08/2014‏, ‎08:46

לא סביר

הם לא צריכים אותו בכל מקרה

#512 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎27/08/2014‏, ‎04:44

TWOW 2:17

• ds123 אוהב את זה

#513 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2014‏, ‎04:22

עונה 5 (ADWD)

Spoiler

#514 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2014‏, ‎14:33

Ten Towers

ten_towers___game_of_thrones_lcg_by_jcba

http://jcbarquet.dev...s-LCG-477879137

#515 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2014‏, ‎15:04

a_dance_with_dragons_by_rozefire-d4qutwz

• mad_clown אוהב את זה

#516 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎30/08/2014‏, ‎05:41

jaime_and_brienne___the_bear_of_harrenha

http://evolvana.devi...enhal-288130385

• ds123 אוהב את זה

#517 Shai10

Shai10

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎30/08/2014‏, ‎21:32

עונה 5 (ADWD)

Spoiler

מוקדם מדי :S זה בטח משהו מפרק מאוד מתקדם.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#518 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎31/08/2014‏, ‎04:30

#519 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎05:03

Sitting around a hotel room talking doesn't sound so hard, but it can be grueling.  Especially when they all ask the same damn questions. 

(Tyrion is my favorite character. Okay?  OKAY?  Can we PLEASE put that one to rest??  I love all my viewpoint characters, Arya and Sansa and Bran, Jon Snow and Brienne, Arianne and Cersei and Jaime, Theon, even Victarion and the Damphair, ALL of them, but I love Tyrion the bestest.  Tyrion son of Tywin, the Imp, second son of Casterly Rock.  How many bloody times do I need to say it??  I swear, from now on, whenever anybody asks me, "who is you favorite character," I am going to start naming characters from other people's books.  Cugel the Clever.  Flashman.  Gatsby.  Hotspur.  Solomon Kane.  A different one each time... )

http://grrm.livejour...com/381419.html

#520 Shai10

Shai10

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎16:42

זה לא טוב ללב שלו העצבים האלה! שיירגע ומהר!!!

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים