עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול ספאם

• אנא התחבר בכדי להגיב
51343 תגובות לנושא זה

#50961 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2017‏, ‎01:10

חחחחחחחח מסיבות וסמים קשים פחות הקטע שלי

טרקים, שמע, לא עשיתי המון (אושוואיה, ויאריקה) אבל רציתי יותר ובגלל שילוב של נסיבות (היו הצפות ענק בפרו לפני חודש וחצי) וחוסר זמן לא יצא.

מבחינת מדינות - ארגנטינה, צ'ילה, פרו, ברזיל וקולומביה.

בדיעבד הייתי עושה המון דברים אחרת (מוותר על הקרנבל, מקצר ימים בלימה ובבואנוס, יותר טרקים, בוליביה, דברים שונים בברזיל) אבל אצל כל אחד יש טעויות ושום טיול לא קורה בדיוק איך שרוצים.

בסה"כ היה לי מדהים בצורה בלתי רגילה, הכרתי בת זוג, וחוויתי באמת המון רגעים מטורפים (פאקינג צניחה חופשית, הר געש, חופים קאריביים ועוד המון)

אם כבר עלה הנושא הזה, מה איתך (איתכם אנשים מי שהיה בטיול), מה אתה עשית ואיפה? דרך אגב, היעדים שהכי אהבתי הם מורו, פוקון וקוסקו, מה שלכם?

להגיד לך את האמת, מקומות ושמות אני לא בדיוק זוכר..... לא עשיתי יומן מסע כמו כמה יצורים שהכרתי... 

בגדול הטיול שלי היה ככה:

נחיתה בבואנוס איירס לכמה ימים -> ירדתי לאושוואיה (העיר הכי דרומית מה שלא יהיה שמה) -> עלינו למעלה צ'ילה <->ארגנטינה הלוך חזור באיזור הפטגוניה, טרקים, הרי געש, נחלים וכאלו, בצ'ילה היינו בפסטיבל רוק של לולה-פלוזה (היה מדהים, דאדמאוס, פארל ג'ם ועוד) -> עד הצפון, הגענו למפליי האיגווסו בהתחלה היינו בצד הארגנטינאי ואז הברזילאי -> נסענו לברזיל לשבוע לסאו פאולו ואז לריו -> טיסה לבוליביה, כמה טרקים קצת ג'ונגל, קצת פמפס (נראה לי זה השם), עשינו שם גם איזה 2 טרקים של "שאול" הידוע לשמצה -> פרו, כמה טרקים, כמה ימים בלימה ועוד כמה מקומות, לא זוכר כבר -> קולומביה ל3 שבועות, קרטחנה ומשם טיסה לאי "סאן אנדרס", איזה כפר דייגים, כל מני "קאסות" של ערסים ישראלים עם חפירות 24/7, נהנו מכמה קולמבניות וטיסה מוקדמת הביתה לסיוט שנקרא "מדינת ישראל" ..... זה בגדול חחח בטוח שכחתי מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ...... בא לי לבכות אוףף......!!!

וואוו אחי איזה תמונות!! ועשיתם את הוואי וואש איזה שפיצים, לנו לא יצא

מטורף גם שהייתם בלולה פלוזה (פאקינג פרל ג'רם וואו!)

עשית בגדול מסלול דומה לשלי רק שאני לא עשיתי את בוליביה. וחחחחחח אתה מדבר על טגנגה עם הקאסות וכל הבחורות והערסים, אבל תכלס פחות עפנו על המקומות האלה..

בכל מקרה אין מילים זה פשוט החוויה הכי מטורפת שהייתה לי בחיים וקשה לחזור ליום יום עכשיו

• CLIPSE אוהב את זה

#50962 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2017‏, ‎18:47

#50963 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2017‏, ‎05:00

https://streamable.com/utbal

#50964 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2017‏, ‎08:32

המלצה לשבועות - עוגת גבינה עם אטריות קדאיף ממש טעימה שהכנתי לפני שבועיים.

http://www.mako.co.i...fa215c11004.htm

FSgQV0V.jpg

*מומלץ לא לבזבז הרבה קדאיף על התחתית.

#50965 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2017‏, ‎18:08

https://www.goodiz.t...-cheese-cake-2/

#50966 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎30/05/2017‏, ‎04:44

• d1f2 אוהב את זה

#50967 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎02/06/2017‏, ‎04:28

#50968 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎05/06/2017‏, ‎19:50

חחחחח רק עכשיו ראיתי, מלך :wub:  :wub:

סולן רדיוהד: "לא מסכים עם החרם התרבותי על ישראל"

http://www.ynet.co.i...4970516,00.html

• אורפז. אוהב את זה

#50969 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎05/06/2017‏, ‎21:31

תותח על! והוא ממש ירד על רוג'ר שכביכול מזלזל בו, הרי ידוע שכבר שנים ג'וני נשוי לישראלית.. מקווה שישפיע על עוד אומנים לבוא לפה (אהמ אדי וודר אהמ)

דרך אגב קליפס, כרטיס להופעה קנית?

• CLIPSE אוהב את זה

#50970 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎05/06/2017‏, ‎22:01

ברור אחי, ביום הראשון של המכירה חח :blush:

#50971 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/06/2017‏, ‎12:24

חבר שלי קנה לי שהייתי בטיול, אמר לי הלכו 20 אלף כרטיסים בשעה שעתיים.. טירוף

• CLIPSE אוהב את זה

#50972 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎06/06/2017‏, ‎15:30

חייבים לבוא מוקדם אבל, רוצה להיות הכי קרוב.

אני מבין את ההחלטה שהם לקחו כשהם לא רוצים שיהיה גולדן רינג וכאלה, אבל זה יכול להיות מבאס אם אני אתקע רחוק חח

#50973 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/06/2017‏, ‎21:59

אחי היינו בהופעה שלהם בברלין שורה עשר +-, חבר שלי רוצה עכשיו להיות שורה ראשונה. הוא הלך רחוק עם העניין רוצה לעשות שם לילה עם אוהל וכאלה.. בסופו של דבר כנראה נגיע לשם בשעות הצהריים ונראה כמה אלפים שמחכים כבר להיכנס חחחח

#50974 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎06/06/2017‏, ‎22:25

מה יש להבין בלא לשים גולדן רינג....זה טיפשי ובמיוחד פה בארץ זה דפוק....

מי שרוצה להיות מקדימה שישלם יותר כסף גם יותר הכנסה וגם יותר סדר.....הרי מה אתה חושב שיקרה? יהיה בלאגן וריבים....

כשהייתי בהופעה של פרל ג'אם (בצ'ילה).... ואני ברוך השם בחור חזק, נדחפתי עד לשורה השלישית....כל ההופעה היו גלים כאלה (אני מניח שאתם יודעים על מה אני מדבר) של דחיפות, ככה כל השורות הקדמיות, אנשים נרמסו אחד על השני והיו הרבה כאלה שהתעלפו והרימו אותם למאבטחים מקדימה. אחרי חצי שעה של דחיפות אמרתי לעצמי בשביל מה אני צריך את זה, אני לא נהנה בכלל מההופעה....החלטתי ללכת אחורה....לקח לי חצי שעה, ואני לא צוחק איתכם, בשביל לעבור מחוץ לבלאגן. הייתי באפיסת כוחות. זה ממש הרגיש לי כמו הפעם ההיא שכמעט טבעתי בברזיל שכל השרירים נגמרו להם הכוח.

#50975 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2017‏, ‎08:12

אני לא באמת הולך כל כך הרבה להופעות כדי לדעת איך נראה הבדל בין גולדן רינג לבין בלי, אבל ממה שזכור לי כל הופעה חיה של רדיוהד שראיתי תמיד הייתה עם קהל רחב ובדיוק בצורה שהם עושים בארץ. זה די מקרב את הקהל אליהם. מה שכן, חוויתי דבר דומה יחסית בהופעה שלהם בברלין והדוחק שם דבר לא נחמד בכלל ככה שאני בהחלט מבין אותך, למרות שאני עדיין חושב שעדיף לפתוח הכל ומה יהיה יהיה. עד שימחצו למוות אנשים...

#50976 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2017‏, ‎13:02

קרייזי, אם אתה מכיר את רדיוהד ואת אופי הלהקה, היית מבין למה ביקשו שלא יהיה גולדן רינג.

אני אישית הייתי משלם על כרטיס כזה, לא אוהב להיות רחוק ולהסתכל על מסכי ענק, זה מאבד מהעניין, מעדיף אפילו לא לבוא.

אני אוהב הופעות קטנות ואינטימיות, אבל מה לעשות, שמגיעות להקות בסדר גודל כזה אין ברירה.

ואני אגיע מוקדם יותר לא קרה כלום, בסדר, שיהיה דוחק זיעה וקרחנות, לא עושה מזה עניין, הופעות רוק זה ככה, מה גם יש הופעת חימום טובה של דודו טסה.

בא לראות הופעהההההה, לא לצלם כמו כל הישראלים.

עמוד קודם שמתי את זה, תראו איזה קהל, תראו איזה אווירה, זה משהו שמת מן העולם לצערי, היום אנשים רואים הופעה דרך מסך הסמארטפון.

#50977 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2017‏, ‎13:27

איך אני אוהב את יוטיוב.

אחרי שניגנתי את השירים האלה, התחלף לי באוטומט הקאבר הזה, מגניב אש! אחד השירים האהובים עליי בהיסטוריה, טופ 5!!!!!!!!!!!!!

#50978 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2017‏, ‎18:41

https://streamable.com/8o5ad

• zahi0 אוהב את זה

#50979 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2017‏, ‎22:31

קרייזי, אם אתה מכיר את רדיוהד ואת אופי הלהקה, היית מבין למה ביקשו שלא יהיה גולדן רינג.

אני אישית הייתי משלם על כרטיס כזה, לא אוהב להיות רחוק ולהסתכל על מסכי ענק, זה מאבד מהעניין, מעדיף אפילו לא לבוא.

אני אוהב הופעות קטנות ואינטימיות, אבל מה לעשות, שמגיעות להקות בסדר גודל כזה אין ברירה.

ואני אגיע מוקדם יותר לא קרה כלום, בסדר, שיהיה דוחק זיעה וקרחנות, לא עושה מזה עניין, הופעות רוק זה ככה, מה גם יש הופעת חימום טובה של דודו טסה.

בא לראות הופעהההההה, לא לצלם כמו כל הישראלים.

עמוד קודם שמתי את זה, תראו איזה קהל, תראו איזה אווירה, זה משהו שמת מן העולם לצערי, היום אנשים רואים הופעה דרך מסך הסמארטפון.

למען האמת שלא מכיר אותם כמעט בכלל. זה גם הרבה תלוי בקהל של הלהקה... אם הקהל בוגר אז סביר להניח שלא יהיה יותר מדיי באלגן...

אגב, אני חושב שעניין הצילום זה נושא שדיברנו עליו בעבר..... הרבה ישראלים באמת מגזימים ורואים את ההופעה דרך הסמארטפון וגם מצלמים רק בשביל להגיד "הייתי".

אבל במקרה שלי זה שיקול מאוד קשה, מצד אחד אתה רוצה להית כולך בהופעה ולהנות ממנה. מצד שני אתה רוצה שתהיה לך מזכרת. אני אישית מצלם פה ושם מנסה לא לגרום לזה שהצילום מפריע לי להופעה...

אם זה לא היה נראה מגוחך אז הייתי שם גו פרו על הראש כל ההופעה חחח

• Murdock, d1f2, CLIPSE ו-1 אחר אוהבים את זה

#50980 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎08/06/2017‏, ‎05:32

חחחחחחחחחחח רעיון גדול :lol:

5 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 5 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים