עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול ספאם

• אנא התחבר בכדי להגיב
51343 תגובות לנושא זה

#50601 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎12/10/2016‏, ‎17:31

#50602 quicki

quicki

I'll laugh until my head comes off

• חבר של כבוד
  • 4,912 הודעות

נכתב ב- ‎13/10/2016‏, ‎12:12

ראיתי באיביי מקרנים קטנים וזולים יחסית למקרן.

רציתי לשאול אם זה זבל של איכות או דווקא שווה את ה100-150 שח.

מישהו התנסה פעם במשהו כזה?

יש לי מקרן יקר של Canon כבר שנים, עובד טוב אבל "מאותגר" טכנולוגית.

אשמח לדעות...

תודה

דוגמאות:

http://www.ebay.com/...dcAAOSw34FVDMzY

http://www.ebay.com/...FsAAOSwGYVW8ke0

http://www.ebay.com/...Y3yzZO2Gm_EsXPQ

#50603 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎13/10/2016‏, ‎22:16

כל הצורת דיבור של האנשים שם מציקה בגלל שהם יודעים שזה מצולם..

-

תמונה שפורסמה

#50604 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2016‏, ‎10:04

בתקופה שלא היה סמארטפונים, אנשים אשכרה היו נהנים בהופעות, איזה תענוג, חולה על הלהקה הזו, טופ 5 אצלי קל.

#50605 shlomom

shlomom

עובד ונושם MICROSOFT

• רשומים
  • 2,446 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2016‏, ‎11:48

תנחשו מה זה ?

97554555.png

#50606 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2016‏, ‎21:05

מחשב עם רמקול מלמעלה.

#50607 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎18:17

בתקופה שלא היה סמארטפונים, אנשים אשכרה היו נהנים בהופעות, איזה תענוג, חולה על הלהקה הזו, טופ 5 אצלי קל.

באירופה התופעה של צילום הופעות בטלפון לגמרי נרגעה. ברמה שראיתי אנשים מעירים למישהו שמצלם יותר מדי כי זה מסתיר, ואסור בכלל להכניס מקלות סלפי.

#50608 charge

charge

LOOK AT MY BANK ACCOUNT

• רשומים
  • 2,902 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎18:34

תנחשו מה זה ?

97554555.png

בטח מקרר לבקבוק שעולה 20אלף

תמונה שפורסמה

#50609 tashad

tashad

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 622 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎19:09

תנחשו מה זה ?

97554555.png

http://www.pcmag.com...cal-artpc-pulse

#50610 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎20:32

באירופה התופעה של צילום הופעות בטלפון לגמרי נרגעה. ברמה שראיתי אנשים מעירים למישהו שמצלם יותר מדי כי זה מסתיר, ואסור בכלל להכניס מקלות סלפי.

אז זה משהו שבטח נכנס בשנה האחרונה.

בישראל למשל אני מגיע למצב שאני מתבאס לבוא להופעות, כולם עם הסמארטפונים מתעדים ומעלים לפייסבוק תוך כדיי, בחיי, מה ניהיה מאיתנו?

#50611 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎21:40

כן תגיד את זה ל2 אסייאתים שצילמו את כל הפאקינג ההופעה של רדיוהד חמש מטר קדימה ממני והסתירו לי הכל. אין לב לאנשים.

• CLIPSE אוהב את זה

#50612 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎21:53

הסתירו לך? ואין לך פה להגיד להם לזוז או משהו?

אני תוך כדי הופעה מצלם טיפה ואז עוצר וככה כמה פעמים. אבל גם אותי זה מבאס, מצד אחד אתה רוצה להיות כולך בהופעה, מצד שני אתה רוצה לשמור את הרגע ולהסתכל אחר כך. זו התלבטות מאוד קשה. בהופעה האחרונה שהייתי מצאתי את עצמי לא מצלם בכלל.... אבל חסר הלהתסכל על זה אחר כך ולהיזכר.

אגב, יש גם כאלה שמעבירים את זה בלייב בפייסבוק, מה תגידו על זה?
  • CLIPSE אוהב את זה

#50613 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎23:31

אני תוך כדי הופעה מצלם טיפה ואז עוצר וככה כמה פעמים. אבל גם אותי זה מבאס, מצד אחד אתה רוצה להיות כולך בהופעה, מצד שני אתה רוצה לשמור את הרגע ולהסתכל אחר כך. זו התלבטות מאוד קשה. בהופעה האחרונה שהייתי מצאתי את עצמי לא מצלם בכלל.... אבל חסר הלהתסכל על זה אחר כך ולהיזכר.

אותי מחרפנת התופעה של "צלמי הפזמונים".

כשמגיע הפזמון של השיר אז שולפים את הסמארטפון, מצלמים סלפי שרים קריוקי, מחבקים את זה שלידם ושרים יחד, עכשיו מתחילים לצלם ביחד את כל החבורה שבאה יחד שרים במעגל, עושים טירוף מסובבים את הטלפון בין כולם (וכמובן שמפריעים לכל מי שסביבם כי הבהמות נדחפים).

נגמר הפזמון ומכבים את המצלמה.

כשמתחיל הפזמון הבא, של אותו שיר בדיוק, עושים טייק 2 של אותו דבר בדיוקקקקקקק: סלפי, חיבוקים, חבורה מעגל. חלאסססססס צילמת פעם אחת מה נהיית לי במאי.

• Murdock, מישמיש, CLIPSE ו-1 אחר אוהבים את זה

#50614 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2016‏, ‎00:04

איך מתחילים אוניברסיטה עוד שבועיים אחרי שבועיים בהוואי?

• CLIPSE אוהב את זה

#50615 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2016‏, ‎01:32

ואוו, הוואי נשמע תענוג, ממליץ?

הרבה זמן שלא יצאתי לטיול, מתכנן משהו גדול.

בהצלחה בלימודים אח שלי :)

#50616 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2016‏, ‎02:03

תשמע זה לא היה רק הם עוד לא מעט אנשים צילמו מסביב, מה גם שהם לא היו ליידי אלה הלאה פשוט לא בורכתי בגובה ולכן זה די הפריע לי חחח

אבל שלא יובן לא נכון הייתה הופעה מדהימה ותום יורק אל אגדי

• CLIPSE אוהב את זה

#50617 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2016‏, ‎10:56

ואוו, הוואי נשמע תענוג, ממליץ?

הרבה זמן שלא יצאתי לטיול, מתכנן משהו גדול.

בהצלחה בלימודים אח שלי :)

תודה אח

ממליץ מאוד על הוואי, באמת תענוג.

• CLIPSE אוהב את זה

#50618 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2016‏, ‎11:05

הייתי בשני פסטיבלים גדולים באירופה בשנה האחרונה (אחד גם עם רדיוהד), וזה ממש לא היה ככה. גם בעיקר בקדמת הבמה אנשים פחות מצלמים כי זה הפסיכים שעמדו שעות מראש בשביל לראות מקרוב. כשהייתי בהופעה אחת מאחורה ראיתי את זה יותר, אבל גם לא ברמה שהפריע.

אני מצלם כמה תמונות למזכרת (כמעט בחיים לא וידאו, הסאונד תמיד יוצא חרא, וגם אם כן רק לכמה שניות) ומוריד ישר. אף פעם לא מנסה להרים את היד הכי גבוה שאפשר ונשאר עם המצלמה באוויר הרבה זמן כי סתם מסתיר ומעיק. באתי להנות מההופעה, יהיו תמונות יותר טובות באינטרנט אחר כך. גם רוב מי שהיה מסביבי שם היה ככה.

לגבי אנשים שמצלמים את עצמם בהופעות, זה תמיד מצחיק, אבל גם ראיתי רק בארץ. בכללי הקהל בארץ הרבה יותר נדחף וקשה, הייתי בכמה הופעות ענק באירופה על הגדר מקדימה והיה לי שקט ומרחב. פה בהופעה של קווין היה סיוט לעמוד על הברזלים, כל שנייה מישהו מנסה להידחף ולתפוס מקום או אפילו לעלות לבמה.

יש מצב שזה שונה בארץ כי יש הרבה פחות הופעות, תחשבו שאנשים באירופה שמעו את רדיוהד עשרות פעמים ויש שם הופעות ענק כל הזמן.

ולגבי הצילום, בחו"ל רוב ההופעות האלו גם משודרות ועולות אחר כך באיכות מעולה, אז לכל מי שצילם וידאו בקהל אין מה לעשות עם זה. בארץ גם זה לא קורה.

#50619 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2016‏, ‎12:28

יש מצב שזה שונה בארץ כי יש הרבה פחות הופעות, תחשבו שאנשים באירופה שמעו את רדיוהד עשרות פעמים ויש שם הופעות ענק כל הזמן.

זאת גם המסקנה שלי. אין בארץ הרבה הופעות אז הישראלים, שבלי קשר הם בהמות ביום יום, לא יודעים איך להתנהג בהופעות.

באים להופעה של אמן רק כי הם אהבו 2-3 שירים שלו לפני עשור, מתבאסים שהוא משמיע רק חומרים חדשים שהם לא מכירים, לא מרוצים שהם שילמו 300 400 500 600 ש"ח ולא קיבלו "תמורה" כי ההפקה גם חסכה עליהם לעומת חו"ל.

תוסיפו לזה את העישון המאסיבי גם בחללים סגורים, דחיפות ועקיפת תורים, מקומות שלא מיועדים להופעות (פארק חדרה ואולמות כדורסל/כדורגל) וזה שאי אפשר לעשות הופעות ענק ביום שישי כי אין תחבורה ציבורית - פשוט מוציא את כל החשק ללכת להופעה בארץ.

#50620 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2016‏, ‎13:11

יצא לי לראות המון מעשנים בהופעות בארץ ובחו"ל, אבל לא במקומות סגורים.

לגבי מקומות שלא מיועדים להופעות - גם בחו"ל המון פעמים עושים הופעות בפארקים שהם לא אולם מיועד, וגם באולמות כדורגל וכדורסל.

בקטע של התחבורה ציבורית אין מה לעשות, אבל התחילו להפעיל הסעות לרוב ההופעות הגדולות בארץ.

אחרי שראיתי ארגון מזעזע באחד מהפסטיבלים, אני חייב להודות שדווקא הארגון בפארק הירקון היה לא רע בכלל בהופעה של קווין ובהחלט ברמה גבוהה. הקהל פחות.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים