עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#481 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎23:06

כמה הציק לכם בעין שלערן זהבי ההומו יש כובע של EZ7 חחח איזה פאטת.

ומצידי שיביא 17 צמדים, איפה הוא ואיפה רונאלדו, כמו שמאור בוזגלו המושפע הזה אחרי הגול נגד ביתר עשה את העמידה והתנועה של רונאלדו חחחח

סה"כ הליגה השישית בטיבה באירופה.

ואת ברק יצחקי, אהובך, אתה לא מציין? הוא זה שהתחיל את הטרנד.

כן, זה קצת מביך, אבל זהבי הוא דווקא אחד שלא עף על עצמו ותמיד מפרגן לכולם קודם.

עוד מישהו שם לב לעצבים שמשיח הפנה כלפי טב"ח? הוא צעק עליו "סתום ת'פה, עוף מפה" ועוד שניה היה קורא לו אפס.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#482 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎01/01/2015‏, ‎02:03

שניר עשית את חיפה מה זה אפסים.

היו להם קבוצות בשנות בעשור הקודם שבכיף נכנסות לטופ של הקבוצות הישראליות אי פעם.

#483 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎01/01/2015‏, ‎06:09

חחחח מה אתה מבלבל במוח שניר, איזה שטויות אתה מדבר.

זה כמו שאני אגיד לך עכשיו, מכבי ת"א לא כאלה טובים, הם פשוט מנצלים 4 שנים רעות של חיפה.

חיפה זאת אחת הקבוצות הכי מפוארות והכי גדולות בכדורגל הישראלי, ואם אתה חושב אחרת אתה עיוור. 80% מהשחקנים הכי גדולים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי יצאו מחיפה,

איפה מזרחי, דוידוביץ, ברקו, רביבו, בניון וזה רק על הקצה כי אני צריך להתארגן לעבוד, בכיף אני מביא לך פה הרכב מנצח, לאורך שנים 7 שחקני הרכב נבחרת היו רק מחיפה, זה היה נבחרת חיפה עם חיזוק.

מבטיח לך אחי שאני לא יכול לתת לך בשלוף 5 שחקנים שזכורים לי מאף קבוצה אחרת בליגה, לא מכבי תא, לא ביתר ולא הפועל, יכול לתת לך 2-3 מכל קבוצה.

בחיפה אני מרכיב לך 11 שכל ילד בן 4 מכיר, וכל בן אדם שפוי יסכים שהם שחקנים שעשו משו בהיסטוריה של הכדורגל.

זה שאנחנו בתקופה על הפנים, ולא מתקרבים היום לא למכבי תא לא לבש ולא לקש, זה אני מסכים איתך במאה אחוז, אבל להגיד שחיפה זאת סתם קבוצה שהייתה טובה, זה לדבר שטויות.

אתה מדבר כאילו לא היה לנו צ'מפיונס, אופ"א, אליפויות, שחקנים שנשארו פה לדורות וכולם מכירים, אחי אתה מדבר שטויות.

ובקשר לקהל, אני מודה שאני לא הולך להרבה משחקים, אבל אני הכי לא מסכים עם הגישה שלך, דווקא עכשיו הקהל של חיפה מראה בגרות, שגם בזמן כזה סמי עופר כמעט תמיד מלא, ותמיד יש עידוד,

וכן גם שהשחקנים משחקים כמו זין עדיין מעודדים אותם, לפי דעתי ככה זה צריך להיות בכדורגל, ולא אם השחקנים משחקים חרא אז בוא נלמד מביתר ונפנצ'ר להם את הגלגלים או שנוריד את האוטו מהכביש,

כדי להראות שאנחנו קהל של גברים. 

#484 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/01/2015‏, ‎10:16

אוקי לא הבנתם אותי, תנו לי לתקן, אני מתכוון שחיפה עכשיו לא מפוארת ושהיא לא מועדון שיכול להתמודד עם מכבי כמו שהקהל מציג את עצמו,

אין ספק שיצאו ממכבי חיפה שחקנים טובים....

אתם מכירים אותי, אני אוהב להגזים,

ספארקי, אני חושב שגם יצחקי ליימר מביך, בכלל ערב והדבע הזה בא עם כובע, (כן, אני יודע שזה פרסום וכו', אבל די, נו,)

פשוט הEZ7 היה סופר מוגזם, זה לא אומר שליצחקי זה יפה. אם כבר לפי דעתי צ'אבי אלונסו עושה את זה הכי בסטייל, יושב עם חליפה.

נו עידן, למה אתה לא יודע אמצע? אני אמרתי להוריד אוטובוס מהכביש? לא.

אני חושב שמגיע להם בוז / תורידו ת'חולצות/ אין לכם כבוד

אני בחיים לא קיללתי שחקן של בית"ר (בזמן משחק)

ועוד משהו, מה זה שווה 30000 אם כולם יושבים חוץ מהיציע הצפוני, האינפרנו ורדה הזה עלק ארגון, אני מזמין אותך לכנס למשחק המלא ביוטיוב, לבחור כל דקה שבא לך (חוץ מהעליה למגרש / אחרי הגול) ותראה ששומעים את הקהל של ביתר יותר משל חיפה, יותר מזה, אני יכול להביא לך וידאו שאוהד של מכבי חיפה מצלם, שהקופים יושבים מימין, משמאל האינפרנו, וביתר הכי רחוקים ממנו, ושומעים רק אותם,

אני ראיתי אנשים מהיציע של חיפה מצלמים אותנו בהתלהבות כי אנשים שם היו בשוק מהעידוד של הקהל,

תבין, קהל מייצר מומנט, וזה מאוד חשוב בכדורגל, וצריך לפעמים לזעזע אותם (לא בלפנצ'ר או להוריד אותם מהכביש) אבל צריך להסביר להם שאם הם לא יתחילו לשחק הם ישחקו מול יציעים ריקים.

לא רוצים להסכים? אל תסכימו, 80% מהשחקנים שלנו ליגה לאומית, עומדים עם הגדולות, מה אתם חושבים עושה את זה? רק הקהל.

בלי הקהל מזמן המשחק היה ביום שישי ובמחצית היה לנו איזה רב שמסביר על פרשת השבוע חחח :)

• Sparkles אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#485 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎01/01/2015‏, ‎21:40

חחחחחחחח שניר, מה אתה משווה בין צ'אבי אלונסו, אחד האנשים הכי אלגנטיים בעולם, לא רק בכדורגל, ועוד בפאקינג גמר ליגת האלופות, לבין ערן זהבי, בפאקינג גמר ליגת טוטו?????

מה אתה אומר עכשיו על הקולקציה השלמה שמכבי הוציאה בשם "EZ7"? זה מעט מוגזם לדעתי, אבל זו בכל זאת אחלה דרך להראות תמיכה הדדית בין זהבי לבין מכבי, לדעתי זו החותמת הסופית לכך שהוא ישאר לפחות עד הקיץ ולא יעזוב החודש.

זו דרך מצויינת להרוויח עוד כסף ממרצ'נדייז, לפחות ממכירה לילדים ונוער כי ברור שזה קהל היעד.

לא אקנה שום פריט שלו, סתם מיותר, אבל אני מחכה לקולקציה של SY21, מבטיח לקנות לפחות שני פריטים!!!

בנושא הקהל - אני עם שניר.

ליתר דיוק, אני חושב כמו עידן, שצריך לתת הכל בשביל הקבוצה, לעודד כל הזמן, לא לקלל שחקנים ולא לשרוק בוז, חוץ מאשר מצב אחד: כשהשחקנים לא נותנים את כל מה שהם יכולים.

בדיוק כמו שהקהל מגיע למשחקים ומשקיע אנרגיה עצומה בעידוד, ככה השחקנים צריכים לתת הכל למען המועדון והקבוצה, למען השחקנים לצידם ולמען האוהדים.
ברגע שרואים שהשחקנים לא עושים את הדבר ההכרחי הזה, אין שום טעם לעודד אותם, וברור לעין שזה המצב בחיפה כבר כמה שבועות טובים, וזה בלט עוד יותר במשחק אתמול.
אומנם גביע טוטו והכל, אבל השחקנים בירוק עשו טובה שהם בכלל ניסו להפעיל לחץ על ההגנה של מכבי, וזה חורה לעין במיוחד כשזה משחק ראשון של מאמן חדש.

בקיצור, בשלב הזה כבר אין טעם לתמוך בשחקנים. אני לא אומר שצריך לקלל אותם, אבל כן צריך למחות ולדרוש רמת מחוייבות יותר גבוהה. לא בהכרח יכולת.

- סטיבן רייט.

#486 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎02:32

שניר מה עם קובי מויאל? חחחח נראה לי אתה הסיבה שהוא נפצע כל כך הרבה, עושה לו נאחס ^_^

אתמול שלמה שרף אמר עליו -  "שחקן כמוהו יש כמו פופקורן" :lol:

#487 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎08:38

לגבי הקולקציה של זהבי, גם אני חושב שזאת החותמת שהוא יישאר, בטח אמרו לו בוא נעשה לך קולקציה, תקבל אחוזים מהמכירות, ותעזוב בקיץ

#488 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎09:33

שניר מה עם קובי מויאל? חחחח נראה לי אתה הסיבה שהוא נפצע כל כך הרבה, עושה לו נאחס ^_^

אתמול שלמה שרף אמר עליו -  "שחקן כמוהו יש כמו פופקורן" :lol:

נו שרף מפגר,

עשיתי לו נאחס? לא יודע, אני יותר חושב שזה כל שאר האוהדים שהתפללו שזה יקרה לו,

עטר עוד לא נחת וכבר מתפללים שזה יקרה לו אם הוא ילך להפועל (ד"א כאן לא כמו קובי, הלוואי שיחזור חלוד, לא יבקיע, ובגול הראשון שלו יחגוג ותשבר לו הרגל ואז יהיה מהפך והם יפסידו)

ד"א אני מעדיף את נוואקמה מרעננה במקום עטר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#489 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎14:30

(נ)וואקמה שחקן מעולה, אבל לא סקורר. הייתי מביא אותו למכבי במידה וטב"ח עוזב, אחרת חבל שאחד מהם יתייבש על הספסל.

טביב חייב להביא 2-3 שחקנים ברמה גבוהה כדי בכלל לחשוב על פלייאוף עליון.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#490 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎15:13

הליגה צפופה, חוץ מה3 המובילות, כל מי שיכולה  פליאוף עליון, באותה נשימה יכולה לרדת.

אתה חושב שעטר יחזור הוא יהיה סקורר? הוא לא שיחק המון זמן, שילוב של שתיהם יכול להיות מפחיד.

ראיתם איזה בןזונה יוסי בניון? ולחשוב שכולם קיללו אותו בסמי עופר אמרתי שאין לי לב לקלל אותו, בן זונה מסריח.

התקשר לסזאר ארסו אחרי שהוא רב עם קורצקי והציע לו להגיע לחיפה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#491 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎16:24

זה היה לפני שהוא רב, זה היה בסוף המשחק של הגמר והוא שאל אותו מה המצב של החוזה שלו (לפי הפרסומים לפחות),

לא מאמין בכלל שהכווונה הייתה עכשיו ובטח שהוא לא ידע שהוא הולך לריב איתו יומיים אחרי חח

אל תשכח, שבניון מיועד להיות מנהל מקצועי בחיפה כשהוא יפרוש, מן הסתם שהוא יבדוק את הדברים האלה כבר שהוא שחקן.

#492 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎16:30

גם עם הוא התקשר אחרי הגמר, זה היה אחרי הריב, זה היה באימון של יום רביעי, באימון של חמישי הוא בא לדבר עם קורצקי ובאימון של שישי הוא כבר ביקש סליחה.

תאכלס, בלם אש.

שילך להזדיין, עקץ את שחר במיליונים, ופייר הוא קרוב להיות כמו נימני במכבי ת"א.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#493 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎16:44

עידן, לא מתקשרים לשחקן שנמצא תחת חוזה בלי אישור של המועדון. פשוט לא.

לכל היותר מודיעים לו על הכוונה להביא אותו, וזהו. ממה שהבנתי, השיחה בין בניון לארסו הייתה הרבה יותר מזה.

- סטיבן רייט.

#494 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎16:51

ספארקי איפה אתה קורא? (שומע)?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#495 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎16:52

מעניין אותי אם אתה יודע מה סזאר ענה לו... X:

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#496 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎17:22

לא קראתי, חבר שלי אמר לי שהוא קרא שבניון התקשר אליו וביקש ממנו להגיע לחיפה ושיפעל מול טביב וההנהלה לשם כך.

אני אשאל אותו איפה הוא קרא, למרות שיש מצב שהוא בעצמו קרא את זה בפורום אחר חחחחח

אגב, שמתם לב שערוץ הספורט מחקו את הפסקה עם המידע על השיחה בין בניון לארסו?

משהו חשוד פה.

אם אתם רוצים מקום טוב לשמוע בו חדשות ספורט לפני כולם, כולל כאלו שלא תמיד מפורסמות בתקשורת הממוסדת, שווה לכם להצטרף לטוויטר ולעקוב אחרי אושיות הספורט. השיח שהולך שם מטורף, במיוחד סביב מכבי וחיפה.

- סטיבן רייט.

#497 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎18:35

שמע חבר שלך בטח מתאר מה שהיה מעבר חח

לפי פרסום נטו שהיה רשום, בניון דיבר איתו ישר אחרי המשחק שניר. ושאל אותו מה המצב החוזה שלו בבית"ר, מעבר לזה כלום. 

וספרקי מסכים איתך, בגלל זה שחר בחיים לא פנה לשחקנים בתוך חוזה, מה שאפשר להגיד על ג'ורדי לצורך העניין 

#498 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎21:10

שמע חבר שלך בטח מתאר מה שהיה מעבר חח

לפי פרסום נטו שהיה רשום, בניון דיבר איתו ישר אחרי המשחק שניר. ושאל אותו מה המצב החוזה שלו בבית"ר, מעבר לזה כלום. 

וספרקי מסכים איתך, בגלל זה שחר בחיים לא פנה לשחקנים בתוך חוזה, מה שאפשר להגיד על ג'ורדי לצורך העניין 

חחח, כנראה. כשאדבר איתו נדע יותר טוב.

ג'ורדי באמת פנה לשחקנים, אבל רק במטרה לברר את הכוונות שלהם, לא יותר מזה, זה מה שהבנתי מהתקשורת. זה שבהפועל מתלוננים עליו שוב ושוב, זה משהו אחר. הפועל...

הרי שום שחקן שרצה להגיע למכבי לא פנה כנגד ההנהלה של הקבוצה בה היה (כמו מה שאפשר להגיד על ריאל ובארסה למשל - מודריץ' ובמידה מסויימת גם ססק).

אגב, מה שמכעיס יותר בפניה של בניון היא שהבן אדם שחקן פעיל. לך תדע איך זה ישפיע על השחקן שקיבל את הפנייה וישחק מול בניון. אין כאן משהו אסור כמובן, אבל בהחלט בעייתי מבחינה אתית.

- סטיבן רייט.

#499 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎02/01/2015‏, ‎21:39

כן אבל במקרה של בניון זה טיפה מסובך, אני בטוח שהוא כבר מקבל החלטות יחד עם יענקלה. כי בסופו של דבר הוא יכנס לתפקיד ניהול והוא יצטרך להשתמש בכלים שיקנו השנה ושנה הבאה.

#500 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/01/2015‏, ‎00:57

מה נראה לכם? בניון ימשיך עוד עונה הוא יפרוש סוף העונה ויהפוך למנג'ר?

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים