עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

A Song of Ice and Fire- הנושא הרשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
850 תגובות לנושא זה

#481 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎17/08/2014‏, ‎12:28

חחחחח איזה טעות עשיתי שראיתי את התאוריה הזו.

#482 ds123

ds123

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 775 הודעות

נכתב ב- ‎17/08/2014‏, ‎12:46

אל תדאג רוב הסיכויים שהיא לא נכונה, לפחות לדעתי.

• CLIPSE אוהב את זה

3520yeg.jpg

#483 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎17/08/2014‏, ‎14:44

קליפס למה זה מפריע לך לדעת "תאוריות"

בהנחה שאתה יודע כל מה שהבנאדם שהמציא את התאוריה יודע,

זה כמו שאם תלך לקולנוע לבכורה של סרט ובאמצע הסרט חבר שלך "ירגיש" מה יהיה הסוף בדיוק מוחלט, זה יפריע לך?

אצלי זה מתחלק, אם באמת הכל ניחוש והוא הצליח לפגוע זה לא הורס לי,

אבל אם זה ספויילר ואני יודע במאה אחוז שזה יהיה זה הורס. :o

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#484 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎17/08/2014‏, ‎17:25

אם משהו מזה נכון, לדעתי סטאניס ינצח, אבל רוז יקח לו את הזהות(יכול להיות סוף לא רע לTWOW או פרק 9 בעונה 6/7).

#485 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎17/08/2014‏, ‎20:42

קליפס למה זה מפריע לך לדעת "תאוריות"

בהנחה שאתה יודע כל מה שהבנאדם שהמציא את התאוריה יודע,

זה כמו שאם תלך לקולנוע לבכורה של סרט ובאמצע הסרט חבר שלך "ירגיש" מה יהיה הסוף בדיוק מוחלט, זה יפריע לך?

אצלי זה מתחלק, אם באמת הכל ניחוש והוא הצליח לפגוע זה לא הורס לי,

אבל אם זה ספויילר ואני יודע במאה אחוז שזה יהיה זה הורס. :o

חחחח מהסיבה הפשוטה, שזה מכניס לי שטויות לראש, אני אוהב לבוא נקי לדברים.

אני לא חושב שזה נכון, אבל עדיין, עדיף שלא הייתי מודע לתיאוריה הזו.

אני לא מחשיב את עצמי אחד שנכנס לעומק כמו המעריצים שכותבים את זה, מבחירה, כי אני רוצה להנות מהספרים הבאים מבלי לאמת תאוריות תוך כדיי.

#486 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎11:21

הסיפור עם קליגיין אולי נכון, בכל זאת אין הרבה אנשים שיותר גדולים מבריאן. ואם הוא חי, למי אכפת? זה נראה כמו easter egg למעריצים האדוקים.

לגבי התאוריה על בולטון - הזוי, אבל נראה שהכיוון של הספר השישי יהיה יותר מדע בדיוני, בהתחשב בסצינה של מלך הלילה שראינו בסדרה.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#487 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎14:38

פקח יקר כמו תמיד יש ספויילרים בלה בלה עזוב אותך אל תקרא, אין שום דבר פסול בהמשך....

מי לדעתכם יהיה המלך בסוף לגמרי, יענו הסדרה נגמרת, מי יושב על הכס?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#488 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎17:18

לדעתי, אף אחד. אני מאמין שאפילו הכס יושמד ע"י הדרקונים של דאני או האחרים(מי שיגיע קודם).

#489 ds123

ds123

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 775 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎18:04

פקח יקר כמו תמיד יש ספויילרים בלה בלה עזוב אותך אל תקרא, אין שום דבר פסול בהמשך....

אני מהמר על ג'ון סנואו.

3520yeg.jpg

#490 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎18:27

כי זה הימור, בלי צורך לבסס את זה על משהו, אני אומר ריקון סטארק חח

מרטין מכין לנו משהו, לא סתם קיבלנו תפנית עם דאבוס, חתיכת משימה קיבל ;-)

אבל אם ברצינות, אין לי מושג, אבל יש לי הרגשה שעד שנגיע לזה, הולך להיות לנו אדיר!!! 

• ds123 ו mad_clown אוהבים את זה

#491 mad_clown

mad_clown

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 486 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎20:07

והינה יש כבר סרטון על זה

אני חושב שהתיאוריה הזו הכי רחוקה ממרטין הכותב. מרטין כותב פנטזיה ריאלסטית. האלמנטים הפנטסטים בתת ז'אנר זה הם הכרחים, אבל השימוש בהם הוא מינימאלי במידת האפשר. מרטין מוביל למעשה את הזרם הזה שהדבר החשוב בו הוא לדבוק במידת האפשר בריאליזם. התככים, הרגשות והמאבקים בין בני האדם הם העיקר. הפנטסיה מצטמצמת למינימום ההכרחי - לא בכדי הספרים לא מתארים יתר על המידה את "האחרים" ( ההלכים הלבנים ) או את המתים-המהלכים ואם כבר יש יחס אליהם אז בעיקר הוא מתבטא ברגשות הפחד שהם מעוררים בקרב מחשבות האנשים בספר. בגלל הסיבות הללו נראה לי שהתיאוריה הזו היא הדבר הכי רחוק מהסגנון של מרטין. מרטין בז לפנטזיות נוער וילדים (רומח הדרקון ודומיו ). מבחינתו המוח והרגשות הן העיקר - זכרו שהאדם אותו הוא מעריץ הוא טולקין והמסרים של טולקין כמו מרטין התרכזו בבני האדם בפרט - המעשים, המחשבות, האחווה והבגידה - ואילו הפנטזיה היא רק נוף הכרחי שבא להבליט את הנפש של הגיבור..... לכן דרקולה ודומיו... לדעתי זה הדבר הכי רחוק ממרטין כסופר.

לסיכום: לדעתי, מבחינת מרטין, רוז בולטון הוא אדם בעל נשמה של מפלצת ולא מפלצת הכלואה בגוף אדם.

• CLIPSE אוהב את זה
לאן שלא תפנה, תמיד התחת ישאר מאחור

#492 mad_clown

mad_clown

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 486 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎20:12

אני מהמר על ג'ון סנואו.

דאני

והערה אישית : הלוואי שג'ון סנו - אגב מרטין טוען שהביקורת היחידה שלו על טולקין הוא שגנדולף לא היה צריך לחזור ממכרות מוריה. מי שמת, נשאר מת מבחינתו (מקסימום חוזר כחצי אדם -כמו הליידי- אבל בטח לא אותו אדם שהיה ). הלוואי שאתבדה.... כי אני לא מת על דמותה של דאני וג'ון מאוד אהוב עלי.

• CLIPSE אוהב את זה

#493 mad_clown

mad_clown

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 486 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎20:20

אתה הורג אותי עם השטות הזאת :D

פקחים יקרים - תנו לשניר להביע את דעתו באופן חופשי. כל הקטע הזה הזוי בעיני. גם אם אני לא מסכים עם חלק מהדעות של שניר, אני רואה בו בחור שנון שמאוד תורם לפורומים פה. אני תמיד אומר שלא חייבים להקשיב לכל מי שמביע את דעתו. לא נעים לשמוע - אפשר לסתום את האזניים ולעצום את העיניים.

הדבר הכי מטריד מבחינתי זה לסתום פיות למישהו.

• CLIPSE אוהב את זה

#494 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎20:41

פקח יקר יש שם את הספויילר הכי קשה שהיה למשחקי הכס בהמשך, אל אחריותך!!!! סתם יש קצת ספויילרים אבל תזהר...

לוצי גם אני חושב משהו בסגנון אבל אני לא חושב שהלבנים ינצחו, אולי הם יהרסו את הרעיון של מלך ויהיה נגיד דמוקרטיה או משהו מיוחד כלשהו,

הם ישפיעו מאוד לדעתי, אבל שוב, האנשים ינצחו, זה שהסטארקים יהיו בכס בכלל לא בטוח לי.

וליצן משוגע, כנראה שהמנהל לא חושב כמוך.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#495 ds123

ds123

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 775 הודעות

נכתב ב- ‎18/08/2014‏, ‎23:40

אני מהמר על ג'ון סנואו.

דאני

והערה אישית : הלוואי שג'ון סנו - אגב מרטין טוען שהביקורת היחידה שלו על טולקין הוא שגנדולף לא היה צריך לחזור ממכרות מוריה. מי שמת, נשאר מת מבחינתו (מקסימום חוזר כחצי אדם -כמו הליידי- אבל בטח לא אותו אדם שהיה ). הלוואי שאתבדה.... כי אני לא מת על דמותה של דאני וג'ון מאוד אהוב עלי.

לדעתי רוב הסיכויים שג'ון סנואו בכלל לא מת.

בדרך כלל כשמרטין הורג דמות מרכזית, אז הוא לא משאיר לנו שום מקום לספק. 

במקרה של ג'ון, לא קיבלנו הוכחה חותכת ל"מוות" שלו. עד שאין גופה, כלום לא בטוח. זה די דומה למה שקרה לבריאן בסוף "משתה".

• CLIPSE ו mad_clown אוהבים את זה

3520yeg.jpg

#496 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎19/08/2014‏, ‎04:11

והינה יש כבר סרטון על זה

אני חושב שהתיאוריה הזו הכי רחוקה ממרטין הכותב. מרטין כותב פנטזיה ריאלסטית. האלמנטים הפנטסטים בתת ז'אנר זה הם הכרחים, אבל השימוש בהם הוא מינימאלי במידת האפשר. מרטין מוביל למעשה את הזרם הזה שהדבר החשוב בו הוא לדבוק במידת האפשר בריאליזם. התככים, הרגשות והמאבקים בין בני האדם הם העיקר. הפנטסיה מצטמצמת למינימום ההכרחי - לא בכדי הספרים לא מתארים יתר על המידה את "האחרים" ( ההלכים הלבנים ) או את המתים-המהלכים ואם כבר יש יחס אליהם אז בעיקר הוא מתבטא ברגשות הפחד שהם מעוררים בקרב מחשבות האנשים בספר. בגלל הסיבות הללו נראה לי שהתיאוריה הזו היא הדבר הכי רחוק מהסגנון של מרטין. מרטין בז לפנטזיות נוער וילדים (רומח הדרקון ודומיו ). מבחינתו המוח והרגשות הן העיקר - זכרו שהאדם אותו הוא מעריץ הוא טולקין והמסרים של טולקין כמו מרטין התרכזו בבני האדם בפרט - המעשים, המחשבות, האחווה והבגידה - ואילו הפנטזיה היא רק נוף הכרחי שבא להבליט את הנפש של הגיבור..... לכן דרקולה ודומיו... לדעתי זה הדבר הכי רחוק ממרטין כסופר.

לסיכום: לדעתי, מבחינת מרטין, רוז בולטון הוא אדם בעל נשמה של מפלצת ולא מפלצת הכלואה בגוף אדם.

אם אתה כ"כ פוסל אז אולי תרצה להסביר איך אתה חושב שהוא חיי כ"כ הרבה שנים מבלי שאף אחד יחשוד בחוסר זקנה שלו?

חוץ מזה, אם כבר שNK הופיע בסדרה, למה שהבן שלו לא יופיע גם. ;)

#497 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎19/08/2014‏, ‎04:41

#498 mad_clown

mad_clown

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 486 הודעות

נכתב ב- ‎19/08/2014‏, ‎06:12

והינה יש כבר סרטון על זה

אם אתה כ"כ פוסל אז אולי תרצה להסביר איך אתה חושב שהוא חיי כ"כ הרבה שנים מבלי שאף אחד יחשוד בחוסר זקנה שלו?

לא חשבתי על המראה שלו.... אולי גנטיקה. בכלל לא זכור לי התמקדות רבה במראה שלו מלבד העיניים הקרות שמתוארות בפרוטרוט.

NK ? פיספסתי אותך... למי התכוונת?

#499 ds123

ds123

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 775 הודעות

נכתב ב- ‎19/08/2014‏, ‎08:54

והינה יש כבר סרטון על זה

לא חשבתי על המראה שלו.... אולי גנטיקה. בכלל לא זכור לי התמקדות רבה במראה שלו מלבד העיניים הקרות שמתוארות בפרוטרוט.

NK ? פיספסתי אותך... למי התכוונת?

The Night King

3520yeg.jpg

#500 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎19/08/2014‏, ‎19:08

rocking_lion_by_cabepfir-d3cw036.jpg

http://cabepfir.devi...-Lion-203047026

1 משתמשים קוראים נושא זה