עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#461 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎30/12/2014‏, ‎18:48

חואן פאבלו פרזנטור של   HTC DESIRE EYE, הפלאפון של הסלפים חחח

חחחחחחחחחחחחח גדול :-)

#462 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎30/12/2014‏, ‎19:15

מכבי לא צריכה חלוץ, צריכה מגנים נורמלים.

ולעלות על מטוס את חואן פאבלו ולהביא זר אחר במקומו, צריך להריץ את ברק לוי בשער עד סוף העונה.

מסכים שנושא המגנים יותר דחוף מחלוץ נוסף, אבל אל תשכח שכאן מסתכלים על העונה הבאה ולא הנוכחית: פריצה ובדש כבר בני 33, יצחקי מסיים חוזה ולא בטוח שישאר, והמניות של זהבי וטב"ח רק עולות ועולות בשוק ההעברות...

כרגע אנחנו חייבים מעל הכל מגן ימני איכותי שיתן תחרות ראויה לייני (נהדר הגנתית, בעייתי מאוד בהתקפה), וגם מגן שמאלי כתחליף לבן הרוש, מהסיבה הפשוטה שזיו נהיה יותר גרוע מהאפס המאופס שהוא היה.

אחר כך צריך להביא חלוץ בעל שיעור קומה כהכנה לעזיבה המתקרבת של זהבי כי ברור לכולנו שבכושר כזה מטורף וכשמאזכרים אותו באתרים הגדולים בעולם, אין סיכוי שהוא לא עובר למועדון מספיק גדול כמו שהוא רוצה (זהבי אמר כמה פעמים שהוא מוכן לעזוב רק למועדון מספיק גדול שיתן לו שדרוג כלכלי משמעותי ויבטיח לו מספיק דקות משחק כי הוא מאוד מרוצה במכבי ורוצה להיות קרוב למשפחה).

אני גם מסכים שהגיע הזמן להריץ את ברק לוי בהרכב, למרות שיש לו קטעים שבו הוא מלחיץ אותי לא פחות מפאבלו, אין ספק שהוא באותה רמה כבר עכשיו ויוכל להשתפר הרבה יותר. חבל גם על עמדת הזר שמתבזבזת על השוער.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#463 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎30/12/2014‏, ‎20:17

אולי בגלל זה מייבשים את עדן,

קרלוס העונה טיפה פחות טוב מעונה שעברה,

אני לא יודע איךיואב זיו עכשיו, אבל בשיא שלו הוא היה שחקן מעולה, ספארקי אתה סתם מכלכלך עליו,

תגידו מה עם טב"ח? נראה לי שאחרי הזעזוע שהוא קיבל הוא ביקש מברק לוי את הכפפות ורצה להיות שוער חחחחחחחחחחח

(נוייר אמר שבגמר המונדיאל זה שקיבל זעזוע מח ביקש ממנו להיות שוער, ולאם אמר שהוא ביקש ממנו את הסרט של הקפטן חחח)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#464 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎30/12/2014‏, ‎20:40

מכבי לא צריכה חלוץ, צריכה מגנים נורמלים.

ולעלות על מטוס את חואן פאבלו ולהביא זר אחר במקומו, צריך להריץ את ברק לוי בשער עד סוף העונה.

מסכים שנושא המגנים יותר דחוף מחלוץ נוסף, אבל אל תשכח שכאן מסתכלים על העונה הבאה ולא הנוכחית: פריצה ובדש כבר בני 33, יצחקי מסיים חוזה ולא בטוח שישאר, והמניות של זהבי וטב"ח רק עולות ועולות בשוק ההעברות...

כרגע אנחנו חייבים מעל הכל מגן ימני איכותי שיתן תחרות ראויה לייני (נהדר הגנתית, בעייתי מאוד בהתקפה), וגם מגן שמאלי כתחליף לבן הרוש, מהסיבה הפשוטה שזיו נהיה יותר גרוע מהאפס המאופס שהוא היה.

אחר כך צריך להביא חלוץ בעל שיעור קומה כהכנה לעזיבה המתקרבת של זהבי כי ברור לכולנו שבכושר כזה מטורף וכשמאזכרים אותו באתרים הגדולים בעולם, אין סיכוי שהוא לא עובר למועדון מספיק גדול כמו שהוא רוצה (זהבי אמר כמה פעמים שהוא מוכן לעזוב רק למועדון מספיק גדול שיתן לו שדרוג כלכלי משמעותי ויבטיח לו מספיק דקות משחק כי הוא מאוד מרוצה במכבי ורוצה להיות קרוב למשפחה).

אני גם מסכים שהגיע הזמן להריץ את ברק לוי בהרכב, למרות שיש לו קטעים שבו הוא מלחיץ אותי לא פחות מפאבלו, אין ספק שהוא באותה רמה כבר עכשיו ויוכל להשתפר הרבה יותר. חבל גם על עמדת הזר שמתבזבזת על השוער.

אתה צודק, אבל העונה הם לא הולכים לשום מקום, וזה מספיק בשביל לקחת את האליפות.

שכטר זה לא אותו שחקן כמו שהיה בעבר, ראינו איזה עגלה הוא היה בהפועל, לא יודע איך הוא הגיע לצרפת בכלל.

הייתי רוצה שעטר יחזור, אבל מצד שני הוא לא ראה מגרש שנתיים, לך תדע מתי אם הוא יחזור לכושר שראינו במכבי, אם בכלל.

טוטו תמוז זה דווקא שחקן שהייתי רוצה לראות אצלנו, למרות שיש לו אופי בעייתי, ותכלס, הוא גם דיי דביל חח

כמו שאמרת, שרן ייני זה לא זה, ובן הרוש צריך מתחרה על העמדה שלו, יואב זיו זאת לא תחרות.

והוא גם לא מגן כזה טוב, הוא לא משתפר כמו שחשבתי בהתחלה שיעשה שהביאו אותו, פה ושם נותן גולים ומרים כדורים טובים, אבל גם עושה לא מעט חורים בהגנה.

אני רוצה מגנים שעושים גם התקפה, ששורפים את הקו, ואין לנו את זה כבר שנים על גבי שנים.

פה בישראל אין כאלה, אז להביא זרים, אין ברירה אחרת.

גם הקישור האחורי צריך רענון, ראדי כבר לא יחזור למנוע כשהוא היה בעונת אוסקר, גם אלברמן מתחיל להתחלש מעט, ומיטרוביץ' זה לא שחקן לאירופה, טוב רק לליגת העל.

ככה שאני מאמין שעונה הבאה במידה וג'ורדי נשאר, הוא הולך לשנות הרבה במילא.

#465 Spirit

Spirit

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎30/12/2014‏, ‎23:27

חחחחחחחחחחחחחח איזה אתר של הזויים ONE

http://one.co.il/Article/244356.html

חחח וואלה 50 אחוז.. 

"

"50% שזהבי יעבור לאנגליה", המלפפוניאדה חזרה כעת בערוץ ONE: מגזין ההעברות של החורף שוב כאן. והלילה: קהת עשוי לעבור לשווייץ, אוסטריה וינה עוקבת אחרי תמוז ו-50% שזהבי יעבור לאנגליה (1 תגובות)
  • Sparkles אוהב את זה

#466 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎00:43

אני עדיין לא מצליח להבין למה אתם מתייחסים לכל הדיווחים בשקל האלה. כבר חודש שמדברים על עטר, שכטר, תמוז ועוד כמה כמועמדים להגיע בערך לחצי ליגה. מדווחים על זהבי כמועמד להגיע לחצי אירופה. הכל שטויות וחארטות. הרי זה ברור שבאופן טבעי חלק מהקבוצות בליגה מעלות מועמדים פוטנציאלים לחיזוק בינואר, הבעיה היא שכל רעיון או שם שעולה באחת הקבוצות ישר נאמר עליו שסיכם בקבוצה או שמתקיימים מגעים רצינים. בקיצר, הכל ספינים של סוכנים שמקורבים לאנשים כאלו ואחרים על מנת להעלות את המחיר של השחקן בשוק וליצור באז סביבו.

אני מזמן הפסקתי להתייחס לכל השטויות האלה, רק תזכרו שבעונה שעברה אמרו שבן סהר וגם עוד איזה לגיונר בכיר סיכמו במכבי והכל הסתבר כחארטות. מבחינתי רק לחתימה והצגה רשמית של השחקן אני מאמין.

#467 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎01:53

טיפש מי שמאמין לפרסומים שמופיעים ב-ONE או בספורט 5.

רק אם מידע מסויים מופיע בכל האתרים הגדולים, אני מאמין לו. תקשורת הספורט בארץ היא תת רמה.

רוב הכתבים הם אינטרסטנטים מביכים דוגמת צנציפר שונא מכבי, רפאל נאה (כתב חצר של מכבי כדורסל) ומוטי פחשכצקי הפח שממציא עובדות תוך כדי דיבור וכתיבה.

יש רק כתבים בודדים שמצילים את הכבוד כמו אורי קופר האדיר, אורן יוסיפוביץ' ואוריאל דסקל, הם באמת מנסים להוסיף עומק ולנתח את המשחקים והענפים השונים.

- סטיבן רייט.

#468 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎07:53

חחח לא יא גמורים, אני האחרון שמאמין לאתרים האלה, סתם הצחיק אותי הכותרת 50 אחוז שהוא יעבור, מעניין מה ה50 אחוז האחרים.

וואלה אני בוואן, גם אם הם רושמים לי תוצאה של משחק שראיתי, אני בודק פעמיים

#469 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎08:30

חברה ה50% שהוא יעבור לאנגליה זה אמיתי,

תחשבו על זה, זה או שכן או שלא D:

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#470 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎09:59

חברה ה50% שהוא יעבור לאנגליה זה אמיתי,

תחשבו על זה, זה או שכן או שלא D:

על אותו משקל יש לי 50% לנצח את מסי באחד על אחד, למכבי לזכות באלופות ולישראל לקחת את היורו.

#471 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎11:05

אתה מזלזל בעצמך אם אתה חושב שזה לא 50% לנצח את מסי ב1על1, גם לזכות בלוטו זה 50%, או שכן או שלא :)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#472 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎21:41

כל שחקן בחיפה זה פשוט בזיון של הסמל. החל מהשוער ועד החלוץ. בושה. 

#473 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎22:08

חחחחחחחח, איזה משחק מצחיק ומפדח.

חיפה פשוט גרועים, גם בהרכב ראשון מול הרכב שני של מכבי.

מפעל מיותר ומבייש, חבל שהוא בכלל קיים, אבל היי! יש לנו עדיין סיכוי לטראבל!   :lol:

השיפוט היה מזעזע, לשני הצדדים, משיח הזה ערס קטן שאוהב לשחק משחקי כוח מול השחקנים.

שלמה שרף בפרשנות תת-רמה, השנאה העזה שלו למכבי והשנאה לכל מה שקשור לאברם גרנט (=מרקו בלבול) עיוורה אותו סופית.

נ.ב. עוד משהו שעצבן אותי זו ההתעקשות של העסקנים של הטוטו והמנהלת שהנפת הגביע תהיה לצידם ולא לצד השחקנים. טוב עשה ייני שהתעקש בעצמו להניף אותו יחד עם כולם ולא ליד הקומבינטורים האלו.

- סטיבן רייט.

#474 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎22:10

כל שחקן בחיפה זה פשוט בזיון של הסמל. החל מהשוער ועד החלוץ. בושה. 

השוער ממש לא ביזיון של הסמל. אולי השוער הטוב בליגה, מה הוא אשם שמשיח ממציא פנדלים ושמתן אוחיון דופק לו נגיחה סטייל צ'יפ למרכז השער?

חן עזרא השחקן הכי מפגר בארץ, אבל וואלה נלחם על כל כדור,  עידן ורד אחלה שחקן,

די להמציא שחיפה אימפריה סטייל ריאל מדריד, היא בסה"כ קבוצה טובה, שהצליחה בגלל שמכבי ת"א הייתה בעשור הגרוע של החיים שלה,

המזל שלה זה שהיא יודעת לנצח את הקבוצות הקטנות.

ועוד משהו, עם יש מישהו חלש זה הקהל של מכבי חיפה, זה הכי בושה למועדון, קהל שמגיע גם בתקופות הקשות אבל יושב ולא מצייץ חוץ מבגול...

קהל שחושב שלעשות עם הידיים גלים במקום להרעיל את השחקנים עם קריאות מלחמה יביא תוצאות

קהל שמעודד שחקנים (ומתגאה בזה) שהם מציגים שפל של כדורגל, שלא יתפלא אחרי זה שהשחקנים משתינים עליו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#475 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎22:12

מפעל מיותר ומבייש, חבל שהוא בכלל קיים, אבל היי! יש לנו עדיין סיכוי לטראבל!  :lol:

ספארקי, נשבע שאמרתי לעצמי מסכנים, מה פאקו מבשל להם,

הוא אשכרה ביטל להם את כל התירוצים, אפילו לא שיחק עם זהבי

"מכבי בלי זהבי קבוצת אמצע טבלה" מה זה אומר עליהם???

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#476 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎22:17

מפעל מיותר ומבייש, חבל שהוא בכלל קיים, אבל היי! יש לנו עדיין סיכוי לטראבל!  :lol:

ספארקי, נשבע שאמרתי לעצמי מסכנים, מה פאקו מבשל להם,

הוא אשכרה ביטל להם את כל התירוצים, אפילו לא שיחק עם זהבי

"מכבי בלי זהבי קבוצת אמצע טבלה" מה זה אומר עליהם???

חחחח, תכלס, כאילו הוא אוהד מן השורה.

אבל האמת שההרכב הזה ממש הרגיז אותי, זה היה זלזול מוחלט, והמחצית הראשונה שלנו הייתה ביזיון. ברור לי שהוא מעדיף לשמור את השחקנים לקראת המשחקים היותר חשובים בשבועיים הקרובים (ב"ש, גביע, שוב חיפה), ובכל זאת, היה מקום להרכב טיפה יותר חזק.

עם הכניסה של דור מיכה כבר נראינו הרבה יותר טוב, זה מדהים איך השחקן הזה מצליח להכניס לבדו מימד שלם של יצירתיות, אפילו יותר מבניון, ראיוס ועזרא יחד.

- סטיבן רייט.

#477 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎22:32

אלי אוחנה אמר על מיכה שזה הילד הכי מוכשר שיצא לו לעבוד איתו.

(אין צורך לציין מיזה אלי אוחנה בשבילי)

ככה שאני מאוד מאוד אוהב אותו, הוא יצירתי וחכם,

ומה שאני אוהב בו (שדרך אגב גם אצל דסה) זה העובדה שהם ילדים ממש, ויש להם מעל 100!!! הופעות בליגת העל.

רק לחשוב מה יהיה שהם יקבלו ביטחון ושיפשוף, השיא שלהם יגיע מוקדם בהרבה יותר משל שחקן אחר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#478 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎22:34

לא חושב שהמפעל הזה מיותר, מהסיבה הפשוטה שהוא אחלה הכנה לקראת הליגה.

לזכות בו זה רק בונוס, עובדה שפאקו עלה עם הרכב שני, ורק בסוף הכניס שחקני הרכב ראשון.

התרשמתי מרייכרט, אחלה שחקן שבעולם, ודור פרץ (שחקן בית אדיר) חייב לשחק בקישור האחורי, היה מצוין, אפילו שליימה שונא מכבי מפרגן לו חח

שבוע הבא באר שבע בבלומפילד, זהבי משפשף ידיים כבר מעכשיו :-)

#479 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎22:41

כמה הציק לכם בעין שלערן זהבי ההומו יש כובע של EZ7 חחח איזה פאטת.

ומצידי שיביא 17 צמדים, איפה הוא ואיפה רונאלדו, כמו שמאור בוזגלו המושפע הזה אחרי הגול נגד ביתר עשה את העמידה והתנועה של רונאלדו חחחח

סה"כ הליגה השישית בטיבה באירופה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#480 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2014‏, ‎22:57

אתה לא יודע כמה אוהדי מכבי אוהבים אותו.

וכמה כסף המועדון מכניס ממרצ'ינייז, כל פעם שאני עובר ליד החנות הרשמית של מכבי היא מפוצצת אנשים.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים