עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#461 rotembal

rotembal

Oh by the way which one's pink

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎11:04

אז היא אמרה שצריך לגרש את הזרים,

הציטוט המדויק (בערך) הוא "המסתננים הם הסרטן בגוף האומה הישראלית". באמת שזה לא היה במקום

#462 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎11:17

באמת זה כ"כ מפריע לכם? או שבגלל שכמה אנשים "חכמים" אמרו את זה, זה פתאום מפריע?

רותם בחייאת ראבק, אתה חושב שלתושב דרום ת"א הם לא סרטן?
חוץ מזה למירי יש פה מסריח ופיוז קצר, בסופו של דבר היא כמונו (קרית גתים :P)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#463 Geralt of Rivia

Geralt of Rivia

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,147 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎11:19

הציטוט המדויק הוא (ואני זוכר את זה טוב כי זה היה פשוט מגעיל לשמוע את הבהמה הזאת צורחת את זה) "הסודנים הם סרטן בגוף שלנו!".
ועוד אחר כך היא מכחישה שהיא אמרה את זה! לא רק גועל נפש של בנאדם, אלא גם שקרנית חסרת בושה.
Posted Image

#464 CookieMan

CookieMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 230 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎11:24

ברור שזה מפריע רק כי היא נציגת ציבור. אחרת מי בכלל היה מתרגש?
בנאדם במעמדה ובמקומה לא אמורים לנבל את הפה. יש מספיק דרכים אחרות להעביר את אותו המסר..

#465 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎11:44

הציטוט המדויק הוא (ואני זוכר את זה טוב כי זה היה פשוט מגעיל לשמוע את הבהמה הזאת צורחת את זה) "הסודנים הם סרטן בגוף שלנו!".
ועוד אחר כך היא מכחישה שהיא אמרה את זה! לא רק גועל נפש של בנאדם, אלא גם שקרנית חסרת בושה.

לא רק שהיא הכחישה את זה, אלא שאחרי ההכחשה היא פרסמה ביוטיוב סרטון "התנצלות" שבו היא אומרת ש"חס וחלילה לא השוויתי אותם לבני אדם".
לא רק שהיא בהמה גזענית ומפיצת שנאה, אלא היא גם אחת מחברות הכנסת המטומטמות שיש לנו (ובכנסת שלנו זה די קשה). נשגב בעיני איך היא נהייתה דוברת צה"ל.

סרטון ההתנצלות:

#466 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎11:47

שאלו סודני: איך הגעתם לארץ, באמת הלכתם ברגל מסודן?
הסודני קודם צחק ואז הסביר:
1. בסודן אתה קונה כרטיס טיסה למצרים.
2. במצרים המצרים לוקחים אותך לסיני באוטובוסים.
3. בסיני אוספים אותך הבדואים ומביאים אותך לישראל.
4. בישראל אוספים אותך החיילים הישראלים וזורקים אותך באיזו עיר.
5. אתה מתקשר לחבר שכבר פה, והוא אומר לך על איזה קו אוטובוס לעלות כדי להגיע לאן שהוא נמצא.

"אני שלוח מאות דולרים למשפחה שלי כל חודש. הם כבר קנו שם בית."

זו שיחה אמיתית שהתקיימה אתמול באחד מבתי המלון שמוצפים במסתננים שלוקחים כל עבודה שנותנים להם.
לא אני זה ששאל את השאלות, אבל אני מאמין למי ששאל וסיפר לי.

אהוד יערי כבר אמר לפני כמה שבועות שמסתננים קונים "כרטיס לישראל" עם עצירה במצרים וכו...
מה שלא מספרים לנו זה שמצרים משתפת פעולה.

הרוב פה זה מחפשי עבודה. לא פליטים.
מי שטוען אחרת הוא שקרן.
ויעידו כל הראיונות עם החבר'ה האלה, שלא עודכנו שצריך לספר שהם בורחים ממלחמה. פריצה בתכנית.

#467 CookieMan

CookieMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 230 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎11:53

איך המצרים משתפים פעולה? בזה שהם דופקים בהם תחמושת חיה ומשאירים את הגופות שלהם להירקב במדבר?

#468 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎12:00

צריך לשאול אותם מה המצב במדינה שממנה הם בורחים (שאנחנו יודעים שיש בה מלחמה וסכנת חיים, העדר זכויות אדם וגיוס כפוי לעשרות שנים באריתראה), ומה יקרה להם במידה ויחליטו להחזיר אותם לשם (שגם את זה אנחנו יודעים, וזה מעצר בעינויים ללא משפט ומוות ע"י השלטונות בחלק מהמקרים באריתראה, וסכנת חיים בסודאן).
אחרי שהם החליטו לברוח, הם רוצים מן הסתם לברוח למקום שבו יוכלו להתקיים עצמאית ושהחיים שלהם יהיו נוחים יותר. זה פשע?

גם לטעון שוב ושוב שרובם הם לא מבקשי מקלט זה שקר גס, והוא לא נהיה נכון יותר ככל שאומרים אותו יותר פעמים.
אם הטיעון הזה היה אמיתי, אז היו אצלנו הרבה פחות מבקשי מקלט ולא היינו מקיימים מדיניות של אי-גירוש למסתננים מאריתראה ומסודאן (שאחוז הפליטים מתוכם בעולם קרוב ל80 אחוז וניתנת להם הגנה קבוצתית).

#469 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎12:01

איך המצרים משתפים פעולה? בזה שהם דופקים בהם תחמושת חיה ומשאירים את הגופות שלהם להירקב במדבר?

הם מעלים אותם על אוטובוסים לסיני.
לא יורים בכולם. אולי רק באלה שלא הכניסו כסף לקופה.

#470 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎12:05

yosefddd, זה עדיין ייצא זול הרבה יותר מהקמת מחנה מעצר גדול לכולם, שבו כל הפליטים יחיו במשך תקופה ממושכת ושבו היא תאלץ לדאוג להם לתנאים הומניטריים מספיקים למחיה.
אף אחד כאן לא מדבר על קליטת מבקשי המקלט ונתינת זכויות אזרחיות להם. הפתרון המוצע הוא השוואת התנאים שלהם לתנאיהם של העובדים הזרים החוקיים עד שחזרה לארץ מוצאם לא תהיה בגדר סכנת חיים. במקביל, על המדינה להביא פחות עובדים זרים מהמזרח (דבר שמשרת רק את קבלני העובדי הזרים) כדי שמספר הזרים בארץ לא יגדל באופן משמעותי. הפתרון הזה גם יביא תועלת כלכלית למדינה ממבקשי המקלט, הם יוכלו לדאוג לעצמם באופן עצמאי וגם הם יתפזרו ברחבי הארץ ולא יתרכזו במספר מוקדים קטן בארץ (כשהמרכזי בינהם הוא בדרום ת"א).

יש לי רעיון יותר טוב בוא נאפשר את זכות השיבה במלאוה ומתי שתקום מדינה פלסטינית כולם יחזרו לשם-יש בעיה אףאחד לא ירצה לעזוב.אותו המצב בדיוק יקרה כאן גם אם תפסק המלחמה וישררו תנאים בסיסים שמתאימים לקיום של אדם ושמפחה נראה לך שהם יעזבו את העבודה עם המשכורות הגדולות(אופן יחסי) רמת חיים וכל שאר המותרות שיש להם כאן בארץ? אני לא אומר שהם מלכים פה , אבל לעזוב את הארץ בשביל לחזור לשם זה כמו לעזוב דירת פאר בסביון כדי לגור בקרטון בעזה

#471 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎12:07

שניר, אני לא חושב שצריך להעיף אותה כמו שאני לא חושב שצריך להעיף את זועבי.
פשוט מקומם אותי שחברי כנסת במפלגת השלטון בישראל מרשים לעצמם לומר דברים על המהגרים שלה-פן וגורמים ימנים קיצוניים בצרפת אפילו לא מעזים לחשוב עליהם.

#472 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎12:21

כי יש הבדל בין מהגרים לבין מסתננים

#473 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎12:22

yosefddd, זה עדיין ייצא זול הרבה יותר מהקמת מחנה מעצר גדול לכולם, שבו כל הפליטים יחיו במשך תקופה ממושכת ושבו היא תאלץ לדאוג להם לתנאים הומניטריים מספיקים למחיה.
אף אחד כאן לא מדבר על קליטת מבקשי המקלט ונתינת זכויות אזרחיות להם. הפתרון המוצע הוא השוואת התנאים שלהם לתנאיהם של העובדים הזרים החוקיים עד שחזרה לארץ מוצאם לא תהיה בגדר סכנת חיים. במקביל, על המדינה להביא פחות עובדים זרים מהמזרח (דבר שמשרת רק את קבלני העובדי הזרים) כדי שמספר הזרים בארץ לא יגדל באופן משמעותי. הפתרון הזה גם יביא תועלת כלכלית למדינה ממבקשי המקלט, הם יוכלו לדאוג לעצמם באופן עצמאי וגם הם יתפזרו ברחבי הארץ ולא יתרכזו במספר מוקדים קטן בארץ (כשהמרכזי בינהם הוא בדרום ת"א).

יש לי רעיון יותר טוב בוא נאפשר את זכות השיבה במלאוה ומתי שתקום מדינה פלסטינית כולם יחזרו לשם-יש בעיה אףאחד לא ירצה לעזוב.אותו המצב בדיוק יקרה כאן גם אם תפסק המלחמה וישררו תנאים בסיסים שמתאימים לקיום של אדם ושמפחה נראה לך שהם יעזבו את העבודה עם המשכורות הגדולות(אופן יחסי) רמת חיים וכל שאר המותרות שיש להם כאן בארץ? אני לא אומר שהם מלכים פה , אבל לעזוב את הארץ בשביל לחזור לשם זה כמו לעזוב דירת פאר בסביון כדי לגור בקרטון בעזה

לא כל כך הבנתי את הטיעון שלך.
זכות השיבה מדברת על זכותם של הפליטים הפלסטניים שגורשו מהארץ או עזבו אותה לחזור למדינת ישראל ולקבל בה אזרחות שוות זכויות.
כמובן שאני מתנגד לדרישה הזאת, כי היא עלולה לחסל לחלוטין את מדינת ישראל כמו שאנחנו מכירים אותה. הפתרון הוא לחתור להסכם איתם שמבוסס על שתי מדינות מהר ככל האפשר, והשצאצאי הפליטים הפלסטינים יחזרו למדינה הפלסטינית שתקום.
איך המצב הנוכחי עם הפליטים האפריקאיים דומה למצב הפלסטיני?
איך הם יעזבו? הם יועלו על מטוסים ויגורשו. אם לא קיימת סכנת חיים במדינה שאליה הם חוזרים זה מה שישראל צריכה לעשות, והיא ממש לא צריכה להתחשב ברצון שלהם להשאר.
איך אתה חושב שמחזירים עובדים זרים שאשרתם פגה לארצם?

#474 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎13:29

אף שמאלני לא התלונן כשח"כים מהשמאל אמרו סרטן על מתנחלים אני לא מבין למה אני צריך לגנות את אותו המקרה מצד הימין?
תגידו "זה שX ככה וככה אז Y לא יכול ככה וככה" אבל אלו עדיין ח"כים, איכשהו זה שמאר קודם יוצא בסדר, אבל השני שעשה אחריו לא.
אני כבר לא יודע איך לקרוא לזה, זה הרבה יותר מצביעות, זו פשוט התעלמות מוחלטת מהמציאות, אתם פשוט רואים מה שבא לכם.
אם למירי רגב אסור, גם לח"כים שלכם אסור, ועדיין אף אחד לא גינה אותם.
והבא שרוצה לומר "זה שX ככה וככה אז Y לא יכול ככה וככה" שפשוט ישתוק כי זה התירוץ הכי מפגר בעולם.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#475 CookieMan

CookieMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 230 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎13:39

מה קשור עכשיו הצביעות של השמאל והיחס כלפי המתנחלים?
אסור לאדם במעמדה להתבטא ככה וזהו. חלאס לבלבל תמוח יותר מדיי.

#476 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎13:45

נו ולח"כים מהשמאל כן מותר?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#477 Geralt of Rivia

Geralt of Rivia

• רשומים
  • 1,147 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎13:55

אף שמאלני לא התלונן כשח"כים מהשמאל אמרו סרטן על מתנחלים אני לא מבין למה אני צריך לגנות את אותו המקרה מצד הימין?
תגידו "זה שX ככה וככה אז Y לא יכול ככה וככה" אבל אלו עדיין ח"כים, איכשהו זה שמאר קודם יוצא בסדר, אבל השני שעשה אחריו לא.
אני כבר לא יודע איך לקרוא לזה, זה הרבה יותר מצביעות, זו פשוט התעלמות מוחלטת מהמציאות, אתם פשוט רואים מה שבא לכם.
אם למירי רגב אסור, גם לח"כים שלכם אסור, ועדיין אף אחד לא גינה אותם.
והבא שרוצה לומר "זה שX ככה וככה אז Y לא יכול ככה וככה" שפשוט ישתוק כי זה התירוץ הכי מפגר בעולם.

והנה חזרנו לצורת הטיעון העלובה הזאת.
אני מגנה כל השוואה של בני אדם לסרטן, וכך גם אתה צריך. תפסיק כבר עם הטיעון הילדותי הזה.
  • rotembal אוהב את זה
Posted Image

#478 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎13:58

אתם לא מאמינים מה מצאתי עכשיו.
http://www.qsubs.net...120#entry573907

ולמי שלא קולט:
תמונה שפורסמה
אילן, הנאור והחכם, השמאלני הנעלה, אביר זכויות האדם, קורא לי ולאנשים כמוני (מי יודע מהם אנשים כמוני, אולי ימניים?), במילה הכל-כך נוראה, שהוא כל-כך שונא שמכנים בה בני אדם.
אז אילן, נשאר לי רק לומר לך שאתה חתיכת בן אדם מסכן, ובגלל שאני לא רוצה להשתמש במילים קצת יותר קשות אני פשוט אפסיק לענות להודעות שלך.
אז מה יש לכם לומר על זה?
לא ערבי, אפילו לא מישהו שמייצג אותך, אתה בעצמך.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#479 CookieMan

CookieMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 230 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎14:01

באמת צורת טיעון ילדותית ומפגרת.
איפה אמרתי שלהם גם מותר?! יותר מזה, הם יכולים להגיד עד מחר.. מי הם שאני אתרגש מהם בכלל? שיקפצו.

#480 Geralt of Rivia

Geralt of Rivia

• רשומים
  • 1,147 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2012‏, ‎14:05

אילן, אני מקווה שתחזור בך מההצהרה הזאת. לא משנה מהן הדעות של אנשים מסויימים, השוואה לסרטן היא בכלל לא לעניין.
Posted Image

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים