עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#441 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/10/2016‏, ‎22:42

שתי דברים ונתחיל מהסוף

נמאס כבר שכל אבל כל אוהד קבוצה שהוא נחשב ל'שרוף' חושב שכל השופטים מכורים וכל השופטים נגד הקבוצה שאותה הוא אוהד. ומי שלא מכור זה השופט שנתן אדום ליריבה ופנדל שלא היה. נמאס כבר מהשטויות האלה. כל השופטים באים בסופו של דבר להרוויח כסף בעבור העבודה שלהם. יהיו טובים? יקבלו עוד משחקים ויותר כסף (לראיה, חכמון, השופט הגרוע בליגה עד לפני כמה שנים - לדעתי עדיין בין הגרועים - שפט בחמישי עם צוות שלם מישראל באולד טראפורד). אין להם שום שום שום אינטרס לשרוק בצורה לא נכונה לכל קבוצה שהיא. ואני כמובן שלא מדבר על מקרים מאוד בודדים של שופטים שמכרו משחקים, דבר שאני בספק גדול אם קרה בשנים האחרונות בליגת העל.

--

שמע, אני לא מזלזל בגדולה של המועדון ושל הקהל. אבל וזה אבל גדול, אתה לא יכול לבוא להגיד במה מכבי או ב"ש טובים מכם. זה ברור במה. לשתי הקבוצות האלה יש בעלים עשירים מאוד שבמשך כמעט עשור בונים קבוצה חלק אחרי חלק עם השקעות אדירות. קבוצות שהן ככל הנראה מהטובות שהיו פה אי פעם (ופה שוב שאפו אדיר לב"ש על ההתקדמות שלהם), במיוחד מכבי שבנתה פה שושלת לפחות בטופ 5 אי פעם לדעתי (בהתייחס לכמות תארים והשתתפויות במפעלים אירופיים). לבית"ר חסר הרבה מאוד זמן, שחקנים ובעיקר כסף כדי להגיע למעמד הזה.

אוקיי, בית"ר מכרה את אצילי אז? מכבי מכרה את זהבי שאתה תסכים איתי שהוא הרבה יותר קריטי למכבי מאשר אצילי לבית"ר, עם כל הכבוד להשפעה שלו. ומכבי התחזקה ובנתה את עצמה מחדש. יש לכם אולי קהל אדיר אבל הוא תומך רק כשהקבוצה טובה, בית"ר מתדרדרת למקום 10 יהיו 30 אלף בטדי? בחיים לא, גם לא נגד מכבי או הפועל.

בשורה התחתונה, אני אמרתי את זה בשנה שעברה בסוף העונה שהתחלת לדבר על אליפות, אין לכם שום סיכוי, לא עכשיו ולא בזמן הקרוב, להתמודד על תארים בצורה אמיתית. אתם יכולים להבליח איזה גביע אבל התמודדות אמיתית על אליפות לדעתי אין שום סיכוי שתצליחו.

תסתכל על העונות הכי גדולות שלכם ותבין שגם אז עם הקבוצה הגדולה שהייתה לכם לא עשיתם אחוזי הצלחה כמו שמכבי וב"ש עשו בשנים האחרונות, אולי זה כי הפערים גדלו אבל עדיין. למכבי, וגם לב"ש ברור שכל משחק בליגה הוא קריטי. בגלל השוויון הכוחות היחסי בנינו, כל נקודה יכולה להכריע אליפות שלמה, ואין שום סיכוי שבית"ר בפורמה הנוכחית יכולה להרים את עצמה לרמה שלנו.

אני אחזור שוב על מה שאמרתי בסוף העונה הקודמת - המקום השלישי יסיים במרחק של 10+ מהמקום השני בסוף העונה. חותם על זה.

אני לא יודע אם זהבי היה יותר חשוב למכבי מאשר אצילי,

יש פה הרבה משתנים,

1. מכבי יש שחקנים טובים, שבצל של זהבי היו פחות טובים, בנוסף הבאתם מלא כסף בעדו, שהביא לכם שחקנים טובים.

2. עומר היה הכל בקבוצה שלנו, הוא היה יורד להביא כדורים, מבשל בלי סוף ואם הם מתעצבן שהם גרועים אז הוא מבקיע, הוא שחקן מעולה, הרבה פחות מזהבי, אבל בחומר השחקנים שלנו, אני חושב שהוא היה משמעותי,

3. מסכים על ה10, אמרתי את זה עם אצילי, וגם כתבתי אז בלי אצילי לא.

בקשר לבעלים עשיר, תקשיב, הם באים בטענות כי הם אומרים שטביב לא שם שקל (והוא לא.) אז למה צריך את הטמבל הזה? אם הוא לא שם כסף, אנחנו יכולים להסתדר לבד...

שמע, הקהל לא בא בגלל שביתר לא טובה, לקהל נמאס מהגזענות, אם המשטרה ובית הדין היו עושים את העבדוה שלהם מזמן זה היה קורה,

פעם הסברתי לך תחשוב שאם הפנאטיקס יריבו עם ההנהלה ושער 8 ישרוק להם בוז ואז שער 11 יתנו מכות לשער 8,

שבוע אחרי זה שער 8 ישרקו בוז? אתה תבוא לריב מכות עם אנשים? מה אני מחנך? מה אני צריך לריב עם אנשים כי שוטר הומו אין לו אומץ להשתיק מישהו?

שמע אני לא חושב שמשיח מקבל מעטפות, אבל זין שלי שזה צירוף מקרים, יותר מזה אחרי זה הוא כזה פחד שהגיע לכם 2 פנדלים!!! והוא לא שרק.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#442 J.P

J.P

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,637 הודעות

נכתב ב- ‎02/10/2016‏, ‎00:01

שתי דברים ונתחיל מהסוף

נמאס כבר שכל אבל כל אוהד קבוצה שהוא נחשב ל'שרוף' חושב שכל השופטים מכורים וכל השופטים נגד הקבוצה שאותה הוא אוהד. ומי שלא מכור זה השופט שנתן אדום ליריבה ופנדל שלא היה. נמאס כבר מהשטויות האלה. כל השופטים באים בסופו של דבר להרוויח כסף בעבור העבודה שלהם. יהיו טובים? יקבלו עוד משחקים ויותר כסף (לראיה, חכמון, השופט הגרוע בליגה עד לפני כמה שנים - לדעתי עדיין בין הגרועים - שפט בחמישי עם צוות שלם מישראל באולד טראפורד). אין להם שום שום שום אינטרס לשרוק בצורה לא נכונה לכל קבוצה שהיא. ואני כמובן שלא מדבר על מקרים מאוד בודדים של שופטים שמכרו משחקים, דבר שאני בספק גדול אם קרה בשנים האחרונות בליגת העל.

אף אחד לא רומז פה שהשופטים מכורים ומקבלים פה ג'ובות מאחורי הגב ממכבי ת"א (או גורמים מטעמה), אלא שפשוט מכבי ת"א מקבלים יחס מועדף מהשופטים.

למה זה? לא יודע להגיד לך בדיוק, אולי כי המועדון יודע לעשות הרבה רעש אחרי משחקים שנעשו בהם טעויות שיפוט נגדם (אחד הכלבים מעלה שהוא מדמם לאינסטגרם בהתייחס לפאול שלא נשרק, המועדון עצמו מעלה לפייסבוק סרטון שכביכול שולל אירוע מסויים, וכו' וכו'), אולי סתם כי זה המועדון השולט כרגע בארץ ומעדיפים לא לשרוק נגדם (כמו שאפשר לטעון נגיד שהשיפוט נגד ברצלונה די רחמני).

קיצר, סורי, אתה אולי לא רוצה להאמין לזה, אבל כרגע זה המצב. השיפוט לרוב הולך עם מכבי ת"א. נכון שגם לפעמים נגדכם עושים טעויות, אבל שוב, לרוב, השיפוט לטובת מכבי ת"א.

#443 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎02/10/2016‏, ‎02:32

די זו בכיינות פשוט.

אז א' אני אגיד שבכל ליגה בעולם רוב ההחלטות הולכות עם הקבוצות הגדולות. איך? אם קבוצה שהיא קבוצה שולטת בליגה בממוצע נכנסת סתם זורק 20 פעמים במשחק לרחבה של היריב, הגיוני להניח שלפחות פעם אחת  או פעמיים יקרה איזה פנדל. על כל פנדל ששרקו לנו העונה אני מבטיח לך שאני מביא לך עוד אחד שלא נשרק.

במחזור הראשון עשר דקות ראשונות של העונה פסלו שער חוקי לחלוטין של טב"ח. במשחק בסכנין עם הפנדל של מדו, בדקה 85 חנקו את גולסה ברחבה מול (מטר!!) השופט וכלום. וזה סתם 2 דוגמאות שקפצו לי למוח בשנייה יעני.

אח שלי, אתם קבוצה, כמו שאר הליגה, ברמה מאוד נמוכה מבחינה התקפית. שנה שעברה 30 שערים הפרש בשערי זכות בין מכבי לשאר הליגה (מלבד ב"ש, שם ההפרש הוא רק 10). ככה זה גם בשנים קודמות.

אז קבוצה שכובשת 30 שערים יותר מכל שאר הקבוצות לא תזכה ליותר פנדלים? ליותר שריקות לזכותה? אנחנו הרי שולטים במשחק בערך 60% נגד היריבות, כששאר ה40% הוא בחלקו העברות זמן, אז איך לא נזכה לשריקות לטובתנו?

אתם אומרים שהליגה איתנו אבל אתם שוכחים איך המנהלת ניסתה להיכנס באמא של ראיקוביץ' ולעשות לו אמבוש ומאירי אנס להם את הצורה. שוכחים את הקמפיין שמכבי עשו נגד כל שאר הליגה. זה לגיטימי שכשיש מונופול ושליט ברור שכולם ירצו להפיל אותו, בגלל זה כל המדינה היו נגד ב"ש בשנה שעברה. ואני לא מתייפייף, אני מכבי ואנחנו דורסנים ועוד ועוד וכל החרא הזה. אבל זה ממה לא אומר שאנחנו מקבלים יחס מועדף. אנחנו מקבלים שיפוט לא אחיד בדיוק כמו כל שאר הקבוצות בליגה. ההבדל הוא שמכבי מ3 פנדלים במשחק תקבל אחד/שתיים ושאר הקבוצות מתוך 3 פנדלים בסיבוב יקבלו אחד/שתיים.

#444 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/10/2016‏, ‎22:13

נניח שהכל יפה והכל נכון,  זה לא מסביר למה משיח הוא הטועה העיקרי?

אוי פסלו לכם גול לא חוקי? גם לנו, נגד ק"ש ואישרו גול מבדל שניה אחרי,

למה לא קיבלתי 3 פנדלים מתחילת העונה?

השיפוט איתכם אורפז, בוא נעשה ככה, נעבור על כל הפנדלים שנשרקו מתחילת העונה,

כמה יש לכל קבוצה, ואחרי זה תעבור איתי אם הפנדל הספציפי הזה הגיע או לא,

תעשה טבלה כזאת, תבין מה אנחנו אומרים, על כל פנדל שלא קיבלתם אני גם יכול להביא לך פנדל שלא קיבלנו, כל קבוצה יכולה להביא, אבל לא כל קבוצה יכולה להראות שהיא קיבלה X פנדלים שלא היו.

אורפז נו באמת, משיח הביא לכם נגדנו פנדל שלא היה, אתה מסכים שלא היה נכון? אין מצב שאתה חושב שזה היה.

שבוע אחרי זה משיח הביא לכם פנדל בסכנין שלא היה, זה שאחרי זה הבן זונה עשה חישובים ואמר כוסאמא של גולסה שימות אני לא שורק זה בעיה שלו לא שלי.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#445 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎02/10/2016‏, ‎23:10

giphy.gif

פנדל ועוד איך. לא אגיד שהוא לא סחט אותו אבל הפנדל היה בהחלט. מדו מסיט את הכדור ורק אח"כ שחקן ההנגה פוגע לו ברגל ומכשיל אותו.

ולא ממש לא כל קבוצה יכולה להביא פנדל שהיא לא קיבלה על פנדל שכן. מעטות הקבוצות שיכולות. ואני אדגיש שוב ושוב, על כל החלטת שיפוט לא נכונה לטובת מכבי (ואני מבטיח לך שלמרות שזה נראה לכם הרבה יש מעטות מאוד) אני יכול לתת החלטה משנה משחק (פסילת גול חוקי, אי נתינת פנדל שהיה, אי נתינת אדום וכו') שלא נשרקה לטובתנו. יודע מה? על כל החלטה שתביא לי אני אתן לך 2. למה לא קיבלתם 3 פנדלים מתחילת עונה? לא יודע, אולי בגלל שמכבי נתנה כמעט פי 2 גולים מכם? אולי בגלל שאנחנו מטיילים ברחבה של היריב בערך 50% מהזמן? אולי בגלל שמכבי מבחינה התקפית היא הקבוצה הטובה ביותר בישראל ב5 שנים האחרונות?

השיפוט הלא אחיד הוא לכל הקבוצות. השופטים גרועים באותה הרמה. זה שמשיח טעה לטובתנו פעם או פעמיים ממש לא אומר כלום. אתה בעצמך אמרת שבמשחק נגדנו הגיע למכבי עוד 2 פנדלים שהוא לא שרק. אז אם היה לא שורק את הראשון וכן שורק עוד 2 היינו מנצחים. אז איך זה לטובתנו?

אני אוסיף עוד משהו קטן, אני אמנם ממשיך להגיב לכם וגם בפירוט אבל זה לא ישנה את דעתכם. כי בכמעט כל ליגה בכל העולם על הקבוצה השולטת יש ביקורות כאילו עושים איתם הנחות. התאחדות, שופטים, שחקנים. זה טבע המשחק וזה טבע האדם - להתבכיין. תהיה טוב תנצח, לא תהיה טוב תפסיד. זה בגדול המשחק. ולנסות להמציא תירוצים מפגרים למה מכבי שוברת את הליגה עונה אחרי עונה זה פתטי. 

#446 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/10/2016‏, ‎02:09

אורפז הכל סבבה, אבל למה אתה אומר שאני מתבכיין?

במשחק שלנו לא הגיע לכם פנדל. ולא כתבתי למעלה כלום. זה לא החלטה משנה משחק?

אני מסכים איתך ואני חושב שאנחנו לא מקבלים פנדל כי יש לנו את שכטר, גם אם תוריד לו תראש הוא לא יקבל,

אבל נגיד באירופה הוא חגג על השופטים שלא מכירים אותו, השיג לנו איזה איזה 3 פנדלים חחח

אבל באמת שאני מסכים איתך שכולם גרועים וכו',

אבל משיח אוהד מכבי מספר 1 בשופטים, אחי זה היה ברור אחרי הפנדל שלא היה (ד"א בזווית שלך רואים פנדל, ממה שרואים בטלוויזיה זה לא נראה.)

שמע אחי, אחרי שהוא הבין שאמרו בטלוויזיה שלא היה פנדל זה היה ברור שלא תקבלו עוד כלום,

זה השופט הכי בזיון בעולם (חוץ מאלי חכמון, הוא עב"מ) רק להסתכל עליו.

אחי חבר שלי שלח לי לפני המשחק של ביתר נגד מכבי את הכתבה עם משיח ואמר לי אחי אתם מתחילים עם -1. אנחנו מקבלים פנדל מאה אחוז אתה יודע נכון?

הוא חצי אוהד מכבי חצי משיח.

עזוב אורפז, נכון יש לכם את השיר "שופט אתה הולך למות היום?"

פעם שמעת אותו במשחק שמשיח שפט?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#447 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/10/2016‏, ‎02:21

ד"א התבכיינות לדעתי זה מה שאוהדי ב"ש שאומרים שהמשחק 6-2 אג'ידה מכר,

זה בכיינות.

להגיד על שופט מסויים, שמביא באופן עקבי פנדלים שלא היו לקבוצה מסויימת,

שהוא מעדיף אותה גם אם 51:49. זה לא בכיינות, זה נראה לי הגיון בריא.

אחרון חביב,

לא יצא לי להיות הרבה בפורום, שנה טובה לכולם, שנה של אושר בריאות והגשמה עצמית, אוהב אתכם.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#448 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/10/2016‏, ‎04:00

שמע אני לא אומר שגורף אין סיכוי שלשופט יש סימפטיה לקבוצה כלשהיא, אם כי אני לא מסכים בעניין משיח. בכל מקרה הנקודה היא שזו בעיה נקודתית שגם אם קיימת לא שווה כל כך הרבה כעס והתרעמות מאחר ולדעתי היא מינורית עד לא קיימת.

בכל מקרה שנה טובה אח שלי, מי יתן וטביב לא יפרק אתכם עד שנה הבאה :)

#449 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/10/2016‏, ‎15:34

שמע אני לא אומר שגורף אין סיכוי שלשופט יש סימפטיה לקבוצה כלשהיא, אם כי אני לא מסכים בעניין משיח. בכל מקרה הנקודה היא שזו בעיה נקודתית שגם אם קיימת לא שווה כל כך הרבה כעס והתרעמות מאחר ולדעתי היא מינורית עד לא קיימת.

בכל מקרה שנה טובה אח שלי, מי יתן וטביב לא יפרק אתכם עד שנה הבאה :)

האמת שאני מחכה לזה כבר, איפשהו בא לי כבר שיתחילו איתו מלחמת חורמה, חושב שאלה הפועל, תוך רבע שעה הוא נותן את הקבוצה אם מחליטים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#450 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎12:49

https://fb-s-d-a.aka...2d8bfaac74106a3

אורפז למה לא הוספת ללייזר?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#451 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2016‏, ‎21:41

חחחחחחחחחחחחח איזה מכוער יאללה

מילא אחד אבל שלוש איזה שפעת 

#452 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2016‏, ‎21:51

אמאלה סקאריונה זה אחד הזרים הגרועים שהגיעו לארץ

#453 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2016‏, ‎22:04

הוא אחד הטובים ולא סתם כל הגדולות של טורקיה רדפו אחריו.

משחק איום ונורא של כל החוליית התקפה שלנו. בכללי תקופה רעה מאוד של הקבוצה, למעט הניצחון חוץ בהולנד

#454 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎02/12/2016‏, ‎18:49

שניר מתי נראה לך שאוהדי בית"ר יתחילו להפגין מתחת לבית של טביב? חודש חודשיים או נחכה לקיץ?

http://up416.siz.co....uznneizg2my.png

אמנם קצת באיחור אבל עדיין :)

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים