עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#421 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2016‏, ‎13:34

כתבתי הרבה פעמים שאני אוהב את רן בן שמעון, ועכשיו הוא המאמן שלנו,

אני מקווה שהוא מבין שפה זה לא הפועל וגם לא פ"ת, פה משחקים התקפי.

חוץ מזה לדעתי זה מאמן סופר ראוי ועדיף על לוזון שהיה מועמד,

למרות שלדעתי לוזון לא היה מוותר על שכר שחקנים תקציב לרכש צוות מקצועי וכו',

אחחחחחחחחחחח איך שאני מתגעגע לטדי.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#422 y2k27

y2k27

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 244 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2016‏, ‎18:38

שניר המצב של ביתר קצת מפחיד לעונה הבאה .

מה קורה עם רכש אצילי רוקאביצה רואדה וכו'

אני בתור אוהד מכבי אוהב לראות ביתר חזקה אז אני מקווה שטביב לא יהרוס דברים 

#423 J.P

J.P

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,637 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2016‏, ‎18:46

ובדיוק בגלל זה הוא לא הגיע :)

#424 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2016‏, ‎21:25

שניר המצב של ביתר קצת מפחיד לעונה הבאה .

מה קורה עם רכש אצילי רוקאביצה רואדה וכו'

אני בתור אוהד מכבי אוהב לראות ביתר חזקה אז אני מקווה שטביב לא יהרוס דברים 

שמע, רואדה מומשה עליו האופציה, כנראה יגיע, גם אם לא אני לא דואג בכלל, שנה שעברה היה את סזאר, הבלם הכי טוב בארץ, טביב אמר לא צריך אותו, קיללתי את טביב, הנחית בלם יותר טוב. (אם מישהו חושב שרואדה לא הבלם מספר אחד בישראל, כולל שיר צדק חי בעולם משלו)

פשוט אין לו יחסי ציבור כמו אחרים, הוא בלם שקט ואכזרי אני יכול להיות בלם בביתר אם הוא משחק :)

רוקו אני לא יודע, אומרים שיהיה טרייד על עטר, עטר מפחיד אותי מבחינת חדר הלבשה, ואני חושב שבכישרון הוא גדול יותר מרוקו, אבל בכל השאר הוא רמה אחת מתחת לפחות, אני חושב שרוקו עם חלוצים טובים ליידו וקבוצה טובה ואחרי שנה התקלמות בליגה מגיע ל15 שערים בעונה לפחות, הזמן יגיד.

אצילי?

שמע בוא נדבר פייר, אין לעומר קייס להשתחרר מביתר, אם הוא יקבל שחרור אין טעם יותר לחתום חוזים, הבנאדם היה אהוד הקהל, קיבל דקות בלי סוף, פיתרו מאמנים שלא נתנו לשחק, הוא היה הבייבי של טביב, הרופא קבוצה אמר שהוא פצוע רופא אחר אמר שלא, רופא הקבוצה קובע,

על מה הוא רוצה שחרור? אף אחד לא מקלל אותו, הוא קיבל לשחק מאז, יותר מזה האידיוט בחר לא לשחק נגד מכבי, אין לו שום קייס ואם הוא ינצח לדעתי זה יהיה תקדים ענק, כל שחקן שקבוצה אחרת תציע לו חוזה ילך לבוררות,

עכשיו תבינו, מבחינתי שחקן שאמרו לו "אתה לובש את המדים של ביתר ועולה לשחק" לא אומר לא, הוא עשה שם טעות ענקית, אבל הבנאדם לקח אותנו לפליאוף עליון לבד והחזיק את הקבוצה חצי פליאוף, הוא ילד ומותר לו לטעות, אני מקווה לראות אותו שנה הבאה אצלו עוד,

ד"א יש שמועה חזקה שטביב מת למכור אותו למכבי ועומר לא רוצה, בגלל זה התחיל כל הבלאגן. (יש לי חבר שהולך לכל אימון בבית וגן, ואצלנו זה לא כמו אצלכם זה שכונה, אפשר לדבר עם השחקנים בסוף האימון וכו)

הוא סוג של חבר של עומר כבר הוא לא משתף בהרבה כי הוא מבטיח לעומר, אבל הוא אומר שעומר חם רצח על מוקדמות הליגה האירופאית, אבל עדיין רוב הסיכויים שהוא לא יהיה פה, כאב לב.

ללא ספק ביתר טובה חשובה לליגה, בדיוק כמו שחשוב חיפה טובה והפועל טובה, כתבתי את זה הרבה פעמים, כיף לצחוק על קבוצות אחרות שהם במצב חרא וכו', אבל בתוך תוכי אני רוצה לקחת אליפות שכל הקבוצות היו בבסט שלהם, לא כמו האליפות של מכבי שנה שעברה שכל הליגה פח והם מטיילים, (לדעתי האליפות של 2008 לא הייתה כזאת מדהימה, אני זוכר שביתר הייתה משחקת בהליכה וסוגרת משחק בבליץ של 10 דקות, לא ביתר שלי.)

ובדיוק בגלל זה הוא לא הגיע :)

שמע הרבה אנשים כותבים רן בן שמעון חייל ובובה ואני לא כלכך מאמין לזה,

אף אחד לא יודע מה היה בחדר שם ומה הבקשות, אני מקווה שרן בן שמעון יבין שלשחק התקפי זה חובה בטדי, לא מעניין אותי מי היריבה.

אני מאחל לו הצלחה מכל הלב הרבה פעמים אמרתי שהוא מאמן מעולה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#425 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2016‏, ‎22:39

האופי של רב"ש הוא לא אופי וותרני ועד עכשיו הוא לא עשה קולות של אחד שמה שהבעלים אומר זה קדוש, ככה שמעניין לראות איך הוא יסתדר עם טביב.

כל הקבוצות פחות או יותר תקועות ברכש, הרבה בגלל חוק הזרים שיעבור או לא, דבר שמאוד יכול להשפיע על העונה הבאה.

#426 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎05/06/2016‏, ‎16:45

האופי של רב"ש הוא לא אופי וותרני ועד עכשיו הוא לא עשה קולות של אחד שמה שהבעלים אומר זה קדוש, ככה שמעניין לראות איך הוא יסתדר עם טביב.

כל הקבוצות פחות או יותר תקועות ברכש, הרבה בגלל חוק הזרים שיעבור או לא, דבר שמאוד יכול להשפיע על העונה הבאה.

לא מעניין, בחוזה הוא מקבל משכורת אחת פיצויים אם הוא מפוטר,

לא מסכים למשהו שולחים אותו על טיל.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#427 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎05/06/2016‏, ‎18:18

סתם מאמן, הקהל של בית"ר קורא לו להתפטר אחרי 3 מחזורים.

#428 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎08/06/2016‏, ‎12:27

אז שניר איך רוקאביצה?

וואלה אני חייב לציין שאני אוהב את ההתחלה של חיפה, 

עזבו לא נכנס כרגע לרמה ואיכות של השחקנים למרות שמן הסתם זה חשוב,

למי שלא יודע מלבד הספורט דירקטור הזה שהביאו, גם החליפו את המנכ"ל במקום ציזיק.

נראה שהם עובדים חד חלק, בלי בלבולי ביצים, תוך שבוע החתימו כבר 2 שחקנים בלי לשמוע כמו שהיה פעם מלא הדלפות לתקשורת,

וויכוחים על שכר וחרטות, חותכים משא ומתן כמו שצריך, הציעו לעזרה סכום, אמר לא, יאללה למחרת החתימו את מוגרבי (שוב לא מדבר על יכולת מי עדיף מי פחות), בלי סחבת בכל דבר,

מקווה באמת שיפגעו בזרים וסוף סוף תהיה עונה טובה.

#429 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/06/2016‏, ‎20:13

אז שניר איך רוקאביצה?

וואלה אני חייב לציין שאני אוהב את ההתחלה של חיפה, 

עזבו לא נכנס כרגע לרמה ואיכות של השחקנים למרות שמן הסתם זה חשוב,

למי שלא יודע מלבד הספורט דירקטור הזה שהביאו, גם החליפו את המנכ"ל במקום ציזיק.

נראה שהם עובדים חד חלק, בלי בלבולי ביצים, תוך שבוע החתימו כבר 2 שחקנים בלי לשמוע כמו שהיה פעם מלא הדלפות לתקשורת,

וויכוחים על שכר וחרטות, חותכים משא ומתן כמו שצריך, הציעו לעזרה סכום, אמר לא, יאללה למחרת החתימו את מוגרבי (שוב לא מדבר על יכולת מי עדיף מי פחות), בלי סחבת בכל דבר,

מקווה באמת שיפגעו בזרים וסוף סוף תהיה עונה טובה.

לך תזדיין אלי טביב, סרטן במח שיקח אותך יא בן זונה אפס,

רק רע אני מאחל לך, שימכרו לך את הילדים, חבל שאז לא הצליחו להוריד את הבן זונה הזה.

עידן, החלוץ אולי הכי טוב בליגה. 400 אלף יורו, בושה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#430 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/06/2016‏, ‎18:04

רק שתבינו למה אני כל כך בעד חוק הזרים  -

מאז סיום העונה כמעט כל יום יש כתבה אחרת על חן עזרא. עכשיו, ברור לכולם שהכתבות האלה אלה הדלפות של אוואט ו"המקורבים", אבל זה לא סותר את העובדה הפשוטה שכל הקבוצות הגדולות בליגה רוצות אותו.

ולמה? חן עזרא זה שחקן בינוני מינוס. שחקן שההפרש בין היכולות שלו למה שהוא מביא למגרש הוא אדיר. אין ספק שהוא פוטנציאל גדול, אבל לא ברמה של אצילי, רוקאביצה או שחקנים אחרים בליגה. ועדיין, שומעים עליו כל יום בתקשורת. הפועל מציעה ככה, מכבי מציעה ככה כפול 2 ואפילו חיפה שכבר רצתה לזרוק אותו מכל המדרגות רואה שאם מכבי, הפועל, ב"ש ובית"ר נלחמות אז למה היא לא?

הנקודה שלי היא שבגלל האפשרויות המוגבלות מאוד שלנו - בלחץ עשרים ישראלים בכירים שצריכים להיות מחולקים ל-4 קבוצות עיקריות (כשהפועל נוגסת בשאריות), מוצאים עצמם שחקנים בינוניים מרוויחים סכומי עתק (ראה ערך ברק יצחקי ובן רייכרט, וממש לא קשה למצוא עוד דוגמאות - אפילו על בניון, שחקן שאין ספק שלא יוכל לתת תפוקה של זר באותם סכומים יקבל פאקינג חצי מיליון דולר לעונה).

ואני אגיד שוב - לכל מי שחושב שג'ורדי או שחר מביאים זרים גרועים (שזה נכון - אם כי למעט איגביור וסה, כל זר 'בכיר' שג'ורדי הביא פגע - קרלוס, פריצה, ראיקו) שיגיד לעצמו מה היה קורה אם שחקנים ישראלים בינוניים לא היו מקבלים מאות אלפי דולרים בארץ לאן הכסף הזה היה הולך?

אין למכבי ת"א או לחיפה אפשרות להתחרות בסכומים שהולכים בליגות באירופה. הפערים מישראל גודלים, שחקנים לא רוצים לבוא לשחק פה וגם בשכר אין לנו אפשרות להתמודד עם אירופה, וזה הרבה בגלל החוק האידיוטי הזה, חוק שכמעט בכל העולם כבר לא קיים.

#431 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/06/2016‏, ‎21:53

אני עוד עם הקבוצה של טביב ואני נגד, אני חושב שצריך לעשות מקסימום משכורת לשחקן,

אחי אנחנו ליגה שהולכת אחורה, אני לא צוחק, אנחנו באמת הולכים אחורה, למה? כי כל פלוץ פה מקבל חצי מיליון יורו וקורס נפשית, בן רייכרט לא שחקן עגלה, הוא קרס על הציפייה, מה יצר ציפייה? מיליון יורו.

לידור כהן לא שחקן חלש, יש לו המון כדורגל (יש לו גם בעיית אופי שהוא ביישן מידי) אבל גם קרס בגלל הכסף. לא חסר שחקנים שמקבלים יותר מידי כסף,

חושבים שאני טועה? תסתכלו על השחקן הזה של לסטר שקנו ב300 אלף יורו (!!!!) תעשה מקסימום שכר, או מדרגות, לא חשבתי על זה לעומק, ואז בכסף שישאר כמו שאתה אומר תביאו זרים שישפרו את הליגה, לא שילמדו להיות ישראלים חחחח

מאטוביץ לדוגמא לדעתי סמל למקצוענות,

ארסו למד להיות ישראלי היה בליין,

אבל אתם יכולים לדוגמא להשוות אותם לסטפן שאלוי? (לא רק ברמת הכדורגל, ברמת המקצוענות והמחוייבות)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#432 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎11/06/2016‏, ‎18:48

זה מה ששחר אומר תמיד, ותמיד אומרים לו שהוא קמצן ובונקר.
בכל ראיון אפשרי הוא נוגע בנקודה הזאת, שילד שעוד לא קרע זוג נעליים מקבל חוזה של רונאלדו. ואז זה הורס את כל השוק של השחקנים הישראלים

הוא אמר את זזה פעם בראיון עם ברקוביץ, בהשוואה למה שהיה הפעם.
"התקופה השתנתה. הזמנים שונים והיום הכוונה היא לתת לשחקנים צעירים בני 18 שיוכלו להגיע בזמן, אז נותנים להם רכב. אתה אייל ברקוביץ', שהיית בן 18, אם הייתי נותן לך קדילק היית שורף את הדשא. כן כי האופי שלך נותן מעצמו על המגרש. וזאת הבעיה. יש היום שחקנים מפונקים".

#433 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎11/06/2016‏, ‎22:23

זה מה ששחר אומר תמיד, ותמיד אומרים לו שהוא קמצן ובונקר.
בכל ראיון אפשרי הוא נוגע בנקודה הזאת, שילד שעוד לא קרע זוג נעליים מקבל חוזה של רונאלדו. ואז זה הורס את כל השוק של השחקנים הישראלים

הוא אמר את זזה פעם בראיון עם ברקוביץ, בהשוואה למה שהיה הפעם.
"התקופה השתנתה. הזמנים שונים והיום הכוונה היא לתת לשחקנים צעירים בני 18 שיוכלו להגיע בזמן, אז נותנים להם רכב. אתה אייל ברקוביץ', שהיית בן 18, אם הייתי נותן לך קדילק היית שורף את הדשא. כן כי האופי שלך נותן מעצמו על המגרש. וזאת הבעיה. יש היום שחקנים מפונקים".

שמע אני אוהב את שחר, ואני חושב שהוא חשוב לכדורגל שלנו,

אבל שלא יזיין בשכל, הייתה תקופה שהוא עשה את זה גם (פשוט נגיד אז היו מקבלים ממש קצת והוא הביא הרבה יותר יחסית לאז, גם גאידמק עשה את זה (זה ד"א למה קטן כזה אליל שלכם.))

סתם בגלל שהדיון מת, מי לדעתכם הבעלים הכי טוב בליגת העל נכון לעכשיו?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#434 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎12/06/2016‏, ‎02:38

חחחח ברור שמיץ'. הוא הביא פה סטנדרטים אחרים, וגם היום לא רואים אף מועדון ברמת ההתנהלות והמרצ'נדייז (שזה מן הסתם אחד הדברים הכלכליים הבולטים בכדורגל היום). למרות שאפשר לטעון שאלונה ברקת שיפרה את עצמה בהמון צדדים ולזה שהיא מעורבת יש השפעה חיובת.

#435 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎12/06/2016‏, ‎14:33

מיטש בלי תחרות.

שחר זיין שכל שמשקר במצח נחושה.

היה איזה ראיון שלו לבלוג של אוהדי חיפה ושם הוא אומר שחור על גבי לבן שהוא אף פעם לא התעסק בפוליטיקה של ההצבעות בהתאחדות/מנהלת. אין שקר יותר גדול מזה.

הוא בעלים מצוין שעבר זמנו. כל קבוצה הייתה רוצה בעלים כמוהו, מלבד מכבי וב"ש.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#436 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎12:01

קרלוס גארסיה.

:(

איזו אגדה. איזו קלאסה.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#437 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎15:25

היה שחקן אדיר וייזכר כזר מאוד משמעותי במכבי. עם זאת טוב שעזב, וחבל היה אם היה נשאר ורק רואה ספסל כל העונה. הוא ירד ברמתו כבר מעל לשנה.

#438 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎01/10/2016‏, ‎06:00

לה פמיליה באים לטביב בטענות שהם רוצים תארים.. חחחחח מי אתם ומה תפסתם תחת?

#439 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/10/2016‏, ‎13:44

בטח רוצים, באים כל שבוע, שמים כסף, נותנים את הנשמה, חיים את הקבוצה ביום יום, אוכלים הכי הרבה חרא,

במה אתם יותר טובים מאיתנו? במה ב"ש יותר טובה מאיתנו? (אני לא מדבר על חומר השחקנים)

יש לנו את האצטדיון הכי טוב בארץ ועכשיו גם לנו יש שערים חשמליים, יש לנו את הקהל הכי גדול בארץ אולי זה השתנה בשנים האחרונות בגלל כל החרא אז לכם יש הכי הרבה, אבל גם אם כן זה מאוד קרוב.

למה אנחנו צריכים למכור כל שחקן שנקשרנו אליו? למה לפרק ולבנות? למה גיא לוי לא קיבל חוזה?

למה כל שחקן שעוזב אומר שטביב קובע הכל,

אחי יש לנו פוטצניאל הכי גדול בארץ,

ד"א חלק מלהיות אוהד ביתר זה איפשהו לחשוב תמיד שאתה עדיין אימפריה,

וחוץ מזה מה זה מי אנחנו? רק לפני שתי מחזורים יצאתם נגדנו בשן ועין.

ד"א למה אף אחד פה לא מדבר על וייצמן יער שצריך להעיר את משיח? לא תמוהה שגם נגדנו שיבצו אותו (השופט היה חולה)

השופט אח"כ היה באיזה משהו שלחו את משיח ומה קרה?! פנדל שלא היה! שמעו הוא משוגע, היה משחק שהוא היה שופט רחבה הוא כמעט נכנס לנגוח גם מהלחץ.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#440 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎01/10/2016‏, ‎22:33

שתי דברים ונתחיל מהסוף

נמאס כבר שכל אבל כל אוהד קבוצה שהוא נחשב ל'שרוף' חושב שכל השופטים מכורים וכל השופטים נגד הקבוצה שאותה הוא אוהד. ומי שלא מכור זה השופט שנתן אדום ליריבה ופנדל שלא היה. נמאס כבר מהשטויות האלה. כל השופטים באים בסופו של דבר להרוויח כסף בעבור העבודה שלהם. יהיו טובים? יקבלו עוד משחקים ויותר כסף (לראיה, חכמון, השופט הגרוע בליגה עד לפני כמה שנים - לדעתי עדיין בין הגרועים - שפט בחמישי עם צוות שלם מישראל באולד טראפורד). אין להם שום שום שום אינטרס לשרוק בצורה לא נכונה לכל קבוצה שהיא. ואני כמובן שלא מדבר על מקרים מאוד בודדים של שופטים שמכרו משחקים, דבר שאני בספק גדול אם קרה בשנים האחרונות בליגת העל.

--

שמע, אני לא מזלזל בגדולה של המועדון ושל הקהל. אבל וזה אבל גדול, אתה לא יכול לבוא להגיד במה מכבי או ב"ש טובים מכם. זה ברור במה. לשתי הקבוצות האלה יש בעלים עשירים מאוד שבמשך כמעט עשור בונים קבוצה חלק אחרי חלק עם השקעות אדירות. קבוצות שהן ככל הנראה מהטובות שהיו פה אי פעם (ופה שוב שאפו אדיר לב"ש על ההתקדמות שלהם), במיוחד מכבי שבנתה פה שושלת לפחות בטופ 5 אי פעם לדעתי (בהתייחס לכמות תארים והשתתפויות במפעלים אירופיים). לבית"ר חסר הרבה מאוד זמן, שחקנים ובעיקר כסף כדי להגיע למעמד הזה.

אוקיי, בית"ר מכרה את אצילי אז? מכבי מכרה את זהבי שאתה תסכים איתי שהוא הרבה יותר קריטי למכבי מאשר אצילי לבית"ר, עם כל הכבוד להשפעה שלו. ומכבי התחזקה ובנתה את עצמה מחדש. יש לכם אולי קהל אדיר אבל הוא תומך רק כשהקבוצה טובה, בית"ר מתדרדרת למקום 10 יהיו 30 אלף בטדי? בחיים לא, גם לא נגד מכבי או הפועל.

בשורה התחתונה, אני אמרתי את זה בשנה שעברה בסוף העונה שהתחלת לדבר על אליפות, אין לכם שום סיכוי, לא עכשיו ולא בזמן הקרוב, להתמודד על תארים בצורה אמיתית. אתם יכולים להבליח איזה גביע אבל התמודדות אמיתית על אליפות לדעתי אין שום סיכוי שתצליחו.

תסתכל על העונות הכי גדולות שלכם עם גאידמק ותבין שגם אז עם הקבוצה הגדולה שהייתה לכם לא עשיתם אחוזי הצלחה כמו שמכבי וב"ש עשו בשנים האחרונות, אולי זה כי הפערים גדלו אבל עדיין. למכבי, וגם לב"ש ברור שכל משחק בליגה הוא קריטי. בגלל השוויון הכוחות היחסי בנינו, כל נקודה יכולה להכריע אליפות שלמה, ואין שום סיכוי שבית"ר בפורמה הנוכחית יכולה להרים את עצמה לרמה שלנו.

אני אחזור שוב על מה שאמרתי בסוף העונה הקודמת - המקום השלישי יסיים במרחק של 10+ מהמקום השני בסוף העונה. חותם על זה.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים