עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#401 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎22/05/2016‏, ‎20:33

טוב אז ככה, קודם כל הייתי ממש נגד שב"ש תיקח אליפות, אבל אחרי שראיתי את השחקנים התרגשתי בשבילם, בשביל אלונה ובכר, אבל אני חייב לציין שאם זה החגיגה של הקהל לא מגיע להם מקום חמישי חחח, אתמול בתשדיר אחרי המשחק שרון עוברת לכתב שבחוץ, אני רואה אותם עייפים לא קופצים לא כלום, רק אומרים שמח מאוד... הכתב אשכרה מדובב אנשים, אם אנחנו לוקחים אליפות קודם כל 7 קילומטר אווירי כל כתב / שדר עם צעיף של בית"ר, מי ישים אותו בשידור כולם קופצים עליו... חחח ניצחנו את רעננה ועשינו יותר שמח ממכם... קהל פח....
מגיע לשחקנים, למאמן, לעיר וכו... אבל לחבורת האוהדים הצלחות בראשות דולב לא מגיע לראות גביע טוטו....

חחחחחחחחחח שניר דיי להיות בדיחה נו

אם היה לך שמץ לא היית מעז להוציא את מה שהוצאת עכשיו מהפה.

הייתי בחגיגות אליפות של חיפה, לצערי ראיתי גם את של מכבי ת"א, מה שהיה אתמול (ויהיה גם מחר כי החגיגות זה מחר) לא נראה בכלל על מה שאתה מדבר. אלפי אוהדים אלפים חסמו כל כביש בעיר עד 6 לפנות בוקר ולא הפסיקו לצרוח. ואני לא אומר לך כי שמעתי על זה, אני הייתי איתם.

אל דבר סתם שטויות

קודם כל אני בדיחה? הקהל של ב"ש לקח אליפות לפני 20 דקות והוא יושב.

לא יודע על החגיגות של חיפה, ולא יודע על של מכבי, אני מדבר עליכם ואני משווה אלינו.

בכל מקרה ראיתי את הסרטונים מהפייסבוק, אם אתה קורא לאיש אולטראס עם אבוקה ותופים, היסטריה אני לא יודע מה להגיד לך,

אשכרה שומעים אנשים אחרים מדברים תוך כדי הסרטון

https://www.facebook...71864049513914/

שנדבר על זה? שאשכרה רואים בסרטון את האנשים עושים סלפי ושהם מסיימים נהיה שקט?

אחי אם זה חגיגה בשבילך כנראה אתה יוצא לאזכרות, היה חגיגה יותר גדולה שניצחנו את אשקלון 2-1 ונשארנו בליגה חחחחחחחחחחחחחח (עצוב אבל אמית)

חסמם כבישים? חחחחחחחח ירושלים סגורה ביום של משחק גדול עוד לפני שהשופט שרק פתיחה,

אחי, ככה נראת חגיגה, עם רימונים חזיזים ואבוקות.

בלי קהל באצטדיון בכלל,....

לפחות היית נותן תירוץ הגיוני ומסביר כמו של צ'ך, שבא ואומר דוגרי,
עכשיו אתם לא רק ממציאים שאתם הקבוצה הכי טובה, והקהל הכי טוב, אתם עושים גם חגיגות הכי טוב.

שוב, אני בטוח שהיה להם שם אוהדים שהתעלפו והתרגשו, אבל פייר? הרוב הגדול שם באו לשם לעשות סלפי,
רק לראות את כמות האייפונים ביד שלהם מעביר בי חלחלה,
"מי שלא מוריד ת'אייפון בן זונה"

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#402 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎22/05/2016‏, ‎21:14

טוב אז ככה, קודם כל הייתי ממש נגד שב"ש תיקח אליפות, אבל אחרי שראיתי את השחקנים התרגשתי בשבילם, בשביל אלונה ובכר, אבל אני חייב לציין שאם זה החגיגה של הקהל לא מגיע להם מקום חמישי חחח, אתמול בתשדיר אחרי המשחק שרון עוברת לכתב שבחוץ, אני רואה אותם עייפים לא קופצים לא כלום, רק אומרים שמח מאוד... הכתב אשכרה מדובב אנשים, אם אנחנו לוקחים אליפות קודם כל 7 קילומטר אווירי כל כתב / שדר עם צעיף של בית"ר, מי ישים אותו בשידור כולם קופצים עליו... חחח ניצחנו את רעננה ועשינו יותר שמח ממכם... קהל פח....
מגיע לשחקנים, למאמן, לעיר וכו... אבל לחבורת האוהדים הצלחות בראשות דולב לא מגיע לראות גביע טוטו....

הייתי בחגיגות אליפות של חיפה, לצערי ראיתי גם את של מכבי ת"א, מה שהיה אתמול (ויהיה גם מחר כי החגיגות זה מחר) לא נראה בכלל על מה שאתה מדבר. אלפי אוהדים אלפים חסמו כל כביש בעיר עד 6 לפנות בוקר ולא הפסיקו לצרוח. ואני לא אומר לך כי שמעתי על זה, אני הייתי איתם.

אל דבר סתם שטויות

לא יודע על החגיגות של חיפה, ולא יודע על של מכבי, אני מדבר עליכם ואני משווה אלינו.

בכל מקרה ראיתי את הסרטונים מהפייסבוק, אם אתה קורא לאיש אולטראס עם אבוקה ותופים, היסטריה אני לא יודע מה להגיד לך,

אחי אם זה חגיגה בשבילך כנראה אתה יוצא לאזכרות, היה חגיגה יותר גדולה שניצחנו את אשקלון 2-1 ונשארנו בליגה חחחחחחחחחחחחחח (עצוב אבל אמית)

חסמם כבישים? חחחחחחחח ירושלים סגורה ביום של משחק גדול עוד לפני שהשופט שרק פתיחה,

עכשיו אתם לא רק ממציאים שאתם הקבוצה הכי טובה, והקהל הכי טוב, אתם עושים גם חגיגות הכי טוב.

שוב, אני בטוח שהיה להם שם אוהדים שהתעלפו והתרגשו, אבל פייר? הרוב הגדול שם באו לשם לעשות סלפי,

בשנה שעברה הם לא הצליחו למלא את וסרמיל פעם אחת לדעתי. ובצדק, זה פשוט אצטדיון זוועת עולם.

אי אפשר לפתח כזה חיבור לקבוצה תוך עונה...

רובם לא אוהדים באמת את באר שבע, אלא מצטרפים לגל ששוטף העיר, וזו זכותם. אי אפשר להעביר עליהם ביקורת. אם הם ימשיכו בצמרת לאורך זמן יהיה פה עוד מועדון גדול שיצטרף לטופ 4 המסורתי.

מה שכן, למכבי בשלוש השנים האחרונות לא היו חגיגות אליפות כאלו מהסיבה הפשוטה שהאליפות הייתה ידועה מראש. את פרץ השמחה האמיתי עברנו לפני כן או אחרי בחגיגות המאורגנות.

טילוגסי, דרבי זהבי, גמר גביע טניס פריצה. אלה היו החגיגות ההיסטריות. לא שטפנו את העיר, אבל זו הייתה שמחה אמיתית עד הבוקר.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#403 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎22/05/2016‏, ‎22:22

אחי החגיגות של האליפות הראשונה היו אש עולם.. כל כיכר רבין היה חסום ברדיוס של קילומטרים עד איזה 3 בלילה

#404 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎07:07

לא הייתי לצערי :\

אצל סוזה ופאקו כן, ולא הייתה שם את התחושה המיוחדת שהייתה לנו עם אוסקר. וזה הגיוני ולגיטימי

- סטיבן רייט.

#405 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎09:00

את האליפות עם סוזה חגגנו על הראש של באר שבע בוסרמיל, זאת היתה גם אליפות מרגשת, לא רק עם אוסקר.

#406 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎09:30

את האליפות עם סוזה חגגנו על הראש של באר שבע בוסרמיל, זאת היתה גם אליפות מרגשת, לא רק עם אוסקר.

ברור שהיא הייתה מרגשת, כל אליפות מרגשת בטירוף.

הכוונה היא שבאליפות של אוסקר הייתה את תחושת הראשוניות הזו, את הזיק ההוא, את ההבנה שהאימפריה חוזרת והיא פה כדי להישאר. זה משהו שלא יחזור. לשמחתנו אפשר להגיד  ;)

• CLIPSE אוהב את זה

- סטיבן רייט.

#407 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎09:33

אל דבר סתם שטויות

רובם לא אוהדים באמת את באר שבע, אלא מצטרפים לגל ששוטף העיר, וזו זכותם. אי אפשר להעביר עליהם ביקורת. אם הם ימשיכו בצמרת לאורך זמן יהיה פה עוד מועדון גדול שיצטרף לטופ 4 המסורתי.

אפשר, האמא של האפשר, אם בנאדם בא ואומר כמו שאתה אומר, שמע זאת העיר שלי, שמחתי בשבילה אין לי זכות,

אבל להגיד זה הדבר הכי שמח שקרה לעיר או לצייר את זה כאטרקציה שמגיע להם רק על החגיגה את הגביע / אליפות,

זה פשוט לא נכון. ובטח שמותר להעביר עליהם ביקורת,

בקשר לחלק השני של המשפט, הם לא יהיו ב4 הגדולות לדעתי עד שהקהל לא ישרוד סבב חדש של אכזבות ודמעות,

אתה רוצה להגיד לי שאם הם היו מפסידים לסכנין והאליפות הייתה הולכת הם היו מחדשים מנויים? נו בחייאת,

עושים להם מנוי בזיל הזול, אצטדיון חדש, קבוצה טובה, הם באים ורואים את המשחק,

שהקבוצה שלהם תפסיד נונסטופ הם לא יבואו.

• Sparkles אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#408 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎16:48

https://www.facebook...93915533974149/

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בכיתי קצת

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#409 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎17:08

הדבר היחידי שהצחיק אותי שהוא ראיין אוהד סכנין:

אתה מאוכזב?

-כן.

למה?

-לא ציביתי ככה. ציביתי יפתחו רגליים.

#410 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎17:17

האמת זה אחד הדברים העצובים, אבל זה ידוע שהם כמו הפועל, קבוצה שבאה משנאה ולא מאהבה.

לא הצחיק אותך המתעלפת עם הגשר?

וזה שהבחורה צורחת מאושר ושומעים רק אותה שרה?

אחי אני נשבע שזה אחד הדברים הכי פטתים שראיתי,

אמרתי לך אליפות מרגשת, אני באמת חושב את זה,...

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#411 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎18:17

שמע, שניר, אני אגיד לך את הדעה האישית שלי.

הקטע עם האליפות הוא ללא ספק מגיע לבאר שבע, לשחקנים ולאוהדים. שיחקו יפה מאוד בגמר (חוץ מה10 דקות האחרונות שעוד פעם חזרו להעביר זמן וזה היה ממש מיותר כי הניצחון היה בידיים שלהם). נתחיל מזה שב"ש לא אשמה שסכנין וחיפה כ"כ שונאות את מכבי ת"א. שצועקים ב"ש אני מסכים שזה לא ספורטיבי ולא לעניין, אבל שוב כשאוהדי ב"ש יצעקו "חיפה" כשהיא תתמודד על האליפות מול מכבי אז תבוא בטענות. מה שנאמר פה על ידי ספארקלס נכון, קשה לפתח חיבור לקבוצה כ"כ מהר, וצריך זמן לעכל את כל מה שקרה פה. יש פה גל שסוחף אחריו הרבה ילדודס, בנות וסתם אנשים שלא באמת אהדו את הקבוצה לפני, אלא סתם היו בעדה. לעומת האוהדים האמיתיים שבד"כ לא נראים בטלוויזיה, וזה לא בגלל שאין כאלה אני מבטיח לך שלא חסר, אבל משחקים כאלה כמו סכנין, באמת שאנשים שלא ראו בחיים תקבוצה ילכו רק בגלל שהיא מייצגת את העיר. וזה משאיר חלק מהאוהדים האמיתיים בבית (מצחיק שחבר שלי שאוהד את הקבוצה מגן חובה ראה תמשחק כמו מסכן בפאב, אבל איזה אימא מ"אמהות מבשלות" הצליחה להשיג כרטיס). עכשיו בגלל זה תבין למה ההשוואה שלך לבית"ר פשוט לא נכונה. אני ממש לא מסכים איתך שזה עצוב, כי אתה מסתכל על זה מנקודת מבט לא נכונה של "הם צריכים להיות כמו אוהדי בית"ר" אבל הם מבחינתם כולה באו לשמוח בשביל הקבוצה ואת מה שהיא מייצגת שזה את העיר (אחרי פאקינג 40 שנה), ויש פה תחושה של גאווה,ובצדק בהתחשב בהישג. לדעתי, היה יותר עצוב לראות רק את האוהדים האמיתיים רוקדים ברחובות כי זה לא כמות שתמלא את העיר ועדיף לקבל תמיכה מאשר כלום. גם זה אומר קצת פתטיות. בסופו של יום הקבוצה מייצגת את העיר, ואם העיר מפולגת זה יותר עצוב מכל דבר בעיניי.  חוץ מזה, תחשוב שזה דבר חולף, מכבי לדעתי תחזור לגל של האליפויות, חיפה תתחזק, מאמין שעוד קבוצות ואז אתה תראה שהכל יחזור לקדמותו, כי גם אם ב"ש תיקח שוב אליפות זה לא יהיה כך, לא זרם כזה.

#412 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎23/05/2016‏, ‎23:35

שמע, שניר, אני אגיד לך את הדעה האישית שלי.

הקטע עם האליפות הוא ללא ספק מגיע לבאר שבע, לשחקנים ולאוהדים. שיחקו יפה מאוד בגמר (חוץ מה10 דקות האחרונות שעוד פעם חזרו להעביר זמן וזה היה ממש מיותר כי הניצחון היה בידיים שלהם). נתחיל מזה שב"ש לא אשמה שסכנין וחיפה כ"כ שונאות את מכבי ת"א. שצועקים ב"ש אני מסכים שזה לא ספורטיבי ולא לעניין, אבל שוב כשאוהדי ב"ש יצעקו "חיפה" כשהיא תתמודד על האליפות מול מכבי אז תבוא בטענות. מה שנאמר פה על ידי ספארקלס נכון, קשה לפתח חיבור לקבוצה כ"כ מהר, וצריך זמן לעכל את כל מה שקרה פה. יש פה גל שסוחף אחריו הרבה ילדודס, בנות וסתם אנשים שלא באמת אהדו את הקבוצה לפני, אלא סתם היו בעדה. לעומת האוהדים האמיתיים שבד"כ לא נראים בטלוויזיה, וזה לא בגלל שאין כאלה אני מבטיח לך שלא חסר, אבל משחקים כאלה כמו סכנין, באמת שאנשים שלא ראו בחיים תקבוצה ילכו רק בגלל שהיא מייצגת את העיר. וזה משאיר חלק מהאוהדים האמיתיים בבית (מצחיק שחבר שלי שאוהד את הקבוצה מגן חובה ראה תמשחק כמו מסכן בפאב, אבל איזה אימא מ"אמהות מבשלות" הצליחה להשיג כרטיס). עכשיו בגלל זה תבין למה ההשוואה שלך לבית"ר פשוט לא נכונה. אני ממש לא מסכים איתך שזה עצוב, כי אתה מסתכל על זה מנקודת מבט לא נכונה של "הם צריכים להיות כמו אוהדי בית"ר" אבל הם מבחינתם כולה באו לשמוח בשביל הקבוצה ואת מה שהיא מייצגת שזה את העיר (אחרי פאקינג 40 שנה), ויש פה תחושה של גאווה,ובצדק בהתחשב בהישג. לדעתי, היה יותר עצוב לראות רק את האוהדים האמיתיים רוקדים ברחובות כי זה לא כמות שתמלא את העיר ועדיף לקבל תמיכה מאשר כלום. גם זה אומר קצת פתטיות. בסופו של יום הקבוצה מייצגת את העיר, ואם העיר מפולגת זה יותר עצוב מכל דבר בעיניי.  חוץ מזה, תחשוב שזה דבר חולף, מכבי לדעתי תחזור לגל של האליפויות, חיפה תתחזק, מאמין שעוד קבוצות ואז אתה תראה שהכל יחזור לקדמותו, כי גם אם ב"ש תיקח שוב אליפות זה לא יהיה כך, לא זרם כזה.

אחי אני מסכים איתך ואני אמרתי גם מקודם שאתה צודק, וגם שכתבתי לדולב את ההודעה (כתבתי פעמים כי נמחק לי)

כתבתי שמילא הוא היה אומר כמוך,

בקשר לזה שכתבת שאני מסתכל על זה שהם צריכים להיות כמו אוהדי ביתר זה לא נכון, אני בחרתי לעלות חגיגה של הקבוצה שלי,

לא באמת חשבת אני אראה לך סרטון של הדאבל של הפועל בטדי כן?

לא ביקרתי את ב"ש על זה שחיפה צעקו ב"ש, ביקרתי את חיפה על זה.

אני לא מכיר את חבר שלך, אבל אם הוא אוהד שרוף הוא היה צריך להיות במשחק.

אני אגיב מחר להכל, באמת, התגובה שלך במקום, בסה"כ רציתי קצת להביא קונטרה לדולב על אוסף השטויות שהוא כתב.

כל מה שכתבת אני מכבד, ויותר מזה, מסכים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#413 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎24/05/2016‏, ‎13:40

תשמעו, אם אמרתי לפני חודש בערך שגם אם ב"ש תיקח אליפות אני לא כל כך אתבאס, אז היום זה שונה. פחות מהאליפות עצמה, שכמו שאמרתי מגיעה להם בצדק, יותר מהעתיד. העובדה שבוס וביין עוזבים, יחד עם אובדן הכנסות עתידי מאלופות (תכלס סיכוי נמוך שהיינו מגיעים שוב אבל עדיין, גם פליאוף אלופות זה כסף) ובעיקר החצי מהפכה שמתוכננת משאירים אותי לא רגוע.

אני מקווה שבאמת נתחזק במקומות הנכונים ושפעם אחת נפגע ביותר מזר אחד בעונה.

#414 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎24/05/2016‏, ‎21:47

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה כיף. איזה כיף. 

• R_A_7 אוהב את זה

#415 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎24/05/2016‏, ‎21:49

ישששששששששששששששששדשששששששששששש

#416 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎24/05/2016‏, ‎21:58

חחחח איזה עקיצה, וואלה שיחקו בשכל חיפה, בונקר מהסרטים, אבל זה מה שהם שווים העונה.

פיטר בוס הזה מאמן פח אשפה, הכי גרוע שנחת כאן, יאלה תחזור להולנד, לך תהרוס את אייאקס, הכנה טקטית גרועה וניהול חלש.

שנה מאוד גרועה של ג'ורדי, רענון סגל שלא היה מעולם, אנחנו תלויים בזהבי כבר שנתיים, לזרוק חצי קבוצה הביתה, אין מי שישים גול חוץ ממנו.

#417 R_A_7

R_A_7

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Subber
  • 401 הודעות

נכתב ב- ‎24/05/2016‏, ‎22:08

ישששששששששששששששששששש!!!!!!!!!

,Cómo no te voy a querer

,Cómo no te voy a querer

!Si fuiste campeón de Europa por La duodecima vez

#418 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2016‏, ‎23:49

תגידו בונקר אבל רוני לוי מבריק במשחקים שהוא חייב לנצח. הוא לא היה טוב העונה ( אולי בגלל כל הריבים שהיו בסגל), אבל תאכלס לא ראיתי את זהבי מגיע ליותר מדי מצבים. מה שכן, שחקני מכבי היו לחוצים מהתחלה על הגביע וזה קצת הוציא אותם מריכוז, שיחקו לידיים של חיפה בקיצור. זה רק הופך את העונה הבאה ליותר מעניינת. מכבי תפיק לקחים, אין סיכוי שהם ימשיכו להסתמך ככה על זהבי, וחיפה תחזור לעצמה,מאמין שרוני לוי יעשה שם סדר.

#419 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2016‏, ‎19:27

חחחחחחחחחחחח

https://fbcdn-sphoto...79ce46996845045

• R_A_7 אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#420 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2016‏, ‎21:50

חחחח, הבדיחה הטובה הראשונה. סופסוף.

עונה מדהימה שלנו עם סיום חמוץ ממש. נשתפר בעונה הבאה.

ברכות לחיפה ושוב ברכות לב"ש.

יש תחושה של שינוי בכדורגל הישראלי למרות הניהול החובבני, נמשיך בדרך הזו ולהשתפר!

• SnirJa אוהב את זה

- סטיבן רייט.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים