עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#401 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎16:23

ב. לשניר: מי שמאחל (גם לאויביו) שואה, אינו ראוי להיקרא יהודי. ההודעה נמחקה, וזה עתה קיבלת התראה שאם לא תרסן מיידית את ההתבטאויות שלך, הם ייאלצו להיקרא במקומות אחרים.

אל תמחק הודעות שלי, אם היית ימני קיצוני הם לא היו נמחקות נכון?
מה רע בהתבטאויות שלי? דעה לגיטימית לדעתי, אתה רוצה לקרוא לי דביל, תהנה,
אתה יכול גם לחסום שלא תראה את ההודעות שלי ואז בכלל תהיה מבסוט.
לא עברתי על שום חוק פורום ואם כן, אז יש לךעוד הרבה אנשים לחסום פה.
וקשה לי להאמין שחוץ ממך (אולי אילן, אבל אני חושב שלא) רוצה שאני לא אהיה פה,

לאילן
אני יהודי צבוע? אני יהודי כי אמא שלי יהודיה, אני לא שומר מצוות ואני לא מאמין באלוהים בכלל.

אוי ועכשיו אני קורא את מה שכתבת, אתה מצדיק את השואה ואומר שאני לא בסדר שאני בעד שואה לאויבים שלנו, אם אני לא יהודי, אז בכלל לא בנאדם.

עריכה: מצטער, סוטול השורה האחרונה לעדי-בלי-בצל לא לאילן.

אם להגיד את האמת שניר... אני לא לגמרי מאמין לך שאתה באמת חושב בלב שלם שכל ערבי בעולם או במדינה צריך למות. ממה שהספקתי להכיר אותך בפורום(ואני יודע שזה כלום, אבל עדיין)... אתה ממש לא נראה לי בן-אדם רע ו\או טיפש. ו"מוות לערבים" זו דעה של בן אדם רע וטיפש, אבל יותר רע מאשר טיפש. אז סלח לי, אבל אני לא מאמין לך.

עדי, אני חושב שצריך לתת ביטוי לכל הדעות. עד הקיצונית ביותר. אז זה לא לעניין בעיני למחוק לו הודעות. תן לאנשים לנסות להתמודד איתו ולהסביר לו למה הוא טועה(למרות שאני חושב שהוא יודע שהוא טועה).

נייטדיזיין, עם כל השנאה שלך כלפי הדעות השמאלניות של אילן, אני לא זוכר שראיתי אותך מגנה אפילו פעם אחת את הדעה הזאת של "מוות לערבים". יכול להיות שבסתר ליבך אתה גם מחזיק באותה דעה? (ואם גינית, אז מצטער מראש).

כבר אמרתי שאף פעם לא אמרתי פשוט מוות לערבים. זה טיפשי. ולא בגלל מה שאני חושב על ערבים.
בכללי גם אין לי בעיה עם ערבים, רק עם חלק מהם (לצערנו זה החלק המאוד מאוד מאוד גדול שלהם.)
אחר כך אני אפרט על זה, עכשיו אין לי זמן.

עוד צביעות שמאלנית:
תמונה שפורסמה

יריב אופנהיימר מתבכיין שתכנית סאטירה עשתה לו רצח אופי.
שכחתי כשהוא התלונן שארץ נהדרת הפכו את ליברמן לדיקטטור
http://www.youtube.com/watch?v=O3wlvG3-o_w
או את המתנחלים לחוטפי חיילים
תמונה שפורסמה
ובעוד מקרים שהם חצו את הגבול שוב ושוב ושוב.
כשזה ימין זה רצח אופי והסתה, שזה משמאל זו סאטירה.
אחחחחחחחחח השגרה.

אחרי המערכון הראשון ועוד כמה שהיו לפניו פירסמו אנשי ימין תמונה של מולי שגב לבוש כמו נאצי (בדיוק כמו שעשו בתכנית שלו).
כמובן שהתגובות היו נזעמות
אילן גלאון ממרצ: ""אלה התוצאות של מי שמתקראים רבנים שמסיתים ומדיחים להלבשת אנשים במדי אס-אס. אסור לטעות. מדובר בפרנסי העדה שמכוונים לשם ולא לאזובי הקיר. המשטרה לוקחת בני טיפש עשרה בחוות גלעד ויורה פלסטיק וזה חמור מאוד, אבל הרבנים הגדולים הם אלו שמסיתים את הילדים. אנחנו יודעים את התוצאות של הלבשת דמויות בעבר במדי אס-אס ולאן זה מוביל, והעניין מסוכן מאוד". גילאון הוסיף: "הם לא רבנים ולא יהודים, וכל מי שעובד מדינה ועושה ואומר את הדברים האלה - צריך לפטר אותו. אל הגדולים והחשובים צריכה להיות מופנית האצבע המאשימה".
ועוד ועוד...
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#402 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎17:18

אחרי המערכון הראשון ועוד כמה שהיו לפניו פירסמו אנשי ימין תמונה של מולי שגב לבוש כמו נאצי (בדיוק כמו שעשו בתכנית שלו).
אילן גלאון ממרצ: ""אלה התוצאות של מי שמתקראים רבנים שמסיתים ומדיחים להלבשת אנשים במדי אס-אס. אסור לטעות. מדובר בפרנסי העדה שמכוונים לשם ולא לאזובי הקיר. המשטרה לוקחת בני טיפש עשרה בחוות גלעד ויורה פלסטיק וזה חמור מאוד, אבל הרבנים הגדולים הם אלו שמסיתים את הילדים. אנחנו יודעים את התוצאות של הלבשת דמויות בעבר במדי אס-אס ולאן זה מוביל, והעניין מסוכן מאוד". גילאון הוסיף: "הם לא רבנים ולא יהודים, וכל מי שעובד מדינה ועושה ואומר את הדברים האלה - צריך לפטר אותו. אל הגדולים והחשובים צריכה להיות מופנית האצבע המאשימה".
ועוד ועוד...

א. מה הבעיה שלך עם הדברים של אילן גילאון? אתה סתם מצטט ולא טוען מה בעיניך שם שגוי. אני אישית מסכים עם כל מילה מדבריו. יש הוכחות בשטח לכך שרבני הימין הקיצוני מסיתים לגזענות, אלימות ושלילת שלטון החוק. העובדה שמדינת ישראל מגישה לתופעות כמו דב ליאור תלוש משכורת במקום כתב אישום, מוכיחה בעיני עד כמה הדמוקרטיה שלנו בפשיטת רגל, ועד כמה רצח רבין לא לימד אותנו שום לקח מעשי או ערכי. הגיע הזמן שתתמודד עם העובדה שבכל מקרי האלימות על רקע פוליטי בארץ, האלימות באה מצד ימין ולא מצד שמאל. הנסיון שלך לגזור גזרה שווה פשוט לא עומד במבחן המציאות ההיסטורית. אני מזכיר לך (וביתר שאת לשניר) שלמילים יש משקל וערך, ויש לשקול אותן בכובד ראש.

ב. הרטוריקה גם שלך וגם של מקהלת זמרי הליווי שלך פשוט משעממת ומתישה. כל עוול בעיניך כשר אם קדם לו עוול אחר. באופן כללי ומוחלט זו צורת טיעון פחדנית ומתחמקת. זה שאסד הורג אנשים כמו זבובים לא מכשיר מוסרית מעשה כזה מצידנו. באותה מידה זה שנשיא המדינה אנס, לא מתיר לכולנו לאנוס, וזה שאנשים לא משלמים על חטאיהם לא מטהר את החטאים שלהם או הופך אותם למעשי צדקה בשום מקרה אחר. כל ההודעות שלך לוקות באותה צורת טיעון חסרת ערך, שמזכירה לי שיחות עם ילדים. לתפיסתם, זה שנוצר תקדים, אומר שנפרץ השער של ה"אסור", שהופך ל"מותר". הגיע הזמן להשתחרר מהמענה הקבוע הזה, ולהפוך את הויכוח לקצת יותר מעניין.
  • IlanVic ו Geralt of Rivia אוהבים את זה

1h9roi.gif

#403 Geralt of Rivia

Geralt of Rivia

• רשומים
  • 1,147 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎17:25

ועוד ועוד...

ב. הרטוריקה גם שלך וגם של מקהלת זמרי הליווי שלך פשוט משעממת ומתישה. כל עוול בעיניך כשר אם קדם לו עוול אחר. באופן כללי ומוחלט זו צורת טיעון פחדנית ומתחמקת. זה שאסד הורג אנשים כמו זבובים לא מכשיר מוסרית מעשה כזה מצידנו. באותה מידה זה שנשיא המדינה אנס, לא מתיר לכולנו לאנוס, וזה שאנשים לא משלמים על חטאיהם לא מטהר את החטאים שלהם או הופך אותם למעשי צדקה בשום מקרה אחר. כל ההודעות שלך לוקות באותה צורת טיעון חסרת ערך, שמזכירה לי שיחות עם ילדים. לתפיסתם, זה שנוצר תקדים, אומר שנפרץ השער של ה"אסור", שהופך ל"מותר". הגיע הזמן להשתחרר מהמענה הקבוע הזה, ולהפוך את הויכוח לקצת יותר מעניין.

+1

לזה בדיוק התכוונתי כשאמרתי שהוא דמגוג בשקל. אני פשוט שונא שאנשים משתמשים ב"היגיון" המעוות הזה.

ואם כבר בלאטמה עסקינן, זה בא לידי ביטוי בצורה ברורה בסרטון הזה שלהם: http://www.youtube.com/watch?v=6A9qicYT8oY
Posted Image

#404 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎17:33

אה יופי, אז אם זה רבנים או ליברמן מותר להלביש במדי נאצים, אבל אם זה ימין אז כנראה שאלו "פרנסי העדה שמכוונים לשם ולא לאזובי הקיר."
מי הצבוע פה? תראה איך אתה בעצמך מצדיק מעשה של השמאל בעוד שאתה מגנה את אותו מעשה בדיוק של הימין.
השמאל הלביש את ליברמן וביבי במדי נאצים (בארץ נהדרת את ליברמן ובאינטרנט את ביבי), זה לגיטימי - הימין עשה אותו דבר למולי שגב, זה הסתה.
על מה אתה מדבר. זה משהו שאתם עשיתם. אתם השמאלנים, לא אף ערבי.
אז אתה מודה שלשמאל מותר לצחוק בצורה סאטירית ולהשוות ונאצים ולימין אסור?

עכשיו תזכיר לי,
איזה מתנחל רצח את גנדי?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#405 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎17:47

אה יופי, אז אם זה רבנים או ליברמן מותר להלביש במדי נאצים, אבל אם זה ימין אז כנראה שאלו "פרנסי העדה שמכוונים לשם ולא לאזובי הקיר."
מי הצבוע פה? תראה איך אתה בעצמך מצדיק מעשה של השמאל בעוד שאתה מגנה את אותו מעשה בדיוק של הימין.
השמאל הלביש את ליברמן וביבי במדי נאצים (בארץ נהדרת את ליברמן ובאינטרנט את ביבי), זה לגיטימי - הימין עשה אותו דבר למולי שגב, זה הסתה.
על מה אתה מדבר. זה משהו שאתם עשיתם. אתם השמאלנים, לא אף ערבי.
אז אתה מודה שלשמאל מותר לצחוק בצורה סאטירית ולהשוות ונאצים ולימין אסור?

עכשיו תזכיר לי,
איזה מתנחל רצח את גנדי?

א. לטיעון הראשון שלך אני לא אתייחס, והסברתי למה בהודעתי הקודמת. שרץ א' לא מטהר את שיקוץ ב'. אני מבקש לא לענות לי בטקטיקה הדמגוגית הזו.
ב. לשאלתך השניה, הרי ברור כשמש מי רצח את גנדי: זהבה גלאון.

1h9roi.gif

#406 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎17:54

תגיד אתה דפוק?!
מילא הייתי אומר ערבי עשה X אז אנחנו גם.
אבל אתם, אתם עשיתם את זה, כנראה שאתם מעל לחוק ולביקורת.
רק מלראות תתגובות שלך אפשר להבין כמה דברים על השמאל בישראל.
אף אחד אפילו לא חשב לגנות את ארץ נהדרת על מה שעשו, אבל כשזה מימין, אוי ווי, סוף העולם, מי לא רץ לגנות, אפילו ח"כים.
אתם צבועים, זה מה שאתם.

פשוט כתבת שאת כל הרציחות הפוליטיות עשה הימין, אז אולי לא?
http://www.nrg.co.il...T1/895/016.html
http://www.ynet.co.i...3604847,00.html
אבל גם את אלה בטח ביצע פעיל ימין.
גם השמאל וגם הימין לא חפים מפשע אז תפסיק להטיף מוסר ולהצטדק.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#407 ItamarC

ItamarC

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 199 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎18:03

ב. לשניר: מי שמאחל (גם לאויביו) שואה, אינו ראוי להיקרא יהודי. ההודעה נמחקה, וזה עתה קיבלת התראה שאם לא תרסן מיידית את ההתבטאויות שלך, הם ייאלצו להיקרא במקומות אחרים.

אל תמחק הודעות שלי, אם היית ימני קיצוני הם לא היו נמחקות נכון?
מה רע בהתבטאויות שלי? דעה לגיטימית לדעתי, אתה רוצה לקרוא לי דביל, תהנה,
אתה יכול גם לחסום שלא תראה את ההודעות שלי ואז בכלל תהיה מבסוט.
לא עברתי על שום חוק פורום ואם כן, אז יש לךעוד הרבה אנשים לחסום פה.
וקשה לי להאמין שחוץ ממך (אולי אילן, אבל אני חושב שלא) רוצה שאני לא אהיה פה,

לאילן
אני יהודי צבוע? אני יהודי כי אמא שלי יהודיה, אני לא שומר מצוות ואני לא מאמין באלוהים בכלל.

אוי ועכשיו אני קורא את מה שכתבת, אתה מצדיק את השואה ואומר שאני לא בסדר שאני בעד שואה לאויבים שלנו, אם אני לא יהודי, אז בכלל לא בנאדם.

עריכה: מצטער, סוטול השורה האחרונה לעדי-בלי-בצל לא לאילן.

אם להגיד את האמת שניר... אני לא לגמרי מאמין לך שאתה באמת חושב בלב שלם שכל ערבי בעולם או במדינה צריך למות. ממה שהספקתי להכיר אותך בפורום(ואני יודע שזה כלום, אבל עדיין)... אתה ממש לא נראה לי בן-אדם רע ו\או טיפש. ו"מוות לערבים" זו דעה של בן אדם רע וטיפש, אבל יותר רע מאשר טיפש. אז סלח לי, אבל אני לא מאמין לך.

עדי, אני חושב שצריך לתת ביטוי לכל הדעות. עד הקיצונית ביותר. אז זה לא לעניין בעיני למחוק לו הודעות. תן לאנשים לנסות להתמודד איתו ולהסביר לו למה הוא טועה(למרות שאני חושב שהוא יודע שהוא טועה).

נייטדיזיין, עם כל השנאה שלך כלפי הדעות השמאלניות של אילן, אני לא זוכר שראיתי אותך מגנה אפילו פעם אחת את הדעה הזאת של "מוות לערבים". יכול להיות שבסתר ליבך אתה גם מחזיק באותה דעה? (ואם גינית, אז מצטער מראש).

כבר אמרתי שאף פעם לא אמרתי פשוט מוות לערבים. זה טיפשי. ולא בגלל מה שאני חושב על ערבים.
בכללי גם אין לי בעיה עם ערבים, רק עם חלק מהם (לצערנו זה החלק המאוד מאוד מאוד גדול שלהם.)
אחר כך אני אפרט על זה, עכשיו אין לי זמן.

עוד צביעות שמאלנית:
תמונה שפורסמה

יריב אופנהיימר מתבכיין שתכנית סאטירה עשתה לו רצח אופי.
שכחתי כשהוא התלונן שארץ נהדרת הפכו את ליברמן לדיקטטור
http://www.youtube.com/watch?v=O3wlvG3-o_w
או את המתנחלים לחוטפי חיילים
תמונה שפורסמה
ובעוד מקרים שהם חצו את הגבול שוב ושוב ושוב.
כשזה ימין זה רצח אופי והסתה, שזה משמאל זו סאטירה.
אחחחחחחחחח השגרה.

ועוד ועוד...

לא נורא, בכל מקרה "ארץ נהדרת" כבר לא מצחיקה.
  • yosefddd אוהב את זה

#408 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎18:47

עדי בלי בצל אני מסכים איתך שאם מישהו חטא זה לא מטהר את המעשה אבל זה לא המקרה כאן.
השמאל באופן עקבי מגנה כל דבר שמופנה כלפיו(לאטמה, מדים נאצים -זה בצדק)
אבל כשאותם חיצים מופנים לימין בארץ נהדרת, מצב האומה ובאינטרנט לא רק שאין מגנים כולם שותקים. כשכמה אנשים מהימין התערמו על כך נפתח דיון ענק על חוש הביטוי וכולי....
אני חושב שזה בגלל שהתקשורת מצודדת בשמאל באופן גורף (הראו ממחקרים בארה"ב שהדעות הפוליטיות של עיתונאים הולכות הרבההה שמאלה לעומת הדעות של כלל הציבור)ואני מניח שאותו מצב קיים גם בארץ.

#409 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎20:34

שלוש דקות עכשיו צחקתי בזכותך, תודה. בהתחלה אתה טוען שהשמאל רצח את גנדי, וכדי "להוכיח" את טענתך, אתה רץ להביא "דוגמאות" נוספות, ומציג שני מקרים-בספק (שניהם טענות, לא איזו הרשעה חס ושלום) בהם שני אנשי הימין לא נפגעו, אלא כמעט-נפגעו-לטענתם. זה הכל. בשביל שני המקרים האלו (שכאמור אפילו פלסטר לא נדרש בהם) חיטטת אחורה שלוש וארבע שנים. הייתי אומר שמצבנו לא רע.

ביקשתי ממך פעמיים להפסיק לענות לי ב"אבל למה הוא", ולא רק שאתה ממשיך, אלא שה"טיעונים" שלך הולכים ונהיים קלושים יותר ויותר.

1h9roi.gif

#410 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎20:45

עדי בלי בצל אני מסכים איתך שאם מישהו חטא זה לא מטהר את המעשה אבל זה לא המקרה כאן.
אבל כשאותם חיצים מופנים לימין בארץ נהדרת, מצב האומה ובאינטרנט לא רק שאין מגנים כולם שותקים. כשכמה אנשים מהימין התערמו על כך נפתח דיון ענק על חוש הביטוי וכולי....
אני חושב שזה בגלל שהתקשורת מצודדת בשמאל באופן גורף (הראו ממחקרים בארה"ב שהדעות הפוליטיות של עיתונאים הולכות הרבההה שמאלה לעומת הדעות של כלל הציבור)ואני מניח שאותו מצב קיים גם בארץ.

זה קצת לא פוליטיקלי קורקטי להודות בכך, אבל כל סקטור בחברה שהוא משכיל יותר, נוטה להיות שמאלי יותר. אתה רואה את זה בתקשורת, כי אתה צורך יותר תקשורת, אבל זה אותו הדבר בדיוק גם באקדמיה ובפילוסופיה, בין אנשי הרוח, האמנים היוצרים ועוד. לעומת זאת, למשל בכלא לעולם לא תמצא רוב לשמאל. לא מדובר חלילה במשהו שמיוחד לישראל, ככה זה בכל העולם.

1h9roi.gif

#411 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎20:50

תכלס צודק, כי "האמנים ואנשי הרוח" הם לרוב טיפוסים פלצניים ומתנשאים.
  • CookieMan אוהב את זה

#412 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎21:26

תכלס צודק, כי "האמנים ואנשי הרוח" הם לרוב טיפוסים פלצניים ומתנשאים.

קודם כל תרשה לי להתעניין אילו אנשי רוח ואמנים הכרת, שאתה יכול לשפוט מי מהם הרוב ומה אישיותם. שנית, אל תטרח בכלל לענות, כי זה לא משנה בכלל. מה מעניין אותי אם הם פלצנים ומתנשאים? אני שופט אותם בהתאם ליצירתם והגותם, לא על פי כמה הם נחמדים לשכנה או אם הם מקפידים על דיאודורנט. מה זה רלוונטי? זה לא התפקיד שלהם, ולא בגלל זה הם מתבלטים.

1h9roi.gif

#413 Sgt.DD

Sgt.DD

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 832 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎22:12

זה קצת לא פוליטיקלי קורקטי להודות בכך, אבל כל סקטור בחברה שהוא משכיל יותר, נוטה להיות שמאלי יותר. אתה רואה את זה בתקשורת, כי אתה צורך יותר תקשורת, אבל זה אותו הדבר בדיוק גם באקדמיה ובפילוסופיה, בין אנשי הרוח, האמנים היוצרים ועוד. לעומת זאת, למשל בכלא לעולם לא תמצא רוב לשמאל. לא מדובר חלילה במשהו שמיוחד לישראל, ככה זה בכל העולם.

לא שאני מצדד בצד כלשהו ואני מגדיר את עצמי בתור אחד שלא ממש רוצה או מעוניין להתווכח על פוליטיקה אבל דיברו כאן על כך שהתקשורת מוטת בארץ שמאלה. הטענה שלך לא הכי מדויקת. גם אם אנשי רוח נוטים להיות שמאלנים ברובם (שגם על דבר זה אפשר להתווכח) בתקשורת העולמית זה לא ממש כך ודוגמא קטנה לזה היא רשת פוקס המוגדרת כימנית ומאוד שמרנית היא רשת גדולה מאוד בארה"ב.

#414 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎22:34

לא שאני מצדד בצד כלשהו ואני מגדיר את עצמי בתור אחד שלא ממש רוצה או מעוניין להתווכח על פוליטיקה אבל דיברו כאן על כך שהתקשורת מוטת בארץ שמאלה. הטענה שלך לא הכי מדויקת. גם אם אנשי רוח נוטים להיות שמאלנים ברובם (שגם על דבר זה אפשר להתווכח) בתקשורת העולמית זה לא ממש כך ודוגמא קטנה לזה היא רשת פוקס המוגדרת כימנית ומאוד שמרנית היא רשת גדולה מאוד בארה"ב.

לא אמרתי שאין תקשורת ימנית. ברור שיש. גם בארץ יש את "ישראל איום", אבל ככלל מדובר במיעוט.
אפילו פוקס שהזכרת עלתה לאוויר שנים ארוכות אחרי, וכקונטרסט, ל-CNN של טד טרנר, שהוא פוליטיקאי דמוקרטי ובצלמו הליברלי קמה הרשת.

1h9roi.gif

#415 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎22:37

שלוש דקות עכשיו צחקתי בזכותך, תודה. בהתחלה אתה טוען שהשמאל רצח את גנדי, וכדי "להוכיח" את טענתך, אתה רץ להביא "דוגמאות" נוספות, ומציג שני מקרים-בספק (שניהם טענות, לא איזו הרשעה חס ושלום) בהם שני אנשי הימין לא נפגעו, אלא כמעט-נפגעו-לטענתם. זה הכל. בשביל שני המקרים האלו (שכאמור אפילו פלסטר לא נדרש בהם) חיטטת אחורה שלוש וארבע שנים. הייתי אומר שמצבנו לא רע.

ביקשתי ממך פעמיים להפסיק לענות לי ב"אבל למה הוא", ולא רק שאתה ממשיך, אלא שה"טיעונים" שלך הולכים ונהיים קלושים יותר ויותר.

הם לא היו צריכים פלסטר כי הניסיון לא הצליח, תאר לך שמישהו רק היה מנסה להתנקש ברבין, האם הארץ לא הייתה גועשת ונרעשת?
כמובן, אבל להרביץ לחכים מהימין זה גם בסדר, כמובן.
ולא חיטטתי בשום מקום, זה לקח לי בדיוק שניה למצוא אותם בגוגל.
שלי נהיים קלושים? אתם אפילו לא מגנים, לא אומרים מילה, רק כשזה מופנה נגדיכם, ני אפילו לא מוצא מילה לתאר את ההתנהגות הזו.

http://he.wikipedia....סן_מדיני_וכלכלי
הנה חבורת פרופסורים ימניים, והם לא נוטים שמאלה, איך תסביר את התופעה?
בוא אני אסביר לך אותה.
אין כזו תופעה באמת, זה משהו שהשמאלנים אוהבים להמציא כדי להרגיש חכמים, כדי להרגיש צודקים, אם אנחנו חכמים יותר אז בטח שהדעות שלנו נכונות יותר.
אבל במציאות אין דבר כזה, רוב "אנשי הרוח" שלכם הם בכלל לא אנשים מיוחדים, כתבים לדוגמא הם לא אנשים שניחנים בחוכמה גדולה יותר משאר האוכלוסיה, סופרים ויוצרים הם אנשים עם חוש לאמנות ותו לא.
האוכלוסיה היחידה שכנראה אפשר להגיד עליה שיותר משכילה מרוב האוכלוסיה הכללית היא פרופסורים ודוקטורנטים, והנה הראתי לך קבוצה שלמה של פרופסורים ימניים, ביניהם זוכה פרס נובל ומקימי פקולטות באוניברסיטאות בארץ.
אתם סה"כ חבורת פלצנים מתנשאת, אתה שמאלני מהזן הכי גרוע, אתה וולגרי ועונה בזלזול למי שדעותיו שונות ממך, הנימוקים שלך מסתכמים כולם במשפט מזלזל ואיזה עלבון עסיסי על רמת המשכל של מי ששונה ממך בדעותיו, אתה משתין בקשת על הערכים שאתה מנסה לייצג ברגע שזה נוגע למי שזה לא נוח לך כלפיו, אתה לא מתבייש לפלוט את הרפש הקיצוני שלך (ופה אתה ממש לא שונה משניר), ובקיצור אתה אדם לא לגיטימי להתווכח איתו, אין שום סיבה לתת לך יחס הוגן בגובה העיניים.

עם אילן עוד אפשר להתווכח, הוא נותן תשובות, מנסה להסביר משהו, אתה "חכם" מדי בשבילנו ולכן כנראה שזה לא מכבודך לתת הסבר הוגן. (ההסבר הכי ארוך שנתת עד עכשיו היה למה שמאלנים יותר חכמים מימניים.)

ישראל היום הוא לא עיתון ימני, הוא עיתון שנותן במה ליוסי ביילין ורבים ו"טובים" אחרים.
לאטמה כתבו בדיוק על זה לפני כמה חודשים.
http://www.latma.co....spx?artiId=5676
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#416 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎22:40

גם לא הייתי מגדיר את הדיווחים הצבאיים והפרשנות הצבאית של רוני דניאל בערוץ 2 כשמאלניים, ואני מניח שהמצב דומה גם בערוץ 10, למרות שלא צפיתי בו בזמן מלחמת לבנון השנייה או עופרת יצוקה.

#417 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎23:16

NightDesign, פשוט לא יעזור לך. כל צורת הטיעון שלך היא שגויה. אם לצורך העניין אני אבוא ואטען שלבני אדם יש שתי רגליים, אתה תחפש באינטרנט דוגמה של מוטציה של איזה תינוק שנולד בהודו עם רגל אחת כדי "להוכיח" שאני טועה, ואדם מגיע לעולם גם עם רגל בודדת, כאילו שני המקרים מקבילים... בהמשך תטען שזכותנו לגדוע רגל לאנשים שאתה פחות אוהב כי בסעודיה קוטעים איברים לפושעים. צורת הדיון הזו מתישה אותי, אבל מבחינתך היא לא רק אפקטיבית, אלא היחידה שאתה מכיר. היא גם כל כך קלה לתפעול, שאפשר להריץ אותה לנצח גם עם חצי מוח. את הזלזול שלי בך קנית ביושר רב ובמחיר מלא.

להבדיל ממך ומטענתך אני דווקא כן מנמק את דברי, רק מנסה לא לעשות זאת בארכנות מוגזמת, ולא סתם לצטט, אלא להביע את דעתי המקורית, ולא להיתלות באילנות גבוהים ממני (או במקרה שלך: בעשבים יבשים). לצורך ההמחשה ובנושא שהזכרת שהרחבתי בו, אתה מוזמן לקרוא בלינק הבא: http://www.themarker...rweek/1.1642946 תאמין לי שסתם לצטט משם היה יותר קל לי מלכתוב בעצמי.

1h9roi.gif

#418 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎23:32

אני לא מאמין שבישראל של היום, חברת כנסת (ועוד אחת ממפלגה שנחשבת למפלגת "מרכז-שמאל") מסוגלת לומר בפומבי משפטים כאלה מבלי להתבייש.
אתם באמת לא רואים לבד את ההשוואה הברורה לגרמניה של שנות ה30, שהסיתה נגד הזרים ומתנגדי המשטר, ואחר כך יישמה זאת וכלאה אותם במחנות?

עדי, אני מוכרח לשאול אותך, בתור אחד שהצהיר שהצביע לקדימה בבחירות האחרונות, מה דעתך על כך שהמפלגה שבה אתה בחרת היא שותפה מלאה לקואליציה היום, וחברי הכנסת שלה מביעים דעות כאלה, שכנראה לא מייצגות אותך בשום צורה?

#419 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎23:40

"יש ביניהם מי שיהיו הראשונים לעשות טרנספר לחרדים ולמתנחלים, אבל למסתננים הם פתאום עוזרים"
משפט יפה.

#420 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎30/05/2012‏, ‎05:45

עדי, אני מוכרח לשאול אותך, בתור אחד שהצהיר שהצביע לקדימה בבחירות האחרונות, מה דעתך על כך שהמפלגה שבה אתה בחרת היא שותפה מלאה לקואליציה היום, וחברי הכנסת שלה מביעים דעות כאלה, שכנראה לא מייצגות אותך בשום צורה?

אני מובך מכך מאוד. זה שהקול שלי, שמטרתו היתה להביא שלטון חיובי לישראל, התגלגל להיות קול תמיכה בביבי, שהתקבל בחינם מידי שאול מופז, פשוט מאכזב ומתסכל מאוד מבחינתי. להבא אצביע רק עבור מפלגות אידיאולוגיות ולא אופרטוניסטיות. פשוט אני עוד לא יודע למי.

1h9roi.gif

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים