עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#381 Spirit

Spirit

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎17:41

אחי עזוב אותך, חיפה מביאה את ניימאר הסרבי. דאבל קל בפברואר

#382 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎17:51

עידן די עוד עקיצה על שחר, נראה לי זאת הדרך שלו להבין כספים, אין שום סיבה אחרת שהוא משלם כ"כ הרבה כסף בלי לראות את השחקן...

טביב הכי טוב בקטע הזה, רוצה לראות את השחקן שבוע באימונים ואז להחליט.

תראה איזה זרים בינגו הבאנו

ארסו וקלאודימיר בינגו רצח, זרקו קוראץ' לדעתי שחקן טוב, לא משחקים איתו נכון, צריך חלוץ מהיר ליידו.

מאטוביץ בין השמאלים הטובים בארץ

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#383 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎18:54

שניר, אני חולה על דסה, פוטנציאל מטורף, הוא גם מדבר לעניין בראיונות, לא סתם הוא קפטן נבחרת הצעירה.

יאלה שיבוא למכבי :-)

#384 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎19:37

העידוד של מכבי היה נפלא, פשוט הגיעו המון משפחות עם ילדים ונשים, וזה גם אחרי נסיעה ארוכה ותורים אינסופיים לרכבת ובכניסה לאצטדיון. אני דווקא אוהב את זה, זו יופי של דרך למשוך אוהדים חדשים לעתיד ולהוסיף לקהל.

"חבל" שבלומפילד כולו סולד אאוט בכל משחק בית. חייבים כבר אצטדיון חדש!!! איפה אתה, גולדהאר?

אני ואח שלי באופן אישי עודדנו רוב המשחק, אבל כבר לקראת הסוף היינו גמורים מעייפות אחרי יום ארוך, ואני בטוח שזה השפיע גם על אחרים. מה גם שהתפאורה לא הייתה כרגיל, אני בטוח שבבלומפילד היו מרימים תפאורה הרבה יותר מדהימה.

הקהל של בית"ר באמת היה נפלא גם כן, אבל מה שהצחיק אותי זה אי התאימות בין הגושים. ראו בבירור שהיציע של בית"ר היה מחולק ל3-4 חלקים כשכל אחד שר וקופץ בלי קשר לגושים האחרים. אחר כך זה כבר הסתדר לאט לאט.

אורפז, רק עכשיו שמתי לב שאמרת שאתה מנוי. איך זה הולך לך עם הצבא? אין לי זמן כל שבוע ללכת למשחק...

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#385 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎20:05

אני לא הייתי אז אני לא יודע,

אבל הרבה פעמים זה לא מסונכרן מהסיבה הפשוטה, לא כל מי שבמזרחי הוא LF ולא כולם גררים,

אם מישהו ישיר "אני אוהב אותך בית"ר" ומישהו אחר ישיר "אבוקסיס אבוקסיס" אני אשיר אוהב את בית"ר...

בנוסף הארגון ישב למעלה והשאר למטה, קראתי בפורומים של השחקן ה12 וכו' שיש תופעה של הצלמים של שער 11 אנשים שבאו לצלם ולא לשיר,

אני רוצה להגיד שלדעתי צריך במקום לשים גדרות בין כל השערים לעשות כמו בטדי, יש מזרחי מערבי דרומי צפוני, אין גדר, יש סדרנים. אני יכול ללכת את כל האיצטדיון בלי בעיה,

אחרי שאפשר לעבור בין השערים, מי שלא מעודד שיגרשו אותו לשער אחר, ומי שמעודד ונראה עב"ם שיעבור לשער 11.

קליפס אלי דסה מדבר לעניין תמיד, הוא בית"רי אמיתי האור היחיד שדולק במנורה.

ראית שאמרו לו מה הוא חושב שמגיע לו לנבחרת והוא אמר, אני אגיע לשם אני בטוח בזה, אבל לא עכשיו, אני לא עברתי מספיק קילומטרז' ובארץ כל אחד שנותן 2 משחקים עפים עליו, תנו לי עוד קצת...

(ד"א הבנאדם בן 22 ויש לו 100 הופעות בליגת העל!!! שאני אומר הופעות אני לא מדבר על נכנס דקה 88, יש לו מעל 6000 דקות משחק. והוא היה פצוע כמעט שנה חחח)

קצת יותר מדור מיכה, שלדעתי מוכשר מאוד תעשו השוואה של הנתונים האלה לשחקנים אחרים בגיל שלהם תהיו בשוק.)

• Sparkles אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#386 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎20:08

אבל הרבה פעמים זה לא מסונכרן מהסיבה הפשוטה, לא כל מי שבמזרחי הוא LF ולא כולם גררים,

אם מישהו ישיר "אני אוהב אותך בית"ר" ומישהו אחר ישיר "אבוקסיס אבוקסיס" אני אשיר אוהב את בית"ר...

בנוסף הארגון ישב למעלה והשאר למטה, קראתי בפורומים של השחקן ה12 וכו' שיש תופעה של הצלמים של שער 11 אנשים שבאו לצלם ולא לשיר,

אני רוצה להגיד שלדעתי צריך במקום לשים גדרות בין כל השערים לעשות כמו בטדי, יש מזרחי מערבי דרומי צפוני, אין גדר, יש סדרנים. אני יכול ללכת את כל האיצטדיון בלי בעיה,

אחרי שאפשר לעבור בין השערים, מי שלא מעודד שיגרשו אותו לשער אחר, ומי שמעודד ונראה עב"ם שיעבור לשער 11.

ללא ספק יש את המעצבנים האלו שבאים רק לראות את המוטרפים ולתעד, ואתמול זה בלט במיוחד במחצית השנייה כי הרבה אוהדים נכנסו באיחור משמעותי ואז כבר לא היו סדרנים שהקפידו על היציעים וכל אחד יכל לעמוד איפה שרצה, אז לא מעט אוהדים שישבו בפינות נכנסו לגוש של הפנאטיקס ועמדו כמו בוקים עם סמארטפון ביד.

- סטיבן רייט.

#387 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎20:13

ללא ספק יש את המעצבנים האלו שבאים רק לראות את המוטרפים ולתעד, ואתמול זה בלט במיוחד במחצית השנייה כי הרבה אוהדים נכנסו באיחור משמעותי ואז כבר לא היו סדרנים שהקפידו על היציעים וכל אחד יכל לעמוד איפה שרצה, אז לא מעט אוהדים שישבו בפינות נכנסו לגוש של הפנאטיקס ועמדו כמו בוקים עם סמארטפון ביד.

אני שונא אותם, אצלנו יש קצת כאלה, בגלל הטרוריסטים, הם ישר חושבים שאתה איזה סמוי או משהו,

יש לי מין קליפס כזה כמו אטב כביסה לגופרו, אז אני שם אותו על הצעיף למעלה כזה, ואז זה מצלם מה שאני רואה,

פעם בא אליי איזה בבון ושאל אותי אם אני "כתב סמוי" אמרתי לו איך סמוי עם מצלמה בולטת ככה, והוא אמר שהוא זוכר את הפרצוף שלי ושהוא לא רוצה להיות בעיתון...

חכו דקה אשלח לכם משהו יפה :)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#388 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎20:13

יש לי מנוי אני עושה יומיות אז אין פה בעיה. לפני שנתיים שהתגייסתי לא יכלתי לעשות מנוי כי עשיתי קורסים טירונות ושטויות כאלה אבל כשהגעתי ליומיות אז עשיתי מנוי ואני לא מפספס משחקים...

בנוגע לעידוד, כן לא היה עידוד גדול לא יודע למה, אבל בגול של זהבי שסידי צעק 'ערן' ואנחנו החזרנו 'זהבי', באמת הרגשתי את האצטדיון רועד. רמה כזאת של רעש באיצטדיון לא שמעתי בחיים. ובגלל זה מבאס שלא היה עידוד יותר חזק.. שתהיו בעניין אבל שהאוהדים של בית"ר עודדו דקה חזק ורבע שעה סתמו ת'פה, הקטע שכשהם מעודדים זה 5 אלף במכה וזה הרבה. מאמין שבטדי זה בכלל טירוף

#389 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎21:06

תקשיבו מה שעשו מהגול של זהבי הזוי, אשכרה עשו כל זה כתבה בערוץ 22.אני באמת תופס מזהבי שלא יהיו טעויות אחד השחקנים הכי טובים בארץ נכון לכושר של היום. אבל איזה היסחפות עם הגול חחחח זאת הייתה מספרת בטעות, הוא בעצמו הייתה לו מספרת פי מיליון יותר יפה בהפועל, או המספרת של יצחקי נגדנו פי אלף.
זאת הייתה מספרת פוקס והפכו אותה לגול הכי גדול בכדורגל הישראלי, כתבה בחדשות 2!!! נסחפו חח זה מצחיק אותי

#390 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎21:08

זה לא הגול זה השחקן. הגול זה סתם תירוץ לעשות עליו עוד כתבה... תכלס אם מיטרוביץ' היה שם את המספרת הזאת מי היה מדבר?

#391 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎21:14

אני לא מסכים שזה פוקס. ברור שהשערים של יצחקי ושל זהבי בליון הרבה יותר יפים, הם גם היו יותר משמעותיים, אבל המספרת אתמול לא הייתה בפוקס. זה היה שער שהוכיח יותר מהכל את חוש המיקום של זהבי ואת החוש המדהים שלו לשערים. אני ראיתי אותו ממש מתחתיי, הוא קפץ ובעט לאחור בלי לחשוב אפילו פעם אחת, אינסטינקט טהור.

- סטיבן רייט.

#392 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎22:16

גם אני חושב כמו עידן, אבל אני לא חושב שזה פוקס, הוא רצה גול, אבל זה לא גול מדהים.

לא כתבתי את זה כי הייתם אומרים שאני בכיין חחח

בקשר לזהבי אני חושב שביתר הצליחה סוג של לנטרל אותו, יחסית למה שהוא עושה בקבוצות אחרות (נכון לדסה הגיע אדום.)

שוב לא קראתי, אבל קראתי את הכתבה הזאת:

אמש הוא חזר ליציע לראשונה. ובינתיים לפחות, גם לאחרונה. "זה לא ישמע כמו אוהד, אבל מה שעברנו פה בשביל לראות כדורגל בסופו של דבר, זה מה שהדביק לי את התחת לכורסא. גם אם היה נגמר 0:3 למכבי, זה לא היה משנה כלום מהתחושות על החוויה. חוויית המשחק כאוהד הייתה פשוט שלילית. מעייפת. כל-כך הרבה סחבת ועצבים בשביל להיכנס לאצטדיון כדורגל". 

"ואתה כבר אומר ניחא, עברתי את כל זה לפחות נהנה מאקוסטיקה מטורפת, אבל זה לא קרוב לזה בכלל. וגם כשכל האוהדים היו בטירוף אחרי השער של זהבי, זה היה פחות עוצמתי מבלומפילד ואפילו פחות עוצמתי מאווירה בתוך יציע אחד בודד בטדי". מוסיף אושרי. מאור שומע ומסכים: "זה אצטדיון יפה, אבל הוא לא מחבק. אני לא רוצה כזה מגרש למכבי. אני רוצה אצטדיון כמו טדי".

מי שלא היה בטדי לא יבין לעולם, אני באמת חושב שזה האיצטדיון הכי טוב בארץ. יש לי חבר אוהד מכבי חיפה הוא אומר בגול נגד חיפה היש של הביתרים עשה לו פן,

נגד הפועל זה בכלל מטורף. נגד סכנין התקווה גורם לי להתרגש בקטע אחר.

חלום שלי שתבואו פעם אחת...

אורפז, תחשוב שבמקום 5 אז 15 שרים בפול ווליום, אם יש משהו בזה שאני אוהב שאני מאחר למשחק (אני בד"כ מגיע שעתיים לפני זה הכיף שלי)

ואני מגיע חצי שעה לפני זה לשמוע את השירים שאני בחוץ...

ולקינוח:

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#393 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2014‏, ‎23:19

די נו, לא צריך לזלזל עד כדי כך בשער הזה, זה בכל זאת שער יפייפיה שיכול לזכות בשער העונה. ערן הגיע אפילו למארקה! http://www.marca.com...1418129440.html
בהשוואה עם רונאלדו ומוזכר שם כאחד מהסקוררים הטובים באירופה! מטורף. אם הוא לא נמכר בקיץ זה נס למכבי.

- סטיבן רייט.

#394 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/12/2014‏, ‎03:47

לא נס. לא אופתע בכלל אם הוא יישאר. כל הסיפור עם השמועות (הככל הנראה נכונות) על אשתו, וגם העובדה שטוב לו פה בסה"כ בארץ. הוא מלך פה עם משכורת אדירה. אם הוא ילך זה רק הצעה גדולה עם מיליון יורו פלוס, לדעתי.

#395 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/12/2014‏, ‎10:44

לא נס. לא אופתע בכלל אם הוא יישאר. כל הסיפור עם השמועות (הככל הנראה נכונות) על אשתו, וגם העובדה שטוב לו פה בסה"כ בארץ. הוא מלך פה עם משכורת אדירה. אם הוא ילך זה רק הצעה גדולה עם מיליון יורו פלוס, לדעתי.

אתה חושב שהשמועות אמיתיות? למה?

חשבתי שזה אוהדי הפועל המציאו עליו בשביל לעשות לו רע...

מצד שני באמת נראה ששי שברה לו את הלב חחחחחחח אחרי זה אישפזו אותו... :o

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#396 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/12/2014‏, ‎16:21

כי שמעתי את זה מעוד מקומות שאמרו לי שהם יודעים באופן אישי שזה נכון. זה הוא שבר לשי את הלב ואז היא נקמה בו עד כמה שהבנתי חחח ואז אוסקר נדפק מכל הסיפור כי אשתו גילתה על העניין

#397 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎10/12/2014‏, ‎16:40

סתם שמועה שבאה מאוהדי הפועל בוואטסאפ.

אל תאמין לשטויות האלה, אנשים אוהבים רכילות לצערי, גם כשהיא מעוותת.

#398 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/12/2014‏, ‎16:45

כי שמעתי את זה מעוד מקומות שאמרו לי שהם יודעים באופן אישי שזה נכון. זה הוא שבר לשי את הלב ואז היא נקמה בו עד כמה שהבנתי חחח ואז אוסקר נדפק מכל הסיפור כי אשתו גילתה על העניין

לא שאני מזלזל חס וחלילה בך, אבל אני מת על האנשים שאומרים שהם יודעים אישית שזה נכון כאילו הם היו שם איתם במיטה.

אני לא יודע אם זה נכון, ותאכלס נראה לי שאם זה היה נכון זהבי היה עוזב אותה, הוא ווינר, הכסף אצלו, לא בעיה למצוא מישהי יפה.

אורפז אם לא בא לך פה, אתה יכול להרחיב מה שמעת? (סתם מעניין אותי עד כמה זה ישמע מצוץ או הגיוני) אני לא קורא רכילויות כאלה, ואת השמועות לא ידעתי עד שלא חיפשתי בגוגל על השמועה...

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#399 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/12/2014‏, ‎16:58

האמת גם אני לא האמנתי בהתחלה, חבר שלי אוהד הפועל שרוף הוא זה שאמר לי פעם ראשונה. מאז שמעתי את זה בעוד כמה מקומות מאנשים שיודעי דבר. נכון או לא? וואלה אין לי מושג, לא מעניין אותי כל כך וזה גם לא ענייני ולא עניינו של אף אחד לדעתי. בקשר לזה שבגלל שיש לו כסף הוא היה עוזב אותה.. נו באמת שניר איזה שטויות אתה מדבר. כסף זה לא הכל בחיים.

#400 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/12/2014‏, ‎19:00

ברור שזה לא הכל, אבל פעם ראית כדורגלן יוצא עם מכוערת? חוץ מאבוטבול אבל הוא לא כדורגלן חחחח

הם רוצים מישהי יפה. ברור שזה לא רק בגלל שיש לו כסף, זה בגלל שיש לו כסף והיא אוכלת בולבול של מישהו אחר!!!!

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים