עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#381 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎22:46

http://www.ynet.co.i...4234751,00.html

מצעד הדגלים הפשיסטי :D
להתגאות בדגל ישראל זה פאשיזם, ההמנון הוא גזעני ובכלל המדינה היא נאצית.

אילן, ברצינות, אולי תשקול לעלות על המטוס הראשון לחוץ לארץ? אני רואה שממש רע לך פה

אני מסכים עם הכותב שההשוואה לליל הבדולח היא מעט לא מתאימה, למרות שזאת הייתה האסואציציה הראשונה שלי כששמעתי על המקרה וראיתי את התמונות.
למרות זאת, אני סבור שההשוואה לגרמניה של שנות ה30 היא מתבקשת ואפילו מתחייבת, כדי שהדמוקרטיה שקיימת בישראל תמשיך להתקיים, ולא תעבור את אותו תהליך שהדמוקרטיה הגרמנית עברה.
קיימים בישראל גורמים שמאוד מפחדים מההשוואה הזו. הם לא רוצים שנלמד מהטעויות של הגרמנים (שלהם לא היה מודל להשוואה), ולכן הם אוסרים עלייך ועליי להשוות. ההבדל ביני לבינך הוא שאתה מאמין לכל אגדה שהשלטון מפמפם (כמו שצה"ל הוא הצבא המוסרי בעולם) ובולע אותן בשקיקה.

אין שום דבר פאשיסטי בהנפת דגלים. יש הרבה פאשיזם במצעד הדגלים הירושלמי.
מצעד הדגלים בירושלים בא על חשבון תושבי הערביים של ירושלים, כשהצועדים צועדים בשכונות ערביות בירושלים כדי להתגרות בהם כמה שיותר ולחגוג על חשבונם (תוך כדי קריאות "כהנא צדק" ו"מוות לערבים") את "איחוד" ירושלים.
יש קו דק שמפריד לאומיות ולאומנות, ובין נאמנות למדינה לבין פאשיזם. את הקו הזה הצועדים (רובם מהציבור הדתי-לאומי) חצו כבר מזמן.
ההמנון לדעתי הוא לא גזעני, ותצטרך להאמין לי שכשמנגנים אותו אני עומד ושר אותו בגאווה. בתור יהודי, ההמנון הזה הוא משמעותי לי, ומדבר על השקיקה של אבות אבותיי לארץ ישראל.
הבעיה מבחינתי היא שרבים מתושביה של ישראל הם לא יהודים, והם לא מסוגלים להזדהות עם מילותיו של ההמנון. המנון הוא לא דבר מקודש והיו מדינות שהחליפו אותו, והיו גם כאלה שהחליפו אותו מספר פעמים בשנים האחרונות.
לא יקרה כלום אם נחליף את ההמנון בהמנון אחר שכל אזרחיה של מדינת ישראל יוכלו להזדהות איתו.
אף פעם לא אמרתי שהמדינה היא נאצית אז אל תכניס לי מילים לפה. כל מה שאמרתי היה שקיימת סכנה שאם נמשיך בקו הנוכחי שהממשלה דוחפת, יכול להיות שנתעורר יום אחד בבוקר ולא נחיה בדמוקרטיה.

למרות שיש לי הרבה ביקורת נגדה אני מאוד אוהב את המדינה, ואני לא מתכנן לעזוב אותה בעתיד הקרוב.
אם לא היה אכפת לי ממנה, לא הייתי טורח בכלל לבקר אותה והייתי אדיש למצב. דווקא בגלל שאני אוהב את המדינה אני לא חוסך ממנה ביקורת, ומייחל ליום שבו היא תהיה טובה יותר ודמוקרטית יותר.

#382 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎23:07

ב. לשניר: מי שמאחל (גם לאויביו) שואה, אינו ראוי להיקרא יהודי. ההודעה נמחקה, וזה עתה קיבלת התראה שאם לא תרסן מיידית את ההתבטאויות שלך, הם ייאלצו להיקרא במקומות אחרים.

אל תמחק הודעות שלי, אם היית ימני קיצוני הם לא היו נמחקות נכון?
מה רע בהתבטאויות שלי? דעה לגיטימית לדעתי, אתה רוצה לקרוא לי דביל, תהנה,
אתה יכול גם לחסום שלא תראה את ההודעות שלי ואז בכלל תהיה מבסוט.
לא עברתי על שום חוק פורום ואם כן, אז יש לךעוד הרבה אנשים לחסום פה.
וקשה לי להאמין שחוץ ממך (אולי אילן, אבל אני חושב שלא) רוצה שאני לא אהיה פה,

לאילן
אני יהודי צבוע? אני יהודי כי אמא שלי יהודיה, אני לא שומר מצוות ואני לא מאמין באלוהים בכלל.

אוי ועכשיו אני קורא את מה שכתבת, אתה מצדיק את השואה ואומר שאני לא בסדר שאני בעד שואה לאויבים שלנו, אם אני לא יהודי, אז בכלל לא בנאדם.

עריכה: מצטער, סוטול השורה האחרונה לעדי-בלי-בצל לא לאילן.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#383 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎23:18

אוי ועכשיו אני קורא את מה שכתבת, אתה מצדיק את השואה ואומר שאני לא בסדר שאני בעד שואה לאויבים שלנו, אם אני לא יהודי, אז בכלל לא בנאדם.

אתה פשוט חצי מפגר או לא יודע לקרוא אם זה מה שהבנת מדברי. אני מבקש שתקרא מה שאני אומר, ולא מה שאחרים אומרים שאני אומר, ולחזור בך מיד.

1h9roi.gif

#384 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎23:19

תגיד, FreshMan, בוא נדמיין שהייתי פותח את "בית החופש" שלי בלב שכונה דתית אצלך בירושלים. בשבתות היו עושים בו מסיבות, שותים, מעשנים ובלגנים בכיף. באמצע השבוע היה ניתן לקרוא בו ספרי חול, לראות ולקרוא תקשורת מכל סוג, להנות מכל מדיה, כולל אפילו סרטי פורנו. היו מתקיימות בו הרצאות של חוזרים בשאלה, רפורמים, גייז ואתאיסטים, אנשים יפגשו ויתחברו, אולי אפילו יזכו לאהבה שיכירו שם, עוד טרם הגיל לשידוך. כל זאת במגמה להפוך את המקום לאבן שואבת לילדי השכונה, שיטעמו קצת מהאופציה הנוספת שעומדת מולם, אבל מוסתרת, טרם שיעשו בחירה לחיים.
לדעתך השכנים היו מחבבים אותי? לדעתי ספק אם הייתי שורד חי שבועיים, וגם אם כן, זה רק בחסות המשטרה, שכן מקום כזה היה חוקי לחלוטין.

קודם כל נחמד שאתה משווה את כל זה לבית חב"ד נעים ושקט שלא מרעיש ולא מדרדר ילדים לפשע.
אני מניח שבשבילך בית חב"ד בשכונה שלך זה כמו חנות לאביזרי מין במאה שערים.
ואם הילד שלך ילך לבית כנסת ביום שישי, זה יהיה חורבן - כמו שירגיש החרדי ממאה שערים שבנו יראה פורנו ויגבש דעה לגבי טעמים בנרגילה.
במקרה הזה שניכם תלחמו נגד הבית חב"ד/חנות מין.
אבל פה גם נמצא הקאטצ'.
החרדי לא מתיימר להיות כל מה ששמאלן מתיימר להיות.
כל השלום עולמי, חיבוק גלובלי, אהבה אינסופית, לב בגודל של כדור פורח, הכל נעלם כי חרדי רצה לבוא לגור לידו.
השמאלן הרי אמור להיות יותר טוב מאלה שהוא מכפיש.
אבל כשזה מגיע לדלת שלו, הכל נעלם.
הוא הופך להיות כמו כל אלה שהוא שונא, ורק חושב איך להיפטר מהבעיה. בלי פילוסופיה.
זה מה שמעיד על צביעות.

לי אישית, ואני לא גר בירושלים בשכונה דתית (גם הגבתי פה בשבת/חג, למען הסר ספק וזיכוי מאשמה),
אין בעיה עם בית החופש שלך ועם בית חב"ד של חבד"ניקים.
רק שבית החופש שלך ישתוק בין 2 ל4, שבלילה לא אצטרך לסגור חלונות כדי להירדם בלי מוזיקת טראנס באוזניים, ושלא יהיו מזרקים משומשים ליד הדלת שלי.
זה עצוב להשוות בכלל בין שני הדברים, אבל אם ככה אתה מרגיש, אני זורם.

אחרי שעניתי בכנות, בוא תענה לי אתה:
אם מחר בן-ארי ישכור דירה ברמת אביב, וישכן בה 8-10 סודנים/אריתראים מובטלים,
שישבו על המדרכה, ינעצו עיניים בכל מי שעובר, ומדי פעם ישתינו על עמוד ויחרבנו מתחת לעץ.
וזה בלי החלק שהם מנהלים שיחות בשפה לא מובנת, כשאתה לא יודע מה הם אומרים כשאתה עובר לידם ומתחיל להריץ סרטים בראש.
נגיד שהם נזירים שתקנים.

אתה מאמין שתושבי השכונה היו מקבלים את זה בהכנעה?
  • ג'ולס ווינפלד אוהב את זה

#385 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎23:38

אילן אם אתה רוצה לשנות את ההמנון אתה כבר חוצה כל גבול......

#386 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎23:39

תגיד, FreshMan, בוא נדמיין שהייתי פותח את "בית החופש" שלי בלב שכונה דתית אצלך בירושלים. בשבתות היו עושים בו מסיבות, שותים, מעשנים ובלגנים בכיף. באמצע השבוע היה ניתן לקרוא בו ספרי חול, לראות ולקרוא תקשורת מכל סוג, להנות מכל מדיה, כולל אפילו סרטי פורנו. היו מתקיימות בו הרצאות של חוזרים בשאלה, רפורמים, גייז ואתאיסטים, אנשים יפגשו ויתחברו, אולי אפילו יזכו לאהבה שיכירו שם, עוד טרם הגיל לשידוך. כל זאת במגמה להפוך את המקום לאבן שואבת לילדי השכונה, שיטעמו קצת מהאופציה הנוספת שעומדת מולם, אבל מוסתרת, טרם שיעשו בחירה לחיים.
לדעתך השכנים היו מחבבים אותי? לדעתי ספק אם הייתי שורד חי שבועיים, וגם אם כן, זה רק בחסות המשטרה, שכן מקום כזה היה חוקי לחלוטין.

קודם כל נחמד שאתה משווה את כל זה לבית חב"ד נעים ושקט שלא מרעיש ולא מדרדר ילדים לפשע.
ואם הילד שלך ילך לבית כנסת ביום שישי, זה יהיה חורבן - כמו שירגיש החרדי ממאה שערים שבנו יראה פורנו ויגבש דעה לגבי טעמים בנרגילה.
אבל פה גם נמצא הקאטצ'.
כל השלום עולמי, חיבוק גלובלי, אהבה אינסופית, לב בגודל של כדור פורח, הכל נעלם כי חרדי רצה לבוא לגור לידו.
זה מה שמעיד על צביעות.

לי אישית, ואני לא גר בירושלים בשכונה דתית (גם הגבתי פה בשבת/חג, למען הסר ספק וזיכוי מאשמה),
רק שבית החופש שלך ישתוק בין 2 ל4, שבלילה לא אצטרך לסגור חלונות כדי להירדם בלי מוזיקת טראנס באוזניים, ושלא יהיו מזרקים משומשים ליד הדלת שלי.

שישבו על המדרכה, ינעצו עיניים בכל מי שעובר, ומדי פעם ישתינו על עמוד ויחרבנו מתחת לעץ.
וזה בלי החלק שהם מנהלים שיחות בשפה לא מובנת, כשאתה לא יודע מה הם אומרים כשאתה עובר לידם ומתחיל להריץ סרטים בראש.
נגיד שהם נזירים שתקנים.

א. יודע מה? קבל הנחה. בית החופש שלי לא יפריע בצהריים ובשעות שהחוק אומר שצריך להיות בשקט. גם לא יהיו מזרקים משומשים, כי כפי שהצהרתי, נצטרך בטח את חסות המשטרה. למרות שגם בלעדיהם, ממילא לא התכוונתי למאורת סמים, אלא רק למקום שכל מטרתו היא להיות מבצר של הגישה האחרת, שכמו בית חב"ד למשל, יזמין בנועם את השונה להחשף לפנים היפות והמספקות של האלטרנטיבה.
נראה לך שככה לא תהיה בעיה?

ב. הדוגמה שלך היא מופרכת. אם בן ארי ישכור להם דירה, מן הסתם זה יהיה לשם הפרובוקציה, וגם מן הסתם, אנשים שיש להם בית שימוש, לא מביאים חירבונים בחוץ בלי סיבה. אני חושב שאם היו משתכנים ברמת אביב מסתננים בעצמם, השכנים לא היו שמחים לקראתם, אבל איכשהו אני מוכן להמר שהיו עוזבים למקום שהיה אקסקלוסיבי יותר עבורם, עוד לפני שהיו תוקפים את השכנים הלא רצויים.

ג. למה מפריע לך בכלל שאנשים מדברים בשפה שלא מובנת לך? סביבי אנשים מדברים ברוסית, ערבית, תאילנדית ועוד כל מיני שפות שאני לא מבין. זה לא אומר שהם חורשי רעתי. עוד כשהייתי ילד הסבתות שלי היו מדברות ספניולית ולא הבנתי מילה. גדלתי לדעת שזה שאנשים מדברים בשפה אחרת משלך לא אומר שזה על מנת להזיק לך.

1h9roi.gif

#387 Geralt of Rivia

Geralt of Rivia

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,147 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎23:43

ב. לשניר: מי שמאחל (גם לאויביו) שואה, אינו ראוי להיקרא יהודי. ההודעה נמחקה, וזה עתה קיבלת התראה שאם לא תרסן מיידית את ההתבטאויות שלך, הם ייאלצו להיקרא במקומות אחרים.

לאילן
אני יהודי צבוע? אני יהודי כי אמא שלי יהודיה, אני לא שומר מצוות ואני לא מאמין באלוהים בכלל.

אם להגיד את האמת שניר... אני לא לגמרי מאמין לך שאתה באמת חושב בלב שלם שכל ערבי בעולם או במדינה צריך למות. ממה שהספקתי להכיר אותך בפורום(ואני יודע שזה כלום, אבל עדיין)... אתה ממש לא נראה לי בן-אדם רע ו\או טיפש. ו"מוות לערבים" זו דעה של בן אדם רע וטיפש, אבל יותר רע מאשר טיפש. אז סלח לי, אבל אני לא מאמין לך.

עדי, אני חושב שצריך לתת ביטוי לכל הדעות. עד הקיצונית ביותר. אז זה לא לעניין בעיני למחוק לו הודעות. תן לאנשים לנסות להתמודד איתו ולהסביר לו למה הוא טועה(למרות שאני חושב שהוא יודע שהוא טועה).

נייטדיזיין, עם כל השנאה שלך כלפי הדעות השמאלניות של אילן, אני לא זוכר שראיתי אותך מגנה אפילו פעם אחת את הדעה הזאת של "מוות לערבים". יכול להיות שבסתר ליבך אתה גם מחזיק באותה דעה? (ואם גינית, אז מצטער מראש).
Posted Image

#388 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎23:56

עדי, אני חושב שצריך לתת ביטוי לכל הדעות. עד הקיצונית ביותר. אז זה לא לעניין בעיני למחוק לו הודעות. תן לאנשים לנסות להתמודד איתו ולהסביר לו למה הוא טועה(למרות שאני חושב שהוא יודע שהוא טועה).

אני חושב שאני מספיק סובלני בזה שאני נותן כאן לכל מיני מניאקים להשמיץ אותי בפראות על בסיס דברים שהם מכניסים לי לפה, ולא על דברים שיצאו ממנו.
לעומת זאת, אני לא חושב שראוי שיופיעו כאן הודעות שמסיתות לרצח או השמדה, וכן ביטול זכות הבעת הדעה הדמוקרטית של האחר, תוך סיווגו כבוגד (שזה לרוב מופיע כשילוב של השניים). זו הנקודה בה אני מפסיק להיות ספורטיבי, ומתחיל לעשות סדר.
לא נראה לי שאלו גבולות צרים. הפורום הזה היה, וימשיך להיות במה לכל דעה, כל עוד היא בגבולות הדמוקרטיה והחוק.
אני מזכיר לך, ולמי שלא שם לב לכך, שהפורום הזה שייך לקבוצת אנשים, והוא נשלט על ידם לא משום היותו רכושם, אלא משום היותו מייצג אותם.

1h9roi.gif

#389 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎23:58

Geralt of Revia, אני לא חושב שצריך לתת ביטוי לדעות גזעניות שקוראות להשמדה המונית של עם כזה או אחר.
אנחנו חייבים להוקיע דעות כאלה, ולהבהיר שהן לא מקובלות בשיח הדמוקרטי.
אני לא רוצה ששניר לא יהיה כאן, אני חושב שהוא תורם די הרבה לקהילה, אבל הוא חייב להפסיק לכתוב דעות כל-כך גזעניות. את הדעות שלו הוא יכול להחזיק לעצמו ואף אחד לא מכריח אותו לשנות אותן, אבל צריך שיבין שהדעות שלו לא מקובלות.
אני מאמין שהדעות של עדי-בלי-בצל הפוכות ב180 מעלות מהדעות של נייטדיזיין, ועדיין הוא לא רץ למחוק אותן. הדעות של נייטדיזיין (לפחות אלה שהוא מבטא בפומבי) הן לגיטימיות ואני חושב שאסור לעדי לצנזר או למחוק אותן, וכך הוא פועל.

yosefddd, למה דעה כזאת נחשבת לחציית כל הגבולות?
יש חלק גדול מהאזרחים הישראלים שלא יכולים להזדהות איתו, אז למה לא לשנות אותו למשהו שהם כן יכולים להזדהות איתו?
אני לא אומר שחלק ממנו יהיה בערבית או שהוא ייצג לאומנות פלסטינית, אלא שגם יהודים, גם פלסטינים, גם דרוזים וכל האזרחים בישראל יוכלו להזדהות איתו ולקבל אותו, ויש שירים בשירה העברית שיכולים להחליף את ההמנון ושייצגו גם את הציבור היהודי לא פחות טוב ממה ש"התקווה" מייצגת.

#390 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎00:10

אני לא מוחק ולא מחקתי הודעות בגין מה שנראה בעיני כטמטום הכותב, או אי ההסכמה שלי עם מילותיו. בכלל אין פה שאלה אם "מותר" או "אסור" לי. מעשית, מותר לי הכל כי יש לי הרשאת ניהול בפורום, זה עניין טכני לחלוטין. מן הסתם אני לא עושה את זה כי אני מאמין בחופש הביטוי, כולל של אנשים ששונאים אותי, וכולל של אנשים טיפשים.
אני גם לא "רץ" למחוק שום הודעה. נדירות ההודעות שנמחקות פה בפורום, וכל אחת שנמחקת זה תוך שיקול דעת זהיר של מה חשוב יותר, זכות הבעת הדעה, או החובה להימנע מהתבטאויות החורגות מהנורמה הדמוקרטית והחוקית.

1h9roi.gif

#391 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎00:11

Geralt of Revia, אני לא חושב שצריך לתת ביטוי לדעות גזעניות שקוראות להשמדה המונית של עם כזה או אחר.
אנחנו חייבים להוקיע דעות כאלה, ולהבהיר שהן לא מקובלות בשיח הדמוקרטי.
אני לא רוצה ששניר לא יהיה כאן, אני חושב שהוא תורם די הרבה לקהילה, אבל הוא חייב להפסיק לכתוב דעות כל-כך גזעניות. את הדעות שלו הוא יכול להחזיק לעצמו ואף אחד לא מכריח אותו לשנות אותן, אבל צריך שיבין שהדעות שלו לא מקובלות.
אני מאמין שהדעות של עדי-בלי-בצל הפוכות ב180 מעלות מהדעות של נייטדיזיין, ועדיין הוא לא רץ למחוק אותן. הדעות של נייטדיזיין (לפחות אלה שהוא מבטא בפומבי) הן לגיטימיות ואני חושב שאסור לעדי לצנזר או למחוק אותן, וכך הוא פועל.

yosefddd, למה דעה כזאת נחשבת לחציית כל הגבולות?
יש חלק גדול מהאזרחים הישראלים שלא יכולים להזדהות איתו, אז למה לא לשנות אותו למשהו שהם כן יכולים להזדהות איתו?
אני לא אומר שחלק ממנו יהיה בערבית או שהוא ייצג לאומנות פלסטינית, אלא שגם יהודים, גם פלסטינים, גם דרוזים וכל האזרחים בישראל יוכלו להזדהות איתו ולקבל אותו, ויש שירים בשירה העברית שיכולים להחליף את ההמנון ושייצגו גם את הציבור היהודי לא פחות טוב ממה ש"התקווה" מייצגת.

הוקמה פה מדינה לעם היהודי ואתה רוצה לעשות אותה למדינת כלל אזרחיה שבינה ובין היהדות אין שום קשר למעט העניין שהיהודים הם רוב פה (דבר שנראה לי היית שמח לבטל)זה שיש דרוזים וערבים בין אם הגירו/סופחו עם שטחים או היו בעת ההקמה, הם לא הרוב ולכן הם צריכים לעשות ויתורים כדי להתאים עצמם אלינו. אני לא מבקש שישתנו 180 מעלות אבל מה לעשות ההמנון לא ידבר אליהם, ואם אני אשנה אותו הם לא ידבר אל החרדים ומה אז שוב נשנה אותו? אנשים הקימו פה את המדינה ואתם רוצים להרוס אותה כדי שיהיה לכם נוח ולהקרא בעיני כולם "טובים" "הומנים" "מתחשבים", ועצם זה שאנשים מעלים רעיון כמו לשנות את ההמנון מראה עד כמה הוא לא חשוב בעינהם או כמה הוא לא מדבר אליהם.

#392 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎00:30

תאמין לי שבשבילי ההמנון חשוב ושהוא מסמל בשבילי הרבה דברים, אבל ההמנון הוא לא קדוש וזה לא חטא להחליף אותו.
אפשר למצוא המנון בעברית מהשירה העברית, שכל הציבור הישראלי יזדהה איתו ושיבטא את עקרונות היסוד של המדינה.
אחד מהשירים שמוצעים להחליף את ה"תקווה" הוא "אני מאמין" של שאול טשרניחובסקי. יש לך בעיה מיוחדת איתו או עם הערכים שהוא מבטא?

#393 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎00:50

אבל פה גם נמצא הקאטצ'.
זה מה שמעיד על צביעות.

נגיד שהם נזירים שתקנים.

א. יודע מה? קבל הנחה. בית החופש שלי לא יפריע בצהריים ובשעות שהחוק אומר שצריך להיות בשקט. גם לא יהיו מזרקים משומשים, כי כפי שהצהרתי, נצטרך בטח את חסות המשטרה. למרות שגם בלעדיהם, ממילא לא התכוונתי למאורת סמים, אלא רק למקום שכל מטרתו היא להיות מבצר של הגישה האחרת, שכמו בית חב"ד למשל, יזמין בנועם את השונה להחשף לפנים היפות והמספקות של האלטרנטיבה.
נראה לך שככה לא תהיה בעיה?

ב. הדוגמה שלך היא מופרכת. אם בן ארי ישכור להם דירה, מן הסתם זה יהיה לשם הפרובוקציה, וגם מן הסתם, אנשים שיש להם בית שימוש, לא מביאים חירבונים בחוץ בלי סיבה. אני חושב שאם היו משתכנים ברמת אביב מסתננים בעצמם, השכנים לא היו שמחים לקראתם, אבל איכשהו אני מוכן להמר שהיו עוזבים למקום שהיה אקסקלוסיבי יותר עבורם, עוד לפני שהיו תוקפים את השכנים הלא רצויים.

ג. למה מפריע לך בכלל שאנשים מדברים בשפה שלא מובנת לך? סביבי אנשים מדברים ברוסית, ערבית, תאילנדית ועוד כל מיני שפות שאני לא מבין. זה לא אומר שהם חורשי רעתי. עוד כשהייתי ילד הסבתות שלי היו מדברות ספניולית ולא הבנתי מילה. גדלתי לדעת שזה שאנשים מדברים בשפה אחרת משלך לא אומר שזה על מנת להזיק לך.

א. ברור שבמאה שערים עדיין לא תתקבל בברכה.

ב. נגיד שיש שירותים אחד, ו3 סודנים צריכים לחרבן. 1 בשירותים, השני בסלון, והשלישי על העשב של השכן ( :P ).
לא הבנתי את החלק האחרון עם המקום האקסקלוסיבי. מי עוזב ולאן.

ג. וסבתא שלי מדבר עם סבא ליד הנכדים בשפה זרה כדי שלא נבין. כתבתי מה שכתבתי בשביל התפאורה.
אם נעיצת מבטים בך תוך כדי שיחה ביניהם יותר ריאליסטית, אז הנה עדכנתי.

#394 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎09:16

לאילן

אם להגיד את האמת שניר... אני לא לגמרי מאמין לך שאתה באמת חושב בלב שלם שכל ערבי בעולם או במדינה צריך למות. ממה שהספקתי להכיר אותך בפורום(ואני יודע שזה כלום, אבל עדיין)... אתה ממש לא נראה לי בן-אדם רע ו\או טיפש. ו"מוות לערבים" זו דעה של בן אדם רע וטיפש, אבל יותר רע מאשר טיפש. אז סלח לי, אבל אני לא מאמין לך.

נייטדיזיין, עם כל השנאה שלך כלפי הדעות השמאלניות של אילן, אני לא זוכר שראיתי אותך מגנה אפילו פעם אחת את הדעה הזאת של "מוות לערבים". יכול להיות שבסתר ליבך אתה גם מחזיק באותה דעה? (ואם גינית, אז מצטער מראש).

נו זה ברור שאני לא טיפש, ומי שרוצה לחשוב ככה שיהיה לו בכיף, ואני חושב שאני גם לא בנאדם רע,
זה שאילן קורא לי גזען, זאת הדרך שלו להתמודד,
מישהו ראה אותי פעם כותב משו רע על אתיופים? משו רע על רוסים?
שהייתי עובד בענבי טלי הייתי כמו בן זונה מזיע עם התאילנדים שהיו מתחתי, כי ראיתי אותם בני אדם כמוני ולא הגיוני שאני אשב והם יטחנו.
אבל שמדובר בערבים, יש לי גישה אחרת,
אני לא מבין אותכם מה אתם רוצים שאני אכתוב דברים שאני לא מאמין בהם?
שאני ארשום "שיט, אסד הרג 92 ערבים" שבעצם זה מדגדג לי את הביצה?

יש לי את הסיבות שלי לשנוא ערבים, ואני לא רוצה לפרסם אותם כאן (היה פעמים שכתבתי ומחקתי לפני ששלחתי)
אבל בגדול הסברתי לכם שהם לקחו ממני יותר מידי בשביל שאני אסלח,
זה שלא יהרגו את כל הערבים אני מודע, אני לא דביל (לא משנה כמה תנסו להגיד שכן) ואין לי ספק שלא יבוא עכשיו מסוק וימחק את עזה.
אבל אם דבר כזה יקרה, אני אהיה יותר ממבסוט.

עדי, לפני שאני לוקח את המילים שלי בחזרה (ואני אקח אם תתן תשובה אמיתית)
וסתם לידע כללי, זה שאתה יכול למחוק הודעות כולם יודעים, אין צורך שתנופף בזה כל פעם מהתחלה
אם הגישה הזאת לך תאיים בFXP, אני לא חושב שיש פה מישהו שבאמת מפחד שתמחק לו הודעה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#395 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎09:19

שניר, ציפיתי ממך ליותר מזה.

#396 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎09:23

חבל אז.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#397 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎10:09

http://www.ynet.co.i...4235285,00.html

צלם השלכת הביצה: "בסך הכול רציתי לשמח אותו בשמחתנו, זה חג שבועות".

:facepalm:

#398 Sgt.DD

Sgt.DD

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 832 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎10:49

http://www.ynet.co.i...4235285,00.html

צלם השלכת הביצה: "בסך הכול רציתי לשמח אותו בשמחתנו, זה חג שבועות".

:facepalm:

האמת היא שאם תלכו בדרום תל אביב בשבועות רוב הסיכויים שלא משנה אם אתם אריתראים/סודנים/יהודים/אוגנדים או כל נפש אחרת הומיה כנראה הייתם מקבלים ביצים לראש :) ואני מדבר בתור תושב דרום תל אביב לשעבר. (קריית שלום)

#399 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎11:01

אל תיתמם.

#400 Sgt.DD

Sgt.DD

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 832 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2012‏, ‎11:09

אל תיתמם.

לא להיפך, אני חושב שזה בזוי מה שהוא עשה. פשוט מצחיק לשמוע את התירוץ הזה :)

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים