עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

וורנר מהמרים על HBO Max: כל שוברי הקופות של 2021 יעלו לשירות

• אנא התחבר בכדי להגיב
32 תגובות לנושא זה

#21 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2020‏, ‎18:22

האמת לא התעמקתי, פשוט ראיתי מלא כותרות של כתבות שאומרות שהסרט מעולה.

#22 אבי ד

אבי ד

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎09/12/2020‏, ‎18:31

האמת לא התעמקתי, פשוט ראיתי מלא כותרות של כתבות שאומרות שהסרט מעולה.

נקווה מאד שאכן כך...

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#23 menachem12340011

menachem12340011

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 128 הודעות

נכתב ב- ‎26/12/2020‏, ‎00:52

ראיתי עכשיו את הסרט ולדעתי הסרט נמרח יותר מידי ולא מתקרב לאותה הרמה של הסרט הראשון.

#24 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎26/12/2020‏, ‎01:54

מסכים. הסרט פחות טוב מהראשון, אבל גל גדות, ככל שהסרט מתקדם מעניקה תצוגת משחק בהחלט על רמה! באמת כל הכבוד לגל! :D

• menachem12340011 אוהב את זה

#25 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎26/12/2020‏, ‎09:00

סרט חמוד, בינוני כזה.

כל הרעיון היה טיפה MEH וכריס פיין בקושי משחק ואפילו לא היה בלי חולצה.

אבל אחלה סרט להעביר איתו את שישי בלילה.

#26 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎26/12/2020‏, ‎18:28

אגב, נראה לי שעם המעבר לסטרימינג אנחנו הולכים לקבל המון סדרות והרבה פחות סרטים! (ראו את ההכרזות של דיסני כמגמה מובהקת לכך)

#27 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎26/12/2020‏, ‎21:16

ההכרזות של דיסני זה דברים שהיו ידועים עוד טרום קורונה. מינוס הסדרות מהעולם של סטארוורז.
ומאיפה לך מה מתוכנן? לדעתי זה יהיה כמו בעבר רק בסטרימינג.

#28 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎26/12/2020‏, ‎21:42

אגב, נראה לי שעם המעבר לסטרימינג אנחנו הולכים לקבל המון סדרות והרבה פחות סרטים! (ראו את ההכרזות של דיסני כמגמה מובהקת לכך)

הם בסך הכל מתאימים את עצמם לשנת 2020. פעם היו לך מאות סרטים באיכות ירודה שנוצרו ישירות לספריות הוידאו וה-DVD או סרטי טלוויזיה בערוצים נידחים והיום במקום לייצר את הזבל הזה משקיעים את התקציבים בסדרות וסרטים איכותיים יותר.

לדעתי המצב הזה ששמים 50-100 מיליון דולר בשביל להפיק סרט בודד במשך כמה שנים טובות, ואז לנסות להביא לו יח"צ בעידן המיידי של הרשתות החברתיות בהצפה של התכנים זאת פשוט משימה מטורפת. מה גם שבסוף במחיר של כרטיס הסרט חלק נשאר בקופה של בתי הקולנוע ורק חלק נשאר באולפן הסרטים. האלטרנטיבה היא פשוט להפיק עונה של סדרה שהיקף העבודה שלה הרבה יותר מהיר (עונה כל שנה-שנתיים) כשבסופו של דבר זה מה שמביא מנויים לשירותי הסטרימינג והכסף שנכנס נשאר כולו בקופה ולא צריך להתחלק עם אף אחד.

אפשר בהחלט להבין את דיסני למה היא מפנה את מירב המאמצים לדיסני+ אבל היא בוודאות תמשיך להפיק ולהפיץ סרטים כרגיל לבתי הקולנוע, עד שיהיה שינוי נוסף בהרגלי צריכת התוכן.

• אבי ד אוהב את זה

#29 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎26/12/2020‏, ‎23:03

יש בזה משהו

לדעתי המון אנשים הבינו שקולנוע זה לא כזה קריטי וכשלכל אחד יש בבית טלווזייה 4K מעל 50 אינץ', את הנוחות של הבית, והאפשרות לצפות בתוכן שלך ON DEMAND, זו אופציה טובה לראות סרטים חדשים ולא חייב קולנוע.

אני אחד שלא רואה בקולנוע גם ככה, אבל אני מבין את הפלוסים של זה, ברור שיש פלוסים בקולנוע, רק אומר שהקולנוע עצמו לא ממש השתנה ב-20 שנים האחרונות כל כך, אבל מנגד מבחינת צפייה ביתית יש שינוי אדיר בעשור האחרון.

אולי באמת נקבל יותר סדרות איכות במקום סרטים, אני בעד, סרטים זה סבבה אבל אין על סדרות טובות.

• אבי ד אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#30 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎27/12/2020‏, ‎00:00

הם בסך הכל מתאימים את עצמם לשנת 2020. פעם היו לך מאות סרטים באיכות ירודה שנוצרו ישירות לספריות הוידאו וה-DVD או סרטי טלוויזיה בערוצים נידחים והיום במקום לייצר את הזבל הזה משקיעים את התקציבים בסדרות וסרטים איכותיים יותר.

לדעתי המצב הזה ששמים 50-100 מיליון דולר בשביל להפיק סרט בודד במשך כמה שנים טובות, ואז לנסות להביא לו יח"צ בעידן המיידי של הרשתות החברתיות בהצפה של התכנים זאת פשוט משימה מטורפת. מה גם שבסוף במחיר של כרטיס הסרט חלק נשאר בקופה של בתי הקולנוע ורק חלק נשאר באולפן הסרטים. האלטרנטיבה היא פשוט להפיק עונה של סדרה שהיקף העבודה שלה הרבה יותר מהיר (עונה כל שנה-שנתיים) כשבסופו של דבר זה מה שמביא מנויים לשירותי הסטרימינג והכסף שנכנס נשאר כולו בקופה ולא צריך להתחלק עם אף אחד.

אפשר בהחלט להבין את דיסני למה היא מפנה את מירב המאמצים לדיסני+ אבל היא בוודאות תמשיך להפיק ולהפיץ סרטים כרגיל לבתי הקולנוע, עד שיהיה שינוי נוסף בהרגלי צריכת התוכן.

העלת נקודות שבהחלט תקפות, אני רק לא בטוח מה זה אומר להפיק סרטים "כרגיל". אם תשים לב עיקר ההכרזות שלהם לשנים הבאות קדימה הן סדרות!

וזה מאד הגיוני; כאשר מדובר בסרטים לקולנוע המטרה היא להביא כמה שיותר צופים לתקופה קצרה (של מספר שבועות) עם הבטחה לספקטקל סינמטוגרפי. כאשר מדובר בסטרימינג המטרה היא:

א. להביא כמה שיותר מנויים.

ב. להשאיר אותם מנויים לתקופה ארוכה.

סרטים פחות אפקטיביים למתכונת הזאת (ראית את הסרט, נגמר הסיפור) - סדרות, לעומת זאת, מבטיחים הרבה יותר המשכיות (סיימת את הפרק, יש פרק נוסף אחריו - ועם ההצלחה, עונה שלמה נוספת!) וקהל נאמן שמשלם סכום יחסית קטן לעומת ההוצאה הקולנועית למשפחה. וזה מצב של WIN WIN ליצרן (האולפנים) ולצרכן (הצופים).

וכל זאת בנוחות וזמינות גבוהה ובחיק החברים והמשפחה.

בתי-הקולנוע לא יעלמו לחלוטין, קיים עדיין קהל נאמן לחווייה-הקולנועית. אלא שזה כבר לא יהיה ממש להמונים, כי כבר די ברור לכל שרוב הצופים מעדיפים את היתרונות שיש לסטרימינג להציע. רשתות-הקולנוע אולי יצטמצמו ואף יעלמו, נראה לי. כבר אין ממש הצדקה לקיומן.

#31 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎27/12/2020‏, ‎00:00

יש בזה משהו

לדעתי המון אנשים הבינו שקולנוע זה לא כזה קריטי וכשלכל אחד יש בבית טלווזייה 4K מעל 50 אינץ', את הנוחות של הבית, והאפשרות לצפות בתוכן שלך ON DEMAND, זו אופציה טובה לראות סרטים חדשים ולא חייב קולנוע.

אני אחד שלא רואה בקולנוע גם ככה, אבל אני מבין את הפלוסים של זה, ברור שיש פלוסים בקולנוע, רק אומר שהקולנוע עצמו לא ממש השתנה ב-20 שנים האחרונות כל כך, אבל מנגד מבחינת צפייה ביתית יש שינוי אדיר בעשור האחרון.

אולי באמת נקבל יותר סדרות איכות במקום סרטים, אני בעד, סרטים זה סבבה אבל אין על סדרות טובות.

אמן ואמן! :D

#32 djsonyno1

djsonyno1

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,802 הודעות

נכתב ב- ‎27/12/2020‏, ‎12:42

האחים וורנר מהמרים (או שיש לומר מתאבדים) בענק על HBO Max ומכריזים שכל הסרטים המתוכננים לשנת 2021 יעלו לשירות HBO Max במקביל ליציאה שלהם לאקרנים. הסרטים יעלו לשירות לחודש אחד בלבד, ואז ירדו מהשירות ומשיכו להיות מוקרנים בבתי הקולנוע בלבד, ככה כנראה בוורנר מקווים שהם ימשכו את הצופים לשלם בכל חודש.
זה יתחיל עם "וונדר וומן 1984" שכבר הוכרז שיעלה ב 25.12 וימשיך עם כל הסרטים של 2021 ובהם:
The Matrix 4
Dune
In the Heights (של לין מנואל מירנדה)
The Many Saints of Newark (הפריקוול של הסופרנוס)
The Suicide Squad
The Little Things
Judas and the Black Messiah
Tom and Jerry (רימייק)
Godzilla vs. Kong
Mortal Kombat
Those Who Wish Me Dead
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
Space Jam: A New Legacy
Reminiscence
Malignant
King Richard

האם יש תאריך שיחרור לשאר הסרטים שציינת?

#33 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎27/12/2020‏, ‎13:58

האחים וורנר מהמרים (או שיש לומר מתאבדים) בענק על HBO Max ומכריזים שכל הסרטים המתוכננים לשנת 2021 יעלו לשירות HBO Max במקביל ליציאה שלהם לאקרנים. הסרטים יעלו לשירות לחודש אחד בלבד, ואז ירדו מהשירות ומשיכו להיות מוקרנים בבתי הקולנוע בלבד, ככה כנראה בוורנר מקווים שהם ימשכו את הצופים לשלם בכל חודש.
זה יתחיל עם "וונדר וומן 1984" שכבר הוכרז שיעלה ב 25.12 וימשיך עם כל הסרטים של 2021 ובהם:
The Matrix 4
Dune
In the Heights (של לין מנואל מירנדה)
The Many Saints of Newark (הפריקוול של הסופרנוס)
The Suicide Squad
The Little Things
Judas and the Black Messiah
Tom and Jerry (רימייק)
Godzilla vs. Kong
Mortal Kombat
Those Who Wish Me Dead
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
Space Jam: A New Legacy
Reminiscence
Malignant
King Richard