עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

מלפפונים 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
24 תגובות לנושא זה

#21 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2015‏, ‎01:01

נוסא ורמוט זהבי לצורך העניין? אתה מצחיק.

קלאודימיר עדיף על נוסא, נוסא טיפה יותר חזק,

קלאודימיר רץ הרבה יותר, בעיטות חופשיות פי מאה יותר טובות וגם ראיית משחק וניהול משחק טובה יותר,

(הוא עדיף גם על ורמוט ד"א)

אזולאי יתן עוד שנים טובות, פאבלו מעל הליגה שלנו חכה תראה, אני אביא את הנתונים שלו מהמנג'ר שתראו

זהבי אין מה לדבר, אולי שלכם טוב יותר בגללו אפילו, אבל תהיה בטוח שאזולאי ופריירה עדיפים על נוסא וורמוט.

אתה חושב שג'ורדי סתם כ"כ לחוץ על אזולאי? אתה חושב שאם תקנו אותו הוא לא יהיה שחקן הרכב?

אפילו השחקנים בחרו בו לתגלית העונה. ומה עם אצילי? אתם לא רואים שגדל פה שחקן של אחד לדור? הוא עדיין חייל!

איזה חוצפה חיובית, אפילו זהבי בחר בו לתגלית העונה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#22 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2015‏, ‎10:44

אצילי היה שחקן של מכבי ושיחררו אותו כי לא היה טוב מספיק.

אני עדיין אל חושב שאזולאי ואצילי שווים הרכב במכבי, ובטח שאין שום סיבה להזכיר את ורמוט ואזולאי באותו משפט.

נוסא הקשר המרכזי הכי טוב בארץ מבחינה הגנתית, תן לו להשתפר התקפית והוא לא רואה את קלאודימיר, שגם הוא לא זכור לי כסקורר או מבשל (יש מצב שכבר העונה נוסא עשה יותר ממנו בפן הזה).

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#23 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2015‏, ‎12:57

קלאודימיר יותר טוב מנוסא הגנתית, הוא גם פחות עצלן, על ההתקפית אני לא מדבר, נכון הוא לא מבשל, אבל הוא נגיד מבשל למבשל הרבה, והוא גם הבקיע 3 גולים בבעיטות חופשיות,

הוא בונה את כל ההתקפות של ביתר. הגנתית הוא עדיף נוסא, אתה בכלל רואה משחקים של ביתר?

אתה מודע לזה שקלאודימיר זה השחקן שרץ הכי הרבה בארץ ובהרבה ממקום שני?

(אם להיות פייר, יש שחקן שרץ יותר ממנו, אבל קלאדומיר שמר על הממוצע בלי לאבד אף משחק, והשחקן הזה עשה רק משחק אחד כל העונה)

זה שאצילי היה במכבי ושחררתם כי הוא לא מספיק טוב זה כי אתם הכי גרועים בארץ בלשחרר שחקנים שבעתיד יהיו טובים (אולי חיפה קצת יותר גרועה ממכם בזה)

להזכיר לך שגם רועי קהת היה אצלכם? גם אלי דסה? אז מה עם אצילי היה אצלכם. אצילי בדיוק כמו דור מיכה, ילד פלא פשוט למיכה יש יותר כלים להצליח.

בינתים העונה הוא לקח לכם 5 נקודות.

(2 על התיקו בסמי עופר, ועוד גול נצחון בסמי עופר.)

אתה באמת חושב ששורמוט בשיא שלו? ורמוט גמר את הסוס, הוא בן 30, עונה שלמה היה פצוע, הוא יתן עוד 15 משחקים טובים כל הקריירה בלחץ.

ועוד הוא יפצע עוד פעם...

אני לא מתווכח שמכבי קבוצה יותר טובה, אני רק אומר שנוסא (ובזמן שאתם קיללתם אותו פה אני אמרתי לכם שאתם טועים והוא מעולה!)

אבל אין מה לעשות פריירה עדיף עליו.

ואם מסתכלים לא רק על משחק נתון אחד, וגם לטווח ארוך, אזולאי עדיף פי 40 על ורמוט.

ומשהו אחרון, אם אצילי היה במכבי מקבל את מה שדור מיכה קיבל, עוד שנתיים היה לכם מחליף לערן זהבי.

וסתם בשביל הקטע, זה שאין לנו כוכבים או שהם לא מוכרים לא אומר שהם לא טובים, כסף גדול לא תמיד מנצח, השנה עם כל הכסף שלכם הוצאתם 4 נקודות נגדנו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#24 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2015‏, ‎13:05

שניר אל תחמיא כל כך לביתר. משחק ראשון נגדכם היה רדיוס בחוץ והשוותם במזל (לא נשכח לנוסא שנשכב על הרצפה) ומשחק אחרון נגדנו מכבי כבר לקחו טרבל.

תנסה לחשוב מה היה אם המשחק בטדי היה קריטי, והמשחק שהיה בסמי עופר היה משוחק בבלומפילד.

ולמה אתם משווים את וורמוט לאזולאי? אזולאי יותר קשר 50-50 סטייל צ'אבי כזה לא? אצלנו יש שחקן אחד כזה - ראדי, והוא כבר שנים לא בכושר טוב. ורמוט, זהבי, מיכה, יצחקי ובן חיים כולם קשרים התקפיים ולא צריכים להיות מושווים לקשרי אמצע.

#25 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2015‏, ‎15:06

שניר אל תחמיא כל כך לביתר. משחק ראשון נגדכם היה רדיוס בחוץ והשוותם במזל (לא נשכח לנוסא שנשכב על הרצפה) ומשחק אחרון נגדנו מכבי כבר לקחו טרבל.

תנסה לחשוב מה היה אם המשחק בטדי היה קריטי, והמשחק שהיה בסמי עופר היה משוחק בבלומפילד.

ולמה אתם משווים את וורמוט לאזולאי? אזולאי יותר קשר 50-50 סטייל צ'אבי כזה לא? אצלנו יש שחקן אחד כזה - ראדי, והוא כבר שנים לא בכושר טוב. ורמוט, זהבי, מיכה, יצחקי ובן חיים כולם קשרים התקפיים ולא צריכים להיות מושווים לקשרי אמצע.

נכון, אבל שי עשה את ההשוואה הזאת בשביל להגיד שהקישור של מכבי טוב יותר.

להחמיא כ"כ לבית"ר? אני כל השבוע בדאון בגלל הרכש והניהול, אולי פעם ראשונה שהחמאתי לה העונה,

ואם מדברים פייר, דובב גבאי היה סימן שאלה ולא ציפיתי ממנו לכלום, אבל אתמול במשחק (אני לא שופט לפי משחק אחד, אני אומר איך הוא שיחק אתמול.)

הוא עושה תנועה אלכסונית טובה מאוד, לוחץ, נלחם, וגם מאוד מהיר. כל הכבוד לו.

בקשר לסמי עופר, זה הכי פייר שיש, משחק אתם אירחתם, משחק אנחנו בבלומפילד הפסדנו ואתם הפסדתם בטדי,

אם הייתם חייבים ניצחון אתה חושב שמאה אחוז הייתם מנצחים? ממש לא, זה היה מוקש רצח, ולראיה המשחק בסמי עופר שניצחנו 1-0 (דיברנו על זה במפגש שהגיע לביתר לנצח את המשחק הזה.) נכון, אני לא חושב שהיינו מביאים לכם שלוש. אבל אני לא חושב שזה משחק שהייתם באים לטייל.

אני גם לא מחמיא לבית"ר, אני פשוט סופסוף שמח שאחרי תקופה ארוכה שקבוצות טובות היו באות לקחת נגדנו נקודות, אנחנו לדעתי המוקש של הליגה.

במשחק טוב אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בליגה, (וכאן מתקשר החלק העליון של ההודעה שאני מדוכא בגלל ההתנהלות כי במקום לשחרר שחקנים בוא נוסיף 5 שחקנים טובים לעבות את הסגל ונצליח להגיע למקום שני, בהנחה שגיא לוי היה נשאר.)

אורפז, בוא גם לא נשכח שהתקציב שחקנים שלנו הוא 9 מיליון שקל כן? מקום שלישי בליגה מהסוף.

אתה יודע איזה אימפריה טביב היה בונה אם היה לו 25% אחוז מהכסף של ג'ורדי? תהיה בטוח שבזה טביב הכי טוב בארץ. (וזה לדעתי הדבר היחידי שהוא גם טוב בו.)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים