עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגה ספרדית עונת 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
85 תגובות לנושא זה

#21 avihai23

avihai23

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎15/09/2014‏, ‎22:36

סטטיסטיקה, ספארק... אנא ממך.

רק תבדוק באיזה מהירות הוא הבקיע את הכמות שיש לו כעת, ורק תבדוק את מי הוא עקף וכמה הוא בישל.

#22 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎15/09/2014‏, ‎23:23

מה זה קשור? לא הכל בכדורגל זה סטטיסטיקה.

לפחות חצי מהשערים שלו מגיעים אחרי בישולים מדהימים לרגל של אוזיל/די מאריה/רונאלדו/בייל/מודריץ/אלונסו.

הוא אכן מבשל לא מעט, בטח אם לוקחים בחשבון שהוא חלוץ. כבר אמרתי שיש לו יכולת מסירה וקריאת משחק נפלאה, אבל לא הרבה מעבר לזה.

לעזאזל, השחקן הכי חשוב של ריאל בעונות האחרונות היה צ'אבי אלונסו, ולמעט עמודת המסירות ועמודת הקילומטרז' למשחק זה לא התבטא אפילו לשניה בסטטיסטיקה.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#23 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎16/09/2014‏, ‎02:10

לפחות חצי מהשערים שלו מגיעים אחרי בישולים מדהימים לרגל של אוזיל/די מאריה/רונאלדו/בייל/מודריץ/אלונסו.

הוא אכן מבשל לא מעט, בטח אם לוקחים בחשבון שהוא חלוץ. כבר אמרתי שיש לו יכולת מסירה וקריאת משחק נפלאה, אבל לא הרבה מעבר לזה.

לעזאזל, השחקן הכי חשוב של ריאל בעונות האחרונות היה צ'אבי אלונסו, ולמעט עמודת המסירות ועמודת הקילומטרז' למשחק זה לא התבטא אפילו לשניה בסטטיסטיקה.

אלונסו קשר אחורי, הוא לא אמור בכלל להבקיע ולבשל (אולי פה ושם בישולים)

אבל בנזמה הוא חלוץ חוד. צריך להבקיע. אסור לו להחמיץ כמו החמצה נגד אתלטיקו לפני יומיים-שלוש.

ההחמצה הזאת (ועוד איבוד כדור במצב של 1 על 1) עלתה לנו כנראה בהפסד הזה. שזה הפסד קריטי ברמות.

קח לדוגמא ליגת אלופות שנה שעברה.

לא זוכר בדיוק לפני הרבע גמר (שאלקה? לא רמה) - אבל עד הרבע גמר - הוא לא הבקיע נגד דורטמונד, הבקיע מול שער ריק נגד באיירן (מיקום, סבבה, אבל דחיקה מול שער ריק) ובגמר לא עשה כלום.

-

תמונה שפורסמה

#24 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎16/09/2014‏, ‎05:13

לא הכל בכדורגל זה סטטיסטיקה, אבל כל מה שטענת על בנזמה - הסטטיסטיקה טוענת אחרת.

אני גם חושב שהשחקן החשוב של ריאל באמת היה אלונסו ולא די מריה כמו שכולם אומרים.
אני אפילו חושב שאם אלונסו היה נשאר ריאל הייתה יותר יציבה ואלגנטית עם קרוס במקום די מריה.
השחקן החשוב באמת שהלך הוא אלונסו ולא די מריה, לדעתי.

#25 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎16/09/2014‏, ‎22:56

אלונסו קשר אחורי, הוא לא אמור בכלל להבקיע ולבשל (אולי פה ושם בישולים)

אבל בנזמה הוא חלוץ חוד. צריך להבקיע. אסור לו להחמיץ כמו החמצה נגד אתלטיקו לפני יומיים-שלוש.

ההחמצה הזאת (ועוד איבוד כדור במצב של 1 על 1) עלתה לנו כנראה בהפסד הזה. שזה הפסד קריטי ברמות.

קח לדוגמא ליגת אלופות שנה שעברה.

לא זוכר בדיוק לפני הרבע גמר (שאלקה? לא רמה) - אבל עד הרבע גמר - הוא לא הבקיע נגד דורטמונד, הבקיע מול שער ריק נגד באיירן (מיקום, סבבה, אבל דחיקה מול שער ריק) ובגמר לא עשה כלום.

אוקיי ו...? מה שאמרת לא סותר את הטענה שלי (ואגב, איכות של קשר אחורי כן יכולה להתבטא בסטטיסטיקה, לדוגמה, יאיא טורה).

מסכים איתך שבנזמה הוא לא חלוץ חוד, נקודה.

לא הכל בכדורגל זה סטטיסטיקה, אבל כל מה שטענת על בנזמה - הסטטיסטיקה טוענת אחרת.

אני גם חושב שהשחקן החשוב של ריאל באמת היה אלונסו ולא די מריה כמו שכולם אומרים.
אני אפילו חושב שאם אלונסו היה נשאר ריאל הייתה יותר יציבה ואלגנטית עם קרוס במקום די מריה.
השחקן החשוב באמת שהלך הוא אלונסו ולא די מריה, לדעתי.

די כבר, שחרר. בנזמה לא ראוי להיות חלוץ פותח בריאל.

מה זה גם אתה חושב? כל פרשן ראוי יודע שהשחקן הכי חשוב של ריאל בעונות האחרונות הוא אלונסו, די מאריה היה רק הדובדבן שבקצפת, הליטוש האחרון.

כל השיטה של ריאל מדריד נבנתה על אלונסו, וזה ברור לכל אחד שעוקב אחרי הקבוצה.

- סטיבן רייט.

#26 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎17/09/2014‏, ‎01:31

חחחחחחחחח איך אתם מתעלמים מהמספרים של רונאלדו.. יעני בלעדיו באמת נראה לכם שריאל היו לוקחים את האלופות?

#27 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎17/09/2014‏, ‎08:28

ראוי או לא ראוי מבחינתך, יש סטטיסטיקה שאומרת שהוא סופר ראוי. אגב, לא רק הסטטיסטיקה, אני לא חושב שחלוץ אחר היה מתאים את עצמו לרונאלדו ובייל כמו בנזמה.
הסטטיסטיקה שמראה שהוא החלוץ הכי פורע של ריאל מבחינת שערים... כן כן, יותר מרונאלדו השמן וראול.

#28 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎17/09/2014‏, ‎18:37

לא, הוא לא ראוי, כי האופי שלו מחורבן. אין לי ספק שמבחינת כישרון נטו הוא מספיק טוב בשביל להיות חלוץ פותח.

ולא, הוא לא החלוץ הכי פורה של ריאל, די סטפנו ופושקש היו פוריים הרבה יותר ממנו...

אורפז, ברור שרונאלדו סופר חשוב, אבל אם תוציא אותו מריאל, הקבוצה תמשיך לשחק באותה שיטה פחות או יותר, במיוחד כשיש את בייל.

ברגע שאלונסו יצא, כל השיטה של ריאל השתנתה ואין מנהיג אמיתי במרכז המגרש (מודריץ וקרוס אמורים להיות כאלו, והם כנראה יצליחו בסופו של דבר, אבל אלונסו יש רק אחד).

- סטיבן רייט.

#29 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎20/09/2014‏, ‎23:40

וואו, איזו גוליאדה הייתה היום בריאזור, 8-2 לריאל על דפורטיבו לה קורוניה!

שערים מדהימים אחד אחד.

ראוי לציין את השער הראשון של רונאלדו שהוא שער שכל כולו אתלטיות טהורה, אין עוד שחקנים בעולם שיכולים להבקיע כך, את השער המעלף של חמאס רודריגז ואת השער הפסיכי של צ'יצה.

אביחי, המשחק היום הוא הדוגמה המושלמת לכך שהסטטיסטיקה משקרת.

אומנם בנזמה בישל היום פעמיים אך חוץ מזה היה גולם מוחלט. יתרה מזו, ברגע שבייל עבר לשחק בעמדת החלוץ הוא הבקיע צמד בזק קליל ויפייפה.

הנה ציטוט מפורום אחר שממחיש את גודל השקר:

בנזמה נותן פס שווה ערך למסירה של איקר לראמוס שיתחיל התקפה -> חאמס מפציץ לחיבורים מ20 מטר -> בנזמה גמר את המשחק.

מישהו בלה קורוניה לחץ על המשולש בשלט והוציא את השוער בלי סיבה -> בנזמה נופל מרוב התרגשות -> בנזמה גומר את המשחק.

בייל משחק כחלוץ דקה וחצי ומבקיע צמד בשתי נגיעות. צ'יצ'ריטו סתם בועט מכל מצב ובורחים לו שני שערים. אבל קארים מביא ערך מוסף - הוא בורח לדגל הקרן, עוזר להנעת הכדור ותורם תרומה גדולה לכריסטיאנו, כי ההיגיון אומר שכריסטיאנו טוב יותר כשמסביבו משחקים אפסים ולכן בנזמה טוב לנו. הלדר פושטיגה הצרפתי רק בלי משחק הראש.

אני אחזור על זה שוב:

קארים בנזמה לא ראוי להיות חלוץ פותח בהרכב של ריאל מדריד. לכל היותר בספסל.

וזה לא בגלל חוסר בכישרון או אינטלגנצית משחק, אלא בגלל אופי לא ספורטיבי בעליל.

• eliav1993 ו kob317 אוהבים את זה

- סטיבן רייט.

#30 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎04:38

איזה חלוץ אתה חושב יתאים לריאל ספארק?

#31 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎06:19

צ'יצ'ריטו אמנם קטן ולא שמן דבה כמו בנזמה, אבל הוא יכול לשחרר בעיטות נורא חזקות.

אני מקווה שהוא יקבל יותר דקות ביום שלישי.

וגם איזה יופי שאתלטיקו "מצב נייח" מדריד איבדו נקודות.

מצד אחד כל הכבוד שהם עלו על איזה שיטה להבקיע כל כך הרבה שערים ממצבים נייחים,

מצד שני, זה כבר נהיה ממש אבל ממש דוחה.. החיפוש המתמיד אחר פאול ואז לשלוח את כל הג'ירפות לרחבה ולקוות לגול מאיזה נגיחה..

-

תמונה שפורסמה

#32 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎10:48

קצת פטתי לבקר קבוצה שלא מפסיקה לנצח את ריאל.

#33 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎17:55

וזה פתטי לסנג'ר על החלוץ שבגללו ריאל הפסידה לאתלטיקו (כן, בגללו. רונאלדו סידר לו שני מצבים מושלמים, ואיכשהו בנזמה אפילו לא הצליח להוציא מהם קרן).

איזה חלוץ מתאים לריאל במקום בנזמה? אוהו, יש לא מעט כאלו.

סתם ככה מישהו שעלה לי בראש זה קבאני מפ.ס.ז', שהוא חלוץ מהיר בטירוף עם יכולת לשחק גם באגפים במקרה הצורך והנעת כדור לא רעה בכלל, ויכול גם להפעיל לחץ על הכדור.

וזה בלי לחשוב על הרשימה של חלוצי הטופ העולמי שהם בגדר פנטזיה כמו אגוארו, רוני, פלקאו, סוארז ועוד ועוד...

- סטיבן רייט.

#34 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎18:21

וזה פתטי לסנג'ר על החלוץ שבגללו ריאל הפסידה לאתלטיקו (כן, בגללו. רונאלדו סידר לו שני מצבים מושלמים, ואיכשהו בנזמה אפילו לא הצליח להוציא מהם קרן).

סתם ככה מישהו שעלה לי בראש זה קבאני מפ.ס.ז', שהוא חלוץ מהיר בטירוף עם יכולת לשחק גם באגפים במקרה הצורך והנעת כדור לא רעה בכלל, ויכול גם להפעיל לחץ על הכדור.

וזה בלי לחשוב על הרשימה של חלוצי הטופ העולמי שהם בגדר פנטזיה כמו אגוארו, רוני, פלקאו, סוארז ועוד ועוד...

באמת, קבאני?! אגוארגו? רוני!?!?@#?@!#  על סוארז אני מסכים, הוא באמת לא פחות ממדהים.

אבל רוני!? אתה רציני? השחקן הכי אוברייטד בעולם, ספסל לא מגיע לו בריאל...

זלאטן עדיף על כל מי שכתבת.

ספארקי אתה מצחיק, אתה רק אומר שהסטטיסטיקה משקרת (שאני מסכים בערך) אבל על רונאלדו אתה רק אומר תראו את המספרים שלו....

טאנדר,

שבארסה עשתה טיקי טקה אמרתם זה משעמם כמה אפשר לראות נצחונות כאלה, שאתלתיקו מנצחת אתכם במצב נייד אתם אומרים כמה אפשר לראות  נצחונות כאלה,

איך אתה רוצה שהם ינצחו? טכני?

קבוצה שמשחקת בסדר לגמרי, וסופסוף מישהו מציל קצת את הליגה הספרדית מ"ריאל/בארסה" מגיע להם ח"ח.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#35 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎19:46

באמת, קבאני?! אגוארגו? רוני!?!?@#?@!#  על סוארז אני מסכים, הוא באמת לא פחות ממדהים.

אבל רוני!? אתה רציני? השחקן הכי אוברייטד בעולם, ספסל לא מגיע לו בריאל...

זלאטן עדיף על כל מי שכתבת.

ספארקי אתה מצחיק, אתה רק אומר שהסטטיסטיקה משקרת (שאני מסכים בערך) אבל על רונאלדו אתה רק אומר תראו את המספרים שלו....

טאנדר,

שבארסה עשתה טיקי טקה אמרתם זה משעמם כמה אפשר לראות נצחונות כאלה, שאתלתיקו מנצחת אתכם במצב נייד אתם אומרים כמה אפשר לראות  נצחונות כאלה,

איך אתה רוצה שהם ינצחו? טכני?

קבוצה שמשחקת בסדר לגמרי, וסופסוף מישהו מציל קצת את הליגה הספרדית מ"ריאל/בארסה" מגיע להם ח"ח.

וואו, איזו תגובה מוזרה...

כל אחד מהחלוצים כאן הוא מהטופ של הטופ העולמי, אני לא מבין מה אתה רוצה...

רוני עדיף על בנזמה פי מיליון, גם אחרי העונה הנוראית וגם אם הוא עדיין אוברייטד. אין כאן בכלל מקום להשוואה, אני לא מאמין שאמרת את זה.

כן, זלאטן עדיף עליהם, החלוץ הטוב בעולם, אבל הוא לא מתאים לריאל כ"כ. חוץ מזה, אמרתי שיש עוד ועוד.

חוץ מזה, זה די ברור שאתה לא רואה משחקים של ריאל בקביעות, בנזמה הוא פח זבל מהלך. לא סתם בסקרים של המארקה והאס רוב האוהדים אמרו שהשינוי הראשון שהם היו עושים בהרכב הוא להוריד את בנזמה לספסל.

מה יצאת עליי ככה? חחחחח

אתה גם מוציא את האמירות שלי מההקשר שלהן. אי אפשר להסתמך אך ורק על סטטיסטיקה כשבאים לבחון שחקן, צריך גם לראות בעיניים ולראות את היכולת שלו ממש.

תראה למשל את השער הראשון של רונאלדו אתמול, שער נפלא שהובקע בזכות אתלטיות וטכניקת קפיצה מטורפת שאין לאף שחקן כדורגל בעולם, וזאת לעומת ה"בישולים" דרדלה של בנזמה.

הסטטיסטיקה של בנזמה משקרת כי כמו שהיה אפשר לראות אתמול, הוא פשוט מסר את הכדור אחורה וחאמס עשה ממנו גול ענק לבד, ואחר כך הכלומניק איבד את הכדור ברשלנות ורק בזכות רונאלדו שעט על הכדור הוא זכה לרשום עוד בישול על הנייר.

בקשר לאתלטיקו, מגיע להם כל הכבוד על הנחישות ועל ההקרבה, אבל יש גבול למשחק האגרסיבי. כמעט בכל משחק הם זוכים ל2-3 צהובים, כאשר מול ריאל הם קיבלו משהו כמו 7 צהובים! וזה משהו שחוזר על עצמו.

זו לא סתם אגרסיביות כמו שיש בליגה האנגלית, אלא משחק מלוכלך של ממש עם הקנטות, דחיפות, מרפקים וכדומה. זה לגיטימי עד גבול מסוים, ואתלטיקו עברה אותו ממזמן כשהיא משחקת כך בכל משחק.

זה לא מוריד מהכבוד וההערכה שלי אליהם על היכולת המצוינת עם ההקרבה וכוח הרצון האדיר.

ולפני שמישהו יצא עליי, כן, אני מודע לכך שפפה משחק בריאל, וכן, זה מפריע לי.

- סטיבן רייט.

#36 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎21:55

חס וחלילה לא יצאתי עליך, אני פשוט לא מסכים איתך,

אין ספק שאני לא רואה מספיק משחקים של ריאל, אבל בנזמה חלוץ מעולה, ואני לא חושב שהבעיה היא אצלו...

כן הגול של רונאלדו מאה אחוז אתלטיות....

סתם בשביל הקטע אז מה עם הקהל חושב, אתה אומר את זה לאוהד ביתר "הקהל חושב" חחחח הקהל טיפש,

מצטער, אבל הקהל אידיוט (לא רק של ריאל, של 99% מהקבוצות)

קסיאס עד לפני שנה וחצי היה השוער הטוב בעולם ועכשיו הם לא רוצים אותו שוער שני? אתה מסכים ששוער לא הופך להיות גרוע,

בטח לא שוער כמו קסיאס, החדר הלבשה עושה את שלו, הבוז שהוא מקבל עושה את שלו, החוסר אמונה מהמאמן (שהתחיל עם מוריניו ) עושה את שלו.

בקשר ל7 צהובים, מצידי שיוציאו 11, אל תבין לא נכון, אני כתבתי לא פעם אחת שאני נגד אלימות במשחקים,

אני חושב שסתם בשביל הקטע, האגרסיביות של פפה גרועה יותר מהביס של סוארז, (כתבתי את זה במונדיאל)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#37 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎22:07

זלאטן החלוץ הכי טוב בעולם כבר לפחות איזה 5 שנים. שחקן מדהים מדהים מדהים שרק בגלל שאין לו אלופות, ושהוא נולד בשבדיה לא ייזכר בטופ של החלוצים בהיסטוריה (טוב, אולי לאופי שלו גם יש חלק בעניין). ועם כל זה, הוא לא מתאים לריאל. שלא יהיה ספק, הוא יביא להם תארים לדעתי, כמו שהוא הביא בכל מקום שהוא דרך בו, אבל הוא עדיין לא מתאים אליהם.

#38 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎22:50

חס וחלילה לא יצאתי עליך, אני פשוט לא מסכים איתך,

אין ספק שאני לא רואה מספיק משחקים של ריאל, אבל בנזמה חלוץ מעולה, ואני לא חושב שהבעיה היא אצלו...

כן הגול של רונאלדו מאה אחוז אתלטיות....

סתם בשביל הקטע אז מה עם הקהל חושב, אתה אומר את זה לאוהד ביתר "הקהל חושב" חחחח הקהל טיפש,

מצטער, אבל הקהל אידיוט (לא רק של ריאל, של 99% מהקבוצות)

קסיאס עד לפני שנה וחצי היה השוער הטוב בעולם ועכשיו הם לא רוצים אותו שוער שני? אתה מסכים ששוער לא הופך להיות גרוע,

בטח לא שוער כמו קסיאס, החדר הלבשה עושה את שלו, הבוז שהוא מקבל עושה את שלו, החוסר אמונה מהמאמן (שהתחיל עם מוריניו ) עושה את שלו.

בקשר ל7 צהובים, מצידי שיוציאו 11, אל תבין לא נכון, אני כתבתי לא פעם אחת שאני נגד אלימות במשחקים,

אני חושב שסתם בשביל הקטע, האגרסיביות של פפה גרועה יותר מהביס של סוארז, (כתבתי את זה במונדיאל)

אתה יכול לא להסכים איתי, סבבה, הבעיה היא שאתה לא יכול להגיד שרוני לא מתאים אפילו לספסל של ריאל, זה כמו שתגיד שג'ורדן היה עוד סתם שחקן כדורסל טוב.

זכותך לחשוב שהוא אוברייטד (אגב, גם אני חושב ככה), אבל יש גבול. עדיין מדובר על חלוץ מהטופ העולמי שברור שהוא טוב פי כמה וכמה מבנזמה ובעיקר מדובר על לוחם שלא יוותר לרגע.

דווקא במשחק הנוראי של מנצ'סטר היום זה בלט  - בגולים שמנצ'סטר ספגה אפשר לראות את רוני מתרגז, צועק על אחרים ומעודד את כולם להמשיך, ואפילו באחד מהגולים של לסטר רואים אותו רץ באמוק עד הרחבה שלו ומנסה בכל שארית כוחו לחטוף את הכדור. זה משהו שאני מאוד מאוד מעריך, במיוחד אצל שחקן סופר כישרוני כמוהו שלא מוותר לעצמו.

וזה משהו שבחיים, אבל בחיים, לא תראה מבנזמה. הוא סופר אדיש, אפאטי, מנותק מהמתרחש במגרש ובאופן כללי לא בעל אופי ספורטיבי. יש לו כישרון, כבר אמרתי את זה, אבל כישרון לבד לא מספיק.

אגב, רונאלדו בתחילת דרכו היה כמו בנזמה מבחינת ההשקעה בהגנה ובלחץ, אבל עם הזמן הוא התחיל להשקיע יותר ולתת עוד יותר מעצמו עד שהפך למפלצת שהוא היום.

אצל בנזמה אין שום שיפור בנושא הזה, הוא נשאר אותו גוש בשר אדיש כמו לפני חמש שנים.

אם אתה רוצה לדעת עוד, לך לפורומים של ריאל בארץ ותקרא מה הם חושבים על בנזמה. כמעט כולם ללא יוצא מן הכלל לא סובלים אותו ומייחלים לשינוי בעמדת החלוץ.

ולגבי קסיאס - כן, שוער יכול לרדת ברמה משמעותית. זה קרה לבופון, זה קרה לצ'ך וזה קרה לקסיאס. ההבדל הוא שבופון וצ'ך הצליחו להתאושש ולחזור לעצמם יחסית מהר, ולעומתם קסיאס עדיין לא עשה זאת, והפערים הגופניים רק הולכים ומעמיקים. הוא אף פעם לא היה מספיק חזק פיזית וגבוה בשביל להיות שוער פותח, אבל הוא חיפה על זה עם רפלקסים אדירים וקריאת משחק מעולה, וכרגע הוא מתקשה יותר ויותר להצליח להסתיר את החסרונות שלו.

הבוז שהוא מקבל מגיע לו, לצערי הרב. הבן אדם פילג את חדר ההלבשה לבדו... אי אפשר להיות קפטן וסמל בקבוצה ולהדליף לתקשורת במקביל...

- סטיבן רייט.

#39 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎23:42

פחחח, באמת?

קודם כל רד מהעץ

דבר שני "לא מפסיקה לנצח את ריאל"?

רק שנה שעברה ניצחנו אותם בגמר פאקינג ליגת אלופות + השפלנו להם את החריץ בחצי גמר הגביע (5-0 בכללי? לא זוכר)

אז בליגה הם ניצחו אותנו, וגם לקחו לנו את הסופר קאפ. כל הכבוד להם, מכובד.

לא לבקר אותם? למה לא?

כשמוריניו ניצח את ברצלונה בליגת האלופות, בחצי גמר, כשאימן את אינטר - הוא לא קיבל ביקורות? קיבל. והוא באמת שיחק מגעיל.

זה לא משנה כי הוא ניצח? מותר לבקר ומותר להגיד את הדברים האלה.

-

תמונה שפורסמה

#40 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎22/09/2014‏, ‎10:10

פחחח, באמת?

קודם כל רד מהעץ

דבר שני "לא מפסיקה לנצח את ריאל"?

רק שנה שעברה ניצחנו אותם בגמר פאקינג ליגת אלופות + השפלנו להם את החריץ בחצי גמר הגביע (5-0 בכללי? לא זוכר)

אז בליגה הם ניצחו אותנו, וגם לקחו לנו את הסופר קאפ. כל הכבוד להם, מכובד.

לא לבקר אותם? למה לא?

כשמוריניו ניצח את ברצלונה בליגת האלופות, בחצי גמר, כשאימן את אינטר - הוא לא קיבל ביקורות? קיבל. והוא באמת שיחק מגעיל.

זה לא משנה כי הוא ניצח? מותר לבקר ומותר להגיד את הדברים האלה.

לא לבקר אותם כי להם אין את רונאלדו, בייל, אלונסו, מודריץ, די מריה, קרוס, ראמוס, בנזמה, חאמס... שכחתי מישהו?
כשיש ל סוג מסוים של שחקנים אתה צריך להוציא מהם הכל דרך היכולות שלהם. וזה היכולות שלהם - לשחק אגריסיבי בהגנה עם קו הגנה נמוך ו2 קווים של צפופים של 4.
הם לא מוציאים 100 מיליון כל קיץ על שחקן אחד.

מוריניו ניצח את ברצלונה עם כדורגל יפהפה. ביקורות אני לא זוכר שהוא קיבל מאנשים שמבינים כדורגל, להיפך.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים