עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

הרב עובדיה: להציל גוי בשבת - בעיה הלכתית

• אנא התחבר בכדי להגיב
134 תגובות לנושא זה

#21 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:02

לפני שאתה בוחר לקרוא לרב עובדיה גזען, תסתכל על החברה הישראלית כולה.
היא נוטפת מגזענות, עד היום יש עניין עדתי, מזרחיים, אשכנזים, אתיופים שקוראים להם כושים, אפילו לא במודע שזה מעליב את רובם.

את זה לא ראיתי שאתה מבקר אף פעם.
דוראל, אתה מובל אחרי התקשורת, אתה אפילו לא מודע כמה זה משפיע עליך.

כי זה באמת מעניין אותך, הייתי מצפה ממך שתלמד את העניין לעומק, ולא להגיד אני צודק - רב עובדיה טועה.

בסופו של דבר בני אדם יעשו מה שמרגיש להם נכון.
לא משנה מי צודק או לא.

צודק, אז למה לבוא בטענות למחבלים הרצחנים שרוצחים בשם דת האסילאם? קודם כל נלמד את הדברים לעומק, למה הם רוצחים אנשים חפים מפשע, אחרי כך נבקר אותם.
אתה מבין מה הכוונה שלי? אותו דבר יכולים להגיד לך לגבי דברים אחרים שאתה לא מסכים איתם, מ"תורת האבולוציה" (שקראת לה גיבובי שטויות, למרות שאני בספק אם אתה יודע אפילו פסיק עליה, ולא, אני לא אתאיסט ואני לא מאמין בתורת האבולוציה) עד כת ה"סייטניולוגיה" ששנינו לא מזמן ירדנו עליה פה, אנחנו לא מכירים אותה לעומק אבל זה לא מונע מאיתנו לבקר את מנהיגיה שחולבים כסף מאנשים. ושוב הביקורת שלי הייתה כלפי עובדיה.

וזה שיש בחברה הישראלית גזענות, לא נותן לגיטימציה לרב העובדיה להיות גזען.

ולגבי התקשורת, רק שטופי מוח משתמשים בסיסמאות העלובות האלה, אתה אומר לי שאני מושפע מהתקשורת (ואגב אני ממש לא ויש לי ביקורת על התקשורת ואני לוקח כמעט כל דבר שאני קורא בה בעירבון מוגבל), אבל רואים בבירור שאתה מושפע מכל מיני קיצוניים וגם לא קיצוניים שמטיפים נגד התקשורת, אין דבר נדוש יותר בהווי הישראלי היום מלהתנגח בתקשורת, אז לפחות אל תגיד שאתה לא מושפע.
  • Geralt of Rivia אוהב את זה

#22 rotembal

rotembal

Oh by the way which one's pink

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:04

מסתירים ממך את העובדה שהפשיעה בקרב הזרים נמוכה הרבה יותר מאשר בקרב הישראלים, ומה שגורם לפשע של חלקם (כמו מה שגורם לפשע של הישראלים בדרום ת"א) הוא לא המוצא שלהם, אלא העוני שלהם והאיזור המסוכן שבו הם חיים.

ממש לא אכפת לי ממה זה נובע.
הם לא שייכים לכאן ובקצב הזה כל ת"א תהפוך לסודן. וכנראה רק אז יהיה אכפת לך
ולא, אני לא אומר את זה מגזענות, אלא מדאגה למדינה
  • dorel310 אוהב את זה

#23 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:06

מסתירים ממך את העובדה שהפשיעה בקרב הזרים נמוכה הרבה יותר מאשר בקרב הישראלים, ומה שגורם לפשע של חלקם (כמו מה שגורם לפשע של הישראלים בדרום ת"א) הוא לא המוצא שלהם, אלא העוני שלהם והאיזור המסוכן שבו הם חיים.

אני מסכים, גם הדרך שבה הסתננו לכאן היא לא חוקית, הם היו נחשבים פליטים רק אם היה להם גבול עם ישראל וגם אז היו צריכים להיות במחנה פליטים כמו שכל מדינה אחרת עושה.

#24 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:09

המדינה צריכה לקבוע נהלים שהיא תקבל לכאן רק פליטים ותמנע הסתננות של מהגרי עבודה. המדינה מסרבת לעשות את זה.
לא אכפת לך ממה זה נובע, אבל המיתוס ש"הסודנים הביאו לכאן פשיעה" מבחינה עובדתית זהו מיתוס בלבד. בשכונות שבהם הם חיים תמיד הייתה פשיעה בגלל העוני, ולפי דו"ח של הכנסת הפשיעה של המסתננים היא נמוכה הרבה יותר ביחס לפשיעה הכללית, והיא בירידה מתמדת: http://www.knesset.g.../pdf/m02625.pdf

#25 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:12

אני לא אמרתי (!!!!!!!!!) שהם הביאו פשיעה! אני רק אומר שהם מעלים אותה בצורה דרסטית!
אין לי בעיה לקבל עובדים זרים, אבל רק מעט או כאלה שיש להם הון פיזי ואנושי... אבל כמה שאמרת, למדינה לא אכפת ואנחנו נשלם על כך עוד כמה שנים...

#26 Lightning

Lightning

In Relation to Animals, all Humans Are Nazis

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:12

כי אין לכם מושג בתורה ובעולמה, כמו לדוגמא רותם.

שהוא הצהיר על זה שהוא אתאיסט, אז איך הוא יכול בכלל לשפוט?
תראו איך הוא מדבר, גם לאויבים שלי לא הייתי מדבר ככה, כולו מושפע מתקשורת שמחפשת דם.

יואו מה זה קשור? תהיה פעם אחת ענייני ותתייחס לנושא, מי שהוציא את הפסק הלכה הזה הוא הרב עובדיה לא התקשורת. אני מבקר אותו בגלל ההתבטאויות המבישות שלו ופסקי ההלכה ההזויים שלו, לא בגלל ש"התקשורת אומרת לי". הנה עוד דוגמא לפסק הלכה מביש: http://news.nana10.c...rticleID=752408

חחחח אני לא זוכר אפילו פעם אחת שלקליפס הייתה הודעה בוגרת, אז אפילו אל תנסה(:
הוא כנראה המשתמש הכי ילדותי בפורום.

בקשר לרב, אם הדברים לא הוצאו מהקשרם (ויכול להיות שכן, התקשורת שונאת חרדים ובצדק),
אז כל שנותר לנו הוא לאחל לרב התקף לב ביום ראשון, ושרק רופא גוי יהיה לצידו.
אם הרופא הגוי יחליט להציל אותו או לא... זו החלטה שלו.
מה גם שברור לכולם שהרב הזה זקן מת, המח של מלא בצמר גפן וזה יכול להסביר את הנאציזם שיצא מהפה שלו.
  • rotembal אוהב את זה
תמונה שפורסמה

#27 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:13

חחח יא גנב, זה היה בתגובות של הכתבה :)
  • Lightning אוהב את זה

#28 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:15

תראו איך הוא מדבר, גם לאויבים שלי לא הייתי מדבר ככה, כולו מושפע מתקשורת שמחפשת דם.

יואו מה זה קשור? תהיה פעם אחת ענייני ותתייחס לנושא, מי שהוציא את הפסק הלכה הזה הוא הרב עובדיה לא התקשורת. אני מבקר אותו בגלל ההתבטאויות המבישות שלו ופסקי ההלכה ההזויים שלו, לא בגלל ש"התקשורת אומרת לי". הנה עוד דוגמא לפסק הלכה מביש: http://news.nana10.c...rticleID=752408

בקשר לרב, אם הדברים לא הוצאו מהקשרם (ויכול להיות שכן, התקשורת שונאת חרדים ובצדק),
מה גם שברור לכולם שהרב הזה זקן מת, המח של מלא בצמר גפן וזה יכול להסביר את הנאציזם שיצא מהפה שלו.

אל תגזים, הוא לא נאצי והוא לא רצח אף אחד, שמור על פרופרציות. אני גם לא מאחל לו התקף לב, רק שיפתח קצת את הראש ויבין שגם גויים בני אדם ולא פחות ממנו.
  • smooki אוהב את זה

#29 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:16

אני ממש מת על הטיעון הזה של "אז למה כשמישהו אחר עושה, אז אתה לא אומר כלום" זה פשוט תחתית החבית של הטיעונים המפגרים. מה, אם נהג מאחוריך נכנס בך אז זה בסדר, כי זה קורה אלפי פעמים בשבוע? ומה, לא תכעס עליו כי גם אחרים נהגים מחורבנים כמוהו? גם מאה בני זונות לא מכשירים בן זונה אחד.
לפי ה"טיעון" הזה אין לנו זכות להתלונן על שום דבר רע, אלא אם כן הוא תקדימי. יותר מזה, עלינו להשלים בהכנעה עם כל חטא, כיוון שהוא לא תופעה חדשה, ולא טרחנו למחות על הפעמים הקודמות.
אני ממש מבקש מכל אלו שמשתמשים ברטוריקה הזו להתאמץ ולחשוב על טיעונים קצת יותר מעמיקים ומשכנעים, כי התגובות שלהם עילגות מדי.
  • smooki אוהב את זה

1h9roi.gif

#30 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:17

אני לא אמרתי (!!!!!!!!!) שהם הביאו פשיעה! אני רק אומר שהם מעלים אותה בצורה דרסטית!
אין לי בעיה לקבל עובדים זרים, אבל רק מעט או כאלה שיש להם הון פיזי ואנושי... אבל כמה שאמרת, למדינה לא אכפת ואנחנו נשלם על כך עוד כמה שנים...

חבל שהעובדות לא לטובתך (אתה מוזמן לעיין בדו"ח שפרסמה הכנסת בעניין.
אם הם העלו את הפשיעה, איך זה הגיוני שיחס הפשיעה שלהם ביחס לאוכלוסיה הכללית הוא נמוך יותר? אם נתחשב בכך שרובם עניים ואינם משכילים בקשר לאוכלוסיה הכללית, אז הפשיעה של הזרים היא נמוכה אפילו בהרבה.
כל האשמה שלהם בפשיעה יוצאת דופן או שהגבירו את הפשיעה היא לא יותר משנאת זרים לא רציונלית.

#31 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:17

היא נוטפת מגזענות, עד היום יש עניין עדתי, מזרחיים, אשכנזים, אתיופים שקוראים להם כושים, אפילו לא במודע שזה מעליב את רובם.

כי זה באמת מעניין אותך, הייתי מצפה ממך שתלמד את העניין לעומק, ולא להגיד אני צודק - רב עובדיה טועה.

לא משנה מי צודק או לא.

צודק, אז למה לבוא בטענות למחבלים הרצחנים שרוצחים בשם דת האסילאם? קודם כל נלמד את הדברים לעומק, למה הם רוצחים אנשים חפים מפשע, אחרי כך נבקר אותם.
אתה מבין מה הכוונה שלי? אותו דבר יכולים להגיד לך לגבי דברים אחרים שאתה לא מסכים איתם, מ"תורת האבולוציה" (שקראת לה גיבובי שטויות, למרות שאני בספק אם אתה יודע אפילו פסיק עליה, ולא, אני לא אתאיסט ואני לא מאמין בתורת האבולוציה) עד כת ה"סייטניולוגיה" ששנינו לא מזמן ירדנו עליה פה, אנחנו לא מכירים אותה לעומק אבל זה לא מונע מאיתנו לבקר את מנהיגיה שחולבים כסף מאנשים. ושוב הביקורת שלי הייתה כלפי עובדיה.

ולגבי התקשורת, רק שטופי מוח משתמשים בסיסמאות העלובות האלה, אתה אומר לי שאני מושפע מהתקשורת (ואגב אני ממש לא ויש לי ביקורת על התקשורת ואני לוקח כמעט כל דבר שאני קורא בה בעירבון מוגבל), אבל רואים בבירור שאתה מושפע מכל מיני קיצוניים שמטיפים נגד התקשורת, אין דבר נדוש יותר בהווי הישראלי היום מלהתנגח בתקשורת, אז לפחות אל תגיד שאתה לא מושפע.

האמת? שלמדתי על אבולוציה, וזה בדיוק הדוגמא שנתתי.
לפני שקראתי לה שטויות למדתי אותה והשוואתי אותה עם חוכמה מהתורה.

חחחח לגביי סיינטולוגיה לא צריך ללמוד אותה לעומק בשביל לראות שזה חרטא וגניבת כספים.
לא הייתי קורא לזה דת בכלל...אתה יודע, זה אדם כמוני כמוך כתב אותה, כמה דמויות של חייזרים וכאלה ועשה מיליונים חח

לגבי התקשורת, אני הכי לא מושפע ממנה...למעשה לא ראיתי חדשות או קראתי לפחות שנה וחצי.
על הכתבה שהבאת נכנסתי רק בגלל שהבאת אותה לכאן, סביר להניח שלא הייתי נתקל בה.

תמיד היה לי דעה משל עצמי, לא נסחפתי אחר דעה של מישהו אחר מעולם, לשמחתי יש לי הגיון בריא.

#32 Lightning

Lightning

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:18

חחח יא גנב, זה היה בתגובות של הכתבה :)

חחחח נכון. הוספתי לזה פאן אישי.

אל תגזים, הוא לא נאצי והוא לא רצח אף אחד, שמור על פרופרציות. אני גם לא מאחל לו התקף לב, רק שיפתח קצת את הראש ויבין שגם גויים בני אדם ולא פחות ממנו.

הדעות שלו מזכירות מאוד את הדעות של הנאצים. העם היהודי הוא העם הנאור וכו וכו...
הקטע שהוא עושה לנו יחצ ככ רע בעולם הזה שמישהו צריך לסתום לו את הפה כבר. הערות כאלו לא באות בחשבון,
בייחוד כשמודבר בעם כשכל פעם אומרים עליו משהו רע מתלונן על אנטישמיות. (אם אתה גר בבית מזכוכית אל תזרוק אבנים וכו וכו)
  • rotembal אוהב את זה
תמונה שפורסמה

#33 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:21

חבל שהעובדות לא לטובתך (אתה מוזמן לעיין בדו"ח שפרסמה הכנסת בעניין.
אם הם העלו את הפשיעה, איך זה הגיוני שיחס הפשיעה שלהם ביחס לאוכלוסיה הכללית הוא נמוך יותר? אם נתחשב בכך שרובם עניים ואינם משכילים בקשר לאוכלוסיה הכללית, אז הפשיעה של הזרים היא נמוכה אפילו בהרבה.
כל האשמה שלהם בפשיעה יוצאת דופן או שהגבירו את הפשיעה היא לא יותר משנאת זרים לא רציונלית.

סתם שאלה. יצא לך להסתובב הרבה זמן בדרום ת"א ברגל בלילה?

#34 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:21

נו, תראו מי הגיע...ברק.
זה שאיחל בפורום לילדה בת 15 למות ואמר לה שההורים שלה בטח שונאים אותה.

אידיוט, לפני שאתה בא לבקר מישהו, לא משנה מי...תסתכל על עצמך.
אני הלא בוגר? באמת? חח
  • smooki אוהב את זה

#35 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:22

לא משנה מי צודק או לא.

ולגבי התקשורת, רק שטופי מוח משתמשים בסיסמאות העלובות האלה, אתה אומר לי שאני מושפע מהתקשורת (ואגב אני ממש לא ויש לי ביקורת על התקשורת ואני לוקח כמעט כל דבר שאני קורא בה בעירבון מוגבל), אבל רואים בבירור שאתה מושפע מכל מיני קיצוניים שמטיפים נגד התקשורת, אין דבר נדוש יותר בהווי הישראלי היום מלהתנגח בתקשורת, אז לפחות אל תגיד שאתה לא מושפע.

האמת? שלמדתי על אבולוציה, וזה בדיוק הדוגמא שנתתי.
לפני שקראתי לה שטויות למדתי אותה והשוואתי אותה עם חוכמה מהתורה.

חחחח לגביי סיינטולוגיה לא צריך ללמוד אותה לעומק בשביל לראות שזה חרטא וגניבת כספים.
לא הייתי קורא לזה דת בכלל...אתה יודע, זה אדם כמוני כמוך כתב אותה, כמה דמויות של חייזרים וכאלה ועשה מיליונים חח

לגבי התקשורת, אני הכי לא מושפע ממנה...למעשה לא ראיתי חדשות או קראתי לפחות שנה וחצי.
על הכתבה שהבאת נכנסתי רק בגלל שהבאת אותה לכאן, סביר להניח שלא הייתי נתקל בה.

תמיד היה לי דעה משל עצמי, לא נסחפתי אחר דעה של מישהו אחר מעולם, לשמחתי יש לי הגיון בריא.

סלח לי, אבל אני מאוד סקפטי שלמדת לעומק את תורת האבולוציה.

ולא צריך לקרוא לעומק כדי להבין שהרב עובדיה הוא גזען, אמנם בשם הדת, אבל גזען, מבחינתי אמונה לא מצדיקה גזענות, הרי אתה לא תצדיק את הגזענות באיסלאם או בנצרות נגד יהודים נכון? אתה מצדיק נגד גויים כי אתה מאמין ביהדות והרב עובדיה הוא רב בכיר. אגב אני לא בור מוחלט ביהדות למרות מה שאתה מנסה לצייר.

תקרא שוב, לא אמרתי שאתה מושפע מהתקשורת, אתה מושפע מאלה שמטיפים נגדה, רואים את זה לפי הסיסמאות שלך שנאמרו ע"י הרבה לפניך.
  • Geralt of Rivia אוהב את זה

#36 Lightning

Lightning

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:23

נו, תראו מי הגיע...ברק.
זה שאיחל בפורום לילדה בת 15 למות ואמר לה שההורים שלה בטח שונאים אותה.

אידיוט, לפני שאתה בא לבקר מישהו, לא משנה מי...תסתכל על עצמך.
אני הלא בוגר? באמת? חח

נו באמת, אתה לא יכול להוציא מילה שלך מבלי שייצא ממנה קול של ליצן חחחח
הכי הצחיק אותי באשכול:

גם לאחיין שלי בן ה-3 יש היגיון בריא. אני גם די בטוח שהוא כבר קרא יותר ספרים ממך. (אגב, לנקד לך את ההודעות שלי?)
תמונה שפורסמה

#37 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:26

חחחחחח דוראל, יא אח! מתי אתה בא לבקר שוב? :)

אגב אילן, סתם שתדע שכל העובדים הזרים גורמים להעלאת מיסים... סתם שתדע.

#38 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:28

אם יש לו היגיון בריא זה טוב, מבורך...כמו רוב בני האדם.
אתה למשל לא כזה, ככה שאני מפרגן לאחיין שלך, לפחות הוא לא יצא כמוך :)

לא יתן לי הרבה להתנגח איתך, אין בך תוכן, אף פעם לא היה.

#39 Geralt of Rivia

Geralt of Rivia

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,147 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:34

חח ואני חשבתי שזה יהיה אשכול יבש בלי תגובות... בינתיים הוא אחד החריפים שיצא לי לקרוא בזמן האחרון.
Posted Image

#40 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2012‏, ‎17:35

חח ואני חשבתי שזה יהיה אשכול יבש בלי תגובות... בינתיים הוא אחד החריפים שיצא לי לקרוא בזמן האחרון.

אשכול דת ללא תגובות? BITCH PLEASE! :)

4 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 4 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים