עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

בקשה להבאת טרול למשתמש Heisenberg

• אנא התחבר בכדי להגיב
22 תגובות לנושא זה

#21 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎21/04/2012‏, ‎17:28

אז הוא לא רוצה לתקן את עצמו ונחמד לו שהתרגומים שלו הם חרא, אז אולי הוא בכל זאת מנסה להשתפר?

איך זה בדיוק מסתדר?

אולי אם היית מצטט את כל מה שכתבתי כולל הסוגריים, היית מבין איך זה מסתדר.
בקיצור, טרול או לא טרול, מה זה משנה בכלל?
אתה רוצה להתעלם ממנו? אני בטוח שיש במערכת אפשרות לא להציג הודעות של משתמש ספציפי.

ולהתעלם מההודעות שלו לא יעזור כשבכל אשכול שהוא פותח מגיבים מיליון איש ורבים איתו.

לא הבנתי, אתה מאשים אותו בזה שאתם מתנהגים כמו ילדים בני 10?
הוא מגיב בציניות כי ככה אתם מגיבים לכל הודעה שלו.
  • novo00 אוהב את זה
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#22 P O P

P O P

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 154 הודעות

נכתב ב- ‎24/04/2012‏, ‎17:45

אהבתי את האשכול הזה...באמת מעניין פה כמו שכבר ציינתי.

הומר האמת מגיע לך. הוא מעצבן אותך ולכן מגיע לך. עצם העובדה שהוא מצליח בכלל לעורר אותך משלוותך ולפתוח אשכול מיוחד לבקשה רקבשביל לדרוש באן עבור מישהוא זה בזוי ומגעיל.
אילו הוא היה צריך לקבל טרול או איך שאתם לא קוראים לזה הוא היה מקבל. הוא לא מקבל כנראה שלא מגיע לו. לפתוח אשכול בשביל פשוט מוכיח את עניות דעתך.
אני מציע לך פשוט להפסיק להגיב לדברים שהוא מפרסם, פשוט כך. אתה רואה אשכול מהייזנבר אל תכנס, תעבור ליד אני מניח שגם כשאנשים מקללים אותך ברחוב אתה לא הולך ישר למשטרה או מנסה להחזיר חלילה? צריך להיות חכם ולא צודק.
וצר לי גם בצדק נכשלתת אני ראיתי את כל הויכוחים האלה מהצד ונהניתי מכל רגע מהתסיסה הזאת. ממש סיפקתם לי ריגושים שלא היו לי מאז כיתה ט'. ריבים על שטויות וקריאות גנאי לכל עבר. ואתה הומר משחק תפקיד חשוב בכל המהומה וממשיך.
גם אתה מתסיס עינינים ועונה בצורה מגעילה. מנסה להרגיז את הייסנברג. אבל כשהוא מרגיז אותך אתה פותח אשכולות. אז או שתפסיק להיות פחדן ותתחיל לשחק את המשחק שאתה המצאת כאן. או שפשוט כמו שאמרתי קודם תעבור ליד ותתעלם. אם יש לך בעיה איתו ספיציפית יש בשביל זה הודעות אישיות תפטרו את זה כמו ילדים גדולים לא זכור לי שQSUB.ORG זה פורום גנון.
אני בטוח שהרבה מאוד פה יסכימו איתי ואני לא נוקד פה עמדה עבור אף אחד. שני הצדדים מתנהגים בצורה לא הולמת לפורום הזה ואילו אני הייתי מנהל הייתי מעיף את הראשון שקורה לשני "אידיוט" או "מפגר". שמות גנאי מתאמים לכיתה ט'.

תמונה שפורסמה

#23 Geralt of Rivia

Geralt of Rivia

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,147 הודעות

נכתב ב- ‎24/04/2012‏, ‎22:35

...
  • HomerSimpson אוהב את זה
Posted Image

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים