עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול ספאם

• אנא התחבר בכדי להגיב
51343 תגובות לנושא זה

#39901 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:01

דוראל, רונאלדו רק אמר שהוא עצוב וניפחו את כל הסיפור הזה מעבר לכל הפרופורציות ההגיוניות, שלא נדבר על וואן וספורט 5 העלובים שכבר הכינו רשימות לקבוצות עתידיות. להקיא עליהם.

הכרזה עדיין מצחיקה אותי, ואם כל הסיפור הזה כמו שזה נראה כרגע זה בגלל השכר שלו אז רק מוכיח כמה הוא בנאדם קטן ומפונק.

#39902 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:01

הלםםםםם

דוראל, צודק, בדיוק כמו רוני.
עצוב מה שנהיה מהכדורגלנים היום.
לפחות הוא מספק את הסחורה על המגרש כמו גדול. 150 שערים ב149 משחקים לא בא ברגל.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#39903 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:02

דוראל, רונאלדו רק אמר שהוא עצוב וניפחו את כל הסיפור הזה מעבר לכל הפרופורציות ההגיוניות, שלא נדבר על וואן וספורט 5 העלובים שכבר הכינו רשימות לקבוצות עתידיות. להקיא עליהם.

הכרזה עדיין מצחיקה אותי, ואם כל הסיפור הזה כמו שזה נראה כרגע זה בגלל השכר שלו אז רק מוכיח כמה הוא בנאדם קטן ומפונק.

ובכל זאת, הכדורגלן הכי טוב בעולם.

#39904 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:05

אין כאן קשר ליכולות שלו כשחקן, הטקטיקת משא ומתן העלובה הזה ומשיכת התשומת לב עם אי חגיגת השער וגם לספר לתקשורת שהוא עצוב פטתית בעיני.

ואגב אני חושב שמסי כדורגלן טוב ממנו.

#39905 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:07

עזבו אתכם שטויות, אין על אלירן עטר :wub:

#39906 charge

charge

LOOK AT MY BANK ACCOUNT

• רשומים
  • 2,902 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:11

צריך לעשות סטופ לחרא הזה ולעשות הגבלות על שכר הבן זונה כולה בועט בכדור
  • dorel310 ו הנסיך המדליק אוהבים את זה
תמונה שפורסמה

#39907 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:13

אין כאן קשר ליכולות שלו כשחקן, הטקטיקת משא ומתן העלובה הזה ומשיכת התשומת לב עם אי חגיגת השער וגם לספר לתקשורת שהוא עצוב פטתית בעיני.

אני נהנה מהמשחק שלו, לא אכפת לי מה הסוכן שלו אמר לעשות, את מי הוא מזיין, וכמה כסף הוא מקבל מהבנק המרכזי של מדריד.

אם אתה מדבר על יכולות טכניות נטו, ולא מבחינת מנטליות, אז אין שום ספק שרונאלדו לפחות שחקן יותר שלם ממנו. למסי יש יכולת כדרור בלתי רגילה, אבל לרונאלדו יש את כל היכולות הדרושות לשחקן התקפה ברמה המקסימלית, ולכן מבחינתי הוא שחקן כדורגל יותר טוב ממנו.מה גם, שרונאלדו הראה יכולת מדהימה גם בליגה האנגלית(30 שערים, רק תיירי הנרי הגיע לאותו מספר אם אני לא טועה בתקופת הפריימרליג), ויהיה קשה לי לומר שמסי יצליח לבצע את הדריבלים שלו מול קבוצות הפריימרליג באותה צורה שהוא עושה נגד קבוצות הליגה הספרדית.יאללה דיון רונאלדו VS מסי.

#39908 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:13

פייייייייייייייי!
אני חושב שפרינגלס שמנת בצל זה החטיף הכי טעים על כדור הארץ.

#39909 HomerSimpson

HomerSimpson

!Simpsons did it

• מתרגמי רשת
  • 2,149 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:16

אני חייב לנסות מתישהו את פרינגלס פיצה.
בינתיים, מהטעמים שאני מכיר, שמנת בצל לגמרי לוקח :o

תמונה שפורסמה

#39910 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:18

היי, מדברים פה על דברים רציניים.

#39911 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:18

טעמתי פיצה, לא להיט בכלל.
שמנת בצל לוקח את כולם :-)

#39912 HomerSimpson

HomerSimpson

!Simpsons did it

• מתרגמי רשת
  • 2,149 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:19

יואו, זוכרים? :o
http://www.qsubs.net...showtopic=53137
http://www.qsubs.net...showtopic=53266
  • Lightning אוהב את זה

תמונה שפורסמה

#39913 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:19

הרגיל הכי להיט.
ורונאלדו > מסי.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#39914 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:21

אני נהנה מהמשחק שלו, לא אכפת לי מה הסוכן שלו אמר לעשות, את מי הוא מזיין, וכמה כסף הוא מקבל מהבנק המרכזי של מדריד.

אם אתה מדבר על יכולות טכניות נטו, ולא מבחינת מנטליות, אז אין שום ספק שרונאלדו לפחות שחקן יותר שלם ממנו. למסי יש יכולת כדרור בלתי רגילה, אבל לרונאלדו יש את כל היכולות הדרושות לשחקן התקפה ברמה המקסימלית, ולכן מבחינתי הוא שחקן כדורגל יותר טוב ממנו.מה גם, שרונאלדו הראה יכולת מדהימה גם בליגה האנגלית(30 שערים, רק תיירי הנרי הגיע לאותו מספר אם אני לא טועה בתקופת הפריימרליג), ויהיה קשה לי לומר שמסי יצליח לבצע את הדריבלים שלו מול קבוצות הפריימרליג באותה צורה שהוא עושה נגד קבוצות הליגה הספרדית.יאללה דיון רונאלדו VS מסי.

גם לי לא אכפת לגבי האופי או השטויות האלה.

אבל אני דווקא לא נהנה מהמשחק של רונאלדו, הכל אצלו בנוי על אתלטיות, ודווקא בכדורגל זה לא מלהיב אותי בכלל. הבנאדם בדריבל לא מסוגל לעבור שחקן, שים לב שכל פעם שהוא מנסה לעשות את הפריצות שלו מהצד אם זה לא במהירות חוטפים את הכדור בקלות,או שהוא מרים כדור סתמי שלא מגיע לשום מקום. אין ספק שמדובר בספורטאי גדול, אבל לא מדובר בגאון כדורגל ולטעמי האישית לא מדובר בשחקן שתאווה לעיניים לראות אותו.
מסי לא השחקן האהוב עליי, אבל אני מעדיף שחקנים חכמים ואלגנטים שיש להם קסם ברגליים, וראיית משחק ברמה גבוהה. דווקא לדעתי יש שחקנים יותר חכמים ואלגנטים ממסי, אבל עדיין אתה רואה שמדובר בשחקן עם קסם ברגליים שלא נראה לפני זה, עם טאצ' שיכול לעשות דברים מדהימים שלדעתי רונאלדו לא מסוגל לעשות. לדעתי האישית הרבה יותר כיף לראות אותו מרונאלדו.

#39915 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:24

הו, תראו. כבר יש לזה השפעות. נראה לי זו הפעם השנייה מאז שהצטרפתי לפה שאני רואה את לוציפר 'אומר' משהו.

תרשום YOSEPH בחיפוש ותהנה :)

#39916 HomerSimpson

HomerSimpson

!Simpsons did it

• מתרגמי רשת
  • 2,149 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:34

כעת משקלי הוא כ-69 ק"ג.

חי חי חי

תמונה שפורסמה

#39917 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:37

גם לי לא אכפת לגבי האופי או השטויות האלה.

אבל אני דווקא לא נהנה מהמשחק של רונאלדו, הכל אצלו בנוי על אתלטיות, ודווקא בכדורגל זה לא מלהיב אותי בכלל. הבנאדם בדריבל לא מסוגל לעבור שחקן, שים לב שכל פעם שהוא מנסה לעשות את הפריצות שלו מהצד אם זה לא במהירות חוטפים את הכדור בקלות,או שהוא מרים כדור סתמי שלא מגיע לשום מקום. אין ספק שמדובר בספורטאי גדול, אבל לא מדובר בגאון כדור ולטעמי האישית לא מדובר בשחקן שתאווה לעיניים לראות אותו.
מסי לא השחקן האהוב עליי, אבל אני מעדיף שחקנים חכמים ואלגנטים שיש להם קסם ברגליים, וראיית משחק ברמה גבוהה. דווקא לדעתי יש שחקנים יותר חכמים ואלגנטים ממסי, אבל עדיין אתה רואה שמדובר בשחקן עם קסם ברגליים שלא נראה לפני זה, עם טאצ' שיכול לעשות דברים מדהימים שלדעתי רונאלדו לא מסוגל לעשות. לדעתי האישית הרבה יותר כיף לראות אותו מרונאלדו.

א) נתחיל מהסוף, אין שום סיכוי בעולם שרונאלדו היה מגיע לרמות שהגיע ללא הבנת משחק ברמה גבוהה, נקודה.
יוסיין בולט, שהוא יותר חזק ויותר מהיר מרונאלדו, ובאופן כללי הרבה יותר אתלט ממנו. יכול להיות ברמה של ההוא? אין סיכוי. כדי להגיע לרמות האלה זקוקים להבנת וקריאת משחק ברמה הגבוהה ביותר שיש. מתנגדיו של רונאלדו אומרים שרוב הגולים שלו הם נגיחות או מול שוער, כאילו יש לזה פואנטה. זה רחוק מלהיות פשוט כמו שזה נראה.

ב) רונאלדו הוא גם לא השחקן האהוב עליי. אלא ססק פברגאס(של ארסנל, לא המעאפן של ברצלונה) ומיד אחריו ג'ק ווילשר(שלא נגע בכדור שנה). אבל גם אם רונאלדו לא עובר שחקנים כמו מסי, ולא עושה דברים קסומים כמוהו, אני עדיין נהנה מהמשחק שלו יותר. לא מצאתי דרך יותר טובה להסביר את המשחק שלו מאשר במילה 'עוצמתי'. המשחק שלו פשוט עוצמתי. זה תענוג לראות את רונאלדו קופץ לנגיחה, כמו הגול הראשון במשחק האחרון נגד בארסה בקאמפ נואו. עם כל המהירות המדהימה והפיזיות הוא נכנס לתוך הכדור ופשוט תוקע את זה ברשת. לואלדס נותר רק לראות את הכדור תקוע בשער שלו. אישית, אני נהנה יותר מלראות פעולה כזאת מאשר עוד גול של מסי בו הוא חותך לאמצע ובועט לפינה הרחוקה.

#39918 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎20:42

תכלס רונאלדו אוכל את מסי.
פשוט שונאים את האופי שלו, לכן הוא לא מקבל את אותה הערכה בתקשורת ובקהל.

מה באמת יודעים על מסי חוץ מזה שהוא שחקן ענק? כלום.

#39919 rotembal

rotembal

Oh by the way which one's pink

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎21:03

ולמה אתה אמור לדעת משהו עליו? אתה הבעלים שלו?

#39920 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2012‏, ‎21:13

אני רק אומר שהוא לא דמות מעניינת.
ספורטאי גדול, אולי יותר מכולם, אבל אם יש לו צד רע, זה לא מגיע לתקשורת, כאילו הוא קדוש.

גם אם באמת זה הכל עניין של כסף אין ספק שזה מגיע לו.
סוחב לבד על הגב את ריאל.

ומסי? באמת בלי צ'אבי ואנייסטה לא היה מגיע למספרים האלה.
הוא לא מנהיג.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים