עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#361 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎16/05/2016‏, ‎17:30

שניר לקחת את מה שכתבתי כאילו כתבתי את זה עליך, ממש לא. אני כותב את זה כנגד התקשורת ואוהדי הליגה שהתגייסו השנה נגדנו. עכשיו, אני מבין שזה יותר פופולארי להיות נגד השולטת, וכנראה שגם אני הייתי בעד ב"ש השנה אם נגיד חס וחלילה הייתי אוהד חיפה, אבל זה ממש ברמה מגמתית שכולם מנסים להפיל אותנו ולחכות לזמן שנקרוס.

אני חושב שאתה אחד היחידים בארץ שיגיד שבית"ר שיחקה יותר טוב ממכבי לאורך העונה, לראיה ה23 נקודות הפרש שיש לנו ממכם. לכם היה פליאוף חלש אבל גם לנו, הפער הוא פחות יותר כזה בינינו. הניצחון שלכם בבלומפילד היה לא יותר מנס, ויכול לקרות פעם ב10 משחקים, ועובדה שבמשחק הבא שהפסדתם לנו (ה3-2) היה צריך להיגמר ב5-0 לנו.

בנוגע לעניין טב"ח וההוצאת חוץ, קצת נמאס לי לחזור על דברים אבל כמו שספארקי אמר - המון קבוצות עושות ועוד יעשו מהלכים דומים לזה, ההבדל הוא שאנחנו כבשנו. אם הייתם מכירים אותי במשחקי כדורגל (בבלומפילד ובשכונה) הייתם יודעים שאני כנראה אחד האנשים הכי הוגנים והכי מתפשרים בעולם, לא שזה דבר כזה חיובי אבל עדיין, ואני גם התביישתי שהוא עשה את זה. אבל מפה ועד העליהום המפגר הזה שעשו עליו ועל הקבוצה שלנו, כשאשכרה כל משחק מבזבזים נגדנו לפחות עשרים דקות (אתם בכלל קולטים מה הנתון הזה אומר??), עושים הצגות ובעצם מנסים להוציא נקודות בכל דרך מסריחה אבל חוקית שיש. אז למה שאנחנו נמשיך לסבול את זה? במועדון שמו קו ברור שלא עוצרים משחק אלא אם שופט מורה לכך וזה מה שקרה. קצת נמאס לעסוק בעניין הזה.

#362 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎16/05/2016‏, ‎20:14

רק כדי לחדד את הנקודה הראשונה של אורפז - זה לגיטימי לחלוטין שאוהדי היריבות, ואפילו הקבוצות רוצות בכישלון של מכבי. זה הגיוני וקורה בכל העולם. (זה שיצאו מכאן מפרופורציה זה נושא אחר. גם פתיחת רגליים זה קו אדום).

מה שלא לגיטימי זה שההתאחדות, המנהלת, בית הדין וגם התקשורת, כולם יוצאים כנגד מכבי. זה מביש, הזוי ולא קורה בשום מקום תקין בעולם.
נכון, תמיד יש כלי תקשורת מוטים בצורה כזו או אחרת, אבל לא נתקלתי אף פעם בהטיה חד משמעית כנגד קבוצה אחת מכל כלי התקשורת.

אף פעם לא נתקלתי בבית דין והתאחדות שפועלים בעקביות כדי לדפוק קבוצה אחת.

אורפז, היה לנו פלייאוף חלש, אבל אנחנו עדיין במקום הראשון בצבירת נקודות בפלייאוף...

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#363 y2k27

y2k27

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 244 הודעות

נכתב ב- ‎16/05/2016‏, ‎20:20

רק כדי לחדד את הנקודה הראשונה של אורפז - זה לגיטימי לחלוטין שאוהדי היריבות, ואפילו הקבוצות רוצות בכישלון של מכבי. זה הגיוני וקורה בכל העולם. (זה שיצאו מכאן מפרופורציה זה נושא אחר. גם פתיחת רגליים זה קו אדום).

מה שלא לגיטימי זה שההתאחדות, המנהלת, בית הדין וגם התקשורת, כולם יוצאים כנגד מכבי. זה מביש, הזוי ולא קורה בשום מקום תקין בעולם.
נכון, תמיד יש כלי תקשורת מוטים בצורה כזו או אחרת, אבל לא נתקלתי אף פעם בהטיה חד משמעית כנגד קבוצה אחד מכל כלי התקשורת.

אף פעם לא נתקלתי בבית דין והתאחדות שפועלים בעקביות כדי לדפוק קבוצה אחת.

אורפז, היה לנו פלייאוף חלש, אבל אנחנו עדיין במקום הראשון בצבירת נקודות בפלייאוף...

נכון זה שקוף אחינו

אבל כמו שכתבתי גורדי וגולדהר לא מונעים מפוליטיקה ועסקנות

לכן כל העימותים בין מכבי להתאחדות ובתי הדין 

זה ימשך ולא נגמר והגיע הזמן

יום אחד כל הצבועים יודו למכבי על זה 

לגבי התקשורת זה מובן

הם מעוניינים באלופה חדשה מאלפי סיבות ברורות

שאתה בטופ כולם אחריך

#364 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/05/2016‏, ‎22:05

צ'ח, ושב"ש (קבוצה שרצה לאליפות) מבזבזת זמן מדקה 4 נגד קבוצה שמשתזפת ושהיא כבר ניצחה 3 פעמים העונה לא תגיד כלום?

מצטער, אבל אם להוציא את הפליאוף העליון הקבוצה ששיחקה את הכדורגל הכי שמח בארץ הייתה בית"ר.

בזבזה. השאלה אם בית"ר או מכבי חיפה היו עושים העונה את אותו הדבר, כשהם נגד מכבי תל אביב במאבק על האליפות.

אני מהמר שכן. זה מלחמה אין ספק, אבל עדיין... תבין תהבדל בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע.

אני חושב שמצפים ממועדון שתאכלס הכי גדול בארץ, הכי עשיר וכנראה גם הכי חזק להתנהג בהתהאם לרמה שלו.

הם מתנהגים כמו חבורת ילדים שלא לקחו אליפות בחיים. תאמין לי שאני שונא את סכנין, כי לא משנה שהם צעקו " באר שבע",

עצם קיומה הוא נגד הקיום של המדינה (אבל עזוב את זה, זה דיון פוליטי שלא נכנס אליו), אבל עדיין מה שמכבי עשו זה פשוט ביזיון ולא לרמה של אלופת המדינה (ואין פה קשר לסכנין בכלל).

זה פשוט גורם לך לחשוב שהיא תעשה הכל כדי לנצח, כל מהלך לא ספורטיבי, ובוא נהיה רגע כנים, בזבוזי זמן כבר נהיה חלק מהכדורגל.

ואני לא מסכים איתך ידידי

הגיע הזמן שיעצרו את התופעה הבזוייה שנקראת בזבוז זמן

דבר שלעיתים גוזל אף 20 דקות מהמשחק תלוי בקבוצה 

אני תומך בטל בן חיים ובגישה שמכבי נוקטת 

בתור צופה אני מעוניין להנות מהמשחק 90 דקות

לא 70 דקות + הצגות

אותה הטענה יש לי בתור צופה כנגד אתלטיקו מדריד

שם במשחקים סויימים הנפילות קרנות הוצאות חוץ והצגות גנבו לעיתים יור מ 15-20 דקות

חוקי (רק כי פיפא עוצמת עין) אבל מאוד מסריח

אז אל תצפה שכל משחק זה יקרה ואנחנו נילחם נגד השעון

כשקבוצות מודעות שהם יקבלו תוספת שלא קרובה אפילו במעט לזמן שהם גנבו ביודעין

אני אעדיף 20 דקות של בזבוזי זמן על המשחק המסריח של טל בן חיים.

ואל תשווה. כשאתה רואה משחק של אתלטיקו מול באיירן אתה אומר לעצמך "מה לעזאזל אתלטיקו עושה בליגת האלופות".

אתם הולכים רחוק, ב"ש העבירה פה ושם זמן, זה לא משחקיות קבועה שלה. היא משחקת אדיש הרבה פעמים, זה כן, אבל לא מסכים שהיא מורחת כמו שנאמר פה.

תחשוב שוב, אתה עושה את זה עוד 3 4 פעמים, אף אחד לא מבזבז נגדך.

פייר, בתור אוהד שאני רואה מישהו מורח זמן קושר נעליים מלא פעמים יצא לי לצעוק לדסה "כוסאמא שלו תוציא ת'חוץ ושחק"

ודבר אחרון, אחי תסתכל על המשחק, הוא לא היה מוכן לטב"ח, הוא הוציא, אבוקסיס מסמן לו שב שב שב, הוא יושב, הלוואי שהגול הזה היה שווה 2.

• Sparkles ו y2k27 אוהבים את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#365 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2016‏, ‎13:45

שניר לקחת את מה שכתבתי כאילו כתבתי את זה עליך, ממש לא. אני כותב את זה כנגד התקשורת ואוהדי הליגה שהתגייסו השנה נגדנו. עכשיו, אני מבין שזה יותר פופולארי להיות נגד השולטת, וכנראה שגם אני הייתי בעד ב"ש השנה אם נגיד חס וחלילה הייתי אוהד חיפה, אבל זה ממש ברמה מגמתית שכולם מנסים להפיל אותנו ולחכות לזמן שנקרוס.

אני חושב שאתה אחד היחידים בארץ שיגיד שבית"ר שיחקה יותר טוב ממכבי לאורך העונה, לראיה ה23 נקודות הפרש שיש לנו ממכם. לכם היה פליאוף חלש אבל גם לנו, הפער הוא פחות יותר כזה בינינו. הניצחון שלכם בבלומפילד היה לא יותר מנס, ויכול לקרות פעם ב10 משחקים, ועובדה שבמשחק הבא שהפסדתם לנו (ה3-2) היה צריך להיגמר ב5-0 לנו.

בנוגע לעניין טב"ח וההוצאת חוץ, קצת נמאס לי לחזור על דברים אבל כמו שספארקי אמר - המון קבוצות עושות ועוד יעשו מהלכים דומים לזה, ההבדל הוא שאנחנו כבשנו. אם הייתם מכירים אותי במשחקי כדורגל (בבלומפילד ובשכונה) הייתם יודעים שאני כנראה אחד האנשים הכי הוגנים והכי מתפשרים בעולם, לא שזה דבר כזה חיובי אבל עדיין, ואני גם התביישתי שהוא עשה את זה. אבל מפה ועד העליהום המפגר הזה שעשו עליו ועל הקבוצה שלנו, כשאשכרה כל משחק מבזבזים נגדנו לפחות עשרים דקות (אתם בכלל קולטים מה הנתון הזה אומר??), עושים הצגות ובעצם מנסים להוציא נקודות בכל דרך מסריחה אבל חוקית שיש. אז למה שאנחנו נמשיך לסבול את זה? במועדון שמו קו ברור שלא עוצרים משחק אלא אם שופט מורה לכך וזה מה שקרה. קצת נמאס לעסוק בעניין הזה.

לא אמרתי ששיחקנו כדורגל טוב יותר, כתבתי כדורגל שמח יותר. שנה שעברה הייתם אלופים והסכמת שביתר מציגה תצוגות כדורגל ענקיות.

בקשר ל23 הפרש, אני מסכים שאתם יותר טובים וכו', וכל מה שאמרת אמת, אבל זה ה23 נקודות, ב"ש לא שיחקה כדורגל, יש לה איזה 5 ניצחונות בדקה 97.

באה למרוח זמן נגדכם ולא חסר עוד דברים על צורת המשחק שלה, ויש לה אליפות.

וצ'ך, רק עכשיו שמתי לב לציטוט שלך, כתבת שאם ביתר הייתה במקום הזה אם הייתי בעד? אז לא, חס וחלילה.

להזכיר לך בזמנו שהבאנו לגוטמן התקף לב! על זה שהוא משחק סגור ומבזבז זמן שאנחנו במקום הראשון, הבנאדם עד היום לא סובל ביתר ממה שעשינו לו, חבל שלא פרש לגמרי מהמקצוע.

מהות בית"רית זה כדורגל התקפי ושמח, קונטרה לעשירות, אוהד ביתר לא רואה את עצמו נחות משום קבוצה במשחק נתון, לחשוב שאתה עדיין אימפריה, זה ביתרי בעיניי, כל השבוע לפחד מהמשחק ושיש שריקה להגיד בא לי לתת להם 4.

כמו שלא ידעת מה זה מכביזם (ובגלל זה באת אליהם בטענות על החוץ הטיפשי הזה) אני מבין שאתה לא יודע מה זה בית"רי אם אתה אומר שאני בעד לבזבז זמן.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#366 y2k27

y2k27

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 244 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2016‏, ‎14:13

צ'ח, ושב"ש (קבוצה שרצה לאליפות) מבזבזת זמן מדקה 4 נגד קבוצה שמשתזפת ושהיא כבר ניצחה 3 פעמים העונה לא תגיד כלום?

מצטער, אבל אם להוציא את הפליאוף העליון הקבוצה ששיחקה את הכדורגל הכי שמח בארץ הייתה בית"ר.

בזבזה. השאלה אם בית"ר או מכבי חיפה היו עושים העונה את אותו הדבר, כשהם נגד מכבי תל אביב במאבק על האליפות.

אני מהמר שכן. זה מלחמה אין ספק, אבל עדיין... תבין תהבדל בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע.

אני חושב שמצפים ממועדון שתאכלס הכי גדול בארץ, הכי עשיר וכנראה גם הכי חזק להתנהג בהתהאם לרמה שלו.

הם מתנהגים כמו חבורת ילדים שלא לקחו אליפות בחיים. תאמין לי שאני שונא את סכנין, כי לא משנה שהם צעקו " באר שבע",

עצם קיומה הוא נגד הקיום של המדינה (אבל עזוב את זה, זה דיון פוליטי שלא נכנס אליו), אבל עדיין מה שמכבי עשו זה פשוט ביזיון ולא לרמה של אלופת המדינה (ואין פה קשר לסכנין בכלל).

זה פשוט גורם לך לחשוב שהיא תעשה הכל כדי לנצח, כל מהלך לא ספורטיבי, ובוא נהיה רגע כנים, בזבוזי זמן כבר נהיה חלק מהכדורגל.

ואני לא מסכים איתך ידידי

לא 70 דקות + הצגות

ואל תשווה. כשאתה רואה משחק של אתלטיקו מול באיירן אתה אומר לעצמך "מה לעזאזל אתלטיקו עושה בליגת האלופות".

אתם הולכים רחוק, ב"ש העבירה פה ושם זמן, זה לא משחקיות קבועה שלה. היא משחקת אדיש הרבה פעמים, זה כן, אבל לא מסכים שהיא מורחת כמו שנאמר פה.

פייר, בתור אוהד שאני רואה מישהו מורח זמן קושר נעליים מלא פעמים יצא לי לצעוק לדסה "כוסאמא שלו תוציא ת'חוץ ושחק"

ודבר אחרון, אחי תסתכל על המשחק, הוא לא היה מוכן לטב"ח, הוא הוציא, אבוקסיס מסמן לו שב שב שב, הוא יושב, הלוואי שהגול הזה היה שווה 2.

אהאה חזק אתה 

אני משתגע מדסה בקטע הזה 

זה מטריף אותי  נחמד שעוד מישהו שם לב

כי זו מחלה רעה אצלו

#367 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2016‏, ‎15:36

ואני לא מסכים איתך ידידי

לא 70 דקות + הצגות

אהאה חזק אתה 

אני משתגע מדסה בקטע הזה 

זה מטריף אותי  נחמד שעוד מישהו שם לב

כי זו מחלה רעה אצלו

פשוט הוא צעיר, בעוד כמה זמן  שהוא כבר יבין שהוא כוכב זה יבוא לו לבד.

אין מה לעשות, חלק גדול מהקהל מחנך את שחקני הכדורגל ומעצב אותם בדברים האלה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#368 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2016‏, ‎22:20

דסה זה בערך השחקן הכי ספורטיבי שראיתי בחיי. שימו לב איך הוא כל פעם מוותר, לוחץ ידיים גם אחרי ריבים וגליצ'ים מסוכנים ובאופן כללי שחקן הוגן בצורה יוצאת דופן.

שניר, אני בהחלט מסכים שבית"ר שיחקה כדורגל יותר שמח ממכבי השנה, ויש לזה סיבה אחת מאוד פשוטה - מכבי מגיע למשחקים במטרה לנצח ולא משנה מה, קבוצות באות נגד מכבי לא להפסיד ולא משנה מה. ברגע ששתי הדברים האלה מתנגשים, נוצר איזשהו לחץ תמידי על הקבוצה לספק גולים ולהוביל. עכשיו מצד אחד זה גורם לשליחה של הרבה שחקנים קדימה (ובאופן טבעי הקבוצה השנייה מתבנקרת כנגד זה) ויצירת מצבים טובה, אבל מצד שני הכדורגל הוא יותר תכלס, פחות כדורגל שמח, פחות מהלכים מעניינים ויותר כמו מכונה. הלוואי שקבוצות היו משחקות נגדנו פתוח, תהיה בטוח שכל אחת שתבוא ככה נגדנו תקבל 5.

#369 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎20/05/2016‏, ‎16:10

http://sport1.maariv....il/כתבה/174984

בדיוק הגועל נפש שאני מדבר עליו. ללכת למאמן יריב (אחרי שקיללתם את סבתא ואימא שלו ואיחלתם לו סרטן סופני) ולהחנן אליו שלא יפתח רגליים.

מי שטיפה מכיר את אבוקסיס יודע שהוא האחרון שיפתח רגליים, וניצחון על ב"ש יתן לו שום טוב לעונה הבאה וגם רמז עבה לזה שהוא יכול לקחת כל קבוצה, אז אין סיבה בעולם שיפתח רגליים. זה לא רק לצאת פתטיים וחנפנים, אלא גם טיפשים.

אני לא בעד לצעוק קריאות עידוד לקבוצות יריבות (כמו שסכנין וחיפה עשו) אבל בחייאת... זה לא פחות גרוע.

#370 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎20/05/2016‏, ‎16:25

בחייאת, בגלל ששני אוהדים (שהם לא באמת אוהדי מכבי, אלא פוזאיסטים) הלכו אליו אתה מלכלך על קהל שלם?

חחח

- סטיבן רייט.

#371 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎20/05/2016‏, ‎16:30

האמת, בפוסט שכתבתי כתוב שהם התחילו להתסיס עוד מזמן. זה רק חלק מזה.

וכמה אוהדים כבר ציפית שילכו אליו? או כמה באמת יכניס הביתה.

אני לא חושב שאפשר להכחיש את זה שמתרחש פה משהו לא ספורטיבי ומגעיל.

למה ללכלך אבל? זה בסך הכל מה שאוהדים עושים.

#372 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎20/05/2016‏, ‎16:40

מה להתסיס מזמן, מה? בגלל שכמה מפגרים קיללו אותו בסמס? בחייך.

תראה את התמונה, ערסים מפגרים עם כובע באמצע הלילה ולאקוסט. חחחחח, אם זה מי שמייצג את מכבי אני פורש.

- סטיבן רייט.

#373 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎20/05/2016‏, ‎19:42

תראה את התמונה, ערסים מפגרים עם כובע באמצע הלילה ולאקוסט. חחחחח, אם זה מי שמייצג את מכבי אני פורש.

הגרעין של האולטראס בכל הקבוצות כאלה, אצלנו מצלמים פשוט רק אותם.

כאילו האולטראס של ב"ש ביום יום בסטאז' בסורוקה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#374 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎20/05/2016‏, ‎19:50

הגרעין של האולטראס בכל הקבוצות כאלה, אצלנו מצלמים פשוט רק אותם.

כאילו האולטראס של ב"ש ביום יום בסטאז' בסורוקה

אבל אלה לא האולטראס. אלה החבר'ה של אורי משיח הדביל.

חבורת דבילים שחושבים שיש להם איזשהי השפעה מעבר ל20-30 איש שהם.

אני יודע שהגרעין של האולטראס בכל קבוצה הם לא בדיוק אנשי היי טק. אבל הם לא ערסי צעצוע כאלה.

- סטיבן רייט.

#375 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎20/05/2016‏, ‎22:33

סכנין תפסיד, זה הכי ברור בעולם, יאאאאאאאאאאאלה מכבי, רק תביאו לנו את הגביע!!
גאה בקבוצה הזו בשנים של ים תארים ורגעים מרגשים, לא אהיה אוהד הצלחות מגעיל, בטוב וברע תומך תמיד, שנה הבאה חוזרים חזקים יותר.

#376 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎20/05/2016‏, ‎23:17

ברור שסכנין תפסיד. גם אם הם יעלו מתוך כוונה לנצח את ב"ש, הם סיימו את העונה וזה לא ישנה כלום מול ב"ש.

אבל קניתי כרטיסים למשחק מחר, לשער 5 של חיפה.

למה אני כזה מטומטם למה

- סטיבן רייט.

#377 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎21/05/2016‏, ‎08:43

מתעסקים יותר מדי בזה שסכנין הולכת לפתוח רגליים, 

אנשים שוכחים שב"ש לפני בערך חודש פירקה אותם 4-1 בדוחא, שלסכנין היה הכי הרבה על מה להלחם,

אז מה כולם מזיינים במוח אני באמת לא מצליח להבין, הפועל ב"ש קבוצה הרבה יותר טובה מסכנין, וגם אם סכנין הייתה נלחמת על החיים שלה הסבירות היא שב"ש תנצח.

עכשיו כל תוצאה שתהיה במידה וב"ש תנצח, כולם יגידו שסכנין פתחה רגליים, היא פשוט קבוצה פחות טובה.

#378 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎21/05/2016‏, ‎10:28

זה סתם תירוץ בשבילם שאם ב"ש תיקח הם יגידו שסכנין פתחה רגליים, זה מה שמעצבן פה. פשוט זיון שכל אחד גדול.

אבל צריך להבין משהו חשוב- לב"ש אין את הניסיון של מכבי תל אביב, בוא נודה באמת. לא בטוח שהיא תעמוד בלחץ הזה. לכן יש סיכוי טוב לתיקו או אפילו הפסד.

לצערי, אוהדי ב"ש תמימים מדי בשביל להבין את זה. ובמידה וזה יקרה, שאפו למכבי, כי לחץ זה לא תירוץ להפסד, וב"ש היו יכולים לפחות להוציא תיקו מול חיפה, על טעויות משלמים.

#379 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/05/2016‏, ‎10:53

מתעסקים יותר מדי בזה שסכנין הולכת לפתוח רגליים, 

אנשים שוכחים שב"ש לפני בערך חודש פירקה אותם 4-1 בדוחא, שלסכנין היה הכי הרבה על מה להלחם,

אז מה כולם מזיינים במוח אני באמת לא מצליח להבין, הפועל ב"ש קבוצה הרבה יותר טובה מסכנין, וגם אם סכנין הייתה נלחמת על החיים שלה הסבירות היא שב"ש תנצח.

עכשיו כל תוצאה שתהיה במידה וב"ש תנצח, כולם יגידו שסכנין פתחה רגליים, היא פשוט קבוצה פחות טובה.

יופי, ושבוע לפני זה סכנין סיימה בתיקו 2-2 עם ב"ש.

ברור שסכנין פחות טובה, וברור שרוב הסיכויים הם שב"ש תנצח. קל מאוד לתפוס מתי קבוצה מוכרת משחק...

- סטיבן רייט.

#380 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎21/05/2016‏, ‎11:14

אה, אז עכשיו אם ב"ש תיקח המשחק היה מכור. פתיחת רגליים נהיה תירוץ עלוב אז עברנו למשחק מכור.

לא ראיתי אוהד מכבי תל אביב אחד שמתעסק במשחק נגד חיפה, אפילו לא אחד. בחייאת, תתעסקו במשחק שלכם ואל תזיינו במוח.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים