עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול Netflix הרשמי

• אנא התחבר בכדי להגיב
1068 תגובות לנושא זה

#341 No1

No1

אני קצת ביישן

• מתרגמי רשת
  • **
  • 53 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2017‏, ‎23:57

יש אפשרות לקבל התראות או אתר שאומר מתי עולה פרקים לנטפליקס בחול?

*סתם ליידע כללי פתחתי משתמש חדש כשאני מחובר על ה-VPN שלי וזה יוצא לי לשלם כמו בארהב ולא כמו ישראל

אז שתדעו שיש אפשרות לשחק עם זה.

אבל מה יהיה כשתתחבר מישראל?

#342 RaisingShit

RaisingShit

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Sync
  • 297 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎11:24

יש אפשרות לקבל התראות או אתר שאומר מתי עולה פרקים לנטפליקס בחול?

*סתם ליידע כללי פתחתי משתמש חדש כשאני מחובר על ה-VPN שלי וזה יוצא לי לשלם כמו בארהב ולא כמו ישראל
אז שתדעו שיש אפשרות לשחק עם זה.

אבל מה יהיה כשתתחבר מישראל?

פשוט לא נכנס עםvpn ורואה רגיל

#343 The Joker

The Joker

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,470 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎13:10

לדעתי הם צריכים לעשות אפשרות שנוכל לראות את התכנים של כל מדינה, בלי קשר למדינה שנרשמתי ממנה.

אם זה יהיה ככה בעתיד זה יהיה מושלם (אפילו אם תהיה אופציה לשלם יותר זה גם יהיה שווה).

תמונה שפורסמה

#344 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎13:34

לא יקרה בחיים.

#345 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎14:04

מה הקידוד של נטפליקס? שמעו, התכנים ב-4K ו-HDR חלומיים.

יצא לכם לראות? סוף כל סוף אני יכול לנצל את היכולת הזאת בטלויזיה, עד היום הורדתי סירטוני דמו ואת עולם מופלא 2.

#346 The Joker

The Joker

• רשומים
  • 1,470 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎14:21

מה הקידוד של נטפליקס? שמעו, התכנים ב-4K ו-HDR חלומיים.

יצא לכם לראות? סוף כל סוף אני יכול לנצל את היכולת הזאת בטלויזיה, עד היום הורדתי סירטוני דמו ואת עולם מופלא 2.

לצערי משום מה בסדרות מקור של מארוול אין 4K , יש רק HDR (לא יודע למה)

אבל יצא לי לראות 4K של נרקוס עונה 2 וזה באמת נראה ממש יפה וחד (יש לי טלוויזיה 4K של LG).

• CLIPSE אוהב את זה
תמונה שפורסמה

#347 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎14:53

פחות גבוהה ממה שאתם חושבים... hevc x265, בערך 7GB לשעה. ביטרייט של 15-20MBS.

יש מקרים שה-Bluray 1080p המלא נראה יותר טוב ("בית הקלפים" נגיד).

• CLIPSE אוהב את זה

#348 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎15:38

הם מטורפים, וואלה, אני שוקל לקנות טלויזיה יותר טובה וגדולה עכשיו, מהיום שם כסף בצד בשביל זה חח

#349 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎15:50

זה לא כזה מטורף, זה אפילו די מעט... שוב, Bluray 1080p כמעט תמיד יותר מזה.

אם אתה רוצה את האיכות הכי גבוהה שזמינה היום לצפייה ביתית, יש כמה דיסקי Bluray 4K מלאים בודדים ברשת (לא הקידודים מחדש או ההקלטות כי קשה לפרוץ), בחלקם באמת יש איכות שלא ראיתי אף פעם בפורמט ביתי.

• CLIPSE אוהב את זה

#350 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎17:33

אתה המאסטר :-)

ה-hevc ניהיה פופולרי אה? אני רואה מלא קידודים שלו.

הורדתי את כל העונות של הסופרנוס ב-18 ג'גה, ובחיי... לא רואה הבדל באיכות, חסך לי מלא מקום על הארדיסק, זה פסיכי.

• ZIPC אוהב את זה

#351 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎17:56

הנה דוגמא לדיסקים Ultra HD Blu-ray מלאים.

5qYIpUS.png

#352 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎18:19

חשוב להגיד שלמרות ה-bitrate הגבוהה, עדיין הרבה מאוד מהתוכן שמפיצים ב-4K הוא סתם upsacle של 1080p. עדיף לקרוא ביקורות ב-Blu-ray לפני שמורידים 80 ג'יגה סתם.

• CLIPSE ו zahi0 אוהבים את זה

#353 The Joker

The Joker

• רשומים
  • 1,470 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎18:26

ה 4K עוד די חדש בגלל זה, עוד כמה שנים יהיה 4K ו 8K במקום בלוריי.

לא נזכור מה זה להוריד סרטים באיכות 720p/1080p :P

אבל בשביל זה חייבים שה HEVC יכנס חזק, גם בסצינה.

ו ZIPC בקשר לנטפליקס באמת הגיוני שפרק של 4K לא שוקל הרבה, יש לי אינטרנט של 40 מגה וזה לא נתקע לי.

מה שכן לדעתי באמאזון זה יותר איכותי (ראיתי ריפ של 4K של אלים אמריקאים שכל פרק שוקל בסביבות 15GB מינימום עם Bitrate של 35Mbps ככה)

תמונה שפורסמה

#354 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎03/08/2017‏, ‎18:52

ממש לא.

קודם כל, תחשוב שרוב התוכן של העשור האחרון צולם ב-1080p ואין מה לעשות עם זה. כמעט כל upscale שעשו עד היום היה ברמה מאוד נמוכה. הרבה תוכן שיצא בעשור לפני כן צולם בפילמים שאפשר לסרוק אותם לרזולוציה יותר גבוהה, אבל כולם עברו הרבה שלבים דיגטליים שנעשו ב-1080p.

דבר שני, עדיין היום מצלמים לא מעט תוכן ב-1080p, אפילו שהמגמה היא ל-4K.

מתוך עשר הסרטים הכי מכניסים באמריקה בשבוע האחרון, חמישה עדיין ב-1080p: "בלונדינית אטומית", "ספיידרמן", "כוכב הקופים 3",  "ולריאן", ו"וונדרוומן" שעוד רגע יורד מהמסכים - כולם ב-2K/1080p. על "אימוג'י הסרט" אין מידע, אבל מנחש שהוא גם ב-1080p.

בסדרות גם כמות מכובדת עדיין מצולמת ככה.

המון תוכן, כולל תוכן שעדיין מופק היום, לא יקבל גרסאות 4K. וגם אם יקבל, הן לא יהיו שוות כמעט כלום מעבר ל-1080p.

לגבי אמזון - האיכות שם באמת יותר טובה, אבל כל מה שרואים ברשת שהוא 4K משם זה קידוד מחדש ולא קובץ המקור, כמו שהצליחו להוציא בנטפליקס, אז לא יודעים בדיוק כמה.

משערים שזה באזור ה-9GB לשעה עם 20MBS, שזה יותר מנטפליקס, אבל עדיין לא ברמה של Bluray.

• CLIPSE אוהב את זה

#355 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/08/2017‏, ‎00:28

ממש לא.

קודם כל, תחשוב שרוב התוכן של העשור האחרון צולם ב-1080p ואין מה לעשות עם זה. כמעט כל upscale שעשו עד היום היה ברמה מאוד נמוכה. הרבה תוכן שיצא בעשור לפני כן צולם בפילמים שאפשר לסרוק אותם לרזולוציה יותר גבוהה, אבל כולם עברו הרבה שלבים דיגטליים שנעשו ב-1080p.

דבר שני, עדיין היום מצלמים לא מעט תוכן ב-1080p, אפילו שהמגמה היא ל-4K.

מתוך עשר הסרטים הכי מכניסים באמריקה בשבוע האחרון, חמישה עדיין ב-1080p: "בלונדינית אטומית", "ספיידרמן", "כוכב הקופים 3",  "ולריאן", ו"וונדרוומן" שעוד רגע יורד מהמסכים - כולם ב-2K/1080p. על "אימוג'י הסרט" אין מידע, אבל מנחש שהוא גם ב-1080p.

בסדרות גם כמות מכובדת עדיין מצולמת ככה.

המון תוכן, כולל תוכן שעדיין מופק היום, לא יקבל גרסאות 4K. וגם אם יקבל, הן לא יהיו שוות כמעט כלום מעבר ל-1080p.

לגבי אמזון - האיכות שם באמת יותר טובה, אבל כל מה שרואים ברשת שהוא 4K משם זה קידוד מחדש ולא קובץ המקור, כמו שהצליחו להוציא בנטפליקס, אז לא יודעים בדיוק כמה.

משערים שזה באזור ה-9GB לשעה עם 20MBS, שזה יותר מנטפליקס, אבל עדיין לא ברמה של Bluray.

לגבי סדרות זה ידוע, אבל באמת מצלמים סרטים הוליוודיים ב-1080P? נשמע הזוי לגמרי

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#356 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎04/08/2017‏, ‎06:55

כן. כל המידע מ-IMDB ואם תחפש בסרטוני מאחורי הקלעים של הסרטים תמצא עוד אימותים לזה.

לרוב מצלמים ברזולוציה יותר גבוהה, אבל עושים את כל השלבים הדיגטליים (ואין היום פריים אחד שלא עובר את השלב הזה) עושים ב-1080p.

גם כמעט כל המקרנים בארץ בבתי הקולנוע, כולל ב-IMAX, הם 1080p/2K.

פשוט רזולוציה זה אחד מתוך הרבה פרמטרים שקובעים איך האיכות הכללית נראית. אין סיבה סתם להגדיל אותה בלי הפסקה ולא להתיחס לשאר הדברים. אפשר להגיע לאיכות מדהימה גם ב-1080p.

#357 The Joker

The Joker

• רשומים
  • 1,470 הודעות

נכתב ב- ‎04/08/2017‏, ‎11:52

אז זה ממש עצוב, אני מצפה מהאולפנים הגדולים לעבור למצלמות של 4K/8K.

ד"א לדעתי שומרי הגלקסיה החדש היה הסרט הראשון שצולם ב 8K ובאמת בקולנוע ראיתי שזה הרבה יותר אמיתי נקרא לזה חח.

אין מה לעשות, 4K וגם 8K זה העתיד.

תמונה שפורסמה

#358 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎04/08/2017‏, ‎12:01

הם כבר מצלמים ב-4K/6K/8K. פשוט כל ה-DI (digital intermediate, השלב הדיגיטלי של הסרט) נעשה ב-2K כי באמת שאפשר להוציא מזה איכות מדהימה ואין טעם ביותר.

ואני לא מסכים. הסרטים שנראים הכי טוב עדיין מצולמים בפילמים ולא דיגיטלית.

ב"שומרי הגלקסיה" פשוט מארבל סוף סוף עשו color correction כמו שצריך שגרם לכל התמונה להיראות יותר טוב בעזרת המצלמות של Red. עם כל ההתלהבות שצולם ב-8K, את כל העבודה על הסרט עשו ב-4K ולא תהיה לו גרסת 8K בחיים.

מבין הדיגיטליים, אכן מצלמות Red שג'יימס גאן בחר בהן ל"שומרי הגלקסיה" הן הכי טובות, גם בדגמים הישנים שלהם שהם רק 2K/4K.

ועדיין, בשנה האחרונה, הסרט שצולם דיגיטלית ונראה הכי טוב לדעתי הוא "A Cure for Wellness" שצולם באלקסה הרגילה שמשתמשים בה לרוב הסרטים, עדיין ב-2K, ופשוט עם עבודה נכונה הוא נראה טוב יותר. עקף בהרבה גם את "שומרי הגלקסיה" עם כל הגימיק של ה-8K.

מעבר לזה, כל התחרות בין צילומים דיגטליים נופלת ברגע שעוברים לפילם שנולאן וטרנטינו עדיין משתמשים בהם (ועוד כמה סרטים כמו "לה לה לנד" או "מלחמת הכוכבים 7"). נותן תמונה טובה בהרבה. באף טלוויזיה או מקרן שראיתי, לא משנה כמה הרזולוציה גדולה (וראיתי גם כמה של 8K), בחיים לא היה משהו שהתקרב להקרנת פילם IMAX מלא. זאת איכות שפשוט אי אפשר לדמיין בכלל וחבל שאין אותה בארץ.

• CLIPSE אוהב את זה

#359 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/08/2017‏, ‎15:30

אתה המאסטר :-)

ה-hevc ניהיה פופולרי אה? אני רואה מלא קידודים שלו.

הורדתי את כל העונות של הסופרנוס ב-18 ג'גה, ובחיי... לא רואה הבדל באיכות, חסך לי מלא מקום על הארדיסק, זה פסיכי.

מאיפה הורדת?

והאם התרגומים מתאימים?

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#360 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/08/2017‏, ‎15:37

מ-IPT, וכן התרגומים מתאימים, זה מקודד מגרסת הבלוריי.

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים