עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#341 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/11/2014‏, ‎19:55

אני כן חושב שהיה צריך לתת עונש גדול יותר לאוהדי הפועל מאחר והם גם גרמו לפיצוץ הראשון וגם זרקו חפצים פעמיים (בפנדל ובירידה של זהבי לחדר הלבשה). מצד שני, מכבי פרצו למגרש בכמות גדולה יותר וגם הדליקו אבוקות בתחילת המשחק, ככה שזה דיי מאזן את הדברים.

אני חושב שהעונש לא מוגזם אבל כמובן זה לא -2 למכבי אלא -5, שככל הנראה יחד עם זהבי (ואולי גם ללא זהבי) היינו מנצחים את הפועל.

מבחינתי האישית הכי מבאס זה עניין 10-11, מעניין מאוד מה יהיה במשחקים הקרובים. כשהם שבתו ולא עודדו היה כמעט שקט בבלומפילד, קשה להודות בזה אבל ללא אותם 200 מזיינים מהפאנטיקס כמעט ואין אווירה בבלומפילד.

#342 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎11/11/2014‏, ‎19:56

לא נכון. העונש של הפועל צריך להיות יותר גדול.

קודם כל, האוהד פאקינג הכה שחקן. אי אפשר לעבור על זה בשתיקה.

דבר שני, הפועל היא זו שאירחה את המשחק והיא זו שצריכה לשאת באחריות ולקבל עונש יותר גדול. לא מכבי.

וכל זה לא סותר את העובדה שבית הדין הזה הוא בדיחה מהלכת, פשוט בושה וביזיון שהם ככה מתעלמים בלי שום בושה מכל הטיעונים שמכבי והפועל העלו בדיון אתמול. אין ספק שזה היה מכור מראש.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#343 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/11/2014‏, ‎20:36

לא נכון. העונש של הפועל צריך להיות יותר גדול.

קודם כל, האוהד פאקינג הכה שחקן. אי אפשר לעבור על זה בשתיקה.

דבר שני, הפועל היא זו שאירחה את המשחק והיא זו שצריכה לשאת באחריות ולקבל עונש יותר גדול. לא מכבי.

וכל זה לא סותר את העובדה שבית הדין הזה הוא בדיחה מהלכת, פשוט בושה וביזיון שהם ככה מתעלמים בלי שום בושה מכל הטיעונים שמכבי והפועל העלו בדיון אתמול. אין ספק שזה היה מכור מראש.

מי מתעלם?

http://www.maccabi-t...5715043_IFA.pdf

התייחסו פה לכל טיעון בערך. בנוגע לזה שהעונש זהה, אני מניח שלזה שמכבי והפועל הלכו לדיון בחזית מאוחדת יש משקל על העניין. יכול להיות שאם העורכי דין והקבוצות עצמן היו מאשימים אחד את השני העונשים היו שונים.

#344 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎11/11/2014‏, ‎21:48

אוקיי, לא ראיתי את זה בשום מקום. מוזר שרק מכבי טרחה לפרסם את הפסיקה המלאה.

טוב נו, תשקורת או לא?

תודה!

טוב, עכשיו זה נשמע יותר הגיוני, אבל עדיין קשה לי לקבל את העובדה שקיבלנו עונש זהה להפועל. זה פשוט לא מסתדר לי, גם אם הצגנו חזית מאוחדת.

גם חבל לי שלא השתמשו בתקדים מאמסטרדם וזרקו לפח הזדמנות לדרבי עם ילדים ונשים בלבד. יכל להיות מאוד מעניין.

- סטיבן רייט.

#345 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎12/11/2014‏, ‎08:33

לדעתי מכבי צריכה לצאת גדולה ולהסכים להצעה הקצת פופוליסטית של ברקוביץ' ולקיים משחק דרבי ידידות בסמי עופר. כניסה חינם לנשים וילדים. יכול להיות גדול, ולהביא לקצת רגיעה בין המועדונים. הבעייתיות במשחק כזה זה כמות הערסים שיהיו במגרש ויכולים להרוס גם משחק ידידות.

#346 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/11/2014‏, ‎01:53

מה שאני חושב על ביטול הנקודות:

קודם כל זאת בדיחה, איך ביטלו את הורדת הנקודות?

שלא תבינו לא נכון, למכבי לא היה צריך להוריד נקודות: אבל(!!!) הם אלה שבחרו ללכת יד ביד עם הפועל ולהציג חזית משותפת במקום לגזור אותם.

אבל אני חושב שהמהלך הזה הוא כולו מיץ', הוא הכניס המון (למרות שזה לא התפשט בינתים) הרבה מוסר ואירופה לכדורגל שלנו, ההתנהלות של מכבי מדהימה,

ראיתי ראיון איתו שדיברו איתו על זה שהוא "פריאר" והוא אמר שהוא לא, הוא מאמין במשהו אחר, וזה באמת דבר מוסרי ומראה כמה הוא מאמין בזה, גם איך שהוא הגיב ביד קשה לגזענות נגד ראדי.

כל הכבוד. הדבר הזה יקדם אותנו (את כל הקבוצות הגדולות) בהמשך.

ביטול הנקודות מראה שזה סתם היה אירוע תקשורתי וזה לא שונה מאוהד ביתר שרץ עם דגל.

אורפז, בקשר למה שאמרת אז שאנחנו "תמיד בעייתים" לפי החוקים אנחנו בלי שום תנאי ואין להסתכל עלינו כמופרעים, זה משפט אסור לבוא עם סטיגמות...

עכשיו לדבר שלא נותן לי לישון וכבר נותן לי עודף לחץ דם זה המשחק עם סכנין.

עם כל מה שקורה במדינה, כל הרעש בתקשורת אל אסור להכניס דגלי ישראל, לה פמיליה רוצים לעשות צעדת דגלים בסכנין...

המשחק הזה בשבילי (ואתם יודעים כמה אני קיצוני) הוא מלחמת עולם, אני רוצה שישברו להם רגלים, אגרופים דקירות ומצידי לקבל ניצחון טכני כי יש להם הרוג.

זה משהו שאני לא אשכח לעולם לבואטנג, הוא הרביץ לסלים טועמה גלי'צים בשביל כל אוהדי ביתר, הוא היה הזר הכי מדהים שהיה פה אי פעם,

אין מילים לתאר, הוא גם אהב את הקהל והמועדון כמו לא יודע מה, הוא בכה שהוא עזב, הוא נשבע שהוא ירוץ עם דגל ביתר במונדיאל הוא אמר שאין לו חברים בישראל שיש לו משפחה.

אני כ"כ רוצה נצחון גם העונה הזאת הרבה אנשים מתסכלת, אבל אני חושב שהם סתם חזירים,

אנחנו קבוצה חדשה שבנויה על זרים עם ניסיון שאמורים ללמד ילדים ישראלים...

ואנחנו עמדנו וניצחנו את הגדולות שפגשנו, ניצחנו את חיפה, עשינו תיקו בק"ש (בשן והעין האמת) תיקו עם ב"ש (הם ניצלו בשן ועין.)

ניצחנו את הפועל בחוץ. (אמאלה שער 11 עלה באש, יש לי וידאו מהגופרו מי שרוצה בפרטי)

ואנחנו מקום חמישי בטבלה, מצויין לבית"ר. (לא לשכוח שפייר מדובר בקבוצת תחתית.)

לנצח אותם משאיר אותנו במאבק על אירופה, (אני באמת מאמין שיש לנו סיכוי, ב"ש לוזרים.) +השינוי של להתחיל לנצח קבוצות קטנות במקום לעשות איתם תיקו.

יאללה בית"ר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#347 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/11/2014‏, ‎14:57

עדיין לא ביטלו את הנקודות, בנתיים רק דחו את העונש עד ההחלטה הסופית בשבוע הבא.

- סטיבן רייט.

#348 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/11/2014‏, ‎15:08

סבבה, יבטלו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#349 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎21/11/2014‏, ‎17:25

איפה קראת שביטלו את הנקודות התחלתי כמו מפגר לחפש באתרי ספורט מאיפה הבאת את זה חח הלחצת אותי..

#350 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎22/11/2014‏, ‎09:39

אחי זה כזה ברור שיבטלו, אם דחו לכם בשבוע...

עדכון מצב אחר:

דגלי פלסטין אסורים לכניסה, דגלי ישראל מותרים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#351 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎22/11/2014‏, ‎16:53

כן זה די ברור שיבטלו או לכל הפחות יקלו משמעותית את העונש, וכן המשחק הזה עם הערעורים די צפוי. רוצים להעניש בחומרה את הקבוצות למען יראו ויראו, ואחר כך מקלים את העונש בשקט...

זו עוד סיבה לכך שצריך לבטל את בית הדין של ההתאחדות ולהקים בית דין נפרד שלא נשלט על ידי הארגון המושחת והבזוי הזה.

צריך לתת את העונש הראוי והמתאים מלכתחילה ולחסוך את כאבי הראש.

- סטיבן רייט.

#352 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎22/11/2014‏, ‎18:59

ספארקי, פייר אני לא חושב שזאת הבעיה,

כאילו כן, זה ארגון מושחט, אבל הבעיה היא החוליגנים שפוגעים לנו באהבה.

סתם דוגמא, למה אני צריך לסבול רדיוס / מינוס נקודות וכו', בגלל שאיזה טמבל ירד לדשא או החליט להדליק אבוקה?

אני חושב שהפתרון הוא יד קשה נגד המתפרעים (אין לי בעיה עם אלימות מילולית, רק עם פיזית.)

ב"ש הפסידה, איזה קבוצה מגעילה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#353 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎22/11/2014‏, ‎20:13

ברור שזו הבעיה העיקרית, וההתאחדות, יחד עם המשטרה ובתי המשפט הפליליים לא נותנת לקבוצות לעשות את העבודה.

מכבי כבר שנים אוספת חומרים מצולמים על האספסוף משער 11, בעיקר על המקללים הגזענים מאז שראדי הגיע לקבוצה, והיא הגישה כבר כמה פעמים חומר למשטרה ולהתאחדות, אבל הם לא משתמשים בו בכלל.

גם הפועל ניסתה לעשות את זה באופן חלקי אחרי הדרבי האחרון, אבל יש גבול למה שהמועדונים יכולים לעשות. צריך שת"פ מלא של כל הצדדים בעניין.

- סטיבן רייט.

#354 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎22/11/2014‏, ‎20:40

הבעיה היא שה"פשעים" שנעשים במגרשי כדורגל נראים כמו מכות בגן ילדים לעומת פשעים במקומות אחרים.

עם כל הכבוד, אם פואד היה תוקף בנאדם ברחוב רוב הסיכויים שהבנאדם הזה בכלל לא היה מגיש עליו תלונה, וגם אם כן מקסימום היו נותנים לו קנס או מאסר על תנאי, כשפה באים אנשים ודורשים שייתנו לו 3 שנים בפנים... נו באמת.

צריך לתת עונשים כספיים גבוהים, להרחיק מהמגרשים (לדרוש שיתייצב בכל מחצית של משחק של הקבוצה למשך שנה ונראה אם הוא ידליק אבוקה) ובעיקר לחוקק חוקים במיוחד לספורט. אם מדינות אחרות מיגרו את התופעה הזאת של אלימות במגרשים (פיזית וגם מילולית, שניר) אז גם אנחנו יכולים. מצד שני, אנחנו כושלים בבערך כל דבר אחר שקיים אז...

#355 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎22/11/2014‏, ‎23:14

יש גבול לאלימות מילולית,

אני חושב שנגיד שרים לעטר "אלירן שודד זקנות"

או "שישרף לכם הכפר" זה לגיטימי, מוסיף לעניין, וזה לא באמת מעליב, זה סתם מוסיף לאווירה,

הרי אם כל המשחק היה לשבת ולשיר "דלה הו דלה הו מכבי" או "אני אוהב אותך ביתר" "הירוק עולה"

המשחק היה פחות מעניין,

אל תבין לא נכון, הקללות שאוהדי הפועל נותנים אני גם נגד.

אני לא רוצה לשמוע "שיבוא סרטן לבן של זהבי" אלוהים ישמור, תינוק שלא עשה רע, מה קשור?!

אבל מצד שני, (אני לא יודע איך זה אצלכם) שמקללים את הילדים שמביאים כדורים "איזה ילד בן זונה"

זה מצחיק, ולא נראה לי פסול, יותר מזה, נגד ב"ש שרנו לילד שמביא כדורים "איזה ילד בן זונה"

והוא הראה לנו ת'תחת, זה מראה שהוא לא נעלב, ורוצה לדעת יותר מזה? אנחנו נקרענו מצחוק גם ואמרנו איזה ילד גבר.

האלה משער 11 שלא רוצים את ראדי חיים בסרט, אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, בגלל זה אני לא רוצה ערבי בביתר.

ברגע שנפתח את השער, זהו, אי אפשר לסגור.

אורפז צריך להיות גבול, פייר אם עכשיו יהיה ביתר מכבי ונשיר לכם "אמא שלכם זונה" אתה תזרוק בקבוק בירה על מישהו? כנראה שלא. אתה אפילו לא תתיחס לזה, מקסימום תעשה זין לצד השני...

אלימות מילולית היא חלק מהמשחק, זה איצטדיון לא מוזיאון.

זה כמו אלה שמסתכלים על מישהו מוזר שהוא שיכור בפאב, כאילו פאק זה פאב, זה לא הרצאה גרעינית, אם הוא לא יהיה שיכור פה איפה כן?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#356 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎23/11/2014‏, ‎13:36

עוד 6 שעות למלחמה. ינשאללה נקרא שמתו כל השחקנים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#357 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎23/11/2014‏, ‎16:46

כן אני מסכים איתך בערך, לא צריך להיתמם ואין לי ספק שאלימות מילולית זה חלק מהאווירה במשחק. אבל אני מתכוון לאלימות מילולית מוגזמת, כמו שאוהדי הפועל שרים על הבן של אובארוב או שאוהדי מכבי שרים על המשפחה של נאתכו שכולה מתה. אני לא אוהב את זה בכלל כי צריך להיות גבולות, יש דברים שלא עושים ושלא צוחקים עליהם. אין בעיה להגיד לשוער מניאק ולשופט בן זונה אבל מפה ועד לקלל ילדים ולעשות "הו הו הו" לשחורים זה מגעיל לדעתי.

#358 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎23/11/2014‏, ‎18:31

אני אחד שגם לא יכול לסבול הו הו הו לשחורים,

הפועל ב"ש עשו לדסה ככה, וזה עצוב, במיוחד כי זה מראה איזה צבועים הם, כי יש להם שחקנים שחורים גם.....

מה שעשו לאוברוב זה ביזיון, וושרו איפה אבא מת, הוא מת, לא חסר. אני גם נגד זה....

שמקללים ערבי זה לא כ"כ מפריע לי (אני מצטער, אבל אני חייב להיות אמיתי.)

מצידי שיקללו אותו עד שילך הביתה באמצע המשחק,

מה גם שערבים הם פרובוקטורים מקצועים, אבו ענזה מאשדוד כל המשחק עושה הצגות כאילו הוא חטף מכה,

מבקש צהובים בהתחזות שלו, עושה לקהל תנועות, ואז שקיללו אותו הוא אומר איזה גזענות נפגעתי ממש...

רגע ונגיד הקהל של הפועל קורא לראדי מחבל / אנחנו קוראים לגדיר וכו',

זה פסול מבחינתך? (נראה לי שפעם כתבת כן שאתה נגד גזענות בספורט)

מוחמד מת?

מוחמד חזיר?

שישרף לכם הכפר?

טואמה מחבל?

"יהודי זה נשמה ערבי זה בן זונה"

(אני מנסה למצוא את הגבול שלך..)

חחח לפני המשחק הזה אני בעד לשיר להם הכל חחח הבני זונות שרים אללה ואכבר

בדם נפדה את פלסטין

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#359 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎23/11/2014‏, ‎19:36

הבעיה היא שה"פשעים" שנעשים במגרשי כדורגל נראים כמו מכות בגן ילדים לעומת פשעים במקומות אחרים.

עם כל הכבוד, אם פואד היה תוקף בנאדם ברחוב רוב הסיכויים שהבנאדם הזה בכלל לא היה מגיש עליו תלונה, וגם אם כן מקסימום היו נותנים לו קנס או מאסר על תנאי, כשפה באים אנשים ודורשים שייתנו לו 3 שנים בפנים... נו באמת.

אני לא מסכים. כאן מדובר על אירוע ספורטיבי ותרבותי (לפחות בהגדרה שלו... חבל שזה לא כך בפועל בישראל), שמושך המון ילדים ובני נוער ומהווה מודל לחיקוי עבור רובם. כפועל יוצא מכך, הוא חייב להיות נקי ככל האפשר מאלימות, גם פיזית וגם מילולית.
כל מי שנוקט באלימות, פוגע בערך הספורט וחייב להענש בחומרה. כן, שלוש שנים זה עונש קשה, אבל אתה שוכח שזו לא פעם ראשונה ולא פעם שנייה של "פואד", שלא לדבר על כך שהוא גם נמצא אשם בעבירות פליליות אחרות שלא קשורות לספורט. מדובר כאן על אנרכיסט מדופלם שחובה להרחיק אותו מהציבור.

החלום שלי הוא שהקהלים שלנו בישראל יהיו כמו באנגליה: אלימות מילולית מינימלית ואפס אלימות פיזית, והפוקוס יהיה קודם כל על עידוד הקבוצה, בעוד שמעט השנאה הספורטיבית והיריבות תתבטא בעקיצות וירידות, זה ממש כיף לראות את זה, ואני בטוח שזה פוגע הרבה יותר מאשר סתם לשיר בן זונה או "שודד זקנות".

- סטיבן רייט.

#360 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎27/11/2014‏, ‎18:40

מה אתם אומרים על העונש של ביתר ועל העונש של סכנין?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים