עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי ספורט

• אנא התחבר בכדי להגיב
1260 תגובות לנושא זה

#341 avihai23

avihai23

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎05/07/2015‏, ‎20:49

חחח אייסולטר אתה אומר

#342 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎05/07/2015‏, ‎21:06

חחח אייסולטר אתה אומר

חחח אביחי עשית לי את היום,

כי ממש השקעתי, חיפשתי את התאריכים שהזמנו, עברתי על מיילים ישנים ששלחתי למלון,

ככה מצאתי את התאריך, ואז התחלתי להריץ ימים (הייתי שם שבוע) עם תוצאה 3-0, מצאתי את המשחק הזה,

גם גביע כמו שזכרתי, גם אותה תוצאה, זה חייב להיות המשחק הזה.

אבל אני בעיקר זוכר את הסטלה באיצטדיון, רצינו לקנות 40 דקות כרטיס לרכבת מהמכונה של המודיעין.

• avihai23 אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#343 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎09:16

מכונה ארורה...

#344 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎14:50

טס למשחק בליגה ה-5 באנגליה או באופן כללי?
אני הייתי בכמה משחקים בחו״ל, כולל 2 של מכבי

התכוונתי טס השנה למשחק של הקבוצה שלו במקודמות האלופות / אירופה.

הייתי בחצי גמר גביע באמסטרדם ארנה של אייאקס נגד לא זוכר 3-0.

הייתי צריך ולא הסתדר לי עם העבודה, אבל חברים אחרים שלי כן נסעו ל4-0 באנפילד על ריאל מדריד.

אני מאמין שאם ננצח את הקזאחים, ויהיה חיזוק טיפה יותר רציני, אטוס לבלגיה.

הייתי שנה שעברה במשחק ה"בית" נגד מאריבור בקפריסין, בדיוק סיימתי חודש מילואים אז הרשיתי לעצמי מהכסף שנכנס... סיימנו 2:2 כשפספתי גול אחד לכל צד בזמן שהייתי בתור למזנון (הכי איטי בעולם, בדוק, חיכיתי עוד מהמחצית והגולים היו איזה דקה 50+).

אחרי זה פיציתי על זה כשלקחתי את האישה ל-PSG-בארסה בשלב הבתים בפאריז (3:2 פאריז). סוארז עדיין היה בהרחקה, אז זה מישהו שראית ואני לא, וגם זלאטן לא שיחק בגלל פציעה, אבל לא מתלונן על מסי, ניימאר, צ'אבי, אינייסטה וכו'.

עוד מפלה שלי בחו"ל שזכורה בעיקר בגלל האווירה - ישראל - אנגליה בוומבלי, 3:0 לאנגליה.

אה והמשחק השני של מכבי, נגד אפועל ניקוסיה בעונת הגלאקטיקוס, 1:0 להם.

דווקא מלטה יעד אטרקטיבי, אבל תקופת מבחנים ומתכננים טיסה יותר מאוחר הקיץ. ואני מתחיל לקלוט עכשיו שכל משחק שאני הולך בחו"ל הקבוצה שלי מפסידה או מודחת, אז אולי עדיף שלא (בארץ זה דווקא הפוך מבחינת המזל שאני מביא :P )

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#345 crauky

crauky

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 733 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎16:12

עם כמה שאני מחבב את קיריוס ואני באמת מחבב, היום הוא הגזים

לפחות מערכה אחרי זה הוא חזר לשחק

#346 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎22:23

טס למשחק בליגה ה-5 באנגליה או באופן כללי?
אני הייתי בכמה משחקים בחו״ל, כולל 2 של מכבי

התכוונתי טס השנה למשחק של הקבוצה שלו במקודמות האלופות / אירופה.

הייתי בחצי גמר גביע באמסטרדם ארנה של אייאקס נגד לא זוכר 3-0.

הייתי צריך ולא הסתדר לי עם העבודה, אבל חברים אחרים שלי כן נסעו ל4-0 באנפילד על ריאל מדריד.

אני מאמין שאם ננצח את הקזאחים, ויהיה חיזוק טיפה יותר רציני, אטוס לבלגיה.

הייתי שנה שעברה במשחק ה"בית" נגד מאריבור בקפריסין, בדיוק סיימתי חודש מילואים אז הרשיתי לעצמי מהכסף שנכנס... סיימנו 2:2 כשפספתי גול אחד לכל צד בזמן שהייתי בתור למזנון (הכי איטי בעולם, בדוק, חיכיתי עוד מהמחצית והגולים היו איזה דקה 50+).

אחרי זה פיציתי על זה כשלקחתי את האישה ל-PSG-בארסה בשלב הבתים בפאריז (3:2 פאריז). סוארז עדיין היה בהרחקה, אז זה מישהו שראית ואני לא, וגם זלאטן לא שיחק בגלל פציעה, אבל לא מתלונן על מסי, ניימאר, צ'אבי, אינייסטה וכו'.

עוד מפלה שלי בחו"ל שזכורה בעיקר בגלל האווירה - ישראל - אנגליה בוומבלי, 3:0 לאנגליה.

אה והמשחק השני של מכבי, נגד אפועל ניקוסיה בעונת הגלאקטיקוס, 1:0 להם.

דווקא מלטה יעד אטרקטיבי, אבל תקופת מבחנים ומתכננים טיסה יותר מאוחר הקיץ. ואני מתחיל לקלוט עכשיו שכל משחק שאני הולך בחו"ל הקבוצה שלי מפסידה או מודחת, אז אולי עדיף שלא (בארץ זה דווקא הפוך מבחינת המזל שאני מביא :P )

נשמע נדיר הפאריז, ישבת ביציע של ברצלונה?? נשמע לי טעות מוחלטת.

אני חושב לטוס לבלגיה אם נעבור, אני יודע שבית"ר בעתיד לא הולכת לראות הרבה את אירופה, ואני מקווה להספיק את זה לפני שתהיה לי אישה וילדים...

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#347 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎22:24

מה אתם אומרים על כל העניין עם בן רייכרט? הילד חוצפן הזה שהגיש עכשיו בוררות נגד מכבי

#348 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎22:58

חיכיתי לראות מתי מישהו ידבר על זה,

בגדול, אני חושב שהוא שחקן מוכשר,

בגלל שזה הפועל קשה לי להגיד את זה, אבל אני מקווה שילך לו טוב וכל משחק יפסיד.

מרגש לראות היום ילד שעדיין מאוהב בכדורגל ורוצה להיות בקבוצה שהוא אוהד.

אם הוא יצליח ויהיה שחקן ענק (אני לא בטוח בזה בלכל.) הוא יהיה סמל ענק שלהם.

היה ביריבה, עשו לו ת'מוות, עבר להפועל, עשו לו את המוות ברח ממכבי להיות איתם...

בתמונה הילד הוכיח שיש לו זין, עכשיו הוא מוכיח שיש לו ביצים,

חסר לו רק יציבות והרבה להתפתח (כשרון יש) ואנחנו נהיה עדים למשהו מיוחד בעידן הכדורגל של היום.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#349 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎23:07

זה צעד מטומטם לגמרי שיכול לזיין לו ת'תחת. אני אומנם לא יודע את כל הפרטים מאחורי הקלעים אבל קשה לי להאמין שמכבי ישאירו שחקן בכוח, במיוחד כשיש ממנים לסכום אותו מכבי תדרוש.

זה בהחלט מרגש לראות שחקן שעושה הכל כדי לשחק בקבוצה שהוא אוהד אבל היה צריך לחשוב על זה מראש לפני שחתם במכבי (פעמיים!).

בכל מקרה הדרך שהוא בחר בה רק תפגע בו.

#350 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎23:15

זה צעד מטומטם לגמרי שיכול לזיין לו ת'תחת. אני אומנם לא יודע את כל הפרטים מאחורי הקלעים אבל קשה לי להאמין שמכבי ישאירו שחקן בכוח, במיוחד כשיש ממנים לסכום אותו מכבי תדרוש.

זה בהחלט מרגש לראות שחקן שעושה הכל כדי לשחק בקבוצה שהוא אוהד אבל היה צריך לחשוב על זה מראש לפני שחתם במכבי (פעמיים!).

בכל מקרה הדרך שהוא בחר בה רק תפגע בו.

הפועל הייתה אז במצב שונה מעכשיו,

לדעתי הסדר שלו היה כזה:

הפועל ת"א במצב נורמלי (שבוא נדבר פייר הנורמלי שלהם זה מקום 5+)

מכבי ת"א במצב הנוכחי שלה (כל שנה אליפות.)

הפועל ת"א במצב שהיא הייתה שנה שעברה בלי בעלים בלי כסף והשחקן הכי חזק שלהם זה השחקן שמכבי השאילה להם (הוא)

בהתחלה הוא חתם במכבי, כי הראשונה לא הייתה אופציה,

אח"כ הוא הסכים לעבור להפועל ולחתום כי הפועל ת"א הייתה במצב חרבנה,

הפועל השתקמה, לא רוצה לוותר על הפועל,

יכול להיות שהוא שיקר לקרויף ואמר לו שהוא לא רוצה ובגלל זה הוא ברח,

אבל אתם חייבים להודות, יחסית לג'ורדי הגאון (ואני לא מזלזל חלילה) הילד הזה עשה לו בית ספר.

ואורפז לדעתי הוא לא יפגע, בורר ישחרר אותו תמורת סכום שהפועל תסכים לשלם (יש מי שיממן ) וככה לא יצא שהם פעלו תחת חוזה.

איך הוא יפגע לדעתך? אולי מנטלית לא יצליח לשחק בגלל כל הציפיה, אבל מקצועית? בסה"כ שרוף במכבי.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#351 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎23:19

תגיד לי, אתה רציני?

הבן אדם חתם מרצונו על חוזה במכבי. פעמיים! אין כאן שום קשר לאהדה אמיתית. הוא גם הצהיר פעם שהוא כולו מרוכז רק במכבי, ושם את העבר בעבר. יש סרטון שלו אומר את זה.

רייכרט לא רצה לעבור בהשאלה להפועל, ג'ורדי שיכנע אותו, כי הוא לא היה צפוי לקבל הרבה דקות משחק.

לכן רייכרט הציב תנאי: הוא רוצה לפתוח את החוזה, להאריך אותו ולשדרג את השכר.

ככה שהוא ידע טוב מאוד שהוא חוזר למכבי, ולא היה לו שום תכנון להישאר בהפועל.

לדעתי זה די שקוף שהלחץ עליו מגיע מהסביבה ומהמשפחה ההרוסה שלו.

ההורים של רייכרט לא בתמונה (מסוכסך עם האבא שקשור לעולם התחתון, לא יודע איפה האמא), כך שדוד שלו מנהל את החיים שלו ביחד עם הסבתא. ולפי הדיווחים השונים סבתא שלו אמרה שבן בוגד בערכים של המשפחה אם הוא ימשיך לשחק במכבי. אני רציני, ממש צחקתי כששמעתי את זה. ובלי קשר, איפה היית כשהוא חתם על החוזה?! מטומטמת.

בנוסף לזה, יש הסיפור עם עורך הדין שהתראיין ואמר שהוא מייצג את רייכרט - אל תאמינו למה שרייכרט מפרסם עכשיו, הוא צילם את הסרטון הזה מיוזמתו. מסתבר שדוד שלו שכר את עורך הדין הזה בלי ידיעתו, ולכן הם נקלעו לבלגן לא קטן.

אם הוא זוכה בבוררות, זה תקדים יותר מסוכן מחוק בוסמן ששינה לחלוטין את שוק ההעברות. כל שחקן שירצה להשתחרר מחוזה יעשה את זה בקלות.

הנה, תראו: הזר החדש של הפועל, בומבה, לא רצה להגיע לשם. אז מה הוא יעשה? יגיד שהוא רוצה לשחק במועדון שהוא אוהד וישתחרר.

ואין שום סיכוי כזה. שמעתם את הטיעונים הראשוניים שלו?

הוא טוען שהוא הרגיש בסכנה ולא רצה לעבור בכלל להפועל, אבל ג'ורדי הכריח אותו ולא הייתה לו ברירה. הבנתם את הלוגיקה כאן?

הוא פחד לעבור להפועל, בגלל זה עכשיו הוא רוצה להשתחרר ממכבי ולעבור להפועל.

איזה היגיון בריא.

ומעל לכל הבלגן הזה, מה שמרתיח אותי יותר מהכל, זו הפועל. עלק הנהלה חדשה, עלק הנהלה אירופאית ועלק נאורים. יצרו קשר בבירור עם שחקן תחת חוזה ומתנהלים איתו כאילו הוא שחקן שלהם לכל דבר ועניין!

בני זונות, למישהו יש ספק שאם מכבי הייתה עושה להפועל מה שהם עושים לנו, התקשורת הייתה מתעללת בנו?! גועל נפש. בעונה שעברה לא כל כך רציתי שהפועל תרד, שיהיה קצת עניין בליגה. אבל עכשיו, כשהם נחשפים בשיא צביעותם ושחיתותם, אני מקווה שהמועדון הזה יתפרק לרסיסים ולא יחזור לעולם. קיבינימט. בני אלף!!!

באירופה ממזמן היו קונסים אותם ואוסרים עליהם לבצע העברות לפחות למשך שנה שלמה!!!

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#352 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎23:30

אני לא יודע הרבה דברים ממה שכתבת פה, אז אני לא מערער.

אבל הסרטון שהוא פרסה מיוזמתו דומה לסרטון של גלעד שליט בשבי חחח

רואים שם בבירור שהוא לא רוצה להיות במכבי.

הצהיר שכל כולו במכבי, אז מה אתה רוצה שהוא יגיד אני פה הלב בהפועל?

בקשר לזה שהוא ביקש להאריך, הוא ידע שהוא יחזור לגהנום של שער 11 אחרי המהלך של ג'ורדי,

לפחות שאם ההנהלה תכנע, שיהיה לו כסף בטוח.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#353 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2015‏, ‎23:36

אני לא יודע הרבה דברים ממה שכתבת פה, אז אני לא מערער.

אבל הסרטון שהוא פרסה מיוזמתו דומה לסרטון של גלעד שליט בשבי חחח

רואים שם בבירור שהוא לא רוצה להיות במכבי.

הצהיר שכל כולו במכבי, אז מה אתה רוצה שהוא יגיד אני פה הלב בהפועל?

בקשר לזה שהוא ביקש להאריך, הוא ידע שהוא יחזור לגהנום של שער 11 אחרי המהלך של ג'ורדי,

לפחות שאם ההנהלה תכנע, שיהיה לו כסף בטוח.

חחח, ברור שהוא לא רצה להצטלם, אבל הוא בחיים לא היה מצלם אותו אם לא הייתה אמת בו. זה פחות יוזמה שלו, יותר של אבי נמני (הסוכן שלו).

אז למה עכשיו הוא מוכן לוותר על כל הכסף הזה? הוא בחיים לא יקבל את אותו הביטחון הכלכלי בהפועל. הרי גם אם הוא יקבל חוזה דומה, ברור לנו שהוא לא יחזיק מעמד הרבה זמן ומתישה יבקשו ממנו לקצץ.

לפני קצת יותר מעשור היה מקרה דומה בפנרבחצ'ה עם אריאל אורטגה שסירב להמשיך לשחק שם אחרי בערך חצי עונה.

הוא נדפק קשה וקיבל השעיה לחצי שנה, פלוס פיצויים של 11 מיליון דולר.

מצפה לעונש זהה כאן, כמובן בקנה מידה תואם של הסכומים.

כלומר, השעיה למספר חודשים, קנס של כמה מאות אלפי שקלים ובנוסף תג מחיר גבוה כראות עיניה של מכבי. ואם אפשר, אז גם קנס ועונש להפועל, אבל זה כבר תלוי בהנהלה של מכבי, אם זו תחליט לתבוע את הפועל. מקווה מאוד שכן.

- סטיבן רייט.

#354 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2015‏, ‎06:09

סתם ילד זין הבן רייכרט, בחיים לא ראיתי כל כך הרבה רעש על שחקן אחד. הבורר הזה גם יקבע סכום כסף גבוה שהפועל תצטרך לעמוד בו ובסופו של דבר תשלם אותו. מכבי תצא כאן המנצחת בסופו של דבר.

וספארקי לגבי העניין של שחקן עם חוזה, אל תציג את זה כאילו ג'ורדי לא עשה את זה אף פעם.

#355 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2015‏, ‎06:51

סתם ילד זין הבן רייכרט, בחיים לא ראיתי כל כך הרבה רעש על שחקן אחד. הבורר הזה גם יקבע סכום כסף גבוה שהפועל תצטרך לעמוד בו ובסופו של דבר תשלם אותו. מכבי תצא כאן המנצחת בסופו של דבר.

וספארקי לגבי העניין של שחקן עם חוזה, אל תציג את זה כאילו ג'ורדי לא עשה את זה אף פעם.

ג'ורדי לא עשה את זה אף פעם.

בחייאת, יש הבדל עצום בין דיבור עם השחקן, לבין עידוד פעיל של השחקן למרוד, לא להגיע לאימונים ולבקש יציאה מחוזה בכל מחיר.

הפועל תממן לו את עורכי הדין! מתי אי פעם שמעת על דבר כזה הזוי?!

מה גם שג'ורדי לא דיבר עם שחקנים עם חוזה. בנתיים שמעתי האשמות מחיפה והפועל, אבל אפילו לא הוכחה אחת בודדת.

אתם יודעים, אם אתם כל כך בטוחים שהוא מדבר עם שחקנים מאחורי הגב של המועדונים, תתבעו. די קל להוכיח את זה, והעונש עליו יהיה מאוד קשה.

- סטיבן רייט.

#356 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2015‏, ‎10:42

ג'ורדי לא עשה את זה אף פעם.

בחייאת, יש הבדל עצום בין דיבור עם השחקן, לבין עידוד פעיל של השחקן למרוד, לא להגיע לאימונים ולבקש יציאה מחוזה בכל מחיר.

הפועל תממן לו את עורכי הדין! מתי אי פעם שמעת על דבר כזה הזוי?!

מה גם שג'ורדי לא דיבר עם שחקנים עם חוזה. בנתיים שמעתי האשמות מחיפה והפועל, אבל אפילו לא הוכחה אחת בודדת.

אתם יודעים, אם אתם כל כך בטוחים שהוא מדבר עם שחקנים מאחורי הגב של המועדונים, תתבעו. די קל להוכיח את זה, והעונש עליו יהיה מאוד קשה.

כאילו ג'ורדי לא עשה את זה עם דסה ושלומי אזולאי עכשיו.

עם ורמוט שנה שעברה ועם דמארי.

מבחינתי אין הבדל בין לשכנע שחקן למרוד, ללהגיד לשחקן תקבל אצלנו פי3 יותר כסף. אפילו הפי 3 יותר חוצפה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#357 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2015‏, ‎13:44

אחי אבל ג'ורדי פונה למועדון לא לשחק, יש הבדל גדול.

#358 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2015‏, ‎13:45

לא שווה התייחסות רייכרט.

שניר - ביציע של השרופים של פאריז מאחורי השער, היה מצחיק.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#359 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2015‏, ‎14:48

נו באמת שניר, קודם כל, מאיפה אתה יודע שג'ורדי פנה ישירות לדסה ואזולאי? או אם מכבי בכלל פנתה אליהם? יש לך מושג בכלל? שואל ברצינות.
דבר שני, אם ג'ורדי פנה אליהם באישור של טביב, הכל בסדר. זה חוקי לגמרי ולגיטימי. ואני מניח שזה מה שקורה בפועל.
לקבוצה אסור בשום פנים ואופן לפנות לשחקן תחת חוזה. אפשר לפנות לסוכן שלו בשאלה אם יש על מה לדבר, וזהו. כל דבר מעבר לכך שלא באישור המועדון אסור ומקבלים על זה עונשים כבדים. אז אם יש לך מידע אחר, תשתף, כי גם אני לא תומך בהתנהגות כזו של מכבי.

- סטיבן רייט.

#360 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2015‏, ‎15:02

ורמוט וידין זה באמת שמות שהוא פנה, עליהם אין אבל איזו הוכחה או משו ודאי, חוץ מהגיון.

ושהוא הגיע הוא גם פנה לקטן, וזה קטן אמר במילים שלו, אבל אחרי שהוא פרש, באחד הראיונות שהיו.
הוא לא אמר את זה בקטע של לבוא נגד ג'ורדי, אלא בקטע של אתה יודע, היו הצעות כשעוד הייתי שחקן חיפה. ואז אמר שגורדי פנה.

גם יעקב שחר בזמנו האשים אותו בזה. אבל אם כמה שזה עונשים כבדים, זה חרטא, כי אני מאמין שכולם עושים את זה בדרך כזו או אחרת, גם שחר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים