עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#321 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎23:33

אילן הוויכוח הזה הוא ברמה גבוה ויפה אבל הוא מיותר אין מקום לכל הפליטים האלה כאן וגם אם נרצה לא נוכל לשקם אותם ולאכלס אותם פה . הם לוקחים משרות של ישראלים (גם ערבים ישראלים הם ישראלים ואני מתפלא שאתה לא דואג למשרות שלהם כי עד עכשיו הם לוקחים חלק גדול מהעבדות שהיו שייכות רק להם)זה שאפשר להשאיר חלק ולהעסיק בחלקלאות זה טווב ואפילו בר ביצוע אבל אתה מדבר על כמות של יותר מ60 אלף מסתננים שגודלת בכל חודש בכ1500-2000 איש אם אני לא טועה .... ואין לנו מקום וכלים לאכלס את כולם פה לכן אני מציע משהו כזה ננסה לגרש חלק כל מדינה שתתנגד נבקש ממנה באופן יפה לקלוט X אחוז מהם ככה נתחלק שווה בשווה בנטל שלהם וכולם יהיו מרוצים ולא יוכלו לבוא בטענות אלינו.נ.ב. אם יש לך דוגמה לעוד מדינה שמשכנת אצלה את הפליטים מאפריקה וספציפית את המדינות הללו(אריתראה וסודנים ) אשמח לראות

#322 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎23:46

נייטדיזיין, אני מנסה להבין את המטרה של השאלה הזאת ולאן שאתה חותר.
אתה מניח שכל הערבים הם משפחה אחת גדולה שמשתפים בינהם מידע, ושיש בינהם קנוניה סודית לתיכנן פיגועים? אתה מוכן להרוג אנשים בגלל שאתה חושד בהם שהם לא מנעו פיגוע? אתה אמיתי?

yosefddd, איך זה יכול להיות שיש מקום לכל-כך הרבה עובדים זרים חוקיים, שהממשלה מתחננת שיביאו כמה שיותר מהם ושצריך אותם דחוף שיבואו למשק הישראלי ואין מקום לפליטים הסודנים?
אתה יודע כמה אנשים במזרח אירופה מיועדים להגיע לארץ בעתיד הקרוב להיות עובדים זרים חוקיים? אלי ישי הוא שר הפנים שהנפיק את המספר הרב ביותר של אשרות לעובדים זרים אי פעם. רק בשנה הזו הגיעו לישראל מעל למאה אלף עובדים זרים חוקיים.
איך זה יכול להיות שאין מקום ל60 אלף פליטים בין העובדים הזרים החוקיים האלה? שבשנה הבאה מכסת העובדים הזרים החוקיים תרד ב60 אלף ובמקומם אותם 60 אלף הפליטים יכנסו לשוק העבודה ויהיו נתונים תחת פיקוח של הממשלה כמו כל עובד זר. איך זה ייקח יותר משרות מישראלים מהמצב הקיים? הדבר היחיד שישתנה הוא שהמדינה לא תבזבז כסף על הבאת עובדים זרים לארץ, אלא תשתמש בעובדים זרים שכבר בארץ.
לגבי עוד מדינות שקולטות פליטים מאריתראה וסודאן, הבאתי דוגמאות למדינות כאלה איפשהו בדיון - צ'אד ואתיופיה. מדובר במדינות שחלשות מישראל ועדיין מצליחות להתמודד עם כמות הפליטים שמגיעים אליהם. רוב הפליטים מבקשים מקלט במדינות שגובלות בסודאן, שכולן מדינות עולם שלישי.

#323 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎00:00

אני רק מקווה שהכאילו-הסברים מנומקים של אילן לא מפילים מישהו בפח.

הוא מנסה להרגיע שהשמאל לא מחפש לאזרח אותם, ושאין לזה תקדים.
הפליטים נמצאים פה תקופה זמנית בלבד. אחר כך הם יחזרו לעוני שלהם ולבקתות הבוץ ברצון ובשמחה.

אל תשכחו שעובדים זרים שנשארו כאן שלא כחוק, הביאו ילדים, והשמאל עם התקשורת פתח קמפיין להשאיר אותם פה.
"הי, אני טמאגוצ'י, אני בת 7 ונולדתי בארץ. אתם רוצים לגרש אותי, אבל אני בדיוק כמוכם.
אני שרה "התקווה", רוקדת "הורה", אבל בקולומוביה לא אוכל לשיר ולרקוד, כי הוריי יהיו עניים.
אמא שלי עבדה עליכם, קיבלה אשרת עבודה זמנית ואז נשארה פה שלא כחוק.
אבל תראו אותי, יש לי פנים עצובות, ובגיל 18 אני רוצה להתגייס לגלי צה"ל - הבית של דובר חמאס רנטיסי."

מי שהמדינה לא תעיף מכאן בזמן, ישאר פה עד שנאבד את המדינה.
פלפולים והסברים על הומניות וקבלה ולב ומצפון זה קשקושים במיץ.
כל האהבה הזאת נגמרת כשמדובר ביהודים.
איך אמרו בגירוש של גוש קטיף, "ברגישות ובנחישות". אז אף אחד לא שם זין בארגוני השמאל היפיוף.

ואילן, ההצעה שאתה מקדם בכל תגובה שלך, לתת ל60 אלף מסתננים עבודה, זה כדור בראש.
במחשבה שניה אולי עדיף כדור בראש וזהו...
לפחות לא נראה נחילים של מסתננים עוברים ברחובות.

#324 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎00:24

חשפת אותי. אני מנסה לאזרח 25 מיליון סודאנים שיבואו לישראל, שתהיה להם זכות בחירה ואז כולנו נתגייס לחמאס ונרצח את כל היהודים הארורים האלה.
מתי עונש המוות שלי?
רק שתדעו שככה אתם נראים לאנשים מהצד:
תמונה שפורסמה

#325 rotembal

rotembal

Oh by the way which one's pink

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎00:31

אני הכי שונא שמשתמשים בשואה כתעמולה... צריך להוציא חוק דחוף!

#326 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎00:37

"הי, אני טמאגוצ'י, אני בת 7 ונולדתי בארץ. אתם רוצים לגרש אותי, אבל אני בדיוק כמוכם.
אני שרה "התקווה", רוקדת "הורה", אבל בקולומוביה לא אוכל לשיר ולרקוד, כי הוריי יהיו עניים.
אמא שלי עבדה עליכם, קיבלה אשרת עבודה זמנית ואז נשארה פה שלא כחוק.
אבל תראו אותי, יש לי פנים עצובות, ובגיל 18 אני רוצה להתגייס לגלי צה"ל - הבית של דובר חמאס רנטיסי."

נשבע לך שהתפרצתי בצחוק עכשיו XD
זה ברור שזה בדיוק מה שהם יעשו עם הפליטים וכתבתי את זה מההתחלה.
אילן מושפע מתעמולה שמאלנית שנועדה להראות "זכויות אדם" אבל בעצם יש לה מטרה הרבה יותר גדולה.

נייטדיזיין, אני מנסה להבין את המטרה של השאלה הזאת ולאן שאתה חותר.
אתה מניח שכל הערבים הם משפחה אחת גדולה שמשתפים בינהם מידע, ושיש בינהם קנוניה סודית לתיכנן פיגועים? אתה מוכן להרוג אנשים בגלל שאתה חושד בהם שהם לא מנעו פיגוע? אתה אמיתי?

חגי עמיר ומרגלית הר שפי נכלאו (והיו גם כאלה מהשמאל שבכנות לב איחלו להם מוות מלא ייסורים) כי חשדו בהם שלא מנעו פיגוע (את הר שפי בכלל זיכו).
אז אתה אמיתי?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#327 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎00:37

השואה זה הנשק מס' 1 של החבר'ה האלה.
כל ח"כ שאומר משהו מוציאים עליו פוסטר של נאצי.
עכשיו זה תורה ח"כ רגב.

ובניגוד לבריון בציור, אין לי בעיה עם אתיופים, או דתיים, או רוסים, או סינים.
יש לי בעיה עם מי שנמצא פה שלא כחוק, לא משנה מי הוא.
אתם מצמידים לנו שנאה לאתיופים ורוסים כי זה תורם לדימוי שאתם מנסים לייצר.
כמו שבדרום ת"א יש כנופיות גזענים שירביצו לך בלילה.

לפחות רואים את הקשר היהודי בין השמאל לחרדים.
שניהם אוהבים להשתמש בשואה כדי להשמיץ את הצד השני בויכוח.

#328 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎00:58

התמונה הזאת מבקרת דווקא את היהודים שתופסים את עצמם כקורבנות תמידיים ושהאיום הוא עליהם ושרוצים להשמיד אותם כל הזמן.
בגלל השואה, הלקח שלמדו חלק גדול מהיהודים הוא ש"ליהודים לא תהיה אף פעם שואה נוספת", ולכן הרבה יהודים (בעיקר בישראל) עושים הרבה דברים בריוניים כדי למנוע כביכול את השמדתם, כשבעצם אף אחד לא באמת מאיים עליהם.

אני אף פעם לא הזכרתי את השואה, לא אמרתי שביבי הוא היטלר ולא אמרתי שנשים סודאנים בתאי גזים. הדברים האלה לא יקרו.
אני משווה את המצב בגרמניה לשנות ה30 למצב בישראל ב2012, ומה לעשות, יש המון קווי דימיון בין שני המצבים וזאת החובה שלנו להשוות כדי למנוע את התפוררותה של הדמוקרטיה הישראלית. מבחינתי המצב של גרמניה ב1938 (שימו לב - לפני השואה) הוא מספיק גרוע כדי שנפחד להגיע אליו.
דבר נוסף שאתה לא רוצה לקלוט הוא שאין שום דבר לא-חוקי בהסתננות שלהם. בתור מבקשי מקלט זכותם להסתנן למדינות אחרות ולבקש מהן הגנה זמנית. כרגע אי אפשר להחזיר את מבקשי המקלט מאריתראה ומסודאן בגלל המצב הנורא הקיים שם, והלוואי שיגיע היום שהמלחמה שם תפסק והם יוכלו לחזור, ואז ישראל תחזיר אותם בין אם הם ירצו או לא. חלק לא מבוטל ממבקשי המקלט ישראל יכולה להחזיר ולגרש (כמו מבקשי המקלט מחוף השנהב), אבל ישראל אפילו לא טורחת להפריד בין מי שהיא יכולה לגרש לבין מי שהיא לא. התוצאה כמובן היא אלפי מסתננים לא-חוקיים שאין להם מקום בו, ושצריך לגרש אותם.
בדרום תל-אביב לא חסר גזענים (אתה מכיר מקום בארץ שאין בו מספיק גזענים?). התושבים שם נותנים יד לפוגרומים שמתרחשים שם ונותנים במה לחלאות אדם כמו בן-ארי. קשה שלא להאשים אותם (לפחות את חלקם) במצב.

נייטדיזיין, השמות שהזכרת היו שותפים לרצח או באי-מניעתו ונשפטו בבית משפט עם הראיות שהיו עליהם. המשפט היה משפט הוגן והם הורשעו.
כאן אתה מדבר על ענישת ערבים על בסיס חשד שהם היו מעורבים איכשהו בפיגוע שתוכנן, ללא בדל של בעיה.
לא הייתה לי בעיה אם התפישה הזאת הייתה רק נחלת הקיצוניים, אבל מדינת ישראל למעשה תומכת בך, ולאחר כל פיגוע היא מענישה את משפחת המחבל והורסת את ביתם. את מי זה מעניש? את המחבל? הוא מזמן עצור או מת. הפעולה הזו באה להעניש את המשפחה שלא מנעה ממנו לבצע את הפיגוע מבלי שהיא יודעת אם היא אפילו היתה מודעת למה שהוא מתכנן. הדבר הזה לא מונע מישראל להתגאות בהיותה ה"דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון".

#329 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎01:06

בטח שיהרסו להם את הבית, מה ציפית שיתנו להם פרס?
אין משפחה של מחבל שלא מתגאה במעשים שלו, על זה הריסת הבית, לא רק על אם ידעו או לא. (דבר שדווקא נפוץ במשפחות של יהודי שרצח ללא סיבה, חפש בגוגל)
מחבל שמגיע למצב של להתפוצץ באמצע הרחוב זה כי הוא ספג חינוך כזה בבית, מעט מאוד הורים עוצרים את הילדים שלהם מלהצטרף לאירגוני טרור, הם יודעים שזה כסף טוב, יוקרה (אנשי ארגוני הטרור ומשפחותיהם זוכים להטבות שונות) וכבוד.

על הר שפי התברר בסוף שהיא לא ידעה, ראש השב"כ אמר בעצמו ובגלל זה היא שוחררה.

אני אף פעם לא הזכרתי את השואה, לא אמרתי שביבי הוא היטלר ולא אמרתי שנשים סודאנים בתאי גזים. הדברים האלה לא יקרו.

אף פעם לא הזכרת את השואה?!?!
לפני 2 דפים ניסיתי לחנוק ממני מתי יגיע המצב שבו יהיה לגיטימי להשוות את ישראל לנאצים!
אמרת בעצמך שלהשוות את ביבי להיטלר זה לגיטימי!

לפחות אל תשקר, שוב אתה עושה את זה,
אומר משהו ואז כשאתה מבין שאולי "הגזמת" או שאנשים לא אוהבים מה שאתה אומר וממש מתחילים לשנוא אותך בגלל זה אתה "מתרכך" ומסלסל איזה משפט בסנגון "הדברים הוצאו מהקשרם."
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#330 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎01:07

דרך אגב, FreshMan, אני אשמח שתסביר למה לתת לפליטים עבודה ולשלוח אותם לאיפה שדרוש עובדים היא כמו לתת כדור בראש.
כי גם אני יכול לכתוב משפטים חסרי היגיון מבלי לנמק אותם. הנה אחד מהם - לתת לFreshMan מחשב זו התאבדות לאומית, על כולנו להתאחד כדי שFreshMan לא יחזיק במחשב.

למה עלינו להעניש את משפחת המחבל? במה היא חטאה?
רק בגלל שאתה חושד בה שהיו מודעים לפיגוע שהמחבל תכנן (ללא בדל של ראיה).
רק שתדע, רוב הפיגועים הנעשים בישראל הם ספונטניים ולא מתוכננים. אנחנו מצליחים לעלות על רוב הפיגועים המתוכננים ומסכלים אותם בזמן.

אתה מוזמן לחפש בדיון, אבל לא הזכרתי את השואה אפילו פעם אחת.
השואה התחילה ב1939 והסתיימה ב1945. אני השוויתי את גרמניה שלפני השואה לישראל של היום, כדי להראות את התהליך שרפובליקת וואיימר עברה, ממדינה דמוקרטית למדינה טוטאליטרית שקיימים בה חוקי גזע. הדגשתי כמה פעמים שאין ולא יהיו תאי גזים בישראל, אבל אני חושב שהמצב בגרמניה הנאצית שלפני השואה הוא גרוע מספיק בשביל שנמנע ממנו.

מרגלית הר-שפי לא זוכתה מעולם. מאסרה קוצר לאחר שראש השב"כ טען שהיא לא ידעה על הרצח.

#331 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎01:26

הסודנים צריכים כסף כדי להביא את כל המשפחה שלהם לפה.
תתן להם עבודה - הם יוכלו להביא יותר מהם מפה.
אז במקום לחסוך שנה כדי להביא את האח, הם יחסכו חודשיים ויביאו את כל השבט.
דבר שיגדיל את כמות המסתננים פי כמה וכמה.
וכמובן ייתן להם עוד רצון לבוא, כי עכשיו להסתכן במסע עד לפה במקום לברוח סתם למדינה אפריקאית יהיה הרבה יותר שווה כשהם גם יוכלו לחסוך הרבה כסף. (ולפי השמאל גם להתחיל פה חיים חדשים.)
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#332 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎01:41

בחיים לא שמעתי את הטענה הזו אז בוא תאיר את עיני.
איך הכסף של הסודאנים יעזור למשפחתם להכנס לארץ? איך הכסף שלהם יגיע אליהם בכלל?
חוץ מזה, גם אם הכסף יגיע בדרך כלשהי למשפחה שלהם ויעזור להם להכנס, אז אין בזה בושה. חובתה של ישראל לקלוט מבקשי מקלט שנמצאים בגבולותיה ולתת להם הגנה זמנית.
עם מספרם ישראל יכולה להתמודד. זה באמת משנה לך אם פועל הבניין הוא תאילנדי או אריתראי? זה משנה לך אם הוא סודאני או רומני?
נכון, זה יכול להגביר את ההגירה של מהגרי העבודה הלא-חוקיים, ולכן אם ישראל תבחר בפתרון הזה, היא חייבת לבדוק מי מהמסתננים הוא מהגר עבודה ומי מהם הוא מבקש מקלט. את מהגרי העבודה ישראל תגרש חזרה לארצם. לאחר שתוקם הגדר ישראל תבצע בדיקה קצרה כזאת ליד הגבול ולא תכניס את מהגרי העבודה לשטחה, ככה שמהבעיה הזו נפטרנו.

#333 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎06:24

אני מבין שאתה כל-כך מומחה בהם שאתה אפילו לא יודע איך הם מגיעים לארץ, רק שבארץ מתאכזרים אליהם קשות.
אנשים מספרים לך חצי דברים ואתה בולע בלי לשאול שאלות.
המסתננים צריכים לשלם לבדואים שיעבירו אותם ממקום למקום וכדי שיעבירו אותם את הגבול, הכסף הזה ממן ארגוני טרור.
אם מישהו באמת היה דואג להם היו עוזרים להם במקום בו הם נמצאים, אבל למי אכפת מהם? הם רק כלי פוליטי.
שוב להתחיל לברור, זה נראה לך קל בתיאוריה, במציאות מי יעשה את זה, איך בדיוק, אלה לא אנשים שבאים לפה עם מסמכים.
גם ככה זה לא נראה שהמסתננים יחזרו אי פעם, כי לפי החישוב שלך נחזיר אותם כשיהיה שם שלום, זו אפריקה, לשלום לוקח 200 שנה להגיע לשם.

פועלי בניין הם בד"כ אנשים שנמצאים פה ברישיון, גם המעסיקים שלהם פוחדים מקנס.
ככה שכן, אכפת לי שיודעים מי פועל אצלי במדינה.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#334 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎08:09

נייטדיזיין, אני בטוח שזה לא מחדש לך שום דבר כי אתה פשוט משקר, אבל אני חייב לכתוב את זה כדי שאנשים לא יקחו את השקרים שלך ברצינות:
רק לאזרחים ישראלים יש את הזכות להגיש בג"צים נגד השלטון. לפלסטינאים אין זכות כזאת, והבג"צים שהוגשו (כמו הבג"צ שהוגש נגד שכונת האולפנה) לא הוגשו ע"י פלסטינאים שגרים בשטחים, אלא הם הוגשו ע"י ישראלים בעלי לב ומצפון (יפי נפש כהגדרתך).

בעניין הפליטים - אין לי מושג אם קיימת כוונה זדונית של ארגוני שמאל לאזרח אותם ולתת להם זכות הצבע, אני יודע שבקשה כזו (אם תבוא) היא חסרת ביסוס וחסרת תקדים.
שהותם של הפליטים ומבקשי המקלט בארץ אמוהר להיות זמנית, ולאחר שהמצב במקום מולדתם יסתדר נוכל להחזיר אותם לשם. זה המצב שקורה בכל מדינות העולם שקולטות פליטים.
רבים מן מבקשי המקלט שהגיעו לארץ הגיעו מחוף השנהב בגלל מלחמת האזרחים שם. מלחמת האזרחים בחוף השנהב נגמרה וכבר יש שם שקט יותר משנה, וסוכנות הפליטים של האו"ם כבר מתירה להחזיר מבקשי מקלט מחוף השנהב לארצם בגלל שאין סכנת חיים כרגע בחוף השנהב. ישראל, בגלל מדיניותה המטופשת שהיא לא בודקת את מי ניתן להחזיר ואת מי לא, חיים אצלנו אלפי מבקשי מקלט שהמצב בארצם הוא סביר וניתן להחזיר אותם ללא בעיה.
גם אם יש שמאלני כלשהו שיושב בחו"ל ושואף להביא כמה שיותר מוסלמים לארץ (אגב - רובם לא מוסלמים) ולאזרח אותם, אז מה אכפת לך? זה פשוט לא הולך לקרות, וזאת לא דרישת השמאל בארץ.

שניר, ההשוואה היא לא במקום.
אנחנו משווים בין קבוצות אתניות באוכלוסיה, ולא בין אנשים מסוימים.
אם היית נולד למשפחה ערבית, והיית שומע אנשים מדברים כמו שאתה מדבר על הערבים ושצריך "לעשות להם שואה" מבלי שעשית כלום ורק בגלל מעשים של אחרים, לא היית מתעצבן?
אם בקריית גת היה גל פשע והיינו שומעים על רציחות מקריית גת לעתים קרובות, אז היית רוצה שיעשו שואה לכל הקריית-גתים? הדבר היחיד שמחזיק אותך בחיים זה שאנחנו לא שומעים על פשע מקריית גת?

yosefddd, אתה צודק, כרגע זאת בעיה חמורה כי בעצם מותר להעסיק את הפליטים (טכנית אסור אבל בג"צ אסר לתת קנס למעסיקים), אז הם תופסים גם את המשרות של אזרחים ישראלים, שלא דרוש בהם עובדים זרים.
האשמים במצב הם לא הפליטים מן הסתם, אלא הממשלה שלא מטילה פיקוח ולא מכניסה אותם לשוק העבודה איפה שצריך עובדים (למשל בחקלאות ובבנייה), איפה שעובדים העובדים הזרים החוקיים בארץ.

אני לא יודע איפה אתה חי, אבל יש פשע בקרית גת.
אתה בנאדם של עיתונים בלי דעה, אתה צועק מה שקראת בעיתון בלי לרדת לסוף הדברים ואתה מוכיח את זה כלפעם מחדש.

אני חושב שההבדל בינינו שאתה מתחזה לאהוב את המדינה שלך, ואני באמת אוהב אותה.
כי שמישהו אוהב משו הוא לא מוכן לוותר עליו, אתה מכיר בנאדם שיחלוק את אשתו?
אני אביא לך אחלה דוגמא,
אתה מכיר את אלה שנשואים ויש להם יחסים פתוחים? מישהו דופק את אשתו ולא מפריע לו?
זה בנאדם חולה אתה מסכים?
ככה אתה כלפי המדינה שלך.
  • yosefddd אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#335 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎09:10

אילן אתה אומר דברים שבחלקם לא נכונים עובדים זרים כשמם הם - זרים. באים לעבוד עושים את הכסף שלהם אנחנו נהנים מהעבודה שלהם וזהו כל אחד חוזר למקום שלו.60 אלף סודנים(ועוד בדרך) רוצים להישאר פה כי הם יודעים שיש ארגוני שמאל שידאגו לזה , הם לא יעזבו למדינה אחרת שיעור ההזדיינות שלהם גבוה מאוד זאת אומרת שעוד 20 שנה יהיה לך פי 2 או פי 3 . תקום קהילת סודנים בתוך ישראל כאשר הם בכלל לא מזוהים עם הערכים שלך דת עד כמה שזה משפיע שפה לאום .לפזר אותם בין המדינות כל מדינה שמתנגדת לגירוש שתקבל על עצמה חלק מהם כל מדינה מחפשת עובדים זרים ואנחנו לא במצב הכלכלי הכי טוב עולם.

#336 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎11:11

דרך אגב, FreshMan, אני אשמח שתסביר למה לתת לפליטים עבודה ולשלוח אותם לאיפה שדרוש עובדים היא כמו לתת כדור בראש.
כי גם אני יכול לכתוב משפטים חסרי היגיון מבלי לנמק אותם. הנה אחד מהם - לתת לFreshMan מחשב זו התאבדות לאומית, על כולנו להתאחד כדי שFreshMan לא יחזיק במחשב.

אני לא מנהל איתך דיון כי זה חסר טעם.
אני רק אומר מה שאני חושב שצריך להישמע וזהו.
אתה לוקח את דעותיך מפינות דעות בעיתונים (כמו שאמר שניר), בלי לחשוב לבד.
אולי תשאל מומחה לכלכלה מה דפוק ברעיון שלך, ואולי הוא יטרח לענות לך.

לגבי השואה: חזרת שוב ושוב שישראל עושה מחנות ריכוז.
שעת ריכוז זה בגן, מחנה ריכוז זה שואה.

אגב, פורסם סרטון שמראה שהערבים הציתו את השדות ביצהר,
אבל אפשר להתווכח לגבי הדמויות המרוחקות, אם הם באמת ערבים לכן אני לא לוקח את זה כהוכחה.
מספיק לי להאמין מי אשם וזהו. בניגוד אליך, שנותן פרשנות נוחה לסרטון של בצלם כדי להוכיח כלום.

#337 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎12:48

http://www.ynet.co.i...4234033,00.html

"בגלל הפחד" עלאק, אלה פשוט אנשים ברברים מטבעם שמחפשים תרוץ.

#338 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎13:11

http://www.mako.co.i...0&pId=565984153

#339 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎13:17

למסתננים מותר להרביץ. אפליה מתקנת כחלק מסל הקליטה.

#340 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎28/05/2012‏, ‎13:21

נייטדיזיין, זה לא מעניין אותי איך הם מגיעים. לא חקרתי את הנושא ואני עדיין לא מבין איך זה רלוונטי לדיון (חוץ מכך שיש סוחרי עבדים בישראל שמתעשרים על גבם של האנשים העניים בישראל, ואונסים את נשיהם בדרך).
גם ההשערה היא שבדואים מממנים ארגוני טרור היא חסרת ביסוס ונשעינת על חצי מקרה של בדואי אחד, והיא חלק מהפרנואידיות הישראלית הנוראית כלפי הלא-יהודים שבתוכה שמפחדת כבר כמה עשורים באינתיפאדה בדואית.
ראינו את הפרנואידיות הזאת כשעלה הנושא של גירוש עובדי הילדים הזרים (כאילו גורל המדינה תלוי באי נכוחתם של 400 ילדים לא-יהודים במדינה היהודית), ועכשיו אנחנו רואים את הפרנואידיות הזאת בנושא הפליטים, שנוצר רושם שהדרך היחידה שלנו לשרוד ולהתמודד עם ה"איום" היא לכלוא את כולם במחנות ריכוז.

אפשר גם להתחיל לברור מי בא מאיפה, להחזיק בהם במשך תקופה קצרה ולגלות מאיזו מדינה כל אחד בא. מי שבא ממדינה שכרגע שורר שם שקט ולא קיימת סכנת חיים אפשר להחזיר, ומי שלא אז להשאיר ולהכניס לשוק העבודה.
הזכרת בזלוזל שבאפריקה מלחמות לעולם אינם מסתיימות, אבל זה לא נכון, ויש הרבה דוגמאות למדינות שהיו בהן מלחמות וכרגע אין כאלה. דוגמה אחת למדינה כזאת היא חוף השנהב, שבישראל יש מספר ניכר של מבקשי מקלט מהמדינה הזו. זכותה המלאה של ישראל לפנות לאו"ם ולגרש לחוף השנהב את אותם מבקשי מקלט, גם אם הם לא יהיו מרוצים מכך.

נראה לי שאתה גם מתעקש לא להבין את הפתרון שעליו אני מדבר כבר יותר מדי תגובות. הפתרון הוא לא להכניס אותם ספונטנית לשוק העבודה ופשוט להתיר להם לעבוד, אלא שהמדינה תהיה אחראית עליהם ושתטיל פיקוח עליהם. המדינה יודעת איפה דרוש עובדים זרים, והיא יכולה לשלוח X פליטים למקום מסוים (למשל חקלאות בנגב), שעליהם היא תפקח. המדינה גם צריכה לדאוג שמכסת העובדים הזרים (כולל הפליטים שיהיו בינם) לא תעלה, ושאלי ישי ינפיק בשנה הבאה פחות אשרות לעובדים כאלה.

שניר, אני לא יודע עד כמה פשע יש בקריית גת ועד כמה הוא גבוה מהממוצע ארצי אם בכלל. הנקודה היא שלא אמור להיות לך מאיזו קבוצה מועטים עושים פשע. אתה לא יכול להעניש את כל הקהילה בגלל פשע של מועטים מתוכה.
אם אתה אומר שקיים פשע חסר תקדים בקריית גת, אז מה מונע ממני לבוא לקריית גת עם נשק, לטבוח בגברים, נשים וילדים ולהוריד את הפשע בקריית גת? לפי התורה שלך, זה בדיוק מה שאני צריך לעשות.

FreshMan, כמה קל להגיד את זה, אה?
בינתיים לא אתה ולא אף אחד אחר לא הצליח למצוא את הבעייתיות בפתרון ההוא, גם לא רותם "המומחה בכלכלה".
אף אחד גם לא הסביר למה פתיחת מחנה ריכוז (איך אתה רוצה שאני אקרא למחנה מעצר קבע של עשרות אלפי בני-אדם ללא משפט רק בגלל מוצאם? חלאס להתיפייף, תקרא לילד בשמו) הוא פתרון טוב יותר מהפתרון שהציע יו"ר ועדת העובדים הזרים, ואף אחד גם לא יצליח להסביר למה הוא פתרון יותר כלכלי (מדברים כאן על השקעה של מאות מיליונים בהקמת המחנה, ועוד כמיליארד שקלים כל שנה בתפעולו ללא שום תועלת שהמדינה תרוויח מהפליטים).
הנתונים שפרסמתי לגבי מספר הזרים בארץ צריכים להתפרסם, וכל אחד שמרפרף בהם לא יכול שלחשוב שהפליטים הם באמת איום דמוגרפי, כשבישראל חיים מספר כל כך גבוה של עובדים זרים חוקיים ולא חוקיים ותיירים שאשרתם פגע.

אגב, התקרית שאתה מדבר עליה שתועד רגע ההצתה של השדה הפלסטיני קרתה שלשום (בניגוד לתקרית מקודם, שבאה להראות את שקרי המתנחלים כשרגע התיעוד לא ברור כל כך), ודווקא היו אלה מתנחלים רעולי פנים שהציתו את השדה ללא התערבות של חיילי צה"ל שהשגיחו במקום, אבל בוא לא נתקטנן בעובדות.
גם בתקרית הזו המתנחלים החמושים ירו בפלסטינים, מבלי שצה"ל עושה דבר כדי להגן עליהם.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים