עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#301 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎20:24

יחסית לקבוצה הכי טובה בליגה, יש לכם שוער שהוא לא בטופ 5 בארץ. והוא מבזבז משבצת של זר.

סתם לדעתי שוערים שיותר טובים ממנו.

אריאל הרוש, סטויקוביץ', אפילו קליימן שלנו עדיף,  אופיר מרציאנו, השוער השני של אשדוד...

משחק רגל הכי טוב בארץ? אני לא יודע ואני לא אוהב לדבר סתם... אבל מה שכן, נגיד ו...?

התפקיד של השוער להיות טוב עם הידיים משחק רגל זה רק בונוס...

אני לא יודע אם תתנו להם ארבע, אבל מה שכן הם הולכים ללכת לזהבי על הרגלים, שיפחד על הקריירה שלו.

ק"ש תנצח, (לצערי, הם משחקים נגד בית"ר.) ובית"ר עם היכולת הטובה שמציגה השנה. לא מספיק טובה לנצח את ק"ש.

ובטח שלא מספיק בכושר לשבוע עמוס כמו זה. (רוב השחקנים שהבאנו הם שחקנים מליגה לאומית או שחקנים שלא שיחקו שנה שעברה. פשוט רעבים להצלחה, תשלב את הקהל הדוחף של בית"ר)

אני חושב שזה יהיה צמוד מאוד, וסתם אני לא יודע אם אתה זוכר, ק"ש בסוף העונה הקודמת הראתה את הכדורגל הכי יפה בליגה.

הייתה יציבה יותר, ואני לא יודע אם אתה זוכר, אבל ב"ש ויתרה על האליפות מוקדם מידי, היה כמה נפילות של מכבי ופשוט ב"ש נפלה לפני...

וק"ש הייתה יציבה, פשוט ההתחלה שלה הייתה פחות טובה...

אני מקווה שכמו שנצחנו את חיפה והפועל, נצליח לנצח אותם או להוציא נקודה, (שזה טוב גם לכם ד"א) אבל לא נראה לי....

אחי, איזה שטויות...

זה נכון שהוא מבזבז משבצת של זר, אבל אין מצב שהרוש וקליימן יותר טובים מחואן פאבלו. לדעתי רק סטוייקוביץ' ואולי מרציאנו עדיפים עליו, זהו. אולי אם הרוש היה מקבל יותר תמיכה, יציבות וראש שקט הוא היה יכול להשתפר ולהיות יותר טוב ממנו, אך במצב העניינים הנוכחי, זה ממש לא כך.

משחק רגל בימינו זה מאוד, מאוד, מאוד חשוב. תראה איך באיירן מינכן משחקת עם נוייר כבלם שלישי שעולה כמעט עד החצי בכל מגרש ושולט בחצי בקלילות, וזו כמובן הדוגמה הכי מוחשית.

גם ואלדס בזמנו בברצלונה היה מאוד חשוב למשחק המסירות של ברצלונה, וזה מה שמאפשר את ההתמסרויות הארוכות בחצי של הקבוצה שמעייפות אותו.

משחק הרגל של פאבלו זה מה שמאפשר לנו להפקיר, באופן יחסי, את ההגנה באמצעות ההצטרפות של המגנים ואלברמן להתקפה.

ק"ש הראתה את הכדורגל הכי יפה בליגה? טוב, נגיד... עניין של טעם.

ב"ש ממש לא ויתרה על האליפות, אנחנו ניצחנו אותם, וסיימנו בסופו של דבר בפער של 16 נק' ממנה, זה ממש לא ויתור, אלא נוקאאוט מוחלט. הם נפלו מהרגליים בפלייאוף, ושם הבלוף שלהם התגלה. קבוצה של אופי ולא של יכולת.

אני גם מקווה שתוכלו להוציא נקודות מק"ש כדי שנוכל לחזור למקום הטבעי שלנו :P

אורפז, אתה מגזים. זה נכון שהכדורים הארוכים של פאבלו מזעזעים, אבל המסירות הקצרות שלו מצוינות, והוא מבלבל שחקנים. שוב, כמו שאמרתי, הוא נוטה לחכות לרגע האחרון ולוקח יותר מדי סיכונים, וזה באמת מקריפ אותי, בדיוק כמוך, אבל שים לב איך הוא מוסר לשחקנים הקרובים אליו גם תחת לחץ.

זה מרגיז שבכל עונה הקהל של מכבי איכשהו מוצא שחקן להתלבש עליו, ובדרך כלל זה מוצדק, אבל הם נסחפים ומאשימים את השחקן בדברים לא קשורים בכלל.

אני יודע שזה לא קל אבל תנסה לראות את הכדורים של חואן פאבלו בלי לשפוט אותו מראש. גם לי לקח זמן להדחיק מעט את העצבים שלי עליו.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#302 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎20:41

אין לי מושג מאיפה אתה מביא את זה.. הבנאדם זה השוער עם המשחק רגל הכי גרוע שראיתי. משחק רגל זה לא מסירות ל5 מטר קדימה זה מהירות (אין לו), מסירות על 40-50 מטר (ממש אין לו) יציאה עם הרגליים (גם אין לו) ועוד דברים שבגדול הוא לא עושה עם הרגליים שלו כלום. בנוסף לזה, תנסה ותחשוב על מספר הפעמים שהוא אשכרה נתן לך נקודות בעצמו, יהיה לך קשה למצוא.

#303 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎20:56

זה לא רק במכבי, אין מה לעשות, הקהל לא אוהב את החוליה החלשה, גם אם יהיה לך את באיירן מינכן (חחחחחח יא גרמנים)

ויהיה את זהבי יקללו אותו שהוא לא שווה כלום...

שדיברתי על הרוש התכוונתי שיש לו שקט בראש, ברור שהמצב עכשיו מוריד אותו...

קליימן אחלה של שוער, תן לו קצת זמן, הוא בחיים לא קיבל הזדמנות אמיתית... כולם שרפו אותו בגלל הדרבי המדובר. (וכן הוא טעה שם המון!)

בטח שהוא מבזבז משבצת של זר, ברק לוי עם קצת אמון (יעשה טעויות אין מה לעשות) יהיה שוער ענק ומגיע לו. ההגנה שלכם מספיק טובה בשביל לתת לו קצת ניסיון.

בכלל בישראל לא אוהבים לקחת שוער ולבנות אותו, שים לב כל מאמן חושב על השנתים שהוא פה ועל הזין שלו המשך...

ואתם יכולים להביא עוד שחקן איכותית, יש לכם כסף ושם. אין סיבה שלא יבואו אליכם. (שלא תבין לא נכון, חלום שלי שתצליחו באירופה)

זה יגרום לקבוצות בארץ להשתפר, ואני לא חושב שהכדורגל יהיה כמו הכדורסל.

זה מה שאני אוהב בבית"ר של השנה, הביאו ילדים רעבים, (דסה חייב לקבל נבחרת. הוא לא רואה את משומר.)

והשנה לא ניקח אליפות וגם לא אירופה, אולי עם הרבה מזל נצליח לקחת גביע, אבל הקבוצה שוב מתחברת לקהל.

כל קבוצה אחרת שעברה מה שביתר עברה בשנתיים האחרונות, הייתה מתפרקת, חד משמעית, תראה איזה רעש עושים על העלק משבר של חיפה.

משבר זה ששורפים את המועדון, הקהל מגיע לאימון וזורק בלוקים על השוער, שהשחקנים נכנסים וזורקים עליהם כסף ושרים להם שהם זונות,

תחשוב שבנאדם משלם 100 שקל להגיע לאיצטדיון ובא לקלל את הקבוצה שהוא אוהד. זה משבר. ואף קבוצה לא הייתה עומדת בזה....

סתם זיינתי בשכל כי אני אוהב ביתר, אבל חואן פאבלו לא לרמה שלכם. בליגת האלופות או האירופית הייתם יכולים להגיע רחוק יותר עם שוער אחר. (וזה היה עושה לנו טוב, לכולם)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#304 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎21:43

וואלה שניר לגבי הסוף לא מסכים איתך, חיפה במשבר כבר 4 שנים,

וזה שהאוהדים נכון לעכשיו באמת התבגרו ועדיין מעודדים את הקבוצה זה לפי דעתי יפה, לא צריך לשרוף את המועדון כדי שיבינו שאתה במשבר.

מה שהיה בסוף המשחק האחרון קרע לי את הלב,

עזוב את הטלוויזיה יש גם סרטונים מהיציע, שכל השחקנים פשוט עמדו מול הקהל חסרי אונים ויציע שלם עודד אותם, ובסופו של דבר השחקנים גם הביאו לה את כל החולצות שלהם,

שמע זה היה רגע שהרבה שנים לא ראיתי פה בכדורגל, אם לא ראית תגיד לי אני אנסה לחפש סרטון של זה.

#305 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎22:05

ראיתי, התרגשתי, היה מדהים.

זה היה כמו "אין לכם אישור ללכת לחדר הלבשה"

הם היו פשוט מסכנים השחקנים.

אבל, אני לא חושב שזה עושה אתכם קהל גדול, זה עושה אתכם קהל לוזר, זה לא שחיפה שיחקה אש והפסדתם,

שיחקתם לא משהו ולא הגיע להם עידוד על זה חחח

עידן, אתם לא במשבר, אתם קבוצה לא טובה. זה כמו שתגיד שהפועל פ"ת במשבר. חחחח

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#306 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2014‏, ‎00:10

אני לא מסכים שזה שהקהל עודד את השחקנים עושה אותם לוזרים. נכון, אתה לא צריך כביכול לעודד את השחקנים בתקופה המסריחה הזאת ובעצם להראות להם שהכל בסדר, אבל מצד שני אתה כן צריך לתת להם גב בתור קהל שיש לו כוח יוצא מגדר הרגיל בספורט ולעזור לשחקנים לצאת מהמצב המסריח הזה. אני כן אהבתי את זה.

העניין הזה שמאמן בא לעשות סיבוב ולעוף זו בדיוק הבעיה של הכדורגל הישראלי. אנשים בלי סבלנות, אוהדים שמקללים כל הזמן. בגלל דברים כאלה אנחנו לא מתקדמים לשום מקום. תראו את גרמניה - לפני 15 שנה הם היו בנפילה הכי גדולה שלהם בהיסטוריה, כוכבים פרשו וגם הכוכבים שהיו לא הביאו כלום (נגיד מיכאל באלאק). הם עשו שינוי אדיר בכל המבנה של הכדורגל שם והנה יש להם כבר 4 שנים את הנבחרת הכי טובה בעולם, דבר שקיבל ביטוי במונדיאל האחרון ומקבל ביטוי בליגה טובה יותר ובהצלחות באירופה. אותו סיפור בדיוק עם בלגיה, איסלנד, סלובניה, ספרד של לפני כמה שנים (לא שהיום הנוער שם גרוע חח) ועוד נבחרות שפשוט מתקדמות בזמן שאנחנו נשארים במקום.

#307 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2014‏, ‎00:43

אחי הנבחרות שלהם מבוססות על ילדים ובניה לטווח ארוך,

תסתכל על גרמניה כמה הסגל דומה לסגל של המודניאל הקודם,

הם היו אז הנבחרת עם הממוצע הכי צעיר, ועוד יש להם את קלוזה שהוא עושה לכולם ממוצע 39 חחחח

(חס וחלילה אם זה היה נשמע שאני מזלזל בו, אני אוהד נבחרת גרמניה ואין לי ספק שראיתי היסטוריה.)

אני חושב שמה שיקדם אותנו זה להעיף את גוטמן, להביא מאמן שאומר בפנים חברה, אני עושה פה בניה,

אני אפספס אולי עכשיו משהו אבל אני אעשה פה קבוצה טובה זה מה שיגרום לנו להצליח.

מה קשור שכטר? פייר? ועוד הבן זונה עוזר לו לשבור את השיא ההופעות נראה לי, חחח איך שכטר משחק שתמוז לא?

(ואני שונא את תמוז, אבל אני חושב שהוא יהיה יעל מאוד בנבחרת.) וכאן אני מקווה שלא תתבאסו,

אל תתן לזהבי לשחק שהוא חולה, ועוד אומר שהוא גבר כי הוא שיחק אחרי אינפוזיה, בנאדם אחרי אינפוזיה לא צריך להיות בסגל.

אפילו רונלדו השמן שיחק אחרי שהיה חולה ("הורעל עלק") ולא עשה כלום. אין מה לעשות אתה חולה אתה לא משחק.

(בכל יום רגיל לדעתי זהבי שווה הרכב פותח בנבחרת)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#308 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2014‏, ‎08:35

מסכים בנוגע לזהבי. בנוגע לעמדת המאמן, זה לא שאיזה בנאדם יבוא ויגיד אני רוצה פרוייקט ארוך טווח, למה יפטרו אותו בשנייה שהוא לא יצליח. צריך להביא מנהל נבחרות שיבחר מועמדים ראשוניים עם חוזה ל10 שנים שבחוזה מכניסים סעיף שלא משנה כמה נקודות הנבחרת משיגה הוא לא מפוטר (מכניסים נגיד סעיפים אחרים שיעזרו להתאחדות לפטר אותו במידת הצורך), רק ככה אתה יכול לבנות פה משהו.

#309 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2014‏, ‎10:18

סבבה, אני מסכים איתך... אבל סתם בשביל הקטע כמה שאני שונא את גוטמן, גם ככה הוא קיבל מספיק זמן, יכל להוכיח אחרת.

ד"א מה החוקים של העלייה? מקום שלישי 100% עולה?

או שיש משחק עם מקום שלישי אחר? אתם יודעים?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#310 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎00:14

ביזיון, בושה וחרפה, ויותר מזה אין לי מה להוסיף.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#311 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎06:49

לא יאמן שזהבי הגיב לו. למה הוא הסתכן באדום?? הוא היה צריך לספוג ולספוג ולחטוף פצצות! 

#312 Sgt.DD

Sgt.DD

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 832 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎07:40

ה"כדורגל"הישראלי במלוא הדרו. אל תדאגו, אני כבר שומע קולות על זה שזהבי הוא האשם האמיתי. עוד שבועיים כבר יזכירו לנו עד כמה האוהדים של הפועל הם אוהדים נהדרים. אנחנו בכל לא הבנו שזה אקט אומנותי שנועד להדגיש את החוליגניזם הפנימי של האוהד הנחמד והמסכן הזה שחטף מכות בלי סיבה מערן זהבי.

#313 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎08:10

הכדורגל הוא סה"כ מראה למדינה המגעילה שנוצרה פה וכל האשלייה החברתית שהייתה פה בצוק איתן לאט לאט מתפוררת בכל הרבדים של החברה.

• eliav1993 אוהב את זה

#314 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎08:55

תזכרו מי הקהל הכי מגעיל בארץ...

אחרי זה אומרים על ביתר הזבל של המדינה.

אם אוהד של ביתר היה עושה את זה היינו באותו רגע בליגה ג'.

מה שכן, אם האוהדים של מכבי לא היו פורצים אחרי כל הבלאגן האוהדים של הפועל היו פורצים שוב ואז בכלל היו מזיינים אותם.

ד"א עשינו תיקו עם ק"ש!!!!

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#315 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎10:53

אני רק חושב מה היה קורה אם זה היה אוהד בית"ר, חחחחחחחחחח. אבל 3 שנות מאסר לאוהד? רק אני חושב שזה הרבה?

#316 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎11:28

אחי כולם שם זונות מושחטים.

תסתכל מה אומרים בהפועל שברקוביץ'  לא היה צריך להגיד שמגיע לקבוצות עונש,

פעם ראשונה שברקוביץ' אומר משהו נכון (עזוב שהוא אמר שם מ-ל-א שטויות באמצע כמו ג'ורדי אל תבטל את המשחק, עזוב בוא נשאר תהיה גבר ושניה אחרי אמר "אני המלצתי לשופט להפסיק את המשחק")

הקהל הכי מגעיל במדינה, הרבה יותר מאצלנו ושאף אחד לא יזיין בשכל שאצלם זה אחוז קטן, רק מספיק לראות את כמות הכוסות ומצתים שזרקו עליהם בדרך למנהרה,

תראו בפייסבוק איזה תגובות, חבל שלא שבר לזהבי את הרגל אוהדים שם כותבים.

הקהל הכי גרוע שיש, אבל התקשורת האדומה תדאג שהם יקבלו עונש קטן... או שווה לזה של מכבי, חכו תראו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#317 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎15:38

שניר בקשר לברקוביץ, הוא אמר בראיונות, שבהתחלה הוא באמת ניסה לשכנע להמשיך את המשחק. ואז בפריצה השנייה הוא כבר שינה את הדעה והמליץ לבטל. הוא גם אמר שהוא היה מגיב כמו זהבי, במקרה הזה דווקא הוא דיבר דוגרי גם נגד הפועל.

לגבי המקרה ברור שזה משהו שלא צריך להיות, מאשימים הרבה את האבטחה, הדבר היחיד שלקח זמן זה הזמן תגובה עד שהגיעו אליו הצוות התערבות, אבל למנוע ירידה לכר הדשא זה משהו שבלתי אפשרי למנוע בתור אחד שעבד במשחקים כאלה.

#318 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎16:08

אח שלי המאבטחים במשחק מסתכלים על הדשא ורואים משחק בחינם במקום להסתכל על היציע. בשביל זה משלמים להם לא? שיעשו את העבודה שלהם.

אם האוהדים מכבי לא היו פורצים למגרש לדעתי היה איזה 3-4 אדומים עד סוף המשחק וגם אמרתי את זה לפני חידוש המשחק. איך שחודש המשחק טל בן חיים הערס הזה עשה ישר עבירה של אדום על אוחיון נדמה לי.

האוהדים של הפועל הכי גרועים בליגה אחרי בית"ר (עם כל הכבוד, המקום הראשון שמור לאלו ששרפו את המוזיאון של בית"ר), משחקים אותה נאורים ולא גזענים אבל הם הקהל הכי מסריח שיש. בידיעות עשו על זה כתבה (שברו קברים, מקללים מתים בצורה קבוע - פנאן, הבן של אובארוב, אהובה תומר ועוד אנשים -, באופן קבוע זורקים חפצים מהיציע וזה לא אחד או שתיים זה כל היציע. האוטיסטים האלה אפילו זרקו פעם רימון הלם על שחקן ופגעו במקרה בקפטן שלהם חחח). קהל זבל שאני מוכן לחטוף גם הורדה של 5 נק' אם זה אומר שיציע 5 לא יפתח עד סוף העונה.

#319 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎16:29

שמע אחי זה שרואים את המשחק מסכים איתך, ובכל זאת. שמים את הסדרן הרגיל בירידה לדשא בפשפשים, הוא עומד שם שאר היציע חופשי (אני מדבר קו ראשון לדשא) ואז בין השערים עומדים צוותי התערבות. שתדע שההוראות של סדרנים רגילים אלה שלובשים כתום זה שהם לא מתערבים במקרה אלימות, גם בתוך היציע.
רק הצוותי התערבות. מהיום שהורידו גדרות אם אוהד רוצה לפרוץ לדשא אין באמת איך לעצור, כל מי שהולך פה למשחק יכול להגיד שבקלות אפשר לרדת לדשא. הבעיה החמורה זה הזמן שלקח למישהו להגיע, כי הם עומדים ממש קרוב לדשא

#320 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2014‏, ‎18:03

אח שלי המאבטחים במשחק מסתכלים על הדשא ורואים משחק בחינם במקום להסתכל על היציע. בשביל זה משלמים להם לא? שיעשו את העבודה שלהם.

אם האוהדים מכבי לא היו פורצים למגרש לדעתי היה איזה 3-4 אדומים עד סוף המשחק וגם אמרתי את זה לפני חידוש המשחק. איך שחודש המשחק טל בן חיים הערס הזה עשה ישר עבירה של אדום על אוחיון נדמה לי.

האוהדים של הפועל הכי גרועים בליגה אחרי בית"ר (עם כל הכבוד, המקום הראשון שמור לאלו ששרפו את המוזיאון של בית"ר), משחקים אותה נאורים ולא גזענים אבל הם הקהל הכי מסריח שיש. בידיעות עשו על זה כתבה (שברו קברים, מקללים מתים בצורה קבוע - פנאן, הבן של אובארוב, אהובה תומר ועוד אנשים -, באופן קבוע זורקים חפצים מהיציע וזה לא אחד או שתיים זה כל היציע. האוטיסטים האלה אפילו זרקו פעם רימון הלם על שחקן ופגעו במקרה בקפטן שלהם חחח). קהל זבל שאני מוכן לחטוף גם הורדה של 5 נק' אם זה אומר שיציע 5 לא יפתח עד סוף העונה.

נו באמת, בתור קרית גתי, אתה יכול לבדוק בגוגל אני מכיר (לא אישית, בפנים) את מי ששרף את המועדון.

אני לא מצדיק את זה....

הרס עצמי קיים בכל קבוצה... לחיות במדינה יהודית ולהניף דגל פלסטין, זריקת מוטות ברזל (בדרבי...) זורקים אין סוף חפצים,

התקשורת אדומה וחבל שאתם מקשיבים לה, זוכרים שאוהדי ביתר רבו מכות בוינטר אחרי המשחק? איך כל העולם היה על זה,

תראו מה כתבים כותבים היום, שלזהבי הגיע!!! כי הוא עשה פיו פיו...

הגרעין שם הרבה יותר קשה מLF. הם מקללים מתים סדרתים, אתה יודע מה הם עושים לבן מוני פנאן?! הורסים קברים, צלבי קרס,

אלכוהוליסטים מפגרים, אפילו אתמול בדרבי הם העלו דגל של משקאות חריפים...

בוא נפתח עוד משהו, שאנחנו אתם או חיפה מנצחים? מה שרים אחד לשני אמא שלכם זונה? נו בסדר, אף אחד לא נעלב סבבה שיהיה,

הפועל לא מקללים ככה, הם רוצים לחרפן אותך, "שתהיה שואה למכבי" "גם שמתחתנים שם הרצפה קורסת" "לא צריך את הכותל"

אני יכול להביא עוד אין סוף דוגמאות, אבל אני אישית, רואה הבדל רציני בין "אני שונא את כל הערבים" ל"שתהיה שואה למכבי"

מה שכן, אני עד עכשיו מחשיב את רוב אוהדי מכבי כ"ילדי כאפות" אבל היו שם שתיים עם ביצים רצח, 2 רצים להרביץ לכל שער 5 חחחחחחחח

אוהדי הפועל מונעים משנאה, לא מאהבה לקבוצה,

עובדה שהשלט שלהם זה "100% אנטי מכבי"

בביתר ראיתם שלט הפועל זונה? לא. יש שלט על ביתר ועם כבר בנוסף הפועל זונה, אבל הם לא.

הקהל הכי מגעיל בליגה, והבעיה שהתקשורת אדומה.

סתם שאלה אורפז, אתה מסכים איתי שאם זה היה אותו משחק והיה יורד מישהו מLF במקום האוהד הפועל הזה היו אונסים  אותנו בהתאחדות?

ועוד משהו, אתה מסכים איתי שאם היו עושים ככה לקוון במקום לזהבי המשחק היה נגמר במקום?!

זה הולך ככה:

שופטים > הפועל > כולם > ביתר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

2 משתמשים קוראים נושא זה