עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#281 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2014‏, ‎00:06

אין לנו סגל טוב. בסה"כ צריכים בלמים וחלוצים...

אני רואה את מכבי ת"א מבקיעה 4 שערים כששניים מבעיטות מרחוק (בכלל יש לי הרגשה שהם מבקיעים הרבה מאוד שערים מחוץ לרחבה בשנים האחרונות) ומצד שני החלוצים שלנו מתקשים (מאוד מאוד) לפגוע בכלל במסגרת מחמש מטר.

גם מכבי ת"א לא קבוצה טובה במיוחד פשוט יש לה בלמים קצת יותר טובים וזה לא כאילו לא מגיעים מולם למצבים, גם חיפה וגם עכו הגיעו להרבה מצבים פשוט מצוינים (מצבים טובים לפחות כמו של מכבי ת"א באותם משחקים) פשוט יש להם שחקנים שמסוגלים להבקיע בפעולות אישיות בהתקפה וליריבות (חיפה לצורך העניין) פשוט אין.

וזה, עם הזמן, יותר ביטחון ומומנטום שקשה לעצור.

בחיפה זה עושה בדיוק את ההיפך וככה מצליחים להפסיד משחקים שלא אמורים להפסיד. התהליך שאלישע, עטר ובנאדו עשו במועדון הזה ייקח עוד הרבה עבודה לתקן.

#282 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2014‏, ‎00:19

אידריסו עושה רושם של אחלה חלוץ ותורג'מן חלוץ שהוכיח את עצמו בעונה הקודמת. עם כזו חוליית קישור מטורפת אין סיבה ששני החלוצים האלה לא יצליחו לבלוט. במידה ואתה מייצב את ההגנה ומביא קשר אחורי קילר אתה תוכל לבנות הרכב התקפי עם אידריסו, תורג'מן, ראיוס, עזרא ובניון ואם אלה לא יצליחו, אני לא יודע מי כן.

#283 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2014‏, ‎09:32

אין לנו סגל טוב. בסה"כ צריכים בלמים וחלוצים...

אני רואה את מכבי ת"א מבקיעה 4 שערים כששניים מבעיטות מרחוק (בכלל יש לי הרגשה שהם מבקיעים הרבה מאוד שערים מחוץ לרחבה בשנים האחרונות) ומצד שני החלוצים שלנו מתקשים (מאוד מאוד) לפגוע בכלל במסגרת מחמש מטר.

גם מכבי ת"א לא קבוצה טובה במיוחד פשוט יש לה בלמים קצת יותר טובים וזה לא כאילו לא מגיעים מולם למצבים, גם חיפה וגם עכו הגיעו להרבה מצבים פשוט מצוינים (מצבים טובים לפחות כמו של מכבי ת"א באותם משחקים) פשוט יש להם שחקנים שמסוגלים להבקיע בפעולות אישיות בהתקפה וליריבות (חיפה לצורך העניין) פשוט אין.

וזה, עם הזמן, יותר ביטחון ומומנטום שקשה לעצור.

בחיפה זה עושה בדיוק את ההיפך וככה מצליחים להפסיד משחקים שלא אמורים להפסיד. התהליך שאלישע, עטר ובנאדו עשו במועדון הזה ייקח עוד הרבה עבודה לתקן.

עטר זה בין המאמנים שאני הכי אוהב, בתאכלס הוא לא מבין כלום מהחיים שלו, הוא מצידו לשחק 11 חלוצים,

אבל אני מת עליו חחחחחחחחחחחח

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#284 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2014‏, ‎15:23

איך אני שונא שעד שמאשרים הודעה שלי עברנו עמוד ואז אף אחד לא ראה אותה :[

אורפז תראה מה כתבתי לך :)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#285 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2014‏, ‎21:05

אידריסו על הנייר חלוץ טוב, זה עוד מוקדם ובינתיים לא ראינו ממנו יותר מדי אז קשה לי להתייחס.

תורג'מן חלוץ שלישי לרוטציה, לא יותר מזה, עם כל הכבוד לו. הוא מדגדג הרכב במכבי ת"א?

כמובן שגם סטאנוייביץ' טועה שהוא בכלל שם את אבוחצירא ועמאשה בסגל, שלא לדבר על בהרכב.

מייצב את ההגנה? איך בדיוק? הבלם היחיד שלנו שאולי לא גרוע\חלש זה אוחיון (וזה גם כי לא ממש יודעים איך הוא).

יש פוטנציאל, אבל אין לנו סגל לאליפות. אני מקווה שיעשו עונה טובה שתהווה בסיס לבנייה הלאה בשנים הבאות.

#286 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2014‏, ‎22:52

איך אני שונא שעד שמאשרים הודעה שלי עברנו עמוד ואז אף אחד לא ראה אותה :[

אורפז תראה מה כתבתי לך :)

חחחח הרגע ראיתי את ההודעה איזה כיף באמא שלי שניצחתם על האפס.. למרות שנפלתי בווינר עשה לי את היום עם ליגת החלומות חחח

#287 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/10/2014‏, ‎00:39

עזוב אחי אתה לא מבין מה קרה לי,

שמתי את אזולאי וקוראץ,

אזולאי בישל לקוראץ שהבקיע.

ואז קוראץ' בישל לממן שהבקיע. (אני לא יודע אם זה יחשב בישול)

בנוסף, רציתי שנזיין אותם על האפס, אבל רציתי שתפסיד נקודות, דסה עשה פנדל -5 לאורפז חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אחי משחק הבא כנראה רדיוס בגלל האבוקות, אבל זה היה שווה את זה, אני צרוד בטירוף, צילמתי איזה שעה עם הגופרו, יש לי סרטונים נדירים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#288 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/10/2014‏, ‎16:32

"שעתיים לפני תחילת המשחק כבר אפשר היה לדעת מי תנצח בסופו. השבילים לבלומפילד רעדו משאגות האוהדים של בית"ר שכבר מילאו את היציעים. הן לא נרגעו גם לקראת חצות עם צפירות נהר המכוניות לכיוון כביש 1."

"ברגע שהאוהדים מהבירה ישימו בצד את הטפל הם יהפכו לקהל הטוב בארץ כי התצוגה שהם נתנו אתמול הייתה לא פחות ממרהיבה. הם היו הגורם המכריע על כר הדשא. לא אף אחד משחקני בית"ר."

אתמול הייתה תצוגת קהל מטורפת, הדליקו איזה 4 אבוקות, ותפסו בחוץ איזה 10, הם תיכננו לשרוף את ת"א...

אתם לא מבינים, אני הגעתי שעתיים וחצי לפני שהתחיל המשחק, ות"א הייתה מפוצצת באוהדי ביתר, איזה אווירה...

מה שמעצבן אותי וזאת הפעם ה100 שאני אומר את זה, זה שבתקשורת משקרים כל הזמן על הכמויות שאנחנו מביאים....

צבענו להם את בלומפילד בצהוב, ורמוט ההומו הזה ממציא תירוצים, בגלל שנתנו את שער 8, בגלל שעמוס טעה וכו',

שלא יזיין בשכל, שחקן מוביל שמפחד לבעוט פנדל. נתן לזגורי לבעוט, ואל תשכחו "בוריס זיין את הפועל" "איך טביב זיין אתכם"

אחרי הגול ובסוף המשחק כולם שרו לדני עמוס "דני עמוס, בוא לפה, דני עמוס בוא לפה, אתה תבוא עד הגדר"

קוראץ', מלא אוהדי ביתר לא אוהבים אותו, אבל אני חושב שהוא גאון פסיכולוגי ומהיר מאוד, אתמול הוא שיגע את עמוס, והטעות של עמוס רק בגלל קוראץ',

היה קטעים שעמוס מוציא וזרקו עושה לו כאילו הוא תופס לו עם היד, הוא פשוט הלחיץ אותו כל המשחק...

אמאל'ה אני בעננים, אני יודע שרק תחילת עונה, אבל אנחנו מקום 4. לא ראיתי מקום 4 איזה 6-7 שנים...

אני רואה קבוצה נחושה... אם ננצח את נתניה וק"ש (לדעתי לא יקרה, אין לנו אופי לזה. :( ) ואנחנו יכולים להגיע לאירופה,

רק לא רדיוס על האבוקות, אין לי זין לנסוע רחוק :) למרות שמצידי כל שנה רדיוס העיקר לנצח את הפועל בבלומפילד D:

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#289 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2014‏, ‎13:36

https://www.facebook...&type=2

תל אביב עולה באש. :)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#290 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2014‏, ‎22:48

עוד תצוגה התקפית מעולה של מכבי, כל אחד מהשחקנים היה מצוין בחלק ההתקפי, כולל המגנים והבלמים.

הבעיה ממשיכה להיות בהגנה. אין שחקן ספיציפי שאשם בחולשה שלה, וגם קשה להצביע על בעיה בולטת, אבל משהו שם לא דופק כמו שצריך והגנת הברזל שהייתה עם סוזה בשנה שעברה די נעלמה...

אני קצת מודאג לקראת הדרבי מהבחינה הזו, אבל בכל מקרה אנחנו צפויים לכבוש יותר מהפועל, וזה העיקר :D

עוד בעיה קטנה היא חוסר החדות של זהבי. הבן אדם ממשיך לכבוש בלי הכרה, ממש כמו כריסטיאנו רונאלדו הישראלי, אבל הוא גם מחמיץ המון, בניגוד לעונה שעברה בה הוא אומנם לא הגיע לכמות כזו גדולה של מצבים, אבל כבש כמעט מכל חצי מצב.

מתישהו יגיע המשחק בו הוא יגיע רק להזדמנות אחד או שתיים והוא יהיה חייב לנצל אותן עד הסוף.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#291 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2014‏, ‎22:54

היום כבר זהבי זלזל וזה היה קצת מביך ולא מתאים.

המשחק היה נראה כמו בוגרים נגד נוער ובאמת שאשדוד לא עשו כלום. הגול הראשון הגיע ממצב נייח ומנגיחה שעושה רושם שזו הבעיה העיקרית שלנו בהגנה, הגול השני הגיע מטעות ענקית של דור פרץ שדווקא שיחק מצויין היום, טעות שהובילה לפנדל שלא היה לדעתי.

ההבדלי רמות במשחק הזה היו הזויים באמת, זה הרגיש כמו בארסה נגד ספורטינג גיחון או משהו כזה (לא שאני משווה חס וחלילה את מכבי לבארסה חחח).

#292 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2014‏, ‎23:06

היום כבר זהבי זלזל וזה היה קצת מביך ולא מתאים.

המשחק היה נראה כמו בוגרים נגד נוער ובאמת שאשדוד לא עשו כלום. הגול הראשון הגיע ממצב נייח ומנגיחה שעושה רושם שזו הבעיה העיקרית שלנו בהגנה, הגול השני הגיע מטעות ענקית של דור פרץ שדווקא שיחק מצויין היום, טעות שהובילה לפנדל שלא היה לדעתי.

ההבדלי רמות במשחק הזה היו הזויים באמת, זה הרגיש כמו בארסה נגד ספורטינג גיחון או משהו כזה (לא שאני משווה חס וחלילה את מכבי לבארסה חחח).

נכון, הוא זלזל קצת, אבל הוא עדיין רצה להבקיע עוד ועוד. קצת מוזר לי הניגוד הזה, כי בדרך כלל זהבי לא רואה בעיניים, בדיוק כמו רונאלדו.

זה נכון שהשערים היו שטותיים והיה אפשר למנוע אותם די בקלות (ולא היה פנדל), אבל שים לב לאיזה מצבים אשדוד הצליחה להגיע ואיכשהו לא ניצלה אותם. ההגנה שלנו מאוד חדירה, וכבר ראינו את זה מול חיפה, עכו והיום.

ושמע, זה הגיוני שתהיה מעט ירידה ברמה, כי אנחנו משחקים מאוד התקפי, אבל עדיין צריך לשמור על הגנה שראויה לקבוצה האלופה.

- סטיבן רייט.

#293 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎30/10/2014‏, ‎01:14

אתם גם שוכחים שאתם אחרי 2 אליפויות, השחקנים שלכם (בכלל בכל הליגה) די שבעים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#294 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/11/2014‏, ‎19:00

אני לא מאמין, חיפה הפסידה שוב.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#295 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎01/11/2014‏, ‎22:46

די נו אחי, זה כמו שתגיד שאתה מופתע שבניון נפצע שוב :P

באמת מפתיע מה שעובר על חיפה, לא שחשבתי שהם יקחו אליפות, אבל חשבתי שהם יתנו פייט הוגן עד הסוף, ובסוף הם בכלל במרחק הפסד או שניים מלגמור לחלוטין את העונה.

ונעבור לב"ש: 7 פנדלים בארבעה משחקים. הזוי לחלוטין מה שהולך איתם, קבוצה עם טונות אופי, מזל ובלי יכולת ראויה.

כמו שטב"ח אמר: מתי הבלוף יתגלה סופסוף?!

- סטיבן רייט.

#296 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎01:08

גם שנה שעברה היה להם מזל מטורף.. זה באמת אופי מפחיד של קבוצה, כי אם אתה שם אותם עם יכולת מול מיקום הם איזה מקום 6.

עוד יומיים דרבי ואני מפחדד רצח.. בכל זאת הפועל.

#297 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎11:30

הפועל נערות ליווי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שלומי אזולאי של הפועל החלוץ הכי לא יעיל שידעה ליגת העל.

כפרה עליכם תסתכלו עליו במשחק גם שהוא בלי הכדור, איזה פח הוא, הוא היה בביתר והיו מקללים לו את הסבתא,

ושהוא עבר להפועל השנה הוא אמר שהוא יכול לקחת איתם אליפות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין מצב שאתם לא מנצחים.

מצד שני, יש לכם את חואן פאבלו חחח :(

לנו יש את המשחק הכי קשה בליגה המחזור הזה, ק"ש בבית.

אתם באמת חושבים שלב"ש יש אופי<?! לדעתי זאת קבוצה לוזרית בטירוף, הקבוצה השנואה עליי,

פייר למה מי הם? 50 שנה לקחו תואר אחד, כל שנה היו נלחמים על הירידה, שנה שעברה לקחו מקום שני וחושבים שהם מ4 הגדולות.

פייר בית"ר של השנה יותר טובה מהם. (בהרבה.) עם כל הכסף שלהם.

אני חושב שהם לא יסיימו מקום שלישי אפילו. אני חושב שק"ש או מכבי (אני מקווה ק"ש אבל לא כזה אכפת לי) יקחו אליפות, אחרי זה בהתאמה השניה.

מקום שלישי? אני לא יודע, אולי אנחנו אם נתחזק כמו שצריך בינואר וקורצקי יפסיק להיות מאמן כפיים, תעיף את הקפטן שלנו, הוא לא מספיק טוב, לא אכפת לי שהוא היה מתופף.

(סתם שתדעו שהשוער של בית"ר ואופיר גדלו ביציע המזרחי, אחד מהם היה מתופף חח)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#298 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎19:25

הפועל נערות ליווי.

כפרה עליכם תסתכלו עליו במשחק גם שהוא בלי הכדור, איזה פח הוא, הוא היה בביתר והיו מקללים לו את הסבתא,

אין מצב שאתם לא מנצחים.

אתם באמת חושבים שלב"ש יש אופי<?! לדעתי זאת קבוצה לוזרית בטירוף, הקבוצה השנואה עליי,

פייר למה מי הם? 50 שנה לקחו תואר אחד, כל שנה היו נלחמים על הירידה, שנה שעברה לקחו מקום שני וחושבים שהם מ4 הגדולות.

אני חושב שהם לא יסיימו מקום שלישי אפילו. אני חושב שק"ש או מכבי (אני מקווה ק"ש אבל לא כזה אכפת לי) יקחו אליפות, אחרי זה בהתאמה השניה.

מקום שלישי? אני לא יודע, אולי אנחנו אם נתחזק כמו שצריך בינואר וקורצקי יפסיק להיות מאמן כפיים, תעיף את הקפטן שלנו, הוא לא מספיק טוב, לא אכפת לי שהוא היה מתופף.

תפסיקו לזלזל בחואן פאבלו, הוא שוער לא רע בכלל עם משחק רגל הכי טוב בליגה, הבעיות שלו הן נטיה לקחת סיכונים מיותרים, נטיה לחלום מעט ושהוא אוהב להחזיק את הכדור עד לשניה האחרונה.

אני לא מבין למה קוראים לו צלם, זה נכון שהוא לא מספיק טוב למכבי, אבל הוא סביר ולא יותר מכך. אני מקווה שברק לוי יעשה את קפיצת המדרגה השנה ויוכל להחליף אותו בעונה הבאה.

אני גם חושב שננצח, אבל שזה יהיה קשה הרבה יותר ממה שאנשים חושבים. אני כבר רואה אנשים שאומרים לי שמכבי תיתן להם לפחות ארבע חתיכות, אבל לשחק מול קבוצה פצועה בדרבי זה לא פשוט בכלל. הם יגיעו כדי לשבור לנו את הרגליים ויוציאו לנו את הנשמה לפני שייכנעו. כמובן שכל זה בהנחה שלא נבקיע שער מוקדם שישבור אותם מנטלית.

מצידי מספיק גם ניצחון 1-0 כרגע, כל מה שחשוב הוא לפתוח פער בצמרת ולעקוף את ק"ש בהקדם, כי הם לא פרייארים בכלל.

בקשר לב"ש - אני גם לא סובל אותם, משחקים נורא, ולקהל שלהם יש מנטליות ממש רעה עם אובר השפעה על הקבוצה, אבל השחקנים עצמם, ובראשות ברדה, סיגלו לעצמם מנהג לשחק חזק ולא לוותר עד השריקה האחרונה, וזה בשילוב עם המזל שלהם מספיק לליגה שלנו...

אני באמת מעריך את רוח הלחימה שלהם (אבל לא את ההתחזויות הדוחות של ברדה, איכס. נופל סתם כך בלי שנגעו בו ואז מתלונן לשופט).

- סטיבן רייט.

#299 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎19:37

יחסית לקבוצה הכי טובה בליגה, יש לכם שוער שהוא לא בטופ 5 בארץ. והוא מבזבז משבצת של זר.

סתם לדעתי שוערים שיותר טובים ממנו.

אריאל הרוש, סטויקוביץ', אפילו קליימן שלנו עדיף,  אופיר מרציאנו, השוער השני של אשדוד...

משחק רגל הכי טוב בארץ? אני לא יודע ואני לא אוהב לדבר סתם... אבל מה שכן, נגיד ו...?

התפקיד של השוער להיות טוב עם הידיים משחק רגל זה רק בונוס...

אני לא יודע אם תתנו להם ארבע, אבל מה שכן הם הולכים ללכת לזהבי על הרגלים, שיפחד על הקריירה שלו.

ק"ש תנצח, (לצערי, הם משחקים נגד בית"ר.) ובית"ר עם היכולת הטובה שמציגה השנה. לא מספיק טובה לנצח את ק"ש.

ובטח שלא מספיק בכושר לשבוע עמוס כמו זה. (רוב השחקנים שהבאנו הם שחקנים מליגה לאומית או שחקנים שלא שיחקו שנה שעברה. פשוט רעבים להצלחה, תשלב את הקהל הדוחף של בית"ר)

אני חושב שזה יהיה צמוד מאוד, וסתם אני לא יודע אם אתה זוכר, ק"ש בסוף העונה הקודמת הראתה את הכדורגל הכי יפה בליגה.

הייתה יציבה יותר, ואני לא יודע אם אתה זוכר, אבל ב"ש ויתרה על האליפות מוקדם מידי, היה כמה נפילות של מכבי ופשוט ב"ש נפלה לפני...

וק"ש הייתה יציבה, פשוט ההתחלה שלה הייתה פחות טובה...

אני מקווה שכמו שנצחנו את חיפה והפועל, נצליח לנצח אותם או להוציא נקודה, (שזה טוב גם לכם ד"א) אבל לא נראה לי....

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#300 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎02/11/2014‏, ‎20:16

הפועל נערות ליווי.

אין מצב שאתם לא מנצחים.

תפסיקו לזלזל בחואן פאבלו, הוא שוער לא רע בכלל עם משחק רגל הכי טוב בליגה, הבעיות שלו הן נטיה לקחת סיכונים מיותרים, נטיה לחלום מעט ושהוא אוהב להחזיק את הכדור עד לשניה האחרונה.

אני לא מבין למה קוראים לו צלם, זה נכון שהוא לא מספיק טוב למכבי, אבל הוא סביר ולא יותר מכך. אני מקווה שברק לוי יעשה את קפיצת המדרגה השנה ויוכל להחליף אותו בעונה הבאה.

אני גם חושב שננצח, אבל שזה יהיה קשה הרבה יותר ממה שאנשים חושבים. אני כבר רואה אנשים שאומרים לי שמכבי תיתן להם לפחות ארבע חתיכות, אבל לשחק מול קבוצה פצועה בדרבי זה לא פשוט בכלל. הם יגיעו כדי לשבור לנו את הרגליים ויוציאו לנו את הנשמה לפני שייכנעו. כמובן שכל זה בהנחה שלא נבקיע שער מוקדם שישבור אותם מנטלית.

מצידי מספיק גם ניצחון 1-0 כרגע, כל מה שחשוב הוא לפתוח פער בצמרת ולעקוף את ק"ש בהקדם, כי הם לא פרייארים בכלל.

בקשר לב"ש - אני גם לא סובל אותם, משחקים נורא, ולקהל שלהם יש מנטליות ממש רעה עם אובר השפעה על הקבוצה, אבל השחקנים עצמם, ובראשות ברדה, סיגלו לעצמם מנהג לשחק חזק ולא לוותר עד השריקה האחרונה, וזה בשילוב עם המזל שלהם מספיק לליגה שלנו...

אני באמת מעריך את רוח הלחימה שלהם (אבל לא את ההתחזויות הדוחות של ברדה, איכס. נופל סתם כך בלי שנגעו בו ואז מתלונן לשופט).

אני מאוד מקווה שהתכוונת למשחק רגל הכי גרוע בליגה. כל כדור שהוא מוסר הולך לחוץ, אין דבר שאני יותר פוחד מזה שהכדור אצלו ברגל. אני באמת באמת לא מבין איך לא קיבלנו גולים מהפיגור שלו, שחקן כדורגל בן 36 שלא יודע למסור, הזוי.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים