עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

מלפפונים 2014

• אנא התחבר בכדי להגיב
307 תגובות לנושא זה

#281 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎30/08/2014‏, ‎20:30

מישמיש, אתם מתייחסים לחלוץ רק כחלוץ 9 או 10. גם שחקן כנף הוא חלוץ בעצם ההגדרה שלו. כמו שלקשר יש מגוון מקומות בהם הוא יכול לשחק, ככה גם לחלוץ. בכל מקרה זה נהפך לדיון סתמי...

#282 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎30/08/2014‏, ‎21:05

הבאתו של דרוגבה לצ'לסי פוגעת בצ'לסי מהסיבה ששחקן כמו לוקאקו הגיע לו הזדמנות השנה אחרי העונה המוצלחת שלו.

דרוגבה יתרום, אני לא אומר שלא, אבל לטווח ארוך? עוד שנה גג שנתיים ישלמו עוד סכום עתק על חלוץ שככל הנראה יהווה לתחליף לדרוגבה? לא חבל? תירוץ של שחקן שלא רצה להלחם על ההרכב לא מתקבל.

אם אני הייתי צעיר וכשרוני כמו לוקאקו והיו מביאים שחקנים כמו קוסטה ודרוגבה הייתי מבין את הרמז, ואת הכיוון שזה הולך וחבל יהיה לי בכלל להתאמץ על מקום להרכב כששחקנים ששיחקו בעבר אצל מוריניו באופן עיוור מקבלים עדיפות (ע"ע סמואל אטו, האם הוא היה טוב יותר מלוקאקו)?!

לא טורס ולא אטו היו יכולים להתאים לצל'סי יותר מלוקאקו בעונה שעברה, זו דעתי.

אני לא מדבר בדיעבד, אני אמרתי את זה עוד בתחילת עונה כשלוקאקו היה עדיין בצל'סי ומוריניו העדיף על פניו שחקנים אחרים.

אני היחידי שחושב שמוריניו נותן עדיפות באופן עיוור לשחקנים ששיחקו תחתיו בעבר?

יכול להיות שאני טועה במקרה הזה?

לוקאקו עזב כי הוא לא רצה להתחרות על חולצת ההרכב הראשון. איך אנחנו יודעים? כי לוקאקו אמר זאת בעצמו.
הוא מעדיף לשחק בקבוצה כמו אברטון ולפתוח כל שבוע מאשר להתחרות עם דייגו קוסטה על חולצת ההרכב. אין לי ספק שלוקאקו היה בעדיפות על דרוגבה כך שהבאת דרוגבה לא היוותה שום דבר ללוקאקו אלא הבאת קוסטה.

#283 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/08/2014‏, ‎18:16

לסלאח לא מגיע לראות דשא, לבנאדם שלא מסכים ללחוץ יד במשחק ליהודים (עזבו שהוא בכלל לא לחץ גם לערבים)

לא מגיע לשחק, מה זה השכונה הזאת? כי זה היה אז באזל, תראה לי את רונאלדו אומר לא לוחץ ידיים בהתחלה מה יעשו לו בתקשורת.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#284 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎31/08/2014‏, ‎20:49

אני בכלל חושב שכל העניין של לחיצת ידיים לפני המשחק מיותר.

#285 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎31/08/2014‏, ‎21:20

חחחח איזה לא קשור ציצאריטו לריאל, מאיפה זה הגיע כולם חיכו לפלקאו

#286 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎31/08/2014‏, ‎21:41

אני מניח שזו החתמת ברירת מחדל. רצו להביא חלוץ גיבוי לבנזמה, אחד כזה שיודע שהוא מגיע לספסל אבל גולר, ושיעזוב בסוף העונה אחרי שחסה יחזור וישתלט לאט לאט על עמדת החלוץ.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#287 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎19:20

פלקאו ליונייטד (24 מיליון פאונד על שנת השאלה אחת, הקיץ הכי נואש של מועדון כלשהו בהיסטוריה נראה לי).

וולבק בהשאלה לארסנל.

#288 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎19:39

פריאר שמכל הקבוצות הוא בחר במנצ'סטר יונייטד.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#289 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎20:20

מכל הקבוצות? הם היחידים שכנראה באמת רצו אותו והיו מוכנים לשלם (ובסכומים האלה זה לא פלא שאף מועדון לא היה מוכן).

#290 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎20:33

פלקאו ליונייטד (24 מיליון פאונד על שנת השאלה אחת, הקיץ הכי נואש של מועדון כלשהו בהיסטוריה נראה לי).

וולבק בהשאלה לארסנל.

מאיפה הבאת את הסכום הזה חח

איזה מועדון שפוי ישלם כזה דבר, הם שילמו בערך 8-10 מיליון יורו להשאלה, ואז בהמשך יש להם אופצית רכישה בטח באזור ה-50 ככה

עריכה:

בטח החשבת את המשכורת, אבל זה בלי קשר הרי בסוף הם יקנו אותו והמשכורת תשאר,

אז אל תסתכל על זה בתור השנת השאלה, זאת המשכורת שתהיה לו גם אחרי.

#291 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎21:00

18 מיליון פאונד משכורות ו-6 מיליון פאונד דמי השאלה ממונאקו. זה לפי ג'יימס דאקר מהטיימס ומארק אוגדן מהטלגרף (2 העיתונאים הכי אמינים בנוגע ליונייטד).

מה זה בסוף יקנו אותו והמשכורת תישאר? הם מוציאים עליו סכום פסיכי לגמרי עבור שנה אחת. 350K פאונד לשבוע במשכורת. הרי גם אם יקנו אותו, אף אחד לא יקזז להם את מה ששילמו לו במשכורות...

אם בסוף גם יקנו אותו בלמעלה מ-50 מיליון וימשיכו לשלם לו משכורת כזאת זה לא משמעותי (ובכל מקרה זאת תהיה עסקה יקרה בטירוף).

זאת עסקה של מועדון נואש שאיבד את הראש. אף מועדון לא הסכים לעסקה כזאת.

וולבק לארסנל כנראה לא קורה (ארסנל מכחישים).

#292 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎21:07

מכל הקבוצות? הם היחידים שכנראה באמת רצו אותו והיו מוכנים לשלם (ובסכומים האלה זה לא פלא שאף מועדון לא היה מוכן).

2 דברים:
1.אני גם כמו עידן חושב שאם הם אחרי זה קונים אתו ב"זול" אז זה שווה, אני לא יודע מה האופציה שהם סיכמו.

2. מכל הקבוצות, כן, אם ריאל נגיד היו מציעים פחות והוא היה מבקש ללכת לשם היו משחררים אותו בפחות, אבל הקולומביאנים בדיוק כמונו, רק מחפשים לדפוק את המכה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#293 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎21:10

הכוונה שלי, שאני לא מסתכל על המשכורת שלו בתור כמה הם משלמים לשנה,

המשכורת שהם נתנו לו זה כדי למשוך אותו לבחור בהם, ואז בסוף שנת ההשאלה אני מתאר לעצמי שיקנו אותו והמשכורת שלו תמשיך להיות כמו עכשיו,

בגלל זה אני לא מתייחס לזה כ-24 מיליון פאונד, אלא כ-6. 

אל תסתכל על השנה שזה נשמע הרבה, זה חוזה ל-5 שנים המשכורת הזאת, במיוחד שיש להם בחוזה אופציה לקנות אותו, שאני מאמין שהוא יצליח שם ויפעילו את האופציה הזאת.

#294 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎21:14

זול? מדובר על יותר מ-50 מיליון יורו (אחרי ההשאלה) על שחקן שיהיה כמעט בן 30 תחילת עונה הבאה.

והמשכורת שלו פסיכית לגמרי בכל מקרה.

ריאל אבל לא הציעו פחות. רק יונייטד, כנראה, הציעו עליו. ברור שאם הוא היה מוכן להתפשר במשכורת אז היו עוד מועדונים שרוצים (ליברפול רצו אותו לפני שהביאו את באלוטלי) אבל הוא לא מוכן.

זה לא 18 מיליון פאונד לאורך כל החוזה, זה 18 מיליון פאונד משכורות לשנה אחת, כל שנה. אם יחתום ל4 שנים זה 72 מיליון פאונד. זה לא שה-18 מיליון האלה יתחלקו על פני כמה שנים...

#295 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎21:35

הקטע שהמשכורת שמונאקו שילמה לפלקאו ועכשיו יונייטד הולכת לשלם היא משכורת מטורפת ביחס ליונייטד, שאם פלקאו בסוף יעבור ליונייטד יש סיכוי מעולה שהיא תשלם הרבה פחות ממנה.

המשכורת הזאת היא מעל המשכורת של רונאלדו, מסי או בייל, אבל יש לזה סיבה טובה. כשמונאקו סיכמה על המשכורת הזאת בערך כל קבוצה מהטופ רצתה את פלקאו, ולעומת קבוצות כאלה כל מה שלמונאקו היה להציע זה את הליגה הצרפתית, שהיא לא מי יודע מה אטרקטיבית, וזה עוד בלי ליגת האלופות. זה די כמו מה שהיה עם אטו ברוסיה, שהמשכורת שלו הייתה הכי גבוהה בעולם לשחקן כדורגל אם אני לא טועה.

יונייטד לעומת זאת משחקת בליגה האנגלית, שהיא אולי הכי אטרקטיבית בעולם, ולמרות שגם היא בלי ליגת האלופות היא עדיין נראית לי קבוצה יותר אטרקטיבית ממונאקו. ככה שאני די בטוח שאם יונייטד בסוף תקנה את פלקאו (למרות שלא ראיתי דיווחים רציניים על אופציה של קניה) היא לא תשלם לו כזאת משכורת מטורפת.

פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#296 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎21:42

אני לא בקיא בכלל בנושא,

אבל המשכורות הכי גבוהות זה בליגה של הקטארים לא?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#297 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎22:18

אני יודע שהיחיד באנגליה שמרוויח יותר מפלקאו זה רוני (שזה הזוי בפני עצמו). אף שחקן אחר בכלל לא מתקרב למשכורות כאלה.

הסיבה שמונאקו שילמה משכורת כזאת היא שהיא לא משלמת מסים (בניגוד ליונייטד). לשלם משכורת כזאת (אנחנו מדברים על נטו כן, ברוטו זה הרבה הרבה יותר) זה מטורף.

וולבק, כנראה, לארסנל עבור 16 מיליון פאונד.

#298 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎23:09

כשקראתי את התגובות ישר אמרתי שפלקאו משתכר מקום ראשון בעולם עם ה18 מיליון האלה, רוני מרוויח יותר?? כמה?

בכל מקרה אני חושב שא' זו טעות של פלקאו שבחר ללכת למנצ'סטר ולא לריאל, וב' שאם, וזה אם גדול מאוד, השלישייה הזאת - רוני, ואן פרסי ופלקאו יתחברו זו תהיה שלישייה מטורפת, אבל אני בספק.

#299 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎23:20

מצטער, שום שלישיה שרוני חלק ממנה יכולה להיות שלישיה מטורפת, שחקן אוברייטד בטירוף ומסתבר שצריך הרבה שחקנים חזקים ליידו  בשביל שהוא יראה טוב.

אף פעם לא התלהבתי ממנו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#300 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎01/09/2014‏, ‎23:29

רוני, כנראה, 350K פאונד בשבוע.

פלקאו 346K פאונד בשבוע.

ואן פרסי 220K
יאיא טורה 225K.

סוארז (בליברפול) הרוויח 150K.

זה ברור שפלקאו היה מעדיף ריאל (אפילו צייץ אתמול שהחלום שלו זה ריאל) אבל הם לא היו מוכנים לשלם סכום כזה.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים