עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#281 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎02:44

אז הסכמת על זה שהם מעלים את רמת הפשיעה או לא?

אני עדיין יכול לכלוא אותם כי הם לא צריכים להיות כאן.
יש לכך את כל הגיבויים המשפטיים.
באף מקום לא כתוב שצריך לתת להם להסתובב חופשי או לעבוד, מותר לכלוא אותם.
אתה יודע טוב מאוד שבמתקן הכליאה יתנו להם תנאים מצוינים, רק תסתכל על האסירים הביטחוניים, פשוט כשםה יהיו כלואים ובסכנת החזרה הם לא יוכלו לשרת את האג'נדה שלך.
אם הם באו לעבוד - צריך להחזיר אותם.
אם הם באו לבקש מקלט - הם יקבלו אותו במתקן כליאה.
אין יותר פשוט מזה וזו משוואה שכל אחד יכול להבין, אם הם ידעו שכאן הם יקבלו מקלט מינימלי ולא חיים חדשים הם ינסו להגיעל מקומות אחרים והבעיה תיפתר.
מי שבאמת באמת ירצה מקלט פשוט יגיע לכאן, יכלא וישאר שם כמה שירצה עם תנאים נוחים.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#282 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎03:02

לא הסכמתי שהם מעלים את רמת הפשיעה, למה שאסכים לדבר שהוא כל-כך מנוגד לכל העובדות ברשותי?

אין שום גיבוי משפטי שמצדיק כליאה שלהם למחנות ריכוז, הם לא פשעו בכלום והם לא עשו שום פעולה לא-חוקית.
לפי החוק בינלאומי הסתננות למדינה אחרת היא פעולה חוקית לגמרי אם אתה מבקש מקלט.
התנאים של האסירים הבטחוניים הם סבירים. האסירים הבטחוניים הם אנשים שעשו עבירות, עברו משפט והם אינם חפים מפשע.
לעומת זאת, המצב אצל העצירים המנהליים הוא גרוע פי כמה. לצבא יש סמכות לעצור עצורים מנהליים מבלי לשתף אף אחד בראיות שלו או את הסיבה שנעצרו. הוא יכול לחדש את המעצר שלהם שוב ושוב.
גם בג"צ ה"שמאלני" לא משפר את המצב, ומתוך 322 עתירות שהוגשו לגבי אותם עצירים מנהליים, בג"צ מעולם לא פסק שצריך לשחרר את העצור המנהלי.
אתה לא יכול לעצור כמות כזאת מאסיבית של אנשים במחנה פליטים אחד גדול. לא תהיה תוצאה אחרת מלבד אסון הומניטרי בסדר גודל עצום. לא קיים תקדים לדבר הזה בעולם המערבי, ששם הם יכולים לכלוא מסתננים לפרק זמן קצר ובוודאי שלא כולאים אותם כדי שבית הכלא הצפוף יהיה מקום המגורים הקבוע שלהם.

#283 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎03:28

איזה אסון הומניטרי?
יביאו להם מים, מזון וחשמל ללא הגבלה.
מרפאה או בית חולים צמוד 24 שעות.
קורת גג, לעולם לא ישנו בקפור.
בגדים, שמיכות ומזרונים לכל אחד.
מה הם צריכים יותר?

עצורים מנהליים לא ניתן לשחרר כי הם בגדר סיכון.
הם אנשים שקשורים לתכנון פעולת טרור שצריכה להתבצע בזמן הקרוב וצריך לחקור אותם ולחקור כדי לעצור את הפעולה (ובדרך להפיל כמה שיותר תשתיות טרור אם אפשר.)
הם לא חפים מפשע, הם לא מסכנים, הם מחבלים!
גם בג"צ יודע שאי אפשר לשחרר אותם כי הם יוציאו לפועל את הפיגוע שהם תיכננו, ברגע שהוא יעשה את זה ויקרה פיגוע השב"כ יפרסם את הדבר ובג"צ יפול באשמת רצח, אף אחד לא יסלח לו יותר.
וכמובן שאי אפשר לשתף אותך בראיות כי אז ייחשפו מקורות מודיעינים יקרים, משתפים, ציטוטים וכו', דבר שיביא לקריסת כל המערכת המודיעינית.
תפסיק להגן על מחבלים אתה בן אדם מחליא.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#284 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎10:31

שניר, אני חושב שאתה כאן יוצא הטמבל ששיכנעו אותו שהערבים הם האויב שלנו ושצריך "לנקות" אותם.
אתה שוכח שהערבים הם קורבנות של המצב הרבה יותר ממך. הם מיעוט בארץ והם לא יכולים להיות מואשמים על דברים שהם לא עשו.
אני בטוח שלאותם ערבים שראית בספריה אין להם שום קשר לטרור או לפיגועים. אני בטוח שגם אתה היית מודע לכך. אתה לא ביקשת מהם עזרה כי אתה גזען ואתה חושב שהם נחותים ממך.
אתה בכלל לא תופס מהם בני אדם. איך אתה מסוגל להסתכל על עצמך במראה ולא להגעל מהאכזריות שנוטפת ממך?

איזה קורבנות? איזה? יא חתיכת אידיוט בוגדני.
שמת ערבי בגלל שהפציצו מעבדת קסאמים מתחת לבית שלו זה דבר לגיטימי לחלוטין
שבנאדם הולך לעשות ערב חג במסעדה עם כל המשפחה ונכנס מישהו שמתפוצץ ולוקח לו 8 אנשים מהמשפחה זה לא לגיטימי.
איך אני לא נגעל מעצמי? חצוף, אתה בוגד, ואם אני הייתי אתה הייתי יורק על עצמי.
ואם היית אומר את מה שאמרת לי לא מאחורי הפורום הייתי יורק עליך, ויש סיכוי טוב מקבל כזאת סטירה שהייתה הופכת אותך לפנאט ימני.
  • charge אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#285 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎11:42

בכל ויכוח בין יהודי למישהו זר, גם מחבל, השמאל בוחר בצד של הזר. נגד היהודי.
"למה שנמהר לצדד ביהודי... בואו "נחשוב"... אולי הבאנו זאת על עצמנו? אולי שקר-פילוסופי-כלשהו?"

הסיבה שאני פוחד להסתובב בלילות בדרום תל אביב היא לא בגלל הסודאנים שחיים שם, אלא יותר בגלל שחיים שם תושבים גזענים ובורים, שמסוגלים לעשות פוגרומים מאורגנים בבני אדם אחרים.

ואנחנו הגזענים שמפיצים שקרים והכפשות.
היה גם קטע ש"הדתיים האנסים הכי גדולים", כאילו שלא היינו שומעים בתקשורת אם דתי היה אונס כל שעתיים. סיבה למסיבה. אבל חלילה להגיד שכל המסתננים פושעים, לא צריך להכליל או לזרוק האשמות שקריות... "דה-הומניזציה" של גזענים.

אני הפסקתי להשתתף בדיון כי ברור שלא תקלוט שאתה יפה נפש צבוע, שההומניות שלו מעוותת ומופנית לכיוון שלילי.
אתה מגן על אוכלוסיה שלא ראויה להגנה, תוך הכפשה של שאר האוכלוסיות.
אולי אם ישימו לך מראה כמו פה, משהו יזוז אצלך במערכת. סביר שלא.

#286 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎12:31

בוא נגיד ככה:
מבחינתך זה בסדר להתערב צבאית בסוריה כדי להציל את הסוריה דבר שבעל סיכוי עצום לפתיחת מלחמה במימדים עצומים כי רוסיה תצטרף מצד אחד וארה"ב מצד שני.
לא נשכח כמובן שבסוריה חיים אנשים שמאוד מואד לא אוהבים אותך, לא משנה מאיזה צד, אף אחד מהם לא אוהב אותך ועדיין נשאר איתם במלחמה לא משנה מי ינצח.
אבל לתקוף בעזה כדי להגן על אזרחי מדינת ישראל זה כמובן פשע מלחמה.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#287 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎13:25

הם אולי יקבלו שירותים בסיסיים, אבל לא תוכל להיות תוצאה אחרת לכך שכל אלה יהיו ירודים.
מחנה המעצר שמוקם כרגע (למרות היותו הגדול מסוגו בעולם) מסוגל להחיל פחות פליטים ממה שיש בישראל. מה יעשו עם שאר הפליטים? מה יעשו ילדי הפליטים במחנות המעצר האלה?
להקים מחנה מעצר גדול וצפוף לפליטים שיחיו בהם זו התעללות מהזן הגרוע ביותר, והאבסורד הוא שישראל תשלם הרבה מאוד כסף כדי להתעלל בפליטים. הפתרון הזה הוא גם אכזרי, גם לא כלכלי וגם לא יפתור שום בעיה. לא מובן לי איך בן-אדם יכול לחשוב עליו ברצינות, ולא מובן לי איך גורמים אינטרסנטיים שיכנעו את ההמון שמדובר בפתרון מושלם. תעלומה.

FreshMan, הדוגמה לכך שאונס נפוץ יותר בציבור הדתי (יש לכך סיבה מאוד הגיונית, והיא שיחסי מין בציבור הדתי אסורים גם אם יש הסכמה מלאה מחוץ לנישואין, ואנשים שרוצים להשיג אותו נאלצים לאנוס, בדרך כלל קטינים שלא מאמינים למילה שלהם. לעתים רחוקות הקטין מעז להתלונן על הרב שאותו הוא אמור לכבד והציבור מאוד מכבד) באה כדי להראות שלא ניתן לכלוא קבוצת אנשים שלדעתך שיעור האונס בה הוא גדול מהרגיל כדי למנוע אונס. אי אפשר לכלוא בן אדם שלא חטא בדבר בגלל מועטים בציבור שהוא מייצג, לא כשאותו בן-אדם הוא דתי ואפילו לא אם אותו בן-אדם הוא רחמנא ליצלן סודאני.
למרות מה שאתה מנסה לטעון, למבקשי המקלט מגיעה הגנה מלאה מהמדינה שבה הם מבקשים מקלט. במקרה הנוכחי, ישראל חייבת לדאוג להגנה למבקשי המקלט שבשטחה.

שניר, לא כל חפי הפשע הערבים מתו בטעות, וזו לא אשמים שגורמים טרוריסטיים מתחבאים באוכלוסיה אזרחית.
אף פעם גם לא אמרתי שפיגוע שערבים אחראיים אליו הוא לגיטימי, אבל אתה פשוט לא יכול להכליל קבוצה שלמה בגלל מעשים של מעטים בה.
הדרך הטובה ביותר לזהות מי הקורבן ומי לא הוא לשים את עצמך במקום הקורבן. האם באמת היית רוצה להוולד כפלסטיני בשטחים? האם באמת היית רוצה לחיות כערבי אזרח מדינת ישראל שהמדינה מקפחת אותם על בסיס יומיומי?

נייטדיזיין, אני לא תומך בהתערבות ישראלית צבאית לנעשה בסוריה. ההתערבות צריכה להיות לדעתי בינלאומית וכזאת שהשקיעו בה מחשבה.

#288 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎13:34

ובהתערבות בין לאומית אתה חושב שסוריה לא תתקוף את ישראל?
זה יהיה הצעד הראשון שלהם כדי להפסיק את מלחמת האזרחים ולהסית את האש.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#289 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎13:48

התערבות לא חייבת להיות צבאית.
קודם כל צריך שיהיו סנקציות מחמירות נגד המשטר הסורי ואיסור סחר איתם.

#290 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎14:30

כבר יש הרבה סנקציות עליהם.
סנקציות לא עוזרות, תבין שהעולם מתחלק למערב ולמדינות עולם שלישי דיקטטוריות+רוסיה, סין ואיראן.
רוסיה איראן וסין שמות קצוץ על הסנקציות וממשיכות לסחור ולשלוח נשק לאסד, זה לא באמת יפתור משהו.
גם קדאפי לא היה נופל אם נאטו לא היו מתערבים.

http://invokemobile....rticleID=899605
אחח הנאורות!
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#291 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎14:49

רוסיה וסין הן אלה שמונועות את הסנקציות המחמירות באו"ם.
בוודאי שסנקציות יכולות לעזור, והן מכניסות את המדינה שאליה מכוונות הסנקציות למצב כלכלי קשה ועוזר למפגינים נגדו. וסנקציות כאלה צריכות לבוא לפני ההתערבות הצבאית.
אני גם לא פוסל התערבות צבעית של כח בינלאומי נגדם שתהיה בתיאום עם ישראל, ואני לא מצליח למצוא סיבה שסוריה תפתח עוד מערכה מיותרת עם ישראל שבה תובס בזמן שהיא מותקפת ע"י כח בינלאומי. צעד כזה מצדם יבטיח את קץ המשטר הסורי מהר מאוד.
סוריה של היום פשוט לא מסוגלת לנהל מערכה רצינית. כמובן שהם מנסים וינסו להסיט את האש ולהאשים את ישראל (בדומה למה שהממשלה שלנו מנסה לעשות עם התושבים שהיא מקפחת ומחלישה), אבל במצב הנוכחי שבו אסד טובח בכל-כך הרבה אנשים וחצתה מזמן את כל הגבולות האדומים הניסיון הזה נכשל וימשיך להכשל.

#292 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎14:52

אז עכשיו אנחנו גם שווים לסוריה.
איזה יופי, עכשיו אני מבין שישראל היא בכלל המשטר הדיקטטורי הגדול בכל הזמנים.
מעניין איך אנחנו מצליחים להסתיר את הטבח במתנגדי השלטון שלנו.

סנקציות לא עוזרות במדינות דיקטטוריות, כדאי שתבין את זה.
תמיד יהיו להן בנות ברית דומות להן שיעזרו להן.
סוריה תתקוף את ישראל כי היא המדינה היחידה שהם יצליחו לתקוף בקלות.
את ארה"ב ואירופה יהיה קשה להם לתקוף, והם פשוט יתאבדו על המצב וישתמשו בכל הנשק שיש להם (וטילים הם לא ישלחו על עצמם כמובן), העיקר לגרום כמה שיותר נזק.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#293 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎14:57

אנחנו לא שווים לסוריה, אבל אנחנו משתמשים באותה תעמולה שהרבה מדינות לא כל-כך דמוקרטיות והזרם הימין הקיצוני באירופה לא מהססים להשתמש בה.
העולם הערבי מאשים בכל הבעיות שלהם בכך שישראל אשמה, כשמרבית הטענות האלו הן חסרות כל בסיס.
הימין הקיצוני באירופה מאשים בכל בעיות המדינה שלהם את המהגרים ממדינות אחרות.
גם מדינת ישראל מאשימה בכל הבעיות שלה את הזרים, בין אם הפלסטינים, הערבים או הפליטים. השיטה הזאת עובדת יופי.
אבל מה לעשות, ברגע שאתה מתחיל להרוג אנשים ולטבוח בהם, אנשים לא קונים את זה שמישהו זר אשם במצב שלהם. הם מאשימים את מי שהורג אותם. אנשים הם לא עד כדי כך טיפשים.

#294 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎15:30

צודק,
הממשלה פוצצה את המסעדה, לא המחבל המתאבד.
הממשלה אנסה את הנערה בתחנה המרכזית, לא המסתנן.
הממשלה גנבה את האוטו של האזרח המסכן, לא הערבי.
אנחנו יודעים טוב מאוד מי הורג אותנו, אנחנו לא צריכים את הממשלה בשביל זה.

זה לא שהשמאל לא משתמש בתעמולה משלו, גם אתם לא יושבים בפינה ובוכים, כבר ראינו טוב מאוד את הקמפיינים המסיתים שלכם (ביבי=היטלר.)
לפחות אל תהיה צבוע ותגיד "תעמולה, תעמולה!", גם אתם משתמשים בה יפה מאוד לצרכים שלכם, אז תפסיק לזיין תשכל.

ועדיין רוב התושבים בארץ נוטים לימין, אולי תגיד לי למה?
אולי כי הם מבינים באמת את המצב בארץ?
או שאתה בכלל קורא לרוב התושבים בארץ טיפשים?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#295 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎15:44

הממשלה משתמשת בפשעים של מיעוט זר כדי להאשים אותו בכל תחלואות החברה, כשמספר הפושעים בקרבם הוא זניח בקרב הואכלוסיה.
זה לא אומר שאין פשעים של זרים, אבל ההתייחסות של הממשלה אליהם היא חסרת כל פרופורציה, ונותנת לה לגיטימיות לשלול להם זכויות אדם בסיסיות. רוב התושבים בארץ הם קורבן להסתה הזאת, ונותנים למדינה לגיטימציה לעשות פעולות לא לגיטימיות (לכבוש את השטחים, לבנות התנחלויות על קרקע פלסטינית, לשלוט על מיליוני אנשים חסרי זכויות וכליאה של פליטים במחנות "מעצר"). אולי יום אחד הציבור בישראל יבין את הפשעים שהמדינה מבצעת ויבחר במפלגות שמתנגדות להן. הציבור בישראל הוא לא מטומטם, אבל הוא אדיש וברובו כלל לא מודע לעובדות, ולכן הוא שותק. הוא שותק בדיוק כמו שכרגע העולם האדיש שותק לפשעים שמתחוללים בסוריה ובדיוק כמו שהעולם שתק בזמן שחוקי הגזע עברו בגרמניה.

אני חושב שהשוואה של ביבי להיטלר היא דמגוגית ואני לא תומך בה, אין לה בסיס. הפצת תמונה שלו במדים נאצים היא מסיתה ולא לגיטימית ועלינו לפעול נגד המפיצים, אבל ביצוע השוואה שכלתנית ומנומקת (גם אם אני ואתה לא מסכימים איתה) אינה בגדר הסתה.

#296 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎16:25

למה נראה לך שהציבור לא מודע לעובדות? הציבור חי בארץ ורואה את מה שאתה רואה.
ועכשיו בוא נראה עוד כמה מקרים שמהם התעלמנו בחודש האחרון:

בקבוקי תבערה על ישראלים:
http://www.inn.co.il...ews.aspx/234832
http://www.hakolhaye....co.il/?p=33209
http://www.hakolhaye....co.il/?p=32385
http://www.kol-barama.co.il/live/6674/
http://www.kol-barama.co.il/live/6674/
http://www.mivzakliv...38#.T8IuqcWMV8E
http://www.iba.org.i...=842437&topic=2

אבנים על מכוניות ואזרחים ישראלים:
http://www.hakolhaye....co.il/?p=31812
http://www.hakolhaye....co.il/?p=32410
http://www.iba.org.i...1&entity=840227
http://rotter.net/fo...ps1/21420.shtml
http://www.hakolhaye....co.il/?p=33209
http://www.hakolhaye....co.il/?p=32600
http://www.ynet.co.i...4230306,00.html
http://www.iba.org.i...=842437&topic=2

אולי הציבור לא מטומטם כמו שאתה חושב?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#297 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎16:37

מה אוסף הדיווחים הזה בא להוכיח?
אתה רוצה שאביא לך סרטונים שצילמה "בצלם" שמראה את אלימות המתנחלים (האחרון שבהם הוא הצתה מכוונת של שדה פלסטיני, ירי של מתנחלים כלפיהם והתעלמות מוחלטת של צה"ל, שמחויב להגן על הפלסטינים לפי אמנת ז'נבה)?
המתנחלים גם לא מתביישים לשקר לגבי המקרים שבהם הם מעורבים, הרי "למען ארץ ישראל מותר לשקר", ואפילו דמות מרכזית כמו יאיר לפיד הציעה להוליך שולל ולשקר לעולם כדי להסביר את עצמנו בעולם. כאן יוסי גורביץ מפריך את שקרי המתנחלים באירוע האחרון, אחד-אחד.
מיליוני המיליונים שישראל משקיעה ב"הסברה" שלה בעולם לא עובדים על אף אחד בעולם. האנשים היחידים שקונים את ה"הסברה" הזאת הם ישראלים.

#298 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎16:51

בוא נראהאת ההוכחות החותכות של הכותב:
ההוכחה הראשונה שלו זה שיש שם כבאית ערבית ולכן הם לא הציתו את האש.
מה בדיוק מוכיח פה?
מספיק שהם הציתו את השריפה והרוח הייתה לכיוונם והאש פשוט התפשטה לכיוון הכפר במקום לכיוון ההתנחלות, אז הם היו צריכים לכבות אותה בעצמם.

ההוכחה השנייה היא "?"
אז היה משהו לפני שנה, ו... ההוכחה מתבססת על זה שאם קרה משהו פעם זה כמובן יקרה שוב.
לפי המשוואה הזו, אני יכול לומר שכבר מיליון פעם הסרטונים של בצלם הוכחו כערוכים ומגמתיים, אז כנראה שזה קרה גם כאן.

ההוכחה השלישית היא שכיתת הכוננת קטנה מהצפוי ושהיא באה לכיוון,
כיתת הכוננת גדולה, פשוט כשקורה מקרה שהוא לא בתוך היישוב שולחים חלק קטן ממנה כדי להדוף את התוקפים כדי שלא ייכנסו ליישוב, אולי הכותב ציפה שייתנו למחבלים להיכנס ליישוב, לרצוח כמה יהודים ואז יעצרו אותם.
החלק השני של כיתת הכוננות נשאר ביישוב כדי להגן מפריצות מכיוונים אחרים.

זהו, הפרחתי את כל ההוכחות החותכות שלו.
עוד משהו?

דבר נוסף, על כל מקרה של מתנחל יש 10 של ערבים, מה זה אומר לך?
אם ערבי היה זורק עלייך אבנים לא היית מחזיר לו?!?
אני בטוח שגם תושבי הכפר עושים את המוות לתושבי יצהר, פשוט אתם יודעים להציג רק צד אחד כמובן. (ושוב, עדיין אין פה הוכחות שבמקרה הזה המתנחלים הציתו את האש.)
לגבי הירי:
הם זרקו אבנים, אבנים הם כלי שיכול להרוג כמו שכבר למדנו, ולכן מותר להשתמש נגדם בנשק.

הישראלים הם לא היחידים ש"קונים" את ההסברה שלנו, אם זה היה ככה כבר מזמן הייתה לערבים מדינה, זה שעדיין אין להם ואף אחד לא באמת מתאמץ להשיג להם אחת מראה משהו לא?
שאלה למחשבה: למה ממשלות נורווגיה, שבדיה ודנמרק מעדיפות לתרום לעמותות שמאל במקום לערבים עצמם?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#299 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎17:13

ניכר שלא קראת את כל המאמר ושלא קראת אפילו את טענות המתנחלים, אלא קראת ברפרוף את ההפרכות שלו לטענות שלהם.
הטענה הראשונה של המתנחלים הייתה שהם פשטו על הכפר כניסיון התגוננות על השריפה שהפלסטינים הציתו.
הטענה הזו התבררה כשקר מוחלט, שכן כאשר מתנחלי יצהר ירדו מהישוב לא הייתה שום שריפה, ושהם לא היו אלה שנאלצו להתגונן מהשריפה (השריפה היא קרובה יותר לפלסטינים והפלסטינים הם אלו שהזעיקו את משאית הכיבוי ולא המתנחלים).

הטענה השנייה של המתנחלים מדברת על כך שמדובר באנשים דתיים, ולכן לא סביר שיציתו אש בשבת.
המקרה לפני שנה בא להוכיח שמותר להם לחלל שבת בעימותים עם לא-יהודים. זה היה התירוץ שלהם במקרה ההוא שבו תועדו המתנחלים בעימות אלים עם פלסטינים שבו הציתו כלי רכב וחיללו שבת.
לכן התירוץ ש"דתיים לא יציתו אש בשבת" הוא מופרך, כיוון שהדבר מותר בעימותים עם לא-יהודים.

את הטענה השלישית לפחות הבנת, אבל לא היססת לשקר כדי להגן על המתנחלים.
לא קיימת כיתת כוננות שיש בה רק שלושה אוחזי נשק כשאחד מהם אקדח, היא גם לא צריכה להיות להיות שם. תפקידה הוא לשמור על ההתנחלויות ולא להתלוות איתם בהצתות שלהם.
בסרטון הראשון רואים שהיוזמים של העימות היו המתנחלים, שירדו מההתנחלות שלהם כשלא הייתה שום אש. הם הציתו אש, רגמו אבנים וירו על פלסטינים מבלי שצה"ל עושה משהו.
אם המצב היה הפוך, והפלסטינים היו יוצאים מהכפר שלהם בשביל לחפש עימות עם המתנחלים והיו מציתים אש שהייתה מסכנת את המתנחלים אז היו פשוט יורים בהם, והם היו מוגדרים אוטומטית כמחבלים.

צה"ל לא מצליח לשמור ולהגן על האנשים שבהם הוא שולט, וזאת אחת הסיבות שהגיע הזמן שייצא משם.

#300 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎27/05/2012‏, ‎17:30

תסתכל טוב.
בסרטון הראשון רואם מתנחלים יורדים מההר (בנתיים ררק יורדים, עוד לא עושים כלום) ובסוף הסרטון רואים ערבים זורקים אבנים, עוד לפני שהייתה אש.
בסרטון השני כבר יש אש, לכן לא טענת הערבים ולא טענת המתנחלים מתאימה לפי מה שאתה אומר.
אם נעשה חישוב קטן תבין גם למה סביר שהערבים הציתו את האש:
בסרטון הראשון רואים את 2 הצדדים מתקדמים אחד אל השני, עוד לפני שיש אש.
בהנחה שהם זזו אחד כלפי השני הם נפגשו בערך באמצע הדרך, כלומר יש לך פה עימות שמצד אחד ערבים ומצד שני יהודים. - עוד לפני שהייתה אש.
עכשיו מישהו הצית אש, שהייתה יותר קרובה לכפר -מאמצע הדרך ועד לכפר היו ערבים, כלומר מי שהצית אש במקום הזה הוא כנראה - ערבי!
יכול להיות שהם הציתו אש כדי שתושבי יצהר יתעסקו בה במקום באבנים שלהם וכך יוכלו לרגום אותם בזמן שהם מכבים את האש, אבל הרוח הרסה להם את התכניות.
אי התנדבתי במכבי אש וכבר ראיתי מה קורה כשהולכים לכבות שריפות באזור הכפרים, אתה פשוט נרגם באבנים, למרות שאתה מנסה לעזור להם.
כמו כאן: http://www.hnn.co.il/gallery17380.html
ושוב, הכבאית הערבית באה כשהם הבינו שהאש מתפשטת לכיוון ה"לא נכון.

הטענה השנייה לא אומרת כלום, מה שהיה לפני שנה, היה לפני שנה, עכשיו זה מקרה אחר.
זו לא הוכחה ולא הפרחה של הוכחה.

כיתת הכוננות יצאה כי מידי האבנים התקדמו לישוב, הם לא יכלו לתת להם להתקדם ליישוב ואז לעצור אותם (ואם אתה מסכים, אז כנראה שאתה חושק בדם יהודי.)
רואים בבירור שהמתנחלים יורים אך ורק על מי שזורק עליהם אבנים, הם לא יורים סתם כי אז הם היו פוגעים בהרבה יותר מבן אדם אחד.
תסתכל שברוב הסרטון הם עם הנשקים למטה ואז רק כשערבי מתקרב אליהם עם אבן, הם יורים לכיוון.
הצבא אמור לשמור על המתנחלים וגם זה לא קורה, אז מה אתה מתלונן? הם עומדים שם ונותנים לצדדים לריב, זו טעות שלא קשורה לפוליטיקה.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים