עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#261 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎16:11

שרצו את מיטרוביץ בביתר שאלתי אתכם איך הוא אמרתם לי חוץ מלהדליק את הקהל לא משהו מיוחד, אולי בשביל ביתר הוא טוב,

הוא שחקן אש, איזה פספוס :(

כי שנה שעברה הוא היה שחקן לא משהו. מאוד פרווה, מאבד הרבה כדורים, ללא מסירות יוצאות דופן וחוץ מגול מטורף באמצע העונה, לא תרם יותר מדיי.

זה שהוא הביא משחק קטלני מול חיפה וגם משחק טוב מתחילת העונה לא סותר את זה.

עריכה רק כי אני לא רוצה להספים: ראיוס בנאדם חרא, איזה מותק ואיזה נעליים. בן חיים שחקן ענק ודריבליסט בחסד אבל אין לו מוח והוא ערס מטומטם. מכבי הייתה חלשה בהגנה מכמה סיבות - בן הרוש הדבע הזה עושה חורים, חואן פאבלו מלחיץ את ההגנה אחושרמוטה כל פעם מחדש והכי חשוב זה שקרלוס גארסיה, שהוא לדעתי השחקן הכי חשוב במכבי אחרי זהבי, עלה פצוע.

• CLIPSE ו Sparkles אוהבים את זה

#262 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎16:12

עידן, מכבי ת"א פשוט לא עמדה הגנתית בהתחלה, מכאן להשליח את זה על כל המשחק זה לא נכון,

כדורגל משחקים 90 דקות,

תראה אותנו במושבה שלשום, עד דקה 60 אשדוד לא נגעה בכדור, אבל דקה 60 כל השחקנים התעלפו וספגנו.

אותו דבר אצלכם, הלך לכם טוב בהתחלה, אבל כדורגל לא נמדד ב"אם"

עוד משהו אחרון, זה נראה שבאמת מכבי לא עמדה טוב הגנתית בהתחלה, ובאמת מעניין אם פאקו תוך כדי משחק היה מצליח לקלוט מה לעשות ולסדר את זה, (אין לזה תשובה עכשיו)

בקשר מה שאמרת ראיוס בה להציק לטל בן חיים? עם כמה שבן חיים טיפש וחמום מח אתמול הוא עשה בית ספר בלשגע את האחרים, (כולל הצהוב שהוא קיבל על ראיוס)

הוא רק חיכה שמשומר יגע בו כדי ליפול (הוא מהיר, מותר לו ליפול על נגיעת קטנה)

אז אם המאמן שלכם מתעסק בלהוציא אדום לשחקן שקל להוציא לו, שלא יבכה שהוא קיבל ממה שהוא בישל (2 אדומים.)

• CLIPSE אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#263 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎18:09

שבוע הבא אני מקווה שסזאר יביא לנו את הרגלים של ורמוט וגוזלן.

4000 כרטיסים נמכרו בשעתיים,

(ויש שמועות חזקות על זה ששער 13 הולך להיות מפוצץ בביתרים.)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#264 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎18:50

שרצו את מיטרוביץ בביתר שאלתי אתכם איך הוא אמרתם לי חוץ מלהדליק את הקהל לא משהו מיוחד, אולי בשביל ביתר הוא טוב,

הוא שחקן אש, איזה פספוס :(

אני אמרתי שהוא מוסר לא רע בכלל, אבל פאקו זיהה את היכולת הזו שלו, ונתן לו תפקיד שמתלבש עליו בול כך שהוא מממש כל פוטנציאל אפשרי.

איזו ראיית משחק מדהימה, יופי של שיחוק של פאקו. בכלל, פאקו עושה רושם של מאמן שלא נופל בכלל מסוזה ובוודאות עדיף על גרסיה המקובע (אבל מאמן מעולה לכשלעצמו).

פלופ.
3 החמצות של מצבים בטוחים ב0-0. היה לכם הרבה מזל אתמול.

גם השופט היה ביתי. לא בגללו הפסדנו אבל זה בושה שבן-חיים לא ראה אתמול אדום. אם לא על הפגיעה בלי כדור בראיוס (חוקת פיפא- הרחקה) אז על אחת מהצלילות שלו, או אינספור הויכוחים עם השופט, או נגיעת היד המכוונת.

גם עמאשה קיבל כדור מול שוער במחצית הראשונה ונשרק נבדל שלא היה.

היינו בפירוש טובים יותר עד ההרחקה (המוצדקת) וגם לאחריה החזקתם יותר בכדור אבל היינו לא פחות מסוכנים (לא ייצרתם יותר מדי). ואז עוד שיחק לכם המזל עם גול עצמי.

עלינו בהרכב לא טוב (בוקולי? עמאשה??) והחלוצים והבלמים שלנו פח, אבל בשורה התחתונה לא ראיתי שמכבי ת"א טובה יותר בצורה משמעותית. פשוט הלחץ היה עלינו ואנחנו עדיין קבוצה בבניה.

כמו ששגיא כהן אמר אתמול, זה ניצחון שלא מלמד יותר מדי על יחסי הכוחות בין הקבוצות.

אגב, זה משחק שלישי ברציפות שמורחק לנו שחקן בבלומפילד במצב של 0-0, ז"א אנחנו לא סופגים שם ב11 שחקנים.

אם ואם ואם.

היה לנו הרבה מזל? נו ובכן, גם לכם היה הרבה מזל אתמול עם כל ההחטאות של זהבי, ואפילו אחת מסמררת שיער עוד לפני ההרחקה של משומר.

אני מסכים שבן חיים היה צריך לקבל אדום, טעות של השופט, אבל כזו שניתן להבין אותה משום שזו לא עבירה אלימה, אלא עבירה בלתי ספורטיבית (ואל תתנו להצגה המוגזמת של ראיוס לעבוד עליכם, זו בסך הכל נגיעה קלילה שכואבת בדיוק לשניה). בסך הכל בחוקה יש סעיף שאומר שבמקרים מיוחדים שלא מכוסים במלואם בחוקה ויש מקום לפרשנות, יש מקום להחלטה אישית של השופט. צריך לבדוק אם זה אחד מהמקרים הללו שקצת נופלים בין הכיסאות כי, שוב, זו לא עבירה אלימה ללא כדור, אלא בלתי ספורטיבית. (ואני לא הולך לעשות את זה :P)

כמו שאתם עליתם בהרכב לא טוב, כך גם אנחנו. לא היינו צריכים לעלות עם זהבי כחלוץ פאלסו כי יותר קשה לו להגיע לביטוי על הלוח התוצאות מהעמדה הזו. וכך גם לא היינו צריכים לעלות עם גארסיה שמסתבר שהיה פצוע בצורה לא קלה והחמיר את מצבו כעת.

במקום לחשוב שאתם לא סופגים ב-11 שחקנים, אולי תחשבו איך לעזאזל מורחקים לכם כל כך הרבה שחקנים במשחקים נגדנו, ובמיוחד לאור העובדה שכל ההרחקות היו מוצדקות ולא כולן קשורות לכדורגל כמו מופע הכדוריד של פאלח.

דווקא עמאשה היה סבבה לגמרי, הייתי עושה רק שינוי אחד בהרכב שפתח, מויאל במקום בוקולי.

וקליפס מה אתה מבלבל במוח חח אם היינו ב-11 שחקנים לא הייתם מנצחים את המשחק הזה בחיים עזוב חרטות.

ולגבי המאמן, הוא התעצבן תוך כדי משחק, אחרי המשחק הוא לא אמר תלונה על השופט, רק בקשר למה שהיה עם טל בן חיים, שהוא אמר או אדום או כלום והוא צודק בקטע הזה.

ראינו שעד ההרחקה מכבי ת"א הייתה מבולבלת ולא מצאה את עצמה, אחרי זה כבר באמת השליטה הייתה שלה.

עריכה:

לגבי ראיוס, כולו בן אדם מותק, אני מראש שחושב שזה היה הוראה של המאמן שלנו,

מתחילת המשחק ראיוס בא להציק לטל בן חיים, כי ידוע שזה שחקן שאפשר לגרום לו לאדום בכיף,

וגם הגיע לו אתמול, רק שהשופט החליט לא ללכת על זה.

עמאשה היה בסדר.

שוב: אם ואם ואם.

קיבלתם שלוש בראש שוב, 6 משחקים ברצף. חובת ההוכחה היא עליכם ולא עלינו.

ראיוס בן אדם מותק?! איפה אתה חי?! בן אדם עם אישיות מרגיזה וכבר יש שחקן אחד שיכול להעיד כמה בן זונה הוא יכול להיות.

שוב, טל בן חיים חמום מוח מפגר וזו הנקודה החלשה שלו, הוא חייב לעבוד על זה, מתישהו זה יתפוצץ לנו בפנים.

אגב, אתמול הוא כמעט קיבל צהוב שני אחרי הנפילה של עזרא כשהתפרץ מול השופט, אבל ייני תפס אותו רגע לפני שגרינפלד שם לב אליו מתוך כל ההמולה והתעשת על עצמו.

איזה קפטן! מת עליו!

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#265 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎18:54

שבוע הבא אני מקווה שסזאר יביא לנו את הרגלים של ורמוט וגוזלן.

4000 כרטיסים נמכרו בשעתיים,

(ויש שמועות חזקות על זה ששער 13 הולך להיות מפוצץ בביתרים.)

יש מצב, זה שער שיחסית קל להשיג אליו כרטיסים כי חלק לא קטן מהמנויים שם מקבלים אותו מההנהלה כמו שחקני ועובדי עבר למיניהם, כך שהרבה פעמים הם לא מגיעים ומוכרים את המנויים למשחק.

בדרבי הזהבי אני הייתי שם ביחד עם עוד איזה 300 אוהדי מכבי ובסוף עברנו למקומות הריקים בין היציעים ואז לתוך שער 11, בחיים לא אשכח את המשחק הזה!

- סטיבן רייט.

#266 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎19:12

זה לא אם ואם ואם. חד משמעית היינו טובים יותר עד ההרחקה. החמצה מסמרת שיער של זהבי? פחות גדולה מההחמצות של חיפה עד השלב הזה.

פגיעה בלי כדור זה אדום, אין שום מקום לשיקול דעת של שופט (לפחות לא לפי חוקת פיפא). ראיוס עשה מזה יותר מדי? לא כמו בן-חיים שבהרחקה של משומר (ובצלילה שלו כמה דקות קודם לכן) התגלגל על הדשא כאילו הוא גמר את הקריירה...

וגם אם לא נתן לו אדום על הפגיעה בראיוס, בן-חיים המשיך לצלול כמה פעמים אחרי זה, בא בטענות לשופט על כל שריקה וגם נגע ביד בכוונה במחצית השניה. אז מילא לא אדום על העבירה הראשונה, אבל כמה פעמים אפשר להבליג לו על הצהוב השני?

אז שופט עשה כנראה טעות אחת (משמעותית) באי-הרחקתו של בן-חיים ועוד טעות (קטנה מאוד) ששרק נבדל כשעמאשה עמד לבד מול שוער (פייר, הוא היה מחטיא) אבל מפה לשם השיפוט פגע בנו (ואני לא אומר שבגלל זה הפסדנו). שופטים של שחר...

הפסדנו בצדק בסופו של דבר, אבל אני עומד על דעתי שמכבי ת"א היא קבוצה בינונית ואפורה, פשוט הליגה פה ברמה ירודה ביותר.

ולמה תמיד מורחק לנו שחקן (בצדק)? כי יש לנו שחקנים חלשים וחסרי אופי.

אה, וראיוס אולי בנאדם מגעיל, אבל איפה הוא ואיפה הטינופת בן-חיים...

#267 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎20:08

אני מסכים שהשנה מכבי לא טובה, אבל אתם גם לא טובים,

(זה היה נראה בהודעה הראשונה שלך שאתה אומר שאתם יותר טובים בכללי ממכבי)

אני חושב שק"ש קבוצה טובה מאוד, היחידה שהשנה הולכת להביא פייט למכבי.

שאוהדי ב"ש והתקשורת לא יעבדו עליכם, חוץ משנה שעברה מקום שני הם חרא קבוצה, עם כל הסגל שלהם,

קבוצה בלי אופי, בלי מאמן, (יש שמועות שראו את אלישע לוי עושה סלפי עם חואן פאבלו)

אז הם ניצחו את מכבי, בתאכלס הם סתם קבוצה ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת.

אשדוד לדעתי קבוצה בלי אופי אבל עומדת מעולה מבחינה טקטית

כנראה שהליגה השנה חלשה....

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#268 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎20:31

בונא מה עשית מבן חיים שחקן כזה חרא. טינופת, חרא של בנאדם, אחי מה נסגר איתך למה מה הוא עשה? התגלגל על הרצפה כדי ששחקן אחר יקבל בצדק אדום?? למה כמה שחקנים אחרונים לכיוון השער או סתם בתוך הרחבה שמבצעים עליהם עבירה הם ישר קמים? כמו שאני לא רואה בזה שראיוס עשה הצגה קטנה כדי שלבן חיים יוציאו אדום דבר כזה פסול.

ובוא תבין משהו כי נראה לי שאתה כל כך מקובע על זה שהוא יקבל את הצהוב השני - רוב השופטים בעולם לא יוציאו לשחקן צהוב שני על זה שהם באים להתווכח עם השופט או על צלילה כלשהיא מחוץ לרחבה (איזה צלילות? כל נגיעה בו הוא אמנם נפל, אבל הנגיעות היו). לבן חיים לא הגיע שום אדום מהסיבה הפשוטה שלא על כל דבר מביאים אדום. אם כבר מה שצריך לעצבן אוהדי חיפה זה הצהוב המפגר של צ'וצ'אליץ' שזה הייתה סתם עבירה על זהבי במאבק על כדור גובה, ועוד בדקה ראשונה, דקה שהשופט אמור לסלוח בה על דברים כאלה.

בקשר לזה שמכבי לא הייתה טובה עד ההרחקה אני מסכים, אחרי ההרחקה מכבי שלטה בצורה מוחלטת אבל ללא מחץ בכלל. במחצית השנייה היה סיפור אחר והעלמנו אותכם לגמרי, לדעתי. אבל צריך להגיד משהו - חיפה בעשר שחקנים לא התפרקה והייתה מסוכנת מאוד, ואפילו ב9 שחקנים עמדה יפה על המגרש וכל הכבוד לשחקנים על זה.

• Sparkles אוהב את זה

#269 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎20:50

כולכם מתלוננים על מכבי ועל כמה שהיא לא טובה? מה נסגר איתכם?

להזכירכם, לפני פגרת הנבחרות נתנו משחק מדהים מול ב"ש, אחד הטובים ביותר שראיתי בעונות האחרונות כאן, ורק מעט חוסר מחץ בשילוב עם 3 הרדמויות בהגנה וברדה אחד גדול גרמו להפסד.

ברור לכולם שב-99 מתוך 100 משחקים כאלו מכבי יוצאת עם ידה על העליונה, אבל ב"ש נפלה וניצלה את המשחק האחד הזה שלא.

יותר מזה, המשחק הזה הגיע מיד אחרי פגרת הנבחרות, כך שלשחקנים המרכזיים של הקבוצה לא היה הרבה זמן להתאמן ביחד לקראת חיפה, וזה סופר קריטי בגלל העובדה שפאקו הוא עדיין מאמן חדש וטרי מאוד (נראה שהוא כאן נצח, אבל הוא כאן בקושי חודשיים ללא שום הכנה קודמת)

- סטיבן רייט.

#270 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎21:01

אני מאוהב בפאקו, חושב שהוא מאמן מדהים.

עדיין לא התחברתי אליו כמו אל סוזה, אבל הוא לא פחות טוב ממנו.

המלחמה דפקה לנו את אירופה, אבל גם הביאה איתה מאמן טוב יותר מאוסקר.

יש לי הרבה כבוד אליו, אבל הוא זיין אותנו פעמיים, וזה קצת ביאס, בכל אופן...תמיד אזכור אותו לטובה.

הראיונות המשעממים, הוורי חאפי המפורסם, סאקנט האף, הגירוד באוזן, אליפות אחרי 10 שנים, ועל האימרה בחגיגות האליפות שהלב שלו תמיד יהיה צהוב בעברית  :wub:

קראתי שהוא לא כל כך בריא היום, משהו עם הלב...הרבה בריאות לבחור :)

#271 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎21:41

בן-חיים צלל כמה פעמים, כולל נפילה שלו ברחבה ותלונות על אי קבלת פנדל. ולא על כל דבר מקבלים אדום, אבל פגיעה בשחקן בלי כדור זה אדום לפי החוקה, אין מקום לשיקול דעת.

והתווכח עם השופט על כל שריקה, ונגע ביד במכוון. אחרי שצ'וצ'אליץ' מקבל צהוב על עבירה ראשונה ומיצ'ל מקבל צהוב על ויכוחים עם השופט, ניתן לצפות שבן-חיים (אחרי שלל ויכוחים) יקבל גם הוא צהוב על זה. הרי זה היה כל כך בולט שכל שריקה של השופט שחקני מכבי האחרים היו צריכים להרגיע אותו וגם פאקו החליף אותו (למרות שהיה השחקן הכי מסוכן שלכם) מרוב שהיה ברור שהוא מגזים.

ואני רק מבהיר, אני לא טוען שהפסדנו בגלל השופט.

אני אומר שבן-חיים חרא לא בגלל אתמול. באופן כללי אני חושב שהוא השחקן הכי טיפש בליגה ובנאדם עם אופי זבל עוד מתחילת הקריירה שלו בפ"ת.

מסכים שב"ש סתם קבוצה (אחרי הכל אלישע מאמן אותם). גם ק"ש לא מי יודע מה, עד היום היו להם רק משחקים יחסית קלים ותכלס אין עליהם שום לחץ.

גם חיפה כמובן לא להיט גדול. כל הכדורגל פה פח.

#272 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎22:36

אני מאוהב בפאקו, חושב שהוא מאמן מדהים.

עדיין לא התחברתי אליו כמו אל סוזה, אבל הוא לא פחות טוב ממנו.

המלחמה דפקה לנו את אירופה, אבל גם הביאה איתה מאמן טוב יותר מאוסקר.

יש לי הרבה כבוד אליו, אבל הוא זיין אותנו פעמיים, וזה קצת ביאס, בכל אופן...תמיד אזכור אותו לטובה.

הראיונות המשעממים, הוורי חאפי המפורסם, סאקנט האף, הגירוד באוזן, אליפות אחרי 10 שנים, ועל האימרה בחגיגות האליפות שהלב שלו תמיד יהיה צהוב בעברית  :wub:

קראתי שהוא לא כל כך בריא היום, משהו עם הלב...הרבה בריאות לבחור :)

3 פעמים :)

"חשבת שהוא מאמן

את אישתך הוא מזיין

שהוא התחיל איתה היא לא אמרה לו די

אוסקר מזיין את שי"

ק"ש לא משהו? נו באמת, הם הקבוצה הכי יציבה בליגה. אולי הם יפסידו למכבי, אבל הם הרבה יותר יציבים מכל קבוצה,

אפילו אפשר לראות את זה בסוף העונה שעברה, הם פשוט קבוצה טובה ומגובשת, בלי יותר מידי שמות גדולים, בלי עודף כסף,

מאמן מעולה.

בלי קשר אני אוהב את האופי של בכר, איך אחרי משחק הוא אומר, שמעו הם יכלו לנצח גם, ראיתי שזה משחק שיגמר ב1-0 קטן.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#273 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎23:25

בן חיים זה חילוף קבוע בדקה 70, זה לא למה הוא מוציא אותו זה פשוט ברור שהוא יוחלף כי הבנאדם לא יכול לסחוב מעבר ל70 דק' עם הכמות אנרגיה שהוא מוציא במשחק (בריצה ובזיוני מוח לשופט חחח).

תשמע הוא ערס מסריח אני מסכים, אבל ברוב המקרים שופטים לא נותנים צהוב שני על דיבורים מיותרים. מה שכן, אני מודה שיש מצב שבן חיים היה צריך לקבל אדום על העבירה על ראיוס (למען האמת לא יצא לי לראות את זה בטלוויזיה, הבנתי מחברים שהיה אדום). בכל מקרה מכבי ניצחה בזכות מכבי ולא בזכות השופט, וזה דיי בכייני להאשים את השופט בהפסד כשחיפה החטיאה כל כך הרבה הזדמנויות לעלות ליתרון.

עוד משהו שלא אמרתי, אני באמת מאמין שחיפה קבוצה מעולה (ללא קשר לדעה שלי שבניון יהיה פלופ העונה) ושחכם יהיה יעקב שחר אם ישאיר את סטוינוביץ' ואת הסגל הקיים כי אם זה יקרה בשנה הבאה, יחד עם הגנה נורמלית, חיפה תהיה קבוצה מטורפת.

#274 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎23:46

איפה ראית שאני מאשים את השופט? רשמתי כמה פעמים שאני לא מאשים אותו בהפסד.

#275 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎22/10/2014‏, ‎00:00

באופן כללי דיברתי, כמו המאמן שלכם וגם שמעתי כל מיני אנשים אחרים, גם בתקשורת. בכל מקרה לא קריטי העניין.

#276 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2014‏, ‎23:42

כמו שאמרתי, חיפה עדיין חיפה של שנה שעברה.

סה"כ 2 נצחונות, (על הפועל פ"ת וסכנין. שאפילו נתניה לקחה אותם חחח)

האמת שאין לי מושג מה לא עובד שם, שחר השקיע מלא כסף, 15000 מנויים, והם עדיין נראים רע.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#277 J.P

J.P

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,637 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2014‏, ‎15:08

כמו שאמרתי, חיפה עדיין חיפה של שנה שעברה.

סה"כ 2 נצחונות, (על הפועל פ"ת וסכנין. שאפילו נתניה לקחה אותם חחח)

האמת שאין לי מושג מה לא עובד שם, שחר השקיע מלא כסף, 15000 מנויים, והם עדיין נראים רע.

הקבוצה הזאת פשוט מתסכלת, בחיי בא לי לבכות

אני לא יודע מה הם עושים באימונים, הכל כל כך אקראי במשחק

אני באמת מקווה לטוב אבל כרגע זה נראה רע מאוד

סעמק

#278 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2014‏, ‎15:41

הטעות שלכם תהיה שהקהל הולך להפעיל לחץ כל כך ענק על שחר שהוא יפטר את המאמן וישלח חצי מהסגל הביתה, במידה ולא תצליחו העונה. יש לכם סגל חזק מאוד ואתם רק צריכים חיזוק בהגנה (לפחות בלם אחד ומגן ימני) ולפחות קשר אחורי אחד (בהנחה ומיצ'ל ישתלב בקבוצה, צריך להעיף את בוקולי וידין) ויש לכם הרכב טיל. מה שיקרה בפועל זה שבעקבות חוסר ההצלחה יהיה גם חוסר המשכיות, דבר שרק ידפוק אתכם.

#279 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2014‏, ‎15:46

שמעו עזבו, זה כבר לא מאמן, גם עטר, גם בנאדו, גם סטנויביץ, זה כבר מעבר לזה,

זה אשכרה כמו שהמאמן אמר להם, השחקנים פשוט מפחדים, אף אחד לא לוקח אחריות, אף אחד לא נלחם, מקבלים גול "יאללה נו מה נעשה",

זה כבר לא קשור לאימון באמתש לא, זה כבר משו בראש של השחקנים,

אני מקווה שבניון יחזור מהר, אני לא מצפה ממנו שיהיה רונאלדו, אבל אני בטוח באלף אחוז שכשהוא ישחק יהיה מנהיג על המגרש, והוא יידע לגרום לשחקנים להלחם עד השנייה האחרונה ולהתאבד על המגרש

#280 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2014‏, ‎23:49

אורפז, בליגת החלומות שמת שתי שחקנים של ביתר...

בתאכלס, לא אכפת לי שתעקוף אותי ומצידי תזכה גם במכונית...

רק תביאו לנו חזירים אדומים.....

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים