עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#241 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2014‏, ‎22:21

מחר חיפה מושפלת בבלומפילד.

המאמן של חיפה, פרופיל אלישע לוי הזה, לא יבין מה נפל עליו :-)

#242 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2014‏, ‎22:28

פרופיל אלישע לוי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול!!!

ונאמר אמן. אבל עדיין אני מעט מודאג בגלל שאנחנו חוזרים מפגרת הנבחרות, וזה אף פעם לא משהו חיובי.

מה גם שלמרות שחיפה עדיין לא התחברה כמו שצריך ובבירור פחות טובה מאיתנו בשלב הזה של העונה, יש לה מספיק שחקנים שיכולים לגמור את המשחק בהברקה או שתיים.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#243 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2014‏, ‎23:52

אם המאמן שלכם מנטרל את ראיוס הם שווים לתחת, כל המשחק שלהם בנוי עליו,

אצלנו ביטלו אותו והם בעטו בעיטה אחת למסגרת כל המשחק.

(ואני מאלה שחשבו בהתחלה שהיא תיקח אליפות השנה.)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#244 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎09:33

סעמק איזה קבוצה אני אוהד, נוסע בגשם, הולך בבוץ, מוציא תגרון והבני זונות הולכים לי במחצית השניה,

קורצקי עשה חילופים של זין, רוצה להיות נחמד עם כולם,

מה אתה מכניס את קריאף?! למה? כי הוא היה פצוע? מעניין לי את הביצה שהוא לא שיחק הרבה זמן, איך אתה מוציא את שלומי אזולאי?!

(ד"א הוא באמת  שחקן טוב, איך מצאנו אותו בלאומית?!)

קוראץ' מתאבד על המגרש, אבל הוא איטי בטירוף, נשבע לכם, זה נראה כאילו צילמתי אותו בסלומושן חחחחחחחח :)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#245 Spirit

Spirit

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎10:45

חחח הוא גם טוען שאם הוא היה מהיר הוא היה ביונייטד

#246 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎12:17

אחי אם הוא היה מהיר הוא היה באמת טופ של הטופ,

הוא חזק, עומד נכון, מדויק מאוד וכו',

יש לו 2 בעיות בבית"ר, הראשונה היא העיקרית, הם (קורצקי והשחקנים) לא מפעילים אותו כמו שצריך,

הם נותנים לו לרוץ לכדורים ארוכים וזה לא התפקיד שלו, הוא יודע לשחק טוב עם גב לשער...

הבעיה השניה זה עודף מוטיביציה הוא רץ על כל כדור כדי להוכיח את עצמו וזה קצת פוגע בו. אני חושב שאם ינצלו אותו כמו שצריך הוא יפרח.

(ד"א אני חושב שגם לידור כהן צריך לשחק באמצע לא בשמאל)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#247 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎12:21

פרופיל אלישע לוי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול!!!

ונאמר אמן. אבל עדיין אני מעט מודאג בגלל שאנחנו חוזרים מפגרת הנבחרות, וזה אף פעם לא משהו חיובי.

מה גם שלמרות שחיפה עדיין לא התחברה כמו שצריך ובבירור פחות טובה מאיתנו בשלב הזה של העונה, יש לה מספיק שחקנים שיכולים לגמור את המשחק בהברקה או שתיים.

חחחחחח :-)

אל דאגה אחי היקר, כל עוד חואן פאבלו לא יצלם סלפי באמצע משחק, אנחנו לוקחים אותם.

#248 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎16:34

אינשאללה ישרף לכם (בשריקת הסיום, שלא תגידו שאני אנטי מכבי) האצטדיון, ואז שבוע הבא נשחק במקום אחר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#249 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎17:21

hmiwykjlmizm.jpg

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#250 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎18:57

העיקר אוהבים לרדת על שרן ייני, עומרי בן הרוש אחד העקומים.

#251 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎19:46

נכון, וזה ממש מוזר לי כי בתחילת העונה שעברה הוא היה מצוין מכל בחינה ובמיוחד בזכות ההגבהות. אני עוד זוכר את ההרמה המושלמת שלו ליצחקי בליגה האירופית.

שרן ייני הוא לא בטופ, מבחינת הטכניקה הוא סביר פלוס, אבל הוא חכם מאוד, מודע לעצמו ומשחק בדיוק כמו שצריך, כך שיש תמיד מטרה להרמות שלו ואלו לא הרמות סתמיות רק כי אין מה לעשות עם הכדור.

לפי ההרכב שפורסם אני רואה שזהבי חלוץ בודד בחוד, כלומר הרכב חזק ואגרסיבי כשראדי מחליף את זהבי בתפקיד המקורי שלו.

יאללה מכבי!

- סטיבן רייט.

#252 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎22:36

יאהההה!!!!

מחצית שניה מצוינת של הקבוצה ומשחק אדיר של זהבי.

במחצית הראשונה ההגנה מאוד הדאיגה אותי, 3 הגבהות לרחבה שפשוט הגיעו לשחקני חיפה בלי שום הפרעה ורק חוסר דיוק של החיפאים וטיפונת מזל הצילו אותנו משער מוקדם.

כנראה שהיה קשר לעובדה שקרלוס גארסיה עלה פצוע למגרש, אך זה עדיין לא מצדיק יכולת כזו.

אחר כך כבר התעורננו ומיטרוביץ את זהבי הפעילו מבערים, ביחד עם טל בן חיים (האידיוט חמום המוח הזה שיחק נפלא, אבל אידיוט כרגיל).

ברשותכם, כמה מילים על מיטרוביץ': לא ברור לי למה אוסקר גארסיה ייבש אותו ורצה להעיף אותו. מדובר בשחקן עם יכולת המסירה הכי טובה בליגה, ועם ראיית משחק פנטסטית. איש המשחק מבחינתי. כל הכבוד לפאקו שזיהה אותו והעיז לשלב אותו גם בעמדה יותר קדמית מאשר היה רגיל אצל סוזה.

אגב, אני לא סובל בכלל את ראיוס, שחקן מגעיל, כל הזמן נותן קטנות ונותן תחושת התנשאות דוחה.

- סטיבן רייט.

#253 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2014‏, ‎23:21

טוב א' כל, חיפה היו צריכים להיות ב3-0 בדקה 20 זה אין ספק.

ב', מיטרוביץ' היה פשוט ענק היום, ראיית משחק אדירה וכמה כדורים גדולים כולל בישול ענק לזהבי.

מיכה הביא בישול גאוני לבן חיים אבל גם החמצה ענקית ופנדל ככה שאני רואה אותו, יחד עם ההגנה, כחוליה החלשה היום.

דווקא לא מובן לי מאיפה אתה מביא שזהבי היה טוב? הוא היה חלש, החמיץ מצבים בטוחים (בעיטה מ16 מטר לבד ועוד קיבל כדור מטורף מאלברמן נראה לי והחמיץ מול השוער).

בכל מקרה, חגיגה... משחק ענק!!

#254 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎00:27

טוב א' כל, חיפה היו צריכים להיות ב3-0 בדקה 20 זה אין ספק.

ב', מיטרוביץ' היה פשוט ענק היום, ראיית משחק אדירה וכמה כדורים גדולים כולל בישול ענק לזהבי.

מיכה הביא בישול גאוני לבן חיים אבל גם החמצה ענקית ופנדל ככה שאני רואה אותו, יחד עם ההגנה, כחוליה החלשה היום.

דווקא לא מובן לי מאיפה אתה מביא שזהבי היה טוב? הוא היה חלש, החמיץ מצבים בטוחים (בעיטה מ16 מטר לבד ועוד קיבל כדור מטורף מאלברמן נראה לי והחמיץ מול השוער).

בכל מקרה, חגיגה... משחק ענק!!

קודם כל, אם לא ההחמצות של זהבי זה היה יכול להיות 3-1 או אפילו 3-2 כבר בדקה ה25. מזל שלא :P

נכון, זהבי החטיא המון, בצורה בלתי נתפסת, המשך למשחקי הנבחרת, אבל אף שחקן אחר של מכבי או לצורך העניין חיפה, לא היה מגיע למצבים האלו שהגיע אליהם. תראה איך הוא מצליח פעם אחר פעם לקבל את הכדורים במצב אידאלי, גם כשכל ההגנה של חיפה סביבו ומתמקדת בעיקר בו.

היכולת שלו לקרוא את התנועה על המגרש, לשנות מיקום כל רגע היא עילאית, ברמה של אירופה לכל דבר ועניין ועדיין הוא יודע את המיקום היחסי שלו לשער בכל נקודה על המגרש.

הכדור המדהים שהוא קיבל ממיטרוביץ בסביבות הדקה ה-20 היה משהו שרואים פעם בדור בישראל. פשוט הרמה מושלמת לרגל והשתלטות נקיה וחלקה בקלילות. זו החטאה של סנטימטרים ספורים ואם זה היה שער זה היה יכול להיות שער העונה, אפילו שהוא כל כך פשוט. אלגנטיות בשיאה.

מעבר לזה, הוא כמובן משך את ההגנה של חיפה והשתתף בהנעת הכדור הבלתי פוסקת. שחקן כמוהו הוא נכס עצום, גם באחד הימים פחות חדים ומדויקים שלו.

- סטיבן רייט.

#255 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎10:10

שרצו את מיטרוביץ בביתר שאלתי אתכם איך הוא אמרתם לי חוץ מלהדליק את הקהל לא משהו מיוחד, אולי בשביל ביתר הוא טוב,

הוא שחקן אש, איזה פספוס :(

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#256 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎15:01

אני זוכר שכתבתי לך שהוא שחקן טוב, ושאני גם אוהב אותו.

אבל הוספתי על הדרך שהוא לא מתאים לקבוצה שרוצה להתקדם ולשחק בליגת האלופות, אני עדיין חושב ככה.

לגבי המשחק, ידעתי שניקח אותם.

נכון, היה קצת פדיחות בהתחלה, דיי שיחק לנו המזל, אבל אני מאמין שגם בלי ההרחקה היינו מנצחים.

טל בן חיים הזה מפחיד, שד טזמני, שידרג את עצמו באמת הפעם, כל הכבוד.

קצת משוגע על המגרש, כמעט עלה לנו בהרחקה, אבל בסדר...זו האישיות שלו, הוא מאבד את השכל, או שאולי אין לו כזה חח

בקיצור, חיפה פלופ, והמאמן שלה בדיחה, לא הפסיק לבכות.

עם כל הכבוד לאיצטדיון החדש שלכם, קבוצה אירופאית אתם לא, סתם חיקוי לא מוצלח שלנו, מיץ' וג'ורדי מעל כולם.

#257 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎15:09

פלופ.
3 החמצות של מצבים בטוחים ב0-0. היה לכם הרבה מזל אתמול.

גם השופט היה ביתי. לא בגללו הפסדנו אבל זה בושה שבן-חיים לא ראה אתמול אדום. אם לא על הפגיעה בלי כדור בראיוס (חוקת פיפא- הרחקה) אז על אחת מהצלילות שלו, או אינספור הויכוחים עם השופט, או נגיעת היד המכוונת.

גם עמאשה קיבל כדור מול שוער במחצית הראשונה ונשרק נבדל שלא היה.

היינו בפירוש טובים יותר עד ההרחקה (המוצדקת) וגם לאחריה החזקתם יותר בכדור אבל היינו לא פחות מסוכנים (לא ייצרתם יותר מדי). ואז עוד שיחק לכם המזל עם גול עצמי.

עלינו בהרכב לא טוב (בוקולי? עמאשה??) והחלוצים והבלמים שלנו פח, אבל בשורה התחתונה לא ראיתי שמכבי ת"א טובה יותר בצורה משמעותית. פשוט הלחץ היה עלינו ואנחנו עדיין קבוצה בבניה.

כמו ששגיא כהן אמר אתמול, זה ניצחון שלא מלמד יותר מדי על יחסי הכוחות בין הקבוצות.

אגב, זה משחק שלישי ברציפות שמורחק לנו שחקן בבלומפילד במצב של 0-0, ז"א אנחנו לא סופגים שם ב11 שחקנים.

#258 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎15:54

אדום או לא, יש מחלוקת וזה טבעי.

אבל ראיוס פשוט שחקן מגעיל, כנראה זה הגיע לו.

#259 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎15:57

דווקא עמאשה היה סבבה לגמרי, הייתי עושה רק שינוי אחד בהרכב שפתח, מויאל במקום בוקולי.

וקליפס מה אתה מבלבל במוח חח אם היינו ב-11 שחקנים לא הייתם מנצחים את המשחק הזה בחיים עזוב חרטות.

ולגבי המאמן, הוא התעצבן תוך כדי משחק, אחרי המשחק הוא לא אמר תלונה על השופט, רק בקשר למה שהיה עם טל בן חיים, שהוא אמר או אדום או כלום והוא צודק בקטע הזה.

ראינו שעד ההרחקה מכבי ת"א הייתה מבולבלת ולא מצאה את עצמה, אחרי זה כבר באמת השליטה הייתה שלה.

עריכה:

לגבי ראיוס, כולו בן אדם מותק, אני מראש שחושב שזה היה הוראה של המאמן שלנו,

מתחילת המשחק ראיוס בא להציק לטל בן חיים, כי ידוע שזה שחקן שאפשר לגרום לו לאדום בכיף,

וגם הגיע לו אתמול, רק שהשופט החליט לא ללכת על זה.

#260 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2014‏, ‎16:07

אחי אם הכל אפשר עוד להסכים, אבל השורה האחרונה שלך פשוט פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחד גדול

"ז"א אנחנו לא סופגים שםב11 שחקנים." נו באמת, לא ספגנו היית יכול להגיד, לא סופגים שם?

ניצחתם בסך הכל את פתח תקווה ואת בני סכנין, (וגם מהם ספגתם שער.)

מצטער, תראה שלפני שהתחילה הליגה חשבתי שאתם הולכים לקחת אליפות השנה, אבל אני רואה שאין הבדל בין עכשיו ליכולת הירודה שהייתם בה שנה שעברה.

לפחות נשאר לי עכשיו להיות בעד קרית שמונה, (אחרי הכל אני לא רוצה אליפות שלישית למכבי, אבל מצטער, אתם עדיין לא טובים לאליפות.)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים