עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

NBA 2013/14

• אנא התחבר בכדי להגיב
262 תגובות לנושא זה

#241 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/02/2016‏, ‎14:34

שחקן בצהוב שחור בגולף? :)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#242 quicki

quicki

I'll laugh until my head comes off

• חבר של כבוד
  • 4,912 הודעות

נכתב ב- ‎29/02/2016‏, ‎20:06

שחקן בצהוב שחור בגולף? :)

חחחח בבקשה : )

arnold-palmer-1987-masters.jpg

#243 Spirit

Spirit

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎08/03/2016‏, ‎21:54

http://vod.sport5.co...c=893&Vi=210169

תקשיבו הסטף קרי פשוט גורם לי להתאהב במשחק הזה,

אני אחד שלא כל כך מתלהב מכדורסל ואני פשוט כל יום עוקב אחרי התוצאות שלהם, רואה תקצירים שלהם,

הגוגל כבר מזהה לבד נותן לי עדכונים לטלפון ישר שהם משחקים,

הוא פשוט מטורף יאללה, אני מקווה שייצא לי לראות משחק שלהם ושלו כשאני אטוס בחגים, 

הוא פשוט חוויה זה מטורף, רק שלא יפצע וימשיך ככה ועוד אני אקום לפנות בוקר לראות משחקים חח

#244 kob317

kob317

• רשומים
  • 2,001 הודעות

נכתב ב- ‎14/04/2016‏, ‎11:40

תודה לקובי על קריירה ענקית ועל לילות ללא שינה מלאים בזכרונות.

פרש כמו שרק הוא יודע!

#245 R_A_7

R_A_7

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Subber
  • 401 הודעות

נכתב ב- ‎31/05/2016‏, ‎05:29

נקרע הלב על דוראנט, ווסטברוק ואדאמס, איזו מלחמה אדירה הם נתנו.
אחת הסדרות הגדולות בשנים האחרונות, פשוט הנאה צרופה, מדהים!
מקווה שהווריורס יטאטאו את הקאבס בסוויפ!

• kob317 ו orelzor אוהבים את זה

,Cómo no te voy a querer

,Cómo no te voy a querer

!Si fuiste campeón de Europa por La duodecima vez

#246 R_A_7

R_A_7

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Subber
  • 401 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎04:54

משחק ענק, אבל הרגשה של אי צדק לפחות לטעמי.
הייתי רוצה שהקבוצה שניפצה שיא פסיכי ושיחקה את הכדורסל הכי יפה לאורך כל העונה תזכה באליפות.
אין לי מושג למה, אבל אני פשוט לא מצליח להתחבר לג'יימס ולדמעות האלה, נראה לי מזויף ומוקצן.
שמח רק בשביל קיירי, שחקן ענק.

,Cómo no te voy a querer

,Cómo no te voy a querer

#247 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎05:46

משחק ענק, אבל הרגשה של אי צדק לפחות לטעמי.
הייתי רוצה שהקבוצה שניפצה שיא פסיכי ושיחקה את הכדורסל הכי יפה לאורך כל העונה תזכה באליפות.
אין לי מושג למה, אבל אני פשוט לא מצליח להתחבר לג'יימס ולדמעות האלה, נראה לי מזויף ומוקצן.
שמח רק בשביל קיירי, שחקן ענק.

נכון שהוא מלא מעצמו ועמוס בפוזה, אבל אין ספק שהדמעות היו אמיתיות, הוא ממש רצה להביא אליפות לקאבס.

הוא אמנם אישיות מעוררת סלידה אבל הוא לגמרי ראוי לאליפות הזאת על מה שהוא עשה בגמר הזה, אחד מהתצוגות הגדולות של שחקן בגמר אי פעם. אחרי התצוגה הזאת לדעתי הוא נכנס סופית לטופ 5 של הגדולים בתולדות המשחק, ומבחינת יכולת והשפעה על הקבוצה שני רק לג'ורדן.

חוץ מגרין, לאף אחד מהווריורס לא הגיע לקחת, במיוחד לא לקרי שאכזב אותי קשות והוכיח שהסופרלטיבים עליו היו מוגזמים. לא השחקן הכי טוב בעולם שהציג את אחת מהתצוגות המבישות ביותר שכוכב הציג בגמר נבא אי פעם. (לא פחות מאותו גמר ביזיוני של לברון מול דאלאס).

הווריורס מסתמכים יותר מדי על שלשות, הם קבוצה נהדרת אבל הם חייבים לגוון את המשחק שלהם אם הם רוצים לבנות שושלת.

• אבי ד אוהב את זה

#248 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎08:22

לברון באמת אישיות בעייתית, בלשון המעטה. אולם לאחר שלושת המשחקים האחרונים, הוא לא שני אפילו לג'ורדן, לעניות דעתי.

הקבוצה שהכי הגיע לה, אכן זכתה סוף כל סוף בגביע (באיחור מאד משמעותי ומעצבן של שנה), והשחקן שמאד הגיע לו אכן זכה גם בMVP!

ברגשות מעורבים, אמנם, אבל אני בכל זאת שמח שקליבלנד זכתה.

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#249 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎15:16

לברון באמת אישיות בעייתית, בלשון המעטה. אולם לאחר שלושת המשחקים האחרונים, הוא לא שני אפילו לג'ורדן, לעניות דעתי.

הקבוצה שהכי הגיע לה, אכן זכתה סוף כל סוף בגביע (באיחור מאד משמעותי ומעצבן של שנה), והשחקן שמאד הגיע לו אכן זכה גם בMVP!

כלומר הוא מעליו?

אמנם לג'ורדן היה את פיפן ואין ספק שהוא תרם המון אבל מה שקיירי עשה בגמר הזה זה מדהים, וזה בתכלס כמעט כל ההבדל בין הגמר שהיה אתמול לבין זה של שנה שעברה.

ללברון מגיע הMVP, אין ספק. אבל צריך לציין את העובדה שהווריוס נחנקו ברגע האמת. קליי ותומפסון עם סדרה גרועה (כל אחד מהם הביא משחק - שתיים טוב, בסדרה של גמר אתה צריך להיות 100% בכל משחק), השחקנים המשלימים לא היו מספיק טובים אתמול, איגואדלה וליוינגסטון לא היו מספקים טובים והיחידי שאפשר לציין אותו לטובה הוא דריימונד גרין שפשוט מצדיק כל שקל שהוא מקבל.

מצד שני לכל ה"הם שברו כל שיא אפשרי ונפלו ברגע האמת", יש עובדה קטנה ומשמעותית. עם האיבוד של האליפות הזאת יכול להיות שנמנעו עכשיו כמה וכמה שנים של התפתחות המשחק לכיוון סמול בול. רוב קבוצות הליגה יכולות היו (ויכולות עדיין) להתחיל לזרוק שלשות עד שכולנו ניגעל מהעניין. אולי עכשיו זה ימנע ואולי לא. דרך אגב, בשונה ממה שהיה ברוב הפליאוף, בסדרת הגמר הקאבס לא הלכו על מטווחי שלשות מטורפות, וכשעשו את זה הם הפסידו.

#250 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎17:33

כלומר הוא מעליו?

כלומר, הוא לא נופל ממנו. קשה מאד להשוות בין שני השחקנים, כי הם מאד שונים זה מזה - ג'ורדן היה גארד ברמה הכי גבוהה שיש, ושחקן קלאצ' אולטימטיבי. לברון לא ברמה שלו בעמדה הזאת, אבל העניין הוא שאם, נגיד, ג'ורדן היה ברמה של 10 כגארד, לברון יכול לשחק ברמה גבוהה מאד כמעט בכל עמדה (8-9, ולעתים אפילו 10 - כפי שהוא חזר והוכיח במשחקים האחרונים)

אמנם לג'ורדן היה את פיפן ואין ספק שהוא תרם המון אבל מה שקיירי עשה בגמר הזה זה מדהים, וזה בתכלס כמעט כל ההבדל בין הגמר שהיה אתמול לבין זה של שנה שעברה.

ללברון מגיע הMVP, אין ספק. אבל צריך לציין את העובדה שהווריוס נחנקו ברגע האמת. קליי ותומפסון עם סדרה גרועה (כל אחד מהם הביא משחק - שתיים טוב, בסדרה של גמר אתה צריך להיות 100% בכל משחק), השחקנים המשלימים לא היו מספיק טובים אתמול, איגואדלה וליוינגסטון לא היו מספקים טובים והיחידי שאפשר לציין אותו לטובה הוא דריימונד גרין שפשוט מצדיק כל שקל שהוא מקבל.

קבוצות ברמה של הוורייירס לא "נחנקות" סתם כך, צריך להביא אותן למצב הזה. וזה בדיוק מה שלברון עשה ממשחק מס' 5, בעזרתו המאד פעילה של קיירי, והתמיכה החשובה מאד של TT מתחת לסלים, ואפילו לאב תרם את שלו ברגעים חשובים.

מצד שני לכל ה"הם שברו כל שיא אפשרי ונפלו ברגע האמת", יש עובדה קטנה ומשמעותית. עם האיבוד של האליפות הזאת יכול להיות שנמנעו עכשיו כמה וכמה שנים של התפתחות המשחק לכיוון סמול בול. רוב קבוצות הליגה יכולות היו (ויכולות עדיין) להתחיל לזרוק שלשות עד שכולנו ניגעל מהעניין. אולי עכשיו זה ימנע ואולי לא. דרך אגב, בשונה ממה שהיה ברוב הפליאוף, בסדרת הגמר הקאבס לא הלכו על מטווחי שלשות מטורפות, וכשעשו את זה הם הפסידו.

הקאבס הלכו עם מה שהלך להם, וידעו להתאים את עצמם כמעט לכל מצב - שוב, הרבה מאד בזכות הורסטיליות וההנהגה המופלאה של לברון. הבחור היה פשוט מדהים בכל צד של המגרש, כמעט בכל מצב, כמעט בכל רגע ועם מהלכים שפשוט גרמו ללסת שלי להשמט. ואני אחד שצפה בכל המשחקים של ג'ורדן בשידור חי.

אין ספק שהחסימה שהוא הביא לאיגואדלה, כשהוא קורא את המהלך כמעט מחצי מגרש - בזמן שהוא כלל לא מעורב במהלך ההתחלתי, ייכנס לפנתאון המהלכים של כל הזמנים. צריך ראיית-משחק מאד יוצאת-דופן לכל מה שלברון עשה - וכן, חייבים להודות שהוא אחד הגדולים בכל הזמנים, ואינו נופל מאף אחד, גם לא מג'ורדן.

#251 R_A_7

R_A_7

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Subber
  • 401 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎17:55

לדעתי אין מה להשוות בין ג'ורדן ללברון, ג'ורדן היה מעל הענף הזה והדברים שהוא עשה לברון לא יכול לעשות.
לגבי הווריורס, גם בשנה שעברה, עד משחק מספר 3, נדמה לי, קליבלנד הייתה יותר טובה במשחקים, גם כשקיירי נפצע,
ואז סטיב קר שלף שפן בדמות דייוויד לי שפשוט הפך את הסדרה לגמרי. זאת אומרת, גם בשנה שעברה קארי ותומפסון לא נתנו משחקים ענקיים,
אבל בשנה שעברה קליבלנד הייתה חסרה חצי סגל.
ובלי שום קשר, ניהול משחק וסדרה מזעזע של סטיב קר, כאילו הוא רציני, אזילי וורז'או יותר מ-25 דקות על המגרש בפאקינג משחק 7?
חוץ מלהרביץ וגם זה באופן לא חכם, הם לא עשו הרבה. ההרכבים עם גרין בעמדה מספר חמש נראה הרבה יותר טוב.
שלא לדבר על זה שהם ניצלו בנס מול אוקלהומה שגם שם סטיב קר פשוט נרדם על הקווים.
הווריורס היו צריכים להביא תוספת במקום דייוויד לי ולא עשו זאת וזה עלה להם באליפות.

,Cómo no te voy a querer

,Cómo no te voy a querer

#252 kob317

kob317

• רשומים
  • 2,001 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎19:10

הווריורס הפסידו כי ממשחק 3 הם הפסיקו לשחק את המשחק שלהם.

זה אומנם שונה אבל לא מגיעים ל73 ניצחונות בעונה הסדירה אלא אם אתם מאוד טובים,הם קבוצה טובה מהקאבס.

קליבלנד עשתה כמיטב יכולתה להקשות עליהם,להם זה עבד לאוקלהומה לא,ההבדל בין ניצחון להבדל כל כך קטן לפעמים.

לברון נתן סדרה מדהימה,גם קיירי,לגביי מקומו של לברון בהיסטוריה נסכם בסוף הקריירה,ולמרות שאני לא מחבב את האדם מקומו בהיסטוריה מובטח,אחד יותר אחד פחות זה לא משנה.

בסוף הספלאש לא הופיעו ברמתם הרגילה לסדרה הזאת ושמגיעים למשחק 7 צריך את השחקנים הגדולים שיתעלו,הם לא עשו את זה.

קר צריך לעשות חושבים,טעה לא מעט בסדרה הזאת, הקבוצה חייבת סנטר נורמלי לימים שהשלשות לא כנסות.

#253 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎20:44

לדעתי פשוט למדו איך לשמור על קארי. אי-אפשר, כמובן, לנטרל אותו לגמרי, אבל הצליחו להוריד אותו לאחוזי-קליעה נסבלים. וזה הספיק.

הוורייארס זו קבוצה שבנויה בעיקר על התקפה. כאשר לא הולך כל כך שם, אז החולשות בהגנה נעשות משמעותיות יותר ויותר. כך גם האנרגיות שהם מבזבזים במהלכי-סרק. ובכל מקרה, תצוגת הכדורסל של לברון בעיקר ממשחק 5 וגם של קיירי לפרקים, היתה רמה מעל כל מה שהופגן מצד הוורייארס לאורך כל הסדרה.

#254 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎20/06/2016‏, ‎22:37

ClXu0guWgAAO7q3.jpg

#255 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎21/06/2016‏, ‎23:13

באיחור מה צפיתי בראיון עם אייזיה תומאס (זה האורגינל מהיכל-התהילה) שטוען אף הוא, ממש כמוני, שלברון ג'יימס הוא אחד מחמשת הגדולים בכל הזמנים. מן הסתם לדברים שלו יש תוקף רב בהרבה מכל מה שיש לי להגיד בנושא... :D

#256 orelzor

orelzor

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 845 הודעות

נכתב ב- ‎22/06/2016‏, ‎08:03

חח תגיד אתה רציני? זה ברור שלברון בין חמשת הגדולים גם לפני שהוא לקח את הטבעת הזו.. ואני אומר את זה בתור אחד שממש, אבל ממש שונא אותו..

סטף כל כך אכזב אותי, פשוט אכזבה כל כך גדולה, לא יכול לתפקד בלחץ כזה ,סטף הכי טוב שהוא רגוע ומשחק את המשחק שלו בפאן בלי לחץ.

איזה אכזבה : (

#257 kob317

kob317

• רשומים
  • 2,001 הודעות

נכתב ב- ‎23/06/2016‏, ‎10:43

אנשים ממהרים לשפוט,סטף בגמר השני שלו סך הכל,נכון הוא היה חלש אבל גם לברון הפסיד יותר גמרים משניצח וזה לא מפריע לך להלל אותו.

גם ללברון היה שני גמרים לא ממש מוצלחים בעבר.

סטף בן 28, יש לו עוד לאן להשתפר,הוא בחיים לא יביא מספרים כמו של לברון אבל הוא יוכל ללמוד איך לשחק יותר נכון במשחקים החשובים.

ועם כל הדיבור על כמה שהלוחמים שיחקו רע במשחק האחרון הם היו רחוקים דקה מהאליפות אם הדברים היו מסתדרים קצת שונה.

#258 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎23/06/2016‏, ‎14:24

כשאתה מוביל 3-1, להפסיד 2 משחקים רצופים בבית ועוד אחרי העונה המטורפת והמספרים המטורפים שהם הציגו, אז כן זה כשלון אחי, גם אם הם היו מאוד קרובים.

• orelzor ו joepescinof אוהבים את זה

#259 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎23/06/2016‏, ‎18:10

תשמעו, אם הייתי אומר כאן למישהו שקליבלנד ינצחו את גולדן סטייט בשלושה משחקים רצופים, ושניים מהם ברורקל-ארינה - הוא היה בטח אומר לי ללכת לאשפז את עצמי. והייתי בטח מקדים אותו ומאשפז את עצמי בעצמי. :D

פשוט הישג חסר-תקדים של קליבלנד. והוא באמת חסר תקדים - הם הקבוצה היחידה בהיסטוריה שהצליחו לנצח לאחר פיגור של 3:1 בגמר, לאחר 32 ניסיונות שכשלו של קבוצות אחרות. פשוט לא-יאמן! באמת מדהים!

#260 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎24/06/2016‏, ‎21:43

דודי התעלף עד היום.

• Sparkles אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר