עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי ספורט

• אנא התחבר בכדי להגיב
1260 תגובות לנושא זה

#241 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎06/06/2015‏, ‎14:30

איזה באסה :(

היה קרוב. נתן פייט אבל נולה היה בשיא שלו.

#242 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎06/06/2015‏, ‎17:17

כל המחמאות לספרובה. משחק מדהים אבל סרינה זאת סרינה. 

אני דווקא מחבב את הצ'כית חבל

#243 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/06/2015‏, ‎19:36

טוב עזבו אותכם רולאן גארוס עכשיו, עוד שעה הגמר!

#244 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎06/06/2015‏, ‎23:31

חחח תפסתי 3 טפסים היום. סינגל על תוצאה מדוייקת 3-1, סינגל על 4 גולים ומעלה במשחק, וסינגל שסוארס יבקיע יותר מטבז. 

חחח הכסף עיוור אותי ושכחתי לרגע שאני מתעב את ברסה =\

• ThUnDeR אוהב את זה

#245 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2015‏, ‎15:19

משחקון ראשון טוב לואורינקה ...... תשמעו הוא נותן פיצוצים שם....פששש...

#246 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2015‏, ‎17:51

הוא אדיר. חבל על פתיחת המערכה הרביעית, אבל מה שהוא עשה לנולה בשלישית אני לא זוכר שמישהו עשה. פשוט נולה היה חסר אונים לגמרי. 

#247 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2015‏, ‎18:29

היה משחק טוב....הגיע לו!

#248 crauky

crauky

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 733 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2015‏, ‎19:05

ואוורינקה :clap:

משחק מעולה, טיפה כואב לי על נולה...

החבטה של ואוורינקה מהצד של הרשת, וואו!! :o :o

#249 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2015‏, ‎19:13

כן!!!!! עד עכשיו לא הבנתי אם זה חוקי או לא.... ואם כן איך לעזאזל?! חחח

#250 crauky

crauky

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 733 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2015‏, ‎19:23

אל תתפוס אותי במילה, אבל נראה לי שאין חוק שאומר שהכדור חייב לעבור מעל הרשת, החוק אומר שאסור שיפגע ברשת

#251 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2015‏, ‎22:47

אין חוק כזה. אתה יכול להביא את הכדור מהפינות ומהצדדים בלי שיהיה קשר לרשת. הנקודה של סטאן כשהביא מהצד היתה אחת היפות שאני זוכר. מושלמת.

כל הכבוד לו, נתן משחק לפנתיאון וניצח את מספר 1. גם בגיל 30 הוא עדיין שווה לגמרי. עכשיו הוא עולה למקום רביעי. נולה יאלץ לחכות מינימום שנה לרולאן הראשון שלו..אבל ואורינקה מלך פשוט מלך. 

#252 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎12/06/2015‏, ‎21:38

חחחחח כמה שמכבי ת"א עשתה קופה על ייני. עבדו על ויטסה בעיינים. לא רק בגלל הטעות של טמבל שקופץ לי עם ידיים פרוסות מול שחקן שבועט (והוא עוד מגן גם!! הוא יודע את זה!!) הוא פשוט חרא הגנתית, חרא באמצע המגרש ופשוט כלומניק. פלופ מטורף.

ושום מילה על דגני שחייב לעלות על מטוס חזרה כבר עכשיו במחצית.

#253 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎12/06/2015‏, ‎22:28

חחחח וזה אולי נראה שאני פותח על מכבי, אבל בן הרוש זה המגן הכי אפס ששיחק בנבחרת. כל משחק אני אומר את זה וכל משחק הוא מצדיק. איזה חרא של מגן

על טל בן חמור והסיומת שלו אין מה להוסיף..על כל 490 נסיונות אחד מצליח לו

#254 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎12/06/2015‏, ‎23:09

דווקא ייני הוא אחד שתמיד, אבל תמיד שומר על הידיים שלו. פאשלה שלו. לא ברור.

דגני פשוט נוראי, לא ברור למה גוטמן ממשיך לזמן אותו לנבחרת, שלא לדבר על לפתוח איתו בהרכב!!!

דולב, בן הרוש בדרך כלל סביר במכבי, לא יותר מזה. חזק, מהיר, שומר טוב, אבל מטומטם ולא מודע למגבלות של עצמו. המשחק הנוראי שלו היום הוא קודם כל בגלל המאמן.

טל בן חיים 2 דווקא היה סביר היום. בין היחידים שבאמת ניסו. נכון, לא הצליח לו אבל זה לא שהיה לו הרבה אופציות...

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#255 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎12/06/2015‏, ‎23:23

דיברתי על זה היום עם חבר שלי, הביקורת שלכם על השחקנים שלנו היא לא מוצדקת לדעתי. זה נכון שכן צריך לבוא לכל משחק עם מטרה לנצח ולא לבוא כתבוסתנים מההתחלה, אבל צריך להבין שהפערי רמות בינינו לבוסניה הם גדולים. למרות שלא שיחקנו כזה רע ולמרות שניצחנו אותם בנס פה בארץ, אנחנו באופן קבוע מפסידים לאלו שיותר טובות מאיתנו. אתם מוזמנים לבדוק את העשר קמפיינים האחרונים ותראו שהניצחונות שלנו על קבוצות מדרגים 1-2 הם ספורים. הנקודה שלי היא שבארץ משתמשים בביטויים כמו לוזרים, מפשלים ברגעי אמת וכאלה כשלדעתי האמת הפשוטה היא שאנחנו פשוט פחות טובים מהנבחרות האלה.

צריך להבין שכל הציפיות מאיתנו (מהשחקנים) הם מוגזמות והם נובעות מהעניין הזה שאנחנו כל קמפיין מתקרבים מספר נקודות ספור מהמקום בפליאוף, דבר היוצר אשליה לפיה אנחנו נבחרת טובה מספיק בשביל להיכנס ליורו או לגביע העולם אבל העובדה הפשוטה היא שזה פשוט לא נכון. אנחנו נחותים ב2 דרגות לפחות מכל נבחרת בדרג השני והראשון וזה הבדל משמעותי כשמגיעים לרמות האלה. כי אם תשימו שחקן אחד על אחד מול בוסניה, בוסניה על הנייר לוקחים. ככה גם עם בלגיה ששווה פי עשר מאיתנו. אולי אנחנו יכולים להגיד שאנחנו שווים לווילס אבל להם לפחות של סופרסטאר שובר שוויון.

בקיצור, צריך לקוות לנס לסיים במקום השלישי ולא לדבר שטויות על מקומות 1-2 כמו בתחילת הקמפיין.

#256 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎12/06/2015‏, ‎23:32

בן הרוש לגמרי לא מודע למגבלות של עצמו. הוא מטומטם ברמות על. זה לא המשחק הראשון שאני אומר שהוא נוראי, הוא פשוט שחקן עם אייקיו של אמבה. שום מחשבה מעבר למאית השניה הקרובה.

גם לטל בן חיים 2 יש שכל של ציפור שלא יהיה ספק, ואני כן מעריך אותו שהוא מנסה אבל רבאק, איך שחקן לא מצליח לכוון מסירה/בעיטה כשהיא יותר מ-2 מטרים?! איך?!

אורפז אני ממש לא באתי עם ציפיות..למשחק הזה במיוחד. אני חושב גם שיש לנו חרא של מאמן, והוא לא רק שלא יודע איך להכין שחקנים למשחק, אלא בוחר דווקא את אלה עם האופי הכי שביר ולא מתוכנן שיעלו בהרכב. 

אין שום סיכוי שעם מאמן ישראלי אנחנו איי פעם נגיע לאנשהו. צריך מאמן נייטרלי, עם מנטליות טובה יותר וכזה שלא לוזר.

#257 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎13/06/2015‏, ‎08:57

לא חשבתי שנעלה גם שניצחנו, גוטמן זה המאמן הכי שנוא עליי, אין לו מושג.

אין לו שחקן אחד עם שכל שם, זימנת את דור מיכה, תן לו לשחק, במקום זה הוא מכניס את בוזגלו הלוזר הזה, שאף פעם לא הופיע למשחקים חשובים, אי פעם, בכל בקריירה שלו!

בן שהר, או סער, אולי כדאי שיחליף שם שוב, הוא לא פוגע ממטר.

אחד הפלופים הגדולים שראיתי בכדורגל הישראלי, עדיין ממשיך לקבל ממנו קרדיט בגלל התקופה שלו בהפועל.

בן הרוש לא שווה הרכב גם במכבי תל אביב, בחיי, מעדיף את יואב זיו על פניו, עד כדיי כך.

ומה רוצים מזהבי? אין לו עם מי לשחק שם, פה בישראל הופכים אותו לרונאלדו, הוא לא יכול לקחת לבד את הנבחרת, תקשורת שכונה, מצאו על מי ליפול.

#258 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎13/06/2015‏, ‎11:41

לדעתי האמת הפשוטה היא שלא משנה עם מי היינו עולים אתמול היינו מפסידים. אולי עם מאמן אחר ודרך אחרת כמו שעשו במדינות באירופה כמו בבלגיה, בוסניה, שווייץ ואפילו גרמניה הגדולה שעשתה מהפכה מהיסוד. בנו תוכנת רבת שנים, השקיעו כספים ושינו מנטליות. בסופו של דבר זה הביא הצלחה. אנחנו פשוט לא משקיעים מספיק כסף, כוח וזמן בכדורגל על אף הפופולריות שלו במדינה. ככה לעולם לא נגיע להישגים.

#259 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎13/06/2015‏, ‎12:22

לא חושב שהיינו מפסידים, היה אפשר להוציא תיקו. בוסניה לא הייתה כזו טובה, והיו הרבה דקות שישראל איכשהו הראתה עדיפות עליה.

אחת הבעיות היא שהשחקנים לא מצליחים להראות את היכולת הרגילה שלהם מהקבוצות, וזה בולט במיוחד עם שחקני מכבי - ייני, זהבי וטב"ח2. זהבי היה סביר אתמול, אבל ברור לנו שהוא מסוגל להרבה יותר.

זו בעיה של מאמן קודם כל.

אבל כמו שאמרו פה, זה לא משנה איזה מאמן יהיה, תקרת הזכוכית של הנבחרת עדיין תהיה נמוכה. צריך לעשות שינוי מערכתי כולל, וזה מתחיל אצל ההתאחדות. כשבראשה עומדים עסקנים דוגמת לוזון ועופר עיני, שינוי מהותי לא יתרחש פה.

צריך אנשי מקצוע רציניים, ולאו דווקא כאלו שמבינים בכדורגל.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#260 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎13/06/2015‏, ‎12:28

לדעתי האמת הפשוטה היא שלא משנה עם מי היינו עולים אתמול היינו מפסידים. אולי עם מאמן אחר ודרך אחרת כמו שעשו במדינות באירופה כמו בבלגיה, בוסניה, שווייץ ואפילו גרמניה הגדולה שעשתה מהפכה מהיסוד. בנו תוכנת רבת שנים, השקיעו כספים ושינו מנטליות. בסופו של דבר זה הביא הצלחה. אנחנו פשוט לא משקיעים מספיק כסף, כוח וזמן בכדורגל על אף הפופולריות שלו במדינה. ככה לעולם לא נגיע להישגים.

כל הרכב היינו מפסידים? אם הכדורגים שהגיעו אתמול לבן שהר היו מגיעים לעטר היינו מנצחים.

במקום דגני ההומו הזה תתן לדסה לשחק!!!! דגני גם ככה כולי מנטלי של מכבי חיפה מחרבן בזמן אמת,

תן לאתיופי שגדל בטדי, תאמין לי שהוא יודע מה זה לחץ. רמי גרשון מעולה, נאתכו סתם שונא את הנבחרת,

במוסקבה הוא מביא שלושער גולים בישולים, פה הבנאדם לא מצליח להוציא פס אחד.

ערן זהבי בנבחרת זה לא ערן זהבי של הליגה

אבל שלא תטעו הבעיה הכי גדולה שלנו זה אלי גוטמן. הבנאדם אשכרה לוקח מקורבים לו, לא סופר אף אחד.

אני מאמין שנוציא 6 נקודות ב4 משחקים הבאים. לא מספיק.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים