עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#221 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2016‏, ‎18:06

מז"א? הבעיה של ביתר בניגוד למכבי זה שאנחנו לא מספיק טובים לפרוץ הגנות קשות, (עזוב את זה שבלי זהבי לדעתי אתם גם לא מקום 4.)

אני גם יוצא מנקודת הנחה שזר של טביב זה לא זר של אף אחד בארץ. ושאנחנו נשענים יותר מידי על אצילי, (מאז ששכטר הגיע נשענים גם עליו)

כל קבוצה בליגה שתשחק נגדנו פתוח יכולה לקבל בראש, סתם בשביל הקטע אורפז, ה11 שלכם הרבה יותר טובים משלנו?

נדבר על 11, מגן ימני יש לכם יותר טוב, שני בלמים אני בספק אם שלכם יותר טובים משלנו, יש לנו בלם הכי טוב בארץ (רואדה) שהוא לא רואה את גארסיה, טיבי באמת מעולה, אבל יש הרגשה של ירידה, מגן שמאלי עומרי בן הרוש זה מגן? פייר מאטוביץ יותר אחראי ממנו.

קשר אחורי, הכי טוב בארץ שלכם חד משמעית, דוד אמר שהוא המודל שלו לחיקוי. מצד שני, אני חושב שהמשולש הקידמי שלנו עדיף על שלכם בכל אספקט חוץ מזהבי.וגם שהקישור שלנו יותר טוב משלכם.

רוקאביצה לא עדיף על בן חיים? (בהכל כן, גם במהירות. תבדוק אותי.) שכטר (בבית"ר.) לא עדיף על בן בסט? אצילי לא עדיף על מיכה? פריירה ואיגיבור זה ממש קרוב, לפעמים איגיבור מתעלה ולפעמים פריירה.

הבעיה שלנו זה עומק, וחוסר כשרון נגד קבוצות שמסתגרות, לבאר שבע אין את הבעיה הזאת חד משמעית, לנו (וגם לכם) יש, לראיה המשחק שלכם נגד ראשון בגביע.

אם זהבי עובר לב"ש היא לוקחת אליפות ואם הוא בא לביתר ביתר לוקחת אליפות. הוא האיוון ברייקר חד משמעי.

בקשר לחיפה, אני לא יודע מה הבעיה שם, כימקלים או משהו כזה, הם באמת פחים שלא ראה העולם, גם הקטע ששחקנים טובים הופכים להיות חרא שחקנים שם.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#222 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2016‏, ‎21:42

אם אתה שואל אותי היום רוקאביצה ואצילי על טב"ח ומיכה אני צוחק לך בפנים אני מצטער. אצילי שחקן גדול אבל מיכה זה שחקן מדהים שלא הייתי משחרר בשביל שום שחקן בליגה. דווקא על טל בן חיים (האמת של שניהם, גם הבלם וגם החלוץ חח) הייתי מוותר, אבל להגיד שרוקאביצה עדיף עליו? אני בספק. עם כל החוסר הערכה שיש לי אליו כי הבנאדם פשוט חמור על, יש פשוט המון משחקים שהוא נכנס ובפעולה שתיים פשוט שינה את המשחק. זה ג'וקר אמיתי השחקן הזה. אלברמן עברת, איגביור לעומת פרירה? תשמע, איגביור שחקן טוב אבל רק שהוא בשיאו, כשהוא פצוע-משחק-שוב פצוע הוא נכנס לכושר מאוד ירוד וזה מורגש אצלו, תן לי אותו כמו בחצי שנה האחרונה של העונה הקודמת והוא קשר אמצע הכי טוב בארץ.

בנוגע להגנה, לדעתי עם בלם איכותי (אך איזה חבל ששיר צדק לא בא אלינו) ליד טיבי שירים לטיבי את הרמה שירדה קצת העונה, ההגנה שלנו תהיה מצוינת. שוער אני חושב ששנה הבאה חד משמעית יהיה לנו את השוער הטוב בליגה, ואמן ואמן שסה יהיה בינגו וסוף סוף יהיה לנו גם חלוץ.

מכבי עם סה ומדו זה קבוצה שונה לגמרי ואנחנו נצטרך לרוץ כמה משחקים כדי לראות איך זה הולך. אני אגיד שוב, לדעתי גם עם חיזוק נכון, לבית"ר אין שום סיכוי להתמודד על האליפות בעונה הבאה. צריך לקרות משהו לא צפוי כמו בריחה של שחקנים בכירים ממכבי וב"ש לאירופה כדי שזה יקרה.

#223 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2016‏, ‎22:58

שמע, אני כתבתי פה בעבר שמיכה זה דור העתיד שלנו, אין מה לעשות הוא עדיין פחות טוב נכון לעכשיו (ואני חושב שגם פוטנציאלית) מאצילי.

אתה גם שוכח שאצלכם מיכה משחק עם קודקודים והוא משתפר ממש וקל לבוא לידי ביטוי, כל מסירה לזהבי זה בישול, אצילי צריך לעשות הכל לבד.

שמע אי אפשר להגיד בלי זה ובלי זה, הבנאדם חמור לאומי, טיפש שמקבל צהובים על שטויות, שזה חסרון, כמו שהמהירות שלו זה יתרון, רוקוביצה יותר מהיר ממנו חד משמעית, יותר חכם ממנו (ווואו חחח) וגם יותר מפרגן, בקיצר, בהכל יותר טוב ממנו,

יש פה מישהו שמשחק מנג'ר? מעניין אותי לפי הנתונים שלהם מי יותר טוב במה. אמרתי פעם, ואני אגיד את זה כל הזמן, אלברמן אולי הקשר אחורי הכי טוב שראיתי בישראל (חוץ מזרים) אני לעולם לא אשכח שהוא בכה מהתרגשות שלקחנו גביע.

אתה צודק במשהו אחר, לא החשבתי את סה ומדו.

אורפז, ברור שאין סיכוי, כתבתי להוסיף 30 מיליון שקל לתקציב. טביב ב30 מיליון משאיל את מסי ורונאלדו עם אופציה, ומביא להם דירה ביחד עם מיטת קומותיים

• אורפז. אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#224 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2016‏, ‎02:16

חחחחחחחחחחחחחח אשכרה טביב הקוסם התימני הזה

אני חושב שאתה קצת מזלזל במיכה וגם בטל בן חיים, שעם כל הטמטום שלו יש לו מעבר למהירות. הוא פיזי, סוחט עבירות ברמה מדהימה (מוכן להמר שהוא בטופ עשר באירופה בסחיטת עבירות פר דקת משחק בדוק), בעיטה טובה ודריבל מדהים. הוא צריך לשפר קבלת החלטה בעיקר וגם את המסירה, אבל הוא לא חלש ולפי דעתי עולה על רוקאביצה (שהוא שחקן בפני עצמו אין מה לדבר).

משהו קטן בנוגע למיכה, זה שחקן של 5 בישולים למשחק. אתה רואה אמנם שזהבי מנצל את המסירות שלו אבל העניין הוא שזה רק הוא, שים חלוץ (סה) לידו ויהיה לך עוד שחקן שמסיים ככה. מיכה בפני עצמו אולי פחות טוב מאצילי אבל לדעתי זה קשר מחונן שיכול לעשות קריירה מדהימה במכבי והלוואי שישאר אצלנו.

וכן, אני מדבר על זה המון במשחקים, אלברמן פשוט חייזר במונחים של ישראל. ללא ספק בכלל זה הקשר הישראלי הכי טוב שראיתי בליגה (והאמת שלא זכור לי קשר אחורי זר כזה, אבל היו בעשור הקודם כמה תותחים), ולדעתי השחקן הכי חשוב במכבי אחרי זהבי. כל כך חבל שהוא לא נהיה קפטן, מגיע לו לגמרי.

#225 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2016‏, ‎12:11

אני פשוט חושב שזה לא הבנאדם לקפטן, הוא סוג של עוף מוזר,

גם שלא רצו אותו בנבחרת הוא לא בכה, אמר לא צריך, אני טס לחופשה בחול, ופורש מהמדים.

אני לא מזלזל במיכה ופעם אמרתי שהוא דסה אצילי הם הדור הבא שלנו.

טל בן חיים סוחט עבירות בישראל, אני בספק אם הוא סוחט ככה בחול.

אחי תראה את המספרים שלו, ללא ספק שיש קשר כמו מיכה ושחקן כמו זהבי אמור להיות לו מספרים יפים יותר.

ושאתה כותב צריך לשפר אני חושב שאתה מזלזל בעצמך, אחי, הוא לא ישפר את זה לעולם, 4 שנים במכבי לא שיפר את זה. פה ושם משחק טוב שאילפו אותו לעשות הגנה, זהו.

אתה מרגיש קפיצה רצינית אצלו?

אני גם מוכן להתערב כמו שאמרת על סחיטת עבירות, שהוא מקום ראשון בעולם בלקבל צהובים בגלל תנועות טיפשיות.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#226 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2016‏, ‎12:36

אני לא מתווכח על אצילי/מיכה כי שניהם עוד צעירים ועוד יתפתחו הרבה.

אבל רוקאביצה במקום טב"ח? בחיים לא.

לא ראיתי את רוקאביצה מבקיע גולים כמו שטב"ח יודע להבקיע.

אתה מזלזל בטב"ח, אבל העונה יש לו כבר שבעה שערים וארבעה בישולים, כשרק מול נתניה זהבי החמיץ שני מצבים בטוחים שטב"ח סידר לו. ויש לו מספר דקות מאוד מצומצם. אני חושב שיחס המעורבות בגול לדקות משחק של טב"ח הוא אחד הגבוהים בליגה.

יותר מזה, טב"ח הרבה יותר ורסטילי מרוקאביצה כי הוא יכול לשחק כמעט בכל עמדה בהתקפה בזכות השליטה האדירה בשתי הרגליים, בעוד שניקיטה מוגבל לצד שמאל ואולי לשחק בתור חלוץ כי יש לו רק רגל שמאל.

בנושא התלות בזהבי:

מכבי הבקיעה 51 שערים העונה בליגה, זהבי 25, כלומר, כל שאר שחקני מכבי הבקיעו 26 שערים (מטורף).

באר שבע הבקיעה העונה 42 שערים, הכובש המוביל שלה הוא ברדה שכבש 12 שערים. כלומר, כל שאר שחקני ב"ש הבקיעו 30 שערים.

פער מאוד קטן, שמצטמצם עוד יותר לאור העובדה שברדה לא בועט פנדלים קבוע ולא בועט חופשיות (בניגוד לערן).

כל בית"ר ביחד הבקיעה 31 שערים. זה מטורף!

נכון שיש תלות אדירה בזהבי, אבל גם בלעדיו אנחנו בטופ של הליגה.

לא יווצר פה סתם ואקום, יהיו שחקנים אחרים במקומו. כן, רוב הסיכויים שהם לא יתנו תפוקה פסיכית של 25 שערים, אבל גם עם תפוקה יותר צנועה סביר שמכבי תהיה הכובשת המובילה בליגה.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#227 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2016‏, ‎13:07

רק להוסיף לתגובה של ספארקי שכיסה את עניין זהבי, אני לא חושב שטל בן חיים צריך לשנות את המשחק שלו ב180 מעלות. הוא בסה"כ (כן, אני יודע, קל להגיד והכל..) צריך לשפר החלטה אחרונה. לא אומר שזה יקרה מחר אבל במידה וזה יקרה ויכניסו לו קצת שכל לראש הוא יכול להיות שחקן מדהים. אני מאוד שמח שהוא בסגל של מכבי ואם אתה מקביל לב"ש אולי רק את בוזגלו הייתי מחליף עבורו. וכן עניין הצהובים אצלו זה הזיה, 90% מהם זה על דיבורים מיותרים, חתיכת ערס מסריח

#228 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2016‏, ‎18:58

לפני שנשמיך ב"ויכוח", אתם לא מחליפים בחיים בגלל המשבצת של זר? כי אני מסכים אם זה בגלל זה, בהנחה שרוקו מוציא אזרחות ישראלית אתם עדיין לא?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#229 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2016‏, ‎19:28

לא.

לא ראיתי שום גול של רוקאביציה שדומה לזה:

ויש לטב"ח עוד כמה גולים יותר יפים מזה, גם בימין, גם בשמאל.

- סטיבן רייט.

#230 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2016‏, ‎20:18

הגול על דני עמוס, וזה הדבר היחיד שהוא יודע, תמיד הוא עושה את אותו תרגיל,

חוץ מזה שהבנאדם ישראלי ולרוקו יש פחות משנה זמן בארץ,

בחייאת אתה חושב ששחקן ששיחק בבונדסליגה בברלין והיינץ פחות טוב מטב"ח?

יש לרוקו את אותו כמות שערים העונה ואנחנו קבוצה פחות טובה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#231 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2016‏, ‎23:53

כן, זה תרגיל שהוא עושה המון. גם פה:

בחייאת שניר, רוקאביצה לא יכול לעשות את זה אפילו בשמאל.

וכן, אני חושב שהוא פחות טוב מטב"ח. היו לו שם ארבעה שערים בעונה הכי פורייה!!!

אני די בטוח שטב"ח שיחק הרבה פחות דקות, אבל אין לי מקור לזה. אני אבדוק, מקווה שאמצא משהו אמין.

- סטיבן רייט.

#232 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎20/02/2016‏, ‎13:09

4 בהכי פוריה, וטב"ח לא ישחק שם גם אם הוא ישלם להם בשביל להיות שם.

אחי אתה לא פייר אתה משווה שחקן שלא עשה הכנה,  ולא כלום לשחקן ישראלי...

אם אתה חושב שטב"ח יכול להגיע לליגה מעבר לבלגית אתה הוזה.

הוא בטופ שלו *מכבי* וזהו. אין לו לאן להתקדם.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#233 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎20/02/2016‏, ‎14:36

אני ממש לא מסכים איתך שניר. טל בן חיים זה אחד הישראלים היחידים שיכול לשחק ברמות הגבוהות. אין ספק שהוא כרגע לא מתאים לשם וגם כנראה לא יתאים בעתיד, אבל אם אתה שם נתונים יבשים של כישרון ויכולת הוא מתאים לליגות בכירות. פשוט צריך לסדר לו את הראש. אף אחד לא אומר שזה יקרה, אבל הפוטנציאל קיים.

#234 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎20/02/2016‏, ‎22:49

אני לא מבין אתכם, אתם מפרידים חלק מהשחקן, זה שהוא טיפש זה חלק ממנו בדיוק כמו שאיטיות זה חלק מגארסיה, 

אז אם זה ככה, ערן לוי יכול לשחק בריאל  מדריד, יש לו רגל שמאל אכזרית, וראובן עובד הישראלי הכי טוב שנולד.

מסתכלים על שחקן כשחקן שלם, את הזר אני עוד מבין שאפשר להפריד כי זה משהו אחר, אבל בדיוק כמו ששחקן יכול להיות איטי / לא מדוייק  / לא משחרר כדור בזמן  וכו' הוא יכול להיות טיפש.

שנינו מסכימים על זה שקבלת ההחלטות שלו לא תשתפר, זהו, אחי זה לדעתי אחד השחקנים הכי טיפשים שראיתי בישראל, קבלת החלטות של בבון,

עזוב אותך אפילו בגול על ברק לוי המפגר הזה במקום לרוץ לשמאל רץ לימין (נכון שהוא סיים בשער) אבל זה פשוט מראה לך עד כמה הבנאדם מפגר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#235 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎21/02/2016‏, ‎01:42

לראות חצי קבוצה של הפועל שיכורים וחוגגים במועדון אחרי התיקו עם חיפה... ועוד עם איציק זוהר!!

#236 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎21/02/2016‏, ‎02:01

שניר זה לא נכון. אתה כן יכול להגיד (ועובדה שאומרים, והרבה) על שחקן מסוים שאם הוא ישפר משהו מסוים אצלו הוא יוכל להתקדם. כמו שכספי שיפר את הזריקה שלו ל3 בNBA, והיום הוא אחד הקלעים הכי טובים בליגה. כמו שמסי ממשיך וממשיך לשפר אספקטים במשחק שלו (חופשיות, מסירות עומק) עם הזמן. ויש עוד המון דוגמאות. יש דברים שאי אפשר לשפר, אחד מהם זה מהירות של שחקן בן 32 (עוד רגע). מצד שני, עם טיפול נכון, הכוונה ובעיקר רצון, גם טל בן חיים החמור יכול לשפר החלטה אחרונה. שוב ובפעם המאה, אני לא חושב שהוא יעשה את זה, אני לא חושב שהוא ישחק בליגה גדולה באירופה, אני לא חושב שתהיה לו קריירה מרשימה מעבר לים, אבל אני כן חושב שהוא אחד הישראלים הכי מבוזבזים שיש היום בכדורגל הישראלי בגלל שיש לו את כל הכישורים המתאימים לשחק בליגה של הגדולים ובגלל שחסר לו הגרוש ללירה. אף אחד לא מוריד מהחשיבות של הדבר הזה, אבל אפשר להניח שגם אתה מבין שהטעויות האלה בפעולה האחרונה זה משהו מינורי יחסית (אם מסתכלים על דריבל, מהירות, פיזיות), ודבר שניתן לשיפור.

שורה תחתונה - אני חושב שטל בן חיים הוא שחקן מצויין לליגה (והוא הוכיח את זה שוב היום שעשה שינוי גדול מהספסל שעלה) ולא יותר מזה, אבל אני חושב שבראייה כוללת עליו הוא היה יכול (ואולי עוד יוכל, מי יודע) להגיע להרבה יותר.

#237 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎21/02/2016‏, ‎13:39

טל בן חיים הוא דוגמא לשחקן שלא ידעו לעבוד איתו בישראל.

ככה זה שמאמני הנוער שווים שקל, יסודות בסיסים של כדורגל בקושי יש לשחקנים כאן, עוד לא נתקלתי במגן שיודע להרים כדור נורמלי מהצד, לא חסר דוגמאות.

גם אם יצא לאירופה, הוא יחזור מהר מאוד, נדירים אלה שמצליחים.

בליגת האלופות נגד פורטו בחוץ הוא נתן מחצית מדהימה, הייתי בטוח שבינואר הוא יקבל הצעה, אבל כלום.

#238 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/02/2016‏, ‎15:45

נסכים לא להסכים, כי אני לא מקבל בכלל את מה שאתם אומרים חחח

איזה הצעה קליפס? מה אתה חושב שהם תיירים כמו בישראל? משחק אחד ועושים מהשחקן מלך?

בדיוק קראתי ראיון של כל השחקנים הספרדים שמשחקים בארץ, הם אומרים שבארץ לא רוצים לעשות הגנה, ואנחנו בונים על יכולת אישית, אין כאן אפילו רבע טקטיקה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#239 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎21/02/2016‏, ‎17:41

אם זה ככה אז גם התקפה אין, לזהבי יש יותר גולים מחצי ליגה נראה לי חח

חייבים להקטין את הליגה, אני בעד 10 קבוצות, זה מספיק, אולי אז יהיה קצת איכות ואשכרה יהיה עניין במשחקים עצמם.

#240 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎21/02/2016‏, ‎18:17

קליפס, אתה צודק לגמרי.

טב"ח כבר אמר שסוזה היה המאמן הראשון שאמר לו אשכרה איך לרוץ נכון בלי כדור ואיך לעשות תנועה חכמה.

אתה קולט? לא רק בנוער, אלא בכלל!\

ובהמשך לדיון - טב"ח הוא השחקן השני הכי יעיל בליגה, מיד אחרי זהבי. הוא מקדים בפער את ברדה ונוואקמה.

הוא לא מטומטם, תראו ראיונות שלו בתקשורת, הבן אדם רהוט, אינטליגנט, שקול ויודע מה הוא עושה. הבעיה היא כשהוא על הדשא. רואים שיש לו יסודות מאוד רעים בכדורגל, והמזג החם לא עוזר.

• CLIPSE אוהב את זה

- סטיבן רייט.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים