עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#221 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎13/10/2014‏, ‎20:17

מאטוביץ' טוב, גם עונה שעברה הוא היה טוב, לא כמו בקרית שמונה, אבל אל תשכח ששנה שעברה הוא שיחק עם שחקנים חלשים מאוד (כן, יותר חלשים משל קרית שמונה)

אני חושב שאנחנו גם צריכים אותו בתור קפטן, הוא הכי אחראי ונחמד, נכון הוא זר (למעשה הוא הזר הראשון אי פעם בביתר שקיבל קפטן)
 אבל אני לוקח אותו כל יום על טוואטחה.

טוואטחה קינן ומשומר? זאת ההגנה הכי חלשה מהגדולות בהרבה. המזל של חיפה זה השוער, אני מקווה בשבילכם שמכבי לא תביס אתכם.

כל המכיבסטים פה, חבל שאידריסו לא ישחק, רציתי שתראו אותו במציאות בן זונה איזה גדול הוא, הוא נראה כאילו הוא עשה דיג'יגדל ל...

בנושא אחר, אלרועי כהן? הוא נבחן בבית"ר ולא אהבתי אותו, מה אתם חושבים עליו?

תאכלס חוץ מלראות את שיר אלמליח ביציע הוא שווה משהו?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#222 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎13/10/2014‏, ‎21:48

למה, בן-הרוש יותר טוב מטאווטחה?
משומר אני בכלל חושב שהוא המגן הימני הכי פחות גרוע בליגה (עד העונה בכל מקרה, אני מרגיש ירידה אצלו), בטח מבחינה הגנתית.
קינן באמת מאוד מאוד חלש. ההגנה שלנו חלשה אבל לא בגלל המגנים (בטח שלא בגלל משומר).

אלרועי כהן היה טוב בק"ש, אבל ראיתי אותו הרבה בהפועל והוא נראה בלוף גדול.פעולה טובה פעם בחצי עונה.

#223 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2014‏, ‎02:32

אלרואי כהן שחקן סביר, כישרון יש לו אבל חסר התכלס וחסר האופי.

בן הרוש מגן סביר לא יותר מזה, הוא מדיי פעם עושה משהו טוב בהתקפה אבל בהגנה הוא עושה לא מעט חורים.

#224 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2014‏, ‎13:33

וואו, זה כולה משחק אימון נגד עכו אתמול, אבל קבלו את הגול הראשון של ראיוס.

#225 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2014‏, ‎21:29

גול של השוער, לא של ראיוס... :P

ניר ביטון וייני שניהם שחקנים אפורים. הגנתית ביטון היה יותר טוב משרן, אבל הייתי מעדיף את אלברמן במקום שניהם.

בן הרוש פה ושם יש לו משחק שאפשר להגיד עליו שהוא השמאלי הכי טוב בליגה אבל אחר כך יכול לבוא משחק שכל הגולים מהצד שלו... יש לו עדיין הרבה עבודה ואני מקווה שהצוות החדש במכבי ידע להפוך אותו ואת שפונגין למגנים המובילים בליגה, כי זה החיסרון הגדול של מכבי כרגע לדעתי.

אלרואי כהן אם יגיע בראש נקי ויתעלם מכל הדיבורים סביבו יוכל לחזור ליכולת מק"ש, הבעיה שבית"ר היא בדיוק ההיפך ממקום שקט, אז קשה לי לראות אותו מצליח שם.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#226 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2014‏, ‎22:51

גול של השוער, לא של ראיוס... :P

ניר ביטון וייני שניהם שחקנים אפורים. הגנתית ביטון היה יותר טוב משרן, אבל הייתי מעדיף את אלברמן במקום שניהם.

בן הרוש פה ושם יש לו משחק שאפשר להגיד עליו שהוא השמאלי הכי טוב בליגה אבל אחר כך יכול לבוא משחק שכל הגולים מהצד שלו... יש לו עדיין הרבה עבודה ואני מקווה שהצוות החדש במכבי ידע להפוך אותו ואת שפונגין למגנים המובילים בליגה, כי זה החיסרון הגדול של מכבי כרגע לדעתי.

אלרואי כהן אם יגיע בראש נקי ויתעלם מכל הדיבורים סביבו יוכל לחזור ליכולת מק"ש, הבעיה שבית"ר היא בדיוק ההיפך ממקום שקט, אז קשה לי לראות אותו מצליח שם.

לא רואה סיטואציה שבה מוציאים את ייני מההרכב לטובת שפונגין.

#227 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2014‏, ‎16:17

אלברמן יותר טוב משניהם, נכון.

אבל ביטון לדעתי טוב, השופט באנדורה סתם נדלק עליו, הוא אשכרה לא בא לשופט בטוב...

ביטון יותר טוב מייני (בתור קשר) בהכל.

אלרואי כמו הרבה שחקנים חושב שמגיע לו הרבה יותר, לא שאני בצד של טביב, אבל אם אין לך הצעות וזה או לשבת בבית או להציל את הקריירה אתה לא יכול לעשות פוזות.

בלי קשר אני מעדיף שהוא לא יהיה בביתר בגלל שאני לא רוצה שיהיה עומס על עמדת הקשר, גם ככה יש הרבה, תחרות זה בריא, עומס לא.

סאני עמנואל, החלוץ שאנחנו מביאים ב7000 ש"ח לחודש, כן קראתם נכון, החתימו אותו על 7K משכורת. נראה לי די טוב,

גם המשפחה של קוראץ' מגיעה לארץ אולי זה יעודד את החלוץ...

אני מקווה למשחק טוב, כמה התגעגעתי אמאלה...

שי נכון בבית"ר אין שקט, אבל אני חושב שזה מחזק את השחקנים.

מי שעומד בלחץ של בית"ר יכול לעמוד בהכל.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#228 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2014‏, ‎16:44

אלברמן יותר טוב משניהם, נכון.

אבל ביטון לדעתי טוב, השופט באנדורה סתם נדלק עליו, הוא אשכרה לא בא לשופט בטוב...

ביטון יותר טוב מייני (בתור קשר) בהכל.

אלרואי כמו הרבה שחקנים חושב שמגיע לו הרבה יותר, לא שאני בצד של טביב, אבל אם אין לך הצעות וזה או לשבת בבית או להציל את הקריירה אתה לא יכול לעשות פוזות.

בלי קשר אני מעדיף שהוא לא יהיה בביתר בגלל שאני לא רוצה שיהיה עומס על עמדת הקשר, גם ככה יש הרבה, תחרות זה בריא, עומס לא.

סאני עמנואל, החלוץ שאנחנו מביאים ב7000 ש"ח לחודש, כן קראתם נכון, החתימו אותו על 7K משכורת. נראה לי די טוב,

גם המשפחה של קוראץ' מגיעה לארץ אולי זה יעודד את החלוץ...

אני מקווה למשחק טוב, כמה התגעגעתי אמאלה...

שי נכון בבית"ר אין שקט, אבל אני חושב שזה מחזק את השחקנים.

מי שעומד בלחץ של בית"ר יכול לעמוד בהכל.

אם תחשב את זה לשנה, 84 אלף זה לא כזה קצת. זה משכורת של לאומית בסה"כ.

#229 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2014‏, ‎22:09

אחי איזה שחקן בליגת העל היום מקבל 7k?

מה שכן אחי הסקאוטרים של טביב לא פריארים, אם ביזבזו את המשבצת האחרונה של הזר עליו, למרות שיותר צריך קשר אחורי, הם יודעים מה הם עושים. :)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#230 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2014‏, ‎23:14

אחי איזה שחקן בליגת העל היום מקבל 7k?

מה שכן אחי הסקאוטרים של טביב לא פריארים, אם ביזבזו את המשבצת האחרונה של הזר עליו, למרות שיותר צריך קשר אחורי, הם יודעים מה הם עושים. :)

מאמין שיש לא מעט כאלה. אמנם זה משכורת נמוכה מאוד לכדורגלן, אבל אם הוא הסכים לזה אז כנראה הוא לא כזה שחקן גדול, נקווה בשבילכם שאני טועה ;)

#231 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎09:10

אחי לאציו קנו אותו שהוא היה קטן יותר, פשוט בשנה האחרונה הוא לא שיחק, (הוא בן 21.)

הוא גם ניגרי נראה לי 7K בשבילם זה מלא.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#232 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎10:11

לאציו קנו גם את גולסה שהוא היה קטן..

#233 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎15:59

אשכרה תחשבו רגע איפה גולסה היה יכול להיות אם לא יעקב שחר הבן זונה הזה שדפק אותו

#234 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎16:11

לאציו קנו גם את גולסה שהוא היה קטן..

זה מחזק את מה שאני אומר,

גולסה שחקן שחקן, יעקב שחר ההורס שחקנים הכי מקצועי בארץ.

עזוב שאני שונא את אביחי ידין, הוא לא שחקן אש?

שלומי אזולאי של ביתר (לא זה שעכשיו בהפועל) גדל אצלכם, שחקן אש, שחררתם אותו ללאומית!@

גולסה כמו שאמרת

חן עזריאל במנודים@?!$@#? זה כל פעם משגע אותי מהתחלה, חן יכל להיות החלוץ ב5 הכי טובים בארץ.

אתה יודע שיש לו בנוער יותר שערים מאלי אוחנה, יוסי בניון, אבי נמני, וכל השאר? אחי אני רק נזכר במה שהוא עשה אני בוכה,

הוא זיין את הפועל ב5 דקות.

בכינו שהוא עזב, יעקב שחר הציל את ביתר שהוא קנה אותו, אבל הוא פריאר שהוא לא השתמש בו.

אני לא יודע אם הוא פספס את הרכבת וכנראה הוא לא יהיה שחקן טוב שוב, אחרי הכל הוא לא שיחק כבר מלא זמן, והיה לו הרבה פציעות.

אבל הוא ללא ספק היה יכול להיות ב5 הכי טובים בארץ,

גם עידן ורד שחקן אש, ואצלכם כיביתם אותו...

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#235 danielk

danielk

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 932 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎16:19

חן עזריאל לא משחק היום כי הוא טיפש.

היה מוריד בשכר שלו, מוותר קצת לחיפה, והיום הוא החלוץ הפותח של בית"ר עונה שלישית ברציפות.

בקלות הוא יכל להיות כמו עומר דמארי היום.

#236 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎16:50

בזה אני מסכים  איתך במאה אחוז.

אם הוא היה מוותר לחיפה, הוא יכל לחזור הביתה, ולצאת לאירופה אולי בהמשך,

כמו שאמרת, יכל להיות בדיוק כמו דמארי...

ד"א איזה קבוצה אתה אוהד?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#237 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎17:37

וואו כמה שטויות דיברתם חחח

קודם כל עזריאל בהזדמנויות שנתנו לו אצלנו לא פגע, מאז עברו בחיפה כמה מאמנים ואף אחד לא ספר אותו אצלנו, אז כנראה שהוא לא כזה טוב,

בן דוד שלו היה איתי בצבא, מלא פעמים יעקב שחר רצה לשחרר אותו לקבוצות וחן לא רצה לוותר על החוזה שלו אצלנו, אתם אומרים שחר לא נתן לו לשחק,

אף מאמן לא רצה שהוא ישחק. כששחר רצה לשחרר אותו הוא לא רצה לעזוב כי הציעו לו פחות כסף ממה שיש לו בחיפה, אז היה לו נוח.

זה שידין היה קשר אחורי בין הטובים בארץ מסכים איתך, בחיפה הוא רק היה פצוע, בא סטנויביץ והחליט שהוא לא רוצה אותו, מה אתה רוצה ששחר יעשה?

להגיד ששחר לא רוצה את ידין זה חרטא, כי הוא זה שהביא אותו לעטר, שחר קנה לבד את ידין.

עכשיו לגולסה, שאת הסיפור הזה אני מכיר הכי מקרוב, זה שהיו לו נתונים ויכולת וכולם ציפו ממנו להיות השחקן הישראלי הבא הוא לא הצליח לעמוד בציפיות האלה,

להגיד ששחר בן זונה אותו זאת החרטא הכי גדולה בעולם, שחר הציל אותם. בזכות זה שבגיל 17 הוא קנה אותם מטוברוק, נתן לאמא שלו בית, מכונית, בזכות המעבר לאח שלו אוראל (הוא בא יחד עם אייל),

גילו מחלה ברגל ושחר שילם את כל הטיפול אם לא זה היו צריכים לקטוע לו אותה. נתן לו מענקי חתימה גדולים כדי לעזור למשפחה, כי באותה תקופה הוא לא יכל לשלם לו בגלל שהוא היה משכורת חייל.

להגיד לכל מאמן כמעט שייתן לו לפתוח, ואז יום אחד הוא נעלם ללאציו בלי להגיד לאף אחד כי הוא חשב שהחוזה שלו נגמר (מה שלא היה נכון), אחרי כל זה שחר סלח לו לקח אותו לחיפה הוא המשיך לשחק כשחקן הרכב אצל כל מאמן,

בעונה האחרונה עם בנאדו זה היה השנה האחרונה של החוזה, גולסה בא למשרדים של שחר דיברו הוא אמר לו שהוא הולך לחתום, אחרי זה התחרט, אחרי זה ישבו עוד פעם התגמשו בתנאים הכל סוכם הייתה נשארה החתימה,

כל פעם עיכב את זה עד שלבסוף הוא החליט ככה סתם שהוא לא חותם, זרק את כל מה ששחר השקיע בו כל השנים האלה, וכולם יודעים שאם הייתה מגיעה הצעה אמיתית מחו"ל, שחר היה משחרר אותו,

תראה כמה שחקנים חיפה הוציאה, לאציו לא רצו לקנות אותו מחיפה, הם רצו לגנוב אותו בגלל פירצה בחוזה שהתברר כלא נכונה.

להגיד ששחר היה בן זונה עם גולסה, זה הכי לא לדעת את האמת, גולסה היה הבייבי של שחר.

• liverpool אוהב את זה

#238 danielk

danielk

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 932 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎17:49

לא כל שחקן מתאים לכל קבוצה. עזריאל זה שחקן שצריך להיות החלוץ הראשון או השני של קבוצה. בטח שלא חלוץ חמישי או רביעי במקרה הטוב.

מלכתחילה, לא היה לו סיכוי להצליח בחיפה. זה היה ידוע מראש.

לגבי גולסה, אני מסכים איתך. ילד מניאק, שיחזור מהר מאוד עם הזנב בין הרגליים... להפועל פ"ת.

צריך לעשות משהו עם הסוכנים הדה-מי קולו האלה. הם רק הורסים.

כעיקרון, אני אוהד בית"ר(לא כעקרון. אני אוהד אותם יותר מ30 שנה כבר). למרות שמה שקורה שם בשנים האחרונות לא מוצא חן בעיני בכלל, וכבר עונה שלישית שאני לא הולך לטדי. :(  :angry:

אני מקווה שטביב יילך, או שנלך לפירוק ונתחיל הכל מהתחלה. לא מאמין לתימני הזה בכלל. גם אם הוא יגיד לי שעכשיו נגמר שמחת תורה ויש ישרו חג :P

#239 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎20:48

לאציו לא קנו את גולסה, הם חשבו שהוא שחקן חופשי והחתימו אותו למרות שהוא היה תחת חוזה. אז שחר לא בנזונה ולא נעליים אלא גולסה ילד זבל. כמו ש-SPIRIT רשם, גולסה היה צריך לנשק את הרגליים של שחר על כל מה שהוא עשה בשביל המשפחה שלו אבל הוא בנאדם חרא.

אביחי ידין פרש מכדורגל לפני כמה שנים, רשמית הוא עדיין שחקן בשביל כסף. לבחור אין שום חשק לכדורגל.

שלומי אזולאי תמיד נחשב לכישרון אבל מה לעשות שלא היה לו את המקצוענות? סתם הוא הסתובב בליגות נמוכות? הרי גם אם חיפה לא רצו אותו, יש כמה וכמה קבוצות שהיו שמחות לקחת אותו. הוא פשוט לא היה מוכן לעבוד בשביל זה. אולי עכשיו הוא קיבל שכל.

חן עזריאל אחד מ5 החלוצים הכי טובים בליגה? גם במצב של הליגה היום זה פשוט לא נכון. שחקן בינוני ואופי חרא. מעדיף לספור את השטרות כשהוא יושב בבית במקום לוותר על קצת כסף ולשחק. חזר בהשאלה לבית"ר, הבקיע איזה 5 שערים ועל זה כולם גומרים. לא כל מי שמרשים בנוער גם מתפתח לשחקן בהתאם (ובחיפה יש הרבה דוגמאות כאלה). עזריאל חלוץ בינוני, קצת יותר טוב מבן-שושן. איפה זה ואיפה דמארי...

את ורד לא "כיבינו". יותר עניין אותו בילויים מאשר להתאמן ברצינות. אם מוסיפים לזה את העובדה שהוא נפצע כל יומיים אז מקבלים אכזבה גדולה. עושה רושם שהוא החליט לקחת את עצמו בידיים ולהתרכז בכדורגל אז אולי זה משתנה עכשיו.

#240 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2014‏, ‎21:19

אם זה מה שהיה עם גולסה טעיתי, באמת ילד חרא....

אני לא מסכים על חן עזריאל, כמו שדניאל כתב, לא כל שחקן בנוי לכל קבוצה,

אני מסכים שלא כל מי שתותח בנוער, הופך להיות תותח בבוגרים, ואני מסכים על הקטע שהוא מעדיף כסף מאשר לשחק,

אני מדבר נטו על הכשרון שלו,

מה שכתבת על הליגה לאומית וזה שאף קבוצה לא לקחה אותו לא אומר כלום,

למה חסר שחקנים טובים שאף אחד לא ספר?

דניאלקי, הרגת אותי עכשיו, גם אני שונא טביב ולה פמיליה, אבל השנה הקבוצה טובה ומחוברת לקהל, משחקת התקפי ויורקת דם על המגרש,

זה לא כמו ב6 שנים האחרונות שהייתי נוסע לטדי וכל החוזר עם דמעות, משקר לעצמי שאני לא נוסע יותר, אין את זה, השנה הקבוצה טובה.

(אשכרה ביתר של פעם, תיקו עם ב"ש, מנצחת את חיפה, מפסידה לעכו חחח) מגיע לקורצקי הזדמנות...

LF מתעסקים (למזלנו) השנה בלעודד ופחות גזענות, (עדיין יש את הנה היא עולה הקבוצה הגזענית של המדינה הו הו הו),

ושהם מתעסקים בזה אין עליהם.

בקשר לפירוק, אתה רציני? חס וחלילה, אני לא אוהב את טביב בלשון המעטה, אבל הוא הרים קבוצה ראויה.

ולדעתי גם אם נלך לפירוק, מישהו יקנה אותנו, לא נתחיל מליגה ג', אין מצב פשוט אין מצב שביתר תהיה בלי בעלים. אנחנו הדגל של המדינה. :)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים