עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

מלפפונים 2014

• אנא התחבר בכדי להגיב
307 תגובות לנושא זה

#221 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎30/07/2014‏, ‎20:21

למה הוא לא יישחק הרבה? כי מוריניו לא רוצה.

הוא מעדיף את דרוגבה ואולי אפילו את טורס (כמובן שאת דייגו קוסטה).

הוא רואה שלחלוטין לא בונים עליו אז למה שירצה להישאר?

זאת טעות של צ'לסי, זה ברור כמעט לכולם.

#222 avihai23

avihai23

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎30/07/2014‏, ‎21:38

הוא לא מעדיף את טורס. תאמין לי שאם היה הצעות על טורס טורס היה נמכר.

וכן, הוא יעדיף את דיאגו קוסטה כאופציה ראשונה.

#223 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎30/07/2014‏, ‎22:41

אל תשכחו שיש את שורלה גם פה ואפילו גם מוחמד סלאח באיזור, אינפלציה של חלוצים. אני לא חושב שלשלוח אותו לאברטון זו טעות, אני חושב שלמכור אותו אליהם זו טעות. היו צריכים להמשיך את ההשאלה.

#224 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎30/07/2014‏, ‎23:52

כמו שהסברתי, ללוקאקו נותרו שנתיים בחוזה. אם הם היו משאילים אותו שוב, שנה הבאה יישאר לו שנה אחת בחוזה - ואז המצב מסתבך.

הם היו חייבים לקחת החלטה, כזו או אחרת. לפי הדיווחים הוא נמכר ב30 מיליון יורו - לא רע בכלל. לא אתפלא גם אם יש סעיף קנייה ראשוני של צ'לסי.

לגבי שורלה וסלאח - הם לא חלוצים, הם ווינגרים. 

#225 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎31/07/2014‏, ‎00:34

לוקאקו עוזב כי עד היום בצ'לסי הראו לו שלא בונים עליו.

מעדיפים עליו את דרוגבה, זה דיי ברור.

גם קוסטה לדעתי לא עדיף עליו אבל זה כבר משהו אחר.

תוך שנתיים אברטון מוכרים אותו ב35+ מיליון פאונד.

#226 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎31/07/2014‏, ‎06:45

"לוקאקו עוזב כי הוא לא רוצה להתחרות על חולצת ההרכב" - מוריניו.

#227 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎31/07/2014‏, ‎11:03

חח תכלס עשה קניות חכמות בנתיים

10330315_792581794134071_849691907804960

• Dolevv אוהב את זה

#228 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/07/2014‏, ‎13:13

תאכלס כן, מוריניו יצא לא פריאר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#229 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎31/07/2014‏, ‎20:23

זה נחמד שאת כל השחקנים שמכר צ'לסי קנו בהרבה מאוד כסף ואף אחד מהם לא היה שחקן משמעותי בכל מקרה. זה לא כאילו השחקנים האלה נרכשו בגרושים מלכתחילה אלא בהרבה מאוד כסף.

#230 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎31/07/2014‏, ‎21:02

דויד לואיז נקנה ב-20 מיליון פאונד ונמכר ב-50, לוקאקו נקנה ב-17 מיליון פאונד הכי הרבה (יכול להיות פחות כי חלק זה על תוספות שכנראה היו קשורות למה שהוא עושה בצ'לסי) ונמכר ב-28 מיליון. זה יוצא רווח של 41 מיליון פאונד על שניהם. בתכלס זה לא כזה משנה אם צ'לסי קנו אותם בגרושים או בהרבה כסף, מה שמשנה זה מה הרווח שהם עשו מהם בסוף. הרי ברור שעדיף לעשות רווח של 41 מיליון פאונד על שני שחקנים גם אם הם עלו הרבה בהתחלה מאשר לעשות רווח של פחות על שחקנים שעלו גרושים.

חוץ מזה, כמו שאמרת, אף אחד מהם לא היה משמעותי בכל מקרה. צ'לסי בעצם מכרו שחקנים לא משמעותיים בהרבה מאוד כסף ועם זה קנו שחקנים כן משמעותיים, ועוד נשארו ברווח.

פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#231 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎01/08/2014‏, ‎00:09

לואיז היה 20 מיליון פלוס מאטיץ'.

כמה מועדונים יש שיכולים לרכוש שחקנים שוליים בכל כך הרבה כסף?
כמה מועדונים יכולים לשים 17 מיליון על חלוץ בן 17 ולא להשאיר אותו בכלל בסגל?

כשאתה קונה הרבה שחקנים צעירים ומוכשרים בהרבה כסף (ז"א אתה יכול להוציא הרבה כסף על שחקנים שלא מתוכננים בכלל לשחק יותר מדי), משאיל אותם (או סתם משאיר אותם חלק מהסגל) אז אתה גם תעשה רווח על חלקם בסופו של דבר.

כמובן שצ'לסי גם יודעים להוציא מחירים טובים עליהם. 50 מיליון על לואיז זאת העיסקה כנראה הכי הזויה בהיסטוריה.

#232 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎01/08/2014‏, ‎11:54

לואיז לא נקנה בהרבה כסף בתור שחקן לא משמעותי, אלא בתור שחקן משמעותי מאוד. הוא רק נמכר בתור שחקן לא משמעותי.

לוקאקו נקנה ב-12 מיליון פאונד, העוד 5 זה על תוספות, והוא לא נקנה סתם בתור שחקן שולי אלא בתור שחקן שאמור להיות מאוד חשוב בעתיד, זה שזה לא הצליח בסוף זה כבר סיפור אחר. חוץ מזה, היום יש לך סיפורים כמו ריאל מדריד שקנו את חאמס רודריגז ב-63 מיליון פאונד, ואנצ'לוטי בכלל אמר עליו שהוא "בשביל העתיד". אז 12 מיליון בשביל שחקן שגם הוא בשביל העתיד זה כבר ממש סכום לא רציני...

#233 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2014‏, ‎00:08

לואיז נקנה בסכום גבוה מאוד עבור "עוד שחקן". לוקאקו נקנה בהרבה מאוד כסף עבור שחקן לעתיד כשהעתיד= 3-4 שנים.

צ'לסי מצוינים בלעשות כסף עבור השחקנים שלהם, אבל הרבה מזה משום שמלכתחילה יש להם סגל ענק שמלא בשחקנים במוניטין גבוה, וזה מכיוון שהם הוציאו הרבה מאוד כסף על הסגל הזה במשך שנים. כל השחקנים שלהם שנמכרו בהרבה כסף גם עלו הרבה כסף.

#234 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2014‏, ‎06:03

מי ישמע..

אז הוא הביא את דרוגבה (בחינם)

הביא את קוסטה הקוקסינל שאני בספק שיתן עונה טובה בצ'לסי

פאברגס שכבר כמה שנים ירד ביכולת שלו

ופיליפה לואיז, שהרבה פחות טוב מדויד לואיז

איזה התלהבות..

-

תמונה שפורסמה

#235 crauky

crauky

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 733 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2014‏, ‎09:38

מי ישמע..

איזה התלהבות..

מה הקשר בין פיליפה לואיז לדויד לואיז?

#236 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2014‏, ‎11:16

אתה לא יודע ששם משפחה אומר שהם אותו דבר בדיוק? :)

#237 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2014‏, ‎13:01

לואיז נקנה בסכום גבוה מאוד עבור "עוד שחקן". לוקאקו נקנה בהרבה מאוד כסף עבור שחקן לעתיד כשהעתיד= 3-4 שנים.

צ'לסי מצוינים בלעשות כסף עבור השחקנים שלהם, אבל הרבה מזה משום שמלכתחילה יש להם סגל ענק שמלא בשחקנים במוניטין גבוה, וזה מכיוון שהם הוציאו הרבה מאוד כסף על הסגל הזה במשך שנים. כל השחקנים שלהם שנמכרו בהרבה כסף גם עלו הרבה כסף.

לואיז לא היה סתם עוד שחקן, הוא היה מאוד משמעותי והיה חשוב מאוד בזכייה שלנו בליגת האלופות, דבר שלפי דעתי שווה כל גרוש ששילמנו עליו.

לוקאקו לא היה בשביל עוד 3-4 שנים, הוא היה בשביל עוד מקסימום שנתיים. פשוט בשנה הראשונה שלו ווילאש בואש עשה קטע מפגר ונתן ללוקאקו לשחק כמחליף פעם אחת, מה שאמר שהוא לא יכול להיות מושאל כי אז זה אומר שהוא שיחק ב-3 קבוצות באותה עונה, אבל ווילאש בואש לא באמת השתמש בו אחר כך. עונה אחרי זה הוא היה שחקן בן 19 שלא באמת שיחק שנה שלמה, אז אי אפשר באמת לסמוך על כזה שחקן, אז צ'לסי השאילה אותו. אחרי העונה שלו עם ווסט ברום היה ברור שיש הזדמנות להילחם על המקום שלו בהרכב, ומוריניו הראה את זה ונתן לו דקות משחק. אבל לוקאקו החליט שהוא מעדיף לשחק בקבוצה שבה הוא ישר החלוץ הראשון בלי להתאמץ בשביל זה, אז הוא דחף להשאלה לאברטון. אחרי זה שוב בגלל אותה סיבה הוא כבר דחף לעבור רשמית לאברטון. בתכלס אם לוקאקו היה באמת מנסה להילחם על המקום שלו בהרכב הוא היה משחק בצ'לסי כבר אחרי שנתיים, ואפילו זה היה יכול להיות פחות אם ווילאש בואש לא היה יוצא מפגר.

• avihai23 אוהב את זה

#238 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2014‏, ‎13:06

לידיעתך, צ'לסי בשלוש שנים האחרונות תמיד עשו כסף על הרכישות שהם הביאו. בשנתיים האחרונות עם עשו רווח של 61 מיליון על מה שהם מכרו. כלומר כיסו מה שהם קנו והרוויחו עוד 61 מיליון - שזה מטורף.
צ'לסי בשנים האחרונות עברה למדיניות שונה, קונה הרבה שחקנים צעירים עם פוטנציאל ומחכה להתפתחות שלהם. הם, לעומת קבוצות אחרות עומדים טוב מאוד בפייר פליי הפיננסי.

מי ישמע..

איזה התלהבות..

למה אתה אומר שקוסטה קוקסינל? ראית אותו משחק חוץ מכמה משחקים בליגת האלופות? עקבת אחריו בשנים האחרונות או שאתה גם אומר שהוא נתן רק עונה אחת טובה?

לפי איך שאני רואה את זה עד עכשיו - צ'לסי הביאו חלוץ תותח. אפשר לראות למה מוריניו בחר בו.

פגרגאס אכן ירד ביכולות שלו בשנים האחרונות אבל זה משום ששיחק בעמדה שהוא לא טוב בה, שמוציאה ממנו כלום ממה שהיה לו בארסנל.

ובצ'לסי השנה הוא הולך להיות באותה עמדה שבה שיחק בארסנל. לשחק כדורגל הוא לא שכח - והוא בשנים הכי טובות בקריירה שלו.

פיליפה לואיז מגן שמאלי, דיויד לואיז בלם.

פיליפה לואיז הוא המגן השמאלי הטוב בעולם כרגע... דיויד לואיז אחד הבלמים הכי אוברייטד שיש בעולם כרגע.

לא יודע איך פריז שילמה עליו סכום כזה.

#239 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2014‏, ‎13:38

לוקאקו לא קיבל שום הזדמנות, כלום.

צ'לסי עושים רווחים על השחקנים שלהם, רווחים גדולים מאוד (זה בעיקר לואיז ופסז' שהתחרפנו לגמרי, אבל עדיין). אבל אין יותר מדי מועדונים בעולם שיכולים לשלם כל כך הרבה כסף על שחקנים צעירים עם פוטנציאל, לזרוק אותם בהשאלות למשך שנים, ובסוף למכור בהרבה כסף. את זה הם יכלו לעשות מכיוון שהיה להם הרבה מאוד כסף מלכתחילה והם התכוננו טוב מאוד לFFP. אבל שוב, כל זה התאפשר מכיוון שהיה להם הרבה מאוד כסף כבר ממזמן.

הסגל שלהם היה מפוצץ בשחקנים יקרים (וגם המילואים מלאים בשחקנים שנקנו בלא מעט כסף) שנקנו בהרבה כסף, לא שחקנים שהגיעו כלא מוכרים ואז עשו את השם שלהם בצ'לסי. כל אחד מהשחקנים שנמכרו בהרבה כסף גם נקנו בהרבה כסף.

אז הם טובים מאוד בלמכור ביוקר, אבל זה מתאפשר להם מכיוון שיש להם סגל שנבנה בהרבה מאוד כסף.

#240 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎02/08/2014‏, ‎13:45

אתה שוב מנסה לקחת את זה לכיוון של "צ'לסי מועדון של כסף"... אבל העובדות בשנים האחרונות מדברות בעד עצמן.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים