עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#221 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎19:12

אולי תפסיק לחפש שנאת חרדים אצלי? אותו דבר שכתבתי תקף בדיוק גם למוסלמים ולערבים.
הסיבה היחידה שנתתי את הדוגמה של הדתיים היא בגלל שאם הייתי נותן את הדוגמה של המוסלמים, אז יצור צבוע כמוך היה בוודאי חושב שצריך לכלוא אותם ולא היה רואה בכך בעיה.
ברגע שאנחנו מדברים על הציבור הדתי, ציבור שאתה ואני מכירים, אז פתאום לא נראה לך סביר לכלוא אותם בגלל הערכה לפשיעה גבוהה מהרגיל אצלם. אני לא מאמין שבאמת הצטרכתי להסביר את הנקודה ושלא הצלחת להבין את הנקודה שלי גם אחרי שתי ניסיונות שלמים.
איזה עוד סיבות קיימות לכך שצריך לשים את כל הפליטים במתקני כליאה? הטיעון היחיד שהבאת הוא שרובם אנסים, רוצחים, גנבים ומפיצי מחלות.

ההשוואה לשנות ה30 בגרמניה היא טריוויאלית ומתבקשת.
גרמניה הייתה מדינה דמוקרטית עם משברים בתחילת שנות ה30, והחל משנת 1933 עד ל1939 ששנאת הזרים צמחה בקצב מטורף והדמוקרטיה התפוררה, והדימיון לניסיון המתמשך של הימין לעשות אותו דבר, תוך כדי אי-הבנה מוחלטת של המושג "דמוקרטיה" הוא כל כך בולט שאי אפשר להתעלם ממנו. אני לא משווה את מה שקורה בארץ לתקופת השואה כי ההשוואה הזו היא חסרת בסיס.
אולי במקום לצעוק "אסור להשוות!!!!" תתמודד עם ההשוואה המתבקשת הזו ותסביר למה הימין לא מנסה להוביל לחוקים אנטי-דמוקרטיים, ביטול ההשפעה של בית המשפט העליון עד להתפוררות הדמוקרטיה?

דרך אגב, מבחינתי אתה יכול להשוות אירועים עכשווים לאירועים היסטוריים (וזה כולל את כל האירועים ההיסטוריים) בכל סיטואציה, כל עוד יש להשוואה הזאת בסיס, גם אם היא באה מהימין.

#222 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎19:30

כשהמשטרה תגיד שאחוז הפשיעה אצל החרדים הוא עשרות אחוזים אני אחשוב על צעדים נגדם, עד אז יש לך ד"ר שממציא סטטיסטיקות של משרד המשפטים.

המסתננים לא צריכים להיות כאן, נתחיל מזה.
הם מבצעים פשיעה.
לוקחים משרות שיכולים להיות לישראלים. באו לעבוד באופן לא חוקי.
מפיצים מחלות (אפילו השמאלנים בבריכת גורדון נסו על נפשם כשבן ארי הביא כמה מהמסתננים לבריכה.) וגם בתי החולים מודים בכך.
הם הגיעו לפה בדרך לא חוקית, הם לא פליטים והם עוברים על החוק.
גרים ברחוב, גורמים למצב תברואתי קשה ומיותר, כי הרי הם באים לפה בלי כסף ואין סיכוי שימצאו דירה, אז הם חיים ברחוב וצריכים שיכלכלו אותם.
גם ככה המצב בכלכלי בארץ לא משהו, הם לא תורמים לזה, והטיפול בהם עולה עוד ועוד כסף.
הם הופכים את החיים של תושבי המדינה לגיהנום, ואחד מתפקידי המדינה הוא להגן קודם כל על אזרחיה.
חלקם מוסלמים הדוקים, יש להם פונטציאל גדול להצטרף לארגוני הטרור מתוך אידיאולוגיה או הצעות כאלו ואחרות.

עד שלא תפסיק להשוות את המדינה לגרמניה הנאצית, ולא מעניין אותי אם אתה משווה את המצב או את האנשים (כבר אמרת שלהשוות את ביבי להיטלר זה בסדר) אני לא אתן לך טיפת כבוד.
מבחינתי אתה איש קטן וחסר תבונה בלי הבנה מועטה של המציאות, אין לך בעיה להשוות אסונות של העם שלך לניסיונות ההתגוננות שלו מהשמדה.
אין לך שום קשר ליהדות, אתה מתחזה כדי להצדיק את הטענות המסוכנות שלך, אתה ניזון מארגוני שמאל אנטישמים (אחת הבכירות בקרן אמרה שאין לה בעיה שישראל תאבד את הזהות היהודית.)
תקרא לעצמך כמה שאתה רוצה ציוני, הדעות שלך מסוכנות לעתיד המדינה, אתה שונא את המנהיגים שלך יותר ממה שאתה שונא את האויבים שלך.
מבחינתך הממשלה שלך אשמה בעוולות העולם והאויבים שלך הם צדיקים גדולים.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#223 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎19:36

עם כל הכבוד, לא ניתן להשוות את המצב שבישראל למצב באריתראה.
בישראל יש גיוס חובה שהצבא מתחשב מאוד ברצונות החייל. אין גם עונש מוות לעריקים (נראה לך שאם לא היית מתייצב לצו גיוס שלך היו יורים בך?), יש אולי עונש מוות על בגידה, סיוע לאויב ועזיבת המערכה, אבל הוא לא באמת מיושם.
באריתראה הם כופים אותך להתגייס ולהיות עבד שלהם, הם יכולים לירות בך מתי שהם ירצו ולא יהססו להרוג אותך מתי שלא תתייצב.
האמת שהמצב בסודאן לא ממש מעניין אותי, מה שמעניין אותי זה מצב הפליטים מאפריקה בארץ ובתור יהודי שרוב מדינות העולם לא הסכימו לקבל פליטים יהודים בזמן ואחרי המלחמה, מאוד חשוב לי שיתייחסו אליהם כמו לבני-אדם.

קודם כל תבדוק, על עריקות יש גזר דין מוות. (ברור שהוא לא מיושם)
אבל על הנייר בחוקים אפשר לקבל גזר דין מוות, והגיוס חובה גם על הנייר,
אם אני אברח אני אהיה פליט בארה"ב? לא, אז אל תזיין לי בשכל על חוקים, גם שאתה יוצא מכיכר אתה מדליק וינקר ימינה?
ועכשיו אתה פתאום יהודי? הנחת תפילין היום? אתה שונא כל מה שקשור לדת אז אל תזרוק לי פה בתור יהודי. חצוף.
אתה אתיאסט וציינת את זה פה הרבה פעמים.

(אני ממש מקווה שאני לא מתבלבל בינך למישהו אחר שציין שהוא אתאיסט, ואם זה ככה אני מצטער.)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#224 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎19:49

איזה קטע, עכשיו אני מדליק חדשות ואמרו שישראל והאום ביחד סקרו 5000 פליטים, רק 6 זכאים באמת להשאר בישראל, אבל עדיין כמה מגרשים? 2500.
מה תגיד על זה?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#225 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎20:02

אני מתחיל לחשוב שאתה מנסה בכח לא להבין.
לא אמרתי שהפשיעה של החרדים גבוהה יותר מחלקם באוכלוסיה, אמרתי שיש יסוד יותר סביר להניח את זה מאשר להניח שחלקם של המסתננים בפשיעה הוא גדול יותר, בעיקר כיוון שהייתה ועדה לפני שנה וחצי שהפריכה את זה.

את הטענה הראשונה שלך כבר ועדת הכנסת הפריכה.
הם לא לוקחים משרות שמיועדות לישראלים. גם הטענה הזאת היא חסרת ביסוס. אם היה ביקוש ישראלי לעבודות שהם רוצים לעשות, הממשלה הזאת (אותה ממשלה שממשיכה להסית נגדם) לא הייתה מביאה בכל שנה יותר ויותר עובדים זרים חוקיים.
למה המדינה מעדיפה להביא עובדים זרים חדשים כשיש בארץ מאגר גדול של אנשים שיכולים להיות עובדים זרים? החברות הפרטיות מרוויחות על הבאתם לארץ הרבה כסף.
אני עדיין מחכה לקישור שמוכיח שהם מפיצים מחלות, ולא, העובדה שבבריכת גורדון היו גזענים (מנין לך שהם שמאלנים?) לא מוכיחה כלום.
אם הממשלה הייתה מנצלת את הכח הכלכלי העצום הטמון בהם, הם היו רק עוזרים לכלכלה של ישראל וחוסכים ממנה הבאת עובדים זרים ממזרח אירופה.
הם גרים ברחוב באשמתה של הממשלה. היא מחליטה לזרוק אותם לפח הזבל של ישראל במקום לדאוג להם לעבודה, שאפילו המשטרה מסכימה שהצטרפות שלהם לשוק העבודה תצמצם את הפשיעה שלהם.
איך זה אשמתם אם הם הופכים חיים של גזענים לגהנום? יהודים לא צריכים לגור באוסטריה כי הם הופכים את החיים של הימין הקיצוני שם לגהנום. איזה מין טיעון זה?

השוואה לגרמניה הנאצית היא לגיטימית בהחלט, והיא נעשית כל הזמן על-ידי שני הצדדים במפה הפוליטית בישראל.
מבחינתי גם ההשוואה של אירן לגרמניה הנאצית היא לגיטימית גם כן, למרות שאני לא מסכים איתה ואני לא חושב שצריך לעשות אותה ביום השואה (שמעת את הנאום המזעזע של ביבי ביום השואה?).
השואה היא אירוע מאוד משמעותי בשביל כל אדם ובטח בשביל כל יהודי, וכל אדם לומד מהמאורעות ההיסטוריים ולומד את הלקחים שלו. בשבילי זה מאוד עצוב שהלקח העיקרי של מדינת ישראל ושל רוב היהודים הוא ש"לא תהיה שואה שנייה ליהודים".
אני עדיין מחכה שתגיב לי ברצינות במה שונה מהותית התהליך שהדמוקרטיה הישראלית עוברת (ותעבור אם זה היה תלוי רק בימין) לתהליך שגרמניה עברה בשנות ה30 של המאה הקודמת. אני הצגתי את הטיעונים שלי למה לדעתי יש דימיון גדול, ואתה מצדך אמרת שעצם ההשוואה לא לגיטימית. מה צריך לקרות בשביל שההשוואה תהיה לגיטימית?

שניר, אני לא חושב שאתה מבין מיהו עריק. עריק הוא מי שלא מתייצב לגיוס שלו, והעונש על עריקות בישראל הוא כלא צבאי.
עונש מוות יש רק במקרים הבאים:

לפי סעיף 21 (7) בחוק השיפוט הצבאי, רשאי בית דין צבאי להטיל במסגרת סמכותו עונש מוות. לפי סעיף 43 יכול בית הדין לגזור גזר דין מוות על חייל שבגד, עזב את המערכה, סייע לאויב או מסר לו מידע ובלבד שמעשה כזה נעשה בתקופת לחימה. לפי סעיף 493 (א) לחוק זה עונש המוות יבוצע בירייה.

ההשוואה בין המצב לישראל (שהיא עדיין דמוקרטיה) לבין אריתראה היא כל-כך דמגוגית שאין כל כך מה להגיב עליה. תבין ששם יורים בהם על אי-ציות פקודה ואין שום גוף שמפקח על הצבא. הצבא פשוט טובח באנשים.

וכן שניר, אני יהודי, ואף אחד לא שם אותך לקבוע מי יהודי ומי לא. ליהדות מבחינתי יש הרבה דרכים להתבטא והנחת תפילין לא הייתה אף פעם אחת מהן.
אני יהודי כי ההורים שלי יהודים, המסורת שהתחנכתי לפיה היא יהודית ותהיה בטוח שאני בקיא בה פי כמה וכמה ממך או מכל חילוני אורתודוקסי אחר. אני חושב גם שזכותם של היהודים להקים מדינה בישראל, אבל עדיין אסור שהדמוקרטיה תהיה ליהודים בלבד.

לא ראיתי חדשות עכשיו אבל אני לא מבין איך זה הגיוני. לכל האריתראים שנמצאים בארץ (כ35 אלף איש) יש הגנה מגירוש מהאו"ם. אולי ה5000 האלו באו מתוך המסתננים שלא מסודאן או מאריתראה?

#226 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎20:25

אני מתחיל לחשוב שאתה מנסה בכח לא להבין.
לא אמרתי שהפשיעה של החרדים גבוהה יותר מחלקם באוכלוסיה, אמרתי שיש יסוד יותר סביר להניח את זה מאשר להניח שחלקם של המסתננים בפשיעה הוא גדול יותר, בעיקר כיוון שהייתה ועדה לפני שנה וחצי שהפריכה את זה.

את הטענה הראשונה שלך כבר ועדת הכנסת הפריכה.
הם לא לוקחים משרות שמיועדות לישראלים. גם הטענה הזאת היא חסרת ביסוס. אם היה ביקוש ישראלי לעבודות שהם רוצים לעשות, הממשלה הזאת (אותה ממשלה שממשיכה להסית נגדם) לא הייתה מביאה בכל שנה יותר ויותר עובדים זרים חוקיים.
למה המדינה מעדיפה להביא עובדים זרים חדשים כשיש בארץ מאגר גדול של אנשים שיכולים להיות עובדים זרים? החברות הפרטיות מרוויחות על הבאתם לארץ הרבה כסף.
אני עדיין מחכה לקישור שמוכיח שהם מפיצים מחלות, ולא, העובדה שבבריכת גורדון היו גזענים (מנין לך שהם שמאלנים?) לא מוכיחה כלום.
אם הממשלה הייתה מנצלת את הכח הכלכלי העצום הטמון בהם, הם היו רק עוזרים לכלכלה של ישראל וחוסכים ממנה הבאת עובדים זרים ממזרח אירופה.
הם גרים ברחוב באשמתה של הממשלה. היא מחליטה לזרוק אותם לפח הזבל של ישראל במקום לדאוג להם לעבודה, שאפילו המשטרה מסכימה שהצטרפות שלהם לשוק העבודה תצמצם את הפשיעה שלהם.
איך זה אשמתם אם הם הופכים חיים של גזענים לגהנום? יהודים לא צריכים לגור באוסטריה כי הם הופכים את החיים של הימין הקיצוני שם לגהנום. איזה מין טיעון זה?

השוואה לגרמניה הנאצית היא לגיטימית בהחלט, והיא נעשית כל הזמן על-ידי שני הצדדים במפה הפוליטית בישראל.
מבחינתי גם ההשוואה של אירן לגרמניה הנאצית היא לגיטימית גם כן, למרות שאני לא מסכים איתה ואני לא חושב שצריך לעשות אותה ביום השואה (שמעת את הנאום המזעזע של ביבי ביום השואה?).
השואה היא אירוע מאוד משמעותי בשביל כל אדם ובטח בשביל כל יהודי, וכל אדם לומד מהמאורעות ההיסטוריים ולומד את הלקחים שלו. בשביל זה מאוד עצוב שהלקח העיקרי של מדינת ישראל ושל רוב היהודים הוא ש"לא תהיה שואה שנייה ליהודים".
אני עדיין מחכה שתגיב לי ברצינות במה שונה מהותית התהליך שהדמוקרטיה הישראלית עוברת (ותעבור אם זה היה תלוי רק בימין) לתהליך שגרמניה עברה בשנות ה30 של המאה הקודמת. אני הצגתי את הטיעונים שלי למה לדעתי יש דימיון גדול, ואתה מצדך אמרת שעצם ההשוואה לא לגיטימית. מה צריך לקרות בשביל שההשוואה תהיה לגיטימית?

מאיפה היסוד הזה?
הבן אדם הזה המציא את זה... אף גוף ממשלתי לא מגבה אותו.
לעומת זאת, המשטרה היא גוף שכנראה ניתן לסמוך עליו, ותפסיק כבר, הועדה הזו הייתה לפני שנה וחצי הרבה עבר מאז, רוב המסתננים הגיעו בשנים האלו, אז חלאס להסתמך על הטמטום הזה.
רק לפני כמה ימים אמר דובר המשטרה שיש עליה באחוז הפשיעה שלהם (דבר שנאמר שוב ושוב במשך שנה וחצי) כנראה שזה כבר לא אחוזים מינורים.
אני בטוח ב99% שרוב הפשיעה היום בארץ היא של ערבים ומסתננים.
לגבי המחלות:
http://www.israelhay...tter=23.02.2012
http://www.mako.co.i...263ec621004.htm

העובדים הזרים שמביאים ארץ, הם:
דבר ראשון בפיקוח, רשומים, עם אשרות מסודרות, נבדקים (בריאותית, עבר קרימינלי), ואמורים לחזור בזמן לארצם (אם איזה תנועת שמאל לא עושה הפגנות בשבילם.)
אני חושב שמביאים יותר מדי מהם, צריכים להביא אותם בעיקר לטיפול בקשישים שצריכים עזרה 24 שעות ואולי ניקיון, לא יותר מזה, לא עבודה במפעלים ודברים כאלו.

הם גרים ברחובות כי אין להם ברירה, אין למדינה כסף לדיור ציבורי, למה שיהיה לה לתת למסתננים?
וכן, מתקן כליאה הרבה יותר הגיוני מלתת לכל אחד מהם דירה חדשה, וזה גם מה שנהוג בכל העולם.
אם ניתן להם לעבוד הם יישארו פה לנצח ואז אנחנו נהיה אבודים, כי זה לא יגמר ב30 אלף זה ידגדג את המיליון מסתננים בקלות.

היהודים באוסטריה היו מבוססים ולא הביאו שום צרה על אוסטריה או גרמניה, הם לא עשו שום פעולות טרור והפשיעה שלהם הייתה אפסית, חוץ מזה שהם היו שם דורות על גבי דורות וגם נלחמו בשבילם במלחמת העולם הI.

ההשוואה הזו לא תהיה לגיטימית אף פעם, כי עדיין לא עשינו משהו שמצריך השוואה כזו.
בית המשפט העליון שולט בחיים שלנו, זה כבר לא שלטון הרוב זה שלטון בג"צ, בג"צ מחליט על כל תחומי החיים, זו לא דמוקרטיה, זה נקרא דיקטטורה.
עצם זה שאתה כל-כך מתאמץ להשוות את ישראל לנאצית מראה משהו, מה אתה כל-כך שונא ביהדות אה?
יש לך נשפטים של נאו אנטישמי קלאסי, עדיין לא ראיתי מישהו שכל-כך התאמץ לגרום לכך שישראל תקרא דיקטטורה, מה אתה כל-כך שונא כאן?
ואם כל-כך רע לך, למה שלא תעבור מכאן?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#227 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎20:51

מה לעשות, הדו"ח ההוא אמנם בן שנה וחצי, אבל אין עוד דו"ח דומה שמציג את רמת הפשיעה בקרב הפליטים.
אם המשטרה הייתה רוצה, היא הייתה חושפת נתונים לגבי הפשיעה שלהם שנכונים למאי 2012. אם היית נותן לי להמר, אז הייתי שם כסף כל כך שהפשיעה שלהם ביחס לאוכלוסיה המשיכה את מגמת הירידה שקיימת מאז שהתחיל גל ההסתננות.
בטוח שיש עליה במספר התיקים שנפתחו למבקשי מקלט בארץ שנובעת מקצב גידול האוכלוסיה הגדול שלהם, אבל כנראה שהפשע של הפליטים ממשיך להיות נמוך הרבה יותר מחלקם באוכלוסיה.
ב2010 נפתח תיק ל1 מכל 84 מבקשי מקלט, כשהמממוצע באיזור עמד על 1 מ16. הפער היה די גדול וניתן לקבוע בביטחון רב שבמקרה הגרוע ביותר הפשע של מבקשי המקלט שווה לחלקם באוכלוסיה.

לידיעתך, אפשר (והרבה יותר זול) להציב פיקוח על מבקשי המקלט שכבר חיים כאן. זה עוד תירוץ גרוע לאכזריות.
הם גרים ברחוב כי המדינה לא מתירה להם לעבוד. אם המדינה תתיר להם ותכניס אותם לשוק העבודה בכל הארץ, היא גם תדאג לרווחתם של מבקשי המקלט, תרוויח כח עבודה זול ויירד הלחץ על השכונות בדרום תל אביב. זהו הפתרון הטוב ביותר שקיים.

האם לדעתך המעמד הכלכלי הוא מה שמצדיק גירוש מהארץ? אם כן, אז מצבך גרוע ממה שחשבתי. תהיה בטוח שהימין הקיצוני באוסטריה בטוח (לפחות כמוך) שהיהודים הרסו את אוסטריה, שהם אחראיים למשבר הכלכלי באירופה ושהפשיעה שלהם גבוהה בצורה חסרת תקדים. בדיוק כמוך, לטענות שלהם אין שום קשר עם המציאות, וגם אתה וגם הם חיים בסוג של להלהלנד גזעני ומסוכן.

סליחה? עדיין לא עשינו משהו שמצריך השוואה כזאת? הפגנה מאורגנת של ארגוני הימין שמכריזים על "גירוש עכשיו" שבסופה ליל הבדולח חזר על עצמו לא מצריך השוואה עמוקה לשנות ה30 בגרמניה?
אני גם מציע לך לחזור לשיעור אזרחות וללמוד מחדש מהי דמוקרטיה. דמוקרטיה אינה עריצות הרוב ודמוקרטיה לא יכולה לחוקק חוקים שיפגעו במיעוט ובעקרונות היסוד של הדמוקרטיה הליברלית. הכנסת הנוכחית עושה הכל כדי לצמצם את הדמוקרטיה כמה שאפשר ולחוקק חוקים אנטי-דמוקרטים ככל יכולתה. ישראל היא עדיין דמוקרטיה, אבל היא במסלול המהיר לדיקטטורה, כנראה שכשמופז וביבי מדברים על "שינוי שיטת המשטר" על זה הם מדברים.
אני לא מתאמץ להשוות את ישראל לגרמניה הנאצית. ההשוואה הזו פשוט טריוויאלית ומתבקשת לכל אדם שלמד על התהליך הזוחל שגרמניה עברה עד שהדמוקרטיה נעלמה בה. ההשוואה הזאת היא מנומקת, לגיטימית, ולדעתי גם נכונה. אם הציבור לא יתעשת בקרוב אז תהליך דומה יקרה גם כאן. ולא, אין ולא יהיו כאן תאי גזים, לא לשם אני חותר.

פוסט מצוין של אורי משגב שמסביר למה אולי ההשוואה היא באמת לא לגיטימית:

לא מבין את ההשוואות המופרכות. לכו תלמדו היסטוריה. שם זה נעשה כדי למצוא שעיר לעזאזל עקב הקריסה הכלכלית והאבטלה ההמונית, כאן זה נעשה כדי למצוא שעיר לעזאזל רק עקב ההאטה הכלכלית והפערים החברתיים הבלתי נסבלים. שם זה נעשה בעידוד השלטונות, כאן רק הגיעו להתסיס שר הפנים וכמה חברי כנסת מהקואליציה. שם קראו להם טפילים ומפיצי חיידקים, כאן קוראים להם רק סרטן ומפיצי איידס. שם האשימו את הליברלים בתקיעת סכין בגב האומה, כאן רק מסיתים נגד בית המשפט הגבוה לצדק ושמאלנים מתייפייפים. שם המשטרה העלימה עין, כאן היא רק לא נערכה כראוי והגיעה באיחור.שם קראו לזה גטו, כאן ראשי ערים רק מפרסמים מודעות ענק ומאיצים בשלטונות להזדרז עם הגירוש ומתקני הכליאה. שם הענישו מעסיקים של יהודים ואסרו על יהודים להשתלב בשוק העבודה, כאן רק העבירו חוק איסור העסקה ולזעמו של הציבור לא מספיק אוכפים אותו עדיין. שם סימנו בתי עסק של יהודים וניפצו את חלונות הראווה שלהם, כאן רק, מממ, טוב, לא משנה כבר. שם זה קרה בנירנברג ובמינכן, כאן בתל אביב ובערד. שם זה היה נגד יהודים, כאן זה מטעם היהודים. וזה כל מה שחשוב

#228 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎21:23

ואני בטוח שזה אחוז יותר גדול, הרבה יותר גדול.

איזה פיקוח תציב עליהם? על הערבים שגרים בכפרים שלהם (ע"ע טייבה) אנחנו לא יכולים להשתלט, אז על כאלה שנמצאים ברחובות שלנו?

הימין הקיצוני באוסטריה הוא גזעני כי היהודים לא עשו כלום, בכלל היהודים זו לא באמת קבוצה אתנית נפרדת, הם לא הגיעו כולם ממדינה מסוימת, זו רק דת, חוץ מתפילה זהה לא היה שום קשר בין יהודי מאפריקה ליהודי באירופה באותה תקופה.
אני בעד להרוג כל אנס, לא משנה מה מוצאו, ובכלל המסתננים פושעים כי זו הדרך שהם למדו, הם פשעו במדינות שלהם והם פושעים גם כאן, תתכחש לזה כמה שבא לך.
אני לא גזען כלפי שחורים, לא כלפי נוצרים או מוסלמים, אז איפה הגזענות? כלפי איזה גזע אני גזען? כלפי גזע "המסתננים"?

אתם אלה שמחיתם על יוקר מחייה, אז מה פתאום המסתננים שיעלו למדינה מיליארדים ויגרמו לפיטורים לא מעניינים אתכם?
אה, כי המשרות שלכם בהייטק, באקדמיה ובבתי המשפט בטוחות, אבל המשרות של עובדי דרום ת"א במפעל לא בטוחה, אז מה אכפת לכם?

כשערבים עושים פוגרומים ביהודים זו לא גזענות מבחינתך, זו דרך להביע את הכאב הרב שלהם.
אתה פשוט צבוע, את כל מה שהזכרת פה ערבים עושים לנו במשך עשרות שנים ואתה עדיין לא קורא להם נאצים, אולי תגיד לי למה?

בתי החולים בעצמם אומרים שהם מביאים מחלות מסוכנות, ממי עוד אתה רוצה הוכחה? מאלוהים?
הם עדיין לא אחראים לבעיה הכלכלית אבל הם יהיו כזו עוד כמה שנים אם נשאיר אותם פה (ונביא עוד כמוהם.)

חוק איסור העסקת עובדים זרים קיים בכל העולם, למה אתה נטפל רק אלינו?
מתקני כליאת מסתננים קיימים בכל העולם, למה אתה נטפל רק אלינו?
גם השמאלנים קוראים לימין נאצים, אז אולי גם אתם מסיתים?

לגבי ליל הבדולח:
http://www.ynet.co.i...3981060,00.html
http://www.ynet.co.i...3440833,00.html
http://www.inn.co.il...ews.aspx/180554
סה"כ קצת הרס מכוון של פעילי שמאל נגד רכוש של אנשי הימין, אז מתי תפסיקו עם המנהגים הנאציים שלכם?

ובשביל ההנאה שלך הנה קצת קריאה לרצח של מתנחלים:
http://www.kikarhash...וג-מתנחלים.html
http://www.2all.co.i...sp#.T7_avsWMV8E

לפי הנ"ל וכיוצא בזאת האם ניתן לקרוא לפעילי השמאל נאצים?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#229 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎21:58

יפה שאתה בטוח, הבטחון שלך נובע משיקולים גזעניים ולא מעובדות בשטח, ואין לבטחון שלך יותר קשר מהמציאות מאשר הבטחון של הימין הקיצוני באוסטריה שהיהודים אשמים בכל תחלאות המדינה.
אתה כן גזען כלפי שחורים. עובדה שלך לא מפריעים 100 אלף התיירים ממזרח אירופה שאשרתם פגה והם נעלמו בכל הארץ. העיקר שהשחורים מאפריקה הם אלה שבאו לכאן להשתלט על המדינה, אחראיים למצב הנורא של דרום ת"א, מפיצים מחלות וצריך לשים את כולם (ללא קשר מי מהם פשע ומי לא) בבתי כלא. ואתה מתכחש לעובדת היותך גזען, שגורמת לך להתעלם מכל עובדה שיביאו לך, משכנעת עד כמה שהיא לא תהיה.
שוב, מבקשי המקלט לא עולים כסף לישראל. הם מהווים כח עבודה זול וההשקעה בהם כרגע לא קיימת. ההצעה של יו"ר ועדת העובדים הזרים (שהזכרתי קודם) היא להשקיע בהם קצת יותר, ולקבל מהם תפוקה גדולה הרבה יותר. הם פותרים הרבה בעיות כלכליות ישראליות, ולא מסכנים יותר עובדים ישראלים מהעובדים הזרים החוקיים, שהממשלה דוחפת להביא כמה שיותר מהם.

אפשר להציב עליהם פיקוח בדיוק כמו שאפשר להציב פיקוח על עובדים זרים חוקיים. מבקשי המקלט יכולים לעבוד ולתרום לחברה לא פחות מהעובדים שמיועדים להגיע לארץ בשנה הבאה ממזרח אירופה.

איפה אמרתי שלינץ' בבן אדם יהודי היא לא גזענות? פגיעה בכל בן אדם בגלל מוצאו היא גזענות. אף פעם לא הצדקתי את הלינץ' שהערבים ביצעו ביהודי שבא לבקר את סבו.
ועדיין, ההשוואה בין הפוגרום המאורגן בעידוד השלטונות היא מטופשת. כשדבר כזה קורה בעצימת עין של השלטון, תוך כדי הסתה מתמשכת ושקרית שלו נגד מבקשי המקלט, זה דבר מסוכן בהרבה ומזכיר זמנים אפלים יותר.
אני מצטער, אבל אני לא רואה שום דבר נאצי בשני שמאלנים שהורסים רכוש במאחז לא חוקי. ההשוואה לנאצים במקרה הנוכחי לא מתאימה בגלל הרס רכוש. ההשוואה מתאימה בגלל שהממשלה מצליחה להסית בצורה שקרית אספסוף זועם נגד מבקשי המקלט בישראל, והשלטון מחליט לעצום עין בזמן שמתקיים פוגרום נגדם, שר הפנים של ישראל עושה הכל כדי לכלוא אותם, ומספר ראשי עיר בישראל מעזים לזרז את הממשלה שיכניסו אותם מהר יותר למחנות הריכוז.
אל תתחיל לדבר איתי על מתקני הכליאה שקיימים בעולם למסתננים, כי אין תקדים בעולם הדמוקרטי לחוק שמוצע בארץ. תקופת המאסר של מסתננים באירופה ובארצות הברית היא בין 30 ל100 יום בממוצע. החוק בישראל מדבר על תקופת מאסר של 3 שנים(!!!) ללא זכויות הומניטריות. איך אפשר שלא לקרוא לזה מחנה ריכוז, אם המטרה של המחנה היא לרכז את מבקשי המקלט רחוק מהיהודים במקום צפוף אחד לכמה שיותר זמן? רק בגלל הקונוטציה הנאצית?

#230 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎22:22

התיירים מאירופה מפוקחים, זה דבר ראשון והם פה לזמן מוגבל (שוב, פעילי שמאל אשמים בזה שהם לא חוזרים, רק אתם אשמים בזה, אז אל תפיל את זה עליי.)
מאפריקה הם פה לתמיד.
את העובדים הזרים מאפריקה לוקחים לעבודות פשוטות שישראלים היו יכולים לבצע בקלות, גם מבוגרים (שמעתי על סידור אולמות, סדרנים וכו') אז למה הם צריכים להיות כוח עבודה זול בזמן שלישראלים אין עבודה?
הרי אף אחד לא ייקח מסתנן מאפריקה להיות מטפל לאמא הקשישה שלו, גם אתה לא, תאמין לי.

שוב, בפעם המיליון בתי החולים אמרו שהם מביאים מחלות לא אני, לא אף איש ימין, רופאים שקיבלו אותם בבתי חולים אמרו את זה - הבאתי לך כתבות!

אין לי בעיה עם שחורים, יש לי חברים שחורים ואני לא מפחד שהם ירצחו אותי או ידביקו אותי באף מחלה, למה?
כי דבר ראשון הם נמצאים פה בדיוק אותו זמן כמוני, הם מוכרים לרשויות, נבדקים ע"י אותה מערכת רפואית.
דבר שני, הם קיבלו אותו חינוך כמו שלי, למדו באותם בתי ספר, משרתים בצבא, הם אחים שלי בדיוק כמו הבחור הלבנבן שעובד איתי במשרד (ואני אפילו לא יודע אם הם יהודים, אם זה מה שאתה עומד לטעון)
בן אדם שנוחת לך באמצע החיים, לא מוכר, ממדינה מסוכנת, כנראה שיהיה קשה לי לבטוח בו ובזמן האחרון החששות האלו רק מקבלים חיזוקים.

אני מצטער, אבל אני לא רואה שום דבר נאצי בשני שמאלנים שהורסים רכוש במאחז לא חוקי.

אני שומע במשפט הזה פה צליל אנטישמי, לא יודע למה.
אתה שומע את עצמך?!? זה בסדר להרוס רכוש למתנחלים?!?!
הם הרסו כרמים, שכרמים זה בדיוק מכו חנות, זה מקור פרנסה!
זה משפט כל-כך מסגיר, מזכיר שלטון מסוים בגרמניה שלפני 70 שנה.
וגם לזה קדמה הסתה של אנשי שלטון שמאלנים שהבאתי בלינק מקודם.

תאמין לי שבכליאה למשך 3 שנים שבהם הוא מקבל אוכל, מיטה והכל חינם יהיו לו חיים הרבה יותר טובים מאשר יגור ברחובות.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#231 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎23:00

התיירים באירופה אמורים להיות בזמן מוגבל, האשרה שלהם פגה והם נעלמים בארץ, ולאף אחד לא באמת אכפת מזה. לא שמעתי בינתיים את מיכאל בן-ארי מדבר על הסכנה שהאירופאים מביאים עלינו.
גם מבקשי המקלט לא פה לתמיד. הסודאנים ישארו פה עד לנורמליזציה של דרום סודאן, ואת אלפי מהגרי העבודה יש לגרש.
במחלות שנפוצות בינהם ניתן לטפל בקלות בנתינת טיפול רפואי, והם לא אשמים בכך בשום צורה.
יש מספיק עבודות שדרושים בהם עובדים זרים כמו ניקיון, בניה, חקלאות וכו'. תאמין לי שהפליטים לא ישבו בחוסר מעש בגלל מחסור בתעסוקה.

יש תמונה מעולה שמסכמת את מה שאמרת לגבי היחס שלך לאתיופים:
תמונה שפורסמה

אתה חייב גם להפסיק עם הקריאה הסלקטיבית. לא כל דבר רע הוא דבר נאצי. ונדליזם הוא רע אבל הוא לא נאצי. הרס רכוש הוא דבר רע אבל הוא לא נאצי.
לעומת זאת, ונדליזם בעידוד השלטון ורצון שלו לכלוא ל3 שנים שלמות עשרות אלפי פליטים שחורים ללא זכויות זה דבר נאצי שמזכיר מאוד את שנות ה30 בגרמניה.

תאמין לי שבכליאה למשך 3 שנים שבהם הוא מקבל אוכל, מיטה והכל חינם יהיו לו חיים הרבה יותר טובים מאשר יגור ברחובות.

כן, שיהיה גטו הומני. רגע, למה הוא בכלל צריך לגור ברחובות? למה שלא יעבוד, ירוויח, ישכור דירה או יגור במרכז סיוע?

#232 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎23:44

אילן, הלוואי שיהיה כמה שפחות אנשים שחושבים כמוך, אלוהים ישמור, הדעה שלך (שים לב שאני אומר הדעה ולא אתה) היא הסרטן של המדינה שלנו.
חבל שאתה סולח בכזאת קלות.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#233 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2012‏, ‎00:21

התיירים באירופה אמורים להיות בזמן מוגבל, האשרה שלהם פגה והם נעלמים בארץ, ולאף אחד לא באמת אכפת מזה. לא שמעתי בינתיים את מיכאל בן-ארי מדבר על הסכנה שהאירופאים מביאים עלינו.
גם מבקשי המקלט לא פה לתמיד. הסודאנים ישארו פה עד לנורמליזציה של דרום סודאן, ואת אלפי מהגרי העבודה יש לגרש.
במחלות שנפוצות בינהם ניתן לטפל בקלות בנתינת טיפול רפואי, והם לא אשמים בכך בשום צורה.
יש מספיק עבודות שדרושים בהם עובדים זרים כמו ניקיון, בניה, חקלאות וכו'. תאמין לי שהפליטים לא ישבו בחוסר מעש בגלל מחסור בתעסוקה.

יש תמונה מעולה שמסכמת את מה שאמרת לגבי היחס שלך לאתיופים:
תמונה שפורסמה.

בן ארי דיבר רבות בזמן העניין עם גירוש ילדי הזרים, למה אתה אומר שהוא לא דיבר?
זה פשוט שבגץ שולט במדינה ולא האזרחים.

הסודנים ישארו פה לתמיד, כי לעולם לא יהיה להם בסודן מה שיש פה, גם אם יפסיקו המלחמות היא תהיה מדינת עולם שלישי לכמה מאות השנים הבאות, מי ירצה לחזור?!

אלו מגפות שעבדו קשה כדי להעלים מכאן ובכלל מהעולם המערבי, נראה לך שבקלות אפשר לטפל בהן?

יש מספיק עובדים זרים אחרים לביצוע העבודות האלו, למה אנחנו צריכים עוד?

אני רואה שפשוט דילגת על ההסבר שלי למה אין לי בעיה עם אתיופים בארץ (כי בדיוק על הקטע של היהודי כתבתי), אלא פשוט החלטת שאני גזען.

אתה חייב גם להפסיק עם הקריאה הסלקטיבית. לא כל דבר רע הוא דבר נאצי. ונדליזם הוא רע אבל הוא לא נאצי. הרס רכוש הוא דבר רע אבל הוא לא נאצי.
לעומת זאת, ונדליזם בעידוד השלטון ורצון שלו לכלוא ל3 שנים שלמות עשרות אלפי פליטים שחורים ללא זכויות זה דבר נאצי שמזכיר מאוד את שנות ה30 בגרמניה

אה, נגד מתנחלים זה ונדליזם אבל נגד מסתננים זה נאצי?
אתה הגזען פה, לא אני.

מה אתה בכלל עושה פה? אני רואה שהעם היהודי אחראי מבחינתך לכל צרות העולם, תעבור לשוודיה יהיה לך הרבה יותר טוב עם המסתננים ששם, בקרוב הם גם ישלטו שם אז בכלל תרגיש סבבה.
בכלל, הרי גם המוסלמים ששם וגם הארים שונאים אותנו, אתה תרגיש שם בין חברים.

כן, שיהיה גטו הומני. רגע, למה הוא בכלל צריך לגור ברחובות? למה שלא יעבוד, ירוויח, ישכור דירה או יגור במרכז סיוע?

כי זו עדיין לא המדינה שלו.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#234 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2012‏, ‎00:27

לעומת זאת, ונדליזם בעידוד השלטון ורצון שלו לכלוא ל3 שנים שלמות עשרות אלפי פליטים שחורים ללא זכויות זה דבר נאצי שמזכיר מאוד את שנות ה30 בגרמניה.

מה חדש?! השמאל מגדיר מדי בוקר מה נאצי ומה לא.
מותר לקרוא למתנחלים "סרטן", אבל לא למסתננים.

זה נאצי "להתאכזר" למסתננים, אבל לא נאצי להשחית רכוש של יהודים.

ידעתי שהדיון לא יגיע לשומקום. כשנגמרות התשובות תמיד מגיעות התוויות "נאצים" "גזענים" ובלה בלה

מי שנמצא בארץ שלא כחוק, אני קורא לגרש אותו על טיל.
עכשיו כשאין חשש לגזענות, מה אני? שאלה רטורית.

#235 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2012‏, ‎00:37

רואה שניר, ככה משתיקים שמאלני.
לא אומרים לו פשוט מוות לערבים, נותנים לו עובדות שהוא לא מסוגל להתמודד איתם עד שהוא מתחיל לקרוא לכל העולם נאצים ומתעצבן עם עצמו.
  • SnirJa ו rotembal אוהבים את זה
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#236 rotembal

rotembal

Oh by the way which one's pink

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2012‏, ‎00:51

רואה שניר, ככה משתיקים שמאלני.
לא אומרים לו פשוט מוות לערבים, נותנים לו עובדות שהוא לא מסוגל להתמודד איתם עד שהוא מתחיל לקרוא לכל העולם נאצים ומתעצבן עם עצמו.

בפעם היחידה מבחינה פוליטית שאני מסכים איתך!

#237 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2012‏, ‎00:59

נייטדיזיין, תמצא לי ציטוט של מיכאל בן-ארי שאומר שצריך לטפל בבעיית התיירים שנשארים בארץ ללא אישור.
אם ייפסקו המלחמות בסודן ולא תהיה להם בה סכנת חיים מיידית אז הם יוכלו לחזור בכיף. יכול מאוד להיות שהם לא ירצו, אבל זאת תהיה זכותה של ישראל לגרש אותם, זכות שאני מקווה שהיא תממש.

כן, אלימות של שני שמאלנים שאף אחד לא שמע עליהם על רכוש של מתנחל זה ונדליזם, והמשטרה צריכה לטפל בשמאלנים העבריינים שהחליטו לקחת את החוק בידיים. כך גם במקרי אלימות אחרים, וכך גם אם האלימות נגד הפליטים הייתה של בודדים שהחליטו לקחת את החוק ללא גיבוי מהשלטונות.
לעומת זאת, אלימות של המון מוסת ע"י השלטונות כנגד מיעוט נרדף הוא דבר מסוכן פי כמה, וכואב לי על חוש הצדק המעוות שלך שאתה לא רואה שום הבדל. אף אחד גם לא מדבר על כליאת מתנחלים במחנות ריכוז במשך 3 שנים, למרות שהפשע של המתנחלים הוא חמור הרבה יותר, ודווקא הם אלו שמפרים את החוק הבינלאומי ולא הפליטים המסכנים. הפתרון המוצע לגבי בעיית המתנחלים הוא פינוי שלהם למדינת ישראל וקבלת פיצויים נרחבים שיעזרו להם לשקם את חייהם במקום אחר.

ניתן לטפל במחלות של הפליטים די בקלות. הבעיה היא, כמובן, שזה מצריך 50 מיליון שקל, וחיי אריתראים שחורים לא שווים את המחיר.

FreshMan, ההשוואה לשנות ה30 בגרמניה היא במקום. גם אז כמו היום השלטונות הסיתו את ההמון כנגד הזרים, גם אז כמו היום נערכו פוגרומים נגד הזרים, גם אז כמו היום השלטונות קראו להקמת מחנות ריכוז נגד הזרים כי הפשיעה בקרבם גבוהה והם מפיצי מחלות. גם אז כמו היום הדמוקרטיה הלכה והתפוררה. כמו שאורי משגב ציין בדיוק, ההבדל המשמעותי היחיד בין גרמניה של שנות ה30 של המאה הקודמת לבין ישראל 2012 הוא שבגרמניה ההסתה התנהלה נגד היהודים, ובישראל 2012 ההסתה מתנהלת על-ידי היהודים.
אם אתה חושב שכל המסתננים (כולל אלה שנמצאים בסכנת חיים) צריכים לעוף מכאן, אז זה הופך אותך לבן-אדם אכזר שלא למד כלום מהשואה. ואני רק מקווה שכסבא וסבתא שלך היו פליטים בארצות זרות, התושבים באותן ארצות לא היו אכזריים כמוך.
האו"ם (אותו גוף אנטישמי) למד את הלקח מהשואה כראוי, ולכן הוא החליט לעשות אמנת פליטים, שהמדינות שחתומות עליה יחויבו לדאוג לפליטים. דרך אגב, חלק ניכר מהפליטים בארץ הם ניצולי שואה, ועברו התעללויות חמורות בשבי.

נייטדיזיין, בינתיים מי שהתעלם מכל העובדות שנתתי וסירב להפריך את ההשוואה הטריוויאלית לגרמניה של שנות ה30 זה אתה.
הטיעון היחיד שלך הוא ש"אסור להשוות!!!!!" ויהי מה. מדברים כאן על הקמת מחנה ריכוז לעשרות אלפי פליטים ועדיין אתה בראש של "אסור להשוות". מה צריך לקרות בשביל שמותר יהיה להשוות? תאי גזים לסודאנים?
כמובן שאני משלה את עצמי, הדבר היחיד שדרוש להשוואה כזאת הוא שחוסר צדק מסוים יתרחש לקבוצת יהודים (ראה ערך מפוני גוש קטיף) וראה הפלא - ההשוואה קופצת מיד!
כל מה שצריך זה שתהיה מדינה שתאיים להשמיד את ישראל באמצעים שאין לה, וישר ההשוואה קופצת ומדברים על השמדתה. הלקח שלכם, כמו של מדינת ישראל, מהשואה הוא ש"אסור שהיהודים יחוו שואה נוספת", ולא ש"אסור שהאנושות תחווה שואה נוספת". עצוב לי עליכם, בכנות.

#238 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2012‏, ‎01:35

בבקשה
https://www.google.c...0.0.gk5ejiK7q-U
כנס לאיזה שבא לך.

אם ייפסקו המלחמות בסודן ולא תהיה להם בה סכנת חיים מיידית אז הם יוכלו לחזור בכיף. יכול מאוד להיות שהם לא ירצו, אבל זאת תהיה זכותה של ישראל לגרש אותם, זכות שאני מקווה שהיא תממש.

תפסיק, אפילו אתה לא מאמין לעצמך כבר, לפני רגע דיברת אחרת, עכשיו אתה שוב מנסה למצוא חן בעינינו ולצאת "ציוני", אתה פשוט לא.

כן, אלימות של שני שמאלנים שאף אחד לא שמע עליהם על רכוש של מתנחל זה ונדליזם, והמשטרה צריכה לטפל בשמאלנים העבריינים שהחליטו לקחת את החוק בידיים. כך גם במקרי אלימות אחרים, וכך גם אם האלימות נגד הפליטים הייתה של בודדים שהחליטו לקחת את החוק ללא גיבוי מהשלטונות.
לעומת זאת, אלימות של המון מוסת ע"י השלטונות כנגד מיעוט נרדף הוא דבר מסוכן פי כמה, וכואב לי על חוש הצדק המעוות שלך שאתה לא רואה שום הבדל. אף אחד גם לא מדבר על כליאת מתנחלים במחנות ריכוז במשך 3 שנים, למרות שהפשע של המתנחלים הוא חמור הרבה יותר, ודווקא הם אלו שמפרים את החוק הבינלאומי ולא הפליטים המסכנים. הפתרון המוצע לגבי בעיית המתנחלים הוא פינוי שלהם למדינת ישראל וקבלת פיצויים נרחבים שיעזרו להם לשקם את חייהם במקום אחר.

מה הקשר? אלו הרסו רכוש לא שלהם ואלה גם.
גם השמאלנים שעשו זאת, עשו מאידיאולוגיה, לא כי היה בא להם להרוס משהו.
אם הם היו הורסים סתם חנות בת"א , הייתי אומר אנרכיסטים, אבל הם עשו את זה כפוגרום מתוך אידיאולוגיה.

https://www.google.c...0.0.pcanNxM8fMI
איזה כיף... רק מיליון שמונה מאות חמישים אלף תוצאות, אני בטוח שמצב המכוניות של המסתננים הרבה יותר טוב משל הרבה יהודים שחווים את זה יום-יום (אבל למי אכפת, מי שמע על זה? רק כשזה מסתנן זה מפריע לאנשי השמאל.)

כל אנשי השמאל שמכבדים את עצמם קראו למתנחלים סרטן, אבל תתחיל אפילו לנסות להצדיק את עצמך עם הטיעון הזה.
https://www.google.c...0.0.9nMabnxQcG0

ניתן לטפל במחלות של הפליטים די בקלות. הבעיה היא, כמובן, שזה מצריך 50 מיליון שקל, וחיי אריתראים שחורים לא שווים את המחיר.

צודק, גם ככה המצב בבתי החולים על הפנים, מה שנשאר לנו זה לטפל בכל העולם והמצב רק ישתפר.

נייטדיזיין, בינתיים מי שהתעלם מכל העובדות שנתתי וסירב להפריך את ההשוואה הטריוויאלית לגרמניה של שנות ה30 זה אתה.
הטיעון היחיד שלך הוא ש"אסור להשוות!!!!!" ויהי מה. מדברים כאן על הקמת גטו לעשרות אלפי פליטים ועדיין אתה בראש של "אסור להשוות". מה צריך לקרות בשביל שמותר יהיה להשוות? תאי גזים לסודאנים?
כמובן שאני משלה את עצמי, הדבר היחיד שדרוש להשוואה כזאת הוא שחוסר צדק מסוים יתרחש לקבוצת יהודים (ראה ערך מפוני גוש קטיף) וראה הפלא - ההשוואה קופצת מיד!
כל מה שצריך זה שתהיה מדינה שתאיים להשמיד את ישראל באמצעים שאין לה, וישר ההשוואה קופצת ומדברים על השמדתה. הלקח שלכם, כמו של מדינת ישראל, מהשואה הוא ש"אסור שהיהודים יחוו שואה נוספת", ולא ש"אסור שהאנושות תחווה שואה נוספת". עצוב לי עליכם, בכנות.

יואו מה אתה מפגר?!? :facepalm:
בפעם המיליון ואחת:
ישראל לא קרובה ולא תהיה קרובה למה שעשו הנאצים, ישראל לא תוציא להורג אף אחד, וכל מחנות המסתננים שקיימים בעולם מוכיחים את זה.
לא משנה כמה זמן הם ישבו שם, לא יהרגו אותם שם וידאגו להם טוב מאוד עד שיחזרו לארצם, יותר הומני מזה אי אפשר לעשות בלי לפגוע באזרחי המדינה וזו לא המטרה פה!
כשהמשטרה תתחיל לירות במסתננים תגיד שאנחנו נאצים, עד אז תשתוק ולך תלמד היסטוריה.
בדיוק כמו שאתה לא יכול להיכנס עכשיו לשום מדינה שבא לך ולהתיישב שם, גם הם לא יכולים, שיבקשו מקלט ממצרים או שישבו פה במעצר, הם לא באו למצוא פה חיים חדשים, רק מקלט זמני, בשום מקום לא כתוב שהם חייבים להיות משוחררים.
הרי שום פיתרון לא ייספק אותך עד שיתנו להם להרוס את המדינה מבפנים, כבר הבנו את זה, אתה וההשוואות האינסופיות שלך לנאצים, אתה מתאמץ להשוות את ישראל לנאצים יותר ממה שאתה מנסה לעזור לפליטים, לך תתנדב, תאמץ לך מסתנן מחמד או משהו ותעזוב אותנו עם האנטישמיות שלך.
התגובות שלך כבר לא רציונליות, אתה פשוט מנסה להאשים את ישראל בנאציזם ולשכנע את כל העולם שהיא דיקטטורה, הפואנטה היחידה שיש לך זה "נאצים, נאצים, נאצים", מציעים לך פיתרונות פרקטים מאוד, שום דבר לא ירצה אותך, מבחינתך זה או לשחרר אותם חופשי או שישראל היא נאצית.
בארה"ב יורים במי שמסתנן מהגבול, כל אפשרות אחרת חוץ ממתקן כליאה תסכן אותנו או אותם, תבין את זה אם תרצה או לא, מבחינתי לשלוח אותם חזרה למצרים ושיעשו מה שבא להם, לסגור את הגבול ונגמר הסיפור.
הרי חצי מהעניין הזה של הפליטים זה ביזנס של בדואים שמצב המדינה מעניין להם ת... ולכן הם מכניסים ומכניסים, מה אכפת להם אם הוא בא לעבוד או לא, הכסף הזה אחר כך ממן טרור ונשק שיום אחדי ופנה כלפינו.
עניין המסתננים הוא מכת מדינה, אחת הגדולות שיש היום, הם לא מוכרים לרשויות, יכולים לעשות מה שבא להם, הם גם ככה עובדים, והשמאל מנצל אותם יפה מאוד.

ההתנתקות לא הייתה נאצית, היא הייתה פשוט טעות מסוכנת שאנחנו משלמים עליה על היום.

וכן, איראן היא מתאימה להשוואה כי היא פשוט מאיימת למחוק את המדינה שלך חתיכת אידיוט!
אם איראן תתקוף באטום לא אתה, לא המשפחה שלך ולא אף אחד פה ישרוד! הכל יגמר, קפוט, פיניטו, (לא יודע איך אומרים ברוסית אולי ככה תבין).
רק היום גילו שהם העשירו "בטעות" אורניום לרמה גבוהה ממה שדיווחו.
http://rotter.net/fo...ps1/19980.shtml

אני לא מאמין שהגעת למצב שאתה מגן על איראן!
אתה פשוט בן אדם חולה! לך תאשפז את עצמך או שתעזוב אותנו בשקט, תעשה משהו עם השנאה העצמית שלך, אתה מסוכן.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#239 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2012‏, ‎02:03

יש לך בעיות הבנה או משהו? אני מדבר על התיירים בארץ. לא על עובדים זרים לא חוקיים ולא על מסתננים. תיירים עם אשרת תייר שפגה.

אף פעם לא ניסיתי למצוא חן בעיני אף אחד כשזה קשור לדעות הפוליטיות שלי, אני תמיד אומר את מה שאני חושב ומי שלא מתאימות לי הדעות שלי יכול לקפוץ מצדי.
הסיבה היחידה שאני חושב שאסור לנו לגרש את הפליטים מסודאן היא כיוון שדרום סודאן נמצאת במצב מלחמה של שבטים שטובחים אחד בשני, שהמצב שם הוא קשה והיא קולטת כרגע הרבה הרבה יותר פליטים ממה שהיא מסוגלת לקלוט.
ברגע שהמצב שם יהפוך לנורמלי ואפשר יהיה לחיות במדינה הזאת ללא סכנת חיים, אפשר יהיה לגרש אותם עם מצפון נקי.

ברור שהפשע שהשמאלנים עשו הוא אידאולוגי, ולדעתם זאת זכותם להרוס מבנים שנבנו בצורה לא חוקית. לטענה הזו יש הרבה יותר ביסוס מאשר הפוגרום שהאספסוף הזועם בדרום תל-אביב עשה לפליטים בעידוד חברי כנסת מהימין, אבל אני לא מצדיק אותה.
אני חושב שהם צריכים להשתמש בדרכים דמוקרטיות ולא אלימות כדי להלחם במפעל ההתנחלויות, והם צריכים להענש על השחתת הרכוש שעשו.
גם אני קורא להתנחלויות סרטן ואני לא חושב שזאת הסתה. עצם זה שאני אומר שההתנחלויות הן סרטן אומר שזאת בעיה חמורה ומתפשטת שצריך למצוא לה פתרון בהקדם. הפתרון שאנשי השמאל המרכזי מציעים הוא פינוי ההתנחלויות ושיקום החיים של התושבים שפונו.
אני לא מצאתי אף איש שמאל אמיתי שטוען שצריך לזרוק אבנים על יהודים, אפילו אם הם מתנחלים.

כנראה שלא למדת אף פעם היסטוריה, אבל בשנות ה30 לא היה פעיל בגרמניה אף תא גזים והיהודים לא הושמדו, הם רק הופלו ע"י החוק ונתפשו כעכברושים וכגידול סרטני שיש להפטר ממנו בדרך מסוימת. הפתרון של הנאצים לא היה השמדה והם מעולם לא דיברו על השמדה בפומבי. הפתרון שלהם היה ריכוז יהודים במחנות ריכוז וגירוש שלהם מגרמניה, שזהו בערך הפתרון שעליו מדברים ח"כ ד"ר בן-ארי וגברת מירי רגב.
כרגע, אני לא יכול להכנס לשום מדינה ולבקש זכויות פליט. עצם הבקשה היא אבסורדית ומעלת גיחוך, ולא תמצא בן-אדם שיסכים לקחת אותי ברצינות. באריתראה קיימת דיקטטורה צבאית (רמז: זאת צורת המשטר שאתה אוהב שטובחים בכל המשתמטים הסמולנים), ולכן תושבי אריתראה זכאים להגנת פליט מהאו"ם וישראל בוחרת לא לגרש אותם מאותה הסיבה בדיוק. בעתיד הקרוב, כשבן-ארי וחבריך יתפסו את כס השלטון ותחול כאן דיקטטורה צבאית כמו באריתראה, שהמשתמשטים והסמולנים שמעזים לבקר את המשטר יוצאו להורג, אני אברח ואקבל את זכויות הפליט שמגיעות לי ממדינות אירופה.
התגובות שלי הן רציונליות, וכתבתי בערך 4 פעמים שלדעתי ישראל היא עדיין דמוקרטיה, והיא עדיין הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון. הפואנטה שלי היא שהדמוקרטיה שלנו בסכנה. כבר היום מדברים כל יום על חוקים לא דמוקרטיים ועל מחנות ריכוז, שלמזלנו רוב החוקים האנטי-הדמוקרטים לא עוברים הודות לבג"צ שממשיך לשמור על עקרונות היסוד הליברלים של מדינת ישראל, אלא שעכשיו השלטון, שהכח שלו כרגע מופרז ברמות מטורפות (94 ח"כים בקואליציה!) יכול להתעלם מפסיקותיו ולעשות כל מה שהוא רוצה. אנחנו בדרך הבטוחה לפאשיזם.

לא הצלחת להשוות את ישראל לאריתראה (אל תדאג יכול להיות שבקרוב תצליח) אז החלטת להשוות למקסיקו?
יש לי חדשות בשבילך - מקסיקו היא אמנם מדינה ענייה, אבל התושבים שלה לא בסכנת מוות ואין שם מצב מלחמה תמידי כמו שיש בדרום סודאן ובאריתראה. כל המסתננים במקסיקו הם מהגרי עבודה שהחליטו לנסות לשפר את החיים שלהם. הבחירה הזאת הייתה שלהם והם החליטו לקחת את הסיכון. סביר להניח שגם בין המהגרים האפריקאים לישראל יש גם מהגרי עבודה כאלה, שהחליטו לקחת את הסיכון ולנסות למצוא עבודה בישראל. אני חושב שזאת הפעם השישית שאני מציין את זה שישראל צריכה לבדוק מי מעשרת האלפים הנותרים הוא כזה, ומי שישראל תמצא שהוא מהגר עבודה לא-חוקי ישראל תוכל לגרש במצפון נקי.

אני לא מגן על איראן, אני חושב שגרעין איראני הוא דבר מסוכן ושיש דרכים לטפל בו (הסנקציות כבר מוכיחות את יעילותן). זה לא סותר את זה שלדעתי ביבי מנצל את הגרעין האיראני כדי להשוות לשואה (הנאום שלום ביום השואה היה מזעזע, לדעתי) ולחרחר מלחמה.

#240 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎26/05/2012‏, ‎02:20

הם תיירים שבורחים, מה אפשר כבר לעשות איתם?
מנסים לתפוס אותם וזה מה שאפשר לעשות, את מי שתופסים מסלקים, מה הפיתרון שלך בדיוק למצב הזה?
מה הפואנטה שלך? שיש אנשים שלא צריכים להיות במדינה? נו אז אני תומך גם בלגרש אותם, איפה פה הטענה שלך?

ומה עם המצפון שלך לגבי תושבות דרום ת"א שנאנסות?
או המצפון לגבי אסתר גלילי שנרצחה על ידי מסתנן?
כן, הן לא מעניינות אותך.
אפשר היה למנוע הכל בקלות אם היו מכניסים אותם למחנה כליאה שבו היו דואגים לכל צרכיהם לעומת הגטו בגרמניה הנאצית ובו הם היו חיים עד ליום שבו היו מגרשים אותם.

שוב אתה אומר שמה שהשמאלנים עשו הוא "אולי" בסדר (עכשיו אתה מרכך מילים, שוב, כדי למצוא חן בעינינו) אבל מה שעשו למסתננים הוא פוגרום של נאצים.

עצם זה שאני אומר שהמסתננים הם סרטן אומר שזאת בעיה חמורה ומתפשטת שצריך למצוא לה פתרון בהקדם
הפתרון שאנשי הימין מציעים הוא פינוי המסתננים ושיקום החיים של התושבים שפונו במרכז כליאה שבו היו דואגים לכל צרכיהם לעומת הגטו בגרמניה הנאצית ואני מאמין שרמתו לא תרד מכל מלון 3 כוכבים.

שובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב מתקן הכליאה שלנו הוא מתקל כליאה שבו היו דואגים לכל צרכיהם לעומת הגטו בגרמניה הנאצית.

אריתראה לא מקבלת מסתננים, כי אף אחד לא רוצה להיכנס לשם, תאמין לי שמלחמות הכנופיות במקסיקו גובות חיים של אלפי אנשים כל שנה, לא פחות מסוכן שם מבאפריקה.
והנה הכתבה של היום שמראה שרק 6 מתוך 5000 מסתננים זכאים להישאר פה.
http://rotter.net/fo...ps1/19981.shtml
וזה עוד של האום שלא תגיד חס וחלילה טפו טפו טפו ארגון ימין או יותר גרוע, ממשלת "יושבים פה 94 נאצים" ישראל!

לא הבנתי מה הקטע עם 94 חכים בקואליציה?
קדימה הבינה שיש לה אופוזציה כישלון של שמאל קיצוני שלא תביא לשום מקום, ולכן הם העדיפו להיכנס לקואליציה.
זו מהות הפוליטיקה, מי שיודע לשחק ישחק עד הסוף.

הסנקציות לא מועילות בכלום, לפני שנייה הבאתי לך העשרת אורניום לדרגה מעל למדווח, מה אתה מבין מזה? שהם רוצים לייצר מפעל טופי ענקי שמופעל באנרגיה גרעינית ולחלק סוכריות לכל ילדי העולם?!
אתה פשוט אטום לעולם שמסביבך
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים