עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

מדריך קודקים ל-Windows 7/8 (תומך גם ב-Subtitle Workshop!)

קודקים מדריך Windows 7 Windows 8 ניגון מפענחים Subtitle Workshop LAV Filters MPC-HC madVR

• אנא התחבר בכדי להגיב
326 תגובות לנושא זה

#201 belldom

belldom

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 193 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎10:35

הייתי אומר שלא ביצעת שלב במדריך: או כיבוי הפילטרים בנגן
http://i.imgur.com/LXS0u.png
או שלא התקנת את ה-LAV Filters.
http://forum.doom9.o...ad.php?t=156191

#202 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎10:42

צודק, שכחתי לכבות אותם בנגן. הנה תמונה אחרי הכיבוי:
http://jpg.co.il/vie...4ca49854d3.jpg/

#203 belldom

belldom

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 193 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎11:11

זה סידר לך את הבעיה של השמע באוזניות?
ואיך הסרט? אופטיות שם המשחק, לא?

#204 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎12:21

כן, סידר. האופטיות מצוינת. תודה.
אם ארצה להגביר אף יותר, איך אני מאפשר את האופציה שסופרב ציין (לא מוצא את זה)?

בהנחה שהכל תקין מבחינת קודקים ושביצעת את השלב, ניתן לשפר את עוצמת השמע בשתי דרכים:

1. להדליק את ה-Loudness Equalization של Windows על כרטיס הקול. דבר זה ישפיע על כל הצלילים שיוצאים מכרטיס הקול.

#205 belldom

belldom

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 193 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎13:40

כן, סידר. האופטיות מצוינת. תודה.
אם ארצה להגביר אף יותר, איך אני מאפשר את האופציה שסופרב ציין (לא מוצא את זה)?

בהנחה שהכל תקין מבחינת קודקים ושביצעת את השלב, ניתן לשפר את עוצמת השמע בשתי דרכים:

1. להדליק את ה-Loudness Equalization של Windows על כרטיס הקול. דבר זה ישפיע על כל הצלילים שיוצאים מכרטיס הקול.

http://www.qsubs.org...180#entry566938

#206 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎13:46

Cech, לא ביצעת גם את כיבוי ה-Audio Switcher...
אני רוצה גם להוסיף ששתי האופציות שכתבתי מגבירות את עצמת השמע ע"י שינוי פס הקול. כלומר, אתה לא שומע אותו כמו שהתכוונו שתשמע. הצלילים החזקים והחלשים מתקרבים זה לזה.
לא מומלץ אם לא חייבים.

#207 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎23:46

כיביתי עכשיו. ניגנתי שוב את הסרט ואני מרגיש שאין צורך באופציה של הגברה.
רק רציתי לדעת איך לעשות זאת למקרה ש...

תודה שוב!

#208 Tpzo

Tpzo

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 476 הודעות

נכתב ב- ‎15/05/2013‏, ‎23:55

דבר ראשון , אחלה מדריך תודה רבה.

דבר שני , יש לי בעיה ממש קטנה , כל פעם שאני יוצא ונכנס ל FULL SCREEN יש לי איזה דיילי של כמה שניות.

הכרטיס משך שברשותי : HD READON 5850.

#209 BeBest

BeBest

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,784 הודעות

נכתב ב- ‎16/05/2013‏, ‎00:53

זו לא בעייה. ככה זה אמור להיות.

#210 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎16/05/2013‏, ‎01:09

דבר שני , יש לי בעיה ממש קטנה , כל פעם שאני יוצא ונכנס ל FULL SCREEN יש לי איזה דיילי של כמה שניות.

אחד הפיצ'רים של madVR זה הכניסה למצב Exclusive במסך מלא. זה מאפשר ניגון חלק יותר.
אמור לקחת שנייה וחצי (ואפילו פחות; תלוי במחשב שלך). לא כמה שניות. ניתן לכבות את זה בהגדרות של madVR, אך לא מומלץ.

לחץ כפתור ימני בזמן ניגון, כנס ל-Filters ותן לנו צילום מסך. אולי משהו אצלך לא כשורה וגורם לזה להתעכב.

#211 Tpzo

Tpzo

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 476 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2013‏, ‎15:39

אחד הפיצ'רים של madVR זה הכניסה למצב Exclusive במסך מלא. זה מאפשר ניגון חלק יותר.
אמור לקחת שנייה וחצי (ואפילו פחות; תלוי במחשב שלך). לא כמה שניות. ניתן לכבות את זה בהגדרות של madVR, אך לא מומלץ.

לחץ כפתור ימני בזמן ניגון, כנס ל-Filters ותן לנו צילום מסך. אולי משהו אצלך לא כשורה וגורם לזה להתעכב.

זה בדיוק כמו שתיארת דיילי של שנייה וחצי. תודה על ההסבר.

רציתי לשאול , במידה ואני לא משתמש באופן קבוע ב SUBTITLE WORKSHOP עדיין הכרחי להוריד את הקוקדים האלה?

תודה

#212 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2013‏, ‎18:21

משתמשי SW צריכים רק את הצעד האחרון (כדי לעקוף באגים של SW).
הקודקים זה לניגון חלק ואיכותי ללא פשרות... עברו ימי ה-BS.Player שאנשים לא יודעים להעריך איכות...

#213 Tpzo

Tpzo

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 476 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2013‏, ‎19:47

לא ענית לי על השאלה.
במידה ואני משתמש פעם ב.. למספר דקות בלבד , יש לי טעם להתקין את זה?

#214 Tpzo

Tpzo

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 476 הודעות

נכתב ב- ‎17/05/2013‏, ‎20:49

יש לי עוד שאלה חשובה לגבי ה סאונד!!

שאני מפעיל את vikings.s01e03.720p.hdtv.x264-2hd אני שומע טוב יותר לעומת Seven.Psychopaths.2012.1080p.BluRay.x264-SPARKS

למרות שהאיכות הסאונד טובה יותר.

יש לי מערכת 5.1 , והשמע ב - Seven.Psychopaths.2012.1080p.BluRay.x264-SPARKS ממש גרועה!!

#215 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎18/05/2013‏, ‎20:19

לא ענית לי על השאלה.

אה... כתבת "להוריד", ואני חשבתי שאתה מדבר על ההורדה של ה-LAV Filters. אתה מדבר על הורדת הסימון כאשר מכבים את הקודקים של מיקרוסופט?
ובכן, אם אתה רוצה ש-SW יעבוד לך כמו שצריך עם כל הקבצים- כן. אפילו אם אתה מסנכרן פעם בשנה.

שאני מפעיל את vikings.s01e03.720p.hdtv.x264-2hd אני שומע טוב יותר לעומת Seven.Psychopaths.2012.1080p.BluRay.x264-SPARKS

יש לי מערכת 5.1 , והשמע ב - Seven.Psychopaths.2012.1080p.BluRay.x264-SPARKS ממש גרועה!!

תן תמונה של תפריט ה-Filters בזמן הניגון... אני חושד שיש אצלך משהו אחר מותקן במחשב.
כמו כן, אני מקווה שלא ביצעת את צעד הדלקת המיקסר של LAV Audio (אתה לא זקוק לו). כמו שכתוב בהערה בתמונה...

#216 Reckoner

Reckoner

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 389 הודעות

נכתב ב- ‎18/05/2013‏, ‎21:26

Superb, התקנתי את ה-Preferred Filter Tweaker, ועדיין לא הצלחתי להפעיל MKV או MP4 ב-SW. מה אפשר לעשות?
תודה.

#217 Tpzo

Tpzo

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 476 הודעות

נכתב ב- ‎18/05/2013‏, ‎21:30

לא ענית לי על השאלה.

אה... כתבת "להוריד", ואני חשבתי שאתה מדבר על ההורדה של ה-LAV Filters. אתה מדבר על הורדת הסימון כאשר מכבים את הקודקים של מיקרוסופט?
ובכן, אם אתה רוצה ש-SW יעבוד לך כמו שצריך עם כל הקבצים- כן. אפילו אם אתה מסנכרן פעם בשנה.

תן תמונה של תפריט ה-Filters בזמן הניגון... אני חושד שיש אצלך משהו אחר מותקן במחשב.
כמו כן, אני מקווה שלא ביצעת את צעד הדלקת המיקסר של LAV Audio (אתה לא זקוק לו). כמו שכתוב בהערה בתמונה...

לבקשתך
תמונה שפורסמה

רק שתדע , פירמטתי את המחשב והשמשתי ר-ק במדריך שלך. ככה שאין סיכוי שהתקנתי דברים נוספים.
בנוסף יש לי שאלה , יש לך מדריך להדבקת כתוביות והאם AVIRECOMP פוגע לנו באיכות.

תודה

#218 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎18/05/2013‏, ‎22:18

שמת לי תמונה של ההגדרות של LAV Audio. זה לא מה שאני צריך.
אני צריך צילום מסך של תוכן תפריט ה-Filters ב-MPC-HC בזמן ניגון.
תוודא שמותקנים אצלך הדרייברים הכי חדשים של כרטיס הקול (לא להקל ראש בשלב הזה!) ושכל הרמקולים מחוברים לכניסות הנכונות.
אשמח אם תוכל להרחיב לגבי ה"טוב יותר"... איכותי יותר? או "חזק" יותר? (כלומר, יותר עוצמת שמע)

אין לי מדריך קידוד. אני לא מקודד.
כל קידוד שמטמיע את הכתוביות כחלק מובנה בוידאו (צרובות פנימה) יוריד לך באיכות. הוא צריך לקודד את הוידאו מחדש, וזו פעולה שמורידה איכות.
כבר עברו הימים שאנשים מקודדים בשביל לצפות עם תרגום. יש אלטרנטיבות טובות בהרבה: חיבור סטרימר (מזרים-מדיה) או מחשב אל הטלוויזייה.

Superb, התקנתי את ה-Preferred Filter Tweaker, ועדיין לא הצלחתי להפעיל MKV או MP4 ב-SW. מה אפשר לעשות?
תודה.

השיטה הזו עובדת ב-100% (נבדקה בהמון מחשבים), אבל היא תלויה בעובדה שלא מותקנים אצלך קודקים אחרים (=זבל שאינו חלק מהמדריך).
מה אפשר לעשות? לחקור אילו קודקים מופעלים אצלך בזמן ניגון.
אגב, לבצע את השלב האחרון בלבד גם לא יעבוד. צריך לבצע את כל המדריך (ושוב, על מחשב נקי מקודקים אחרים).
עריכה: אחת השיטות הכי בסיסיות (שלא מפרטת יותר מידי, אך עדיין יכולה לתת אינדיקצייה למה הולך אצלך) היא לתת תמונה של תפריט ה-Filters של MPC-HC בזמן ניגון הקבצים הללו.

#219 Reckoner

Reckoner

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 389 הודעות

נכתב ב- ‎18/05/2013‏, ‎22:36

תמונה שפורסמה

#220 Tpzo

Tpzo

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 476 הודעות

נכתב ב- ‎18/05/2013‏, ‎22:40

שמת לי תמונה של ההגדרות של LAV Audio. זה לא מה שאני צריך.
אני צריך צילום מסך של תוכן תפריט ה-Filters ב-MPC-HC בזמן ניגון.
תוודא שמותקנים אצלך הדרייברים הכי חדשים של כרטיס הקול (לא להקל ראש בשלב הזה!) ושכל הרמקולים מחוברים לכניסות הנכונות.
אשמח אם תוכל להרחיב לגבי ה"טוב יותר"... איכותי יותר? או "חזק" יותר? (כלומר, יותר עוצמת שמע)

אין לי מדריך קידוד. אני לא מקודד.
כל קידוד שמטמיע את הכתוביות כחלק מובנה בוידאו (צרובות פנימה) יוריד לך באיכות. הוא צריך לקודד את הוידאו מחדש, וזו פעולה שמורידה איכות.
כבר עברו הימים שאנשים מקודדים בשביל לצפות עם תרגום. יש אלטרנטיבות טובות בהרבה: חיבור סטרימר (מזרים-מדיה) או מחשב אל הטלוויזייה.

1.
לבקשתך : תמונה שפורסמה

2. איך אני מוודא שיש לי את הדרייברים הכי חדשים של כרטיס הקול? התקנתי הכל מחדש שפירמטתי את המחשב. יש לי דרייברים של REALTEK HD AUDIO MANAGER אם זה אומר לך משהו.

*** עוצמת השמע והבאס - במוזיקה , משחקים וכו' היא עדיין מעולה רק בסרטים זה מנגן לי את זה חלש מאוד.

3. כל הרמקולים מחבורים לכניסות הנכונות.

4. "טוב יותר" - איכותי יותר , חזק יותר , לוקח אותו בכל פרמטר בקיצור למרות ששיחרור אחד זה HDTV והשני זה BLURAY DTS (הHDTV טוב יותר..)

5. הכוונה שלי לגבי הקיקוד היית, אם אני מתקין את ה AVI RECOMP , זה פוגע לי באיכות ציפייה של ה - HD כי זה מתקין קוקדים מסריחים או ששזה ל קשור.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: קודקים, מדריך, Windows 7, Windows 8, ניגון, מפענחים, Subtitle Workshop, LAV Filters, MPC-HC, madVR

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים