עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#201 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎14:30

אה, הבנתי.
אז קבעת שמי שבא ממדינה X הוא פליט שזכאי להגנה.
עכשיו הכל ברור. שכנעת אותי!

#202 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎14:45

כן, מי שבא ממדינה ששורר בא מצב קשה, שיש שם גיוס כפוי ועונש מוות לעריקים הוא מבקש מקלט שזכאי להגנה, וכל פליטי אריתראה מוגדרים כך לפי האו"ם, ולכן אנחנו לא יכולים חוקית לגרש אפילו אחד מהם.
פליטי סודאן (15 אלף) לא מוגדרים כך לפי האו"ם, אבל ידוע שהמצב ששורר במדינה הוא דומה, ולכן ישראל נמנעת מלגרש אותם.
מי בעינך זכאי להקרא מבקש מקלט? מי שהיה בשבי, התעללו בו וחווה זוועות? כאלה בישראל יש "רק" כאלף אריתראים, אבל זאת לא ההגדרה הבינלאומית למבקש מקלט.

#203 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎15:05

דרך אגב, FreshMan, הסיבה היחידה שאין מספרי פליטים ומבקשי מקלט מדויקים בדו"ח ההוא היא שלישראל לא באמת אכפת מי מבקש מקלט ומי מהגר עבודה. כולם בעיניה זכאים לאותו דין.

ממסתנן לפליט
1. עובד זר "חוקי" - בעל אשרת עבודה תקפה. נכון לאפריל, מספרם כ-75 אלף. זכאים לשכר מינימום ולתנאים סוציאליים, כמו ביטוח בריאות פרטי ופיצויי פיטורים וכן לתנאי מחיה מינימליים ממעסיקיהם
2. עובד זר "לא חוקי" - אינו נושא אשרת עבודה ומסתכן בגירוש. מעסיקו חשוף לקנס. עובדים אלה, שמשרד הפנים אומד את מספרם ב-14 אלף, זכאים לשכר מינימום ולתנאים סוציאליים, למעט ביטוח בריאות ותנאי מחיה
3. מסתנן - אדם שנכנס לישראל באופן לא חוקי, לרוב דרך סיני. רוב המסתננים באים מאפריקה. לפי אמנת הפליטים של האו"ם, הסתננות של פליט לא תיחשב עבירה. בישראל חיים כיום לפי משרד הפנים כ-60 אלף מסתננים
4. מבקש מקלט - אדם שטוען שנרדף במולדתו ומבקש הכרה כפליט. רוב המסתננים נחשבים מבקשי מקלט. אסור לגרשם מישראל, אבל הם לא יקבלו אשרת עבודה, בניגוד לעבר. עם זאת, בג"ץ פסק שלא יושת קנס על מי שמעסיק אותם
5. פליט - מי שהוכר ככזה לפי החלטת ממשלה או לפי אמנת ז'נווה לפליטים. נחשב תושב ארעי ולכן זכאי לתעודת זהות ישראלית ולזכויות אזרח, למעט הזכות לבחור ולהיבחר לכנסת. מאז קום המדינה הוכרו כפליטים בישראל רק 157 בני אדם
6.פליט - בהגנה זמנית מבקש מקלט ממדינות שהאו"ם הגדיר מסוכנות (לרוב בשל מלחמות המתחוללות בהן) ולכן זכאי לאשרת שהייה לזמן מוגבל, אך לא לאשרת עבודה כפי שהיה נהוג בעבר. בישראל יש כ-300 כאלה, כולם מקונגו
נתונים: רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים, מוקד סיוע לעובדים זרים והתוכנית לזכויות פליטים באוניברסיטת תל אביב

#204 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎15:09

אני מציע לפתוח את הגבול גם לסורים, לבנונים, אירנים, וכל מדינות האיסלם שמחסלות אנשים לפי מצב רוח.

ושוב, מבחינת החוק, פליט נחשב פליט רק במדינה הראשונה שהוא מגיע אליה.
ישראל היא התחנה השניה אחרי מצרים.
בישראל הם לא נחשבים פליטים ע"פ חוקי האו"ם שמום, ובכל מקרה ישראל זה לא פח זבל.

אתה מסרב להפנים דברים, וממשיך בקו ההומני, שגם אם הם לא פליטים ע"פ החוק (סודאנים), המצב קשה שם אז נשאיר אותם פה.
יום אחד תבין שההומניות שלך מופנית לכיוונים הלא נכונים.

סוף דיון שלא מתקדם או יתקדם לשומקום מבחינתי.

#205 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎15:26

מי ייתן שיבוא יום שתבין שהמוניות אינה חולשה, אלא החובה המוסרית והחוקית שלנו.
אני גם לא יודע מאיפה שאבת שפליט נחשב פליט רק במדינה הראשונה שהוא מגיע אליה.
כמובן שהמצב המועדף היה שמצרים הייתה מקבלת את זכויות הפליט שלהם ומבטיחה את הגנתם, אבל זה לא המצב.
המצב, תכלס, הוא די פשוט. יש לפחות 50 אלף מבקשי מקלט (35 אלף מהם מוגדרים ככאלה רק בגלל שהם אריתראים) שאותם אנחנו לא יכולים לגרש. אנחנו גם לא יכולים להחזיר אותם למצרים. אנחנו חייבים לדאוג לביטחונם.
הפתרון הריאלי היחיד הוא פיזור של מבקשי המקלט בכל הארץ והכנסה שלהם לשוק העבודה, במקום העובדים הזרים המיועדים להגיע לארץ. כל פתרון אחר הוא אכזרי, לא הומני, לא פרקטי ולא דמוקרטי.

יש לי שאלה, למה אתה חושב שחיברו את האמנה הזו באו"ם? איזה מצב הם רוצים למנוע?

#206 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎16:38

אולי אם יחליפו את אמא ואבא שלך בסודני ואחותך תיאנס ע"י אריתראי אתה תבין.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#207 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎16:55

ואם אחותך תיאנס, חס וחלילה, על ידי יהודי שהיא מכירה (כמו 90 אחוז ממקרי האונס בישראל), זה אומר שצריך לכלוא את כל היהודים במחנות ריכוז?
אתה משתמש באונס כתירוץ לגזענות. והאמת היא שהתירוץ הזה פשוט עלוב, ואם המטרה בכליאתם של כל מבקשי המקלט הייתה מניעת אונס, אז היה צריך להתחיל באוכלוסיות שהן מסוכנות בהרבה, כמו אוכלוסיית הגברים בבני ברק.
מבחינה עובדתית, שיעור האונסים מבין מבקשי המקלט הוא נמוך יותר מיחסם באוכלוסיה.
  • yosefddd אוהב את זה

#208 הנסיך המדליק

הנסיך המדליק

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 795 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎16:55

אולי אם יחליפו את אמא ואבא שלך בסודני ואחותך תיאנס ע"י אריתראי אתה תבין.

די כבר עם החרטא.

#209 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎17:10

ואם אחותך תיאנס, חס וחלילה, על ידי יהודי שהיא מכירה (כמו 90 אחוז ממקרי האונס בישראל), זה אומר שצריך לכלוא את כל היהודים במחנות ריכוז?
אתה משתמש באונס כתירוץ לגזענות. והאמת היא שהתירוץ הזה פשוט עלוב, ואם המטרה בכליאתם של כל מבקשי המקלט הייתה מניעת אונס, אז היה צריך להתחיל באוכלוסיות שהן מסוכנות בהרבה, כמו אוכלוסיית הגברים בבני ברק.
מבחינה עובדתית, שיעור האונסים מבין מבקשי המקלט הוא נמוך יותר מיחסם באוכלוסיה.

אני בטוח שבמקום שאתה גר אין כנופיות פליטים.
תעבור בדרום בת"א ב1 בלילה ואז נדבר, עד אז כל מה שתגיד על האלימות שלהם בטל.
אתה יושב לך רחוק ומברבר מהשכונה השקטה שלך, שבא אתה יכול לצאת אפילו באמצע הלילה.

ואתה מוכן להגיד לי איפה אתה רואה שיש כל-כך הרבה אנסים בבני ברק?
אני מוכן להוציא להורג כל מי שאנס, נראה מה יהיו יותר, יהודים או ערבים ומסתננים.

האונס הוא כמעט דרך חיים באפריקה, אתה לא יכול להתכחש לזה, כמעט כל גבר אונס שם ורוב הנשים נאנסות.
אתה יכול להוציא את האפריקאי מאפריקה אבל לא להוציא את אפריקה מהאפריקאי.
תגיד שאני גזען, זו עובדה ששם אחוז האונס הוא הגבוה בעולם והגבוה שהיה קיים אי פעם.
אני בטוח שכל מסתנן שאנס פה אנס גם לפני כן באפריקה.

http://sites.google..../hayomon/pshaim
זה בשבילך, שתוכל לעקוב בנוחות ולהתגאות בזה שהחרדים גרועים יותר.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#210 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎17:32

עובדה:
רוב מקרי האונס לא קורים בסמטות חשוכות על-ידי זרים, אלא הם קורים בדרך כלל בבית, בבית ספר או בעבודה על-ידי אדם מוכר.
הסיכוי שאחותך תיאנס על-ידי בן אדם דתי שהיא מכירה (שאחראיים לרוב המוחלט של מקרי האונס בירושלים) גדול אולי פי אלף על הסיכוי שתיאנס ע"י פליט סודאני, ובכל זאת, אף אחד לא מדבר (ובצדק) על כליאת כל הדתיים כדי למנוע אונס.
יכול להיות שכל פליט סודאני שאנס היה אונס סדרתי באפריקה, לא טענתי אחרת. אותם פליטים צריכים להענש. אבל להתייחס לכל (או לפחות לרוב) הפליטים הסודאנים והאריתראים כאנסים כשהועדה של הכנסת מצאה שאין בסיס עובדתי לטענה שהפשיעה בקרבם גבוהה ביחס לאוכלוסיה.
דרך אגב, האנשים שאתה מעריץ (אלי ישי, בן-ארי וחבריהם) כינו את הפליטים "אנסים" ו"מפיצי מחלות" הרבה לפני שנחשפו פרשיות האונס בזמן האחרון.

באופן אישי, אני אשמח אם יוקם מרכזי סיוע לפליטים במקום שבו אני גר. זה רק ייתן לי תקווה שנשארו אנשים הומנים במדינה הזאת.
אין ספק שתושבי דרום ת"א סובלים. הם סובלים כבר שנים. האדם האחרון שהייתה לו תכנית לשקם את השכונות בדרום תל אביב היה מנחם בגין, אבל התכנית שלו מעולם לא יצאה לפועל. הממשלה ממשיכה להחליש את השכונות שם ומטילה עליה גזירות חדשות בכל שנה, והממשלה מאפשרת את הטלת הגזירות האלו על-ידי הסתה נגד הפליטים שגרים שם. הם שכנעו אותם, מסתבר, שהפליטים הם המקור כל הבעיות הכלכליות וגם המקור לפשע, אונס והפצת מחלות. לממשלה אין בכלל כוונה לגרש אותם, ורובם מבינים שזה לא מעשי, אז הם לא מכניסים אותם לשוק העבודה, זורקים אותם בדרום תל-אביב שהפכה מזמן לפח הזבל של ישראל, מסיתים נגדם והופכים אותם לשעיר לעזאזל. מה הפלא שיש פוגרומים?

#211 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎17:48

תאמין לי שעל כל מקרה של חרדי אנס היינו שומעים ורואים כותרות ענק, אז כנראה שאין כל-כךך הרבה.
אולי תגלה לי מאיפה אתה מביא את העובדות האלו שחרדים אונסים כל-כך הרבה?
בטח מהעמותות החולניות שאליהם אתה מתחבר, נאו-אנטישמים שמתחזים, שפועלים להפלת המדינה, אנרכיסטים וקומוניסטים.

מה שוקרה זה שפשוט על כל אונס של חרדי אתה שומע מ100 מקומות ומאונס של ערבי או מסתנן שומעים חצי שורה, ולכן זה נראה הרבה יותר גדול.

הועדה הזו הייתה לפני שנתיים, מאז נוספו (לפי מה שאתה הבאת) 30 אלף מסתננים, אני בטוח שאלפים מהם הם פושעים.
אם אתה יכול להאמין לועדה שפעלה בשיתוף המשטרה לפני שנתיים, למה אתה לא מאמין למשטרה היום שהם 40% מהפשיעה?
כנראה כי אז זה היה נוח והיום כשזה נוגד את השקפת עולמך האובדנית הם שקרנים, שפועלים לפי האג'נדה של הממשלה.

באופן אישי, אני אשמח אם יוקם מרכזי סיוע לפליטים במקום שבו אני גר. זה רק ייתן לי תקווה שנשארו אנשים הומנים במדינה הזאת.

עכשיו אתה פשוט משקר.

אתה פשוט דמגוג בשקל, אתה נהנה מפירות הסבל של תושבי דרום ת"א בכך שזה עוזר לך להחליש את המדינהו הממשלה.
אתה יודע טוב מאוד שאם הם יתחילו לקבל אזרחות השמאל יקבל עוד כמה מנדטים, ושיזדיינו תושבי דרום ת"א, שימשיכו להיאנס ולהירצח, אני גר בשכונה השקטה שלי ואפילו יושב באיזה גן ציבורי בלילה.
אתה יודע שהפוטנציאל שלהם להצטרף לארגוני הטרור הוא ענק, אבל מה אכפת לך, מקסימום ימותו כמה יהודונים.

אתה מתייחס לכל החרדים והמתנחלים כמפלצות אבל אצל הערבים והמסתננים "זה רק חלק קטן".
אתה בן אדם קטן ומסכן שלא שווה יריקה, אתה שמאלני מהזן הכי גרוע, כזה שפשוט הולך בעיניים עצומות מול הימין, כל מה שלא טוב לימין כנראה טוב לך.
אנשים נהרגים מפיגועים - אז שלום בטח יפתור את זה.
נשים נאנסות, גניבות מתבצעות - אז בוא נביא עוד כאלו.

וכן, המסתננים מביאים מחלות איתם, בבתי החולים מודים שהם מביאים מחלות שלא ראו שנים בישראל.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#212 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎17:52

וואו, שניכם פשוט סתומים.
תרגעו, תנשמו עמוק ותרדו מהעץ הגבוה שעליתם עליו.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#213 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎18:09

אני לא מבין, אם יש לכם בעיה עם פוליטיקה, למה אתם נכנסים לאשכול?
מדברים פה על פוליטיקה ולפוליטיקה יש צדדים וריבים, אם זה לא טוב לכם אל תיכנסו.
אל תכנסו רק כדי להגיד "תפסיקו להתווכח" או שפוליטיקה זה מטומטם.
עשו את האשכול הזה כדי שזה לא יהיה באשכולות האחרים שלכם, אז מה הבעיה שלכם עכשיו?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#214 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎18:16

ד"ר אביעד הכהן העריך ש95 אחוז ממקרי האונס בירושלים נעשים על-ידי דתיים וחרדים, ובני ברק זוכה לכינוי "בירת הפדופילים".
הסיבות לכך מובנות - יש איסורים דתיים שאוסרים מין בצורה מותרת, ולכן חלק מהדתיים בוחרים לא לוותר עליו, אלא לקיים אותו בצורה שהיא לא מותרת, משמע אונס ופדופיליה.
כמובן שזה לא אומר שצריך לכלוא את כל הדתיים במתקני כליאה כדי למנוע אונס, בדיוק כמו שזה לא אומר שצריך לכלוא את כל הפליטים בגלל כמה מקרי אונס מועטים שפליטים אחראיים אליהם.

הועדה הזו היתה לפני שנה וחצי וכבר אז היו חלק נכבד מאוד של פליטים בארץ, וכבר אז היו תלונות של אנשים שאתה מעריץ שהפשיעה בקרבם גבוהה בצורה בלתי רגילה.
הועדה הזו, באמצעות נתונים שהמשטרה מסרה לה, הפריכה את טענת המסיתים הלאומיים, והיא אף ציינה שהפשע בקרב המסתננים נמצא בירידה מתמדת מאז 2006.
אם המשטרה רוצה שאנשים חושבים יאמינו למה שהיא מפרסמת אז היא צריכה לבסס את הפרסומים שלה. היא צריכה להגיד בדיוק כמה תיקים נפתחו לפליטים בשנה האחרונה ואת כמות התיקים שנפתחו לכלל האוכלוסיה. כל עוד המשטרה לא עושה את זה אין לבן אדם רציונלי שום סיבה להאמין לה, בוודאי אם מה שהיא טוענת הוא פשוט בלתי הגיוני בעליל. היא בעצם טוענת שמ2006 עד 2010 אחוז הפשיעה בקרב המסתננים היה נמוך במיוחד והיה בירידה, וב2010 הוא עמד על 0.87 אחוז מאוכלוסית תל אביב, וששנה וחצי אחרי אחוז הפשע בקרבם עלה ל40 אחוז מאוכלוסית תל אביב. שימכרו את הסיפורים המצוצים האלה לסבתא.

מאיפה אתה כל-כך בטוח שאני משקר?
אני בטוח שאם הפליטים יבואו לעבוד בשכונה שלי אז הפשע לא יגבר ואני לא אפחד להסתובב בלילה בגלל שהופיעו כמה שחורים ברחוב.
תושבי דרום תל אביב הם קורבנות של מדיניות הממשלה. הממשלה מעדיפה שהם יאשימו את הפליטים בצרות שלהם במקום אותם, ועד עכשיו היא עושה עבודה טובה.
אף אחד גם לא דיבר על זכות הצבעה. ההצעה הכי הומנית שאנחנו יכולים להציע לפליטים היא אזרחות מבלי הזכות לבחור ולהבחר.

אני גם לא מתייחס לכל המתנחלים ולחרדים כמפלצות.
אני מודע לעובדה שרוב המתנחלים הם לא מתנחלים אידאולוגיים, וגרים במקום רק בגלל שהמדינה פיתתה אותם לבוא בדיור זול.
המתנחלים האידאולגים, אלה שבאים לגור בהתנחלות מבודדת כדי למנוע ככל האפשר רצף פלסטיני טריטוריאלי או בונים התנחלויות על אדמות פלסטיניות פרטיות הם גזלנים בעיני.
אני גם לא חושב שהחרדים הם מפלצות, ואני מכבד בצורה מלאה את אורח החיים שהם בחרו לעצמם. מעולם לא איחלתי מוות לשום חרדי, ואני חושב שגם נגדם יש סוג של הסתה. הדבר היחיד שאני מבקש מהחרדים זה שיכבדו את אורח החיים שלי כמו שאני מכבד את שלהם, שיתנו לי להתחתן איך ועם מי שאני רוצה, שיתנו לי לנסוע בשבת (ולחנות) איפה שאני רוצה ושלא יכנסו לי לצלחת. אני לא חושב שזאת בקשה מוגזמת.

#215 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎18:19

אני לא יודע אם אתה יודע את זה אילן, אבל על הנייר גם בישראל יש גיוס חובה ועונש מוות לעריקים.
למרות שזה לא מעניין אותי מה המצב בסודן, והוא לא אמור לעניין אותך,
אני חושב שיש לך דברים יותר חשובים בחיים (חשוב לי לציין שזה לא בנימה מזלזלת) מאשר לדאוג למצב בסודן.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#216 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎18:27

עם כל הכבוד, לא ניתן להשוות את המצב שבישראל למצב באריתראה.
בישראל יש גיוס חובה שהצבא מתחשב מאוד ברצונות החייל. אין גם עונש מוות לעריקים (נראה לך שאם לא היית מתייצב לצו גיוס שלך היו יורים בך?), יש אולי עונש מוות על בגידה, סיוע לאויב ועזיבת המערכה, אבל הוא לא באמת מיושם.
באריתראה הם כופים אותך להתגייס ולהיות עבד שלהם, הם יכולים לירות בך מתי שהם ירצו ולא יהססו להרוג אותך מתי שלא תתייצב.
האמת שהמצב בסודאן לא ממש מעניין אותי, מה שמעניין אותי זה מצב הפליטים מאפריקה בארץ ובתור יהודי שרוב מדינות העולם לא הסכימו לקבל פליטים יהודים בזמן ואחרי המלחמה, מאוד חשוב לי שיתייחסו אליהם כמו לבני-אדם.

#217 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎18:30

אתם מטומטם?
תראה את הקשר בין הפסקה הראשונה לשנייה שלך ותבין כמה מפגר יצאת.
בראשונה הבאת כתבה, שמישהו "העריך", הערים מאיפה?
הוכחות? מחקר? מספרים? לא... רק הערכה!
ועוד הפסקה האחרונה בכתבה היא:

ממשרד המשפטים נמסר בתגובה לנתונים שצוטטו על ידי ד"ר הכהן: "בכתבה מצוטטים דברים מפי גורם בפרקליטות, כביכול, שיש בהם סטטיסטיקה בעבירות מין. ברצוננו להבהיר כי אין ברשותנו סטטיסטיקה שכזאת ומדובר ככל הנראה בשיבוש של דברים שנאמרו בשיחה פרטית".

כלומר זה משהו שיכול מאוד להיות שהוא המציא.

בפסקה השנייה אתה רוצה הוכחות של המשטרה, למרות שלא הייתה לך בעיה להאמין לה לפני שנתיים (או להאמין לאיזה ד"ר שאמר משהו בלי שום הוכחה) אבל עכשיו, היא בטוח משקרת.

אני בטוח שאם הפליטים יבואו לעבוד בשכונה שלי אז הפשע לא יגבר ואני לא אפחד להסתובב בלילה בגלל שהופיעו כמה שחורים ברחוב.

כן, כן... עכשיו קל לך לדבר.
נראה כשתגיע.
יש מקום מסוים שלפעמים אני צריך לעבור בו בדרך מהבסיס אם אין אוטובוס באותו זמן, המקום הוא התיישבות למסתננים ותאמין לי שאם זה בלילה וחשוך אף אחד לא יעבור שם.
כולם יחכו לאוטובוס כמה שצריך ולא יעברו שם בדרך לתחנה הגדולה יותר.
רק כשזה יגיע אלייך אתה תלמד.

תושבי דרום תל אביב הם קורבנות של מדיניות הממשלה. הממשלה מעדיפה שהם יאשימו את הפליטים בצרות שלהם במקום אותם, ועד עכשיו היא עושה עבודה טובה.

כן, הכל הממשלה, הפיגועים, הגניבות, הרציחוץ, האונסים, כל הפשעים זה ביבי.
בכלל האונסים בשבועות האחרונים זה ביבי שצובע את עצמו בשחור ויוצא בלילה לאנוס כדי שיצאו למסתננים שם רע.
השמאל אשם, לא הממשלה.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#218 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎18:49

ההערכה שניתנה היא ע"י משפטן דתי, שמכיר את המערכת ומספק סיבות הגיוניות לתופעה.
בציבור הדתי, כמו בהרבה קהילות סגורות (גם בקיבוץ וגם בקהילת הפליטים שרבים מהם פוחדים מהרשויות) יש כמות גדולה של פשע לא מדווח וקשר שתיקה. סביר להניח שיש המון פשע לא מדווח גם בקרב הפליטים, רק שהוא לא רלוונטי כי אנחנו מדברים על פשע של פליטים כלפי יהודיות.
בכל מקרה, אתה מפספס את הנקודה. גם אם ההערכה שלו היא נכונה (ויש מספיק סיבות לחשוב כך), אז זה לא אומר שצריך לכלוא את כל הדתיים בארץ בדיוק כמו שאם ההערכה שלך (שהפריכו אותה כבר) היא נכונה אז זה לא אומר שצריך לכלוא את הפליטים במתקני כליאה.

הבעיה שלי עם הטענה של המשטרה היא שהיא מופרכת ולא הגיונית. הטענה שלהם לא מגובה במספרים ובעובדות, בניגוד לטענת ועדת הכנסת שמגובה במספרים ובעובדות שהמשטרה סיפקה לה.
לידיעתך, גם בשנת 1935 בגרמניה המשטרה טענה ש"יש בולטות של היהודים בכל חלקי הפשע", גם אז ללא שום ביסוס עובדתי. תרצה או לא, אבל הדמיון לאמצע שנות ה30 של המאה הקודמת הוא מפחיד. הגזענות פה פורחת בעידוד גורמים קיצוניים כמו מירי רגב, מיכאל בן-ארי ואלי ישי. אז לא, לא יוקמו כאן תאי גזים לפליטים, אבל הדרך להתפוררות הדמוקרטיה סלולה אם נמשיך בקו הנוכחי.

וכן, הממשלה של ביבי אשמה בהסתה נגד הפליטים והעובדה שנזרקים אליהם בקבוקי תבעורה וששלשום התרחש פוגרום נגדם. הדם של הפליט הראשון שימות יהיה עליהם.

#219 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎18:50

אחחחח הצביעות...

http://www.latma.co....spx?artiId=6011

#220 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎18:59

ההערכה שניתנה היא ע"י משפטן דתי, שמכיר את המערכת ומספק סיבות הגיוניות לתופעה.
בציבור הדתי, כמו בהרבה קהילות סגורות (גם בקיבוץ וגם בקהילת הפליטים שרבים מהם פוחדים מהרשויות) יש כמות גדולה של פשע לא מדווח וקשר שתיקה. סביר להניח שיש המון פשע לא מדווח גם בקרב הפליטים, רק שהוא לא רלוונטי כי אנחנו מדברים על פשע של פליטים כלפי יהודיות.
בכל מקרה, אתה מפספס את הנקודה. גם אם ההערכה שלו היא נכונה (ויש מספיק סיבות לחשוב כך), אז זה לא אומר שצריך לכלוא את כל הדתיים בארץ בדיוק כמו שאם ההערכה שלך (שהפריכו אותה כבר) היא נכונה אז זה לא אומר שצריך לכלוא את הפליטים במתקני כליאה.

הבעיה שלי עם הטענה של המשטרה היא שהיא מופרכת ולא הגיונית. הטענה שלהם לא מגובה במספרים ובעובדות, בניגוד לטענת ועדת הכנסת שמגובה במספרים ובעובדות שהמשטרה סיפקה לה.
לידיעתך, גם בשנת 1935 בגרמניה המשטרה טענה ש"יש בולטות של היהודים בכל חלקי הפשע", גם אז ללא שום ביסוס עובדתי. תרצה או לא, אבל הדמיון לאמצע שנות ה30 של המאה הקודמת הוא מפחיד. הגזענות פה פורחת בעידוד גורמים קיצוניים כמו מירי רגב, מיכאל בן-ארי ואלי ישי. אז לא, לא יוקמו כאן תאי גזים לפליטים, אבל הדרך להתפוררות הדמוקרטיה סלולה אם נמשיך בקו הנוכחי.

וכן, הממשלה של ביבי אשמה בהסתה נגד הפליטים והעובדה שנזרקים אליהם בקבוקי תבעורה וששלשום התרחש פוגרום נגדם. הדם של הפליט הראשון שימות יהיה עליהם.

תמסתננים צריך לכלוא מעוד הרבה סיבות, לא רק בגלל הפשעים.
וזה שאתה כבר קופץ שחרדים הם כולם סוטים ואנסים רק מראה את השנאה שלך אליהם.
למה לא דיברת על ערבים לדוגמא? כי חרדים הם בטח הסוטים הכי גדולים בעולם.

ואין לי שום סיבה להאמין לבן אדם הזה, הוא לא ערך מחקר, לא כלום.
הוא "מכיר"... אחלה.
ילדים ערבים זרקו עליי אבנים פעם, אז אני מכיר ילדים ערבים וכולם שם הם מחבלים בפוטנציאל (כי אבן יכולה להרוג), לכן יש להרוג את כל הילדים הערבים.

שוב אתה משווה את הממשלה שלנו לנאצים, אתה רק צריך להתבייש, ילד מסכן שכמוך.
עדיין לא שמעתי ניצול שואה אחד שמשווה את הממשלה לנאצים, אתה יודע למה?
כי הם מבינים שאנחנו דמוקרטים, שהשמאל פה הוא סתם חולני וכל ההשוואות שלכם רק מוצאיות אתכם קטנים, פשוט סמול.
יצור קטן שעושה הרבה רעש, כי בלי ההשוואות שלכם לנאצים מי היה שומע עליכם בכלל

באותו יום נעשה פוגרום במכונית של יהודי בהר הזיתים, למה לא כתבת על זה פה?
ובכל יום זה קורה שוב ושוב ושוב, מכוניות יהודיות נרגמות באבנים, כמה יהודים כבר נרצחו מכך (פלמר מה שעולה לי כרגע, אני בטוח שיש עוד), למה אתה לא צועק וזועק?
כי לא אכפת לך מדם יהודי, אתה ציוני כמו שאני סיני.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים