עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הביקורות הלא רשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
7986 תגובות לנושא זה

#2021 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎04:43

"ספרות זולה" אדיר, "דוני דארקו" מזובל אחושילינג.

#2022 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎15:43

הגעתי למסקנה שהסרט הכי טוב של ניקולאס קייג' הוא - שר המלחמה:
http://www.imdb.com/title/tt0399295/

פשוט סרט מצוין, נהנתי לראות אותו מחדש אבל הפעם בHD.
הוא שחקן מוכשר, זה שהוא לוקח תפקידים גרועים זה רק בגלל שהבנאדם תמיד חייב כספים חח

ציון 8.
  • eladfo אוהב את זה

#2023 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎15:49

הסרט הכי טוב שלו הוא "8 מ"מ", כנראה גם הסרט היחיד שלו ששווה משהו.

#2024 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎16:07

הסרט הכי טוב שלו זה בכלל "אדפטיישן" (ובסרט הזה גם הפגין את תצוגת המשחק הכי טובה שלו, לא שהיו לו הרבה כאלה), אח"כ "שר המלחמה" שגם היה טוב וכל השאר שלו נעים בין בינוניים לגרועים (בעיקר גרועים).

#2025 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎16:20

באמת אהבת את אדפטיישן? לא היה בו שום דבר מהנה, ואני אוהב סרטים שהם mind-fuck.

#2026 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎16:23

באמת אהבת את אדפטיישן? לא היה בו שום דבר מהנה, ואני אוהב סרטים שהם mind-fuck.

אהבתי מאוד, סרט מבריק בעיני ואוסיף ואומר שהוא אחד הסרטים הטובים שיצאו במאה ה-21 לדעתי. אני חושב שמי שניסה לכתוב פעם משהו יתחבר אליו יותר.

אהה והנה קטע מצחיק שממחיש כמה הבחירות של קייג' גרועות:

http://www.youtube.com/watch?v=eExfV_xKaiM

#2027 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,264 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎16:49

מה אתם דפוקים? קון אייר, הפריצה לאלקטרז, אוצר לאומי, עימות חזיתי.

אלה סרטים גרועים? בינונים? וואו אתם חיים בסרט רצח
  • King James אוהב את זה

#2028 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎16:53

קון אייר והפרציה לאלקטרז הם סתם סרטי פעולה זולים ומיושנים להעביר את הזמן, לא יותר.

עימות חזיתי אהבתי מאוד פעם, אבל לאחרונה ראיתי אותו והוא נראה לי מיושן ומגוחך לעיתים.

לגבי אוצר לאומי, קח פיסת חרא ותבהה בה שעתיים, זה שווה ערך לצפייה בסרט הזה, אתה תצא עם אותן תובנות.

#2029 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,264 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎16:56

קון אייר והפרציה לאלקטרז הם סתם סרטי פעולה זולים ומיושנים להעביר את הזמן, לא יותר.

עימות חזיתי אהבתי מאוד פעם, אבל לאחרונה ראיתי אותו והוא נראה לי מיושון ומגוחך לעיתים.

לגבי אוצר לאומי, קח פיסת חרא ותבהה בה שעתיים, זה שווה ערך לצפייה בסרט הזה, אתה תצא עם אותן תובנות.

חחחח וואו דוראל יש לך יותר מדי שנאה עיוורת אליו. קון אייר והפריצה אלה שניים מהסרטי אקשן היותר טובים שנוצרו. בדיוק כמו שהסרט אקשן הכי טוב שיצא הוא גם מאוד ישן-מת לחיות ב-88
אין לי מה להגיד לך חח אין ספק שיש לקייג' המון סרטים זוועתיים, כל השנים האחרונות למעשה חוץ מאוצר לאומי, אבל אף אחד לא יכול לקחת ממנו את מה שהוא עשה בשנות ה-90, אתה מזה עובד על עצמך
  • King James ו Sparkles אוהבים את זה

#2030 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎17:06

עימות חזיתי אהבתי מאוד פעם, אבל לאחרונה ראיתי אותו והוא נראה לי מיושון ומגוחך לעיתים.

חחחח וואו דוראל יש לך יותר מדי שנאה עיוורת אליו. קון אייר והפריצה אלה שניים מהסרטי אקשן היותר טובים שנוצרו. בדיוק כמו שהסרט אקשן הכי טוב שיצא הוא גם מאוד ישן-מת לחיות ב-88
אין לי מה להגיד לך חח אין ספק שיש לקייג' המון סרטים זוועתיים, כל השנים האחרונות למעשה חוץ מאוצר לאומי, אבל אף אחד לא יכול לקחת ממנו את מה שהוא עשה בשנות ה-90, אתה מזה עובד על עצמך

את האמת את הפריצה לאלקטרז אני לא כ"כ זוכר אולי אני אראה אותו שוב בקרוב אבל קון אייר ראיתי לא מזמן והוא היה נראה ממש מיושן. רוב סרטי האקשן נהיים מיושנים באיזשהו שלב, למעט כמה יחידות סגולה כמו טרמינייטור ומת לחיות שציינת.
אני לא שונא את ניקולס קייג, כבר ציינתי שאדפטיישן זה אחד הסרטים האהובים עליי והוא שיחק שם מעולה, וגם שר המלחמה אני ממש אוהב, אבל רוב הסרטים שלו גרועים או סרטי אקשן זולים. עובד על עצמי? ממש לא, אם הסרטים הטובים ביותר שלו לדעתך שאתה מסוגל לחשוב עליהם הם סרטי אקשן זה מראה מה זה אומר עליו כשחקן.

#2031 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,264 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎17:16

זה לא קשור לזה, אני ציינתי את הסרטים האלה בגלל שאמרתם שאין לו עוד משהו טוב חוץ ממה שציינתם.
את שר המלחמה גם אני מאוד אהבתי, אדפטיישן האמת שלא יצא לי לראות, ואנשי המזימות והחזאי לא רעים.
ונראים מיושנים? נו באמת, עדיף את כל האפקטים והחרא נכון? מת לחיות גם היום נראה יותר טוב מכל סרט אקשן שיצא. הדברים ה"חדישים" ממש לא בהכרח יותר טובים

#2032 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎17:17

"קון אייר" זה חרא סרט ומגוחך מאוד, "הפריצה לאקטרז" סביר לכל היותר ומיושן מאוד, "אוצר לאומי" ילדותי מגוחך וכו', "עימות חזיתי" מגוחך ומיושן מאודדדד מאוד.

ו"מת לחיות" הראשון כדוגמה לא אומר יותר מדי, כי גם הוא מיושן למדי. סביל לצפייה וסביר, אבל עדיין מיושן. הסיבה היחידה לצפות בו כיום, היא משום שהוא קודם ל"מת לחיות 3" הנהדר ו"מת לחיות 4" המצוין.
  • dorel310 אוהב את זה

#2033 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎17:20

זה לא קשור לזה, אני ציינתי את הסרטים האלה בגלל שאמרתם שאין לו עוד משהו טוב חוץ ממה שציינתם.
את שר המלחמה גם אני מאוד אהבתי, אדפטיישן האמת שלא יצא לי לראות, ואנשי המזימות והחזאי לא רעים.
ונראים מיושנים? נו באמת, עדיף את כל האפקטים והחרא נכון? מת לחיות גם היום נראה יותר טוב מכל סרט אקשן שיצא. הדברים ה"חדישים" ממש לא בהכרח יותר טובים

לא מדבר על אפקטים, מדבר על סגנון. ואמרתי שמת לחיות ושליחות קטלנית יחידות סגולה בעניין הזה. אני לא רואה הרבה סרטי אקשן לאחרונה אז קצת קשה לי לדבר על הסרטים של היום, אבל יצא לי לראות בשנים האחרונות סרטי אקשן לא רעים פה ושם.
אהה והחזאי אחד הסרטים הכי משעממים שראיתי, אין לי מושג איך הצלחתי לסיים לראות אותו.

#2034 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,264 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎17:21

"קון אייר" זה חרא סרט ומגוחך מאוד, "הפריצה לאקטרז" סביר לכל היותר ומיושן מאוד, "אוצר לאומי" ילדותי מגוחך וכו', "עימות חזיתי" מגוחך ומיושן מאודדדד מאוד.

ו"מת לחיות" הראשון כדוגמה לא אומר יותר מדי, כי גם הוא מיושן למדי. סביל לצפייה וסביר, אבל עדיין מיושן. הסיבה היחידה לצפות בו כיום, היא משום שהוא קודם ל"מת לחיות 3" הנהדר ו"מת לחיות 4" המצוין.

זהווווווווו כפיר אתה מחוק אצלי. אין לך בושה!
תוציאו מהלקסיקון שלכם את המילה מיושן. זה לא כלי מדד לכלוווווווווווום.
אני לא מאמין שאמרת עכשיו שמת לחיות 3 ו-4 יותר טובים מהראשון

#2035 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎17:23

כן, סרטי האקשן שלו לא רעים, בינונים זה כן.
בדיוק עכשיו אני נזרק על המיטה ומתכוון לראות את החדש שלו - רודף צדק.

עוד סרט שאני אוהב שלו, זה אנשי המזימות, תענוג של סרט.
עם סאם רוקוול, שהיום הפך להיות אחד מהשחקנים האהובים עליי בהוליווד.

#2036 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,264 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎17:26

+1

מאז גרין מייל התחלתי לשים עליו עין, שחקן מעולה עם פרצוף כל כך ממזרי שאין דברים כאלה חח

#2037 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎17:29

מסכים, מתי לחיות 3 לדעתי הטוב ביותר בסדרה, אבל גם את הראשון אהבתי.

#2038 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎21:05

+1

מאז גרין מייל התחלתי לשים עליו עין, שחקן מעולה עם פרצוף כל כך ממזרי שאין דברים כאלה חח

:king:

דרך אגב, דוראל יש שמועות שאתה מעריץ גדול של סדרת דימדומים...הדרדרת אחי , מה ניהיה? :)

#2039 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎21:09

יש בדמדומים סקס.

#2040 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2012‏, ‎21:23

"השבורים" (2008). רוב הסרט לא הבנתי מה הולך, אבל הסוף בכל זאת הצליח להיות צפוי. סרט מתח-מסתורין-אימה שמבוצע כהלכה, רק חבל שבהגזמה יתרה ומרגיש יומרני ברובו. סה"כ מעביר את הזמן, מפעיל קצת את המוח אם כי בדיעבד לחינם. אפשר לראות, אפשר לוותר. 6/10!

"המתקשרת" (2011). סרט מתח-מסתורין-אימה נוסף, שלא הרגיש יומרני להחריד כמו הקודם. הסרט חביב מאוד ומבוצע די טוב, מצליח למרוט עצבים ולעורר חרדה מסויימת, עם כמעט ללא "קטעי אימה" סטנדרטיים. יצאתי מרוצה למדי, הסרט בהחלט מספק את הסחורה בז'אנר שלו ומומלץ בחום להעביר איתו את הזמן. 7/10!

"תשעה מתים" (2010). סרט הביכורים הן של התסריטאי והן של הבמאי. לא היו להם פרוייקטים נוספים עד כה וטוב שכך. סרט סתמי במקרה הטוב, שמרגיש זול נורא מבחינת הביצוע הכולל שלו. סוף די מטופש, כמו שאר הסרט בדיעבד. 4/10!

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים