עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

מדריך קודקים ל-Windows 7/8 (תומך גם ב-Subtitle Workshop!)

קודקים מדריך Windows 7 Windows 8 ניגון מפענחים Subtitle Workshop LAV Filters MPC-HC madVR

• אנא התחבר בכדי להגיב
326 תגובות לנושא זה

#181 Blaugrana

Blaugrana

רק הגעתי

• רשומים
  • *
  • 8 הודעות

נכתב ב- ‎18/04/2013‏, ‎11:09

שאלה קצת מוזרה (או שלא), איך אני יודע איזה קודקים מותקנים לי על המחשב בשביל למחוק אותם? (בתחילת המדריך זה רשום), זה אמור להראות אותם בהסרת תוכנות?! (בעקרון המחשב שלי פורמט דיי מזמן אך כמעט ולא הותקנו בו שטויות של תוכנות), מה שכן אני משתמש בVLC לצפייה בסרטים, אבל בSW אני לא מצליח להעלות קבצי MKV בשביל לסנכרן כתוביות. האם הבעיה נובעת מחוסר דברים מעודף דברים?

#182 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎18/04/2013‏, ‎11:21

בעיות שכאלה יכולות לנסות מעודף או מחוסר קודקים. ברוב הפעמים זה קורה מחוסר בקודקים "תקינים" (או "תואמים" SW).
רוב הפעמים ניתן לראות ולהסיר חבילות קודקים (או יחידים) ב-Programs and Features שב-Control Panel של Windows.
לפעמים תוכנות לא קשורות מתקינות קודקים בלי לשאול אותך (ראה Nero או את הנושא הזה).
אפשר לראות אילו קודקים מופעלים דרך CCCP Insurgent או בתפריט ה-Filters של MPC-HC בזמן ניגון.

#183 Blaugrana

Blaugrana

רק הגעתי

• רשומים
  • *
  • 8 הודעות

נכתב ב- ‎18/04/2013‏, ‎12:25

טוב עבדתי לפי המדריך, מחקתי כל דבר אפשרי מהמחשב, התקנתי כמו שצריך אחד לאחד, ועכשיו, משום מה הסרטים (גרסאות HD) בMPC-HC זזים בצורה איטית (כאילו האטו את התנועה של הסרט), מה שמעולם לא קרה לי בעבר, והדבר החשוב ביותר דבר לא השתנה בSW ועדיין הוא לא נותן לי להריץ קבצי HD.

HELP?!

#184 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎18/04/2013‏, ‎12:42

איזה כרטיס מסך יש לך?
תן מפרט חומרה.
תלחץ כפתור ימני בזמן ניגון ב-MPC-HC ותן תמונה של תוכן תפריט ה-Filters.
בזמן ניגון, כמה אחוז שימוש המעבד (CPU)? כנס ל-Task Manager של Windows ובדוק.

#185 Blaugrana

Blaugrana

רק הגעתי

• רשומים
  • *
  • 8 הודעות

נכתב ב- ‎18/04/2013‏, ‎12:45

משום מה אני לא מוצא את כפתור העריכה בהודעה הקודמת בכל מקרה, זה מה שרשום לי בפילטרים בMPC:
http://srv2.jpg.co.i...6fcf0b18e14.png

הגבתי אחרי שהגבת רק דקה אני יימצא הכל...

#186 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎18/04/2013‏, ‎12:49

הפילטרים נראים בסדר.
אולי כרטיס המסך שלך איטי מידי ל-madVR. אתה יכול להחליף ל-Custom EVR בהגדרות של MPC-HC (פחות איכותי, אבל דורש פחות כוח עיבוד).
אולי המעבד שלך איטי מידי לפענוח תוכן H.264 ב-HD. אם זה המצב, השאלה היא האם יש לך מפענח חומרה במערכת (זאת נדע ברגע שתכתוב את כרטיס המסך)... אם לא, אין הרבה אופציות.

#187 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎19/04/2013‏, ‎03:06

מצטער, הייתי בעבודה אז רק עכשיו ראיתי את ההודעות הפרטיות.

קודם כל, המדריך אינו אמור להשפיע לך על VLC. ל-VLC יש מפענחים מובנים. הוא לא משתמש באלה של DirectShow המותקנים במערכת (כמו אלה שהמדריך מתקין).

דבר שני, אמרת שב-Sync Renderer זה עובד לך טוב... וזה אומר לי דבר אחד: כרטיס המסך שלך (המובנה בלוח האם; של Nvidia) אינו מספיק חזק להרצת madVR.
Sync Renderer פחות טוב מ-madVR, אבל אמור לעשות את העבודה. פחות טוב = פחות איכותי ופחות חלק.
אני המלצתי על ה-Custom EVR, שקוראים לו בהגדרות "Enhanced Video Renderer custom presenter".

לגבי ה-SW: כאשר מבצעים את המדריך במחשב נקי, שבדיוק הותקן בו Windows 7/8, אז SW עובד יופי.
ביצעת את הצעד הנוסף בסיום המדריך (צעד 10)?
הבעיה היא שברוב המחשבים מותקנים קודקים נוספים מתוכנות אשר יוצרים את הבעיות הללו.

איך לפתור את בעיות ה-SW? זה כבר דורש בדיקה יותר מעמיקה של הקודקים ומה מותקן לך במערכת.
אני מוכן לעשות לך שליטה מרחוק אם תרצה מחר (שישי). פשוט צריך לתפוס אותי בשעה שאני בבית וזמין לעזרה.

ובלי קשר לכלום: תתקין את הדרייברים החדשים ביותר מ-Geforce.com.
  • Blaugrana אוהב את זה

#188 Scorpion-x

Scorpion-x

iDown.Me

• חבר של כבוד
  • 719 הודעות

נכתב ב- ‎19/04/2013‏, ‎09:45

אשמח גם לעמוד בתור ל"שליטה מרחוק" ;)

#189 Blaugrana

Blaugrana

רק הגעתי

• רשומים
  • *
  • 8 הודעות

נכתב ב- ‎19/04/2013‏, ‎12:17

מצטער, הייתי בעבודה אז רק עכשיו ראיתי את ההודעות הפרטיות.

קודם כל, המדריך אינו אמור להשפיע לך על VLC. ל-VLC יש מפענחים מובנים. הוא לא משתמש באלה של DirectShow המותקנים במערכת (כמו אלה שהמדריך מתקין).

דבר שני, אמרת שב-Sync Renderer זה עובד לך טוב... וזה אומר לי דבר אחד: כרטיס המסך שלך (המובנה בלוח האם; של Nvidia) אינו מספיק חזק להרצת madVR.
Sync Renderer פחות טוב מ-madVR, אבל אמור לעשות את העבודה. פחות טוב = פחות איכותי ופחות חלק.
אני המלצתי על ה-Custom EVR, שקוראים לו בהגדרות "Enhanced Video Renderer custom presenter".

בוצע!

לגבי ה-SW: כאשר מבצעים את המדריך במחשב נקי, שבדיוק הותקן בו Windows 7/8, אז SW עובד יופי.
ביצעת את הצעד הנוסף בסיום המדריך (צעד 10)?

אכן בוצע ועדיין לא היה שינוי

הבעיה היא שברוב המחשבים מותקנים קודקים נוספים מתוכנות אשר יוצרים את הבעיות הללו.

לא זכור לי שהתקנתי תוכנה כלשהיא אבל ניחא

איך לפתור את בעיות ה-SW? זה כבר דורש בדיקה יותר מעמיקה של הקודקים ומה מותקן לך במערכת.
אני מוכן לעשות לך שליטה מרחוק אם תרצה מחר (שישי). פשוט צריך לתפוס אותי בשעה שאני בבית וזמין לעזרה.

מחכה לך ברגע שתגיד אם יש דרך אחרת ליצור קשר אתה מוזמן להגיד לי (יש לי סקייפ אם אפשרי דרכו).

ובלי קשר לכלום: תתקין את הדרייברים החדשים ביותר מ-Geforce.com.

יבוצע כרגע אולי זה יביא את השינוי מי יודע

מה שכן משום מה SW לא מריץ גם קבצי AVI לא מבין מה הבעיה פה, משהו מוזר.

#190 Blaugrana

Blaugrana

רק הגעתי

• רשומים
  • *
  • 8 הודעות

נכתב ב- ‎19/04/2013‏, ‎14:19

אגדה!!!
סידר לי את הבעיה עם SW רוב המחשב היה תקין הבעיה המוזרה הייתה שSW היה מוגדר בעברית ולכן הקבצים שהיו בתיקייה בעברית לא נתמכו, למה? אלוהים יודע.

#191 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎19/04/2013‏, ‎14:30

:)

#192 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎25/04/2013‏, ‎18:39

הקישור ל-MPC-HC עודכן לגרסה 1.6.7 הרשמית (בדיוק שוחררה).
  • doc אוהב את זה

#193 GaLdalf

GaLdalf

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 268 הודעות

נכתב ב- ‎27/04/2013‏, ‎10:25

היי סופרב, עשיתי הכל לפי המדריך ולא מוצגות לי כתוביות של הסטרים עצמו (כביכול "מובנות" בקונטיינר, לא קובץ חיצוני). מה יכולה להיות הבעיה?
אני כן רואה את כל סוגי הכתוביות השונות בקונטיינר תחת Navigate - Subtitles Language, אבל תחת תפריט Play אני לא יכול להיכנס ל-Subtitles.

#194 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎27/04/2013‏, ‎11:35

תן תמונה של תוכן תפריט ה-Filters בעת ניגון...
כמו כן, בתוכו תן תמונה של תוכן תפריט ה-LAV Splitter...

#195 GaLdalf

GaLdalf

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 268 הודעות

נכתב ב- ‎27/04/2013‏, ‎17:33

אוקיי, לא יודע למה אבל כנראה הבעיה הייתה ב-madVR, הנגן פשוט לא השתמש בו. התקנתי מחדש ועכשיו הכל פועל מצויין.
בכל מקרה העלתי צילום מסך: http://i.imgur.com/BFbj3Tp.jpg. אשמח אם תוכל להציץ ולבדוק שהכל תקין.

#196 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎30/04/2013‏, ‎23:59

superb, מדריך מצוין. תודה על ההשקעה.

#197 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎01/05/2013‏, ‎16:31

אוקיי, לא יודע למה אבל כנראה הבעיה הייתה ב-madVR, הנגן פשוט לא השתמש בו. התקנתי מחדש ועכשיו הכל פועל מצויין.
בכל מקרה העלתי צילום מסך: http://i.imgur.com/BFbj3Tp.jpg. אשמח אם תוכל להציץ ולבדוק שהכל תקין.

נראה תקין לחלוטין.

superb, מדריך מצוין. תודה על ההשקעה.

בבקשה. :)

#198 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2013‏, ‎23:02

אני שומע די חלש באוזניות חלשות שקניתי (לאחר שימוש במדריך).
כמובן שהווליום במדיה פלייר והווינדוס על מקסימום.
יש דרך להגביר את הווליום?

#199 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎00:49

תן תמונה של תפריט ה-Filters בזמן ניגון כדי שנוודא שהכל תקין אצלך במחשב (מבחינת קודקים).
האם ביצעת את השלב של הדלקת ה-Mixing ב-LAV Audio?

בהנחה שהכל תקין מבחינת קודקים ושביצעת את השלב, ניתן לשפר את עוצמת השמע בשתי דרכים:
1. להדליק את ה-Loudness Equalization של Windows על כרטיס הקול. דבר זה ישפיע על כל הצלילים שיוצאים מכרטיס הקול.
או
2. להדליק את ה-Normalize Matrix ב-LAV Audio (גם תחת ה-Mixing). זה ישפיע על מה ש-LAV Audio מפענח (סרטים/סדרות; ניגון קבצי מדיה).

בשתי הדרכים מתבצע אותו הדבר: הטווח הדינאמי של השמע נהיה קטן יותר, והצלילים שאמורים להיות חלשים מתקרבים בעוצמה אל הצלילים החזקים. יש כאלה שקוראים לזה Night Mode. כלומר, כשאתה צריך לראות סרט בשקט בלילה מבלי להעיר אף אחד, אתה לא רוצה שפתאום תקפוץ סצינה רועשת. אתה מעדיף שהכל יהיה באותה עוצמת שמע (במקרה שלנו- הכל בעוצמה חזקה).

#200 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎04/05/2013‏, ‎01:35

תן תמונה של תפריט ה-Filters בזמן ניגון כדי שנוודא שהכל תקין אצלך במחשב (מבחינת קודקים).
האם ביצעת את השלב של הדלקת ה-Mixing ב-LAV Audio?

בהנחה שהכל תקין מבחינת קודקים ושביצעת את השלב, ניתן לשפר את עוצמת השמע בשתי דרכים:
1. להדליק את ה-Loudness Equalization של Windows על כרטיס הקול. דבר זה ישפיע על כל הצלילים שיוצאים מכרטיס הקול.
או
2. להדליק את ה-Normalize Matrix ב-LAV Audio (גם תחת ה-Mixing). זה ישפיע על מה ש-LAV Audio מפענח (סרטים/סדרות; ניגון קבצי מדיה).

בשתי הדרכים מתבצע אותו הדבר: הטווח הדינאמי של השמע נהיה קטן יותר, והצלילים שאמורים להיות חלשים מתקרבים בעוצמה אל הצלילים החזקים. יש כאלה שקוראים לזה Night Mode. כלומר, כשאתה צריך לראות סרט בשקט בלילה מבלי להעיר אף אחד, אתה לא רוצה שפתאום תקפוץ סצינה רועשת. אתה מעדיף שהכל יהיה באותה עוצמת שמע (במקרה שלנו- הכל בעוצמה חזקה).

כן, ביצעתי (בדקתי שוב עכשיו).
זה מה שאני רואה בתפריט הfilters בזמן ניגון: http://jpg.co.il/vie...449d99d5a7.jpg/

מוזר שזה לא כמו

GaLdalf, עשיתי בדיוק כמו במדריך

(אני רואה הרבה יותר טוב ממה שאני רואה בbs player ).

רק תגיד לי אם זה בכלל תקין.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: קודקים, מדריך, Windows 7, Windows 8, ניגון, מפענחים, Subtitle Workshop, LAV Filters, MPC-HC, madVR

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים