עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#181 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎10:08

ראית את הפוגרום שעשו בנהג רק בגלל מוצאו שבוצע בדיוק באותו יום?!?
לא, אה? כנראה שאם זה לא מישהו שעוזר בהפלת הממשלה והוצאת הימנים כרוצחים זה לא מעניין.
www.inn.co.il/News/News.aspx/238426

הפליטים האלה הם מחפשי עבודה, שיפסיקו לבלבל לכם תשכל, לחלקם יש מדינה משלהם כבר, הם לא צריכים להישאר פה.
ואם במדינות אירופה הנאורות מותר לעשות את זה, גם אצלנו מותר.
אחוז הפשיעה שלהם גדול מאוד, למי בדיוק אתה מקשיב? לתקשורת? הם אהובי התקשורת, אתה חושב שידווחו שם על כל אונס, גניבה או מכות שהם ביצעו?
דרום ת"א לא היה אזור שקט אבל הוא היה יותר בטוח, מתי שמעת על אזור שאי אפשר להסתובב בו בלילות?
זה מאוד נוח להגיד הם כה וככה, אבל עד שלא תגור איתם באותו אזור לא תלמד מזה, מזה לפחד לצאת החוצה, לחוות פריצות וגניבות מדי יום.
הם באים מתרבות של רצח, אונס (כל אישה שנייה או שלישית באפריקה נאנסה), מה גורם לך לחשוב שהם לא יביאו את התרבות הזו איתם לפה?

דבר נוסף הוא שלפי החוק הבינלואמי רק המדינה הראשונה שםה עוברים בה צריכהל קלוט אותם, הם עברו במצרים קודם ולכן הם כבר לא פליטים.

אגב, איפה הדיבורים שלך על מדינה יהודית?
כל-כך פחדת ממדינה דו לאומית, למה להביא לפה מאות אלפי זרים פתאום לא מפריע לך?
לפחות אל תשקר, תגיד שהיהדות מעניינת לך את... ואל תנסה לצאת טוב בעיני הצד השני עם סיסמאות מפגרות שאתה אפילו לא מאמין בהן.

25/05/2012
10:31

YNET מבזקים

התקיפה ביום העצמאות: הזרים לא הואשמו באונס כי "הקורבן הצמידה רגליים"

הפרקליטות הגישה לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתבי אישום נגד אביאל הוקוביי, בנאה טספר גבר ומונגוס גוייטום, שלושה צעירים מאריתריאה בגילאי 18, 19 ו-24, בגין ניסיון אונס בנסיבות מחמירות, מעשים מגונים, שוד בנסיבות מחמירות וקשירת קשר לביצוע פשע.

לפי כתב האישום, המעשים בוצעו בערב יום העצמאות לאחר שהשלושה ששדדו נערים. בכתב האישום מוסבר כי העבירה היא ניסיון אונס, בגלל שהנערה בת ה-15 הצמידה את רגילה בחוזקה ומנעה, ככל הנראה, את ביצועה של עבירת האונס המוגמרת, למרות ש-DNA שלהם נמצא על איבר מינה.

תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#182 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎10:59

אתה באמת משווה בין פוגרום מאורגן בעידוד השלטונות שבא כתוצאה של הסתה שקרית נגד ציבור שלם של מבקשי מקלט, לבין לינץ' (כנראה ספונטני) של קבוצת ערבים ביהודי?

הפליטים אינם מחפשי עבודה, זאת חלק מההסתה השקרית נגדם שהשלטונות והתקשורת ה"שמאלנית" מנהלים נגדם. נעבור לעובדות:
בין המהגרים האפריקאים יש 50 אלף פליטים ומבקשי מקלט לפחות, שברחו מסכנת מוות במקום מולדתם ונסים על נפשם. האריתראים, שהם רוב מבקשי המקלט משנת 2009, פשוט לא ניתן לגרש בגלל המצב ששורר במדינה (רעב קיצוני, גיוס כפוי), וקבוצה זו זכאית ל"הגנה קבוצתית הומניטרית זמנית". המצב בדרום סודן קשה גם כן. למרות שהיא קיבלה עצמאות, היא מוגדרת כאחת המדינות הלא-מפותחות בעולם, ובמקום שורר רעב קיצוני ולחצי מהתושבים שם אין מים זורמים, וקיימת מלחמה תמידית בין השבטים שם שטובחים אחד בשני. גם אותם לא ניתן לגרש.
בין שאר עשרת אלפים המהגרים שאינם מסודאן או מאריתראה צריך לחקור מי מהם הוא מבקש מקלט ומי מהם הוא מהגר עבודה. סביר להניח שיש בינהם לא מעט מהגרי עבודה, שאותם מדינת ישראל זכאית לגרש על-פי שיקוליה. עד היום, מדינת ישראל לא בדקה מי מבין המהגרים הוא מהגר עבודה ומי מבינהם הוא מבקש מקלט.
אנחנו לא יכולים להחזיר אותם למצרים כיוון שהמצרים בכלל לא חתומים על אמנת הפליטים של האו"ם והם מסרבים להבטיח שהם ידאגו להם.

אחוז הפשיעה שלהם דווקא מאוד נמוך, בניגוד למתואר בתקשורת, שהפעם היא שותפה כמעט מלאה במסע ההסתה נגדם, ומדווחת על כל אונס שבו חשודים מבקשי המקלט.
הפעם האחרונה שהמשטרה מסרה נתונים מדויקים על פשיעת הפליטים הייתה ב2010, שועידה אובייקטיבית של הכנסת חקרה את אחוזי הפשיעה של הפליטים פשיעה ביחס לאוכלוסיה.
הועדה הזאת מצאה שאחוז הפשיעה שלהם נמוך מאוד ושלטענה שאחוז הפשיעה בקרבם הוא גבוה ביחד לאוכלוסיה אין בסיס עובדתי והיא פשוט שנאת זרים לא רציונלית, והדרך להאבק בפשיעה (הנמוכה) שלהם היא להכניס אותם לשוק העבודה.
גם הציטוט מהכתבה שציטטת לא מוכיח כלום. היו ויהיו מקרי אונס של פליטים כלפי יהודים ואני לא מתכחש לכך. פשוט העובדות אומרות שיש פחות מקרי אונס של פליטים מאשר מקרי אונס של יהודים, גם כאשר מחשבים את חלקם באוכלוסיה.
למה התקשורת מדווחת כל כך הרבה על אנסים שהם פליטים? שאלה טובה. אולי היא לא כל כך "שמאלנית" כמו שחשבת.

מבקשי המקלט גם לא מהווים איום דמוגרפי על המדינה, והסכנה שהם יהיו הרוב ושראש הממשלה יהיה סודאני פשוט לא קיימת.
עצם היותנו מדינה יהודית לא אומרת שעלינו לזנוח את ערכי הדמוקרטיה (שכן, אלה חשובים לי הרבה יותר), לכלוא מבקשי מקלט במחנות ריכוז (לצערי, השם הזה מתאים והכרחי כאן), ולגרש אותם למותם בניגוד לאמנת הפליטים של האו"ם.
הקשר שאני רואה הוא דווקא הפוך - דווקא בגלל היותנו מדינת היהודים ודווקא בגלל המאורעות שעברנו, עלינו לקבל אלינו כל פליט או מבקש מקלט שמגיע לגבולות שלנו ושאין לו שום ברירה אחרת לשרוד.

#183 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎11:08

אילן לאיפה אתה מתגייס? או שאתה נגד צבא הכיבוש?
  • yosefddd אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#184 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎11:31

אני לא הולך להתגייס למשהו קרבי (הורידו לי פרופיל על תת-משקל), אבל אני הולך להתגייס, ואני יודע שהשירות שלי כנראה יהיה די משמעותי.

דרך אגב, ראיתי עכשיו את התמונה הזאת בפייסבוק:
תמונה שפורסמה

#185 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎11:55

אתה באמת משווה בין פוגרום מאורגן בעידוד השלטונות שבא כתוצאה של הסתה שקרית נגד ציבור שלם של מבקשי מקלט, לבין לינץ' (כנראה ספונטני) של קבוצת ערבים ביהודי?

כן?
ולגבי ב"עידוד" השלטונות.
רבין קרא למתנחלים סרטן.
סובול כנ"ל.
ועוד מלא מלא ציטוטים שהבאתי לפני כמה עמודים של אנשי שמאל, אז מי יותר טוב בהסתה?
כשזה מימין זה הסתה, כשזה שמאל זו ביקורת לגיטימית, אתם אנשים חולים וצבועים.

הפליטים אינם מחפשי עבודה, זאת חלק מההסתה השקרית נגדם שהשלטונות והתקשורת ה"שמאלנית" מנהלים נגדם. נעבור לעובדות:
בין המהגרים האפריקאים יש 50 אלף פליטים ומבקשי מקלט לפחות, שברחו מסכנת מוות במקום מולדתם ונסים על נפשם. האריתראים, שהם רוב מבקשי המקלט משנת 2009, פשוט לא ניתן לגרש בגלל המצב ששורר במדינה (רעב קיצוני, גיוס כפוי), וקבוצה זו זכאית ל"הגנה קבוצתית הומניטרית זמנית". המצב בדרום סודן קשה גם כן. למרות שהיא קיבלה עצמאות, היא מוגדרת כאחת המדינות הלא-מפותחות בעולם, ובמקום שורר רעב קיצוני ולחצי מהתושבים שם אין מים זורמים, וקיימת מלחמה תמידית בין השבטים שם שטובחים אחד בשני. גם אותם לא ניתן לגרש.
בין שאר עשרת אלפים המהגרים שאינם מסודאן או מאריתראה צריך לחקור מי מהם הוא מבקש מקלט ומי מהם הוא מהגר עבודה. סביר להניח שיש בינהם לא מעט מהגרי עבודה, שאותם מדינת ישראל זכאית לגרש על-פי שיקוליה. עד היום, מדינת ישראל לא בדקה מי מבין המהגרים הוא מהגר עבודה ומי מבינהם הוא מבקש מקלט.
אנחנו לא יכולים להחזיר אותם למצרים כיוון שהמצרים בכלל לא חתומים על אמנת הפליטים של האו"ם והם מסרבים להבטיח שהם ידאגו להם.

אחוז הפשיעה שלהם דווקא מאוד נמוך, בניגוד למתואר בתקשורת, שהפעם היא שותפה כמעט מלאה במסע ההסתה נגדם, ומדווחת על כל אונס שבו חשודים מבקשי המקלט.
הפעם האחרונה שהמשטרה מסרה נתונים מדויקים על פשיעת הפליטים הייתה ב2010, שועידה אובייקטיבית של הכנסת חקרה את אחוזי הפשיעה של הפליטים פשיעה ביחס לאוכלוסיה.
הועדה הזאת מצאה שאחוז הפשיעה שלהם נמוך מאוד ושלטענה שאחוז הפשיעה בקרבם הוא גבוה ביחד לאוכלוסיה אין בסיס עובדתי והיא פשוט שנאת זרים לא רציונלית, והדרך להאבק בפשיעה (הנמוכה) שלהם היא להכניס אותם לשוק העבודה.
גם הציטוט מהכתבה שציטטת לא מוכיח כלום. היו ויהיו מקרי אונס של פליטים כלפי יהודים ואני לא מתכחש לכך. פשוט העובדות אומרות שיש פחות מקרי אונס של פליטים מאשר מקרי אונס של יהודים, גם כאשר מחשבים את חלקם באוכלוסיה.
למה התקשורת מדווחת כל כך הרבה על אנסים שהם פליטים? שאלה טובה. אולי היא לא כל כך "שמאלנית" כמו שחשבת.

מבקשי המקלט גם לא מהווים איום דמוגרפי על המדינה, והסכנה שהם יהיו הרוב ושראש הממשלה יהיה סודאני פשוט לא קיימת.
עצם היותנו מדינה יהודית לא אומרת שעלינו לזנוח את ערכי הדמוקרטיה (שכן, אלה חשובים לי הרבה יותר), לכלוא מבקשי מקלט במחנות ריכוז (לצערי, השם הזה מתאים והכרחי כאן), ולגרש אותם למותם בניגוד לאמנת הפליטים של האו"ם.
הקשר שאני רואה הוא דווקא הפוך - דווקא בגלל היותנו מדינת היהודים ודווקא בגלל המאורעות שעברנו, עלינו לקבל אלינו כל פליט או מבקש מקלט שמגיע לגבולות שלנו ושאין לו שום ברירה אחרת לשרוד.

מאז 2010 עברו שנתיים ועוד 50 אלף מסתננים, אני חושב שהמצב קצת השתנה.
וזה שמדווחים על 5 מקרי אונס לא אומר שאין 30, 40, 50 או 100, אתה לא יודע הכל.
הקטע שהם התחילו לדווח על זה ברצינת רק בשבוע האחרון רק מראה שעד עכשיו הייתה התעלמות מוחלטת, בשנתיים האלו לא דיווחו על אונסים רבים, אני מאמין שמאות מקרים כאלו לא נשמעו.
וכן, התקשורת שמאלנית, רק אתמול בערוץ 22 ראינו את אלי ישי ואני זוכר שמתחת לו הוסיפו איזה כותרת מאוד נבזית, לא זוכר בדיוק מה.

הם איום דמוגרפי כי הם מתרבים בדיוק כמו כל בני האדם, תפסיק לבלבל תשכל.
עכשיו אתה מקבל 100 אלף מסתננים, עוד 5 שנים זה יהפוך לחצי מיליון, אז מה תגיד? שזה לא איום דמוגרפי?
אלו מחנות שקיימים בכל העולם, למה רק אצלנו זה לא בסדר? למה אתה לא הולך להפגין נגד המחנות שכבר קיימים באירופה? אה כי שם הם לא משפיעים על המצב הפוליטי בארץ.
הרי גם אם מחר המדינה שלהם תהפוך לשוויץ אתם לא תרצו להחזיר אותם, הם פה כדי לשרת מטרה, זה 10% אכפתיות ו90% פוליטיקה.
במקום לחנך אותם במדינה שלהם אתם מביאים אותם לפה כדי לדרדר את שלנו, למה אתם לא תומכים נגיד בכניסה צבאית למדינה שלהם ופירוק המיליציות? כי אז לא תוכלו להשתמש במסכנות שלהם יותר?

אני מתערב איתך שלעומת אונס של פליט שמקבל כתבה בYNET, אונס של חרדי יקבל כותרות ראשיות בכל העיתונים.
מספיק רק חשד! שרב "נגע" באחד התלמידים וזה כבר הופך את כל הרבנים לסוטים (שוב, בלי הרשעה עדיין) ואין עיתון שלא ייתן לזה כותרת ראשית כדי להסית.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#186 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎12:06

נייט אתה יותר זיין שכל מלא יודע מה, אתה כותב 359235 שורות ולא כתבת כלום, ואני לא אתפלא אם אף אחד לא קורא מה שאתה כותב בכלל.

אילן, יש לי עוד שאלה,
אתה בעד שלום ולתת לערבים מדינה נכון?
אז השאלה שלי היא כזאת, כל מה שאתה אומר הולך סבבה, אבל שבוע אחרי זה יש פיגוע, מה תגיד?
נ.ב
כוס אמא של כל הערבים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#187 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎12:25

אל תקרא, גם אתה לא מראה פה חכמה גדולה.
לפחות אני מסביר מה שיש לי להגיד.
להגיד מוות לערבים זה אחלה ומאגניב, אבל עדיף שיהיה לך גם מה להגיד אחר כך כשישאלו אותך בעניין ולא תיתקע כמו מפגר עם סיסמא בלי שום הסבר מאחוריה.
זה לא שאתה ב2 שורות וחצי שלך כתבת משהו יותר חכם.
  • yosefddd אוהב את זה
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#188 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎12:41

נייטדיזיין,
כשרבין אמר שהמתנחלים הם סרטן בגב האומה הוא התכוון לזה שהם מהווים בעיה, והפתרון שלו לבעיה היה הסכם שלום עם הפלסטינים ופינוי ההתנחלויות (שקיימים בניגוד לחוק הבינלאומי) עם פיצויים נכבדים מהמדינה. הוא לא התכוון לזה שצריך להרוג או לגרש מחבלים למותם.
לעומת זאת, כשגברת מירי רגב אומרת שהמסתננים הם סרטן ובו זמנית קוראת לגירוש שלהם לאיפה שבאו, כשידוע לה שהמצב שם בלתי נסבל ושימותו שם, היא אומרת שהחיים שלהם לא שווים כלום ולינץ' בהם הוא לא כל-כך נורא.

אתה טוען שבשנה וחצי שחלפה מאז פרסום הדו"ח חלקם של מבקשי המקלט בפשיעה בתל-אביב גדל מ0.87 אחוז ל40 אחוז? אתה יכול להמשיך לטעון, אבל זה לא יהיה שווה כלום מבלי שתביא מספרים שיוכיחו את הטענה שלך.
המשטרה טוענת שחלקם של מבקשי המקלט בפשיעה הוא 40 אחוז, אבל היא לא טורחת לתת מספרים או כל סימוך עובדתי לטענה הזאת. כנראה שיש להם מזל שאנשים כמוך בולעים כל דבר הסתה שיגידו להם בשביעות רצון.

הם לא איום דמוגרפי. הם אולי מתרבים, אבל כרגע הם מונים פחות מאחוז מאוכלוסיית ישראל, וזכותה של ישראל לגרש כ10 אחוז מתוכם.
הם יוכלו להוות איום דמוגרפי אם הממשלה תמשיך במדיניות שהיא ממשיכה עכשיו ולא תפריד בין פליטים ומבקשי מקלט לבין מהגרי עבודה. המדיניות הזאת הרסנית ועלולה להביא למאות אלפי מהגרי עבודה לא-חוקיים כאן בארץ.
המדינה צריכה לחקור מי מהמסתננים הם פליטים ומבקשי מקלט, לאלה לתת הגדרה של "פליט" (ישראל הביאה רק ל157 איש הגדרה כזאת), ואלה שלא עומדים בהגדרה ישראל צריכה לגרש.
את הפליטים שישראל תקלוט היא צריכה לפזר בכל הארץ ולהכניס אותם לשוק העבודה הזר במקום העובדים הזרים ממזרח אירופה המיועדים לעבוד בארץ בעתיד.
דרך אגב, חלקם של האפריקאים מתוך התושבים הזרים בישראל הוא קטן יחסית. במדינת ישראל חיים 95 אלף (!!) תיירים שאשרתם פגה ועוד 15 אלף עובדים זרים לא חוקיים ממזרח אירופה. כמובן שנגדם לא מתקיימת אותה הסתה שיש נגד המהגרים השחורים.

שניר, זה תלוי.
אם יש מתקפה מהמדינה הפלסטינית אז מותר לנו לתקוף אותה ולהכנס איתה למלחמה.
אם המתקפה באה מערבים ישראלים אז אין הרבה מה לעשות חוץ מלעצור את המעורבים ולנסות למנוע מודיעינית כל ניסיון פיגוע. אבל במה זה שונה מהמצב עכשיו?

#189 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎12:52

יפה, אם זה לא שונה מהמצב עכשיו, למה להביא להם מדינה? :\

מה התחלת לחלק לי פה מדינות? יש לך עודף שטח?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#190 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎13:05

זה שונה מהמצב עכשיו בכמה דברים:
א. נפסיק לשלוט על מיליוני פלסטינים שאנחנו חייבים להגן עליהם.
ב. כל המחסומים יפורקו ויהיה גבול בין שתי המדינות. פלסטינאים שללא אזרחות ישראלית לא יוכלו להכנס לשטח ישראל וישראלים לא יוכלו להכנס לפלסטין. הם לא יוכלו לעשות פיגועים בשטח ישראל.
ג. יהיה הסכם שלום כלשהו עם התחייבות לא לתקוף אחד את השני.
ד. תהיה להם מדינה עצמאית עם הנהגה משלהם ונציגות באו"ם. יהיה עם מי לדבר אחרי כל סכסוך דיפומטי ויהיה את מי להאשים במקרה של עימות.
ה. שטחי מדינת ישראל הרשמיים יוכרו בכל העולם כגבולות הרשמיים של ישראל וישראל לא תהיה יותר מדינה כובשת.
ו. היום ההתנחלויות עולות המון כסף למדינה. התנחלויות דרושות הגנה גדולה הרבה יותר שעולה הרבה יותר כסף, והמדינה מסבסדת אותן כדי לשכנע אנשים לא אידאולוגים לעבור אליהן. אחרי העלות החד-פעמית של פינוי ההתנחלויות ישוחרר הרבה כסף בתקציב.

עדיין יש סכנה שערבים ישראלים יעשו פיגעים שאין לנו כל-כך איך להתמודד איתם, אבל הסכנה הזאת קיימת גם היום, והסיכון שפלסטינאים בלי אזרחות ישראלית יעשו פיגועים לא קיים אחרי שתהיה להם מדינה. עדיין עדיף, לא?

#191 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎13:08

אז סבבה, המסתננים מהווים בעיה, והפתרון שלנו לבעיה הוא פינויים עם פיצויים (למרות שזו טעות חמורה).
אני לא זוכר שהיא אמרה תבצעו בהם לינץ', אתה המצאת את זה הרגע.
אנחנו לא צריכים לפתור את הבעיות של כל העולם, אם יש להם בעיה שם, הם לא צריכים לבוא לכאן ולהביא את אותה בעיה.
אם הם לא יודעים לפתור את הבעיה החולנית שלהם בעצמם, למה אנחנו צריכים לתת לבעיה להתפתח אצלנו?

אני נוטה להאמין למשטרה משום מה, אולי כי היא המשטרה ולא ארגוני שמאל עם אג'נדה פוליטית.

הם לא איום דמוגרפי. הם אולי מתרבים, אבל כרגע הם מונים פחות מאחוז מאוכלוסיית ישראל, וזכותה של ישראל לגרש כ10 אחוז מתוכם.
הם יוכלו להוות איום דמוגרפי אם הממשלה תמשיך במדיניות שהיא ממשיכה עכשיו ולא תפריד בין פליטים ומבקשי מקלט לבין מהגרי עבודה. המדיניות הזאת הרסנית ועלולה להביא למאות אלפי מהגרי עבודה לא-חוקיים כאן בארץ.
המדינה צריכה לחקור מי מהמסתננים הם פליטים ומבקשי מקלט, לאלה לתת הגדרה של "פליט" (ישראל הביאה רק ל157 איש הגדרה כזאת), ואלה שלא עומדים בהגדרה ישראל צריכה לגרש.
את הפליטים שישראל תקלוט היא צריכה לפזר בכל הארץ ולהכניס אותם לשוק העבודה הזר במקום העובדים הזרים ממזרח אירופה המיועדים לעבוד בארץ בעתיד.
דרך אגב, חלקם של האפריקאים מתוך התושבים הזרים בישראל הוא קטן יחסית. במדינת ישראל חיים 95 אלף (!!) תיירים שאשרתם פגה ועוד 15 אלף עובדים זרים לא חוקיים ממזרח אירופה. כמובן שנגדם לא מתקיימת אותה הסתה שיש נגד המהגרים השחורים.

בטח שאי אפשר לגרש את העובדים הזרים, אולי אתה כבר לא זוכר מה היה כשניסו לגרש אותם בפעם האחרונה.
אתה לא זוכר את קמפיין ילדי העובדים הזרים? גם בעדו אני בטוח שהיית.
https://www.google.c...4MMrZ8QOBl5zTCg
אל תהיה צבוע! פתאום העובדים הזרים האחרים מפריעים לך? למה תמכת בהשארתם אה?
אולי תגיד שאתה מתאמץ לבטל את ההגדרה של ישראל כיהודית?
ההמנון מפריע לך.
אתה תומך בכמה שיותר מסתננים, גם כאלו שהם לא ממדינות נלחמות.
התושבים שהכי מפריעים לך בארץ הם מתנחלים ולא ערבים שרמת הפשיעה אצלם היא 60-70% מהפשיעה בארץ וזה עוד בלי הטרוריסטים.
אתה תומך בהפלת הממשלה שנבחרה באופן דמוקרטי, הכל רק לא ממשלה דתית לאומית.
אין לך בעיה עם הסתה כשהיא נגד דתיים וחרדים, אך אבוי אם מישהו יגיד שהמסתננים מהווים בעיה.
אתה תומך בנכבה שהיא יום אבל על אי הצלחת הערבים להשמיד אותנו.

כל אחד מהמסתננים יטען שהוא פליט, מה בדיוק ייצא לנו מזה?
שיגרשו אותם למדינות אחרות באפריקה וזהו.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#192 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎13:19

דוראל, הכינוי "מסתננים" שהפליטים ומבקשי המקלט זכו בארץ פשוט לא נכון.
רובם המוחלט הם פליטים ומבקשי מקלט שישראל פשוט לא יכולה לגרש (ולכן כל קריאה לגירוש היא פשוט לא פרקטית), ולדעתי לכלוא מיליוני בני אדם במחנות ריכוז ללא משפט או זכויות זה לא הומני ולא דמוקרטי (לא מדובר כאן על מחנה כמו בהולנד).
...

כל מה שכתבת אחרי זה כבר לא רלוונטי.
אתה שואב מידע ממקורות לא מציאותיים.

הכינוי מסתננים מדויק להפליא.
רובם המוחלט הם לא פליטים ומבקשי מקלט, וישראל בהחלט רשאית לגרש אותם (לכן כל קריאה לגירוש היא היגיונית ומתבקשת).
לכלוא מיליוני בני אדם ("מיליוני"...) במחנות ריכוז ("מחנות ריכוז"...) ללא משפט או זכויות זה לא קשור להומני ולא לדמוקרטי.

גם השמאלנים בתקשורת כבר מבינים שהבועה התפוצצה.
האמת היא שפחות מ2000 מכל מי שבאו לכאן הם פליטים שבאמת מחפשים מקלט.
כל שאר עשרות האלפים הם מחפשי עבודה וחיים יותר טובים. ובכלל לא דיברנו על פוטנציאל הטרור שיש בתוכם.

וע"פ החוק הבינלאומי גם מבקשי המקלט האלה לא נחשבים פליטים אצלנו,
כי פליט מקבל מעמד "פליט" רק במדינה הראשונה אליה הגיע.
לפה הם מגיעים דרך מצרים, כך שרק במצרים הם פליטים ע"פ חוק.
אם אי אפשר לגרש אותם לארצות מוצאם, שיגרשו אותם למצרים. ואפשר גם לגרש אותם לארצות מוצאם, "אי אפשר" זה רק ססמת הפגנות.
מה יעשו להם שם זה לא ענייני. הומני, דמוקרטי, כל המושגים האלה נפלטים מתוך צביעות, התחסדות, צדקנות, התייפיפות, ואפס (עגול) חשיבה על היום שאחרי.

רק שנה שעברה כל אותם צדקנים הפגינו על קריסת מעמד הביניים.
פתאום נטל שכזה וחורבן טוטלי של אזורים בארץ זה מאוד יפה והומני. פחחח

יגורש כל מי שחדר לישראל שלא כחוק. נקודה. סימן קריאה.

#193 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎13:33

פינויים עם פיצויים? אתה עושה צחוק?
אתה שולח אותם לאיזור שיש שם גיוס כפוי, שיש שם רעב קיצוני, שאין שם מי שתייה לפחות לחצי מהתושבים. מקום שאלפים ממנו הם פשוט ניצולי שואה. איזה פיצויים אתה יכול לתת להם? איך זה לא גירוש?
אתה משווה את זה לפינוי גוש קטיף? פינוי עם פיצויים אמיתיים (שבג"צ הסמולני הכפיל את הבקשה המקורית של המדינה) אל תוך שטחי ישראל. אתה משווה את זה לפינוי שאנשי השמאל מציעים לעשות להתנחלויות?
פשוט דמגוגיה בשקל.

אם אתה מאמין שאחוז הפשיעה של המסתננים עלה מ0.87 אחוז מלפני שנה וחצי (שגם אז הנתונים היו משטרתיים שהיא לא חשודה בהיותה ארגון שמאל, רק שאלה היו מגובים בעובדות ובמספרים) ל40 אחוז היום אז שיהיה לך בכיף.
רק אל תצפה שאנשים שעדיין עובדים עם הראש יאמינו לשטויות שהמשטרה מפרסמת ללא כל ביסוס.
אני יודע שאתה לא אוהב את ההשוואות האלה, אבל ככה דיברו בגרמניה הנאצית בשנות ה30 המוקדמות על היהודים. התייחסו אליהם כארגוני טרור, מפיצי מחלות והשלטונות פרסמו שאחוזי הפשיעה של היהודים הוא גבוה ביחס לאוכלוסיה. זמן לא רב אחר כך הוקם המחנה הריכוז הראשון ליהודים. ההשוואה הפעם היא כל-כך טריוויאלית שהיא פשוט מתבקשת.

בוודאי שהעובדים הזרים הלא-חוקיים מפריעים לי. הם תמיד הפריעו והם תמיד היו תוצאה של מדיניות מטומטמת (או יותר נכון - חוסר במדיניות) של הממשלה.
הממשלה יצרה מצב שעובדים זרים לא-חוקיים מבטיחים את העתיד שלהם בארץ ע"י הולדת ילדים, שאין לנו הצדקה לגרש ילדי עובדי זרים שנולדו בארץ וישראלים לא פחות מהרבה אנשים שאני מכיר.
אני גם לא יודע למה אתה מכניס מילים לפה שלי, אבל אף פעם לא תמכתי בהפלת ממשלה באמצעים לא-דמוקרטיים.

FreshMan,
הכינוי מסתננים הוא אולי מדויק משפטית, שכן חיים בישראל 60 אלף אנשים שהסתנו לישראל, אבל הוא יוצר תחושת שווא (ולא במקרה) שהסתננות של רובם לא הייתה חוקית.
הסתננות של פליטים ומבקשי מקלט היא הסתננות חוקית, ולישראל אין זכות לגרש לפחות 83 אחוז מהמסתננים. ישראל גם לא רוצה לגרש אותם.
אני לא יודע מאיפה אתה שואב את הנתונים השקריים שלך (אולי משר הפנים ששמעתי אותו אומר אותה טענה שקרית לפני כמה ימים?), אבל הרוב המוחלט של המסתננים הם פליטים ומבקשי מקלט מאריתראה או מסודאן. בין שאר עשרת אלפים המסתננים שלא מאריתראה או מסודאן אפשר וצריך לבדוק מי ראוי להגדרה של "מבקש מקלט". סביר להניח שבינהם יש לא מעט שהם מהגרי עבודה לא חוקיים ואותם ישראל יכולה לגרש.

הגבתי על מצרים לפני כמה תגובות. אנחנו לא יכולים לגרש את הפליטים למצרים כיוון שמצרים לא חתומה על אמנת הפליטים (שישראל חתומה עליה) והיא מסרבת להבטיח לדאוג להם.
ישראל מחויבת לדאוג למבקשי המקלט שבאים אליה (לפי אותה אמנת פליטים של האו"ם), ולגרש אותם למדינה שידוע שלא תדאג להם לא נקרא לדאוג.

דבר נוסף, מבקשי המקלט הם לא נטל, והם יכולים רק לחסוך לכלכלת ישראל.
אם ישלבו אותם בשוק העבודה במקום העובדים הזרים שמיועדים להגיע לארץ הם יחסכו למדינת ישראל הרבה מאוד כסף שכרוך בהבאת עובדים זרים חדשים.

#194 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎13:34

אתה סומך על ערבים, אני לא, אני חושב שגם אז יהיה פיגועים. ואני לא מוכן להביא להם שטח.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#195 CookieMan

CookieMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 230 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎13:45

פיצויים על גוש קטיף? אתה רציני?

8 שנים עברו ואנשים עדיין חיים בחניוני קרוואנים במקומות נידחים.. אף אחד עוד לא מתחיל לדבר אפילו על השטחים החקלאיים העצומים שהם איבדו.

#196 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎13:47

...אני לא יודע מאיפה אתה שואב את הנתונים השקריים שלך (אולי משר הפנים ששמעתי אותו אומר אותה טענה שקרית לפני כמה ימים?), אבל הרוב המוחלט של המסתננים הם פליטים ומבקשי מקלט מאריתראה או מסודאן. בין שאר עשרת אלפים המסתננים שלא מאריתראה או מסודאן אפשר וצריך לבדוק מי ראוי להגדרה של "מבקש מקלט". סביר להניח שבינהם יש לא מעט שהם מהגרי עבודה לא חוקיים ואותם ישראל יכולה לגרש.
...

שוב כל השאר לא רלוונטי כשאתה ממשיך לדבוק בשקרים.
אין מסתנן חוקי. יש פליט שמקבל הגנה ואישור שהייה זמני. וגם זה אחרי שהסתנן בצורה לא חוקית.
אגב, מי שכן פליט אמור לקבל ת"ז ויאללה אל אל ישראל? לא ברור מה המטרה שלכם.
אחוז קטנטן מכל המסתננים הם אכן פליטים.
ודווקא לא אמר זאת שר הפנים שאתם כל כך אוהבים לשנוא, אלא אמנון אברמוביץ', אחד מאותם שמאלנים נאורים, ולא "המזרחי החרדי הגזען והסחטן".

מקורות המידע שלך זה בטח אלה שמביאים גם מידע על עלות התנחלויות ושאר בלבולי מוח.

אגב, שר הפנים הכל כך שנוא עליכם מקבל מידע שאני בטוח שארגוני הזכויות למסתנן לא יודעים, וגם אם יודעים, מסתירים כדי לקדם את האג'נדה החולנית שלהם.

#197 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎14:02

אין לי מושג מה אמנון אברומביץ' אמר והוא ממש לא כוס התה שלי.
אני יודע ש50 אלף מתוך 60 אלף מהמהגרים האפריקאים (83 אחוז!) באו מסודאן וארתיראה.
רוב המהגרים האפריקאים (יותר מ30 אלף) באו מאריתראה, וקיבלו הגנה מהאו"ם כקבוצה אזרחית שזקוקה להגנה זמנית. גם המצב בדרום סודאן הוא לא יציב, המדינה שהוקמה שם קורסת, בזמן שנכנסים אליה מיליוני פליטים מסודאן שהיא לא יכולה לכלכל. הדבר האחרון שהמדינה המסכנה הזו צריכה זה עוד עשרות אלפי פליטים, ואנחנו לא יכולים (לא מוסרית וכנראה שגם לא חוקית) לגרש אותם לאיזור המוות הזה.

מקורות המידע שלי הם המקורות שמדינת ישראל מוסרת, ואתה מוזמן להציץ בהם כאן.

#198 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎14:07

במקור המידע שלך לא רשום כלום על אחוז פליטים.
גם בכתבה שעשה השמאלני האחר מערוץ 2, רוב המרואיינים אמרו שהם מחפשים חיים יותר טובים.

והמצב של דרום סודן לא מעניין אותי, ולא צריך לעניין אותך.

דרום תל אביב זה מה שצריך לענין את כולם. וערד. וכל שאר המקומות המקומות שהם מגיעים אליהם בנחילים והורסים אותם

#199 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎14:07

דבר אחד לא ברור לי האנשים האלה לוקחים מקומות עבודה של אזרחים ישראלים - מהעמד הנמוך הכי נמוך יהודים ובעיקר ערבים.... וזה לא מעניין אףאחד בתקשורת ובממשלה, איפה ה"צדק חברתי" של המעמד שמתחת למעמד הביניים "המפונק"????? ושלא יגידו לכם שהם עובדים בעבודות שאף אחד לא מעוניין .בהם כל אולמי החתונות בעיר שלי מעסיקים אותם, מפעלי מזון, וסתם מפעלים בתור עובדים כלליים....

#200 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎25/05/2012‏, ‎14:28

FresheMan, רשום שם על כמות האנשים שבאו ממדינות נבחרות (סודאן ואריתראה).
באריתראה יש גיוס כפוי. שליט אריתראה מתייחס למבקשי המקלט כעריקים והאו"ם מגדיר אותם כקבוצה שזכאית להגנה. המצב בסודאן דומה והמדינה נמנעת לגרש אותם.
סביר להניח שגם בין ה10 אלף המסתננים שלא מהמדינות האלה יש מבקשי מקלט.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים