עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

• אנא התחבר בכדי להגיב
206 תגובות לנושא זה

#181 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/11/2010‏, ‎04:13

rotembal

"ככל שעולה רמת האינטליגנציה וההשכלה, כך קטן הסיכוי שהאדם יהיה דתי או יחזיק באמונות מכל סוג" - ריצ'רד דוקינס

אינשטיין האמין באלוהים, JUST SAYING.

מתוך ויקיפדיה:
איינשטיין סלד מכך שמנסים לשייך אותו למחנה זה או אחר בנושאים שבאמונה, תאיסטי, או אתאיסטי: "לדעתי הרעיון של אלוהים אישי הוא ילדותי. יכולים לקרוא לי אגנוסטיקן, אך אני לא שותף לרוח הלוחמת של האתאיסטים, שהתלהבותם נובעת בעיקר מהפעולה הכואבת של שחרור כבלי ההטפה הדתית שקיבלו בנעוריהם" וכן תקף: "...יש עדין אנשים שאומרים שאין אלוהים, אך מה שבאמת מכעיס אותי הוא שאותם אנשים מצטטים אותי על מנת לתמוך בעמדתם" , אך גם לא חסך את שבטו מאלו המאמינים שניסו לגייס את דבריו למטרותיהם: "מה שקראת על אמונותי הדתית היה, כמובן, שקר – שקר שחוזרים עליו באופן שיטתי. אינני מאמין בהשגחה פרטית ומעולם לא הכחשתי זאת, אלא הבעתי זאת בבהירות. אם יש בי משהו שניתן לכנותו דתי, זוהי ההערצה בלתי מוגבלת למבנה העולם ככל שהמדע שלנו יכול לגלותו." (מתוך "אלברט איינשטיין, הצד האנושי")

#182 rotembal

rotembal

Oh by the way which one's pink

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎18/11/2010‏, ‎17:26

וואי אנשים פה ממש מטומטמים!
בחחי, שלא האמנתי שפורום שתפקידי מקימו זה לתרגם לעברית שפת הקודש וככה הם מעיזים השוות בין רב חשוב להיטלר?
אנשים פה ממש עברו את הגבול...
אם אתם כ"כ לא מאמינים וכ"כ נגד היהדות- תעזבו את הארץ! כאן זו ארץ של יהודים וכל מי שאומר משהו כזה הוא בעצמו איזה שונא יהודים.
וכן, שימותו כל הערבים שעשו לעם שלנו (וכן, גם שלכם!!) כ"כ רע והרגו מכאן כ"כ הרבה אנשים ואם יש לכם עוד מה לחלוק עליי אז אתם, ובאמת צר לי להגיד לכם, אנשים מטומטמים..

חשבתי שזאת מדינה דמוקרטית, אז למה אם בן אדם אתיאיסט הוא צריך לעזוב את הארץ?
יהודי, לידיעתך, זה גם מוצא ולאום, ו-הפתעה! המוצא של כולנו הוא יהודי!

קראתי פעם הדגמה מעולה למה זה דת.
דת זה כמו סולם, חשובי הדת קוראים לך מלמעלה, לטפס, אבל אתה לא יכול להתסכל למעלה כדי לראות מה יש שם בשלבים האחרונים של הסולם, אתה רק שומע את הקול של האנשים, אז אתה מתחיל לטפס.
בכל שלב אתה נהיה יותר ויותר דתי, ויש הרבה אנשים שנמצאים אי-שם באמצע הסולם, ומסתפקים בזה וטוב להם.
אבל אלו שממשיכים לטפס ולטפס, מגיעים לשלבים האחרונים בסולם, אותם השלבים שלא יכלו לראות אותם טוב בהתחלה.
הם לא שמים לב לזה, אבל השלבים האלו הם השלבים של הגזענות והקיצוניות, השלבים שבסופו של דבר גורמים למלחמות.
הרב עובדיה יוסף הוא דוגמא מצויינת, בתחילת דרכו היה איש חכם מאוד, אבל לאט לאט טיפס יותר ויותר והפך לגזעני.

הדוגמא עם הסולם תקפה גם לגבי האיסלאם, הנצרות וכל דת קיימת, באיסלאם לדוגמא השלבים האחרונים באיסלאם, הם הג'יהאד.
אני לא יודע מה המצב שלך, אבל אתה נראה לי גזעני לגמרי, אז אל תכעס אם משווים אנשים גזענים לאנשים גזענים אחרים.

לא יודע מה איתך אבל לי יש בעיה עם ערבים.
יש כאן כ"כ הרבה אנשים במדינה שהם גזעניים כלפי אתיופים שהם עוד מהעם שלנו!
אבל ערבים, ממש אחים.. אחרי שהרגו לנו כ"כ הרבה אנשים, אחרי שחטפו מאיתנו כ"כ הרבה ואחרי שעשו לעם שלנו כ"כ הרבה רע. פיגועים, חטיפות, מלמחות..
הערבים הם גם האיראנים שכל יום אומרים שהם רוצים להשמיד את ישראל.. אז אני אומר אין כזה דבר ערבי טוב.. ולא אכפת לי כמה תמים הוא יראה..
הערבים הם האויב של העם היהודי וזו לא גזענות! כמו שבמלחמה אתה שונא את האויב שלך, גם כאן זו מלחמה

המפקד שלי בצבא היה ערבי, אחד הנגדים ביחידה שלי היה ערבי.
יש ערבים טובים (כמובן שהם מיעוט).

#183 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎18/11/2010‏, ‎22:07

rotembal

"ככל שעולה רמת האינטליגנציה וההשכלה, כך קטן הסיכוי שהאדם יהיה דתי או יחזיק באמונות מכל סוג" - ריצ'רד דוקינס

למה להגיד דברים שלא יודעים?
אינשטיין לא האמין באלוהים של הדתיים, אלוהים אישי שמתערב בחיים של אנשים.
הוא פשוט קרא לחוקי הטבע אלוהים כי זה היה נוח לו.
אתה יכול להגיד שניוטון האמין באלוהים, אבל בתקופה שלו כולם האמינו באלוהים וכמעט לא הייתה אפשרות אחרת, ככה שקשה לשפוט.

#184 katanov

katanov

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• ותיקים
  • 5,019 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎03:59

בחחי, שלא האמנתי שפורום שתפקידי מקימו זה לתרגם לעברית שפת הקודש וככה הם מעיזים השוות בין רב חשוב להיטלר?
אם אתם כ"כ לא מאמינים וכ"כ נגד היהדות- תעזבו את הארץ! כאן זו ארץ של יהודים וכל מי שאומר משהו כזה הוא בעצמו איזה שונא יהודים.
וכן, שימותו כל הערבים שעשו לעם שלנו (וכן, גם שלכם!!) כ"כ רע והרגו מכאן כ"כ הרבה אנשים ואם יש לכם עוד מה לחלוק עליי אז אתם, ובאמת צר לי להגיד לכם, אנשים מטומטמים..

דת זה כמו סולם, חשובי הדת קוראים לך מלמעלה, לטפס, אבל אתה לא יכול להתסכל למעלה כדי לראות מה יש שם בשלבים האחרונים של הסולם, אתה רק שומע את הקול של האנשים, אז אתה מתחיל לטפס.
בכל שלב אתה נהיה יותר ויותר דתי, ויש הרבה אנשים שנמצאים אי-שם באמצע הסולם, ומסתפקים בזה וטוב להם.
אבל אלו שממשיכים לטפס ולטפס, מגיעים לשלבים האחרונים בסולם, אותם השלבים שלא יכלו לראות אותם טוב בהתחלה.
הם לא שמים לב לזה, אבל השלבים האלו הם השלבים של הגזענות והקיצוניות, השלבים שבסופו של דבר גורמים למלחמות.
הרב עובדיה יוסף הוא דוגמא מצויינת, בתחילת דרכו היה איש חכם מאוד, אבל לאט לאט טיפס יותר ויותר והפך לגזעני.

הדוגמא עם הסולם תקפה גם לגבי האיסלאם, הנצרות וכל דת קיימת, באיסלאם לדוגמא השלבים האחרונים באיסלאם, הם הג'יהאד.
אני לא יודע מה המצב שלך, אבל אתה נראה לי גזעני לגמרי, אז אל תכעס אם משווים אנשים גזענים לאנשים גזענים אחרים.

אבל ערבים, ממש אחים.. אחרי שהרגו לנו כ"כ הרבה אנשים, אחרי שחטפו מאיתנו כ"כ הרבה ואחרי שעשו לעם שלנו כ"כ הרבה רע. פיגועים, חטיפות, מלמחות..
הערבים הם גם האיראנים שכל יום אומרים שהם רוצים להשמיד את ישראל.. אז אני אומר אין כזה דבר ערבי טוב.. ולא אכפת לי כמה תמים הוא יראה..
הערבים הם האויב של העם היהודי וזו לא גזענות! כמו שבמלחמה אתה שונא את האויב שלך, גם כאן זו מלחמה

אתה כזה גזען מטומטם שזה פשוט לא יאמן.
למה שלא תשנא גברים? הרי כל מה שאתה אומר על ערבים, אפשר להגיד על גברים.
הם הרגו לנו כל כך הרבה אנשים, חטפו לנו כל כך הרבה חיילים, הוציאו לפועל את רוב הפיגועים, מלחמות, חטיפות.
הגברים הם האויב של העם היהודי, אני ואתה האוייב של עצמנו.

זה מספיק כדי שתבין שאתה גזען מטומטם?

#185 katanov

katanov

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• ותיקים
  • 5,019 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎04:01

rotembal

שקר.
רואים בבירור שאתה לא יודע על מה אתה מדבר אז אין טעם שתמשיך להתערב בעניינים שאתה לא מבין בהם.

#186 matanp55

matanp55

אני קצת ביישן

• רשומים
  • **
  • 25 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎10:26

אתה כזה גזען מטומטם שזה פשוט לא יאמן.
למה שלא תשנא גברים? הרי כל מה שאתה אומר על ערבים, אפשר להגיד על גברים.
הם הרגו לנו כל כך הרבה אנשים, חטפו לנו כל כך הרבה חיילים, הוציאו לפועל את רוב הפיגועים, מלחמות, חטיפות.
הגברים הם האויב של העם היהודי, אני ואתה האוייב של עצמנו.

זה מספיק כדי שתבין שאתה גזען מטומטם?

אני לא גזען ואתה המטומטם מבין שנינו. זה קודם כל.
אתה מבין שכל מה שכתבת למעלה סתם בילבלת את השכל, נכון?
תקרא שוב פעם את מה שכתבת ותגיד לי שמהדברים שכתבת לא יוצא שאתה מטומטם?
מה הקשר בין מין לבין עם? העם הערבי רוצה להרוג אותנו בסדר? אולי לך אין בעיה שאחמדיניג'אד יימח שמו כל יום אומר מחדש שהוא רוצה להרוג אותנו אבל לי יש בעיה אם זה!
ואני לא אזיל דמעה אם אני אפתח את הטלוויזיה ואראה שארה"ב הפילה פצצה גרעינית באיראן או בכל מדינה ערבית אחרת, אוקיי?
עכשיו, באמת שאין לי כח לריב יותר.. פשוט זאת הדעה שלי וכל מה שתגיד לא ישנה אותה..

#187 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎14:18

ברור שיש לו וגם לי בעיה איתו.
אבל זה לא אומר שיש לנו בעיה עם כל הערבים שיש בעולם.
נראה לך שכל הערבים רוצים להשמיד אותנו?

מה שאתה מתאר דומה למצב שהיה בגרמניה לפני השואה וזה מזעזע.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#188 matanp55

matanp55

אני קצת ביישן

• רשומים
  • **
  • 25 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎15:59

אוקיי, אולי אני לא הכי צודק ואולי באמת קצת הגזמתי אבל זה ממש מכעיס לראות מה שמלא משתמשים כתבו פה על הרב בעמודים הקודמים!
טוב בכל אופן, אני לא רוצה לריב.. למרות שזה אפילו יותר מעצבן שמהפורום של יהדות במקום שיהיו בו פרסומים וכל מיני דסרים טובים בעד היהדות, הופכים אותו לפורום אטאיסטים ומפרסמים בו דברים נגד הדת..
יאללה מיצינו את הנושא.
שבת שלום.

#189 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎16:04

אוקיי, אולי אני לא הכי צודק ואולי באמת קצת הגזמתי אבל זה ממש מכעיס לראות מה שמלא משתמשים כתבו פה על הרב בעמודים הקודמים!
טוב בכל אופן, אני לא רוצה לריב.. למרות שזה אפילו יותר מעצבן שמהפורום של יהדות במקום שיהיו בו פרסומים וכל מיני דסרים טובים בעד היהדות, הופכים אותו לפורום אטאיסטים ומפרסמים בו דברים נגד הדת..
יאללה מיצינו את הנושא.
שבת שלום.

אולי הגזימו בשמות גנאי שקראו לו פה, אבל לא הגזימו בגם שאמרו שהוא בן אדם לא טוב ולא צדיק בשיט. היו לו כל כך הרבה התבטאויות מגעילות בעבר שזה לא מקרי.

#190 Lightning

Lightning

In Relation to Animals, all Humans Are Nazis

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎16:55

מה הגזימו?
עובדיה יוסף תת אדם אפס מאופס ושווה פחות מחזיר בר שווייצרי.
הוא מפליץ שטויות מהפה כמו מכונת פלוצים.
תמונה שפורסמה

#191 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎16:59

מה הגזימו?

לא דיברתי על זה, דיברתי על זה שהשוו אותו להיטלר וכאלה, כי הוא בניגוד להיטלר לא רצח אף אחד, אז לדעתי לא ניתן להשוות.

#192 Lightning

Lightning

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎19/11/2010‏, ‎17:20

מה הגזימו?

לא דיברתי על זה, דיברתי על זה שהשוו אותו להיטלר וכאלה, כי הוא בניגוד להיטלר לא רצח אף אחד, אז לדעתי לא ניתן להשוות.

נכון, הוא לא רצח אף אחד ולכן בפן הזה ההשוואה לא נכונה.
אבל הוא גזען כמו הנאצים. ואני לא בטוח שהוא לא היה רוצח אם היה יכול.
תמונה שפורסמה

#193 Lightning

Lightning

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎21/11/2010‏, ‎07:41

הנה, תראו איזה "רב" דוחה.
בהתייחסות ראשונה לפרשה שמסעירה את ש"ס, תקף הרב את הח"כ הסורר שאמר כי תלמידי ישיבות צריכים לצאת לעבוד

התחת שלי נראה יותר טוב מהאיש המיותר הזה.
תמונה שפורסמה

#194 arielp11

arielp11

אני מושעה מ-torec.ואתם?

• רשומים
  • 1,775 הודעות

נכתב ב- ‎22/11/2010‏, ‎14:24

הנה, תראו איזה "רב" דוחה.
בהתייחסות ראשונה לפרשה שמסעירה את ש"ס, תקף הרב את הח"כ הסורר שאמר כי תלמידי ישיבות צריכים לצאת לעבוד

התחת שלי נראה יותר טוב מהאיש המיותר הזה.

התגובה שלך דוחה. מעניין אם על מנהיג דת נוצרי/מוסלמי הייתה מדבר ככה. תתבייש בעצמך :q:
אין על דוראן דוראן!!! אין על "איש בארד"

#195 שבורית זכוכה

שבורית זכוכה

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 757 הודעות

נכתב ב- ‎24/11/2010‏, ‎01:27

למה אריאל למה? זה דווקא נחמד שיש אחד שמדבר בצורה כל כך מכוערת ודוחה על יהודים. זה נותן פרספקטיבה נכונה למתבונן על מצב האומה והנוער ומחזק את התובנה שהחינוך החילוני פשוט פשט את הרגל. יעשו החכמים שבחילונים את חשבון הנפש.(ורק הם כי את הזבל שבהם גם אני לא רוצה לפגוש)
כנ"ל לגבי התיקשורת שעושה לנו חיים טובים ומראה היטב את ההבדל בין שני דרכי החינוך.
כל בר דעת (ורק בר דעת) רואה בכל יום (פשוטו כמשמעו) איך נרצחים בני אדם ונגזלים על דברים מה בכך. כולל רציחות של ילדים בידי הוריהם והם עסוקים בשינאה לתלמידי חכמים. בראבו על הליבה.

#196 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎24/11/2010‏, ‎10:44

צודק, בוא נניח שנייה שהחינוך החרדי יהיה נר לרגלינו.
מה נקבל? רק בערות וטמטום.

כולל רציחות של ילדים בידי הוריהם

http://www.ynet.co.i...3748475,00.html
http://www.ynet.co.i...3828223,00.html

אה שכחתי, הם לא באמת "חרדים".

#197 Lightning

Lightning

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎24/11/2010‏, ‎15:03

למה אריאל למה? זה דווקא נחמד שיש אחד שמדבר בצורה כל כך מכוערת ודוחה על יהודים. זה נותן פרספקטיבה נכונה למתבונן על מצב האומה והנוער ומחזק את התובנה שהחינוך החילוני פשוט פשט את הרגל. יעשו החכמים שבחילונים את חשבון הנפש.(ורק הם כי את הזבל שבהם גם אני לא רוצה לפגוש)
כנ"ל לגבי התיקשורת שעושה לנו חיים טובים ומראה היטב את ההבדל בין שני דרכי החינוך.
כל בר דעת (ורק בר דעת) רואה בכל יום (פשוטו כמשמעו) איך נרצחים בני אדם ונגזלים על דברים מה בכך. כולל רציחות של ילדים בידי הוריהם והם עסוקים בשינאה לתלמידי חכמים. בראבו על הליבה.

חחחחחחחחחחחחח
תשמע, אתה אדם כלכך רשע, אני אומר לך את זה באמת, אתה פשוט רשע.
אתה אפיקורוס הרבה יותר מכל אוכל חזיר מנשק שרימפסים שאני מכיר.
איך אתה חושב בכלל לעבור את שערי גן עדן (הכלכך נחשק) עם התנהגות כזו?
אתה איש נלוז שחושב שעם האמונה הרבה שלו ביהוה זה יציל לו את התחת.
אם יאמין באנשים מסריחים כמו עובדיה יוסף (המסריח) זה גם יציל לו את התחת.
קבל עדכון,גב-גבר --> לגן עדן אתה לא תגיע, תהיה בטוח בזה.
אתה לא שם לב שחוץ מגבריאל כולם שונאים אותך כאן?
אתה עושה שם רע לחרדים. אתה פשוט מלוא הסטיגמה שיש לחילונים על החרדים. אני ממש מקווה שרוב החרדים לא אנשים כמוך.
לך, אולי תמצא כתבה על איזה פרופסור שזרק פחית שתייה לפח שלא מיועד למחזור, אולי זה ייתן לך משענת.
אני לא אתפלא אם הקקה שלך מילא את החיתולים שחיות האדם זרקו על השוטרים, לא אתפלא אם היית מהמארגנים ההפגנה האגרסיבית נגד אינטל (זו שעוזרת למדינה לממן לך ולהשרצות שלך את החיים).
במקומך בחיים לא הייתי פותח יותר את הפה המטורף שלך כדי שלא ייצא לי איזה פלוץ משם בטעות.
תמונה שפורסמה

#198 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎24/11/2010‏, ‎15:09

בשינאה לתלמידי חכמים. בראבו על הליבה.

http://www.qsubs.net...showtopic=47281

#199 גבריאל

גבריאל

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,210 הודעות

נכתב ב- ‎24/11/2010‏, ‎16:12

רותם, נו אתה עד כדי כך מסכן ?
מה אני נראה לך תלמיד חכם או משהו ?
שאתה אומר תלמיד חכם, זה לא חכם במתמטיקה, אלא בתורה.

#200 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎24/11/2010‏, ‎16:34

רותם, נו אתה עד כדי כך מסכן ?
מה אני נראה לך תלמיד חכם או משהו ?
שאתה אומר תלמיד חכם, זה לא חכם במתמטיקה, אלא בתורה.

אי ידיעת דבר בסיסי כמו אחוזים בגיל שלך מראה על בורות (מצטער שאני אומר את זה בצורה ישירה)
אם היית שומע בן אדם שלא יודע לוח כפל עד 10 לא היית חושב ככה?

4 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 4 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים