עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ארצנו היפה| שטפונות ברחבי יהודה ושומרון - סרטון מקסים

• אנא התחבר בכדי להגיב
133 תגובות לנושא זה

#1 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎05/03/2012‏, ‎13:15

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fS2PBUrasbM#!
תמיד הכלב רץ לפני האדון ונראה כמנהיג, עד שמגיעים לפרשת דרכים, או אז עוצר הכלב, ומממתין להוראת האדון - כך היא דרכה של הדמוקרטיה, המנהיג בודק את רצון העם לפני כל החלטה
(הרב אלחנן ווסרמן מסביר למה "פני הדור - כפני הכלב")

בסופו של דבר; עדיף דיקטטור הגון מאשר דמוקרטיה כזאת
(יהודי ששלושה משטרים מאחוריו)

#2 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎05/03/2012‏, ‎19:28

אתה פלסטיני?

1h9roi.gif

#3 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎05/03/2012‏, ‎20:54

מה זה "פלסטיני" ?
תמיד הכלב רץ לפני האדון ונראה כמנהיג, עד שמגיעים לפרשת דרכים, או אז עוצר הכלב, ומממתין להוראת האדון - כך היא דרכה של הדמוקרטיה, המנהיג בודק את רצון העם לפני כל החלטה

#4 JSB

JSB

אני קצת ביישן

• רשומים
  • **
  • 23 הודעות

נכתב ב- ‎06/03/2012‏, ‎16:27

רואים בסרטון נחל שעובר מתחת לבית שלי!!

#5 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎06/03/2012‏, ‎17:31

גם אתה פלסטיני?

1h9roi.gif

#6 JSB

JSB

אני קצת ביישן

• רשומים
  • **
  • 23 הודעות

נכתב ב- ‎06/03/2012‏, ‎18:59

למה כול מי שגר ביהודה ושומרון פלסטיני?!?!?!?!?!

#7 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎06:52

כמו שכל מי שגר בישראל הוא ישראלי.
  • yoyolifa אוהב את זה

1h9roi.gif

#8 JSB

JSB

אני קצת ביישן

• רשומים
  • **
  • 23 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎08:41

אני גרה בשטח של מדינת ישראל

#9 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎09:32

עקרונית אתה צודק, רק שהבעיה שלך היא שאין עם העונה לשם "פלסטיני", זו המצאה חדשה של כמה שמאלנים שונאי יהודים.
שנית כל, אתה מתבלבל בין ארץ ישראל, למדינת ישראל; הגבולות של מדינת ישראל הם אמנם כפי החלטת הממשלה, אבל גבולות ארץ ישראל ​(המינימליים) נקבעו על ידי מי שאמר והיה העולם. והיות שכך מהגר ערבי שהגיע ליו"ש בשנים האחרונות הוא לא יותר ממהגר.
משא"כ יהודי החוזר לארץ אבותיו, אמור מעתה יהודי הגר בארצו! אבל פלסטיני? מאן דכר שמיה?
  • JSB אוהב את זה

#10 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎20:07

tzvimen, לצערי לא הבנתי כל מה שכתבת, אבל ממה שכן הבנתי, תרשה לי לשאול ולתקן קצת.
א. את המושג "פלסטינים" המציאו הפלסטינים עצמם. לא אתה תגדיר מיהו עם, אלא כל עם מגדיר את עצמו. אין צורך בהכרה חיצונית כל עוד ישנה הגדרה עצמית, והיא המהות. עם זאת, ברור לך שבעם הפלסטיני הכירו לא רק כל ראשי ממשלות ישראל בערך מאז מנחם בגין, אלא כל אומות העולם, ככה שהגדרתך היא ממש נטולת משקל סגולי.
ב. גבולות מדינה אינם נקבעים ע"י אלוהים, אלא מוסכמים ע"י שאר האומות והחוק הבינ"ל. אם ארצנו היא באמת מנהר מצרים ועד הפרת, מדוע טרחו בכלל לעלות ארצה יהודי עיראק, סוריה ומצרים? ואם אלוהים רוצה שנגור בכל הטריטוריה הזו, למה אנחנו לא מקבלים אותה ממנו? ואם אלוהים רוצה שזה יהיה שלנו, למה האחרים מקבלים במקומנו? אם אלוהים שולט בכל האומות, עלינו לקבל את דעתן, לא? (אתה לא צריך לענות לי על השאלות האלה, רק רציתי להמחיש שהטיעון הזה לא לא כל כך יציב).
ג. אני מוחה על אמירתך "שמאלנים שונאי יהודים". אנחנו יהודים לא פחות מוצלחים ממך, ויש יטענו שאף יותר. לך תעשה צבא.
  • IlanVic אוהב את זה

1h9roi.gif

#11 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎20:11

לך תעשה צבא.

להזכירך, אצל מתנחלים אחוז הגיוס הוא הגבוה במדינה, אולי תגיד לחבריך ממכתב השמינסטים שיעשו צבא?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#12 עדי-בלי-בצל

עדי-בלי-בצל

כנראה שלא כל כך

• Q-Subber
  • 3,252 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎20:14

מעולה, שיעשו צבא כמה שיותר. הם הצרכנים הכי גדולים של השירות הזה, שיתרמו לו ככל יכולתם.

1h9roi.gif

#13 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎22:15

עקרונית אתה צודק, רק שהבעיה שלך היא שאין עם העונה לשם "פלסטיני", זו המצאה חדשה של כמה שמאלנים שונאי יהודים.
שנית כל, אתה מתבלבל בין ארץ ישראל, למדינת ישראל; הגבולות של מדינת ישראל הם אמנם כפי החלטת הממשלה, אבל גבולות ארץ ישראל ​(המינימליים) נקבעו על ידי מי שאמר והיה העולם. והיות שכך מהגר ערבי שהגיע ליו"ש בשנים האחרונות הוא לא יותר ממהגר.
משא"כ יהודי החוזר לארץ אבותיו, אמור מעתה יהודי הגר בארצו! אבל פלסטיני? מאן דכר שמיה?

אם כבר כל יהודי בארץ ישראל הוא מהגר...למה סבא שלך נולד פה? נראה לי שהוא נולד במרוקו אם כבר.
יש לי חבר ערבי נוצרי בכיתה, שאלתי אותו על הנכבה ועל השטויות האלה והוא אמר לי שהיה לסבא שלו 10 אחים, שכולם ברחו במהלך המלחמה ושרק סבא שלו נשאר.
וגם שסבא של סבא שלו נולד בעיר..
אני לא אומר פה דעה או משהו. אני דווקא אוהב אנשים כמו שפטל שהוא ימני קיצוני אחושרמוטה, אבל מה זה שמאלנים שונאי יהודים ולמה שהם יעשו דברים כאלה לעזעזל.
ואגב, גם אברהם בא מארץ אחרת...חחח כל אדם בא לארץ מארץ אחרת.

קראתי באיזשהו מקום שוב הסיכויים שאין לנו שום קשר לעברים מהתנ"ך, שאבותינו פשוט התגיירו במהלך ההיסטוריה. אני מקווה שזה לא נכון חחח...

לך תעשה צבא.

להזכירך, אצל מתנחלים אחוז הגיוס הוא הגבוה במדינה, אולי תגיד לחבריך ממכתב השמינסטים שיעשו צבא?

טעות. אצל הקיבוצנקים שהם שמאלנים לייט.

#14 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎22:52

tzvimen, לצערי לא הבנתי כל מה שכתבת, אבל ממה שכן הבנתי, תרשה לי לשאול ולתקן קצת.
א. את המושג "פלסטינים" המציאו הפלסטינים עצמם. לא אתה תגדיר מיהו עם, אלא כל עם מגדיר את עצמו. אין צורך בהכרה חיצונית כל עוד ישנה הגדרה עצמית, והיא המהות. עם זאת, ברור לך שבעם הפלסטיני הכירו לא רק כל ראשי ממשלות ישראל בערך מאז מנחם בגין, אלא כל אומות העולם, ככה שהגדרתך היא ממש נטולת משקל סגולי.
ב. גבולות מדינה אינם נקבעים ע"י אלוהים, אלא מוסכמים ע"י שאר האומות והחוק הבינ"ל. אם ארצנו היא באמת מנהר מצרים ועד הפרת, מדוע טרחו בכלל לעלות ארצה יהודי עיראק, סוריה ומצרים? ואם אלוהים רוצה שנגור בכל הטריטוריה הזו, למה אנחנו לא מקבלים אותה ממנו? ואם אלוהים רוצה שזה יהיה שלנו, למה האחרים מקבלים במקומנו? אם אלוהים שולט בכל האומות, עלינו לקבל את דעתן, לא? (אתה לא צריך לענות לי על השאלות האלה, רק רציתי להמחיש שהטיעון הזה לא לא כל כך יציב).
ג. אני מוחה על אמירתך "שמאלנים שונאי יהודים". אנחנו יהודים לא פחות מוצלחים ממך, ויש יטענו שאף יותר. לך תעשה צבא.

א) אם אני אבוא עם כמה חברים לניו יורק, למשל, ואכריז על הקבוצה שלי בתור עם העונה לשם "פולטנים", ואדרוש לעצמי בדם ואש עצמאות, הדבר היחידי שאני יקבל זה בעיטה בישבן. ומי שיכיר בי כעם, הוא חולה לא פחות ממני, ואולי אפילו יותר. אז אולי הם קוראים לעצמם עם, אבל הם נמצאים בשטח שלנו שלא בזכות!
ב) 1. היות והיקום שייך כולו לאלוקים (זה שאתה לא מאמין בזה לא משנה - כי כל השהידים כן מאמינים בתנ"ך) אז הוא גם זה שמחליט (כשבא לו) את גבולות המדינה (שכוללת גם השלכות הלכתיות). ולכן לא אכפת לי מהחוקים הבין לאומיים כמאמר הפתגם :"דברי הרב ודברי התלמיד - דברי מי שומעים?" 2. תלמד קצת גאוגרפיה והיסטוריה או לחילופין קח מפה ותראה איפה גבולות ארץ ישראל ואיפה הם המדינות שהזכרת. ואותם יהודים סורים שכן הגיעו משטחי ארץ ישראל למדינת ישראל לא הגיעו בגלל המצווה, אלא מפני הביטחון. 3. למה אתה שואל כאלה שאלות פשוטות? קבל אחת יותר גדולה; למה אלוקים ברא את העולם? 4. אלוקים שולט בכל האומות אבל אל תשכח שגם בשטן ובגיהינום...
(5. לשאול שאלות טיפשיות על משהו ואח"כ לומר שהטיעון לא יציב, (הרי הוא מעלה את כל השאלות האלו!) זה סתם דמגוגיה זולה)
ג. 1. אתה יכול למחות עד מחר, זה לא ישנה את המציאות שאתם מבכרים מחבלים ורוצחים - על פני יהודים, ואתם קופצים בדרישת 'השמד' על כל צריף יהודי, בעוד בירושלים ובנגב ישנם אלפים על גבי אלפים של מבנים לא חוקיים
ואין פוצה פה ומצפצף! וזה שיש כאילו שאומרים ההפך? אז הם אומרים, ואם אומר לך שאוצר טמון לך בחצר, תתחיל לחפור בה? 2. בעז"ה עוד אעשה כאחי אבי וסבותי לפני

#15 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎23:27

הא ! עוד שאלה חשובה: מהי ההגדרה שלך ל"יהודי"? ולמה אתה חושב שהשמאלנים הם יהודים מוצלחים?

#16 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎07/03/2012‏, ‎23:41

אם כבר כל יהודי בארץ ישראל הוא מהגר...למה סבא שלך נולד פה? נראה לי שהוא נולד במרוקו אם כבר.
יש לי חבר ערבי נוצרי בכיתה, שאלתי אותו על הנכבה ועל השטויות האלה והוא אמר לי שהיה לסבא שלו 10 אחים, שכולם ברחו במהלך המלחמה ושרק סבא שלו נשאר.
אני לא אומר פה דעה או משהו. אני דווקא אוהב אנשים כמו שפטל שהוא ימני קיצוני אחושרמוטה, אבל מה זה שמאלנים שונאי יהודים ולמה שהם יעשו דברים כאלה לעזעזל.

קראתי באיזשהו מקום שוב הסיכויים שאין לנו שום קשר לעברים מהתנ"ך, שאבותינו פשוט התגיירו במהלך ההיסטוריה. אני מקווה שזה לא נכון חחח...

לך תעשה צבא.

בדוח כתוב
93% מהקיבוצניקים הדתיים

אלו לא הקיבוצים השמאלנים...
והכי לקרבי זה מיו"ש

מעולה, שיעשו צבא כמה שיותר. הם הצרכנים הכי גדולים של השירות הזה, שיתרמו לו ככל יכולתם.

אנשים נהרגו בשביל המדינה שאתה חי וזה מה שיש לך להגיד?
למה מה נראלך? שבלי צבא תל אביב הייתה ממשיכה להתקיים? שלא היו נכנסים לפה מחבלים כל יום ושוחטים אנשים על ימין ועל שמאל.
כנראה ששחכת את האינתיפאדה. אתה פשוט מבחיל.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#17 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎08/03/2012‏, ‎00:01

לך תעשה צבא.

בדוח כתוב
93% מהקיבוצניקים הדתיים

אלו לא הקיבוצים השמאלנים...
והכי לקרבי זה מיו"ש

אנשים נהרגו בשביל המדינה שאתה חי וזה מה שיש לך להגיד?
למה מה נראלך? שבלי צבא תל אביב הייתה ממשיכה להתקיים? שלא היו נכנסים לפה מחבלים כל יום ושוחטים אנשים על ימין ועל שמאל.
כנראה ששחכת את האינתיפאדה. אתה פשוט מבחיל.

השמאל רואה יותר במתנחלים את הסיבה לרצון שלהם לשחוט אנשים...

#18 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎08/03/2012‏, ‎00:15

בסדר, זה לא חדש שהשמאל הוזה...
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#19 RuinSain

RuinSain

https://taamtov.net

• מתרגמי רשת
  • 2,406 הודעות

נכתב ב- ‎08/03/2012‏, ‎00:29

חחחחחחח איזה אשכולות מצחיקים אני פוגש פה, זה מדהים.
  • Murdock, rotembal ו dorel310 אוהבים את זה

dLORI9W.png  rsN7jg5.png

jZ6JcvE.png

#20 KingKenny

KingKenny

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 275 הודעות

נכתב ב- ‎08/03/2012‏, ‎00:32

חחחחחחח איזה אשכולות מצחיקים אני פוגש פה, זה מדהים.

לא בטוח אם זה יותר מצחיק או יותר עצוב.

תמונה שפורסמה

“When I've got nothing better to do, I look down the league table to see how Everton are getting along.”

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים